Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MIAŁEM W RODZINIE CIOCIĘ, KTÓRA KONTAKTOWAŁA SIĘ Z DUCHAMI I BYŁA MEDIUM!
Sob, 21 sie 2021 06:24 | komentarze: 10 czytany: 4558x

[…] Szanowna FN! Bardzo dziękuję za przesyłkę, która wczoraj przyszła pocztą […] chciałem opowiedzieć więcej o tej mojej cioci, która nie żyje od 15 lat, ale którą wspomina cała moja rodzina. Była ona bardzo silnym medium i potrafiła kontaktować się z ludźmi po tamtej stronie, którzy do niej przychodzili i z nią się komunikowali tak normalnie, jak zwykli ludzie. Ona ich słyszała i tylko ona, a nawet widziała. Niestety nikt inny z mojej rodziny ich dostrzec nie był w stanie.

O darze cioci wiedzieli tylko najbliżsi. Ciocia mówiła dokładnie to co wy z Nautilusa, czyli że jest reinkarnacja, że dusze się wcielają i doskonalą, ale także mówiła o obcych istotach zamieszkujących obce planety, którzy są mistrzami i przybywają na Ziemię, by nas uczyć i wspomagać, choć nie mogą w żaden sposób ingerować w nasz świat. Czyli powtarzała dokładnie to, co załoga okrętu nautilus! Niestety ciocię pamiętam tylko z czasów, kiedy miałem kilka lat, bo zmarła 15 lat temu, a ja wtedy nie doceniałem tego, że taką osobę mieliśmy w rodzinie. Moja mama opowiedziała mi o pewnym dniu, kiedy ciocia w jej obecności powiedziała, że pewien zmarły kolega mojej mamy chce jej przekazać wiadomość i wtedy powiedziała zdanie idealnie jego głosem. Mamę dosłownie zatkało z wrażenia, a ciocia wyjaśniła, że potrafi udostępnić mówienie innym osobom niewidzialnym, z którymi się kontaktuje. Może nie zapamiętałem słowo w słowo tego, jak powiedziała moja mama i jak to zapamiętała, ale chodziło o to, że istoty niewidzialne mogą za jej pośrednictwem mówić.

W każdym razie chcę, aby moja historia o cioci trafiła do Waszego archiwum FN.

Pozdrowienia ze Szczecina!

[dane do wiad. FN]

 

Z naszej ostatniej poczty dwie ciekawostki, które – powiedzmy – jakoś nawiązują do historii opisanej przez naszego czytelnika.

 

From: […]

Sent: Friday, August 20, 2021 8:01 PM
To: FN
Subject: Dziwny głos w piosence Sarsy w tle

 

Dzień Dobry

Proszę posłuchać piosenki Sarsy pt ,,pióropusze,,

Brzmi jak głos szatana lub innej siły proszę sprawdzić od 0:57 on się pojawia jako jakby drugi głos mniej go słychać i śpiewa w tle z Sarsą do 1:10 i tak samo od 2:09 do 2:22 jakby ktoś śpiewał w tle Czy  to celowy zabieg? Prosze też zwrócić uwagę na wcześniejszą twórczość Sarsy oraz na słowa tej piosenki.  To jest ukryty głoś jakby w tle wymaga przesłuchania kilka razy tych fragmentów. W tej wersji z teledyskiem jest podobnie

 

Pozdrawiam [dane do wiad. FN]

 

I jeszcze e-mail z Czech od naszego czytelnika, który dołączył do niego plik dźwiękowy. Pokazujemy go na końcu (umieściliśmy go w jednym z naszych serwisów wideo). Jeśli dobrze zrozumieliśmy autora – jest on medium i odebrał wiadomość od obcych, choć… nie jesteśmy  pewni, czy jest to właściwa interpretacja  ;)

From: […]

Sent: Thursday, August 19, 2021 12:42 PM

To: Fundacja NAUTILUS

Subject: Bitva ufo reakcja

 

Pozdrawiam serdecznie i przesylam niesamowity komunikat odebrany po przeczytaniu o bitwie ufo nad Norymbergiem.

Przesylam żywe nagranie tak jak nagralem....

Jest tu wiele czego nie wiemy a oni nie wszystko moga powiedzieć nam, žeby niezaklócić nasz " rozwój naturalny"

Pozdrawiam

[…]

 

 
Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 9 wrz 2021 11:42 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

" przybywają na Ziemię, by nas uczyć i wspomagać, choć nie mogą w żaden sposób ingerować w nasz świat." no to moga czy nie moga do jasnej anielki

Sob, 21 sie 2021 15:26 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Przytoczę słowa Archanioła, który w 1991 roku przemówił przeze mnie (byłem jako medium), a sprawa dotyczyła tego, że na seansach spirytystycznych dusze ludzi mówią o reinkarnacji - "poczuli się lepiej w nowym świecie i myślą, że wiedzą wszystko" oraz "bliższą prawdy jest mowa o siódmym niebie, jak wam podpowiedziała wasza intuicja, niż o reinkarnacji". Odbiorcami tego były trzy osoby, które profesjonalnie zajmowały się okultyzmem i spirytyzmem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sie 2021 04:13 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Kepos,


Ech, Kepos, znowu te Twoje głupoty. Jeszcze Ci nie znudziło?

Te bzdury które od dawna wypisujesz regularnie w komentarzach, można podsumować słowami:

,,Nie żeń kitu stary waflu, piep**ysz jakby Cie pan Bóg opuścił.''

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sie 2021 15:50 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Caoii, wy myślicie, że to właśnie przed wami odkrył się Świat.
Trzeba przyjąć z pokorą, że są tacy co wiedzą więcej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 wrz 2021 11:42 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, tobie sie tylko wydaje ze wiesz

Sob, 21 sie 2021 07:40 | brak oceny

Maria_st | Załogant

"Ona ich słyszała i tylko ona, a nawet widziała. Niestety nikt inny z mojej rodziny ich dostrzec nie był w stanie. "

Chciałam sie odnieść do tych słów. Czy mógłbys spytać Mamę w jakiej postaci Twoja Ciocia widziała tych którzy przeszli na drugą stronę.
Ja jakis czas temu pisałam jak ja zaczynam Ich widzieć, bo słyszeć to od dawna odbieram. To co napisałeś potwierdza że nie wszyscy Ich słysza i widzą i choć nie jestem medium / tak stwierdziła pewna osoba/ to jednak należę do tych wyjątków jak Twoja ciocia.
Pozdrawiam

Sob, 21 sie 2021 07:20 | brak oceny

Maria_st | Załogant

Ciekawe są te artykuły, ale ten o ufo nad Norymberga to juz jakby odpowiedż dla mnie na wczorajsze pytanie jakie zadałam sobie przed snem....niesamowite...
MUszę się wiecej w to wczuć, ale jeden z tych głosów w intonacji jakbym znała ...i przypomniał mi sie Indianin ze Sprawiedliwego Miasta / mój sen /.
Pamietam rozmowy telefoniczne z przyjaciólką dotyczące UFO i Onych i nieraz miałyśmy dziwne zakłocenia a dżwięki były niezrozumiałe dla nas. Z tym, ze ja je słyszałam u siebie, Ona u Siebie ale z sobą nie mogłyśmy się w tym czasie kontaktować .
Czy mógłby ktoś przetłumaczyć to co odbiera medium ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sie 2021 04:20 | ocena: -1

Caoii | Załogant

@Maria_st,


Dźwięki i głosy w telefonie podczas rozmowy które nie pochodzą ani od Ciebie ani Twojego rozmówcy mogą być efektem kiepsko założonego podsłuchu na żywo. Jak podsłuch jest beznadziejnie założony, a osoba podsłuchująca robi to na żywo (w sensie nie jest nagrywane i gdzieś magazynowane tylko ktoś siedzi i podsłuchuje w czasie rzeczywistym) to słychać podobno odgłosy od tej trzeciej osoby (podsłuchującej), na przykład jakieś odgłosy z jej otoczenia, albo niewyraźne głosy jak ktoś inny w pobliżu tej osoby coś mówi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 22 sie 2021 12:06 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@Caoii,

Dzięki za odpowiedz. Dzwięki które opisujesz--zgadza się, te także odbierałam choć nie słyszałam głosów jak na skype / dlatego nie mam juz tego komunikatora/.
Pisałam o innych zakłoceniach, trudno nawet je opisać.
Czy to robota ludzi czy czegos/kogoś innego także trudno ocenić.
Mam na to swoja teorię .

Czw, 9 wrz 2021 11:59 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Caoii, jasne bo jakis agent efbiaj by podsluchiwal pania jadzie z wypizdowa dolnego XDDDD

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.