Dziś jest:
Czwartek, 27 lutego 2020

Sytuacja z koronawirusem jest najpoważniejszym zagrożeniem z jakim przyszło się zmierzyć ludzkości od czasu średniowiecznej apokalipsy związanej z czarną ospą. Najważniejsze informacje są ukrywane przez chińskie władze.
Profesor Caitlin Rivers, specjalista od pandemii z 'Johns Hopkins Center for Health Security'

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 108


#1290 Kula 'orbs' w Medjugorie

komentarze: 4 oglądane: 1535x

Zdjęcie zostało wykonane w 2019 w Medjugorie. Dziwny kulisty obiekt z tajemniczej energii został zauważony już po powrocie do domu na ekranie komputera podczas przeglądania zdjęć.


I jeszcze kilka zdjęć z naszej ostatniej poczty do FN.

 From: [...]
Sent: Friday, December 27, 2019 11:16 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcia UFO ze Słowacji.

Szanowny Panie Kapitanie i Droga Załogo FN!

Pokrótce, co by nie owijać w bawełnę. Trafił mi się wyjazd do Iwonicza Zdroju, gdzie pozostawiłem mojego sąsiada w celach uzdrowiskowych. Korzystając z okazji i ładnej pogody jaka była 19 listopada, postanowiłem odwiedzić znane mi już sprzed kilku lat słowackie Udolie Smrti, gdzie "bracia krasnoarmiści" pogonili hitlerowskiego okupanta. Nastawiony byłem na łapanie UFO. Jest tam dość spore wzgórze na którym stoją T34 w ilości kilkunastu sztuk. Jest też wieża obserwacyjna. No kawałek przestrzeni stamtąd widać. Zrobiłem w sumie 60 zdjęć. Wróciłem do domu, przeglądam i nic. Czyste niebo, smugi kondensacyjne, nic ciekawego. Dziś przeglądam te zdjęcia na moim koncie FB i coś zauważyłem, ale na zupełnie innym zdjęciu (nie tam gdzie chciałem żeby było). Otworzyłem oryginał z dysku i faktycznie coś jest, co może wcześniej uznałem za paprochy. Powiększam do 250% a te paprochy nabierają kształtu, a dookoła nich jest jaśniejsza otoczka. Trochę kształtem przypominają pomniejszone helikoptery. Z tego po prawej stronie to widać jakby ktoś wyskoczył. Na kolejnym zdjęciu wykonanym 6 sekund później jest tylko jeden obiekt. Do robienia zdjęć zmotywował mnie "Orion 1957", oraz fakt, że często w górach ludziom udaje się złapać UFO w kadr. Nigdy wcześniej nie udało mi się złapać UFO w aparat.
Sprzęt: Samsung GT-S7710
Rozdzielczość: 2048x1536, Autofocus, Balans bieli-automatyczny, ISO-automatyczny.
Ustawianie wyższej rozdzielczości nie wnosi żadnych wymiernych korzyści.

Żeby było jasne. To nie są ptaki na 100%. Może to się wydać dziwne, ale nie zauważyłem tam żadnego ptactwa, ani owadów, a cicho tam było, że aż w uszach dzwoniło. Tamte tereny wyglądają jakby czas się zatrzymał w latach 70-tych, lub wczesnych 80-tych XX wieku.

Jeśli uznacie zdjęcie za ciekawe, możecie wrzucić do jakiejś zbiorowej publikacji z ostatniego kwartału itp. Moje prawdziwe dane zataić. Może być Christian Edwardson, lub załogant z Podkarpacia.

Pierwsze zdjęcie - tablica informacyjna na początku całego kompleksu obok drogi prowadzącej od przejścia granicznego Barwinek
Drugie zdjęcie - kilka kilometrów dalej zrobione z drogi dojazdowej do wzgórza z czołgami - na nim jest 5 obiektów UFO
Trzecie zdjęcie - j.w. 6 sekund później z jednym obiektem UFO

S pozdravom zo Slovenska!
[...]

W uzupełnieniu do poprzedniego maila. Na trzecim zdjęciu są dwa, a nie jeden obiekt. Jeden jest pod linią WN, a drugi nad ziemią, gdzie jest granica między polami, na prawo od drzew. Na poprzednim zdjęciu, gdzie jest ich pięć, to ten najwyżej mam wrażenie odbija światło, a kształtem przypomina tego ze Zdanów, z tym że jest dość wysoko. Samochód jechał bez dziwnych zachowań. Ja na poważnie myślałem że to brudny ekran, bo wiadomo, muchy robią swoje, ale jednak coś tam złapałem. Te zdjęcia robiłem z samochodu przez otwarte okno w drzwiach kierowcy, więc nie są to brudy na szybie. Kiedyś w 2008 roku w Szwecji robiłem zdjęcia z siedzenia pasażera przez szyby samochodu i wyszedł mi autentyczny latający talerz, tyle że był on na kilku zdjęciach w tym samym miejscu, co się okazało później, odprysk na przedniej szybie. Tu tego błędu nie popełniłem.
Na pozostałych zdjęciach nie ma nic latającego, jedynie piękny niezurbanizowany krajobraz.From: [...]
Sent: Saturday, December 28, 2019 8:51 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcia UFO ze Słowacji cz.3

No cóż. Okazało się że obiekty UFO, choć ledwo widoczne, są jeszcze na innych zdjęciach. Podobnie na tym "głównym" znalazłem też szósty obiekt całkiem po lewej stronie od tego "zgromadzenia". Być może to jego złapało kolejne zdjęcie nad ziemią. Te zdjęcia to uzupełnienie materiału dowodowego, że UFO można "przywołać". Wiem, że to dziwnie brzmi, ale jechałem tam z myślą "Jadę was złapać na aparat". No ale Wy też organizujecie wyprawy "otwarte niebo".
Teraz po kolei zdjęcia i moja podpowiedź gdzie szukać. (w j. słowackim i czeskim "szukać" ma zupełnie inne znaczenie)
1. foto nr 142559 - dwa czołgi, nad tym dalszym w linii prostej do góry
2. foto nr 143122 - po prawej stronie nad drzewem jest coś w kształcie litery V, jak duży ptak, ale trudno powiedzieć, czy to ptak, czy nie. Jak pisałem, zdjęć jest cała masa i na żadnym nie ma ptaków, poza tym ptaki wydają ptasie odgłosy, a tam była absolutna cisza.
3. foto nr 143207 - nad czołgiem, gdzie zaczyna się lufa w linii prostej do góry
4. foto nr 143736 - po lewej stronie w połowie wysokości zdjęcia
Trzy z czterech zdjęć nie są szczególnie wartościowe, bo nie można na nich ocenić kształtu, ale po powiększeniu widać, że coś tam jest.

 

From: [...]
Sent: Friday, December 27, 2019 4:24 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO nad Warszawa

Witam Fundację Nautilus !
W załączeniu chciałbym przesłać zdjęcie zrobione w dniu dzisiejszym tj. 27.12.2019 r. o godz. 14.53
w centrum Warszawy w pobliżu ul. Szpitalnej. Na zdjęciu widoczny obiekt UFO z wysuniętą  u góry charakterystyczną kopułką. Nadmieniam, że podczas wykonania zdjęcia obiekt ten nie był widoczny. Zdięcie zostało wykonane aparatem Olympus.
Pozdrawiam ( Orion_1957 ). 


I jeszcze ciekawostka.

http://www.jarocinska.pl/artykuly/zauwazyl-dziwne-swiatla-na-niebie-tez-to-widzielis,108055.htm


Niecodzienne zjawisko zauważył wczoraj po powrocie z pracy nasz Czytelnik.
 
To było ok. 18.20. Przez około 10 minut na zachodniej części nieba widać było rząd gwiazd - obiektów, które przemieszczały się płynnym ruchem jedna za drugą w idealnej odległości.

    - Gdyby były to samoloty, zapewne by mrugały różnymi kolorami, ale tu obraz tych świateł był idealnie taki sam jak i takich samych rozmiarów jak gwiazdy, które widać w tle (...) Może także ktoś zaobserwował to niezwykle zjawisko? -
pyta Czytelnik, który napisał do nas i przesłał zdjęcia.

      

O tym, co zobaczył, poinformował telefonicznie swoich znajomych - wyszli zobaczyć i też się zdziwili.

 

Zdjęcia zostały wykonane w Wolicy Pustej (gmina Nowe Miasto nad Wartą).

Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 2 sty 2020 16:07 | brak oceny

88kropka | Załogant

To co sfotografowała osoba z Wolicy pustej,jest Starlinkiem leciał on w godzinach 16:23 do 16:37 przelot trwał ponad 10 minut,najlepiej był widoczny na Śląsku 30.12 2019r.dziwie się że ta osoba która robiła zdjęcie nie spojrzała na datę w telefonie lub aparacie ?,bo nie jest dokładnie podana,ale są świadkowie tego przelotu w Polsce którzy to widzieli,ja nie mogłam tego zobaczyć bo było za duże zachmurzenie u mnie.

Śr, 1 sty 2020 15:23 | ocena: + 2

kasiask | Załogant

Potwierdzam teorię o „przywołaniu”ufo,zawsze podczas moich wyjazdów z aparatem w dłoni mam nadzieję na jego uchwycenie .Udaje się za każdym razem czy to Emilcin czy Włochy czy inny zakątek globu.Zdarzyło się również że parokrotnie przeglądając zdjęcia dopiero za którymś razem coś się pojawia.Ale nie jestem zachłanna:)Próbuję raz czy dwa razy do roku.
Gratuluję udanych zdjęć!

Śr, 1 sty 2020 07:00 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Moje gratulacje Christianie Edwardsonie. Pięknie uchwycone obiekty UFO na Słowacji. Można - oczywiście że można. Wystarczy tylko mieć aparat w ręku i uwierzyć w to że obcy są wśród nas .Pozdrawiam.

Śr, 1 sty 2020 06:57 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Moje gratulacje Christianie Edwardsonie. Pięknie uchwycone obiekty UFO na Słowacji. Można - oczywiście że można. Wystarczy tylko mieć aparat w ręku i uwierzyć w to że obcy są wśród. Pozdrawiam.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108


komentarze: brak oglądane: 169x
#1319
DZIWACZNY OBIEKT NAD SZCZECINEM - 25 lutego 2020

Dzień dobry dzis [25 lutego 2020 - przyp. FN] o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowalam cos takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [dane do ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 580x
#1318
ZAGADKOWE 'COŚ' TUŻ PRZED SAMOLOTEM W POBLIŻU FIDŹI - 24 lutego 2020

 Zdjęcie jest screenem wykonanym z map google. Brytyjski badacz UFO Scott Waring na swojej stronie etdatabase.com zaprezentował ciekawą rzecz, którą dostrzegł na satelitarnej mapie google. Przed samolotem przelatującym w pobliżu Fidżi znajduje się...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 761x
#1317
ENERGIA NAD KRĘGIEM ZBOŻOWYM - FN 2020

 Nasze dzisiejsze "Zdjęcie Dnia" to efekt spotkania w Bazie FN, które miało miejsce 22 lutego 2020. Odwiedziła nas koleżanka z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się kręgami zbożowymi. Jedno ze zdjęć z jej prezentacji, którą pokazała w Bazie FN zespołowi...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 487x
#1316
UFO NAD SALEM - lata 50-te, USA

Salem to miasto w hrabstwie Essex, w stanie Massachusetts, w USA. W latach pięćdziesiątych nad tymi miastem doszło do jednej z najciekawszych manifestacji UFO - kilku  świadków widziało jasne obiekty wykonujące niezwykłe manewry na niebie. Jedno...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 407x
#1315
KULA 'ORBS' W REMONTOWANYM KOŚCIELE

W USA za 2 miesiące będzie kongres dotyczący niewidzialnych bytów w otoczeniu ludzi, z których część wychodzi na filmach. Od dawna zdjęcia uważa się za ciekawe, ale nie aż tak jak filmy, na których widać dokładnie tor lotu takich obiektów. Mimo wszystko...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 651x
#1314
UFO NAD ŚWIĄTYNIĄ SKAŁY W JEROZOLIMIE

 Jesteśmy świeżo po spotkaniu zespołu projektu FOTO-LAB, gdzie analizowaliśmy kilka zdjęć UFO do wykładu, który za kilka tygodni będziemy mieli za granicą. Wśród prezentowanych historii będzie także ta z Jerozolimy sprzed blisko 10 lat. Obiekt UFO...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 911x
#1313
UFO W KSZTAŁCIE DYSKU NAD GÓRĄ ARUNACHALA (INDIE)

Zdjęcie dostaliśmy 14 lutego 2020. Jest wykonane przez kamerkę internetową ustawioną w Indiach. Jest słabej jakości, ale i tak widać wyraźny dysk unoszący się w powietrzu. From: [...]Sent: Friday, February 14, 2020 1:29 PMTo: nautilus@nautilus.org...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 851x
#1312
ZAGADKOWY OBIEKT NAD CMENTARZEM

Zdjęcie dostaliśmy na naszą pocztę 12 lutego 2020, ale zostało wykonane w 2012. Autor dość szczegółowo opisał historię zdjęcia, a także okoliczności jego wykonania. Trafia do naszego archiwum, a także jest naszym dzisiejszym zdjęciem dnia. From: [...]...

czytaj dalej


komentarze: 4 oglądane: 763x
#1311
NIEZNANY PIKTOGRAM W POBLIŻU WYLATOWA? - FN 2020

Na pocztę FN przyszedł bardzo ciekawy e-mail, w którym czytelnik serwisu powiadomił nas o ciekawym odkryciu podczas przeglądania map google. W pobliżu Wylatowa odkrył coś ciekawego na polu, co wygląda na bardzo precyzyjny piktogram. Zdjęcia satelitarne...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 580x
#1310
DZIWNA CZERWONA SMUGA - FN 2020

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia zaśnieżonego pola z wioską na horyzoncie, od której wychodzi niezwykła czerwona smuga w niebo. Zadziwiające zdjęcie, które nie było wykonywane przez szybę lub w inny sposób, który może wytłumaczyć ten zdumiewający...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 428x
#1309
UFO NA ZDJĘCIACH Z WAKACJI W GRECJI - FN 2020

WitamPrzeglądałem niedawno zdjęcia z mojego wyjazdu ubiegłorocznego wyjazdu do Grecji, z wycieczki do Meteorów. Chciałem wydrukować kilka z nich. Przeglądając zauważyłem, że na dwóch z nich są widoczne pionowe smugi na niebie. Na jednym zdjęciu widać...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1022x
#1308
NIEZWYKŁE ZJAWISKO ‘ŚWIETLNEGO WĘŻA’ NAD BRAZYLIĄ - 2020

Zdjęciem dnia w serwisie FN jest fotografia wykonana w Brazylii. Przedstawia zagadkowe zjawisko nad Sao Paolo. Obiekt mienił się kolorami, głównie złotym i czerwonym. Do miejscowych mediów zgłaszali się świadkowie relacjonujący o dziwnym fenomenie na...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 108
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Jestem Waszą wierną czytelniczką. Raz podzieliłam się z Wami swoją przygodą z UFO. Link powyżej. Jakież było moje zdziwienie, zaskoczenie a jednocześnie niesamowite zadowolenie  gdy na zdjęciu dnia UFO NAD SALEM - lata 50-te, USA zobaczyłam dokładnie to co ujrzałam 6 sierpnia 2015 roku. Teraz widzę jak nieprecyzyjnie opisałam to co ukazało mi się na niebie. Pomyliłam ilość świateł licząc jedno podwójnie. Byłam jednak wtedy pod takim wrażeniem i tak zaskoczona całą sytuacją...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 25 luty 2020 19:27 | Dzień dobry dzis o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowałam coś takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [...]

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO OBOK STACJI ISS - luty 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.