Dziś jest:
Czwartek, 27 lutego 2020

Sytuacja z koronawirusem jest najpoważniejszym zagrożeniem z jakim przyszło się zmierzyć ludzkości od czasu średniowiecznej apokalipsy związanej z czarną ospą. Najważniejsze informacje są ukrywane przez chińskie władze.
Profesor Caitlin Rivers, specjalista od pandemii z 'Johns Hopkins Center for Health Security'

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 108


#1291 ZAGADKOWE ZDJĘCIE Z FOTOPUŁAPKI

komentarze: brak oglądane: 1724x

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia wykonana przez fotopułapkę. Obok twarzy osoby na zdjęciu jest bardzo ciekawe odbicie, w którym można dostrzec zarys dość ciekawej twarzy. Poniżej opis przysłany przez autora zdjęcia.

[...] Fotopulapke mam ustawiona na 3 zdjecia w serii. Teraz ustawie dodatkowo nagrywanie. Podejrzewam że to jest może poblask z mojej twarzy. Temp. Na zdjęciach to jest temp. Fotopulapki bo ona jest w domu i tylko na noc zastawiam na zewnątrz. Pozdrawiam serdecznie wszystkich [...]

Poniżej zdjęcia.
 

Mamy spore zaległości z publikacją zdjęć, które dostaliśmy w ostatnich dnia. Poniżej kilka wybranych fotogafii "z poczty do FN".

 

From: [...]
Sent: Wednesday, January 1, 2020 10:41 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcia UFO Słowacja i Głobikowa uzupełnienie

To jeszcze raz ja.
W załączniku przesyłam zdjęcia z powiększonymi obiektami tak aby każdy mógł je zobaczyć, bo na stronie nie można powiększać zdjęć.

Pozdrawiam, [...]
 

From: [...]
Sent: Thursday, January 2, 2020 7:19 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO na Słowacji obiekty duże

Dzięki uprzejmości załoganta Orion_1957, który podjął się obróbki tych zdjęć, dosyłam kolejne zdjęcie z powiększonymi tymi największymi obiektami. Ich kształt jest interesujący i nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym w innych relacjach.
Pozdrawiam

[...]


 

From: [...]
Sent: Wednesday, January 1, 2020 10:43 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obiekty UFO nad Warszawą

Witam serdecznie Fundację Nautilus w Nowym Roku !
W załączeniu przesyłam  Państwu zdjęcie na którym są widoczne dwa obiekty prawdopodobnie UFO. Zdjęcie wykonałem aparatem Olympus w dniu 15.12.2019 r. o godz. 12.08 w Centrum Warszawy w rejonie ul. Nowy Świat.
Pozdrawiam (Orion_1957) 

From: [...]
Sent: Friday, January 3, 2020 4:17 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Bardzo dziwne obiekty nad Warszawą

Witam serdecznie Fundację Nautilus !

Wczoraj tj. 02.01.2020 r. o godz. 15.53 robiłem zdjęcia zachodzącego słońca w Centrum Warszawy w rejonie ul. Nowy Świat. Moją uwagę zwróciły piękne przebarwiające się chmury przesuwające się nad budynkami pobliskiego osiedla. Podczas przeglądu powyższych zdjęć zauważyłem na nich bardzo dziwne swym kształtem obiekty których nie widziałem w trakcie fotografowania.
W załączenia przesyłam cztery zdjęcia celem pokazania ich załogantom.
Pozdrawiam (Orion_1957)

-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Sunday, January 5, 2020 4:50 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obiekty UFO nad Warszawą

Witam serdecznie Fundację Nautilus !
W załączeniu chciałbym przesłać dwa zdjęcia które zrobiłem w dniu dzisiejszym tj. 05.01.2020 r :
- zdjęcie P1050022  godz. 11.19  przedstawia obiekt - myślę że to UFO na d Hotelem Warszawa przy Pl. Powstańców Warszawy.
- zdjęcie P1050150 godz. godz. 13.38 również przedstawia obiekt nad budynkami osiedla w rejonie ul. Nowy Świat w Warszawie.
Myślę że załoganci chętnie zobaczą obiekty poruszające się po naszym niebie. Obiekty te nie były widoczne podczas fotografowania obszarów nieba.
Powyższe zdjęcie zostały wykonane aparatem Olympus.

Pozdrawiam (Orion_1957)From: [...]
Sent: Wednesday, January 1, 2020 12:06 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Bardzo ciekawe zdjęcie z plaży

Witam ponownie całą załogę :)
Dzisiaj dostałam zdjęcie z pierwszej ręki od osoby, która nie ma pojęcia o jakiejkolwiek obróbce zdjęć (moja mama), która nawet z Wordem ma problemy, więc z całą pewnością nie było ono fałszowane.
Zdjęcie wykonane zostało telefonem Huawei y6 dziś w nocy (Sylwester) na jednej z plaż na Fuerteventurze- w okolicy El Cotillo.
To coś na zdjęciu zauważyła dzisiaj rano, robiąc to zdjęcie chciała uchwycić księżyc i ognisko. Poprosiłam ją przed chwilą, żeby mi przesłała screena z informacjami o zdjęciu (dokładna godzina itd) ale nie potrafi tego zrobić, więc jeśli to coś zmieni to pomogę jej to zrobić zdalnie dziś po południu. Mniej więcej pamięta, że było to ok 23:00 polskiego czasu.
Czy macie możliwość przepuszczenia tego zdjęcia przez jakiś super program, który odpowiedział by na pytanie, czy to odblask na wodzie, który ułożył się w tak niezwykły sposób czy jednak postać wychodząca z pojazdu UFO?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Życzę samych pomyślnych wiatrów w tym niezwykłym roku!

Pozdrawiam serdecznie
[...]


 

From: [...]
Sent: Thursday, January 2, 2020 11:47 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:
Dzień dobry,
Witajac Nowy Rok, chciałam zrobić zdjęcia fajerwerków puszczanych w oddali...
Jedno zdjęcie wyszło dziwne...
Wysyłam je do Was bo nie wiem co to jest..czy mogłabym tak bardzo poruszyć ręką by obraz w ten sposób się rozmył?
Pozdrawiam serdecznie
[...]
Wysłano z telefonu Samsung


 


From: [...]
Sent: Wednesday, January 1, 2020 11:59 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Fwd: Zdjęcia świateł


Witam,
kilka dni temu 28.12.2019 po godzinie 20.00 będąc na spacerze z dziećmi w miejscowości Koszalin, przed ratuszem zrobiliśmy córce kilka fotek .  Będąc już w domu i oglądając zdjęcia zauważyliśmy kilka świateł nad budynkiem w kształcie okręgu.  W trakcie robienia zdjęci nic takiego nie zauważyliśmy. Początkowo przyszła nam myśl, że są to iluminacje świetlne z pobliskiej restauracji, ale nie widać promieni świetlnych z dołu ku górze, po drugie świateł nie było widać w trakcie wykonywania zdjęć, a przecież było ciemno i takie zjawisko od razu rzuciło by się w oczy. Przesyłam kilka zdjęć do wglądu były robione jedne po drugich, ale tylko na dwóch widać światła. Czy możliwe, że było to obiekt latający, a może tylko jakieś światła, czy jest możliwe aby to sprawdzić.
Pozdrawiam  
[...]
P.S
Jestem załogantem Fundacji Nautilus.

  

I na koniec bardzo ciekawe odbicie... ;)

From: [...]
Sent: Saturday, January 4, 2020 10:42 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: [KONTAKT] Kontakt z formularza na stronie WWW FNwww.nautilus.org.pl   


WIADOMOŚĆ Z OKRĘTU WWW.NAUTILUS.ORG.PL:
Od: [...]
Ciekawe zdjęcie

Witam, przeglądałem dziś facebook i natrafiłem na ciekawe zdjęcie, podobno z Zielonej Góry. Załączam link który zamieścił zdjęcie :
https://imgur.com/bTLqgkm?fbclid=IwAR0IsC1_ed77BUma60O6XNJPkcUTfWkAeDCshmQi3jviPijGSQIEhrLSceQ

Pozdrawiam,[..]


Witamy,
Zdjęcie jest wykonane przez szybę, od której odbija się lampa z pomieszczenia. Widać nawet śruby na pokrywie – efekt trzeba przyznać jest ciekawy ;)
Pzdr
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108


komentarze: brak oglądane: 173x
#1319
DZIWACZNY OBIEKT NAD SZCZECINEM - 25 lutego 2020

Dzień dobry dzis [25 lutego 2020 - przyp. FN] o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowalam cos takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [dane do ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 580x
#1318
ZAGADKOWE 'COŚ' TUŻ PRZED SAMOLOTEM W POBLIŻU FIDŹI - 24 lutego 2020

 Zdjęcie jest screenem wykonanym z map google. Brytyjski badacz UFO Scott Waring na swojej stronie etdatabase.com zaprezentował ciekawą rzecz, którą dostrzegł na satelitarnej mapie google. Przed samolotem przelatującym w pobliżu Fidżi znajduje się...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 761x
#1317
ENERGIA NAD KRĘGIEM ZBOŻOWYM - FN 2020

 Nasze dzisiejsze "Zdjęcie Dnia" to efekt spotkania w Bazie FN, które miało miejsce 22 lutego 2020. Odwiedziła nas koleżanka z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się kręgami zbożowymi. Jedno ze zdjęć z jej prezentacji, którą pokazała w Bazie FN zespołowi...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 489x
#1316
UFO NAD SALEM - lata 50-te, USA

Salem to miasto w hrabstwie Essex, w stanie Massachusetts, w USA. W latach pięćdziesiątych nad tymi miastem doszło do jednej z najciekawszych manifestacji UFO - kilku  świadków widziało jasne obiekty wykonujące niezwykłe manewry na niebie. Jedno...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 409x
#1315
KULA 'ORBS' W REMONTOWANYM KOŚCIELE

W USA za 2 miesiące będzie kongres dotyczący niewidzialnych bytów w otoczeniu ludzi, z których część wychodzi na filmach. Od dawna zdjęcia uważa się za ciekawe, ale nie aż tak jak filmy, na których widać dokładnie tor lotu takich obiektów. Mimo wszystko...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 656x
#1314
UFO NAD ŚWIĄTYNIĄ SKAŁY W JEROZOLIMIE

 Jesteśmy świeżo po spotkaniu zespołu projektu FOTO-LAB, gdzie analizowaliśmy kilka zdjęć UFO do wykładu, który za kilka tygodni będziemy mieli za granicą. Wśród prezentowanych historii będzie także ta z Jerozolimy sprzed blisko 10 lat. Obiekt UFO...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 914x
#1313
UFO W KSZTAŁCIE DYSKU NAD GÓRĄ ARUNACHALA (INDIE)

Zdjęcie dostaliśmy 14 lutego 2020. Jest wykonane przez kamerkę internetową ustawioną w Indiach. Jest słabej jakości, ale i tak widać wyraźny dysk unoszący się w powietrzu. From: [...]Sent: Friday, February 14, 2020 1:29 PMTo: nautilus@nautilus.org...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 856x
#1312
ZAGADKOWY OBIEKT NAD CMENTARZEM

Zdjęcie dostaliśmy na naszą pocztę 12 lutego 2020, ale zostało wykonane w 2012. Autor dość szczegółowo opisał historię zdjęcia, a także okoliczności jego wykonania. Trafia do naszego archiwum, a także jest naszym dzisiejszym zdjęciem dnia. From: [...]...

czytaj dalej


komentarze: 4 oglądane: 768x
#1311
NIEZNANY PIKTOGRAM W POBLIŻU WYLATOWA? - FN 2020

Na pocztę FN przyszedł bardzo ciekawy e-mail, w którym czytelnik serwisu powiadomił nas o ciekawym odkryciu podczas przeglądania map google. W pobliżu Wylatowa odkrył coś ciekawego na polu, co wygląda na bardzo precyzyjny piktogram. Zdjęcia satelitarne...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 584x
#1310
DZIWNA CZERWONA SMUGA - FN 2020

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia zaśnieżonego pola z wioską na horyzoncie, od której wychodzi niezwykła czerwona smuga w niebo. Zadziwiające zdjęcie, które nie było wykonywane przez szybę lub w inny sposób, który może wytłumaczyć ten zdumiewający...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 433x
#1309
UFO NA ZDJĘCIACH Z WAKACJI W GRECJI - FN 2020

WitamPrzeglądałem niedawno zdjęcia z mojego wyjazdu ubiegłorocznego wyjazdu do Grecji, z wycieczki do Meteorów. Chciałem wydrukować kilka z nich. Przeglądając zauważyłem, że na dwóch z nich są widoczne pionowe smugi na niebie. Na jednym zdjęciu widać...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1023x
#1308
NIEZWYKŁE ZJAWISKO ‘ŚWIETLNEGO WĘŻA’ NAD BRAZYLIĄ - 2020

Zdjęciem dnia w serwisie FN jest fotografia wykonana w Brazylii. Przedstawia zagadkowe zjawisko nad Sao Paolo. Obiekt mienił się kolorami, głównie złotym i czerwonym. Do miejscowych mediów zgłaszali się świadkowie relacjonujący o dziwnym fenomenie na...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 108
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Witam, Jeśli macie dostęp do tego odcinka z serii Real Detective ( jest on na Netflixie) oraz znalazłam go jeszcze tu: https://www.dailymotion.com/video/x6auqco po 30  minucie, jest rozmowa z siostrą zamordowanej, gdzie mówi ona, że zmarła się z nią kontaktuje i namawia, żeby opowiedziała, co na prawdę się stało.  Film jest realizowany na faktach. Na...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 25 luty 2020 19:27 | Dzień dobry dzis o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowałam coś takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [...]

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO OBOK STACJI ISS - luty 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.