Dziś jest:
Sobota, 26 września 2020

Ziemska technologia zdobywania kosmosu to ponury żart. Promy kosmiczne misję zaczęły w 1981 roku i było ich sześć, a dwa uległy katastrofom, w których zginęła cała załoga. Rachunek jest prosty: były wysyłane w kosmos 133 razy, czyli średnio co sześćdziesiąty piąty lot tym cudem techniki oznaczał praktycznie pewną śmierć. Gdyby taki współczynnik dotyczył na przykład samochodów, to ludzka populacja w ciągu 10 lat prawie przestałaby istnieć.
George RR Martin, autor "Gry o Tron"

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 115


#1383 UFO NA PRZEDWOJENNEJ FOTOGRAFII?

komentarze: 22 oglądane: 3452x

 [...] Szanowna Fundacjo, Przesyłam ciekawą fotografię, która została użyta w artykule w przedwojennej prasie. Przedstawia ono plażę w Puszczykówku, która przez koło Stronnictwa Narodowego została zamknięta dla Żydów. Tak obrzydliwe, bezwstydne działania przedwojennych narodowców były na porządku dziennym. Ja do mojej pracy naukowej i książki zbieram właśnie takie materiały. Na tej fotografii moją uwagę zwrócił dość duży obiekt przypominający dysk, który jest widoczny na niebie. Pomyślałem, że przyda Wam się to zdjęcie do archiwum. Moim zdaniem nie jest to brud na kliszy, gdyż podobnych zdjęć mam setki i mam skalę porównawczą.

Na zakończenie kilka słów refleksji. W Polsce znowu podnosi łeb cuchnąca pogardą dla innych bestia czyli nacjonalizm. Przesyłam kilka materiałów z mojego katalogu o tym, czym jest rzecz, którą teraz zajadają się ze smakiem miliony Polaków. Wszystko przez kilku nikczemnych, utytych, nawet fizycznie obleśnych i przaśnych jak pastewne buraki fagasów, którzy dla utrzymania władzy spuścili ze smyczy najgorsze demony. Warto przypomnieć piękne zdanie, które kiedyś ktoś powiedział:. Patriota chce dobra dla kraju, nacjonalista chce kraju dla siebie. Bardzo dziękuję za to, co robicie. Dzięki temu zmieniacie światopogląd setek jak nie tysięcy ludzi w Polsce. Ja na pewno jestem taką osobą, której ten światopogląd na wiele spraw zmieniliście.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

Poniżej fotografia przysłana przez naszego czytelnika, na której jego zdaniem widać obiekt UFO.

 

Poniżej kilka zdjęć z tych, które przysłał nam czytelnik serwisu.

Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 9 sie 2020 09:14 | brak oceny

robgru | Załogant

Witam. Czy admin sam załącza przesyłane fotografie? Zło jest złem ma niską wibrację. Żałuję, że nawet tutaj przemyca się i przywołuje niską energię nienawiści z przeszłości. Mamy dziś i bardzo jest potrzebna energia miłości. Fotografia mogła być pokazana bez komentarza a pozostałe - nie widzę na nich ufo a ciężką energię kosmiczną. Kogoś napisał wcześniej, że człowiekiem się rodzimy ale to chyba nie jest prawda. Ktoś mądry napisał: „ludźmi się rodzimy ale człowiekiem się stajemy” lub nie.
Kocham Was ludzie - człowieki, przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony.

Śr, 5 sie 2020 10:22 | brak oceny

ABe11 | Załogant

Aby zrozumieć mechanizm zarządzania ludzkim strachem w osiąganiu własnych celów społecznych i politycznych obejrzyjcie sobie "Ranczo" :-). Czerepach, meszki i olejek goździkowy. Tak to działa :-).

Śr, 5 sie 2020 09:56 | ocena: + 2

ABe11 | Załogant

Zamieściłam ten link na forum pod innym artykułem, gdzie rozgorzały dyskusje o polskiej polityce, ale tutaj pasuje jeszcze lepiej... Najważniejsze, by nie pozwolić ludziom na oswojenie się z agresją wszelkiej maści: fizyczną, słowną, ostracyzmem społecznym. Kiedy to stanie się normą, a chyba powoli już się staje, przejście do bardziej radykalnych działań będzie tylko kwestią czasu.

Wystąpienie Pana Mariana Turskiego, Oświęcim 2020, w rocznicę wyzwolenia nazistowskiego obozu w Auschwitz:
https://www.youtube.com/watch?v=BwveeOmDN4o

Wt, 4 sie 2020 06:21 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

Od UFO po LGBT , odnoszę wrażenie że zbaczacie z kursu. Tak naprawdę to ta fotografia z obiektem była pretekstem żeby zaprezentować pozostałe zdjęcia.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 4 sie 2020 16:10 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witaj @scyzoryk, co do Twoich słów, że fundacja zbacza z kursu, to się nie bardzo mogę zgodzić, wręcz przeciwnie idzie od lat w dobrym kierunku. Jak najbardziej powinna promować postawy godne Człowieka przez duże "C" a piętnować urojone teorie i postawy niegodne człowieka, mam tu na myśli przede wszystkim poszanowanie do innych kultur, wyznań i odmienności choćby tych seksualnych, a także wytyczać jasny kierunek i postawę w stosunku do naszych "młodszych braci".

Czy nie uważasz, że człowiek, który chce rozwikłać tajemnice czy to stworzenia świata, czy poznać tajemnicę kim są Obcy powinien mieć otwarty umysł ? Mówili o tym Święty Augustyn i sam Albert Einstein .
Augustyn mówił, że prawdy wieczne, rzeczywistość duchową, świat idei, w pełni można poznać tylko dzięki iluminacji, czyli nadprzyrodzonemu światłu udzielonemu umysłowi przez Boga. Augustyn przyjmował całkowitą niezdolność poznania zmysłowego w odniesieniu do poznania duchowego, wspominał również, że nie można doznać Iluminacji, jeśli nie będzie się miało czystego rozumu i serca. Einstein natomiast powiedział kiedyś takie zdanie " Kto nie czuje istnienia tajemnicy, ten jest głuchy i ślepy ". Ci wybitni Ludzie choć dzieliło ich 1400 lat mówili o tym samym, tylko w inny sposób.
W moim przekonaniu człowiek nie ma co liczyć na poznanie prawdy, jeśli jest skażony ideologiami zaprzeczającymi istnieniu Boga czy jak kto woli Stwórcy, bo one zaprzeczają i ograniczają jego duszę czyli umysł. Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 sie 2020 20:32 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Gorki73, Na ideę/istnienie Boga przyjdzie jeszcze czas, gdy faktycznie staniemy przed ścianą poznania/niepoznania.
Na razie fizyka kwantowa, jakieś nieśmiertelne torusy naszej świadomości, otwierają nowe drogi poznania, zbliżenia Boga/Stwórcy.
Jeszcze tyle do odkrycia; do ewentualnego "Źródła" zawsze zdążymy wrócić.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 09:28 | ocena: + 1

rafael1 | Załogant

@-relatysta, Do wszystkich zalogantow ktorzy troche mysla. udawanie ze nie ma wsrod ludzi nienawisci a wiara katolicka jest najlepsza ze wszystkich proponuje ksiazke Dostojewskiego (nb on nienawidzil Polakow), Bracia Karamazow. a ze ksiazka jest dluga i trudna to polece
rozdzial Wielki Inkwizytor. nie jestem pewien czy tak jest tytul rozdzialu ale wujek google wszystko ogarnie. Moze niektorzy ogarna swoja swietojebliwosc.

Wt, 4 sie 2020 17:01 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

Sądzisz że nie ma związku między tymi fotografiami?
UFO sobie lata/ukazuje swoją doskonałość i możliwości, My zaś ukazujemy Im jak możemy nienawidzić i pogardzać drugim człowiekiem.
Siedemdziesiąt lat i "prawie" nic się nie zmieniło.
Tak naprawdę to nie chcemy by wylądowali. Poco się zmieniać?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 sie 2020 19:45 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

@-relatysta, Na pierwszym zdjęciu 4 osoby na 2 z 20 osób ,wrzucanie wszystkich do jednego worka mówienie jak to Polacy kipią nienawiścią jest nie poważne.Piszesz jak możemy nienawidzić i pogardzać drugim człowiekiem , to zwróć uwagę w jaki sposób na wiecach LGBT profanuje się uczucia religijne katolików, nikt na świecie nie odważył by się pomalować Prorokowi Mahometowi turbany na kolorowo bo wiadomo jak by się to skończyło , dlatego uważam że Polacy są wyjątkowo wyrozumiali. Robienie sensacji po kilku zdjęciach , przypomina świętowanie urodziny Hitlera zrobione pod zamówienie. A co do UFO to jestem sceptyczny co do ich zamiarów , gdyby byli pokojowo nastawieni to dawno by nam pomogli w różnych aspektach życia, według mojej teorii to robią jakieś badania na ziemi i na ludziach. Poz. wszystkich załogantów i czytelników.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 11:48 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@scyzoryk, Uprawianie symetryzmu, to danie przyzwolenia na takie czyny/poglądy.
Działam/piszę, lokalnie choć myślę globalnie więc wypowiadam się o Nas.
Orzeczenie Europejskiej Komisji Praw człowieka w Strasburgu w sprawie przedstawienia Matki Boskiej w masce gazowej:
"...członkowie wspólnoty religijnej muszą tolerować i akceptować negowanie ich przekonań religijnych, a nawet propagowanie zasad wrogich ich wierze..."
- Ktoś obraża chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo to tylko słowo, ale chrześcijanie są obrażeni i poleje się krew. Ludzkość walczy w imię słów - "ojczyzna", "wolność", "socjalizm", "sztandar"... i miliony ludzi w imieniu tych słów zginęło. Słowa stały się ważniejsze od samego życia. To rodzaj szaleństwa. - Osho.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 21:00 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

@-relatysta, Dla mnie Chrześcijaństwo to więcej niż tylko słowo , Chrześcijaństwo to tradycja, kultura, rodzina. Co ty piszesz ,, poleje się krew,, no chyba ci się religie pomyliły , czy słyszałeś żeby ostatnim stuleciu Chrześcijanie zmordowali kogokolwiek za przekonania religijne? Podpierasz się Orzeczeniami Europejskiej Komisji Praw Człowieka ,,muszą tolerować i akceptować negowanie ich przekonań religijnych,, to chyba działa w dwie strony czyż nie?. Przypomnę tylko że ostatnią Wojnę Światową nie rozpoczęły słowa ,,ojczyzna, wolność, sztandar,, tylko faszyzm i socjalizm.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 sie 2020 15:42 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@scyzoryk, Chyba nie zwróciłeś uwagi że cytowałem myśli Osho.
Polecam wszystkim zapoznać się z maksymami i myślami mistrza duchowego na miarę naszych czasów:
https://www.osho.com/highlights-of-oshos-world
osho.5v.pl
Nie zmienia to jednak faktu że Ty, dla "słowa" - byłbyś w stanie zabić.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 sie 2020 19:22 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

@-relatysta, No tak się składa że zwróciłem uwagę na twoje cytaty , na tym forum to jak na razie tylko ty tutaj piszesz ,,poleje się krew ,,że Ty, dla "słowa" - byłbyś w stanie zabić. {rozumiem że chodzi o mnie} Wyluzuj ,zmień przeglądane strony , może wyjdź na świeże powietrze . Widzę że zabolało.

Pon, 3 sie 2020 19:07 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

Strefy wolne od LGBT to początki odradzania się takich demonów.
Jak łatwo zohydzać "innych".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 sie 2020 22:34 | brak oceny

reyutt | Załogant

@-relatysta, racja. ciekawe, dlaczego tak wielu naszych rodakow "kocha nienawidziec"?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 sie 2020 05:56 | ocena: + 4

Gorki73 | Załogant

Witaj @reyutt, spróbuję odpowiedzieć Ci na to pytanie to; są najczęściej ludzie których lista kompleksów jest dłuższa niż ich życiorys :) są najczęściej nieudacznikami i bardzo przeciętnymi "ludźmi", więc szukają usprawiedliwienia dla siebie o stanie ich obecnej rzeczywistości. Podobnie było w Niemczech przed wybuchem II Wojny światowej, gdzie motłoch uwierzył w to, że za ich ciężką sytuację życiową, są odpowiedzialni wyłącznie Żydzi. Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 4 sie 2020 08:46 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Gorki73, Witam Cię ! Masz całkowitą rację. Niech Ci ludzie spojrzą na siebie a potem niech oceniają innych. Tak naprawdę Ci co nienawidzą innych są tak samo traktowani w swoim środowisku. Życie prędzej czy później zweryfikuje tych jak nazwałeś nieudaczników. Oni sami nie zasłużyli się dla kraju i nigdy tego nie będą w stanie dokonać. Jeżeli ktoś tak traktuje drugą osobę to cóż możemy powiedzieć o nim samym. Raczej nic. Pozdrawiam

Wt, 4 sie 2020 08:58 | ocena: + 3

rafael1 | Załogant

@Gorki73, mamy tu troche motlochu na forum. you make my day.

Wt, 4 sie 2020 09:47 | ocena: + 3

reyutt | Załogant

@Gorki73, hmm, dobrze, na poziomie jednostki to w miare zrozumiale. dodalbym tez manipulacje systemu obwinianiajacego jakas waska grupe (kozla ofiarnego) za ogolna sytuacje. tylko dlaczego u nas jest stosunkowo duzo takich jednostek i dlaczego ta nienawisc jest tak intensywna? przynajmniej takie mam wrazenie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 4 sie 2020 15:59 | ocena: + 4

green | Załogant

@reyutt, Doprecyzujmy, że to nie system szuka kozła ofiarnego tylko konkretni ludzie to robią. Po co? Dla władzy i pieniędzy! Niestety, światem (czyt. ludźmi) rządzą prymitywne, pierwotne instynkty a nienawiść jest jednym z tych najsilniejszych i najbardziej destrukcyjnych. W krajach takich jak Polska, gdzie mamy do czynienia z silną polaryzacją społeczną i światopoglądową, nienawiść pada na podatny grunt. Polityczni populiści dobrze o tym wiedzą i dlatego wykorzystują ją jako narzędzie do zbicia kapitału wyborczego. Ja jednak nie utożsamiałbym nienawiści z konkretnym narodem. Po prostu, w sprzyjających warunkach społecznych i geopolitycznych każdy kraj, w większym lub mniejszym stopniu, może paść jej ofiarą...

Śr, 5 sie 2020 10:16 | ocena: + 2

ABe11 | Załogant

@reyutt, dokładnie tak! Machina polityczna nakręca społeczeństwo na dane zjawisko jako zagrożenie. Ostatnie lata to czające się non stop "potwory trójgłowe":uchodźcy roznoszący choroby, LGBT, ataki na polską rodzinę, UKŁAD-wykryty i bliżej nieokreślony... Macherzy od losu badają nastroje i lęki społeczeństwa i na tym dana grupa/partia buduje swój kapitał polityczny.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 20:17 | ocena: + 3

Wbogdan38 | Załogant

I chciałoby się rzec :"Quo vadis człowieku?" Gdzież jest rozwój duchowy współczesnego człowieka? Odnoszę wrażenie, być może subiektywne, że jest coraz gorzej, że gdyby było można jeden człowiek drugiemu gardło by poderżnął w imię głoszonych przez polityków teorii.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 115


komentarze: brak oglądane: 70x
#1406
UFO NAD ARIZONĄ (USA) 14 kwietnia 2020

Zdjęcie pokazuje dziwne zjawisko na niebie, które było widziane nad Arizoną 14 kwietnia 2020. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.Podczas tej manifestacji nagrano także filmy. Poniżej jeden z nich.Podobna obserwacja UFO miała miejsce w latach pięćdziesiątych...

czytaj dalej


komentarze: +1 oglądane: 542x
#1405
UFO - 21 września 2020

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia pokazująca metaliczny obiekt unoszący się na niebie. Do zdjęcia był dołączony bardzo lakoniczny opis, ale wynika z niego, że fotografia została wykonana 21 września 2020. From: [...]Sent: Tuesday, September 22...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 501x
#1404
UFO NAD PISZCZACEM (WOJ. LUBELSKIE) - 10 września 2020

Zdjęcie zostało przysłane przez naszego stałego czytelnika, który - jak opisał w e-mailu - do tej pory wykonywał jedynie zdjęcia obiektów typu "orbs", ale nie UFO. Wiele wskazuje na to, że tym razem może to być prawdziwy Niezidentyfikowany Obiekt Latający...

czytaj dalej


komentarze: 3 oglądane: 472x
#1403
OPALIZUJĄCY NA ZIELONO LATAJĄCY DYSK NAD LIVERPOOLEM (WIELKA BRYTANIA) - 7 sierpnia 2020

Zdjęcia zostały wykonane przez świadka, który zauważył dziwnie wyglądający, dyskoidalny obiekt przemieszczający się po niebie nad Liverpoolem (Wielka Brytania). Miało to miejsce 7 sierpnia 2020 ok. 2:45 w nocy. Obiekt miał dużą prędkość, wyraźnie dyskoidalny...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 1017x
#1402
ZAGADKOWY OKRĄG Z CHMUR NAD JEROZOLIMĄ – zdjęcie z Projektu ATLAS CHMUR

O tym niezwykłym zjawisku poinformował nas jeden z czytelników serwisu. 1 października 2016 roku nad Jerozolimą (Izrael) pojawił się okrąg z jasnej smugi. Było to dzień po pogrzebie Szimona Pereza, dziewiątego prezydenta Izraela (w latach 2007-2014). ...

czytaj dalej


komentarze: 6 oglądane: 623x
#1401
UFO W KSZTAŁCIE DYSKU NAD RUKERSDORF (NIEMCY) - obserwacja 9 września 2020

9 września 2020 kilkanaście osób było świadkami przelotu UFO nad miejscowością Rukersdorf w Niemczech. Obiekt miał dyskoidalny kształ, połyskiwał metalicznie i przemieszczał się bardzo szybko. Oto jedno ze zdjęć obiektu wykonane podczas tej manifestacji...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 546x
#1400
DWA OBIEKTY UFO NAD TURCJĄ - zdjęcie z wakacji sierpień 2020

[...] Po powrocie z Turcji odkryłem fotkę z dwoma, niewielkimi obiektami na niebie. Wyglądają, jak dwa myśliwce w szyku, ale nie przypominam sobie, by coś tam wtedy latało. Może Czytelnicy ocenią czy to zjawisko naturalne (mucha, samolot) czy też może...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 483x
#1399
UFO W KSZTAŁCIE SPODKA NAD ARIZONĄ - to był obiekt typu 'fastwalker' 11 czerwca 2020

 Te obiekty przemieszczają się błyskawicznie. Ludzkie oko nie jest w stanie ich wychwycić, ale aparat fotograficzny lub kamera wideo jak najbardziej. Ich przeloty są znane na całym świecie i nazywają się "fastwalkers' (szybcy podróżnicy - przyp. ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 831x
#1398
Phoenix Lights 2.0 widziane nad Kolumbią

 Dziwne zjawisko na niebie było obserwowane nad Kolumbią. Zdjęcie pokazujące punkty błyskawicznie przemieszczające się po niebie obiegły światowe media. Według ekspertów cytowanych przez Daily Mail można wykluczyć satelity starlink, gdyż one poruszają...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 934x
#1397
NIEZWYKŁA CHMURA - zdjęcie z projektu ATLAS CHMUR

Dostaliśmy nową partię zdjęć chmur do naszego projektu ATLAS CHMUR. Przed umieszczeniem fotografii w katalogu jedno ze zdjęć jest naszym dzisiejszym zdjęciem dnia. From: Sent: Sunday, September 6, 2020 11:13 AMTo: Redakcja FNSubject: chmurzyska......

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 1363x
#1396
INTRYGUJĄCY PIKTOGRAM Z BAWARII (NIEMCY) - znaleziony 30 lipca 2020

 Naszym zdjęciem dnia jest fotografia kręgu zbożowego, który powstał na polu w niemieckiej Bawarii prawdopodobnie w ostatnich dniach lipca 2020. Robi wrażenie niezwykła precyzja kształtu, a także wręcz fenomenalna symetria.Sprawa trafiła do światowych...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1114x
#1395
UFO OBOK RAKIETY SPACE X

 Tajemniczy obiekt przeleciał bardzo blisko statku kosmicznego  SPACE X 22 marca 2020 ok. godz. 00:34:04. Jego zdjęcie jest naszym dzisiejszym "Zdjęciem Dnia".From: [...]Sent: Sunday, August 23, 2020 12:22 AMTo: nautilus@nautilus.org.plSubject...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 115
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 115

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga czytelnicy serwisu - ważna aktualizacja tekstu! Na końcu artykułu  KOŃCÓWKA 2020 ROKU I KORONAWIRUS – SCENARIUSZE WYDARZEŃ Z PROJEKTU MESSING FN pojawił się komentarz Igora Witkowskiego, który przysłał na pokład okrętu Nautilus po jego lekturze. Polecamy! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 06:42 | W dniu dzisiejszym tj. 24.09.2020 r. o godz. 20.14 w Warszawie - teren Śródmieścia podczas spaceru ze swoim psiakiem zauważyłem na niebie jasne białe światło większe od gwiazdy które wolno przesuwało się z zachodu jakby od strony Pałacu Kultury i Nauki w kierunku wschodnim tj. kierunek Wisły ( na Pragę Południe ). To jednostajne światło sunęło w przestrzeni bezszelestnie i dość nisko. Widziałem je przez ok 1.5 minuty po czym zniknęło za budynkami mieszkalnymi.Pozdrawiam ( Orion_1957)

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

OBECNOŚĆ - dokument z Archiwum FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.