Dziś jest:
Wtorek, 30 listopada 2021

Grozi wam zniszczenie całej waszej planety – bez żadnej drugiej szansy, jeżeli nie zaufacie tym, którzy chcą wam pomóc.
Thiaoouba Prophecy (1987 rok)

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 130


#1575 NIEZWYKŁY LATAWIEC? DRON? A MOŻE JESZCZE COŚ INNEGO? 7 sierpnia 2021

komentarze: 10 oglądane: 1712x

[...] Witam.  Przegladajac zdjecia z dnia 7 sierpnia 2021r to  znalazłem  [dane do wiad. FN, e-mail przyszedł 29 września 2021] Oryginał zdjęcia poniżej.

 

[...] Dzień dobry Fundacjo Nautilus!

Nazywam się Agata, mieszkam i pracuję w Szkocji. Wierzę, że zrozumiecie moją prośbę o anonimowość.
Od kilku miesięcy zapoznaję się z udostępnionymi filmami, live streamingami i relacjami na Waszym kanale YouTube. Nagrania odsłuchuję, oglądam, jeden za drugim. Zapoznałam się również z wykładami kapitana Roberta Bernatowicza dla czeskiego [...].

Być może jestem tą konkretną jedną osobą, do której ma to trafić albo po prostu kolejną, która tylko się utwierdza w swoim osobistym przekonaniu, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. (Sądzę, że raczej to drugie.) Tak uważam, że niezbadany do końca rozmiar kosmosu nie jest tylko dla nas, to jest niemożliwe, że istniejemy tylko my. Nigdy osobiście nie widziałam i nie spotkałam kosmicznych przybyszów, ale coś (nie wiem, może jakaś intuicja, może fakt ogromu przestrzeni kosmicznej) mnie utwierdza, że są również inni oprócz nas Ziemian. To jest dla mnie pewne jak 2+2=4. Przestrzeń jest tak bezkresna, że wystarczy jej dla wszystkich żyjących istot. To jest moja osobista  podstawowa myśl na temat wszechświata. Choć miałam okresy, kiedy to negowałam i z powodu braku widzenia czy spotkania tego (UFO) odrzucałam temat, zamykając go krótkim "Nie ma UFO, pewnie to fantazja". Ale jeśli czegoś nie widzimy, nie znaczy, że tego czegoś nie ma.

Państwa materiały są wciągające, niezwykle ciekawe i najlepsze są livestream-y i wykłady. To jest skarbnica wiadomości. Da się odczuć, że nie wszystko jest upublicznione, że są na bank pewne historie ukryte dla szerszej publiczności, czyli wszystko to, co wiecie tylko Wy z różnych powodów, co sam Pan Robert zaznacza. Czuje się niedosyt i chęć na więcej, aby poznać inne perełki. W szkole się o tym raczej nie mówiło, wśród społeczeństwa raczej to wyśmiewano i dlatego mnie to nie interesowało. Był czas, że myśl, że nie jesteśmy sami była bardzo oczywista dla mnie, nie rozumiałam dlaczego wszyscy dookoła to negowali, skoro jesteśmy częścią tak ogromnego kosmosu, ale znając jak to jest odbierane, miałam myśli dla siebie.
Później, nic sama nie widziałam i przestawiłam się na nie. Nie ma tego. W końcu kilka lat temu w czeluściach YouTube zaciekawiona ciekawostkami archeologicznymi, historycznymi, przyrodniczymi, od filmiku do filmiku, doszłam do programu nieżyjącego już pana Stanisława Barskiego. Wszystko odżyło na nowo. Na kanale cw24tv opisywał tak nieprawdopodobne zjawiska, że po obejrzeniu części jego audycji aż nie mogłam uwierzyć w to wszystko i znowu zanegowałam ten temat. Poprostu tego nie ma.

Ale coś ciągle kiełkowało mi w głowie, że przecież wszechświat jest tak przeogromną przestrzenią, że musi być conajmniej jedna obca cywilizacja albo nawet kilka. Dla mnie to jest pierwszy podstawowy powód. Nie mieści mi się w głowie, że tylko jedna mała planeta jest zamieszkiwana a naukowcy próbują zobrazować nam jak to wszystko jest wielkie, potężne i niezbadane i jeszcze wyśmiewać przy tym wszystkich, którzy to badają swoimi sposobami opierając się na zeznaniach ludzi.  Dołóżmy do rozmiaru kosmosu jeszcze te właśnie  tysiące relacji ludzi z całego świata, ich przeżycia, doświadczenia, dowody, filmy, zdjęcia, utworzenie organizacji i konferencji dla badaczy UFO i ich zainteresowania tym tematem w różnych częściach świata, sam fakt ukrywania obserwacji wojska i jednostek rządowych zjawisk UFO a następnie upublicznianie raportów, odłożone w kąt i niezbadane odkrycia archeologiczne, to wszystko jak się doda do siebie, to daje do myślenia, jest tyle poważnych przesłanek, aby to rozszerzyć , aby na to otworzyć umysły i oczy. Ale może zapowiadana transformacja to zmieni. Odsłuchałam w całości wywiad z Alzbetą Sorfovą na czeskim kanale cestyksobe, i aż jestem ciekawa co to w tym listopadzie będzie mógł Pan Robert powiedzieć, że teraz sumiennie pracuje nad tym i nie zdradza nic na ten temat, to musi być coś niewiarygodnego, skoro ma to dotrzeć do rzeszy ludzi. Trzymam kciuki za sukces włożonego wysiłku.

Fundacja Nautilus zainteresowała mnie reinkarnacją, Krzysztofem Jackowskim, Stefanem Ossowieckim, kręgami w zbożu, Igorem Witkowskim, Sai Babą a nawet medytacją.

Ja sama nic nie widziałam i nie spotkałam się z niczym nadzwyczajnym w tych tematach, może poza jednym. Gdy z czystej ciekawości szukałam melodii, dźwięków do medytacji, a znalazłam tego mnóstwo, od uzdrawiania, poprzez otwieranie czakr i trzeciego oka, po przyciąganie dostatku; wtedy też odsłuchiwałam je wszystkie, aby wybrać dla siebie najbardziej pasującą. Gdy odsłuchałam wieczorem jedną propozycję, która miała przyciągnąć dobrobyt, to następnego dnia dostałam zamówienie na ozdoby świąteczne; pomyślałam, że to przypadek, gdy puściłam to samo mężowi, to dostał następnego dnia podwyżkę a ja dostałam swoją podwyżkę kolejnego dnia. Próbuję tej medytacji, ale coś słabo mi to wychodzi.
Ciekawostką jest też sytuacja pandemii i kurkumy. Odkąd pojawiły się pierwsze informacje o korona wirusie, to automatycznie zaczęłam szukać czegoś naturalnego na wzmocnienie odporności organizmu i znalazłam - szoty z kurkumy, imbiru, cynamonu, miodu, oliwy, świeżego soku z cytryny i ciepłej wody. Jak tylko zapoznałam się z wieloma opiniami, które mnie przekonały, tak następnego dnia już wypiliśmy pierwsze szoty i tak jest do dziś, z dosłownie pojedynczymi może 6-7 dniami, kiedy opuściliśmy zwyczaj. Codziennie wyciskamy świeży sok z pomarańczy, dodajemy pozostałe składniki i pijemy przed posiłkiem. Efekt jest, bo od marca 2020 (czyli początku picia szotów) mamy się dobrze i nawet kataru nie mieliśmy. Codzienne szoty są normą u nas w domu i nagle w ostatnim tygodniu słucham i oglądam materiały o Sai Babie i jest pokazany jego obraz, z którego sypie się biały proszek vibhuti oraz kurkuma, która w tym czasie może nawiązywać do tego, że jest sposobem na korona wirusa - no jakby potwierdzenie tego, co robimy od ponad 1,5 roku, chronimy się kurkumą. I to stało się w momencie, kiedy nacisk jest na te szczepionki a my mamy wątpliwości co do nich.

Ostatnią ciekawostką jest zdjęcie chmur, ukształtowanych w formę spodka - gdy już dłuższy czas słuchałam nagrań Fundacji Nautilus, Pana Roberta Bernatowicza z Nautilusa Radia Zet i wywiadów Igora Witkowskiego, to zastanawiałam się dlaczego tylu ludzi widziało a ja nie, tylu niedowiarków i niezainteresowanych tym, sami wiedzący o tym i badający to a ja nie. Po czym któregoś dnia, podczas zmywania naczyń, patrząc przez okno dostrzegłam chmury uformowane w spodek - przypadek? Nie sądzę Przynajmniej ja widzę spodek. Zdjęcia w załączniku - coś co jest w lewym górnym kącie zdjęcia, to raczej plamka na szybie lub owad ze skrzydełkami.

Nie mam oszałamiających zdjęć ani filmików ani informacji, ale odsłuchuję Wasze nagrania i aż chce się odwiedzić i poznać całe fascynujące historie archiwum. Chyba, że mój email to kolejny puzzzel, potrzebny do czegoś.
Pewna jestem, że są inne cywilizacje, które badają nas i Ziemię, bo za dużo jest tych wszystkich znaków tego zjawiska.

Pozdrawiam wszystkich z Fundacji Nautilus


... powiększenie obiektu poniżej. 

 

From: [...]
Sent: Monday, September 27, 2021 8:55 PM
To: FN
Subject: Zjawisko

 

Witam. Mam dla was do opowiedzenia moją historie. Trzy tygodnie wcześniej od daty zrobienia zdjęcia które przesłałem w załączniku zauważyłem świetlisty obiekt. Przemieszczał się powoli i potem zanikł był koloru biało żółtego ale w przewadze koloru białego. Nie ekscytowałem się za bardzo tym zjawiskiem bo była przymnie moja rodzina nie chciałem robić zamieszania bo by nie uwierzyli z tego względu że ów obiekt nie był już widoczny na niebie. Ale! zacząłem się przyglądać temu zjawisku uważniej po zrobieniu zdjęcia słońca zakrytego chmurą. Po skopiowaniu zdjęcia do komputera i zbliżeniu programem do wyświetlania zdjęć (NexusImage) zauważyłem dwa obiekty w dolnym lewym rogu. No dobrze pomyślałem mam dwa obiekty na zdjęciu operując nadal tym programem zbliżyłem zdjęcie większego obiektu do 1135% i zauważyłem swoją twarz. Chcę tylko powiedzieć że miałem silne przeczucie sfotografowania słońca z chmurą co wydawało mi się i wydaje do dziś anomalią bo na co dzień nie robię zdjęć słońca. Mam nadzieję że zaciekawię Was tym incydentem ponieważ to niecodzienne robiąc zdjęcie nieba i ujrzeć potem swoją twarz.
Pozdrawiam całą ekipę Fundacji NAUTILUS.


 

...powiększenie poniżej.


From: K[...]
Sent: Monday, September 27, 2021 10:16 AM
To: FN
Subject: Ciekawa chmura 27.09.2021

 

Witam,

 W załączeniu przesyłam zdjęcie ciekawej chmury, którą zauważyłem dzisiaj rano na spacerze z psem. Nic nie sugeruje tylko przesyłam zdjęcie :) Zdjęcie wykonane w miejscowości Knybawa obok Tczewa

 27.09.2021 godzina 7:42

 Pozdrawiam całą załogę.

[dane do wiad. FN]


From:  [...]
Sent: Monday, September 20, 2021 3:10 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Objekt w Zakopanym

 
Pozdrwiam,

jakiś czas temu wysłałem Wam zdjęcie obiektu zrobione podczas wakacji w Zakopanem we wrześniu 2020. Teraz posprzątałem PC i nim skasowałem, jeszcze na jednym zdjęciu jest ciekawy obiekt. Został sfotografowany w następny dzień z Gubałówki (14.9.21, na foto widoczny wprawo nad dachem)
 Pamiętam, że po prostu chciałem zrobić zdjęcie szczytów gór i nie zarejestrowałem wtedy obiektu. Oczywiście mam tendencję do rozpoznawania w tym czegoś banalnego (ptak, mucha, liść...) ale nie mam doświadczenia i programu do analizy...a može to ten sam objekt  sfotografowany poprzedniego dnia (13.9.21, wiz foto na dole)

[...]

Pozdrawiam serdecznie
[...]
 

... powiększenie obiektów na zdjęciach poniżej.


From: [...]
Sent: Saturday, October 2, 2021 3:45 PM
To: FN
Subject: mój film

 

To nagrałam kilka dni temu, wg mnie lata 70’s are back..!

Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 4 paź 2021 23:45 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

Witam. Moje gratulacje Iwona31. Jest to jedno z lepszych i ciekawszych obiektów UFO. Fakt , że przypomina ten z minionego okresu ale dla nas to i tak nowinka. Patrząc na te obiekty które prezentujesz na stronie Fundacji Nautilus trzeba przyznać, że masz nad swoją działką chyba stałą trasę przelotu obcych. Warto to zawsze wykorzystać. Sama widzisz, że sporo się dzieje nad naszymi głowami. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 5 paź 2021 10:16 | ocena: + 2

Iwona31 | Załogant

@Orion_1957, hej! Dziękuję za komentarz Orion!

Wt, 5 paź 2021 17:19 | ocena: + 1

scyzoryk | Załogant

@Orion_1957, Jak zwykle w samo sedno.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 paź 2021 18:27 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@scyzoryk, Witam. Właśnie bardzo ciekawy jest ten spód obiektu na którym możemy zauważyć dwa ciemne punkty które mogą stanowić część napędu. Mało mamy takich zdjęć a to właśnie całkowicie podpowiada nam, że w 100% to obiekt z Kosmosu. Ale ważne by wspomnieć o górnej części która zapewne jest tą tzw. kopułą. Podoba mi się to zdjęcie. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 paź 2021 11:26 | ocena: + 1

Iwona31 | Załogant

@Orion_1957, Dziękuję Orion! Bardzo się ciesze, że mogłam wnieść odrobinę kosmosu do naszej "Nautilusowej Rodziny"! Pogoda przepiękna, więc mam nadzieję, wrócić z ciekawym , nowym materiałem ! Serdeczności :)!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 paź 2021 12:38 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Iwona31, Witam. czym więcej mamy ciekawych zdjęć tym więcej możemy pokazać ich całemu światu. Goście z Kosmosu zawsze byli i są z nami każdego dnia. To My ludzie nie zwracamy uwagi na to co się dzieje w przestrzeni. Ale Ci którzy są przekonani o obecności obcych mają takie wyniki jakie pokazują nam zdjęcia. Fakt to zdjęcie przypomina pojazd który od lat odwiedza Szwajcarię. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 paź 2021 19:25 | ocena: + 1

Iwona31 | Załogant

@Orion_1957, Orion, tak, zgadza się ale na szczęście są i tacy, którzy częściej patrzą w niebo niż przed siebie..;-)) W ciągu ostatnich kilku dni nagrałam kilka przedziwnych filmów, z przeróżnymi obiektami, a na jednym z nich jest typowy cylinder-rura z dwoma białymi "skrzydełkami" obok. Niebawem wrzucę go pewnie na mój YT. Serdeczności :)

Pon, 4 paź 2021 19:59 | ocena: + 3

Iwona31 | Załogant

Dziękuje Robert za wrzucenie mojego filmu! Szanowni, nie mam zielonego pojęcia co to było, ale kształtem przypomina spodek z lat 70-tych. Leciał nieprawdopodobnie szybko (moje oko tego nie złapało, ale kamera już tak!) chyba rotując wokół osi.Nagranie z 27.09.2021, zrobione nad moim ogrodowym świerkiem, nad którym od lat pojawia się dużo dziwnych rzeczy, stąd nazywam go "Autostradą UFO"..;-)
Serdeczności!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 paź 2021 17:17 | ocena: + 2

scyzoryk | Załogant

@Iwona31, Świetne zdjęcie , gratuluję i takich zdjęć nam trzeba . To motywuje ludzi do spoglądania w niebo i robieni zdjęć ,chyba muszę ruszyć cztery litery i zrobić kilka fotek . A tak z skojarzeń to wygląda na płynącą łudź z wioślarzami i jak by ktoś zrobił im zdjęcie od spodu .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 paź 2021 18:48 | brak oceny

Iwona31 | Załogant

heja scyzoryk ! Bardzo dziękuję! :) Wiesz, mi to zdjęcie przypomina fotki Billy M., taki sobie lekko archaiczny pojazd... Pozdrawiam Cię, niech nam lata i nigdy nie przestaje !

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 130


komentarze: brak oglądane: 65x
#1592
UFO NAD SARNĄ - zdjęcie z fotopułapki (Missouri, USA)

 Autorem naszego "zdjęcia dnia" jest Rainer Shattles, a raczej jego fotopułapka. Shattles umieścił fotopułapki na swojej zalesionej posesji w Jackson County w stanie Missouri (USA). Jedna z kamer zarejestrowała dziwny obiekt, na który patrzy się...

czytaj dalej


komentarze: +5 oglądane: 522x
#1591
UFO NAD ARMAGOSA RANGE (Kalifornia, USA) - zdjęcie wykonane 6 lipca 1996

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia wykonana 6 lipca 1996 zwykłym aparatem na taśmy (nie cyfrowy). Miejsce wykonania zdjęcia to Armagosa Range, California, USA.

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 521x
#1590
UFO NAD TILEHURST (READING, WIELKA BRYTANIA) - 19 listopada 2021

19 listopada 2021 około 23:30 mieszkańcy brytyjskiego miasta Reading, którzy znajdowali się na przedmieściach zwanych Tilehurst, zauważyli nieprawdopodobne zjawisko na niebie. Były to dwa duże, niebieskie światła.Tilehurst – przedmieście miasta Reading...

czytaj dalej


komentarze: 14 oglądane: 590x
#1589
OBIEKT UFO WIDOCZNY Z SAMOLOTU - FN 2021

 To nie jest odbicie od "jasno święcącej lampy w samolocie" - jednoznacznie taką opcję wykluczyła analiza wykonana w USA przez naszych kolegów z organizacji MUFON. Obiekt przez dłuższą chwilę towarzyszył samolotowi lecącego z Los Angeles, jego lot...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 788x
#1588
ZWYKŁY ŻART CZY.. RĘKA ZJAWY?

 [...]Dobry wieczór. Jakiś czas temu mój kolega, wiedząc że interesuję się zjawiskami niewyjaśnionymi, podesłał mi dwa zdjęcia. Kolega miał próbę swojej kapeli w piwnicy w jednym z warszawskich budynków ( mają tam próby od 20 lat). Niedawno poprosili...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 873x
#1587
SREBRZYSTA KULA NAD DRZEWAMI - 6 listopada 2021

[e-mail z 6 listopada 2021] Witam serdecznie.  Dzisiaj chcąc sfotografować refleksy słoneczne wychodzące z chmur na trasie Kozienice-Radom zrobiłem zdjęcie aparatem w telefonie. Nic na niebie nie było widać. Ku mojemu zaskoczeniu oglądając zdjęcia...

czytaj dalej


komentarze: 6 oglądane: 1281x
#1586
DZIWNA POSTAĆ NA MORZU? - FN 2021

 Zdjęcie przyszło w liście na naszą skrytkę: skr. 221, Warszawa, 00-950 Warszawa. Nie jest to zdjęcie cyfrowe, ale zwykłe na kliszy fotograficznej. To daje ciekawe możliwości analizy - fotografia trafiła do naszego projektu FOTO-LAB FN.Poniżej list...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 1502x
#1585
WARSZAWA: OBIEKT UFO OBOK KOMINA ELEKTROCIEPŁOWNI - FN 2021

 Ostatnie lata przyniosły prawdziwy przełom technologiczny jeśli chodzi o jakość zdjęć. Są one w tak potężnych rozdzielczościach, że można bez problemu powiększać mały fragment fotografii i dostrzec dziwny obiekt, który został uwieczniony na fotografii...

czytaj dalej


komentarze: 3 oglądane: 1108x
#1584
MGŁA NA DRZEWIE - FN wrzesień 2004

Te zdjęcia wykonano we wrześniu 2004 roku na skraju lasu ok godz. 4.15, przy dobrej pogodzie.Nikt nie palił papierosa, nie było zimno co wylkucza powstawanie pary z ust. Nie ma w pobliżu cmentarza ani żadnych pomników.Jeździmy tam bardzo często na grzyby...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1348x
#1583
WŁADYSŁAWOWO: 'ZNAJDŹ UFO W LABIRYNCIE' - FN 2021

W pobliżu Władysławowa jest pewien właściciel pola, który zrobił ciekawą atrakcję turystyczną w okresie letnim - labirynt w polu kukurydzy z obiektami, które są punktami orientacyjnymi w postaci samochodu, samolotu, a także - jak się okazało - latającego...

czytaj dalej


komentarze: 3 oglądane: 1407x
#1582
DZIWNY OBIEKT NAD GLASGOW (SZKOCJA), listopad 2021

Tak nietypowy obiekt przemieszczał się po niebie nad Glasgow. Mieszkająca w Glasgow Lynsey Currie była na spacerze w dzielnicy Maryhill, kiedy nagle zauważyła ten obiekt szybko przemieszczający w kierunku zachodnim. Udało jej się wykonać film i zdjęcia...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 2300x
#1581
UFO W KSZTAŁCIE SPŁASZCZONEJ KULI NAD WASZYNGTONEM - FN 2021

 Nad Waszyngtonem (USA) przelatywała eskadra śmigłowców. Jeden z mieszkańców nagrał ten przelot i zamieścił w serwisie społecznościowym TIK TOK. Podczas filmowania dostrzegł, że na niebie wisi nieruchomo potężna, lekko spłaszczona kula.https://www...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 130
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 130

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dnia 23 listopada 2021 roku ok.godz.17 (było już ciemno) zaobserwowałam na południowym niebie niezbyt wysoko nad horyzontem jakby mocniej świecącą gwiazdę i spróbowałam nagrać ten obiekt (będzie w załączniku),który obserwowałam ok 10-15 min .W tym czasie obiekt co jakiś czas jakby przygasał i znów sie rozświetlał,a po ok 15 min całkiem zgasł. Film nagrywałm z dużym zoomem i trochę drżała mi ręka ,ale może Was zainteresuje.Zrobiłam też kilka zdjęć ,które też mogę podesłać...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 27 lis 2021 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PRZELOT INTRYGUĄCEGO OBIEKTU UFO NAD FRANCJĄ - 16 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.