Dziś jest:
Piątek, 14 maja 2021

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
/Albert Einstein/

Komentarze: 78
Wyświetleń: 81434x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 maj 2011 13:27   
Autor: FN, źródło: PAP, FN   

Jasnowidz Alois Irlmaier przewiduje spalenie Paryża przez jego mieszkańców!

Jedna rzecz jest niezwykle interesująca. Otóż wiele przepowiedni dotyczących przyszłości Europy i świata ma punkty wspólne, bardzo podobne elementy, które świadczą o tym, że możemy mieć do czynienia z prawdziwymi wizjami jasnowidczymi.

W Bazie FN mieliśmy naradę dotyczącą właśnie podsumowania przeróżnych wizji jasnowidzów, których wizje znajdują się warchiwach Bazy. Oczywiście nie ma takiej sytuacji, że jakaś przepowiednia zawiera tak zwaną „kawę na ławę”, czyli że „po śmierci Bin Ladena rozpocznie się to i to”, ale są pewne ciekawe znaki. W trakcie dyskusji doliczyliśmy się takich znaków około 10-stu, ale napiszemy o dwóch naszym zdaniem najciekawszych. Pierwszy to „zabójstwo ważnej postaci na wschodzie, które doprowadzi do światowego konfliktu, który przez wielu jest nazywany Trzecią Wojną Światową.

Nie ma wątpliwości, że Bin Laden był „ważną postacią” i został zastrzelony na wschodzie, gdyż rzecz miała miejsce w Pakistanie. Element „zabójstwa kogoś ważnego, co stanie się zapalnikiem Trzeciej Wojny Światowej” dokładnie opisał astrolog Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa”. Opisał on na przykład postać niemieckiego jasnowidza, Aloisa Irlmaiera. Mówiliśmy dużo na spotkaniu w Bazie właśnie o nim, więc warto mu także tutaj poświęcić kilka słów.

Alois Irlmaier (1894 - 1959) nie miał żadnych zdolności jasnowidczych aż do wypadku, który przeżył w trakcie I Wojny Światowej. Wybuch granatu doprowadził do naruszenia wału ziemi, która zasypała go w okopie, gdzie przeżył śmierć kliniczną. Wydostano go dopiero po 72 godzinach. Od tego czasu zaczął mieć intensywne wizje przyszłości, których trafność zaczęła przerażać jego przełożonych. Został natychmiast zwolniony z wojska, gdyż wskazywał ze 100% skutecznością, którzy żołnierze zostaną wkrótce zabici. Jego umiejętności były tak potężne, że stał się sławny w całej Europie

Mamy dość obszerne materiały na jego temat, ale skoncentrujmy się na jednym wątku z jego życia, a mianowicie proroctwom o III Wojnie Światowej. Na kilka lat przed śmiercią zadano mu pytanie o to, czy przewiduje jakiś wielki, trzeci światowy konflikt. Odpowiedział twierdząco i dokładnie go opisał. Jego zdaniem będzie to wielka wojna świata Islamu z światem Chrześcijaństwa. Powiedział wtedy:

Zostanie zamordowana jakaś ważna osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach albo na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny.

 

Tu oczywiście Pakistan trochę nie pasuje, gdyż nie jest to „Bliski Wschód”, ale… warto wrócić do tego, jak Irlmaier widzi przebieg Trzeciej Wojny Światowej.

 

„Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. Na Dunaju nie będzie już mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do zatoki. Złote Miasto zamieni się w popiół. Spadający pył nie pozostawi śladu życia. Ściana pyłu idzie jak krecha: z dołu aż do morza. Kto będzie próbował tę granicę przekroczyć – umrze.

Atakujący wróg musi się udać na północ, skąd nie będzie już odwrotu. Zamknijcie szczelnie okna i drzwi, nie wychodźcie na dwór. Mieszkania będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, tak woda, jak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. Ciemności potrwają siedemdziesiąt dwie godziny. Jednym z pierwszych zwiastunów będą białe gołębie, które ukażą się na niebie.

Umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz oni już nie będą musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem. Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym.

Aby przeżyć wspomniane ciemności, biedę i głód, należy kupić żywność w szczelnie zamkniętych puszkach, gdzie można przechowywać fasolę i ryż. To nie ulegnie zatruciu.

Bezpiecznie będzie można przechowywać także chleb i mąkę. Rzeki powysychają, a trawa zżółknie. W pobliżu Landau (Bawaria) nie pozostanie nic. Dookoła wszystko będzie żółte i zniszczone.

Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie.

Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.

Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

Nie mogę podać daty, kiedy to wszystko się wydarzy.”

 

 

 

Czas powiedzieć o drugim wątku, który pojawia się w wielu proroctwach dotyczących czasów nam obecnych, w tym równieżwspomina o tym Alois Irlmaier. Chodzi o wręcz tragiczny los Francji, w której sami mieszkańcy „będą palić miasta, w tym Paryż”. Jasnowidz niemiecki mówi wprost, że „miasto z żelazną wieżą zostanie spalone”.

Na pokładzie Nautilusa nasi oficerowie przejrzeli setki książek zawierających proroctwa znajdujących się w naszej bibliotece i panuje absolutna zgodność co do wydarzeń. Nie będzie żadnych „ataków i najazdów”, ale piekło Francji zgotują… mieszkańcy tego kraju. Oni sami będą próbowali zniszczyć całkowicie ten kraj, zwłaszcza miasta, w których są elementy chrześcijańskie. Pamiętamy wszyscy obrazy sprzed kilku lat, kiedy ulice francuski miast „płonęły”, gdyż rosnąca w siłę grupa imigrantów z państw muzułmańskich poza pobieraniem zasiłków socjalnych nie integruje się z Francją traktując ją jako „wrogie państwo chrześcijańskie”.

Można oczywiście traktować te wizje pobłażliwie, ale niepokojąco brzmią najnowsze informacje z Francji po śmierci Osamy Bin Ladena. Interesujące tym bardziej, że Francja zawsze jak mogła dystansowała się od działań Stanów Zjednoczonych, a lewicowe francuskie ugrupowania polityczne głosiły politykę „integracji i wielokulturowości”, która – to dziś jest już jasne – poniosła całkowitą klęskę. Oto depesza Polskiej Agencji Prasowej z 4 maja 2011.

 


 

Francuski minister spraw wewnętrznych Claude Gueant ostrzegł dzisiaj, że po śmierci przywódcy Al-Kaidy Osamy bin Ladena "można obawiać się, że Francja stanie się celem odwetu".

 

- Groźby są wszędzie i można obawiać się w związku z tym, że Francja może być celem odwetu i chęcizemsty, podobnie jak Stany Zjednoczone, jak inne zaprzyjaźnione państwa - ostrzegł minister w rozmowie z radiem RTL.

- Wydałem wczoraj (we wtorek) instrukcje (...), środki ostrożności zostaną wzmocnione. Dobrze przystosowujemy się do sytuacji - przekonywał Gueant.

Poziom zagrożenia terrorystycznego we Francji od 2005 roku pozostaje wysoki. - W ubiegłym roku we Francji zatrzymano 96 osób za działania związane z terroryzmem, 36 z nich aresztowano - dodał minister.

Gueant wyraził też zaniepokojenie zagrożeniem dla "francuskich interesów i Francuzów za granicą".

- W związku z tym jestem szczególnie zaniepokojony sytuacją w krajach Sahelu, gdzie czterech obywateli Francji jest zakładnikami Al-Kaidy Islamskiego Maghrebu - powiedział.

PAP

 

 

 

Tak mocne słowa ze strony przedstawiciela francuskiego rządu pokazują, że zdaje się absolutnie najłatwiejszym celem ataku terrorystów będzie właśnie Francja. Wydaje się, że dawni jasnowidze mieli wiele racji mówiąc, że ten kraj zniknie „zniszczony przez jego mieszkańców spod znaku półksiężyca”.

Na koniec najnowsza rozmowa z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, która została zarejestrowana 3 maja 2011 roku. Jasnowidz w trakcie rozmowy miał dziwne przeczucie.

Będzie wojna, ale… wojna dwóch krajów arabskich między sobą!” – warto zwrócić uwagę na ten moment. A oto ten materiał:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze jedna ciekawostka o "nowym bohaterze arabskiej ulicy". Bin Laden? Bynajmniej! Najpierw warto przypomnieć, że Imam ze słynnego meczetu Al-Aksa w Jerozolimie powiedział, że prezydent USA Barack Obama "będzie wkrótce wisiał" za wydanie rozkazu zabicia przywódcy Al-Kaidy Osamy bin Ladena. Duchowny wezwał wiernych do zemsty na "zachodnich psach". Tymczasem na ulicach krajów muzułmańskich protestujących przeciwko zabiciu przywódcy Al-Kaidy pojawiają się coraz częściej intrygujące hasła o postaci historycznej, która powoli staje się tam „cichym bohaterem, który wskazał drogę rozprawienia się z Izraelem…”. Oto fotografia z jednej z takich demonstracji w bogatym „raju naftowym” od lat finansującym z dochodów ze sprzedaży ropy naftowej najbardziej agresywne odmiany islamskich ekstremistów:

Komentarze: 78
Wyświetleń: 81434x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 maj 2011 13:27   
Autor: FN, źródło: PAP, FN   


Komentarze (78)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8

Śr, 11 lip 2012 14:45 | ocena: + 1

jola | Gość

Ksenia Kosariewa twierdzi, że wojna wybuchnie w Europie w 2013 roku. Baba Vanga twierdzi, że zakończy sie w kwietniu 2014 roku. To w kwietniu zakwitną kwiaty, wtedy powróci papież (według tego jasnowidza). to ok. 2012-2013 roku według Boryski dojdzie do kataklizmu. Jakiś jasnowidz powiedział, że rok poprzedzajacy wojnę będzie urodzajny, Jezus w przekazie Faustynie(?) powiedział, że dzień będzie bardzo zimny, czyli po zbiorach, o. Pio powiedział, że "z mgły wyłoni się głaz"-mgły nie sa w lecie a na jesieni lub na południu Europy w zimie, wszysto potrwa 3 m-ce lub 3 tygodnie (w 3 dni nie wrobią się), no i ... chyba wszystko sie zgadza, pasuje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 wrz 2017 01:29 | brak oceny

Prycek | Gość

@jola,

No wszystko fajne i wiarygodne. Tylko ze juy 2017... ale dalej spekuluj, zamiast zyc.

Wt, 9 sie 2011 19:06 | ocena: + 1

Angel087 | Gość

Witam. Ten fragment: "Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy." - być może tą żelazną wierzą jest zegar Big Ben. Czy nie uważacie, że chodzi tu o Londyn? pozdrawiam

Czw, 12 maj 2011 13:38 | ocena: + 3

Ĺźyczliwy | Gość

Wkleiliście zdjęcie jakiegoś łysiejącego gościa z bródką i podaliście jego przepowiednię, ale nie wiadomo kto to jest. Następnie podaliście, że gdzieś w jakimś kraju muzułmanie chwalą Hitlera, ale nie podaliście nazwy tego kraju. Bądźcie skrupulatni i podawajcie pełne informacje tak jak powinno się to robić.

Czw, 12 maj 2011 00:18 | ocena: + 5

NWO - ANTY | Gość

Brednie,brednie i jeszcze raz brednie !!! Wojna będzie, ale na pewno nie jest prawdą, że wszyscy ci "jasnowidze" począwszy od Nostradamusa przez Babę Wangę, Irlmaiera i na Jackowskim skończywszy mają podobne jazdy w bani. Mówią to co im każą z góry, bo ci co rządzą światem mają takie plany, wywołać kolejną wojnę światową... PROPAGANDA!! Słyszałem, że "ufo" to po części jakieś demony, które potrafią przybierać formy fizyczne, a po części to zaawansowana technologia USA, którą przed nami ukrywają i w taki sposób wykorzystują ją przeciwko nam, aby nam wkręcić, że kosmici istnieją, i może w przyszłości zaatakować nas (niby) nimi :)
http://youtu.be/NnaK3bJWr8w obejrzyjcie !
świat jest sceną, politycy aktorami, reżyserzy stoją za kurtyną a ludzie są widzami ... wszystko jest ustawione !!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 22 maj 2019 20:58 | brak oceny

Lstogniew@wp.pl | Załogant

@NWO - ANTY, Dokładnie. Żadne brednie.

Śr, 11 maj 2011 15:41 | brak oceny

koval321 | Załogant

Podobno BLaden umarl ze starosci a cala akcja to jakas fikcja i propaganda.

Nie, 8 maj 2011 00:39 | ocena: + 4

EUROPA UMIERA | Gość

Powiem krotko. Dopoki Europejczycy nie odsuna od wladzy Masonskich Jewropejsow ze struktur UE dopoty Europa bedzie bezwzglednie islamizowana przez przybyszow z Afryki i Azji.
Polityka Ustepstw na kazdym kroku, Politycznosc Poprawna i promowanie na sile polityki Multi-Kulti doprowadzi ten Kontynent do tragedii.
Juz teraz manipuluje sie statstykami oraz ukrywa przed spoleczenstwem rozmiary Islamizacji i probelmow z tym zwiazanych.
Przestepczosc, islamskie getta w prawie kazdym wiekszym miescie Europy, bezrobocie tam szalejace, antyeuropejskie nastroje jakie tam panuja i przemoc sa tylko beczka prochu ktora w koncu kiedys eksploduje doprowadzajac do tragedii.
Postepujaca w szybkim tempie SOMALIZACJA Europy gdzie wladze poszczegolnych krajow zaczynaja tracic kontrole nad imigranckimi dzielnicami-gettami jest tego symptomem.
Gdzie policja porusza sie w uzbrojonych konwojach
Gdzie wladze zaczynaja przejmowac uzbrojone bandy islamistow (przyklad Francji gdzie w zeszlym roku bandy islamistow przy uzyciu broni maszynowej toczyly nocne walki z francuska policja w Grenoble, gdzie zrozpaczeni biali Francuzi z lzami w oczach prosili francuskich policjantow o przywrocenie porzadku - Szkoda ze polityczno-poprawne media nie informuja o tym)
Ten proces Somalizacji juz sie zaczal. Zreszta wszedzie na Swiecie jest tak samo gdzie muzulmanie osiagna 10-12 % populacji.
Najgorsi sa jednak czerwono-rozowi polityczni kolaboranci ktorzy z uporem maniaka flirtuja z islamem. Wszystko po to aby zbic polityczny kapital.
Oni widza tylko przyszle wybory i koryto z tym zwiazane.
Oni nie patrza w perspektywie lat 20-30.
Osoby z kolei ktore krytykuja radykalny islam sa czesto natychmiast atakowani przez czerwonych i przypina im sie latke "faszysty", "Ksenofoba" itp.
Jednoczesnie wladze UE nie robia absolutnie nic aby pozbyc sie tysiecy niebezpiecznych islamskich przestepcow ktorzy przebywaja czesto nielegalnie na terenie UE.
Ostanim przykladem niech beda Niemcy gdzie miejscowy rzad nie jest w stanie aby pozbyc sie od 10 lat 230 niebezpiecznych kryminalistow z Libanu, kryminalistow wielokrotnie karanych za gwalty na bialych kobietach, napady z bronia w reku, wymuszenia rozbojnicze, ciezkie zranienia ciala czy morderstwa.
Jak bardzo bezproduktyna jest to nacja niech swiadczy fakt ze na kilkadziesiat tysiecy obywateli Libanu przebywajacych w Niemczech 90 % z nich nigdzie nie pracuje i utrzymuje sie z niemieckiego systemu socjalnego.
Mimo ze w Niemczech jest praca !!!
Miejscowa policja i wladze sadowe nie radza sobie z ogromnymi przestepczymi klanami.
A to tylko przyklad pierwszy z brzegu.
Dopoki nie usunie sie od wladzy w wyborach sprzedajnych politykow-kolaborantow i nie zmieni przepisow i skonczy sie wreszcie z chora poprawnoscia polityczna dopoty Europa bedzie dalej skazona rakiem islamskiego ekstremizmu oraz islamskiej sredniowiecznej mentalnosci.
Mentalnosci szowinizmu religijnego, nienawisci do zachodniej Cywilizacji, nienawisci do mniejszosci seksulanych i haniebnego podmiotowego traktowania kobiet jak szmaty.
Jezeli to sie nie zmieni to EUROPA UMRZE i to juz wkrotce a my bedziemy tego swiadkami.

ps. slowa ktore napisalem sa bardzo twarde wrecz brutalne ale prawdziwe.
Mam nadzieje ze wbrew politycznej poprawnosci opublikujecie moja opinie.
Ja to widze na codzien co tu na "Zachodzie" sie dzieje i jestem tym autentycznie PRZERAZONY !!!
Z wyrazami szacunku.
Czytelnik.

Sob, 7 maj 2011 18:22 | ocena: + 1

M | Gość

Panie Krzysztofie zaczyna się ! Grecja ma dość , nie maja zamiaru opłacać darmozjadów w Brukseli ,
http://forum.wprost.pl/glowne/?w=326030

Sob, 7 maj 2011 12:41 | brak oceny

Rybka | Gość

Sob, 7 maj 2011 12:36 | brak oceny

Rybka | Gość

Sob, 7 maj 2011 09:28 | ocena: + 2

Lech | Gość

Do Janek pilot- Swoje zapewnienia sprzedaj dzieciom w przedszkolu. Piloci z 20-letnim stażem wypowiedzieli się na ten temat mówiąc, że-" to tak samo jakby uczyć jeździć się na gokardzie, wsiąść nagle do formuły i wygrać wszystkie wyścigi"
I jeszcze słowo do Okrutnika-gdzie w mojej wypowiedzi widzisz rynsztokową polszczyznę? Nie używaj słów których nie znasz znaczenia , bo robisz z siebie pośmiewisko.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

14 maja 2021: [...] Od kilku dni w Izraelu dzieją się rzeczy, które przypominają sceny z filmu o apokaliptycznej wojnie - na niebie pojedynek rakiet i pocisków wystrzeliwanych przez Hamas i systemu antyrakietowego  'Żelazna Kopuła', na ziemi ludzie co chwilę chowający się w schronach, jeśli zaczynają wyć syreny. Wszyscy czują, że to jest początek czegoś, co za chwilę wpłynie na sytuację na całym świecie  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 11 maj 2021 06:01 | [...] Witam Kadrę oraz załogantów Nautilusa. W poniedziałek 10 maja 2021 około godziny 22:00, grupa 7 jasnych błękitnych obiektów przeleciała szykiem kolumnowym nad miejscowością Jelcz-Laskowice w woj. dolnośląskim, z kierunku południowo-zachodniego na kierunek północno-wschodni. Szacunkowa wysokość przelotu wynosiła około 10.000 m. (+/- 1000 m.) Kilkunastu świadków równocześnie obserwowało to wydarzenie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO I KAMIEŃ - reportaż o historii spotkania z UFO w Emilcinie z 1981 roku (Archiwum FN)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.