Dziś jest:
Środa, 17 stycznia 2018

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 167
Wyświetleń: 91479x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 31 gru 2011 18:43   
Autor: FN, źródło: FN   

Krzysztof Jackowski o roku 2012 - to będzie straszny rok!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski do optymistów nie należy. Tym razem jednak poszedł "krok dalej" i jego wizja dotycząca roku 2012 jest chyba najbardziej niepokojąca ze wszystkich, które przedstawiał na łamach mediów.

Zacznijmy od tego, co opublikował Supereskpress.

 

A oto wizje dotyczące roku 2012 przedstawione na łamach SE:

Rok 2012 będzie straszny. Pogłębiający się kryzys, szaleńcze ceny paliwa i żywności. To będzie rok wielkich przełomów i niepokojów. Upadek Unii Europejskiej, kompletna przebudowa polskiej sceny politycznej. Taką wizję nadchodzącego roku ma Krzysztof Jackowski (46 l.), najsłynniejszy polski jasnowidz. Czy jego apokaliptyczne wizję się sprawdzą? Oby nie! Ale niestety ten człowiek rzadko się myli.

Jego ubiegłoroczna przepowiednia na 2011 rok, którą ujawnił "Super Express", spełniła się prawie w stu procentach.

Jasnowidz przewidział wielkie trzęsienie ziemi w Japonii. Mówił o fatalnym roku dla gospodarki, również Polski, o tym, że cena benzyny przekroczy psychologiczną barierę 5 złotych i o drastycznych podwyżkach cen żywności. I to wszystko dzieje się na naszych oczach... A oto jego wstrząsająca wizja na nadchodzący rok.

Krach na giełdzie i bezrobocie na poziomie 23 procent

Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.

Rozpad Unii Europejskiej i zamieszki we Francji

W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia. W drugiej połowie Polska, Węgry i Grecja będą totalnymi bankrutami. Obronią się jedynie Włochy. To we Francji skumulują się negatywne nastroje związane z sytuacją w UE. Dojdzie do przewrotu. Pojawi się nawet groźba zbrojnej interwencji. To wydarzenie będzie początkiem podziału Unii. Powstanie Unia bis, w której znajdą się kraje spoza strefy euro.

Benzyna za 6,80 zł, diesel po 7,20 zł

Sytuacja na świecie spowoduje, że ceny paliw drastycznie wzrosną. W drugiej połowie roku cena paliwa do diesla sięgnie 7,20 zł, benzyny 6,80 zł. Podróżowanie samochodem będzie luksusem.

Tylko dolar będzie pewny

Pogłębiający się kryzys sprawi, że ceny walut będą się wahać. Najbezpieczniejszą walutą będzie dolar. To w niego najlepiej inwestować.

Jarosław Kaczyński zmieciony ze sceny politycznej

Mimo fatalnej sytuacji polityczno-gospodarczej polski rząd przetrwa ten rok. Nie uda się to natomiast PiS-owi. Jarosław Kaczyński nie będzie się liczył w polityce. Jego elektorat przejmie Solidarna Polska ze Zbigniewem Ziobrą na czele. Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.

Koniec Tadeusza Rydzyka

Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk przestanie szefować Radiu Maryja i TV Trwam.

Na Euro 2012 Polska nawet nie wyjdzie z grupy

Podczas mistrzostw EURO 2012 polska reprezentacja nie wyjdzie nawet z grupy. Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.

Mokre wakacje

Latem Polaków znów zaskoczą pogodowe anomalie. Lato będzie ulewne.

Wojna USA z Iranem

Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej. USA uwikłają się także w kolejny konflikt zbrojny. Amerykańskie wojska wejdą do Iranu.

 

I jeszcze jeden tekst, czyli wywiad, jakiemu udzielił Krzysztof Jackowski dla Gazety Pomorskiej.

Jasnowidz z Człuchowa: nadciąga rok niepokojów!

2012 nie będzie dobrym rokiem, lepiej poczujemy się w 2013. Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.

- Panie Krzysztofie, co nas czeka w przyszłym roku?

- Nic dobrego.

- Rząd się zmieni?

- Przypomnę, że powiedziałem już kiedyś w "Pomorskiej”, że w tym roku kryzys pokaże swoje prawdziwe oblicze. I tak też się stanie. Będzie to rok wielkiego oszustwa Unii Europejskiej, która dokona go w stosunku do niektórych państw członkowskich. Rząd zostanie oszukany przez UE, bo pożyczki, które mają wspomóc Unię, a na które Polska także się składa, zostaną zmarnotrawione. Kontra Wielkiej Brytanii będzie narastać i to stanie się kluczem do rozpadu. We Wspólnocie pozostanie kilka państw starej Unii. Nie twierdzę, że UE rozpadnie się w tym roku, ale to, co się stanie, nie pozostawi złudzeń, że tak właśnie będzie. Moja skromna rada, której i tak nikt nie posłucha, jest taka, by się wstrzymać przed wpłacaniem tych milionów euro do wspólnej kasy, bo i tak pójdą na marne.

- A rząd?

- Dopóki ten bankrut UE próbuje rządzić, dopóty rządy są pod kontrolą UE i nic im nie grozi.

- Jaki będzie ten nadchodzący rok?

- Dużo złego w nim będzie. Jakiś dramat na świecie. 2012 będzie rokiem kluczowym. 2013 będzie już inny, wolny. 2012 to wrzód, który ma pęknąć.

- Jaka pogoda?

- Ta zima to same anomalie i będzie raczej cieplej.

- A wiosna?

- Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem. Może nie w Polsce, ale bardzo się będziemy bali powietrza. Będziemy się bali oddychać.

- A poza tym?

- Wiosna sucha, lato bardzo mokre, nie za bardzo ciepłe.

- A zima?

- Zima bardzo zła. Zła dla ludzi.

- Czego się możemy w tym roku spodziewać? Jakichś wstrząsów?

- To będzie rok dwóch wstrząsów. Pierwszy, wiosenny. I drugi, późnoletni.

- Ale pod jakim względem?

- Nie wiem. Pytała pani o wstrząsy. Wtedy będą się działy jakieś złe rzeczy.

- A Euro 2012?

- Będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

- W Grecji?

- Nie, nie w Grecji. We Francji lub kraju ościennym, gdzieś obok Francji. To będzie jak zamach stanu. Od tego momentu w Europie zaczną się dziać naprawdę niedobre rzeczy. Kraje Europy będą chciały reagować jako Wspólnota, ale to będzie problematyczne. I powiem coś niepopularnego, ale dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że mu w przyszłości będą stawiać pomniki.

- ?

- W końcówce tej zimy rząd będzie miał problemy w parlamencie. UE nie będzie w stanie zapanować w ciągu dwóch, trzech miesięcy nad sytuacją ekonomiczną w Europie i drobne załamania będą następować jedno po drugim. Państwa wschodzące będą coraz bardziej krzyczeć i robić ferment. Rząd będzie bardzo za Unią i straci w Sejmie poparcie ludzi, których udało mu się dla siebie pozyskać. Od wiosny nie będzie sobie radził z gospodarką. I będą poważne niepokoje na świecie. Ja cały czas boję się wojny.

 

I jeszcze na koniec informacja o "mieście na Śląsku, które się zamieni w gruzy". Tę informację Jackowski podał w programie "Dzień Dobry TVN".

http://dziendobry.tvn.pl/video/jasnowidz-wie-co-nas-czeka-w-2012-roku,1,newest,17075.html

Komentarze: 167
Wyświetleń: 91479x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 31 gru 2011 18:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (167)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 17

Wt, 15 kwi 2014 18:30 | brak oceny

Petrus | Gość

Choć darzę pana Jackowskiego sympatią to jednak uważam, że przy próbach przepowiadania przyszłości nie powinien w żadnym razie podawać konkretnych dat czy liczb.
Jeżeli pan Krzysztof czyje, że coś się wydarzy np. "wkrótce" to uważam, że nawet pod naciskami nie powinien podawać żadnej nawet przyb

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 1 sty 2013 10:48 | brak oceny

znafca | Gość

Czas podsumować wróżby. Nic się nie sprawdziło (no poza nie wyjściem Polski z grupy Euro ale to wiedzieli wszyscy). Nie ma drogiego paliwa, Rydzyk dalej się panoszy, UE się nie rozpadła, Bezrobocie 13%, Kaczyński dalej szuka wysadzaczy itd... itd...
Jeśli tyle odgadł zawodowiec to nie wiem ile może zwykły człowiek.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 16 gru 2012 23:49 | brak oceny

zbk3 | Gość

czytałem książkę "zmarli mówią", która mi się podobała, ale te proroctwa na 2012 okazują się wielkim niewypałem, miasto na śląsku ma jeszcze 14 dni, aby się zapaść, tyle samo ma benzyna, aby zdrożeć, kaczyński aby zostać zmiecionym itd FIASKO!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 wrz 2012 23:54 | brak oceny

szwarc72 | Załogant

Witam wszystkich!! pan Jackowski mial racje co do wizji ze cos sie stanie w Francji i stalo sie wybuch lub pozar w reaktorze atomowym we francji

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 28 sie 2012 08:47 | brak oceny

. | Gość

Z powietrzem rzeczywicie cos sie dzieje, moje psy oraz niemal wszystkie psy sasiadow dostaly jakiegos charczenia nie wiadomo skad,chyba cos w powietrzu,pozniej zaczeli miec to ludzie w mniejszym stopniu niz psy.Poza tym dziwne stany upojenia ,bez picia alkoholu,jakby ktos rozpylal cos w eterze.Pan Jackowski jak zykle celny gratuluje,to panstwo obok Francji to zapewne Hiszpania tam sie dzieja chocki klocki teraz.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 26 sie 2012 08:23 | brak oceny

mike | Gość

Mamy koniec sierpnia i na razie żadna wizja p.Jackowskiego nie ma miejsca .
Nie wątpię , że facet ma dar znajdywania osób . Ale do przepowiedni lepiej niech się nie pasuje . Traci opinię i markę . Niestety - ktoś od wszystkiego jest do niczego . Skup się Jacek lepiej na tym co umiesz robić . A redaktorzy nautilusa : firma traci w oczach internautów na bredniach .

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 22 sie 2012 00:51 | brak oceny

dave | Gość

Jak w ogóle można czytać opinie tego paJacka ? Przeciez wszystko co on wygaduje to brednie i bazuje tylko na naiwności ludzkiej trzepiąc kase. Wszystkie 3 mecze na euro Polski źle przepowiedział, gdzie nawet idiota na chybił trafił cos by sam mógł przepowiedzieć. Czytajcie dalej te jego kretyńskie artykułki w końcu zawsze ślepej kurze ziarno też się trafi i jakas przepowiednia na 100 też mu się musi trafić, zwykła statystyka :)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 15 lip 2012 21:59 | brak oceny

Duda | Gość

A to miało być na śląsku już doczytałem POZ :))

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 15 lip 2012 21:57 | brak oceny

dudka | Gość

Pamiętamy coś kiedyś słyszałem, że Pan Jackowski mówił o jakiś gruzach w Polsce no i wczorajsza Trąba Powietrzna mi przypomniała być może coś pokićkałem : POZ

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 17
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy Meghan Markle, przyszłej żonie księcia Harrego, grozi niebezpieczeństwo związane z energią przedmiotu? Piszemy o tym w dziale TAJNE ARCHIWUM FN w KAJUCIE ZAŁOGI (dostępnej po zalogowaniu się do systemu strony). Zapraszamy do odwiedzenia pomieszczeń 'pod głównym pokładem okrętu Nautilus'. .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 13 sty 2018 11:52 | W amerykańskim stanie Kalifornia mieszkańcy stali się świadkami pojawienia się trzech małych obiektów obok innego dużego UFO. Miało to miejsce w grudniu 2017. Piszemy o tym w serwisie www.emilcin.com w dziale ŚWIAT ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

DWUNASTA ROCZNICA OBSERWACJI UFO W ZDANACH - FN 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.