Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Komentarze: 37
Wyświetleń: 76693x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 mar 2012 22:58   
Autor: Ewa May, źródło: Ewa May, FN   

BOSKA MATRYCA i irlandzki jasnowidz Keith Barry.

Strona: 1 2

 

Na początku lutego byliśmy w Irlandii, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy możliwości irlandzkiego jasnowidza Keitha Barrego, który sam nazywa siebie mentalistą. Jego umiejętności czytania ludzkich myśli mieliśmy okazję obserwować także u polskich jasnowidzów, choć on tę umiejętność doprowadził do zdumiewającego poziomu.

Tym razem prezentujemy tekst przysłany do FN aż z Australii. Autorka próbuje odpowiedzieć na pytanie, jaka jest natura tego, co nazywa się "czytaniem cudzych myśli".

 

 

 

Ewa May 

Autorka metody  LFT- Life Field Therapy. Na stałe mieszka w Australii.

www.lft-lifefieldtherapy.com

 

 

 

 

 

Matryca Światła -  free photo stock dreamstime.com  

 

Wprowadzenie.

 Badania nad BOSKĄ  MATRYCĄ RZECZYWISTOŚCI – energetyczną, krystaliczną, kwantową, nad matrycą utkaną niewidzialnym, czującym światłem… stały się centrum uwagi wielu specjalistów: naukowców, ezoteryków, uzdrowicieli, księży, a nawet lekarzy.

 

Poszerzająca się wiedza o tym CZYM ONA JEST,  przyczyniła się do rozwoju naszej świadomości duchowej i życiowej, do świadomego kreowania lepszego świata i zdrowia szeroko pojętego. Do poznawania KIM JESTEŚMY i PO CO jesteśmy tutaj.

 

O Boskiej Matrycy Rzeczywistości mówią przekazy wiedzy starożytnej, takie jak księgi Wed, I Ching, Upaniszady,  zwoje z Morza Martwego,  chrześcijańska Biblia, Szmaragdowe Tablice starożytnego Egiptu, Dreamtime Aborygenów – czyli legendy o czasie śnienia, gdy powstał świat i wiele innych.

Współczesna nauka tę starożytną wiedzę-filozofię potwierdza,  słowami noblistów i autorytetów takich jak Albert Einstein, Otto Stern, Herman Weyl,  Fritjof Capra, Gregg Braden , Jean Baudrillard, Nessim Harmein i wielu innych -  w książkach: Tao Fizyki, Boska Matryca, Simulacra and Simulation, inne.  

 

W dalszej części artykułu znajdują się cytaty z wypowiedzi tych autorytetów, definiujące czym jest Boska Matryca.

 

 1. I.               PO CO WARTO POZNAĆ CZYM JEST BOSKA MATRYCA ŚWIATŁA?

 

Dziś każdy, kto pragnie wyjść poza ramy ograniczających ludzką kreację przekonań  i systemów,  penetruje tę wiedzę i praktykuje metody uwalniające potęgę umysłu i ducha z iluzji i ograniczeń.

 

Warto jest poznać naturę Boskiej Matrycy Rzeczywistości, utkanej duchowym-kwantowym światłem, dającą pierwotny wzorzec istnienia i funkcjonowania naszej rzeczywistości. Warto też poznać naszą rolę i sens uczestnictwa w niej.

Po to, żeby samodzielnie kreować swój los, umieć  oprzeć się manipulacji,  przestać żyć w świecie iluzji, zmagań, stresu, trudności, cierpienia i fałszywego przekonania, że spektakularne sukcesy, cuda uzdrowienia, czy realna opieka duchowa nad poczynaniami człowieka, to rarytas dostępny tylko dla wybranych lub szczególnie oświeconych.

Warto przekonać się, że te „cuda”  - np. uwalnianie siebie i innych z nieuleczalnej choroby czy chronicznego bólu, telepatia, prekognicja, implantowanie-czytanie myśli, synchronia pomyślnych zdarzeń, łatwość osiągania celów, wymarzona praca czy dużo większe zarobki,  stworzenie sukcesu  z niczego, zdolność do najgłębszego przebaczenia, spotkanie prawdziwej miłości, czy zrealizowanie pozornie nieosiągalnych marzeń…

jest KAŻDEMU człowiekowi potencjalnie DOSTĘPNE….

i jest łatwe do osiągnięcia, jeśli się wie JAK.

 

Warto  zrobić kilka osobistych eksperymentów, by dowiedzieć się, że umiejętne komunikowanie się z Boską Matrycą Światła w stanie świadomości Bycia Jednym z Nią ( czyli bycie połączonym z eteryczna siecią neuronalną Matrycy) i w stanie Wdzięczności, pomaga w rezultacie żyć z lekkością, doświadczać niewidzialnej opieki, unikać przeszkód, stresów, zmagań, być nieustannie uczestnikiem synchronii – tzw. pomyślnych „zbiegów okoliczności” , doświadczać radości, szczęścia, zdrowia, spełnienia.

Nazwijmy intencję takiej komunikacji „Wyższego Dobra”.

Taka komunikacja to nie jest rozmowa przez telefon. To np. żarliwa modlitwa, głęboka medytacja, zachwyt nad pięknem przyrody, zasłuchanie w  harmonię muzyki, miłość.

Wtedy osiągamy stan świadomości i uczuć, w którym Boska Matryca, jej Boski Duch…nas słyszy i odpowiada na nasze wołanie.

Albo….możliwe jest połączenie z takim poziomem Matrycy, gdzie mamy wgląd, dostęp do umysłów innych ludzi i możemy się tym posługiwać dla ich dobra lub dla manipulacji nimi.

I to niekoniecznie będzie wyższe dobro, ale….może być w jakimś zakresie użyteczne.

 

Żeby osiągnąć  rodzaj komunikacji „Wyższego Dobra” , potrzebna jest wiedza JAK to zrobić:  modlić się,  medytować, czy po prostu rozmawiać z NIĄ poprzez serce, czy jeszcze inaczej?

Potrzebne jest odrobina pokory, wiedza i  zaufanie-zaakceptowanie- bycia POPROWADZONYM.  Przyzwolenie na uczestniczenie w  Synchronii, w doskonałym zamyśle Boskiej Matrycy  Światła - Boga. W Jego/Jej doskonałych kreacjach, obejmujących swą niezmierzoną mądrością i miłością wszelkie dobro i harmonię współistnienia wszystkich elementów takiego aktu stwórczego jednocześnie, a nie tylko jednej osoby.  Możliwe jest również komunikowanie się umysłów. A ten, kto już poznał tajemnicę komunikacji „połączonych eterycznych neuronów’, ten może ze swoim umysłem i umysłem drugiego człowieka zrobić….wszystko. Pytanie tylko, czy….będzie to robił etycznie i dla dobra drugiego.

 

 

 1. II.            BOSKA MATRYCA ŚWIATŁA -  czym jest?

 

Na początek chciałabym przedstawić wypowiedzi kilku autorytetów w tej dziedzinie:  

 

Gottfried Leibniz-  filozof i metafizyk żyjący w 17-tym wieku.

 

„Rzeczywistość  nie może być inaczej zrozumiana i postrzegana, jak tylko JEDNO, pojedyncze przestrzenne Źródło, z powodu połączeń wszystkiego ze wszystkim.”

 

Brian Greene – współczesny naukowiec, amerykański fizyk,

który został profesorem w Harwardzie w wieku 22 lat w 1995 roku. Napisał książkę o Teorii Strun i Eleganckim Wszechświecie. Ale dopiero książka pt:

 

„The Fabric of the Cosmos” ( tkanina, z której jest zrobiony kosmos),że tkaniną tą jest CZAS, PRZESTRZEŃ  i KWANTOWA FAKTURA TKANINY, wyjaśnia czym jest matryca rzeczywistości. Opowiada w niej o istnieniu rzeczywistości ukrytej pod powierzchnią tej, którą widzimy i jesteśmy zdolni postrzegać fizycznymi zmysłami. W jego multimedialnej prezentacji czym jest TKANINA, opowiada i pokazuje jak każdy nasz ruch, intencja, myśl, emocja, pragnienie…natychmiast tę tkaninę skręca, przesuwa, fałduje, albo plącze itd. A tkanina ta jest geometrycznym w swej pierwotnej strukturze układem strun, wibracji, promieni światła niewidzialnego dla oczu ludzkich.

http://www.pbs.org/wgbh/nova/physics/fabric-of-cosmos.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=wy9gXKwRpXc

 

 

Lama Govinda – współczesny  buddyjski filozof i nauczyciel.

Urodził się w Niemczech, ale 20 lat swego życia spędził  w tybetańskich-buddyjskich klasztorach jako praktykujący mnich, a potem już jako Lama stworzył pomost pomiędzy zachodnia kulturą i wiedzą, a duchową filozofią. Podróżował po świecie z wykładami i oto wypowiedź z roku 1977.:

 

 "nawiązując do starożytnej Indyjskiej  tradycji, Wszechświat ukazuje się nam w dwu fundamentalnych postaciach: jako RUCH  (Prana) i jako  PRZESTRZEŃ  (Akasa) w której ten ruch ma miejsce. Ta przestrzeń nazywa się Akasa  jest tą, w której rzeczy niewidzialne objawiają się nam jako widzialne i poprzez którą one przeobrażają się w cielesność. Akasa ma korzenie w słowie „kas” – promieniować, świecić, błyszczeć i można ją nazwać „eterem”, który jest  z kolei narzędziem ruchu.  Zasadą ruchu jest PRANA. –oddech życia, wszechmocny I wszechprzenikający rytm Wszechświata.”

 

Dr Deepak Chopra-   jeden z najbardziej na świecie respektowanych filozofów

 i specjalistów na polu  niekonwencjonalnych oddziaływań umysł-duch-człowiek. Zintegrował starożytną wiedzę indyjską Ayurvedę, z tradycyjną zachodnią medycyną i fizyką kwantową Oto fragment jego wykładu z 1991 roku w Seatle Centre USA:

 

Nie możemy ufać zmysłom. One dają nam bardzo zniekształcony obraz świata. One kruszą CAŁOŚĆ na maleńkie kawałeczki i my oglądając te kawałeczki, nazywamy je „obiektywną rzeczywistością” i mamy całą metodologię pod ręką, którą nazywamy  „wiedzą naukową” do poznawania tego. Jeśli naprawdę rozumiesz czym naukowa wiedza jest do dzisiaj, to powiesz, że ona NIE JEST metodą do odkrywania prawdy. Naukowa wiedza była jak dotąd jedynie metodą do poznawania mapy naszego myślenia, naszych przypuszczeń czym prawda jest. Mapa nie jest realnym terytorium….

Dla fizyka istnieją tylko 4 podstawowe siły w naturze i kosmosie: grawitacja, silne interakcje, słabe interakcje i elektromagnetyzm. I to wszystko razem stwarza wszystko, co istnieje. Fizyk powie ci, że poza tym nie istnieje nic więcej. Że wszystko jest zrobione z tych 4 sił. Ale powie ci też, że ostatecznie te siły biorą swe źródło z JEDNEJ ZUNIFIKOWANEJ SIŁY,  nazywanej dziś przez naukę ZUNIFIKOWANE POLE. I że gwiazdy, galaktyki, kwiaty, ludzie, wszystko co istnieje…jest manifestacją tych sił natury. Więc czym jest świat materialny? Jest on zakończeniem inteligentnego kabla, przez który te siły niewidzialne przepływają i się manifestują, układając w różne struktury materialne tutaj….a tak naprawdę to świat istnieje wewnątrz nas. My swoją świadomością i projekcjami umysłu kreujemy świat jaki jest. „

 

Sir John Eccles – Australijski nuakowiec, neurolog, który zdobył nagrodę Nobla

w fizjologii i medycynie w 1963 roku za prace nad mózgiem i systemem nerwowym. Tak oto określił niewidzialną – tzw realną rzeczywistość:

 

„pragnę żebyście zrozumieli, że tam nie ma kolorów w realnym świecie. Że tam nie ma żadnej struktury w realnym świecie. Tam nie ma zapachów w realnym świecie. Tam nie ma brzydoty, ani nie ma piękna. Niczego w tym rodzaju. Tma jest tylko chaos energetycznej zupy i energetycznych pól. My to bierzemy w ręce, mamy pomysł-intencję, i gdzieś wewnątrz nas…to wszystko się urzeczywistnia.”

 

Gregg Braden – współczesny badacz rzeczywistości. pisarz, naukowiec, wykładowca.

W przeszłości geolog, potem główny konstruktor komputerowych systemów pracujący dla wojska . Pionier, który ustanowił pomost pomiędzy nauką a duchowością. Napisał słynną książkę „Boski Matrix” i wiele innych. Przez ostatnie 25 lat podróżował po świecie odwiedzając aszramy, świątynie, kościoły, klasztory, wioski w wysokich górach, by odkrywać tajemnice modlitwy, medytacji, uzdrawiania i czym jest nasza rzeczywistość. Oto fragment jego wykładu on-line sponsorowanego przez Hay House:

 

“ czy w cudach jakie obserwujemy w polu kwantowej energii, tej samej która stworzyła nasze ciała i świat – drzemie nasza największa potencjalna siła? Czy to jest siła, która odwraca chorobę i przywraca zdrowie? Która jest natychmiastowo skontaktowana, połączona ze wszystkim i ze wszystkimi i może zmieniać rzeczywistość za kiwnięciem palca już teraz? Nowe odkrycia sugerują, że odpowiedź czy mamy takie możliwości, brzmi – TAK!”…żeby mieć dostęp do takich sił rzeczywistości, musimy zrozumieć jak MATRYCA RZECZYWISTOŚCI  funkcjonuje i rozmawiać z nią językiem, która ona rozpoznaje.”

 

I jeszcze wypowiedź  Alberta Einsteina - kolejnego noblisty  

słynnego ze swej teorii względności i tego, że M= mc2. Czym wg niego jest Bóg czyli przejawiona Rzeczywistość/Wszechświat:

 

“1. wiedza o istnieniu czegoś, czego nie potrafimy zgłębić, co manifestuje się jako najgłębszy sens istnienia tak cudownego, promieniującego piękna  wokół nas i we Wszechświecie– to jest wiedza i uczucie, które charakteryzuje najprawdziwszą religijną postawę. W tym jedynym sensie jestem głęboko religijnym człowiekiem.

2. wierzę w Boga Spinozy, który nie jest Bogiem osobowym, zarządzającym ludzkimi działaniami i  losem, ale objawia się jako Uporządkowana Harmonia wszystkiego, co istnieje.

 

******************************************************************************

 

A teraz, po tak esencjonalnych wypowiedziach autorytetów, badaczy rzeczywistości - pora na rozwinięcie ich myśli dla lepszego zrozumienia. Pora na umieszczenie wielu odpowiedzi na jednej liście i spokojne ich przestudiowanie.

Oto kolejne, zebrane przeze mnie z wielu wiarygodnych źródeł (naukowych,  filozoficznych i duchowych) definicje-odpowiedzi na pytanie:

czym jest Boska Matryca Światła -  fundamentalny wzorzec istnienia.

 

 

 1. III.            Boska Matryca Światła JEST  Wielowymiarową Tkaniną Rzeczywistości

 

 zawierająca w sobie, jednocześnie wszędzie, potencjalnie WSZYSTKO. Zbudowana jest jako siatka geometryczno-krystaliczna i holograficzna mapa wszechświata. Jest zbiorem dźwięków, fal i wibracji. Jest samoorganizująca się, rozwijającą się,  funkcjonująca synchronicznie w całej swej wielowymiarowej strukturze jednocześnie żywą TKANINĄ.

 

 

Zdj. Siatka geometryczna tkaniny, matrycy rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com

 

 

*Jest to kwantowa zupa, albo fraktalne wieloświaty – jak to czasem określa nauka.

Rzeczywistość pierwotnie nieokreślona, ale potencjalnie gotowa by aktywować COŚ z NICZEGO….czyli stworzyć formę z pozornej pustki – pola kwantowego. I po realizowaniu przez tę formę  celu swego zaistnienia, znowu forma powraca do pustki. Czyli do potencjalnie mającej wszelkie aspekty w sobie, prawie nieruchomej, oczekującej na sygnał stwórczy, jednolitej tkaniny- pola energii kwantowej-duchowej.

 

Zdj. Kwantowa zupa - free stock photo dreamstime.com

 

 

 Zdj. Wieloświaty - free photo stock dreamstime.com

 

*Utkana promieniami duchowego, inteligentnego, czującego  Boskiego Światła, które nazywane jest również przez filozofie duchowe Brahmanem (hinduizm) , Sunyata

( buddyzm), Tao (taoizm), czy Duch Święty (chrześcijaństwo).  Postrzegana w tych kulturach i wierzeniach mających wiele tysięcy lat, jako OSTATECZNA BOSKA RZECZYWISTOŚĆ  przenikająca wszystko we Wszechświecie. Obecność/energia święta, inteligenta, żywa, czująca, kochająca i mająca potencjalnie możliwość stworzyć wszystko.

 

  

Zdj. Boska rzeczywistość tao - free photo stock dreamstime.com

 

*Dziś nauka nazywa to POLEM KWANTOWYM,  do którego dociera się wchodząc coraz głębiej w strukturę materii, atomu, potem jądra atomu,  gdzie już mamy neutrina, grawitony, kwarki, kwanty, fotony poruszające się wyłącznie z prędkością światła; tajemnicze tachiony – hipotetyczne cząstki elementarne poruszające się wyłącznie szybciej od światła i przybywające  do nas z przyszłości; tardiony poruszające się wyłącznie z prędkością mniejszą od prędkości światła;  mamy teorie supertstrun, membrany i wiele innych, jako próby naukowego zdefiniowania struktury rzeczywistości ( źródło: wikipedia.wp.pl)

 

 

Zdj. Neutrino - free stock photo dreamstime.com

 

Wg wielu naukowców, na poziomach subatomowych pola kwantowego zaciera się granica pomiędzy materią, człowiekiem a obiektem jego poznania i …Bogiem. I jak sami badacze to często określają „ tam zaczyna się metafizyka i mierzalna fizyka przestaje dawać się zmierzyć, a dalej już jest tylko Bóg,  przed którym należy pokornie schylić czoło”.

 

 

Zdj. Oko boga -  free stock photo dreamstime.com

 

 

*Albo  naukowcy nazywają to POLEM ZEROWEJ ENERGII - polem o najniższym poziomie energii w stanie tzw kwantowej próżni i w obecności  temperatury absolutnego zera. Tę teorię badali Albert Einstein i  Otto Stern, a rozwijał ją Max Planck i inni. W rezultacie tych badań dowiadujemy się, że zerowe pole energii jest UNIWERSALNYM OCEANEM   minimalnie oscylującej, wypełniającej całą przestrzeń we wszechświecie ENERGII.  Ruch tej energii jest tak słaby, że aż prawie niemożliwy do zmierzenia i wykrywa się jej obecność na podstawie REZULATÓW jej oddziaływań. Np. pomiędzy dwoma całkowicie rozładowanymi elektromagnetycznie płytkami metalu umieszonymi blisko siebie w próżni, gdzie rejestruje się  wtedy pomiędzy nimi ruch energii powstający z „NICZEGO”.

 

 

Zdj. Zerowe pole, boski ocean energii - free stock photo dreamstime.com

 

 Podaję tu ciekawy rezultat obliczeń naukowych: argumentuje się, że fluktuacje zerowego pola energii ustają na poziomie tzw. Częstotliwości Plancka (1043 HZ), a to by znaczyło, że gęstość zerowego pola energii jest o 110 rzędów wielkości większa niż promieniowanie energii centrum naszego Słońca !!!

 

 

Zdj. Promieniowanie zerowego pola energii - free photo stock dreamstime.com

 

I tu powstaje pytanie, jak to możliwe, że tak potężna energia, wszechobecna we Wszechświecie,  nie jest ogólnie łatwo rozpoznawana i doświadczana? Naukowcy bardzo zawile to tłumaczą i raczej deklarują niemożność stworzenia jasnej interpretacji tego zjawiska na dzisiejszym poziomie wiedzy.

 

*Boska Matryca  Światła wg starożytnych przekazów jest pierwotna, wszechobecna i UNIWERSALNA. Zawiera w sobie wszelkie matryce  życia razem. Jest wielowymiarową, przestrzenną MANDALĄ. Tybetańscy mnichowie  usypują ją z kolorowego piasku jako symbol Uniwersalnej Mandali Wszechświata. Robią to przez 7 dni, by ją na koniec  zniszczyć, a piasek rozsypać do rzeki lub oceanu na znak nieustającego przemijania, nieprzywiązywania się do nietrwałości wzorca w materii.

 

Zdj.

 1. Gyuto Monks sypią mandalę z piasku – zdj Ewa May;
 2. Mandala tzw UniwersalnaMmatka Wszechświata - free stock photo dreamstime.com

 

*Jest kompletna, doskonale harmonijna. Jej struktura jest oparta na zasadach świętej geometrii, na uniwersalnych kodach matematycznych ( ciąg liczb Fibonacciego, złota proporcja, liczba Pi, czy powtarzające się w matrycy przyrody struktury heksagramów i fraktali). Wszystko to w jednym, występuje jednocześnie razem.

    

 

Zdj. Geometryczna natura matrycy rzeczywistości - free photo stock dreamstime.com

 

*Komunikuje się z nami za pomocą języka obrazów, myśli, a przede wszystkim  UCZUĆ - emocji. Dlatego okazało się, że jedną z najskuteczniejszym form uzdrawiania bez dotyku, jest…tzw. komunikacja serca.

 

 

Zdj. Komunikacja serca, język boskiej matrycy - free stock dreamstime.com

 

*Przekazuje nam nieustannie informacje ze źródeł Boskiego Zamysłu za pomocą wibracji, dźwięków, fal i kolorów energii.

 

 

Zdj. Nośniki informacji, fale energii free stock dreamstime.com  

 

*Współuczestniczy w naszym życiu poprzez niewidzialne obecności i intuicyjne podpowiedzi. M.in. poprzez przenikanie do nas różnych form bytów,  zamieszkujących inne wymiary tkaniny rzeczywistości. Np. elfy, elementale, Anioly, inne. Zaglądanie, przenikanie z innych wymiarów do naszej rzeczywistości dzieje się nieustannie w sposób widzialny i niewidzialny, odczuwalny i nieodczuwalny dla nas.

 

 

Zdj. Byty z innych wymiarów - free stock photo dreamstime.com

 

*Jest zbiorem niewidzialnych dla oka ludzkiego luster rzeczywistości, które odzwierciedlają precyzyjnie nasze myśli, projekcje, intencje, uczucia i pomnażają je w odbiciach ( to co wysyłasz wraca do ciebie pomnożone). Nasze projekcje/intencje/myśli, odbite w lustrach, urzeczywistniają się na ziemskim planie.

 

 

Zdj. Odbicia w lustrach rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com

 

*Promienie Duchowego Światła Matrycy, które wpisały jej treść i formę w przestrzeń tzw pustki, która nie jest pustką….  są rodzajem energii istniejącej od zawsze, której obecność  potwierdza nauka i przyrównuje je do

eterycznego systemu neuronalnego Wszechświata,

w którym wszystko ze wszystkim jest połączone i komunikuje się ze sobą.

 

 

Zdj. Eteryczny System Neuronalny Wszechświata - free stock photo dreamstime.com  

 

*Jest systemem informacyjnym, żywym duchowo-informacyjnym Networkiem i czującym komputerem z niewyobrażalnie ogromną bazą danych. Jest inteligencją, która nieustannie rozwija tę bazę i pomnaża, ulepsza programy. Przesyła informacje nieustannie, wszędzie w całym net-cie wszechświata, jednocześnie, teraz. 

 

 

Zdj. Informacyjny network w matrycy rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com

 

*Przepływ CZASU dzieje się w niej liniowo, np.: od przeszłości do przyszłości….ale tylko pozornie. Jest to podobno trik potrzebny do funkcjonowania (niezwariowania) uwarunkowanego przemijaniem, ograniczonego umysłu ludzkiego.

 

 

Zdj.  Przepływ czasu jako iluzja umysłu - free stock photo dreamstime.com

 

Fizyka kwantowa odkryła, że strumień czasu może też płynąć odwrotnie: od przyszłości do przeszłości. I wtedy docierają do nas z już istniejącej przyszłości  obrazy, odczucia, i tzw prekognicje. Podobno w Boskiej Matrycy Światła wszystkie momenty w czasie dzieją się JEDNOCZEŚNIE  TERAZ…i to jest chyba najtrudniej pojąć. 

 

 

 1. IV.          PO CO WIEDZA O BOSKIEJ MATRYCY ŚWIATŁA BYŁA  PRZED NAMI UKRYTA.

 

W dzisiejszych czasach człowiek jest głodny poznawania czym jest tak naprawdę rzeczywistość w jakiej żyje, jakimi prawami i mechanizmami się rządzi, jak można świadomie w tych mechanizmach uczestniczyć, żeby stawać się coraz bardziej skutecznym kreatorem rzeczywistości, uzdrowicielem, czy po prostu człowiekiem sukcesu, który ma pozytywny wpływ na rezultaty swych działań, na swoje zdrowie, na środowisko i na życie szeroko pojęte.

 

Do niedawna wiedza o Boskiej Matrycy Światła i o prawach kreacji w niej, dla urzeczywistniania celów w ziemskim świecie była  hermetyczna, ukryta, tajna. Dostępna tylko wybranym ( kapłanom, szamanom, magom, masonom, iluminatom, alchemikom, a w dzisiejszych czasach niektórym politykom, finansistom, artystom, wojskowym, tajnym służbom, mistrzom NLP – neurolingwistycznego programowania, mentalistom-czyli specjalistom od manipulowania ludzkim umysłem i świadomością, itd.)

 

Tymczasem prawidła funkcjonowania Boskiej Matrycy i klucze kreacji rzeczywistości tworzonej wg jej wzorca, okazują się być proste i w zasadzie dostępne dla każdego.

Odkrywa je przed nami Huna, metoda Silvy, praktyki Theta Healing, Medycyna Energetyczna,  również całkiem podstawowe NLP i  wszelkie inne techniki pracy z podświadomością, z kluczami kreacji i komunikacji z Wyższą Jaźnią, czy LFT- life field therapy,  metoda którą się zajmuję… wszystko co było ukryte, zawierają.

 

Ale…pomimo ogólnej dostępności tej wiedzy, nie każdy człowiek korzysta z tak „magicznej” potęgi. Ponieważ bywa, że jej praw i funkcjonowania nie rozumie, nie wierzy w jej wiarygodność, nie wierzy że ona/on może z tego tak łatwo korzystać. Zaprzecza jej istnieniu wbrew faktom, boi się te klucze używać, a często religijne przekonania czy tradycje wręcz zabraniają tego …itd.

 

Dziś mamy WYBÓR.

Czy korzystać z tej wiedzy dla naszego  i globalnego dobra, czy w ogóle nie korzystać. Czy może próbować korzystać wbrew naszemu i globalnemu dobru.

 

A gdy już się zdecydujemy korzystać z tej wiedzy dla naszego oosbistego i globalnego dobra, warto poznać kilka zasad, które tu zebrałam jako syntezę doświadczeń wielu ludzi na przestrzeni wielu wieków.  Wiedzy pochodzącej z wielu wiarygodnych źródeł.

 

 

 1. V.             KOMUNIKACJA Z BOSKĄ MATRYCĄ ŚWIATŁA.

 

 

Zdj. Komunikacja wdzięczności z Boską Matrycą -  free stock photo dreamstime.com  

 

Żeby uzyskać komunikację z Boską Matrycą Światła – z Boskim Duchem. Czującym nas, słyszącym nas, spełniającym nasze życzenia, prośby, marzenia….należy spełnić kilka warunków.

 

Po wielu studiach na ten temat i praktykowaniu kluczy kreacji przekonałam się, że mechanizmy funkcjonowania Boskiej Matrycy, komunikowania się z nią i odzwierciedlania naszych modlitw-próśb-marzeń-intencji….są proste.

 

 

Oto 9 KROKÓW  KOMUNIKACJI  z Boską Matrycą Światła,

 by osiągnąć urzeczywistnienie naszych potrzeb i celów,

co jest równoznaczne z…..otrzymaniem błogosławieństwa.

 

 

1.należy znaleźć się w miejscu spokojnym, harmonijnym, czystym i uzyskać spokój umysłu

2.nawiązać kontakt ze swoim sercem i aktywować dobre uczucia

3.najpierw wyrazić podziw i miłość dla Boga/ Natury/Absolutu

4. potem wyrazić wdzięczność za dar życia, za codzienne cuda, opiekę i możliwości rozwoju

5. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako prośbę krótkimi, rytmicznymi zdaniami

6. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako wizję-projekcję spełnionego rezultatu

7. wyrazić to jeszcze raz słowami w czasie dokonanym, czyli że to jest, że się już dokonało

8. wyrazić żarliwą wiarę w urzeczywistnienie zgodne z najwyższym dobrem

9. podziękować  wielokrotnie i szczerze, z głębi wdzięcznego serca, że się dokonało

 

 

Te 9 kroków można ująć krócej w

 

6 ZASAD KOMUNIKACJI  z Boską Matrycą:

 

 1. WEJŚCIE W STAN ALFA I GŁEBIEJ
 2.  JASNO SFORMUŁOWANA MYŚL, ŻYCZENIE.
 3. POZYTYWNE UCZUCIA PŁYNĄCE Z CZAKRY SERCA.
 4. KONCENTRACJA NA WIZJI REZULTATU.
 5. WIARA W SPEŁNIENIE, UFNOŚĆ ŻE SIĘ JUŻ DOKONAŁO.
 6. WYRAŻANIE WDZIĘCZNOŚCI,  DZIĘKOWANIE.

 

 

W artykule tym starałam się zawrzeć syntezę zebranej przeze mnie wiedzy na temat Boskiej Matrycy Rzeczywistości. Na pewno nie jest to jeszcze wiedza  kompletna i wiele można by tu zdań dopisać pochodzących z wielu dostępnych źródeł  - książki, publikacje naukowe, seminaria i wykłady na you tube lub na żywo, prezentowane przez światowe autorytety takie jak Gregg Braden, Deeppak Chopra, czy Nesim Harramein.

Każdy kto jest zdeterminowany poznać Boską Matrycę Światła bliżej,  może do nich sięgać w każdej chwili.

 

Ale chciałabym  również podzielić się  tutaj z czytelnikami  doświadczeniami z wielu lat moich obserwacji i badań nad mechanizmami rzeczywistości. W tym, informacjami pochodzącymi zarówno z empirycznego poznania - eksperymentów w pracy z grupami ludzi na warsztatach, z codziennej mojej i moich studentów praktyki. Jak i z odmiennych stanów świadomości -  z channelingów spisywanych przeze mnie.

 

 1. VI.          POZNAWANIE BOSKIEJ MATRYCY ŚWIATŁA

W ODMIENNYCH  STANACH ŚWIADOMOŚCI.

 

 

Zdj. Stan medytacji, kontaktu z wyższą, Duchową Rzeczywistością -free stock photo dreamstime.com

 

Dla wielu ludzi, którzy zajmują się zgłębianiem  tej dziedziny, bardzo ważny jest  rozwój świadomości wykraczający poza empiryczne poznanie Boskiej Matrycy. Skierowany na intuicyjne pozyskiwanie informacji z zasobów niewidzialnej skarbnicy – duchowych archiwów biblioteki ludzkości, dostępnej w tzw. odmiennych stanach umysłu (medytacja, kontemplacja). Ja należę do tych ludzi.

 

Postanowiłam uzupełnić wiedzę o tym, czym jest Boska  Matryca Światła, o intuicyjny przekaz, pochodzący z kontaktu poprzez komunikację serca z samą Matrycą w stanie medytacji.

A gdzie najłatwiej jest o taki stan i bycie blisko niej?

W miejscach świętych lub wśród piękna i ciszy Natury, która jest ucieleśnioną manifestacją Boskiej Matrycy Światła w naszym świecie.

 

 

Przerwałam w tym miejscu pisanie artykułu, wzięłam laptop i pojechałam do buszu, nad bursztynowe jezioro, zapytać  Boską Matrycę Światła…czym jest i spisać ten przekaz od razu na gorąco.

 

Zdj. Ewa May spisuje rozmowę z Boską Matrycą nad bursztynowym  jeziorem - zdj autorki.

 

Mieszkam w Zachodniej Australii, a tam można znaleźć się w miejscach bardzo rzadko odwiedzanych przez ludzi, gdzie cudna przyroda  („ciało boga ”- jak ją nazywają Aborygeni) jest po prostu odzwierciedleniem doskonałości i boskiego piękna oraz naszych wyobrażeń o raju na Ziemi. Woda w oceanach jest czysta jak płynny kryształ szmaragdowo-turkusowy, a w jeziorach i rzekach przybiera tu kolor bursztynowy od liści eukaliptusa i przepięknie pachnie.

 

 

Zdj. bursztynowe jezioro w buszu, miejsce kontaktu Ewy May z BM - zdj autorki

 

Czułam, że moja komunikacja z Boską Matrycą będzie  możliwa dopiero, gdy  i ja stanę się  JEDNYM CIAŁEM i  JEDNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ  z nią….czyli z Naturą i  Jednym polem świadomości istnienia z niebieskim niebem i z wodą, z szumem wiatru i śpiewem ptaków.  

 

Zaczęłam nawiązywać kontakt z Boską Matrycą poprzez dotykanie wody, rozmawianie z nią i przekazywanie pozytywnych uczuć.  Zanurzyłam się w czystej, bursztynowej wodzie, a potem dzikie kaczki łasiły się do moich nóg. Błogi spokój ogarnął moje serce i umysł. Poczułam, że moje ciało fizyczne roztapia się w wodzie i jeszcze dalej….. w każdej cząstce Natury. 

 

Najpierw wypowiedziałam znaną mi ze źródeł szamanów peruwiańskich Inwokację Uwolnienia, która pomogła odłączyć mój umysł od wszelkich wpływów Iluzji i Nieprawdy.  

Potem wypowiedziałam drugą Inwokację, która spontanicznie, całkiem intuicyjnie powstała tam nad jeziorem i połączyła mnie z Esencją Boskiej Matrycy Światła, którą nazywam Bogiem.

Oto fragment channelingu, kontaktu z Matryca:

 

„MYŚL PIERWSZA  była o  stworzeniu życia i miejsc jego zaistnienia,

jako KONCEPT MIŁOŚCI –KREACJI doskonałej, co w Harmonii piękna, w Jedności istnienia, w Synchronii współtworzenia…miał urzeczywistniać  BOSKI  ZAMYSŁ,

co jest Najwyższym,  Wszechobecnym Dobrem.

Ale z biegiem czasu, w wyniku zaistnienia wolnej woli Istot najbliżej ze Źródła czerpiących, zamysł co wszystko połączył ze wszystkim w synchronię doskonałą, uległ zakłóceniom. Lecz to też dobre było, ponieważ powstały nowe systemy kreacji, a cykle życia co się wciąż odnawiają pomimo rozpadu iluzji na której są oparte, dają szanse kolejne na odnalezienie zagubionego Źródła.”

 

 

Zadumałam się dłużej nad tymi słowami, które spisałam szybko, jakby mi je ktoś dyktował.

A więc w tę doskonałą i piękną Matrycę wkradł się…. „wirus” …..hm….wolnej woli.

To wiele wyjaśnia. Choćby fakt, że na Ziemi obszary doskonałe i piękne, co je można nazwać  „rajem na ziemi”, są przeplatane licznymi zakłóceniami tego obrazu, spowodowanego przez człowieka, który tę piękną planetę dostał w używanie.

 

 

 

 1. VII.        MATRYCA ŚWIATŁA cd.

 

Rozważmy naturę światła widzialnego i światła duchowego.

 

Światło widzialne składa się z kolorów tęczy. Występuje w postaci mierzalnych fal i cząsteczek – fotonów. Porusza się z określoną prędkością (ok. 300 tys km /sek). Aktywuje rozwój żywego DNA, uzdrawia, ogrzewa, przewodzi informacje.

 

Światło Duchowe  natomiast (tkanina Boskiej Matrycy, kwantowe pole świadomości, Brahman, Tao, Bóg  itd. ),  niewidoczne dla większości fizycznych oczu, ale widzialne dla 3-ego oka i jest odczuwane przez nasze ciało i duszę jako święta obecność….która JEST JEDNOCZEŚNIE WSZĘDZIE, nie musi w ogóle przemierzać żadnych odległości.

Jest we wszystkich punktach rzeczywistości jednocześnie ZAWSZE.

 

I dlatego cokolwiek wydarza się na poziomie duchowym ( kwantowym)  matrycy rzeczywistości w punkcie A, natychmiast jest odbierane w najdalszym punkcie B i C itd, ponieważ wszystkie punkty w Matrycy Światła są połączone i….na tym poziomie przepływ czasu, czy odległość jako taka….NIE ISTNIEJE.

 Wszystkie części Matrycy wpływają na siebie  i wiedzą o sobie wszystko NATYCHMIAST, będąc Jednym Polem Energii i Świadomości..

Udowodnione  jest jak bardzo skuteczne i natychmiastowe  jest uzdrawianie duchowe na odległość i z bliska. Gdy uzdrowiciel znajduje się na duchowych poziomach świadomości np. w Warszawie i przesyła energię miłości ( duchowe światło) z czakry serca z intencją uleczenia osoby chorej np. z bólu, która znajduje się w Bostonie….wtedy ta osoba daleko czuje ulgę i poprawę, albo mrowienie dokładnie w tej samej chwili…albo z przesunięciem w czasie maximum o kilkanaście sekund.

To jeden z przykładów  z moich osobistych doświadczeń jako duchowej uzdrowicielki. Mogłabym podać  więcej dowodów popartych świadectwami ludzi, że moje i innych uzdrowicieli działania na  odległość, tylko za sprawą przekazanej intencji i energii…..odczuwalne fizycznie rezultaty takiego działania  istnieją, a także rezultaty w postaci wyzdrowienia osoby chorej.

 

 1. VIII.      POTEGA ZBIOROWEJ INTENCJI

 

Inny przykład na istnienie połączeń w Boskiej Matrycy Światła, to eksperymenty w ramach kręgu medytacyjnego, który prowadzę od ponad 2 lat na odległość, o którym wspominałam.

Ja przebywam w Australii, a ludzie z grupy  są rozsypani po całej Polsce i są też w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Ameryce. Spotykamy się intencjonalnie, na odległość,  w medytacji w każdy poniedziałek o tej samej porze. Mamy swoją procedurę połączenia, wypowiadamy intencję i krótką inwokację budującą nasze połączenie na poziomach duchowych i tworzącą pole energii duchowego światła. Nazywamy je POLEM CUDU.

Następnie koncentrujemy się na jednej i tej samej intencji wszyscy tej samej chwili. Za każdym razem jest to inna intencja. Raz jest to  tworzenie pola światła i energii dobra po prostu. Innym razem uzdrowienie kogoś, a innym razem jest to aktywowanie porozumienia w rodzinach lub kierowanie intencji na zgodne i pożyteczne działania naszych rządzących. Jeszcze innym razem, naszym centrum uwagi jest cisza, która prowadzi do uporządkowania spraw życiowych i oświecenia. A w jeszcze inne poniedziałki tworzymy pozytywny wpływ na pogodę w Polsce i na świecie. Mamy realne dowody na to, że nasza zbiorowa intencja kilka razy już wpłynęła na uspokojenie żywiołu (huragan w AU, powódź koło Warszawy), przesunęła pył wulkaniczny dokładnie w czasie i miejscu przelotu mojego samolotu z Australii do Polski, zaraz po tym, jak zrobiliśmy wspólną medytację na ten temat  i inne.

 

Jakiś czas temu (12 stycznia 2012), w czasie gdy niebo nad Polską od kilku tygodni pokrywała gruba warstwa szarych chmur  i ludzie bardzo na to narzekali w listach,  wpadłam na pomysł, żeby następnego dnia zebrać grupę (czyli  Krąg medytacyjny) i żeby wykreować intencjonalnie razem, o godz 12 w południe, przez 3 minuty lokalnie, czyli każdy w swoim mieście, wg sprawdzonych zasad, rozwianie chmur  i spowodowanie wyjścia słońca.

 

UDAŁO SIĘ! W dniu medytacji, w piątek  13 stycznia 2012 - dostałam po południu emaile z różnych miast, tam gdzie medytowali członkowie kręgu, że dokładnie już kilka minut przed 12 i przez czas kilku minut po 12, ciężkie chmury się rozstąpiły i nagle wyszło słońce.

W niektórych miastach słonce się utrzymało, w niektórych nie. Ale rezultat  potęgi działania zbiorowej intencji był natychmiastowy.

 

Jak widać, nie trzeba być zaawansowanym joginem, żeby mieć komunikację z Boską Matrycą  i jej manifestacjami np., żywiołami, pogodą, różnymi okolicznościami, z  ciałem fizycznym i świadomie wywoływać skutki.

 

Mam dobrą wiadomość dla tych, co myślą, że innym to się udaje , ale że „ oni…nieeee, niemożliwe….. takiej komunikacji nie mają”.

 

NIEMOŻLIWE JEST NIE MIEĆ KOMUNIKACJI Z BOSKĄ MATRYCĄ RZECZYWISTOŚCI.

Ponieważ jesteśmy cały czas integralnie z NIĄ  połączeni i każdy z każdym też jest połączony bardziej lub mniej intensywnie.  

KAŻDA myśl, prośba, emocja, modlitwa intencja ( pozytywna i negatywna)

wywołuje skutki fizyczne. Jednostkowo lub masowo, globalnie lub  lokalnie.

I to jest udowodnione.

 

 

 1. IX.           EKSPERYMENTY  NAUKOWE.

 

DNA - FOTONY –MATRYCA.

 Naukowe doświadczenia z Matrycą udowodniły, że reaguje ona na obecność żywego DNA.  Rozproszone w przestrzeni fotony światła w obecności DNA zaczynają się organizować w regularne wzory wokoło. Ponadto okazało się, że gdy zabierze się fragment DNA z takiego miejsca, to odciśnięty tam wzór fotonowy nadal trwa jakby DNA było tam nadal obecne.

Do tego wszystkiego okazało się jeszcze, że na żywe DNA wpływa emocja jego „właściciela”, choćby nawet cząstki DNA odseparowane były i oddalone od dawcy o setki kilometrów. Emocja dawcy uaktywnia reakcję w oddzielonej od niego części DNA dokładnie w ten samej sekundzie jakby odległość nie istniała.

 

Z tego wynika, że mamy bezpośredni wpływ na Matrycę Światła (kwantowe pole),  z której utkana jest rzeczywistość….poprzez samą naszą żywą obecność (DNA). Zarówno bezpośrednio jak i na odległość.

 Mamy też wpływ na indywidualną Matrycę  każdego osobnika z jakim nasze DNA się zetknęło choćby przez ułamek sekundy ( np. podanie ręki). Mamy wpływ poprzez każde drgnienie naszych myśli, emocji czy intencji.

I w drugą stronę,  DNA innych ludzi oraz ich emocje mają wpływ na nas jeśli choćby otrzemy się o nich w sklepie niechcący i potem odjedziemy daleko samochodem….a cóż dopiero mówić o dłuższych i bliższych kontaktach?

 

 

IMPLANTOWANIE PODŚWIADOMOŚCI – KEITH BARRY, MENTALIST.

 

Są na świecie ludzie, którzy nazywają siebie z angielska „mentalista” – czyli….mistrzowie mentalnego oddziaływania. Potrafią oni w ułamku sekundy, w niewinnej rozmowie zaindukować drugiemu człowiekowi co ma wybrać, co ma myśleć, czego nie lubić, czego pragnąć….w taki sposób, że człowiek myśli iż…to są jego wybory i myśli.

Nie chodzi tu o klasyczną hipnozę, ale….o indukowanie człowiekowi….dosłownie każdego wyboru,  każdego wyobrażenia i każdej myśli w jego całkiem pozornie normalnym stanie świadomości, w ułamkach sekund.

Jeden z mentalistów, Keith Barry ma swój własny program  na Discovery Channel pt: „Deception” – czyli „podstęp” w wolnym tłumaczeniu.

Keith  to młody, bardzo inteligentny człowiek- wybitny mentalista. Mówi o sobie, że jest hackerem podświadomości i może zaimplantować każdą myśl do mózgu drugiego człowieka.

Robi co chce dosłownie  w nanosekundach, z przypadkowymi przechodniami i z ze specami od mind-kontrol. Stosuje najnowocześniejsze odkrycia hipnozy, NLP, neurologii, psychologii, body language, itd. Łączy się z mózgami i podświadomością ludzi poprzez muśnięcie dłonią,  wykonanie minimalnego gestu, pozornie niewinne słowa, śledzi ruch gałek ocznych, używa kodów niewerbalnych, które rozumie tylko podświadomość. W ten sposób błyskawicznie robi dostęp do ich matrycy i programuje dowolnie ze swojego mózgu do ich mózgu. I np. kupują coś z radością, czego wcale nie chcieli kupić. Albo w ułamku sekundy, idący ulicą człowiek zatrzymuje się gdy Keith szepnie mu za plecami coś do ucha, podchodzi do bankomatu, wybiera z niego pieniądze, wrzuca do kosza na śmieci, idzie dalej. A następnie obudzony z zahipnotyzowania  przez Keitha….nic nie pamięta. 

Keith lubi indukować podświadomość kobiet. Np. kupuje bukiet stokrotek, chowa go, a potem zatrzymuje na ulicy pierwszą lepszą dziewczynę, która nie ucieka przed kamerą i pyta ją jakie kwiaty chciałaby dostać teraz, gdyby to było możliwe. No i dziewczyna oczywiście mówi „stokrotki”, a on wyciąga je zza pleców ku radości zdumionej dziewczyny, że odgadł jej marzenia. Ale on nie odgadł pragnień kobiety…..on je wcisnął do jej mózgu w ułamku sekundy i te stokrotki już miał przy sobie. On jej nakazał czego ma pragnąć.

Keith ekperymentuje też z policją i ze służbami specjalnymi.

Potrafi w kilka sekund zaindukować strzelca wyborowego, który jest specjalnie szkolony, żeby podejmować BŁYSKAWICZNIE, SAMODZIELNE  DECYZJE, bez wpływu zewnętrznych nacisków i okoliczności.

Keith najpierw napisał na kartce w jakie miejsca wizerunku człowieka na planszy  i jakiej kolejności on- Keith chce, żeby strzelał  wyborowy.  Nie mówi mu oczywiście nic, zaprasza do strzelnicy, mówi kilka niewinnych zdań. Pyta, czy na pewno to będzie jego suwerenny wybór,  w jakie miejsca będzie strzelał. Ten potwierdza. Keith wychodzi, on strzela. Wcześniej zapewniając Keitha przed kamerą, że za chwilę dokona absolutnie własnego, niczym niesugerowanego  wyboru, w które miejsca i w jakiej kolejności strzelać. Po dokonaniu strzałów, Keith wchodzi, prezentuje mu swoją kartkę, na której są spisane miejsca na planszy przez Keitha wcześniej wybrane, w kolejności identycznej jaką potem „wybrał”  strzelec. Keith zaimplantował jemu wybór w  ułamkach sekund zanim nastąpił jego „wybór” i strzały.

Zapewniam was, że mina tego strzelca wyborowego była autentyczna. Bezgraniczne zdziwienie, zawstydzenie, złość i pomieszanie razem.

 

Oglądanie takiego eksperymentu rodzi pytanie, czy my wogóle myślimy swoje myśli i dokonujemy swoich wyborów kiedykolwiek? Może na świecie jest więcej takich mentalistów, co się nie ujawniają jak Keith i sterują nami wszystkimi dowolnie, znając zasadę połączenia w Matrycy wszystkiego ze wszystkim – naszym neuronów i myśli też – i wykorzystując to niekoniecznie dla naszego dobra?

 

 

EMPATIA DOTYKU-  KEITH BARRY Cd.

kolejny dowód, że wszystko jest ze wszystkim połączone w Matrycy.

Dzieje się to poprzez eteryczne sieci neuronalne, które wychodzą poza ciało i łączą wszystko ze wszystkim. Przewodzą każdy impuls w całej sieci jednocześnie i natychmiast.

I znowu dam przykład z programu Discovery Channel, gdzie wyżej wymieniony mentalist, czyli Keith, przeprowadza z przypadkowo wybranymi ludźmi  tym razem neuronalne eksperymenty.

 Udowodniły one istnienie eterycznych, poza cielesnych, neuronalnych połączeń pomiędzy osobami będącymi ze sobą blisko emocjonalnie.

W pierwszej części eksperymentu, poproszono dwoje wyglądających na bardzo zakochanych w sobie ludzi, wybranych przypadkowo na ulicy,  żeby dotknęli się dłońmi i  mocno zamknęli oczy. Prowadzący eksperyment Keith, klepnął lekko 3 razy chłopca w plecy, a następnie zapytał dziewczynę  (która tego nie mogła widzieć ani być świadoma), czy  miała przed chwilą jakieś odczucia. Dziewczyna powiedziała, że czuła że ktoś ją klepie w plecy 3 razy. Prowadzący poinformował ją, że klepał w plecy….nie ją tylko jej ukochanego chłopca, a ona to czuła jakby jej plecy dokładnie w tym momencie były klepane.  Systemy neuronalne chłopca i dziewczyny, choć będące pozornie odrębne jeden od drugiego, odebrały ten bodziec jednocześnie, jakby byli jednym ciałem i jednym systemem neuronalnym.

Prowadzący zrobił kolejny eksperyment z tymi samymi osobami. Dłonie mieli połączone, oczy zamknięte. Tym razem przeciągnął paznokciem po przedramieniu dziewczyny i zapytał chłopca czy coś  przed chwilą coś poczuł. Chłopiec mając ciągle zamknięte oczy powiedział, że miał wrażenie jakby ktoś go drapnął po przedramieniu. I znowu było zdziwienie, gdy dowiedzieli się, że tym razem mimo iż chłopiec nie był dotykany,  czuł to, co działo się z przedramieniem dziewczyny.

 

UZDRAWIANIE, KOMUNIKOWANIE SIĘ, USUWANIE BÓLU NA ODLEGLOŚĆ.

Jeszcze inna wersja tego eksperymentu została wykonana na odległość przeze mnie (Ewa May) wiele lat temu i powtarzam ją do dzisiaj z pożytkiem dla ludzi potrzebujących uśmierzenia lub zlikwidowania bólu.

Mieszkałam w Warszawie i tam miałam w mieszkaniu swój gabinet terapii. Właśnie byłam w trakcie obiadu, gdy zadzwoniła do mnie znajoma z Łodzi. Dziewczyna w ciąży, która cierpiała na straszliwe bóle kręgosłupa. Była sama w domu. Nie chciała tym razem brać przeciw bólowych leków. Z płaczem poprosiła mnie o pomoc na odległość, przez telefon.

Przerwałam obiad natychmiast i zaczęłam  wprowadzać ją przez telefon w stan alfa, żeby się trochę wyciszyła, a następnie zaczęłam wizualizować że moje dłonie dotykają jej kręgosłupa, masują, rozluźniają i usuwają ból. Przesuwałam dłońmi również fizycznie po niewidzialnych plecach dziewczyny, które wyobrażałam sobie przed sobą na kozetce. Czułam jej plecy i jej ból na moich dłoniach. Czułam jak powoli w miarę masażu i  przekazywania energii jej dyskomfort znika, a ból odchodzi.

Po chwili zapytałam ją przez telefon co czuła i jak jest teraz.

Powiedziała, że miała zupełnie fizyczne wrażenie, że moje dłonie masowały jej kręgosłup. To przyniosło jej ulgę i już nie czuła więcej bólu. Podziękowała mi i pożegnałyśmy się.

Inny, razem już po urodzeniu przez nią córeczki, gdy byłyśmy razem w Egipcie na wyprawie ezoterycznej „śladami karmicznych korzeni”…ta sama kobieta dostała telefon od męża, który został w Polsce z małym dzieckiem, że dziecina płacze i płacze,  a on nie może sobie z tym poradzić. Ta młoda kobieta była w prawdziwej rozterce. Poradziłam jej, żeby wyobraziła sobie, że jest przy dziecku w Polsce, że bierze ją w ramiona, że ją kołysze, nuci piosenkę i uspokaja, mówiąc że mamusia ją kocha. Kobieta zamknęła oczy, objęła ramionami niewidzialne dziecko iż zaczęła w ramionach kołysać z miłością, jakby dziecko z nią było.  Po chwili znowu zadzwonił mąż i powiedział, że….dziecko właśnie nagle zamilkło, zaczęło się  błogo uśmiechać i…w końcu zasnęło.

 

Tak kochani, wszystko jest połączone i wszyscy są ze sobą połączeni.  Najbardziej intensywnie połączeni są ci, których łączą więzy emocjonalne, uczuciowe. I co ciekawe…nieważne jest, czy są to więzy pozytywne (miłość, przyjaźń) czy negatywne (nienawiść, żal).

Odległość co pozornie nas dzieli, nie istnieje.  Uzdrawianie, przekazywanie energii, indukowanie myśli, telepatia - działa na odległość , natychmiast…

ponieważ w świecie matrycy, czyli tam gdzie połączenia te istnieją ….

ODLEGŁOŚCI ANI CZASU NIE MA. 

TAM WSZYSTKO DZIEJE SIĘ NATYCHMIAST  TERAZ.

 

 

 1. X.                  CO JESZCZE WYNIKA Z POŁĄCZENIA WSZYSTKIEGO ZE WSZYSTKIM.

 

DOBRODZIEJSTWA.

 

Może Bóg wymyślił Matrycę Rzeczywistości Utkanej Światłem, co łączy wszystko ze wszystkim, żeby…nas tym uszczęśliwić?

A może wymyślił Matrycę Światła,  w której odbiera się stan emocjonalny jednej osoby, w tej samej sekundzie wszędzie, gdzie wszystko wpływa na wszystko natychmiast w całej tkaninie… żeby uszczęśliwić wszystkich i wszystko swoją Miłością, nie pomijając nikogo i niczego.

Nie czyniąc kogoś pierwszym albo ostatnim?

Albo po to, by każda cząstka Jego/Jej stworzenia została obdarowana cudem dobra i miłości oraz poprowadzona informacją wszędzie w tej samej chwili?

I żeby informacja docierała natychmiast wszędzie?

I zapewne  jeszcze z wielu innych powodów, które są jeszcze zakryte przed nami.

 

To jest dobrodziejstwem dla nas tylko wtedy, gdy TKANINA utkana jest z harmonii i pięknych wzorów. Ale gdy nie jest…to musimy przyjąć, że bolesne lekcje życia wynikające z tych totalnych połączeń, też są częścią tego błogosławieństwa i nauczyć się czerpać z tego pożytki. Doświadczenie pokazuje, że tzw. zło, zawsze w końcu wychodzi na dobre…prawda?

 

NIEWYGODY.

Wszystko jest połączone ze wszystkim i w codziennym używaniu bywa to bardzo pożyteczne, ale…bywa też niewygodne, a nawet czasem szkodliwe.  Szczególnie jeśli się tym manipuluje dla celów innych niż dobro człowieka.

Gdybyśmy mieli zagwarantowane bycie połączonymi wyłącznie z tym co dobre, piękne i harmonijne, to każdy kontakt byłby dla nas błogosławiony, a ocean dobrych uczuć, w  jakim byśmy żyli, utrzymywałby nas w doskonałym zdrowiu, urodzie i szczęściu.

Ale tak nie jest.

Właśnie totalne  połączenie wszystkiego sprawia, że wpływa na nas  niekorzystnie miliony bodźców i toksycznych technologicznych czynników (np. smog elektromagnetyczny), czy negatywne emocje i myślokształty innych ludzi.

Nie ma się gdzie przed tym schować.

Chyba że…zaczniemy stosować różne techniki ochronne (ekrany odbijające toksyczne fale energii)  albo różne triki zabezpieczające przed szkodliwymi wpływami –np. mentalne otaczanie się zaporami różnego rodzaju.

Ale one nigdy nie mogą być skuteczne raz na zawsze i trzeba je odnawiać, ponieważ…..naturalne mechanizmy MATRYCY, połączenia wszystkiego ze wszystkim, w końcu te nasze ustanowione sztucznie bariery rozpuszczą.  I po niedługim czasie znowu nasze eteryczne neurony zaczną łączyć się ze wszystkim z czym tylko choćby na ułamek sekundy zaczniemy wchodzić w kontakt fizycznie, mentalnie, intencjonalnie lub emocjonalnie.

 

 1. XI.           SPOSOBY OCHRONY PRZED WPŁYWAMI NIEKORZYSTNYCH POŁĄCZEŃ.

Jeden ze sposobów na chwilową ochronę przed niepożądanymi wpływami jeśli musimy w toksycznym środowisku przebywać,  to mentalne ustanawianie wizualnej, odczuciowej oraz zdecydowanej granicy osobistego pola energii.

Poparte wizualizacjami i mocnymi afirmacjami, że te granice  SĄ USTANOWIONE. Bardzo skuteczne, ale trzeba oczywiście to odnawiać.

 

Inny sposób, trwalszy…to dokonywanie transformacji świadomości. Pogłębianie ZROZUMIENIA, że żyjemy w karmicznej rzeczywistości. PRZEBACZANIE sobie i innym,  a w końcu  przebywanie jak najczęściej w STANIE NIEUWARUNKOWANEJ MIŁOŚCI.

To skutecznie chroni przed wpływami szkodliwych dla nas połączeń. Taki stan ZROZUMIENIA nazywany jest OŚWIECENIEM i to sprawia, że choć stąpamy po tej samej ziemi co inni, to żyjemy w innym wymiarze świadomości, w innej wibracji, w innej rzeczywistości, w innym wymiarze TKANIMY MATRYCY. Tam, gdzie szkodliwe czynniki już nie mają do nas dostępu. A wtedy MY WYBIERAMY POŁĄCZENIA, takie które są dla nas dobre,  zbawienne, zdrowe, szczęśliwe. Nie jesteśmy już uwarunkowani. I na tym poziomie dopiero zaczyna się autentyczna WOLNOŚĆ.

A nasza osobista wola zgodna  jest z Wyższą Wolą, która stworzyła Matrycę Światła.

Wtedy wybieramy z kim i z czym chcemy być połączeni i mamy współczucie dla tych, którzy szarpią się nerwowo jak muchy złapane w sieci pajęcze (ego-sieci), nie znajdując sposobu, żeby się z tego uwolnić.

 UWOLNIENIE nie następuje na poziomach materialnych, fizycznego postrzegania czy działania. Uwolnienie następuje na poziomach duchowej świadomości.

Tam mieszka PRAWDA o tym, że…Wyższy Duch człowieka zawsze jest wolny i niezależny, z Bogiem tylko połączony.

 A Wyższego Ducha człowieka nie można niczym zahipnotyzować, w żadną sieć uwikłać i do żadnego więzienia zamknąć. Nie można niczego mu rozkazać robić, co nie jest zgodne z Dobrem Najwyższym.

Żeby taki stan osiągnąć, należy pracować przede wszystkim nad ZROZUMIENIEM praw Karmy (przyczyny i skutku)  oraz wynikających z tego międzyludzkich relacji.

A także potrzebne jest zrozumienie, PO CO to wszystko jest i świadomość  KIM JESTEM.

/UWAGA! Tekst ze względu na długość jest stronicowany. Proszę kliknąć numer 2 nad artykułem, aby czytać dalej.../

Strona: 1 2

Komentarze: 37
Wyświetleń: 76693x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 mar 2012 22:58   
Autor: Ewa May, źródło: Ewa May, FN   


Komentarze (37)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Pon, 10 wrz 2012 12:03 | brak oceny

Magdalena STruska | Gość

Moim zdaniem artykuł nie odnosi się do rzeczywistosci Matrycy Boga. Przedstawię poniżej artykuł, który wskazuje błędy pani Ewy May i jasnowidza Keith Barry, który czyta mysli ludzkie co nie jest zgodne z wolną wolą i zamysłem Boga w stosunku do człowieka ( błędy prawdopodobnie nie zaistniały z Pani winy tylko z wpływu negatywnych istot w celu zmylenia ludzi na Ziemi).

http://www.andrzejstruski.com/articles_199_EZOTERYCZNY--ABSURD-----EWY-MAY-BLAD-ALBERTA--EINSTEINA-I-NAUKOWY-KOGEL-MOGEL-cz1.html

http://www.andrzejstruski.com/articles_200_EZOTERYCZNY-ABSURD-----EWY-MAY-BLAD-ALBERTA--EINSTEINA-I-NAUKOWY-KOGEL-MOGEL-cz2.html

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 29 kwi 2017 06:59 | brak oceny

paweł | Gość

@Magdalena STruska, ...czyli właściwie nie twoim zdaniem , a zdaniem autora wklejonego przez ciebie artykółu...

Sob, 29 kwi 2017 07:06 | brak oceny

paweł | Gość

@Magdalena STruska, ...czyli właściwie nie twoim zdaniem , a zdaniem autora wklejonego przez ciebie artykółu...głos na plus oddałem pomyłkowo...

Nie, 27 maj 2012 06:11 | ocena: + 1

ewa may | Gość

Witam wszystkich i dziękuję za wszelkie komentarze do mojego artykułu. Są dla mnie niezwykle inspirujące i dają mi swego rodzaju przegląd jak różne są przekonania na temat matrycy rzeczywistości...a to jest bardzo cenne w mojej pracy. DLA TYCH, KTÓRZY CZEKALI NA PEŁNĄ FORMĘ ARTYKUŁU WRAZ ZE ZDJĘCIAMI ODSYŁAM NA STRONĘ www.ewamayinspiracje.com

Pozdrawiam serdecznie,
EWA MAY

Sob, 21 kwi 2012 14:09 | brak oceny

Janusz | Gość

Bradzo nie ufam temu facetowi.. Widzę w nim coś bardzo ''ciemnego''.. Miało być wielu zwodzicieli ludzi i są...Sa też upadli aniołowie..

Czw, 29 mar 2012 20:22 | ocena: + 1

gurusan | Załogant

Świetny artykuł a właściwie lekcja dla każdego;kogo to nudzi niech zacznie medytację a przekona się że taka jest prawda.

Sob, 24 mar 2012 19:43 | brak oceny

marcin95w | Załogant

No co z tymi zdjęciami, bo ja się nie zabieram za czytanie niekompletnego artykułu!

Pt, 16 mar 2012 23:00 | ocena: + 1

Czlo - wiek | Gość

Tak, miłość... to delikatność, wyczucie, subtelność..., intuicja i wgląd..., umiejętności empatyczne...(nie każdy ma to rozwinięte zatem nie każdy może zrozumieć...pojmując to czasami...jako bełkot, dziwadło, ech...) Bez miłości... trudno zrozumieć..., inne podejście, inną kulturę, swego rodzaju inność...(gdy nie umie się współodczuwać, nie dostrzega się cierpienia innej osoby), wtedy bez miłości w sercu... rodzi się agresja, strach, uprzedzenia - bez próby wejścia w zrozumienie tej drugiej strony..., dokonuje się to bez postawienia się w sytuacji czyli roli na zasadzie - a co gdybym był/a na miejscu tej osoby, w takiej sytuacji...hm. Trudno bez miłości w sercu... wybaczyć, a tym samym odciąć się od uwikłań..., utknięcia, od pełnych pomylenia pojęć relacji..., zagubienia. Miłość to pokarm duchowy i egzystencjalny..., emocjonalny...,uruchamiający pokłady wewnętrznej energii życiowej. Czakra serca pełna miłości to przejście w inny wymiar czasoprzestrzenny, gdzie czas już inaczej płynie, innego znaczenia nabiera to czego doświadczamy, inna wchodzi perspektywa... poszerzona o dodatkowe punkty odniesienia, o poszerzoną świadomość, wgląd, których to bywa... nie zauważa się biegnąc by wyprzedzić wszystkich..., czy gdy rozpycha się łokciami ze swoją prawdą... narzucając ją gorliwie...Serce uaktywnia czakram trzeciego oka... który odpowiada za płat czołowy, oraz zdolności parapsychologiczne. A płat czołowy... jest związany z silną wolą, rozwojem wewnętrznym... Miłość to wolność..., oddech poszerzonej świadomości. Bo cóż słowo znaczy gdy...bez miłości, co zatem... wnosi słowo pozdrawiam... gdy puste jak bęben...ech. Artykuł super...

Czw, 15 mar 2012 19:20 | brak oceny

cynick | Gość

"A w jeszcze inne poniedziałki tworzymy pozytywny wpływ na pogodę w Polsce i na świecie. Mamy realne dowody na to, że nasza zbiorowa intencja kilka razy już wpłynęła na uspokojenie żywiołu (huragan w AU, powódź koło Warszawy), przesunęła pył wulkaniczny dokładnie w czasie i miejscu przelotu mojego samolotu z Australii do Polski, zaraz po tym, jak zrobiliśmy wspólną medytację na ten temat i inne".

A to dziwne. Z Japonią im nie wyszło. :->

Śr, 14 mar 2012 20:36 | brak oceny

buszmen | Gość

ale jak sie komus wytnie uczucie radosci wpadnie tylko w dol lktos jest swinia

Śr, 14 mar 2012 20:32 | brak oceny

buszmen | Gość

niewiem czy to dobry pomysl grzebac w dna niewiadomo jak to moze spowodac zmiany we wszechswiecie

Wt, 13 mar 2012 21:04 | ocena: + 1

Essentia | Gość

No coz zacheta na super warsztaty..... choc jest tu duzo prawdy nieco ogolnikowo powiedzianej. Prawda jest taka ,ze zaden warsztat nic nie wniesie jesli my sami nie bedziemy wewnetrznie przekonani do zmiany swiadomosci i nie bedziemy mieli wewnetrznej woli i zaparcia w pracy nad soba, mowie o duchowej dojrzalosci.Cala praca odbywa sie na naszym codziennym podworku ,w domu, w pracy, na ulicy. Jedni ida szybko inni wolni, nie idziemy jednoczesnie lecz jeden za drugim....i jest to naturalne i zgodne z" wyzszym planem"
Moze teraz beda mowic "niepopularnie" ale zeby osiagnac stan jak ja to nazywam jednosci z wszechswiatem, polaczenia z absolutem potrzebna jest codzienna systematyczna praca np. poprzez afirmowanie zycia , medytacje lub relaksacje,wyciszenie sie, ciagla kontrola swoich mysli i uczuc do siebie ,do innych, do wydarzen, pieniedzy ,zdrowia itp. wszystko oczywiscie przeksztalcamy na pozytywy,gdy popelniamy blad natychmiastowa korekta myslenia lub uczuc. Nie jest to latwe ale juz po okolo 3 tyg. nieustannej praktyki wchodzi w krew i automatycznie nastepuje korekcja. Najtrudniej jest nie oceniac innych, nie krytykowanie, a co najgorsze uwazanie ze jedynie my mamy racje i nasza droga jest jedynie sluszna...to wielki blad i jednoczesnie najtrudniejszy do wyeliminowania.
Co jest najwazniejsze wszystkie te praktyki wymagaja naszej wiary, wylaczenia strachu a przedewszystkim wyeliminowaniu mysli o niepowodzeniu.Wymagaja zaufania wyzszej inteligencji , zaufanie w prowadzeniu.
Wiem o czym mowie ,bo stosuje to w praktyce, dzieki temu udalo mi sie uwolnic od choroby bez jakichkolwiek lekarstw( padaczka , nerwica lekowa ,egzema i grzybica stop)takze moczenie nocne u syna.
Trzeba miec swiadomosc tez ,ze ta matryca boska ,czy energia boska, moze przez innych nazwany jako duch wszechswiata czy Bog jest wszedzie i we wszystkim,znamienne sa slowa
"podniesiesz kamien a znajdziesz mie" oznacza to ze jak by jestesmy zanuzeni i poruszamy sie w tej boskiej energi matrycyi, trzeba dodac swiadomej i czujacej. Pozdrawiam Wszystkich szukajacych swojej drogi.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Szef Komitetu Wojskowego NATO admirał Rob Bauer stwierdził, że Sojusz jest gotowy na bezpośrednią konfrontację z Rosją, jeśli to będzie konieczne. Jego zdaniem strategiczne cele Rosji wykraczają poza Ukrainę.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.