Dziś jest:
Piątek, 16 kwietnia 2021

Ja nie wierzę w to, aby zdarzały się na Ziemi UFO-katastrofy. Jeśli ktoś przylatuje do nas z gwiazd, to posiada taką technologię, która pozwala mu bezpiecznie poruszać się w obszarze Ziemi.  Zbigniew Blania-Bolnar

Komentarze: 16
Wyświetleń: 18892x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 25 maj 2014 14:37   
Autor: FN, źródło: http://www.theepochtimes.com   

MAŁY CHŁOPIEC PAMIĘTA SWOJEGO ZABÓJCĘ Z POPRZEDNIEGO ŻYCIA

Historie dzieci pamiętających swoje poprzednie wcielenie zdarzają się na całym świecie w różnych systemach religijnych oczywiście potępiających w czambuł zjawisko „wędrówki dusz”. Jednak doświadczenie spotkania się z takim przypadkiem dziecka jest tak silnym przeżyciem, że naprawdę potrafi wywrócić do góry nogami cały system wartości i wierzeń. Oto ciekawa historia z Turcji, która przydarzyła się rodzimie wyznającej Islam.

Kiedy tylko chłopiec Semith Tutusmus zaczął wypowiadać słowa jego rodzice ze zdumieniem słuchali, że cały czas powtarzał, że „został zabity i wtedy nazywał się Selim Fesli”. Początkowo nie dawali wiary słowom dziecka, ale ten wraz z upływem czasu podawał coraz więcej szczegółów.

Salim Fesli i jego żona z poprzedniego życia

Nie tylko podał swoje imię i nazwisko z poprzedniego życia (Selim Fesli), ale także podał imiona i nazwiska wszystkich swoich znajomych i przyjaciół, a także imię swojej żony. Wymienił również wioskę Hatun Koy, gdzie mieszkał do czasu swojej tragicznej śmierci.

Rodzina pojechała do tej miejscowości i bez najmniejszego kłopotu odnalazła wdowę po Selimie Fesli. Potwierdziła ona wszystkie szczegóły, które podawał chłopiec. Historia ta została została opisana przez niemieckiego badacza przypadków reinkarnacji, który napisał słynną książkę „Dzieci, które żyły wcześniej. Reinkarnacja dzisiaj.”

Okoliczności śmierci mężczyzny były także związane z pewnym wyjątkowym wydarzeniem. Trutz Hardo ustalił, że 9 maja 1958 roku w miejscowości Hatun Koy (Turcja) Fesli został znaleziony martwy w polu. Został postrzelony w twarz i w wyniku strzału stracił kawałek prawego ucha. Zastrzelił go jego sąsiad Isa Dirbekli , który przed sądem tłumaczył, że był to nieszczęśliwy wypadek. Po prostu w tym czasie polował i przypadkowy strzał okazał się śmiertelny dla jego sąsiada, który akurat przebywał na polu.

Chłopiec urodził się w Sarkonak. Kiedy jego matka Karanfil Tutusmus była w ciąży, miała niezwykły sen. We śnie przyśnił jej się mężczyzna, który przedstawił się jako Selim Fesli. Miał zakrwawioną twarz. Kilka miesięcy później urodziła syna, który miał od urodzenia znamię na uchu odpowiadające ranie, którą miał Selim Fesli w wyniku postrzału.

Kiedy chłopiec miał 4 lata i z rodzicami poszedł na spacer w pewnym momencie spotkał na drodze swoją byłą żonę. Wtedy podszedł do niej i powiedział: "Jestem Selim, a ty jesteś moją żoną Katibe . " Pamiętał intymne szczegóły ich wspólnego życia i imiona ich dzieci. Podczas odwiedzin swojej rodziny z poprzedniego życia czterolatek nadal zwracał się do swoich dzieci z poprzedniego życia używając zdrobnień i traktował ich tak, jak ojciec zwraca się do własnych dzieci, co zrobiło ogromne wrażenie na świadkach tej sceny.

Ujawnił także szczegóły swojej śmierci. Powiedział, że śmiertelny strzał oddany w jego kierunku przez sąsiada Dirbekli nie był przypadkiem, lecz celowym morderstwem. Chodziło o spór związany z mułem, który wypasając się naruszył teren sąsiada.

Chłopiec spotkał także w wiosce swojego mordercę, choć nikt mu wcześniej nie powiedział, że to właśnie ten człowiek przyznał się do zastrzelenia Selima Fesli. Na jego widok mały chłopczyk zaczął rzucać kamieniami w jego kierunku.

Rodzina chłopca była zupełnie bezradna, gdyż nigdy nie spotkali się z takim przypadkiem, a Islam także milczy na temat „wędrówki dusz”. Z rodziną spotkał się turecki autor książek o reinkarnacji Resat Bayer. Wytłumaczył on rodzinie chłopca, że należy powstrzymać naturalną chęć zemsty, która budzi się w małym dziecku, gdyż ona pociągnie za sobą kolejne komplikacje w tym i następnym życiu.

Obłędne koło nienawiści i zemsty będzie toczyć się dalej przez kolejne wcielenia” – powiedział Resat Bayer.

Komentarze: 16
Wyświetleń: 18892x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 25 maj 2014 14:37   
Autor: FN, źródło: http://www.theepochtimes.com   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 30 maj 2014 19:36 | brak oceny

Bebe | Gość

Jedy, u mnie, na Śląsku o takim typie jak ty mawiają, że ma coś z deklem. Pomyśl o tym...

Pt, 30 maj 2014 14:07 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',celem INDOKTRYNACJI NEW AGE...jest wiar w moc owej energii,,boga'',jej,,mądrości''i mocy dla WŁaSNYCH korzyści,czerpanie pomysłów,idei oraz,,prawd''od innych,a jakże,nieszkanców świata duchowego z innego wymiaru.Cel:przekonanie swych naśladowców,że są dla siebie o GŁUPOTO(!) bogami.

Pt, 30 maj 2014 14:01 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',ideologia NEW AGE jest IDENTYCZNA z doktryną LUCYFERIAŃSKĄ Aleister'a Crowleya.Jest to STARY JAK ŚWIAT(!) koncept UBRANY W NOWY GARNITUR.Rzekomo wszechświat jest częścią Boga i Bóg jest wszędzie obecny nie jako Stwórca ale jako,,energia wszechobecna''itd.itp.

Pt, 30 maj 2014 13:57 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',podstawową doktryną NEW AGE jest...KŁAMSTWO szatana w ogrodzie Eden,które zostało zmodyfikowane przez Aleister'a CROWLEYA -,,będziesz sobie bogiem''.Szatan zdołał przekonać Ewę do idei bycią niezależną istotą od Boga,która sama,podobnie jak Bóg decyduje,co jest dobre a co złe...

Pt, 30 maj 2014 13:51 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',Twoja RELIGIA NEW AGE,to powrót do POGAŃSKICH,OKULTYSTYCZNYCH wierzeń i rytuałów starożytności.To subtelna OSZUKAŃCZA gra,której UKRYTYM celem jest więż duchowa z istotami z innych wymiarów czyli UPADŁYMI ANIOŁAMI i demonami oraz PODDAWANIE SIĘ pod ich kierownictwo...

Pt, 30 maj 2014 13:45 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',a co do tej Twojej,,uniwersalnej wszechświatowej miłości'',którą,,NA TONY''ocieksz i tacy jak Ty to aż...MDLI...!Nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistą miłością(co widać w Twoich postach...).Owa EGOISTYCZNA,,miłość''jest w rzeczywistości nienawiścią.Jej rezultaty codziennie oglądamy

Pt, 30 maj 2014 13:40 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',Niebożątko,jesteś banalnym,miliardowym pogańskim PANTEISTĄ(,,Bóg jest wszystkim i wszystko jest Bogiem'').Twój,,bóg''nie ma nic wspólnego z biblijnym Bogiem żywym,,JESTEM,KTÓRY JESTEM''...poza tym,że też jest na,,b''...Praktykujesz szatański OKULTYZM,co przyznajesz publicznie.

Śr, 28 maj 2014 20:07 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',jak można,załóżmy powołując się na 1 Jana i,,jeśli się nawzajem miłujemy,Bóg mieszka w nas i miłość jego doszła w nas do doskonałości''NIE WIDZIEĆ w tym samym Liście,,wszystko co jest na świecie,pożądliwość ciała i pożądliwość oczu,i PYCHA ŻYCIA,nie jest z Ojca,ale ze świata''...Mądre

Śr, 28 maj 2014 19:59 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Myślę,jak ktoś ma czelność zarzucać innym,,ciemnogród''...i,,nie ugruntowanie''...w jakiejś dziedzinie,samemu KOMPROMITUJĄC SIĘ(!) gdy powołuje się na nie wiadomo co,twierdząc,że przykazaniem Boga jest LUCYFERIAŃSKIE,,miłowanie siebie samego''...i,że nie ma tam nic o miłości Boga...Gdzie ROZUM

Śr, 28 maj 2014 19:46 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',na Twoim przykładzie widać jak,,przyganiał kocioł garnkowi''...Jako inny,,Ciemnogrodzianin'',,ośmielam się''Tobie,,Jasnogrodzianinowi''i,,Oświeconemu''...przypomnieć o chrześciajńskiej(nie MASOŃSKIEJ!)miłości BOGA...jako PIERWSZEM,najważniejszym Przykazaniu ZAKONU...?!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

NAJNOWSZE OŚWIADCZENIE PENTAGONU (USA) W SPRAWIE UFO: [...] Departament Obrony nie prowadzi publicznej dyskusji na temat szczegółów obserwacji lub badań dotyczących naruszenia naszej przestrzeni powietrznej, wliczając w to naruszenia, które początkowo są przypisywane niezidentyfikowanym obiektom powietrznym. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 14 kwi 2021 08:51 | Białoruś oskarżyła Polskę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowany obiekt latający. Do incydentu miało dojść w poniedziałek. W odpowiedzi polski resort obrony narodowej oświadczył, że tego dnia wieczorem wojskowe statki powietrzne nie wykonywały lotów w pobliżu granicy z Białorusią. „12 kwietnia 2021 r. o godz. 20:45 (19:45 w Polsce) odnotowano fakt naruszenia granicy państwowej Białorusi w przestrzeni powietrznej od strony Polski, przez niezidentyfikowany obiekt latający...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 22 marca 2021 | Każdy dzień pandemii koronawirusa przekonuje mnie, że jest to największy dar dla ludzkości. Świat już nigdy nie będzie taki sam, choć te zmiany na razie są ledwo dostrzegalne. Ale właśnie rozpoczął się proces przebudzenia ludzkości z paskudnego, egoistycznego i szkodliwego snu. Myślicie, że za chwilę wszystko powróci do tego, jak było? No cóż… Radzę wszystkim - obserwujcie spokojnie to, co się będzie...

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO NAD KIEŁCZÓWEM - 11 kwietnia 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.