Dziś jest:
Poniedziałek, 13 lipca 2020

Ten obiekt podleciał do mojego samolotu, obserwował mnie... Czy wierzę, że był pod inteligentną kontrolą? Absolutnie tak.
/fragment relacji pilota z archiwum płk Ryszarda Grundamana/

Komentarze: 18
Wyświetleń: 3563x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 31 paź 2019 14:57   
Autor: FN, źródło: FN   

LATAJĄCY SPODEK W CZASACH DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ: OTO DOWÓD!

Fantastyczne odkrycie naszego czytelnika. Przypadkowo oglądając dokument o wojnie amerykańsko-japońskiej na Pacyfiku dostrzegł przelot UFO w kształcie idealnego spodka. To jedyny z nam znanych filmów z czasów Drugiej Wojny Światowej, gdzie UFO ma idealny kształt dysku.

 

E-mail dostaliśmy 31 października 2019. Natychmiast nas sprawa zainteresowała i postanowiliśmy pokazać ją naszym czytelnikom. Waga tego odkrycia jest znacząca. To jeden z dowodów na to, że latające dyski wcale nie pojawiły się wraz z obserwacją Kennetha Arnolda 24 czerwca 1947 roku nad górą Rainier.

 

 

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Thursday, October 31, 2019 8:27 AM
To: FUNDACJA NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: UFO ?

 

Witam, dzisiaj tj. 31.10.2019 oglądając dokumentalny , film historyczny zauważyłem na archiwalnym filmie dziwne ujęcie, a mianowicie przelot obiektu latającego.

Jako że był to film o wojnie amerykańsko - japońskiej na pacyfiku , obiekt prawdopodobnie był samolotem. Nie daje mi to jednak spokoju, ponieważ oglądałem ten fragment wiele razy i jakoś bardziej przypomina mi to latający spodek niż samolot.

Zrobiłem kilka zdjęć z ekranu tv ( seria ) i krótki filmik, proszę , zobaczcie i oceńcie sami.

Pozdrawiam , [dane do wiad. FN]

 

Najpierw zobaczmy zdjęcia.

 
 

A teraz film.

 

From: [...]
Sent: Saturday, November 2, 2019 2:28 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Inny fragment zdjęcia z artykułu

 

Szanowna Redakcjo FN.

Odnośnie artykułu "LATAJĄCY SPODEK W CZASACH DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ: OTO DOWÓD!”

W jednym ze zdjęć z przelotu UFO, zastanowił mnie inny fragment - w prawym, górnym rogu.

Czy to tylko dziwne ułożenie chmur? Ja widzę wyraźnie twarz obcego, z charakterystycznymi, dużymi oczodołami.

Polecam popatrzeć na zdjęcie w pewnym oddaleniu od monitora.Pozdrawiam serdecznie całą ekipę FN


(dane do wiadomości Redakcji FN)
 

 

I jeszcze jedna ciekawostka z naszego projektu FOTO-LAB FN. Wiemy dobrze, że kierując aparat na ekspozycję z silnym światłem pośrodku zawsze występują efekty świetlne w postaci tzw. blików. Różne bliki widzieliśmy, ale takiego o takim kształcie z okienkami… jeszcze nie.

 

From: […]
Sent: Wednesday, October 30, 2019 8:24 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Zdjęcia obiektu nad Bałtykiem

 

Przesyłam do oceny kompletny zestaw zdjęć obiektu zrobione w Lipcu nad Bałtykiem, których przez przypadek zostałem autorem. Fotografie powstały w jednej sekwencji w ciągu jednej minuty o godz. 4.36 " .Nie posiadam dobrego programu ale powiększyłem zdjęcia i na nich już widać zdecydowanie więcej.Proszę o opinię. Pozdrawiam.

 

 

... powiększenie obiektu ze zdjęcia poniżej.Uwaga! Polecamy ponowne zajrzenie do tekstu „PROJEKT KONTAKT – ukryty przekaz”. Na końcu jest ważna aktualizacja.

 https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3837,stanton-t-friedman-o-ukrywaniu-prawdy-o-ufo.html

Komentarze: 18
Wyświetleń: 3563x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 31 paź 2019 14:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 2 lis 2019 07:28 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Latający spodek w czasie Drugiej Wojny Światowej potwierdza to że obiekty te zawsze były, są obecnie i zawsze będą. Dzisiejszy rozwój techniki całkowicie umożliwia rejestrację obiektów na niebie w każdym zakątku świata.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 2 lis 2019 08:06 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Zgadzam się z Tobą Orionie.. rejestracja zdjęć obiektów jest coraz większa , każdy ma dzisiaj przy sobie "aparat" w postaci komórki...jeszcze 30 lat temu było to nie do pomyślenia, a zdjęcia robiło się tylko przy szczególnych okazjach i z wielkim namaszczeniem...chwyciłem się na tym, że w jeden dzień zrobiłem więcej zdjęć niż posiadam w domu tych "tradycyjnych" -papierowych, licząc zdjęcia wykonane przez mojego Dziadka i Ojca...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 02:09 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Gorki73, Rejestracja jest większa bo obiektów jest więcej i to lawinowo od dwóch lat. Dziwie się że nie spekuluje się nad tym co tu robią bo wojsko ma te dane ale jak tu się przyznać że robią więcej od wojska... nie uchodzi hah bo jak to by wyglądało...

Śr, 6 lis 2019 02:06 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Orion_1957, Dzisiejszy rozwój techniki jest w porównaniu z rejestrowanymi "czasem" obiektami za murzynami...

Krótkowidz szuka kameleona na drzewie z 50 metrów , czasem się zdarzy że cos zobaczy. Ale co ciężko stwierdzić ;D

Pt, 1 lis 2019 12:07 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

" To jeden z dowodów na to, że latające dyski wcale nie pojawiły się wraz z obserwacją Kennetha Arnolda 24 czerwca 1947 roku nad górą Rainier." ufo bylo juz w starozytnosci

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 02:02 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@magdakowalska48, UFO było już miliony lat temu ;D a pierwsze wzmianki są już na malowidłach skalnych w jaskiniach ... starożytność to ostatni okres w którym ludzie mieli z nimi kontakt bezpośredni.

Pt, 1 lis 2019 00:59 | ocena: -3

fenikste | Załogant

Czy to ludziom się podoba czy nie ich cywilizacja jest zależna od krzyżującej się własnej historii ludzi i szaraków pominę już reptilian.
Te trzy rasy nasza planeta już zbadała tak jak Merkury generację 1 tworząc własną generację 2 ulepszoną o własne możliwości.
Ziemia wykorzystała schematy wszystkich wymienionych ras także i swojej w budowie kolejnych generacji ludzi , odnosi się to również do budowy krwi.
Grupa A należy do pierwotnej grupy ludzkiej, Grupa B należy do grupy reptilian a grupa 0 (uniwersalna) do grupy szarackiej generacji 1.

Na przestrzeni wieków planeta wykorzystała wiedzę o ostatecznym życiu 2 innych planet. Jest jedną z najbardziej doświadczonych planet w budowaniu życia. Pomimo nie istnienia planety szaraków głównej istnieje wciąż główna planeta reptilian. Jest to HD 85512b w naszych katalogach.

Pomimo tego iż aktualna generacja ludzi i ciał posiada możliwości adaptacyjne dla pozostałych 2 cywilizacji , nie posiadamy ani dostatecznie dobrej budowy fizycznej jak reptilianie ani dostatecznie dobrze rozwiniętej budowy mózgu na tym etapie ewolucji.

To tak jakby wsadzić dusze geparda w słonia lub dusze delfina w leniwca.
Skutkiem jest męczenie się duszy rozwiniętej w ciele słabszym niż dotychczas.

Dlatego ludzie nie powinni obawiać się ani jednej ani drugiej rasy, to samo odnosi się odnośnie surowców naturalnych, reptilianom wystarczają te które mają a szaraki mają dostęp do nich poza planetą.

Spotkanie pomiędzy obiema cywilizacjami a nami w końcu i tak nastąpi, bo taka jest historia że wszyscy jedziemy na tym samym wozie.
Jedynym problemem jest blokada świadomości przez skutek uboczny tarczy, posiadanie jej jednak jest dużo ważniejsze dla Ziemi niż fanaberie ludzi na niej żyjących które i tak nic nie wnoszą.

Z racji liczebności aktualnej obu ras , spotkania będą się nasilać a przed ludźmi w końcu fakt ten stanie murem i albo sobie z nim poradzimy odpowiednio albo ludzie staną po złej stronie nieświadomie.

Reptilianie i Szaracy posiadają technologie potrzebne ludziom do ekspansji i badaniu całej galaktyki. Również w zasiedlaniu planet. Taki był cel tworzenia młodej zaawansowanej istnieniem kreatora cywilizacji i połączeniu jej z najstarszymi i teraz najbardziej zaawansowanymi.

Celem jest zasiedlanie planet ludźmi , gdy człowiek stanie na innej planecie niż Ziemia i zwyczajowo zacznie się rozmnażać , nie będzie już wpływu tarczy ani resetu na duszę.

Cywilizacja ludzi zacznie się rozwijać , legnie wiele instytucji w tym sądownictwo wraz z policją i innymi szczeblami siły bezpośredniej poza wojskiem , legną religie świata, legnie też instytucja szkolna gdyż będzie tylko potrzebna nowym duszom a nie reinkarnującym się , czyli legnie całkiem przy stałej populacji, język zostanie zunifikowany , technologie dzięki już rozwiniętym podstawowym których ludzie posiadają bardzo dużo drzew zostaną rozwinięte maksymalnie w każdym kierunku jedynym warunkiem jest ekspansja i liczebność.

Co do Hitlera po śmierci trafił do Kolska

Czw, 31 paź 2019 23:44 | ocena: -4

fenikste | Załogant

Złe dusze są od dawna na ziemi , jedną z nich był nieco szurnięty i niewydarzony artysta mający rodzica pochodzenia żydowskiego Hitler.

Dusze złe od dawna przeszkadzały szarakom w rozwoju cywilizacji , wpierw niszcząc główną planetę ich pochodzenia później kolejną jaką znaleźli , tworząc ją niezdatną do budowania życia, i następną Merkurego u nas wpływając na reakcje w koronie słońca niszcząc wiatrem atmosferę.
Ich zadanie było dość proste , niszczyć każdą nadmiernie rozwiniętą cywilizację. Kolejną planetę na jakiej się skupili była Ziemia, bo i tu szaraki byli , zapoczątkowano wojnę , manipulując w jednym ze statków który wysłał zamiast "potrzebujemy pomocy" , "poddajcie się". Po czym szaraki żyjące na ziemi musieli ją opuścić przez wojnę wewnętrzną.

Co to wszystko ma do nas a no ma bardzo dużo ponieważ historie obu cywilizacji łączą się na pewnym etapie może nie długim ale obfitującym w rozwój naszego DNA i techniki ogólnie. A to że się łączą ma również wpływ na Ziemię ponieważ dusze złe pozostały w pewnej części na Ziemi.

Jedną z starszych i jedna z najbardziej bezwzględnych była właśnie dusza w podświadomości Hitlera. Pominę już fakt że obieg duszy również był pod wpływem , co spowodowało wiele zmian na Ziemi jeśli chodzi o przydział dusz. Nie dzieje się to długo bo dzieje się to od czasu opuszczenia przez szaraków planety Ziemia. Dlaczego akurat wtedy , a dlatego że rozwinięta rasa szaraków świetnie pomimo przeciwności rozwinęła swoje technologie również w kierunku badawczym i mam tu na myśli przeróżne czujniki które z łatwością poradziły by sobie z wykryciem złych dusz i wpływu a dzięki zaawansowanej broni mogą z łatwością takie byty unieszkodliwiać absolutnie jak i każde inne dusze , również swoje.
Broń absolutna jednak w rękach rasy dobrej może czynić cuda.

Pomimo burzliwej własnej historii która niemal zakończyła istnienie tej rasy ponieważ z całej cywilizacji ostało się niecałe 2000 dusz szaraków.
Byli w stanie opracować tarczę która chroni Ziemię, to ostatnie co zrobili zanim opuścili Ziemię.

Wojna trwała dość długo jak na jedno życie ludzkie , była jedną z najdłuższych jeśli brać historię ludzkości , generacja 1 szaraków osiadłych na Ziemi wygrała , niszcząc prawie całkowicie rasę generacji 2 z Merkurego , tych w których statku wprowadzono zmiany.
Wojna skończyła się jednak to nie znaczy że zagrożenie minęło.
Kilku uciekło i rozwijało technologie dalej.

Po wojnie szaraki wrócili w obręb ziemi zakładając bazę na naszym Księżycu , dość szeroko opisuje to utajniona misja Apollo 20 i wiele innych. To co znaleźli na księżycu Ziemianie z Misji Apollo to jeden ze statków generacji 2 z początku wojny gdy posiadali jeszcze ciała takie jak nasze. Piękna kobieta pilot. Wyposażona w rozszerzenia. Dość ciekawy temat. Statek unieszkodliwiony bronią laserową spoczywać tam będzie jeszcze milenia zapewne.

Różnica między generacją drugą pozostałą na Merkurym a generacją pierwszą spoza układu osiadłą później na Ziemi jest dość spora.

Czw, 31 paź 2019 23:24 | brak oceny

andipl | Załogant

tu mala kolekcja wygladu UFO lata II WS

http://www.laesieworks.com/ifo/lib/WW2discs.html

nawet podobny do tego z dzialkiem na dole

http://www.laesieworks.com/ifo/lib/WW2discs-pict/Haunebu1-06.jpg

czy to przypadek ???

Czw, 31 paź 2019 16:50 | ocena: + 4

Rimobul | Załogant

Oczywiście bardzo ciekawe ujęcie NOL-a z czasów II wojny światowej. Ale w sumie żadne zaskoczenie bowiem przecież piloci myśliwców i bombowców tego okresu zarówno alianccy jak i niemieccy mówili o takich obiektach spotykanych przez nich w czasie misji bojowych. Tak więc w istocie żadna sensacja a co najwyżej kolejny, namacalny dowód. Trudno bowiem mówić poważnie o tym by ktoś manipulował w tym okresie materiałem w celu wprowadzenia obiektu, którego tam nie było pierwotnie... Po co miałby niby to robić raz, a dwa co by tym miał zyskać?:) Szczególnie, jeśli taki "kwiatek" wychodzi na jaw po ponad 70-ciu latach:) pozdrawiam całą Załogę naszego Okrętu ze Szczecina:)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Czy wierzycie w opowiesci Boba Lazara? Moim zdaniem musialby byc chory psychicznie, by przez tyle lat opowiadac o tych rzeczach. Chcialbym, by to nie byla prawda, ze jestesmy w posiadaniu tych spodkow. Ludzkosc jest za durna na taka technologie i gotowa jest uzyc jej w kolejnych wojnach. Cos jednak karze mi w to wierzyc. Pozdrawiam Załogę! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 30 cze 2020 07:04 | Witam, Czy zgłosił się może do Was ktoś kto dokonał 'jakiejś' obserwacji z powiatu cieszyńskiego w nocy 27 na 28 czerwca (noc z soboty na niedziele)?Np. z gminy Brenna, bądź dalej Ustroń, Skoczów albo sam Cieszyn etc.? Albo i Bielsko-Biała? Jeśli można oczywiście prosić. Niekoniecznie spodziewam się twierdzącej odpowiedzi, ale... nie zaszkodzi zapytać, prawda? Takiej obserwacji mógł ktoś dokonać gdzieś w godzinach pomiędzy 22:50 a 00:20Nie miałem przy sobie zegarka, więc nie potrafię ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

FORMACJA UFO NAD MORZEM - 2019

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.