Dziś jest:
Środa, 20 stycznia 2021

Czy kiedyś przybędą nam z pomocą? Absolutnie nie, jeśli nie będziemy gotowi. Jako ludzkość - nie jednostki.
/Jim Maars, amerykański ekspert od zjawiska UFO/

Komentarze: 17
Wyświetleń: 4954x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 1 maj 2020 04:33   
Autor: FN, źródło: CNN, PAP   

DONALD TRUMP O FILMACH Z UFO POTWIERDZONYCH PRZEZ PENTAGON: TO CHOLERNIE CIEKAWY MATERIAŁ!

Pentagon pokazał nagrania UFO? Trump: "To cholernie ciekawe"

To cholernie ciekawy materiał, zastanawiam się czy jest prawdziwy - powiedział prezydent USA Donald Trump o oficjalnie opublikowanych przez Pentagon trzech nagraniach wideo z szybko przemieszczającymi się niezidentyfikowanymi obiektami latającymi (UFO).

Na początku tygodnia Pentagon opublikował trzy nagrania z zarejestrowanymi w podczerwieni niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Świadkowie - wojskowi - podziwiają na nich prędkość z jaką poruszają się obiekty. Filmy zostały uznane przez prawdziwe najpierw w ubiegłym roku przez marynarkę wojenną USA, a kilka dni temu przez Pentagon.Marynarka wojenna USA już w ubiegłym roku potwierdziła autentyczność nagrań, które wcześniej były dostępne w sieci. Pentagon oficjalnie udostępnił materiały w celu "wyjaśnienia wszelkich nieporozumień opinii publicznej" w sprawie tego czy są one autentyczne i czy pokazują wszystko - tłumaczyła rzeczniczka prasowa amerykańskiego resortu obrony Sue Gough.

Temat ten był poruszony w opublikowanej w czwartek czasu polskiego rozmowie agencji Reutera z Trumpem.


- Zastanawiam się czy jest to prawdziwe. To cholernie ciekawy materiał - powiedział o filmach prezydent USA.

O sprawie piszą wszystkie światowe media.

Poniżej materiał z 2015 ze obiektem UFO nazwanym przez obsługę radaru marynarki wojennej USA wszystko mówiącym sformułowaniem "GO FAST" (leci szybko - tłum.).
W ubiegłym roku w rozmowie z telewizją ABC News Trump przyznał, że został zapoznany z materiałami o niezidentyfikowanych obiektach latających. Widziałem, słyszałem, czytałem, odbyłem nawet krótkie spotkanie w tej kwestii. Niektórzy mówią, że widzą UFO. Czy ja w to wierzę? Niezbyt - mówił.

Jeszcze przed najnowszą wypowiedzią Donalda Trumpa o UFO na temat ostatnich historycznych stwierdzeń Pentagonu było w Radiu TOK FM.


Komentarze: 17
Wyświetleń: 4954x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 1 maj 2020 04:33   
Autor: FN, źródło: CNN, PAP   


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 8 maj 2020 09:36 | ocena: + 1

sunflower85 | Załogant

Zastanawiam się jedynie czy Trump naprawdę jest takim ignoratnem czy dobrał odpowiednią minę do serii zdarzeń.

Pon, 4 maj 2020 20:34 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

Nie martwcie się On bardzo dużo wie na ten temat a nawet za dużo z czego znany był jego ojciec. Nie spodziewajmy się szczególnej ,,wylewności ".

Pon, 4 maj 2020 07:10 | ocena: + 1

Ryba58 | Załogant

Trump ściemnia. kto jak kto, ale prezydenci USA mają największą wiedzę na temat UFO. Celowo unikam słowa kontakt.

Nie, 3 maj 2020 15:53 | ocena: + 2

scyzoryk | Załogant

Typowy bełkot polityka, coś tam kiedyś słyszał i pewnie gdyby nie pokazano mu tego filmiku tematu by nie było. Odnoszę wrażenie że wszyscy że czekamy aż jakaś głowa państwa powie TAK nie jesteśmy sami w kosmosie. I tutaj cisną mi się słowa ,,PRAWDA NAS JESZCZE ZADZIWI,,

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 3 maj 2020 20:53 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj Scyzoryk...to jest kupiec a nie polityk...on porusza się dobrze w słupkach w exelu- "winien i ma" :)

Pt, 1 maj 2020 17:49 | ocena: + 3

Rimobul | Załogant

Ewidentnie USA "przyzwyczaja" społeczeństwo/ludzkość do faktu istnienia życia poza naszą planetą. Oczywiście mam na myśli życia inteligentnego a nade wszystko na poziomie rozwoju cywilizacyjnym przekraczającym nasze najśmielsze wyobrażenie. Niemniej homo sapiens jako wyjątkowo prymitywny gatunek jest absolutnie i święcie przekonany o byciu na szczycie rozwoju cywilizacyjnego. Człowiek w swej egocentrycznej głupocie i prymitywizmie umysłowym wierzy, że jest ukoronowaniem bytu. A jak jest, niemal każdy załogant naszego Okrętu wie, ze jest biegunowo odmiennie. Poza tym zgodnie z wiedzą duchową dalekiego wschodu, która wg mojej opinii jest bliska prawdy jesteśmy na poziomie rozwoju zero. Bardzo nieliczni są na poziomie 1 czyli wielcy mistycy jak Stefan Ossowiecki. Tak więc mu tu i teraz w tym astralu, w tej inkarnacji jesteśmy na etapie co najwyżej raczkowania jeśli chodzi o sprawy duchowe. A zatem droga do rozwoju duchowego przed nami jeszcze ogromna. Stąd bardzo ostrożne "uchylanie" rąbka tajemnicy nt. NOL-i (celowo nie używam określenia UFO bo w Polsce ma to pejoratywne znaczenie) oraz czym one są w istocie. Serdeczne pozdrowienia ze Szczecina dla całej Załogi!:)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 maj 2020 00:40 | brak oceny

Caoii | Załogant

@Rimobul,


Ale pamiętaj, że obcy z innych planet to też są tak naprawdę ludzie (0d strony duchowej). Niektóre rasy inaczej wyglądają bo na planetach na których żyją są inne warunki, ale są też takie których przedstawiciele są bardzo podobni fizycznie do Ziemian.

I oni też kiedyś żyli na planetach takich jak Ziemia. Prawda jest taka, że Ziemia jest po prostu planetą dla istot na niskim poziomie rozwoju. Jak ktoś rozwinie się dostatecznie to idzie dalej i w kolejnych wcieleniach będzie inkarnował na planetach wyższego poziomu (pod względem rozwoju duchowego mieszkańców).

Są istoty z bardzo wysoko rozwiniętych planet, będące u szczytu rozwoju duchowego które setki tysięcy lat temu... żyły na Ziemi. I były na podobnym poziomie jak twój sąsiad, albo inny pierwszy lepszy człowiek z Ziemi. A my będziemy kiedyś na takim poziomie jak te istoty. Tylko oczywiście już nie będziemy wtedy żyli tutaj.

Pt, 1 maj 2020 16:13 | brak oceny

Han_Solo | Załogant

Czy Wy nie rozumiecie ,że Trump "ściemnia" ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) specjalnie ? Zaczyna się tzw. UJAWNIENIE CZĄSTKOWE ale Nam nie o to chodzi. Gra się toczy o UJAWNIENIE PEŁNE. Jeśli się ktoś zastanawia jaka to różnica to polecam https://kosmiczneujawnienie.com/, https://qmap.pub/, Above Majestic (2018) Napisy PL. Poczytajcie sobie lub posłuchajcie David Wilcock i Corey Goode. KABAŁA zauważyłem, że zaczyna ujawniać cząstkowo - popatrzcie na media głównego nurtu. Zbliża się więc (też obejżyjcie) " Upadek Kabały".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 maj 2020 06:34 | brak oceny

najsampierw | Załogant

@Han_Solo, a to nie przypadkiem David Willcock prawił w internecie o trzech dniach ciemności na Wielkanoc? Ośmieszył się tym trochę w środowisku i właśnie tak kończy się zbytnie zanurzanie w teorie spiskowe. Każdy dobrze wie, że wciągają jak diabli :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 maj 2020 17:40 | brak oceny

Han_Solo | Załogant

@najsampierw, o ile się nie mylę to były wywody Qanon

Pt, 1 maj 2020 09:26 | ocena: + 2

Orbs222 | Załogant

Donald Trump jako businessman od zawsze obracał się w kręgach ludzi z biznesu, czyli takich którzy widzą tylko "czubek swojego nosa", którzy mieli i mają zerowe pojęcie i wszechświecie, obcych cywilizacjach, U.F.O. -więc nie ma mu się co dziwić, że "nie wierzył" [chociaż jak wiemy nie jest to sprawa żadnej wiary, tylko wiedzy, ufo to fakt!] -trzeba mu dać szansę:] Teraz na stanowisku Prezydenta najpotężniejszego supermocarstwa na świecie - jeśli w końcu "uwierzy" [osobiście nie mam wątpliwości, że tak się stanie niebawem-bo przecież PENTAGON mówi mu, że to sa FAKTY] , będzie to z OGROMNYM POŻYTKIEM DLA CAŁEGO ŚWIATA. Wtedy [znając jego temperament] zażąda wszelkich informacji zgromadzonych przez wojsko i nie tyko i jest duże prawdopodobieństwo, że część tych faktów ujrzy w końcu światło dzienne.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 maj 2020 09:41 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@Orbs222, Masz racje zapomniałem że jego wiedza ogranicza się do "winien i ma"

Pt, 1 maj 2020 07:57 | ocena: + 4

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów ! Chciałbym się odnieść do słów Prezysenta Trump'a "Zastanawiam się czy jest to prawdziwe. To cholernie ciekawy materiał " jestem dosłownie rozbawiony ...jego najpotężniejsza Armia na Świecie mówi mu, że to prawda, a On się zastanawia ? Czy również się tak długo zastanawia nad materiałami, które mu przysyła Pentagon, jeśli ma podjąć decyzję o działaniach militarnych? Przecież ma czarno na białym. Nie ma obecnie na Świecie, żadnej takiej technologii, która umożliwiłaby zbudować statek powietrzny o takich parametrach lotu.

Jednak to prawda, że ludzie traktują sprawy związane z UFO jako żarty :( nie dopuszczają w swych ograniczonych umysłach faktu, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie i mało tego jesteśmy dla Tych Obcych zwykłymi barbarzyńcami ! Myślę, że dla takich ludzi to musiałby wylądować lub zawisnąć nad stadionem w trakcie rozgrywek Super Bowl , statek matka taki jak z filmu Dzień Niepodległości... może wtedy by coś dotarło i wypełniło tą szarą masę między uszami czymś pożytecznym. Pozdrawiam serdecznie życząc wypoczynku w trakcie Święta Pracy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 maj 2020 09:15 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Gorki73, Myślę, że Prezydent Tramp nie jest wtajemniczony w to czym służby USA naprawdę się zajmują a zwłaszcza jak od wiemy od wieków tematem UFO. A jeżeli coś słyszał to i tak obróci to w żart jak pozostali. Prezydenci się zmieniają a tajemnica pozostaje. Ja osobiście Trampowi nie powierzył bym informacji dot. obcych. Jego życie to biznes i nic więcej.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 1 maj 2020 10:36 | brak oceny

Pawel1326 | Załogant

Zgadzam się w 100%. NASA, ARMIA USA... czy kto tak u nich ogarnia ten temat... Po prostu Trump sam im dał pretekst swoją postawą, aby nie mówić mu O WSZYSTKIM. Poinformowany był? BYŁ! ...i tyle. Dupokrytka jest. Skoro Pan prezydent pomija temat to tym bardziej nie zawracajmy mu tym głowy.
TYM LEPIEJ ...
Za jakiś czas przyjdzie następny prezydent i może on bardziej będzie ogarniał.

Wt, 5 maj 2020 00:57 | brak oceny

Caoii | Załogant

@Orion_1957,


Widziałem kiedyś filmik z jakiegoś talk show w USA gdzie zaprosili Baracka Obame (jeszcze chyba w czasach jak był prezydentem). Podczas wywiadu z nim prezenter zapytał go o UFO i powiedział, że on jakby poznał te tajemnice o UFO to od razu by wyjawił światu, to byłaby sensacja. Barack Obama odparł tylko ,,Dlatego nigdy nie będziesz prezydentem''.

Ot i cała prawda. Prezydencji USA, Rosji i Chin doskonale wiedzą o takich rzeczach, ale nie mogą tego wyjawić od tak.

Z tego co kiedyś czytałem jedyny prezydent USA który chciał wyjawić ludziom prawdę o UFO to ten który został zamordowany w dziwnych okolicznościach. Właśnie z tego powodu. Aczkolwiek nie jestem pewien czy ta informacja to na pewno prawda.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wygląda na to, że w Brazylii pojawiły się aż dwa nowe warianty koronawirusa, który - jak się wydaje - zmutował w obrębie białka kolca. Na razie dostępne są tylko informacje na temat sekwencji genomu, natomiast nie wiadomo jeszcze, co te zmiany oznaczają jeśli chodzi o zakaźność, patogeniczność oraz skuteczność szczepionki czy testów diagnostycznych. Więcej o tym w dziale FN24 - zapraszamy do lektury! [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.