Dziś jest:
Środa, 20 stycznia 2021

Czy kiedyś przybędą nam z pomocą? Absolutnie nie, jeśli nie będziemy gotowi. Jako ludzkość - nie jednostki.
/Jim Maars, amerykański ekspert od zjawiska UFO/

Komentarze: 24
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 9 maj 2020 07:39   
Autor: FN, źródło: CNN   

BYŁY SENATOR USA HARRY REID: ZIEMIA JEST ODWIEDZANA PRZEZ OBCE CYWILIZACJE

Były przywódca większości w senacie USA Harry Reid uważa, że rząd powinien natychmiast zająć się zjawiskiem UFO, gdyż jest prawdziwe i najważniejsze na świecie. "Czas powiedzieć otwarcie: Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje" - powiedział właśnie w jednym z wywiadów.
Były przywódca większości senackiej Harry Reid ogłosił, że uważa UFO za najważniejszą sprawę dla współczesnego świata. Jego zdaniem rząd amerykański powinien robić więcej, aby badać niezidentyfikowane obiekty latające (UFO).

To jest prawdą... oni tu rzeczywiście przylatują" - powiedział Reid w rozmowie z Vice.

„I myślę, że my, ludzie, nie możemy być tak naiwni i uważać, że jesteśmy jedynym gatunkiem w całym wszechświecie"

Były Senator opracował dwa programy Pentagonu przeznaczone do wyszukiwania i badania UFO, niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych i zaawansowanych technologii używanych w statkach powietrznych.

Za czasów pełnienia funkcji senatora wciąż nalegał, aby rząd robił więcej w celu badania UFO.
-  „Smutne jest to, że dla najważniejszej sprawy dla naszej cywilizacji robi się tak mało” - powiedział senator Reid.

Dzięki naszej pracy dowiedzieliśmy się, że obserwacje UFO to sprawa dotycząca nie setek, ale tysięcy ludzi na całym świecie" - tłumaczył podczas wywiadu dla portalu internetowego.

Emerytowany polityk nalegał, aby rządzący wreszcie zdecydowali się ujawnić prawdę o tym, że Ziemia jest regularnie odwiedzana przez wiele obcych ras istot.

„Powtarzam teraz po raz drugi lub trzeci, że ludzie nie powinni się bać. Myślę, że zbyt wielu moich przyjaciół boi się w to zaangażować, ponieważ obawiają się że ktoś pomyśli, że zwariowali. Ja to robię od dawna i w żaden sposób mi to nie zaszkodziło w działalności politycznej".

W zeszłym tygodniu Pentagon opublikował trzy odtajnione filmy wideo zrobione przez pilotów US Navy, na ktorych wida pojazd UFO nieznanego pochodzenia. Pentagon potwierdził prawdziwość filmów.

Harry Mason Reid (ur. 2 grudnia 1939 w Searchlight w stanie Nevada) – amerykański polityk, senator ze stanu Nevada (wybrany w 1986 i ponownie w 1992, 1998, 2004 i 2010), członek Partii Demokratycznej.

16 listopada 2004 został wybrany na przywódcę senatorów Partii Demokratycznej, stając się tym samym Liderem Mniejszości (ang. minority leader), funkcję tę pełnił w latach 2005-2007. W 2007 Partia Demokratyczna uzyskała większość w senacie, a Read został Liderem Większości. W 2015 większość odzyskała Partia Republikańska, a Reid ponownie został Liderem Mniejszości, stanowisko to zajmował do odejścia z senatu w 2017.

W latach 1971–1975 pełnił funkcję wicegubernatora Nevady, a w latach 1983–1987 był przedstawicielem Nevady w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

Komentarze: 24
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 9 maj 2020 07:39   
Autor: FN, źródło: CNN   


Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 14 maj 2020 13:58 | brak oceny

Anarchista | Załogant

Polecam Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew o obcych
https://www.youtube.com/watch?v=opTaLJplRo8

Pon, 11 maj 2020 12:24 | ocena: + 5

Odyseusz A | Załogant

Nie potrzebujecie ani naukowców ani polityków którzy Wam ujawnią obecność innych istot przybywających i obecnych na tej planecie. Musicie sobie uzmysłowić że potwierdzenie kontaktu z Obcymi albo udowodnienie ich obecności formalnie jest grożne dla systemu w jakim żyjemy ! Nie jesteśmy prawdziwą cywilizacją ale technokracją opartą na wyzysku co jest systemem kapitalistycznym ! Nie liczcie na CUD dowiedzenia faktu obecności Obcych.Nie liczcie na CUD dowiedzenia iż już dawno doszło do kontaktu Z Obcymi ! Wszystko będzie się ciągnąć w kłamstwie aż do upadku tego systemu. W jednej z przepowiedni określającej naszą Europę 21 wieku jasnowidz Nostradamus którego przepowiednie tak ostro są dementowane napisał że jeszcze nigdy Europa nie była tak ,,średniowieczna " !!!!! Opętano społeczność europejską chęcią bogacenia się i budowania ułudy zjednoczonych narodów Europy ! Zajęto umysły ideą która błogosławi konsumpcję !!!!!!! Osobiście byłem świadkiem obecności Obcych kilkakrotnie ! Widziałem ich wspaniałe pojazdy ! Nie wierzę iż mielibyśmy sobie do zaoferowania jakichkolwiek dóbr materialnych ale ich obecność uświadamia nam nasze ograniczenia w stosunku do ich techniki i ich innych możliwości. Obecność tych istot uświadamia najbardziej w jak podłym systemie istniejemy !!!!!!!!!!!!! Nie ma u Nas prawdziwej CYWILIZACJI to nie będzie normalnego dialogu z pozaziemskimi istotami !!!!!

Sob, 9 maj 2020 15:55 | ocena: + 3

Pawel1326 | Załogant

Dobrze, dobrze... niech mówi, apeluje i zabiega o odtajnianie kwitów o UFO i USO. Im więcej takich wysoko postawionych ludzi, tym lepiej, bo więcej się dowiemy.
Najzabawniejsze jest to, że jego pewnie dużo ludzi popiera, tylko jak sam pisze - boją się o swoją pozycję. Uważam, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Zwizualizowałem sobie takiego polityka, który ma możliwości i chciałby zacząć nagłaśniać... tylko, do licha jak...!?
Pokazać kilka obrazków i kilku świadków i co dalej...? Zarządzić ogólnoświatowe polowanie...? Czym...? Wysłać list gończy...? A może od razu zacząć do nich strzelać? Zmietliby nas nie wiadomo kiedy, bo technologicznie nie dorastamy im do pięt. Nawet nie wiadomo jak z nimi rozmawiać, bo ludzkość nic nie wiem o telepatii, a obstawiam, że ONI już dawno nie używają strun głosowych. Duchowo JESTEŚMY mega do tyłu.
Fajnie to widać na HISTORY na "Ranczo Kosmitów"( Skinwalker). Turbo technologia, masę kasy w sprzęcie, uczestnicy-tęgie mózgi, a cytując szefa ochrony rancza: "...jestem uzbrojony po zęby, a czuję się jakbym miał packę na muchy..."
Nic dodać, nic ująć...

Sob, 9 maj 2020 14:17 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

Jeżeli ludzie nie widzą tu na Ziemi własnych Duchów, Duchów zwierząt, duchów potępionych ożywiających roślinność oraz duchów znajdujących się w chmurach - to wiara w żadne UFO im nie pomoże.

Sob, 9 maj 2020 13:48 | brak oceny

88kropka | Załogant

Tak,senator ma rację nawet w Polsce w naszym rządzie nie ma ustaw które potwierdzilyby że takie zjawiska są naprawdę,tak przylatują do nas jest ich spora grupa,istnieją są prawdziwi,poruszają się obiektami gdzie ludzkie oko nie może nadążyć za ich ruchem, potwierdzają swoim obiektami że są tu taj,obserwują i szukają odpowiedniego momentu i ludzi aby pojawić się i potwierdzić o swoim istnieniu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 maj 2020 14:41 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

@88kropka, Witaj ! ale mnie rozbroiłaś stwierdzeniem " nawet w Polsce"..... W Polsce to my mamy problem prawie ze wszystkimi ustawami łącznie z konstytucją, gdzie prezydent Polski ją nagminne łamie...Nie daj Boże, gdyby taka ustawa miła powstać w naszym kraju to należałoby się jej bać, bo z pewnością na jej czele stanąłby nikt inny jak Antoni Macierewicz specjalista od wszelkiej maści obiektów latających :) i katastrof lotniczych....nie mówiąc już ile pieniędzy od podatników, czyli nas zostałoby "złupione" . Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 maj 2020 15:26 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Gorki73, taka ustawa powinna istnieć że istnieje życie na innych planetach ,dlaczego Amerykański kongres uchwalił ustawę federalną w 1969 r. Która mówi o tym że nikt nie może mieć kontaktu z istotami pozaziemskimi? jeśli ta ustawa w Stanach już jest tak długo to oznacza to że się nas okłamuje już bardzo długo.

Sob, 9 maj 2020 09:08 | ocena: + 5

Natenczas_Wojski | Załogant

Co prawda nie na temat, ale to pilne i ważne: WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) JEST PRZECIWNA (sic!) LIKWIDACJI tzw. "MOKRYCH TARGÓW" W CHINACH!

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-ekspert-who-nie-zalecamy-zamykania-targow-z-zywymi-zwierzeta,nId,4484597

Zwierzęta nadal mogą być gotowane żywcem i obdzierane ze skóry z błogosławieństwem i przy wsparciu tej szacownej Instytucji. Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia, komu i czemu służy ta organizacja?...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 maj 2020 14:51 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witam Cię serdecznie Wojski, dawno Ciebie nie było słychać....Powiem Ci, że ten ekspert z WHO to chyba nie bardzo wie co to jest ten targ...może mu się kojarzy, że tam dużo wody jest i tyle...ale na poważnie to jestem zbulwersowany tym idiotą...Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 maj 2020 22:16 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Witam Cię również i serdecznie pozdrawiam. Otóż "mokry targ" każdemu zorientowanemu a i przyzwoitemu człowiekowi, jednoznacznie kojarzy się z MOKRĄ ROBOTĄ - w znaczeniu takim, jakie nadają mu żule i bandyci rodzimego chowu. Czyli, że krew tam się leje i trup ściele. Z czym kojarzy się to haniebne miejsce ekspertom WHO to nie wiem? Nie napiszę co myślę, bo mi znowu postu nie puszczą...

PS. Odpowiedziałem ci już wcześniej, niestety nie spodobało się to. Wam to dobrze, możecie sobie pisać co ślina na język przyniesie. Na Kaczora i na kogo tam tylko zechcecie... My musimy liczyć się z każdym słowem.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 16 maj 2020 06:16 | ocena: + 2

J_Krakow | Załogant

@Natenczas_Wojski, "My musimy się liczyć z każdym słowem", czyli... kto? Bo bardzo mnie to zaciekawiło, będę wdzięczny za odpowiedź.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 maj 2020 15:10 | ocena: + 2

Natenczas_Wojski | Załogant

My, czyli załoganci FN reprezentujący odmienne od Waszych zapatrywania polityczne, najdelikatniej mõwiąc...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 maj 2020 02:41 | brak oceny

J_Krakow | Załogant

@Natenczas_Wojski, Aaaa... takie buty... ¯_(ツ)_/¯ Teraz wszystko jasne - dzieki za wyjaśnienie. To ja tylko dodam od siebie, że np. miażdżąca ocena tego paranoicznego zasrańca i jego skandalicznego zachowania z wjazdem limuzynami na cmentarz, kiedy cała Polska miała zakaz wstępu na cmentarze nie ma nic wspólnego z polityką i nie powinna być z nią łączona, lecz z brakiem zwykłej kultury. Ta zawistna i mściwa sierota tym jednym mykiem tak ładnie wyśpiewanym i opisanum przez Kazika Staszewskiego pokazała całą filozofię sekty smoleńskiej, która - jak widać z tego komentarza - uwiodła też serca suwerena wchodzącego na strony FN. Nie przeszkadza mi łupież sypiący się z łba tego zawistnika, nie przeszkadza mi zawodzenie w hymnie o powrocie z "Wolski do Wolski", nie przeszkadzają mi jego popsute zęby które ujawniły się na kilku zdjęciach, pierdolety wygłaszane o urojonym zamachu smoleńskim czy schizpofreniczne pompowanie "wielkości zamordowanego brata - prawdziwego lidera Solidarności". Są ludzie, którzy nie widzą w tej postaci przaśnej, zakompleksionej małości? Ich sprawa. Ale ten wyjazd na bezczela na cmentarz "bo on na grób matki bez żadnego trybu" powinien być poza polityką. I nalezy mu się za to wychlastanie po tej zawistnej i utytej facjacie bezwstydnego starego fagasa mokrą szmatą.... ¯_(ツ)_/¯ Wszystkim zakochanym w tej pokrace, która na pokolenia podzieliła Polskę, dedykuję z Krakowa link do piosenki Kazika. https://youtu.be/o9LzNtpjhV0

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 maj 2020 08:18 | brak oceny

NAUTILUS | Mostek Kapitański

@J_Krakow, banujemy Dar na dwa tygodnie - dość polityki.Tez mamy poglady polityczne, ale prosimy o umiar

Sob, 16 maj 2020 07:50 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj Wojski ! nie sądzę, że na okręcie panuje jakaś cenzura....wiele postów jest niezgodnych ze stanowiskami Fundacji, nawet tych politycznych o których zapewne wspominasz...Ja sam byłem wielokrotnie atakowany za moje krytyczne wypowiedzi dotyczące PIS i jej guru oraz Antoni Macierewicza, który jak dla mnie jest osobą psychicznie chorą i powinien się leczyć a nie działać w polityce ze szkodą dla Polski. Ataki były prostackie i chamskie bez merytorycznych uzasadnień...za kilka postów, które umieściłem dotyczących katastrofy smoleńskiej otrzymałem 50 tzw. minusów a wypowiadałem się w sposób kulturalny, jak myślę. Szanuję Twoje wypowiedzi, nie zawsze się z nimi zgadzam, ale to nie powód, żebym dawał Ci za każdym razem "-" bo jesteś w opozycji do moich poglądów politycznych no chyba, że napiszesz coś tak chamskiego lub idiotycznego, że będę musiał je dać, ale uprzednio wypowiem się na ten temat, a nie dam Ci minusa z "ukrycia". Pozdrawiam Cię serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 maj 2020 13:29 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Witam Cię. No widzisz, nigdy nie zauważyłeś tu elementów cenzury, gdyż nigdy jej nie doświadczyłeś. W tę stronę to nie działa, gdyż twoje poglądy są zgodne z obowiązującymi w FN i co do postów zabarwionych politycznie - masz pełną swobodę wypowiedzi. Mnie jednak wiele postów nie opublikowano na przestrzeni lat, zadziałała moderacja choć nie były w najmniejszym stopniu wulgarne...

Zozumiałem, że takie są tu zasady, podporządkowałem się im, nigdy się na to nie skarżyłem i nie skarżę. Chciałbym jednak, abyś był tego świadomy zwłaszcza, że wyglądasz mi na porządnego człowieka. Gdybym ja napisał podobny post, o jakimś "guru" z PO czy innej opozycji, ręczę, że byś go tu nie mógł przeczytać. Ten także nie wiem czy przejdzie... Również serdecznie Cię pozdrawiam.

PS. A w ogóle to jak mogę unikam tematów politycznych tu na forum. Za każdym razem gdy pojawiają się szczególnie jakieś personalne wycieczki, po nazwiskach, czuję się głęboko zniesmaczony. Zwłaszcza, iż możliwość riposty jest mocno ograniczona... Po co na tym portalu takie dyskusje?

Sob, 9 maj 2020 08:22 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów...czytam wypowiedz Senatora....i tak sobie myślę, jak to by było fajnie mieć w Polsce takich polityków jak Pan Harry Mason Reid ... na poziomie i z klasą...jak patrzę na nasze "elity" rządzące to odnoszę wrażenie, że oni "oderwali" się od Świata i od nas, tak mocno, że nawet jakby w Emilcinie wylądował po raz drugi obiekt, z którym miał przyjemność zetknąć się Jan Wolski, to myślę, że informacjami dnia byłyby informacje, co i gdzie powiedział prezydent Andrzej i mój ulubiony "król łgarzy" Mateusz . Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 9 maj 2020 17:50 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Gorki73, Masz całkowitą racje. Nam potrzeba takich ludzi jak senator. Ale w tym naszym kraju sam widzisz kogo mamy. Każdy dzień przynosi coś nowego ale w tym całym świecie zwykły człowiek jest jedynie pionkiem. Powiedz w pracy o UFO powiedz o tym w sklepie to będą wodzić za Tobą wzrokiem do samych drzwi. Tak samo zachowują się rządzący. Ich interesuje tylko kasa i swoje konto by je ciągle uzupełniać bo nie wiadomo czy potem ktoś jeszcze raz odda na nich głos. Faktycznie gdyby obok ich siedziby wylądowali obcy to by powiedzieli że kręcą nowy film. Oni nigdy nie uwierzyli w zdarzenie w Emilcinie a co dopiero by się stało gdybyśmy im powiedzieli że obcy wrócili. Myślę że byś stracił nie jedno stanowisko w pracy. Pozdrawiam

Nie, 10 maj 2020 19:12 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Gorki73, Eee, nie jest tak źle. Zawsze w Polsce znalazł by się ktoś niezależny i prawy; ktoś kto z tytułu zapisów konstytucyjnych musiał by nas wysłuchać np. Adam Bodnar. Może w przyszłej kadencji...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 11 maj 2020 05:56 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

Witaj Relatysta ! To prawda zawsze w każdym Państwie nawet nie wiadomo jakie by było, są jednostki, które są niezależne i prawe tak jak piszesz...Całkiem możliwe, że przyszła kadencja to zmieni...Oby ! Tu przesyłam link z udziałem Adama Bodnara, który w sposób iście "niekonwencjonalny" wyraził swoje niezadowolenie dla obecnej władzy i jej poszanowania do najważniejszego "dokumentu" jakim jest Konstytucja RP, nie patrząc na to, czy się to komu podoba, czy nie :) ...mógłby być z niego nawet niezły prezydent, nie to co teraz jakaś marionetka-nie mająca swojego zdania...na marginesie Ci powiem, że zawsze się zastanawiam nad tymi którzy są sterowani przez kogoś, że im tak nadzwyczajnie -nie wstyd przed samym sobą i ich rodzinami … już widzę mojego Ojca, który by powiedział "tak Cię nie wychowałem.."....no i to by wystarczyło, żebym był czerwony jak burak...widocznie niektórym mimo "sygnałów" z zewnątrz-a na pewno takie są ...bardziej podoba się latanie służbowym samolotem niż dobre wewnętrzne samopoczucie...

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25933685,adam-bodnar-rapuje-o-konstytucji-i-sitwie-hit-hot16challenge2.html

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego słuchania :)

Pt, 15 maj 2020 22:32 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Taaaa, to napisz do Bodnara żeby cię wysłuchał. Z tytułu "zapisów konstytucyjnych" - jak się chcesz ośmieszyć. To najostatniejsza zapewne rzecz, jaka go obchodzi. Zobaczysz co ci odpowie, aż ci w pięty pójdzie...

Pon, 11 maj 2020 20:01 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Pani premier Kopacz zaraz przywitałaby kamieniami tych zielonych Dinozaurów...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 maj 2020 20:41 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Eeeeee tam Wojski, nie byłoby tak zle...prędzej prezes by zwołałby naradę na Żoliborzu czy Oni są po "naszej stronie" czy też nie ...a Błaszczak odpowiedziałby zapewne, że na wszelki wypadek wyśle tam Obronę Terytorialną, żeby rozpoznała potencjalnego wroga... Pozdrawiam Cię serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 maj 2020 22:37 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Jak popatrzeć na Amerykanów, to oni swojego czasu dokładnie tak samo zrobili... Pozdrawiam Cię również.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wygląda na to, że w Brazylii pojawiły się aż dwa nowe warianty koronawirusa, który - jak się wydaje - zmutował w obrębie białka kolca. Na razie dostępne są tylko informacje na temat sekwencji genomu, natomiast nie wiadomo jeszcze, co te zmiany oznaczają jeśli chodzi o zakaźność, patogeniczność oraz skuteczność szczepionki czy testów diagnostycznych. Więcej o tym w dziale FN24 - zapraszamy do lektury! [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.