Dziś jest:
Niedziela, 13 czerwca 2021

Negatywne skutki uboczne nowoczesności są znacznie większe niż chcieliśmy dostrzegać i trwałe. Homo sapiens chce obsesyjnie produkować i konsumować coraz więcej. By te obsesje realizować, musimy coraz więcej wykopywać z ziemi i więcej przetwarzać. Przyroda słabo sobie radzi z wytwarzaniem nowych minerałów i zajmuje jej to tysiące lat.
prof. Radosław Markowski, fragment wywiadu opublikowanego 11 czerwca 2021

Komentarze: 19
Wyświetleń: 6148x | Ocen: 46

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 26 lip 2020 07:05   
Autor: FN, źródło: New York Times   

KOLEJNE OSOBY ZWIĄZANE Z PENTAGONEM MÓWIĄ O UFO

Były konsultant Pentagonu do spraw UFO, Eric W. Davis powiedział w wywiadzie New York Times, że armia USA posiada obcy pojazd wykonany z materiałów, które nie jest w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane technologicznie laboratorium.


 

Ostatnio coraz częściej dowiadujemy się o tym, że ludzie związani z armią USA coraz chętniej mówią o UFO. Mamy kolejny przykład z ostatnich dni.


Na łamach serwisu New York Times został zamieszczony wywiad, którego bohaterem jest były współpracownik Pentagonu Eric W. Davis. Ujawnił on, że całkiem niedawno odnaleziono fragmenty pojazdu kosmicznego pochodzenia pozaziemskiego. Statek miał być wykonany z bliżej nieokreślonych materiałów.

 

"Nie bylibyśmy w stanie go stworzyć" - podsumował astrofizyk w raporcie złożonym amerykańskiemu departamentowi obrony w marcu tego roku.

Według źródła, obecnie sprawami "nieznanych obiektów latających" zajmuje się specjalny oddział - Unidentified Aerial Phenomenon Task Force. Objęty jest on specjalną klauzurą, która obliguje zespół badawczy do publicznego udostępnienia wszelkich odkryć w ciągu 180 dni. Oznacza to, że więcej informacji w tym temacie otrzymamy w ciągu najbliższych miesięcy.

Słowa astrofizyka potwierdził były przedstawiciel amerykańskiego senatu, Harry Reid, który wyjawił, że w przeszłości pojawiały się podobne raporty, z których wynikało, że faktycznie wojsko natrafiało na materiały nieznanego pochodzenia. Bardzo możliwe, że w ten sposób także potwierdził tezę od dawna głoszoną przez Boba Lazara, że wojsko USA posiada przynajmniej jeden pojazd obcych istot, które pracownicy Strefy 51 nazywali „kids” (dzieciaki) ze względu na ich małe rozmiary.
From: [...]
Sent: Friday, July 24, 2020 11:51 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: PILNE Pentagon ma ujawnić informacje o UFO!

 

Dzień dobry

 Wczoraj w telewizji Fox News dziennikarz zapowiedział że w wkrótce Pentagon ma ujawnić informacje o pojazdach pochodzących nie z tego świata czyli pojazdach UFO.

 Poniżej link do filmiku gdzie dziennikarz to zapowiada na antenie Fox News

 https://twitter.com/Veteran10994519/status/1286480010606518276 

 Pozdrawiam 

 

Komentarze: 19
Wyświetleń: 6148x | Ocen: 46

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 26 lip 2020 07:05   
Autor: FN, źródło: New York Times   


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 18 sie 2020 16:27 | brak oceny

Ziemianin | Załogant

Mówią i mówią o UFO, ale nic z tego nie wynika.

Nie, 26 lip 2020 21:22 | ocena: + 3

Kasprano | Załogant

Mainstream coraz częściej porusza temat UFO. Czyżby rzeczywiście zbliżało się oficjalne potwierdzenie istnienia innych inteligentnych form życia w kosmosie i fakt odwiedzania przez nich ziemi? Jak na razie wygląda to na testowanie reakcji opinii publicznej albo dawkowanie ludziom informacji aby nie doznali szoku... a może jedno i drugie :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 29 lip 2020 17:24 | ocena: + 1

gregormax | Załogant

@Kasprano, Na razie to się pojawia raczej jako element ciekawostek na jakichś portalach, więc nie każdy w to klika i nie każdy czyta. Część pewnie nie jest przygotowana psychicznie na takie rewelacje, ale czy to problem? Nie sądzę. Niemniej takie wydarzenie miałoby olbrzymie konsekwencje polityczne. Najwięcej o UFO się mówi w kontekście USA. Jeżeli faktycznie by się okazało, że Amerykanie mieli jakieś tego typu kontakty, albo nawet mają po prostu dostęp do technologii (vide odkrycie jakiegoś pojazdu kosmicznego i badanie go) i to by się potwierdziło, to pozycja polityczna USA by mocno wzrosła. Zważywszy na animozje z Chinami, które wyrastają na główne mocarstwo, mogłoby być dla władz USA kuszące ujawnienie takich informacji, bo to by znaczyło, że mają styczność z pozaziemską, czyli w domyśle bardzo zaawansowaną technologią. No ale właśnie - czy pozaziemską? A co jeśli przed nami istniała dużo bardziej rozwinięta od nas cywilizacja na Ziemi, tylko została zgładzona przez jakiś kataklizm miliony lat temu? Co by pozostało po naszej cywilizacji po paru milionach lat, gdyby cała ludzkość wyginęła? Szczególnie, że wraz z rozwojem cywilizacji rośnie podejście pro-ekologiczne, czyli presja na stosowanie materiałów odnawialnych, które szybciej i łatwiej ulegają rozkładowi? Niewykluczone, że jeśli faktycznie odkryto jakieś fragmenty statku powietrznego czy nawet cały pojazd, to mówimy wciąż o cywilizacji ziemskiej. Może też być tak, że wcześniej istniało życie na Marsie i gdy klimat tam zaczął się zmieniać szukano nowego "domu" i stała się nim Ziemia. Słowem - nawet jeśli coś odkryjemy, to jeśli nie będzie to bezpośredni kontakt z inną istotą pewnie nie dowiemy się pochodzenia ani genezy powstania danego urządzenia i tym samym wciąż nie uda się jednoznacznie potwierdzić, że mamy tu na Ziemi gości.

Nie, 26 lip 2020 17:13 | brak oceny

fenikste | Załogant

Co zrozumieli że działali wbrew ludzkości? W końcu na stare lata klepki się poustawiały? Ultimatum zadziałało? Dobrze mają moje poparcie mam nadzieje że finałem będzie przyznanie się do zbrodni bo tylko wtedy zmyją tę hańbę z siebie.

Nie, 26 lip 2020 15:12 | ocena: + 4

infinity_ | Załogant

jak myślicie, jak zareagują prawdziwi polacy na informację, że obcy nie są katolikami i znają naukowe pochodzenie życia, że nie uznają podziałów narodowych i stąd nie wyznają religii nacjonalistycznych ? myślicie że zaczną do nich od razu strzelać czy pozwolą na chwilę wylądować?

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 28 lip 2020 11:51 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@infinity_, zaczną strzelać... nie oddadzą władzy i pieniędzy bez walki ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 29 lip 2020 17:25 | brak oceny

gregormax | Załogant

@Kasprano, Tylko czym będą strzelać? Jeśli istnieje cywilizacja, która opanowała podróże miedzygwiezdne, to z pewnością opanowała taką broń, że atakujący zostaną zmieceni z powierzchni zanim nawet nacisną przycisk.

Wt, 28 lip 2020 12:39 | ocena: -2

najsampierw | Załogant

@infinity_, Powiedzą: "my i tak wiemy swoje, a to są demony" :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 lip 2020 19:05 | ocena: + 2

Natenczas_Wojski | Załogant

Dla was to zawsze religie są problemem - szczególnie te, których nie wyznajecie. Tymczasem tworzycie sobie własną, jeszcze bardziej fundamentalną i dogmatyczną... A demony to widać siedzą Ci w głowie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 29 lip 2020 07:23 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

@Natenczas_Wojski, hehe uważaj bo Cię nimi poszczuję. Właśnie sam pokazujesz tą twarz. "Moja religia, moja racja, moja prawda", koniec kropka. Nie pozjadałeś wszystkich rozumów, bo nie wiesz, że jestem osobą wierzącą, ale nie łykam wszystkich "mądrości", jakie "jaśnie oświecony" dostojnik kościelny powie.

Wt, 28 lip 2020 18:52 | ocena: + 4

Natenczas_Wojski | Załogant

Ty za to chętnie byś sobie postrzelał do tych, co ich nie lubisz. Prawda, że aż ręka cię świerzbi? Nie trzeba być Freudem by z miejsca przejrzeć emocje, które cię ponoszą...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 29 lip 2020 08:00 | ocena: -2

Kasprano | Załogant

@Natenczas_Wojski, jeśli strzelać, to tylko do patologii stwarzającej bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia normalnych obywateli

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 30 lip 2020 10:47 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Mówisz o bojówkach LGBT, szerzących terror i zniszczenie? Masz rację, popieram...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 30 lip 2020 11:34 | ocena: -1

Kasprano | Załogant

@Natenczas_Wojski, jeśli będą stwarzać problemy jak ci w USA to jak najbardziej strzelać jak do kaczek.

Czw, 30 lip 2020 14:51 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj @Natenczas_Wojski, Wiesz po Tobie spodziewałbym się bardziej merytorycznej oceny, mówisz o "bojówkach" z tego co wiem bojówka to używająca przemocy grupa, często paramilitarna, wspierana przez jakąś organizację polityczną, wiec prędzej znaczenie słowa "bojówka" pasuje mi do określenia wszystkich kiboli i młodzieży wszechpolskiej wspieranej przez tych Pisowskich łgarzy...a z tego co czytałem o ostatnim "manifeście" organizacji LGBT było zawieszenie flagi na pomniku Jezusa i powiem szczerze nie jest to dla mnie jakimś dramatem czy powodem do oburzania się. Jeśli ktoś myśli, że wywieszenie jakiejkolwiek flagi obok krzyża obraża jego uczucia, to powinien przemyśleć w co tak naprawdę wierzy i kim była ta Wielka historyczna postać. Większość rządzących modli się pod figurą a diabła ma za skórą...przykład np. Pan prezydent, który pisze w sposób bardzo niewybredny na twiterze z niejakim "ruchadłem leśnym" lub bardzo źle wypowiada się o gejach i lesbijkach a za jakiś czas on i jego "zwierzchnik" - Jarek jedzie modlić się na Jasną Górę...nie wiadomo, czy z tej sytuacji płakać czy się śmiać a może współczuć małego rozumu. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 30 lip 2020 21:49 | ocena: -2

John-316 | Załogant

@Gorki73, nic dodać, nic ująć kolego. W sam punkt. Pozdrawiam serdecznie.

Pt, 31 lip 2020 20:19 | ocena: + 4

Natenczas_Wojski | Załogant

Wiesz, możesz sobie pisać co chcesz, nasze poglądy są ze sobą całkowicie rozbieżne, o 180 stopni i kłócą się ze sobą w każdej możliwej kwestii. To dwa zupełnie przeciwne wektory. Szkoda Twego czasu na nawracanie mnie na tęczową barbarię w bolszewickiej czapie. Twoje docinki puszczam mimo uszu, odbijają się ode mnie jak groch od żelbetowej ściany. Możesz się wyzłośliwiać, jeśli sprawia to ulgę Twojej frustracji, mnie to nic nie obchodzi...

Jestem zatwardziałym pisowcem, zawsze na PiS głosuję, popieram kler i wiarę katolicką. Zboczeniami wszelkimi się brzydzę i wstrętu tego nic nie jest w stanie przełamać. Wyczyny bojówek, o których pisałem odbieram jako osobistą zniewagę. Czekam, aż twarda ręka sprawiedliwości dosięgnie sprawców. Wszelki europejski "postęp" dla mnie jest gorszy niż komunizm i faszyzm razem wzięty. Boże, broń naszą Ojczyznę od tego szataństwa! Takiej właśnie chcę Polski, narodowej i katolickiej, a wszystko poza tym - od Złego pochodzi i niech przepadnie na wieki!

Nie wiem czy takiej odpowiedzi ode mnie oczekiwałeś, ale masz tu wszystko dokładnie wyłożone. Lepiej więc dajmy sobie spokój i nie atakujmy się na forum, bo nie ma to żadnego sensu. Nikt nikogo nie przekona. Ja od dziś mogę zrzec się komentowania Twoich postów, ty najlepiej zrób podobnie. Pozdrawiam Cię i to tyle na razie...

Nie, 26 lip 2020 12:09 | ocena: + 4

Einstein | Załogant

Tak jak już wcześniej wspominałem- w ciągu najbliższych lat ludzkość w końcu dowie się prawdy o U.F.O. , i będzie to głównie związane z planowanymi lotami na księżyc, marsa i dalej... Natomiast informacja o pracownikach Pentagonu [najpotężniejszej armii świata], którzy już oficjalnie mówią o pozaziemskich obiektach latających jest na pewno wielkim przełomem. No to będzie się wkrótce działo... Gratulacje dla odważnych ludzi! Mam też informacje z innych, wiarygodnych zródeł, że wkrótce nastąpi wielki przełom dla ludzkości, ale będzie to stopniowe oswajanie ludzi z prawdą, kłopot będzie duży z religiami, bo każda z religii będzie mówić -to mój Bóg:] Wielu ludzi zażąda rozliczeń z ukrywania prawdy przez dziesięciolecia itd...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 lip 2020 15:25 | ocena: + 1

Sampson | Załogant

@Einstein, czekam na te przełomowe informacje z niecierpliwością, bo niełatwe jest życie w dobie podziałów. Pozdrawiam Cię serdecznie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

13  czerwca 2021: [...]  Dzisiaj wgrywany nowe oprogramowanie do naszego teleskopu - pogoda nie będzie sprzyjała wieczornej obserwacji, ale będzie już przygotowany do sezonu letniego [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 3 cze 2021 17:49 | Dziś 2 czerwca o godz. 20.45 od południowej strony Polanicy Zdroju w kierunku na Duszniki przelatywał powoli i cicho duży kulisty obiekt o metalicznej powierzchni od której odbijało sie swiatło zachodzacego słońca. Czy ktoś widział tez ten obiekt , bo w Polanicy jest teraz sporo turystów. Wiadomośc tą otrzymałem od kolezanki która obserwowała ten obiekt z okna swego mieszkania.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

ŻYCIE, ŚMIERĆ I REINKARNACJA - film z Archiwum FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.