Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 20
Wyświetleń: 9355x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 8 wrz 2020 04:28   
Autor: FN, źródło: FN   

BĘDĄ PROŚBY O MASOWE ODDAWANIE KRWI – NIEPOKOJĄCA WIZJA JASNOWIDZA O PRZYSZŁOŚCI ŚWIATA

Premier polskiego rządu wygłosi w telewizji, że rząd zrobi wszystko, aby do Polski to nie doszło… Będą apele o masowe oddawanie krwi – jasnowidz Krzysztof Jackowski o swoich przeczuciach dotyczących jesieni 2020.W ramach Fundacji Nautilus funkcjonuje projekt MESSING, który dysponuje nawet własnym serwisem www.messing.org.pl
To właśnie w ramach tego projektu monitorujemy wszystkie wypowiedzi znanych światowych jasnowidzów o przyszłości, w tym oczywiście polskiego jasnowidza z Człuchowa, czyli Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz wielokrotnie wyjaśniał, że wizja jest błyskiem, fleszem, którego bardzo trudno umieścić w czasie, czyli podać precyzyjnie datę wydarzenia (miesiąc, dzień, godzinę itp.) Nie zawiera ona w sobie także precyzji, jaką mają np. wiadomości publikowane post factum w serwisach informacyjnych. Jednak mimo wszystko trafność jego wizji robi wrażenie, kiedy spojrzy się na chociażby taki drobiazg, jak jego zapowiedź „wybuchu brudnej bomby w okolicach Izraela o którym będzie mówił cały świat”, do której miało dojść tuż przed wybuchem wielkiej wojny na świecie.

Z punktu widzenia  projektu Messing  nie ma wątpliwości, że eksplozja w Libanie – wybuch, do którego doszło 4 sierpnia 2020 w porcie w Bejrucie idealnie odpowiadał wizji jasnowidza. Eksplodowała składowana w magazynie portowym saletra amonowa skonfiskowana w 2014 roku z zatrzymanego w porcie statku. W wyniku eksplozji zniszczony został port i wiele budynków w mieście. Zginęło 190 osób, ponad 6,5 tys. odniosło obrażenia, 3 jest zaginionych (stan na 30 sierpnia). Co najmniej 250–300 tys. ludzi w wyniku eksplozji straciło swoje dom. Było to wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem i trafi do światowej historii jako jedna z największych tragedii.Od wielu miesięcy Krzysztof Jackowski dzieli się ze swoimi sympatykami swoimi obawami co do tego, co może się wydarzyć w 2020 (zostały już zaledwie niecałe cztery miesiące). Zwłaszcza ogromnym lękiem napawa go listopad.
W swoim najnowszym odcinku wideo-bloga Krzysztof Jackowski powiedział słowa, które natychmiast trafiły do Projektu Messing.

Powiedział nie tylko o tym, że czeka Polskę (i Europę) potężna druga fala koronawirusa i powrót obostrzeń (nawet z apelami o nieopuszczenie domów), ale także o czymś, co wydarzy się poza Polską i doprowadzi do wyjątkowej sytuacji także w naszym kraju.
Według jasnowidza premier polskiego rządu będzie miał ważne wystąpienie, w którym wypowie słowa świadczące o wielkim zagrożeniu. Będzie mowa o skażeniu, a także apele o oddawanie krwi. To wszystko ma się wydarzyć na jesieni. Jasnowidz – choć niechętnie i z wielką obawą – podaje listopad. Dodajmy, że także o tym miesiącu jako o kluczowym dla 2020 mówią także inni jasnowidze, których monitoruje nasz projekt Messing.


Oto kilka zdań, które padły w czasie najnowszego odcinka wideo-bloga Krzysztofa Jackowskiego.


Z koronawirusem będzie tak. Jakiś czas będą sugestie, aby może poluzować trochę także w szkołach, a potem będzie nagły ścisk.

Uważam, że druga fala będzie o wiele bardziej ostrzejsza.

Wrzesień wizja: od września północne Niemcy i północna Polska nagle pojawi się duży wzrost zachorowań na koronawirusa. To się zacznie od Niemiec, najpierw tam będzie duży wzrost.

Październik i listopad. Najpierw będą to regiony, jak to wszyscy pęknie, to druga fala będzie o wiele groźniejsza. Będą hasła, że jak nie musisz, nie wychodź z domu. Powiem Państwu tak: marzec to była tylko przyśpiewka.

Październik, ale raczej listopad. To będzie punkt istotny w tym roku.

Widzę premiera, który raptem w telewizji apeluje, że państwo będzie robiło w Polsce wszystko, aby obywatelom w Polsce się nic nie stało… to nas zaskoczy.

Jesienią w Polsce może powstać coś takiego, jak stan wyjątkowy bez stanu wyjątkowego. To się stanie nagle! I premier będzie w telewizji tłumaczył, że rząd polski zrobi wszystko, aby Polakom się nic nie stało.

Będziemy się czegoś bali. Do koronawirusa jesteśmy przyzwyczajeni, a to będzie coś innego. Wydarzy się poza Polską.

Chcecie konkretnego przeczucia? To ja wam powiem. Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna, poza Polską ona się zacznie, i w listopadzie… ja nie stawiam daty, mówiłem wam tutaj o czasie…  niepokoi mnie, to co mówię: stoi premier i on to mówi „Polski rząd zrobi wszystko, aby w Polsce to się nie stało i aby do Polski to nie doszło”.

Te wydarzenia na świecie staną się nagle, a z potężnym impetem.

Będą żądania/prośby, abyśmy masowo oddawali krew. Czyli coś takiego się na świecie wydarzy, że będzie dużo krwi potrzebne.

I będą takie informacje codzienne, meldunki o stanie skażenia w Polsce.

Listopad jest progiem. Nie wykluczam, że to się może zdarzyć poza progiem.

 

 

Poniżej ostatni odcinek wideo-bloga K. Jackowskiego.From: [...]
Sent: Monday, September 7, 2020 8:37 AM
To: FN
Subject: Krzysztof Jackowski w tygodniku Zamojski. Jest i o UFO

Przesyłam zdjecie


Komentarze: 20
Wyświetleń: 9355x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 8 wrz 2020 04:28   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 31 paź 2020 06:47 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Odnośnie wojska w Polsce to wizja pasuje też do mojego snu :
4 grudnia, 2019
"„„Czy jest możliwe, że ta cała afera z Banasiem to tylko ściema i odwrócenie uwagi od czegoś co nam szykuje rząd?”

Być może mój sen jest podpowiedzią na Twoje pytanie,

ktore odczytałam przed spaniem.
Śni mi się, ze jestem w jakimś miejscu gdzie jest dużo ludzi, panuje spokój,ale ja raptem wyczuwam jakies zagrożenie i widzę że do tego miejsca zbliżają sie jacyś ludzie. Intuicyjnie czuje od nich agresję, więc wychodzę z tego miejsca i szukam gdzie mogę się ukryć. Okazuje się, że to był atak terrorystyczny, zabito dużo ludzi, podano ilość . Potem nasze wojsko zamiast pomagać Polakom sieje zagrożenie, co mnie bardzo dziwi i nie tylko to, są oni doskonale uzbrojeni. Nawet pomyślałam skąd maja taką nowoczesną broń jeśli tyle lat wojsko było mało inwestowane.
Z tym sianiem zagrożenia to może dotyczyc tez wcześniejszego snu z 2015 / chyba/ gdy oddziały niczym antyterroryści zwalczali tych którzy nie zgadzali sie z tym co czynili ci których wybraliśmy aby nas reprezentowali, wspomagali a im sie wydaje że są dla nas panami a nie sługami.”

Śr, 16 wrz 2020 10:50 | brak oceny

sidhartha | Załogant

najpierw ludzie nie szanują kreacji a potem dziwią się że jakiś tam wirus szaleje na świecie, niestety to jeszcze nie koniec tragedii, to dopiero początek show xD

Wt, 15 wrz 2020 14:39 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

nawet gdyby ludzkość nagle zmądrzała to i tak jest już za późno.
w tym roku wystąpi:
-3 wojna światowa
-przebiegunowanie
-asteroida uderzy w ziemię
kiedy już przeminie oczyszczanie z głupoty, obcy(ci dobrzy)się objawią i ujawnią.będzie ot początek Złotej ery wszechrzeczy xD

Pt, 11 wrz 2020 12:47 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

w tym roku dojdzie do przebiegunowania.

Śr, 9 wrz 2020 18:26 | brak oceny

88kropka | Załogant

Pan Krzysztof Jackowski przestrzega i widzi co może się wydarzyć,część z jego wizji już się zrealizowały: ludzie w maskach - wizja z początku roku,gdy paliły się lasy w CZARNOBYLU mówił że będzie w Gdańsku zatrucie wody no i mamy ścieki płyną z Warszawy do Gdańska,mówi też że konflikt na Białorusi ucichnie zobaczymy ?, "brudna bomba" jego wizja- Bejrut to już się dokonało, w innej swojej wizji widział oparzenia ludzi w jakiejś elektrowni? Jeszcze do tego nie doszło może ma to związek z tym skażeniem i oddawaniem krwii bardzo mnie to martwi mam nadzieję że płynu Lugola nie będzie trzeba znowu brać jak kiedyś.Pana Jackowskiego trzeba uważnie słuchać co mówi,on widzi obraz tego co się wydarzy i jest trudno zinterpretować swoimi słowami co się widzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 14 wrz 2020 13:37 | brak oceny

Add1n | Załogant

@88kropka, odnośnie elektrowni oby nie chodziło o elektrownie atomową w ostrowcu na Białorusi, która jest robiona na wariata i jest w trakcie uruchomienia. Litwa pełna obaw. Rząd zakupił dodatkowe zapasy płynu lugola. U nas cisza

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 wrz 2020 09:59 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Add1n, pan Krzysztof Jackowski ostatnio mówił że Covid 19 zacznie się na północy Niemiec a później u nas na północy Polski będzie więcej przypadków,widział też we swojej wizji tej nowszej że odbędzie się spotkanie międzynarodowe wszystkich państw zorganizowane przez Rosję z powodu tego ,że jakiś demokratyczny kraj wyszczeli serię rakiet przeciwko innemu krajowi to nas czeka przy końcu roku,może zginąć dużo ludzi mam nadzieję że te rakiety nie będą radioaktywne? I wystąpienie naszego premiera, że zrobi wszystko aby to w naszym kraju do tego nie doszło? Mam nadzieję ,że do tego nie dojdzie.

Śr, 9 wrz 2020 10:52 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

ludzkością trzeba potrząsnąć.EGO jakie mają ludzie dzisiaj i wszechobecna głupota doprowadzi tylko do jednego:armagedonu ;)
ale będzie to apokalipsa light, przypominam "potrząsnąć" a nie niszczyć.koronawirus jednak się znudził.

Wt, 8 wrz 2020 17:47 | ocena: + 3

walkirr | Załogant

a ten znowu straszy wojną i wybuchami jak co roku a prawda jest taka ze ludzkosc zyje w coraz bezpieczniejszym i bezkonfliktowym świecie w porównaniu do tego z czym ludzie musieli sie zmagac w ubiegłych wiekach i tysiacleciach. Przecietny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy w jakich warunkach socjalno-bytowych musieli zyć wczesniej ludzie, z jaką biedą, okrucieństwem, bezwzglednoscią i pogardą dla życia ludzie musieli zmagac sie na codzień. Prawda jest taka ze na świecie dzisiaj więcej ludzi umiera z powodu samobójstwa niż z powodu uzycia broni i konfliktów zbrojnych a te samobójstwa wynikają głównie z nipohamowenego konsumpcjonizmu - bo ciągle im wszystkiego mało. Gdyby współczesną spolecznosc Polski przeniesc do warunków zycia na wsi w stalinowskiej Rosji lat 30 albo Francji czasów Ludwika XVI to chyba połowa popełniłaby samobójstwo z rozpaczy i beznadziei

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 wrz 2020 10:54 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@walkirr, masz rację ;)
ci jasnowidze straszą wojną i że będzie źle ;)
a ja myślę ze na odwrót :D

Wt, 8 wrz 2020 16:13 | brak oceny

mAr-8 | Załogant

audycja Pana Jackowskiego z dnia 23.07 br pt. "Dwa plany wydarzeń"- jedna z wizji "Ogrodzone siatką tereny i tam jest pełno ludzi, to chyba nie o Polsce, chyba nie warto o tym mówić. Potężne , przymusowe przesiedlenie ludzi będzie, albo konieczne. Dlaczego za siatką na odgrodzonych terenach?"
Dzisiaj na stronie globalne-archiwum.pl przeczytałam o obozach na terenie USA. Są to tereny mogące pomieścić setki osób, ogrodzone siatką i drutem kolczastym z wieżami strażniczymi i ze strefami oznaczonymi kolorami.
Czy można to łączyć z wizją Pana Krzysztofa?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 31 paź 2020 06:42 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@mAr-8, Ciekawa ta wizja i nawet podobna do mojego snu z 26,06,2020--5 rano
"Dziś nad ranem miałam niby piękny sen. Śnił mi się ogród działkowy niczym raj, ludzie mieli tam piękne domki. Tylko jakaś tęsknota  wnosiła dyskomfort.
Cały teren był ogrodzony, choć można było sobie tam chodzić.
Myśl-- DDT niszczy ludzkie życie choć wszędzie zieleń , wielki żal że tak szybko umieramy z tego powodu...jakby nie było odwrotu z tego do czego sami doprowadziliśmy. "
Nie można było wychodzić po za ogrodzony teren .
Może ta wizja pana Jackowskiego oraz mój sen nie dotyczą przyszłości a dawnej przeszłości--wspomnień tego co było ?

Wt, 8 wrz 2020 15:14 | brak oceny

sidhartha | Załogant

nie będzie wojny!ludzie nie są tacy głupi żeby ją wywołać.
ale będzie się działo na świecie.
ja jednak jestem bardziej optymistą niż Krzysztof i stawiam na 4 gęstość.będzie to raj dla kosmosu, objawienie obcych w tym roku?
obcy już dawno się objawili.ale gdybym miał mówić o czymś Bardziej neutralnym, to wiecie co myślę?kojarzy mi się słowo "asteroida"

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 9 wrz 2020 21:36 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, nie będzie wojny!ludzie nie są tacy głupi żeby ją wywołać." wystarczy ze w cos uwierzysz i ci sie spelni. a jak wiele osob uwierzy w wojne to beda w czarnej dupie

Pon, 14 wrz 2020 17:54 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

@sidhartha, halo! Żadni ludzie nie chcą wojny. Jakiejkolwiek! Ludzie wszędzie chcą spać spokojnie pod własnym, bezpiecznym dachem. Chcą wychować dzieci i wnuki. Wykarmić, ochronić, wykształcić i wypuścić w świat. Tak jest wszędzie.. Ale to, czego chcą ludzie okazuje się mało istotne. Nie 'ludzie' (czyli my) decydujemy o wojnach i pokojach. Jesteśmy tylko tłem. Już nie jeden raz historycznie patrząc organizowano nam życie. Kazano ulewać krwi, lub przeciwnie: 'rżnąć karabinem w bruk ulicy'. Jesteśmy masą do wykorzystania. Pozwalamy na to..

Wt, 8 wrz 2020 10:14 | ocena: + 4

Elvmore | Załogant

Nie mam nic do Pana Krzysztofa, jednak chciałbym żeby kiedyś zdarzyła się jakaś pozytywna informacja ;) mimo wszystko dzieją się dobre rzeczy na świecie.

Po lekturze jego materiałów budzi się we mnie niepokój, obawa i lęk, co jest niestety szkodliwe dla ducha i ciała.

Pozostaje czekać na dobre przepowiednie... :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 8 wrz 2020 12:17 | ocena: -1

Ruban | Załogant

@Elvmore, Gdzie Ty widzisz jakieś dobre rzeczy na świecie. Jest źle i będzie coraz gorzej, za kilkanaście lat dojdzie do III światowej.
Nie martw się dobrych wiadomości NIE BĘDZIE.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 wrz 2020 17:53 | ocena: + 2

Elvmore | Załogant

@Ruban, okropne podejście. Dzieją się dobre rzeczy, medycyna robi postępy, sadzone są drzewa, odchodzimy od jedzenia mięsa. Nie jest to skala, jaka by rozwiązywała problemy świata, jednak to są fakty.
O takich dobrych rzeczach nie mówi się, strach lepiej nie sprzedaje.
Zastanów się, czy chcesz żyć jedynie sceptycyzmem, czy jednak wyważyć te dwa bieguny i spojrzeć na dobre strony? :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.