Dziś jest:
Środa, 5 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 4970x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 27 gru 2020 05:14   
Autor: FN, źródło: FN   

LIVESTREAM FN 25 GRUDNIA 2020

To wydanie LIVESTREAM FN od początku prześladował "lekki pech". Początkowo cała transmisja z pokładu okrętu Nautilus miała być poświęcona sytuacji związanej z koronawirusem i tego, co o przyszłości Polski i świata mówią największe światowe media. Po kilku godzinach pracy i sporządzania bardzo trudnej prezentacji doszło do drobnej – jak się po chwili okazało - awarii jednego z komputerów FN, ale na tyle dotkliwej, że błędnie się zapisał plik.

W tej sytuacji na godzinę przez rozpoczęciem transmisji powstała szybka „prezentacja z tego, co było pod ręką” i tak powstał dość oryginalny miszmasz różnych tematów bieżących, co jednak dało zaskakujący efekt, o którym za chwilę. Nie był to jednak koniec kłopotów.


LIVESTREAM miał wystartować o 20.00, ale okazało się to niemożliwe, gdyż program OBS nadawał transmisję… bez odnotowania jej przez serwis youtube. Godzinę zajęło sprawdzenie wszystkich elementów i dopiero wtedy okazało się, że youtube zmienił w ciągu ostatnich miesięcy tzw. kod transmisji. Kiedy został w systemie umieszczony prawidłowy kod, wtedy dopiero pojawił się sygnał.

Pech prześladował także ten LIVESTREAM później, gdyż zgodnie z zapowiedzią cały zapis na youtube został tuż po transmisji usunięty, aby wersję z dobrym dźwiękiem umieścić ponownie w systemie. W międzyczasie youtube zdążył wysłać dwa ostrzeżenia o naruszeniu praw autorskich, gdyż fragment dokumentalnego odcinka „Doświadczyć Niezwykłego” o historii spotkania z UFO w Rendlesham był zbyt długi (2,5 minuty!). O mały włos nie utraciliśmy przez to całego konta. Ponowna przemontowanie całości i pośpiech sprawiły, że w serwisie youtube została pomyłkowo umieszczona kolejna wersja materiału, ale plik był błędny i trzeba było zlikwidować cały materiał i wgrać na nowo, tym razem z poprawionym plikiem… Dopiero teraz można zaprezentować finalną i prawidłową wersję, którą każdy może spokojnie wysłuchać. Naszym zdaniem wyszła bardzo ciekawie! Warto jednak napisać kilka słów komentarza.

W materiale ostatecznym zasłoniliśmy kilka fragmentów materiału, w którym można zidentyfikować nazwę miejscowości, gdzie doszło do niezwykłego nagrania obiektu UFO przez wówczas 10-letniego Mateusza, a także zrobienia zdjęć przez jego ojca p. Mariusza. Oczywiście zawsze można na podstawie elementów ustalić miejsce zamieszkania tych ludzi (tego się uniknąć nie da), ale prosimy uszanować prośbę świadków o zachowanie anonimowości.

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Friday, December 25, 2020 10:34 PM
To: FN
Subject: stream 25.12.2020r.

Szanowni Państwo,
Może jestem przewrażliwiony, ale proponuję ze streamu usunąć część - rozmowę z samochodu (albo zamazać elementy umożliwiające identyfikację). Jest tam sporo tablic z miejscowościami, więc jeżeli ktoś będzie dociekliwy, to może zidentyfikować tę miejscowość. Szkoda było zakłócić anonimowość Państwa informatorów.
Pozdrawiam
[…]

Oczywiście ma Pan rację.
Zapis został usunięty. W jego miejsce jest materiał, w którym nazwy miejscowości zostały usunięte.
Pozdrawiamy
FM

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na początku warto podkreślić jedną sprawę - zachowanie świadków i uczestników manifestacji UFO z 2014 jest wzorcowe, jeśli chodzi o wszelkie kryteria oceny wiarygodności. Nikt z nich nie zabiega o rozgłos, nikt nie przysyła „nowych materiałów w tej sprawie”, nikt nie dzwoni, domaga się, proponuje czy ponagla… Wszystko, czego ta rodzina doświadczyła to bardzo osobliwe „5 minut latem 2014 roku”, w czasie których ojciec powodowany nagłym impulsem podszedł do okna i wykonał zdjęcia pustego podwórka (na których to zdjęciach okazało się, że jest dziwaczny obiekt), a jego syn wykonał (jak się okazało dopiero po 2 latach i to przez przypadkowe sprawdzanie karty z aparatu) filmy, czego 10-latek zupełnie nie pamiętał.

Materiał zamieszczony w LIVESTREAM pokazuje bardzo ciekawą scenę, kiedy przy stole w pokoju tej rodziny jest rozmowa zarówno z p. Mariuszem, jak i jego synem – obecnie już 16-latkiem – Mateuszem. Nie widać co prawda ich twarzy, ale można uważnie posłuchać tego, co mówią, jak mówią… to są bardzo istotne rzeczy i miejmy nadzieję, że to raz na zawsze wyleczy ludzi z tego, aby z tych ludzi robić oszustów, gdyż przez ostatnie 6 lat tyle razy udowodnili swoją wiarygodność w tej sprawie, że naprawdę jedynym podobnym przypadkiem weryfikacji prawdziwości świadków manifestacji UFO jest historia ze Zdanów.
 

ZOSTAW TACIE APARAT, BO ZEPSUJESZ!

W czasie pobytu w domu p. Mariusza udało się ustalić wiele istotnych szczegółów tej historii, bardzo ważnych do dokumentacji tego przypadku. Po pierwsze warto wspomnieć, że w tym mieszkaniu w bloku typowym dla tzw. dawnych, wiejskich osiedli z czasów PRL-u mieszka rodzina wielopokoleniowa. W czasie tych 5 minut, kiedy w sierpniu 2014 roku zostały wykonane zdjęcia przez p. Mariusza i filmy przez jego syna Mateusza przebywały jeszcze trzy osoby – żona p. Mariusza, a także mieszkający w tym lokalu para rodziców p. Mariusza, czyli dziadek i babcia jego syna Mateusza.

W pewnym momencie p. Mariusz przypomniał, o czym mówiła jego mama. W czasie jednej z rodzinnych rozmów o tej dziwacznej historii mama p. Mariusza powiedziała, że tego dnia widziała małego Mateusza, jak chodził po pokoju i nagrywał coś aparatem fotograficznym, którego nigdy wcześniej nie dotykał, gdyż to był aparat, który należał do jego ojca. Sytuacja, w której 10-ciolatek chodzi po pokoju i trzyma aparat była na tyle osobliwa, że mama p. Mariusza wypowiedziała bardzo ważne słowa skierowane do Mateusza, które zapamiętała i o których opowiedziała p. Mariuszowi.

- Zostaw tacie aparat, bo zepsujesz!

To się wydaje drobiazgiem, ale tak nie jest. To bardzo istotny szczegół pokazujący, że rodzina mówiła prawdę wyjaśniając, że 10-cioletni Mateusz nie brał nigdy „aparatu ojca”, nie bawił się nim, nie robił zdjęć czy filmów. To były jedyne 5 minut latem 2014, kiedy zarówno ojciec zaczął fotografować irracjonalnie „puste podwórko”, a chwilę później jego syn wziął ten sam aparat i wypowiadając słowa bardzo dziwnie oddychając „i pokazujemy…” sfilmował ten sam obiekt UFO, którego zdjęcia wcześniej wykonał jego ojciec. Wszystko rozegrało się w ciągu najwyżej kilku minut, a w tym czasie w tym niewielkim mieszkaniu była cała rodzina licząca wtedy 5 osób. Od tego czasu przez sześć lat odbyliśmy z tą rodzinę dziesiątki rozmów o tych „5 minutach” i wszystkie te rozmowy potwierdzają wyraźnie, że nie ma tam nawet grama (!) próby manipulacji, oszustwa, żartu itp.


W LIVESTREAM FN znalazł się także fragment nagrania rozmowy telefonicznej z osobą, która przeżyła tzw. abduction czyli uprowadzenie przez UFO z prawdopodobnie projekcją do pamięci fikcyjnego wydarzenia, które miało ukryć prawdziwy przebieg historii.


 

Świadek na naszą prośbę wykonała rysunek pokazujący tę sytuację, który trafił na naszą skrzynkę w ostatnich godzinach. Prezentujemy go poniżej. Przedstawia moment, kiedy z dużego obiektu wyleciał mniejszy i zbliżył się do autorki relacji (o tej historii będzie oddzielna publikacja).W LIVESTREAM było także o dziwnych znakach na skórze ludzi, które pojawiają się na całym świecie. Naszym zdaniem całe nagranie wyszło mimo tylu kłopotów świetnie i nie tylko daje się słuchać, ale także dla ludzi śledzących wydarzenia związane z Projektem KONTAKT powinno być potwierdzeniem, że opisywana przez nas historia nie jest oszustwem czy manipulacją, ale jedną z najciekawszych manifestacji UFO w historii. Cały LIVESTREM jest do obejrzenia poniżej.
Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tego odcinka LIVESTREAM FN. Na pewno trzeba będzie zaprezentować materiały dotyczące projektu KONTAKT, które przysłali nasi czytelnicy. Są to w przeważającej większość informacje, które w ten czy inny sposób nawiązują do tych wydarzeń, a przede wszystkim wyglądu obiektu UFO, którego nawet nazwanie „osobliwym” to jednak zbyt mało… W LIVESTREAM FN została kilka razy powtórzona teza, która jest praktycznie pewna – tylko ponowne pokazanie się tego samego obiektu gdzieś na świecie, wykonanie filmów i zdjęć przez innych ludzi pozwoli na to, że cała historia nabierze zupełnie innego wymiaru i nagle wszyscy zainteresują się tym, co wydarzyło się w mieszkaniu wielopokoleniowej rodziny w małej wiosce na zachodzie Polski. Na ten moment musimy być gotowi, stąd wszystkie materiały dotyczące tego zdarzenia są tak ważne. One dopiero czekają na swój czas.UWAGA! KILKA PYTAŃ DO FN PO NASZYM OSTATNIM LIVESTREAM... polecamy kliknięcie na link!

https://www.nautilus.org.pl/pytania,444,28-grudnia-2020--kilka-pytan-po-ostatnim-livestream-z-pokladu.html


Komentarze: 16
Wyświetleń: 4970x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 27 gru 2020 05:14   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 30 gru 2020 06:58 | ocena: + 2

BROKEREK | Załogant

Dostałem odpowiedź na mój komentaż od załoganta Kevez, oto ona:
Pani Zofia Namlik została zmanipulowana (nie tylko ona) w niecne zagrywki "kosmicznych braci" którym nie chodzi o rozwój "duchowy" tylko o poznanie zasady boskiej mocy istnienia i konstrukcji duszy. Aby posłużyć się do jej rekonstrukcji, a później w perfidnym zamierzonym planie pokonać Boga jego mocą tworzenia. Odwieczna walka dobra ze złem. Ten typ kosmitów, według biblijnych podań to nie inaczej jak "upadłe anioły", które swą wysoce rozwiniętą technologią potrafią klonować "ludzkie" byty i nie tylko, oraz dokonać transfer duszy do tych organizmów. Gdy osiągną tajemnicę tworzenia duszy, posłużą się do pokonania boskiej mocy.

Uważa się, iż świat jest domeną diabła i jest on władcą materii, a Bóg znajduje się poza materią i jego stworzony świat duchowy nie ulega materialnym wpływom.

Przybyli na ziemię kosmici o takiej niecnej nacji, w taki o to wysublimowany sposób, omamili między innymi rząd amerykański (wspomina o tym szef Izraelskiej Agencji Kosmicznej Haim Eshed), którzy podpisali rodzaj kontraktu by prowadzić tu eksperymenty w zamian za ich "pomoc" technologiczną. Prawdziwie uduchowieni Kosmiczni Bracia przybywający na ziemię nie stosują tego typu obłudny i występny sposób dialogu w celu porozumienia z rasą ludzką.

To tak w skrócie opisałem.

CO PAN NA TO PANIE KAPITANIE?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 30 gru 2020 16:23 | brak oceny

Kepos | Załogant

@BROKEREK, "Upadłe anioły" nie są w stanie klonować ludzi i nadawać im dusze. Gnieżdżą się w aurach ludzkich, które dzielą z Aniołami Stróżami i za pośrednictwem ciał ludzkich działają. Wykorzystują wszystko gotowe co stworzył Bóg. Ich wytworem są tylko wyroby techniki.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 17 kwi 2021 20:03 | brak oceny

Kevez | Załogant

@Kepos, https://www.youtube.com/watch?v=IDlmaUaiPmU

Sob, 17 kwi 2021 20:04 | brak oceny

Kevez | Załogant

@BROKEREK, https://www.youtube.com/watch?v=IDlmaUaiPmU

Pon, 28 gru 2020 16:37 | ocena: + 1

asaliasz70 | Załogant

Witam,ja juz pisalam do FN ale nie otrzymalam odpowiedzi ,a dotyczylo to znakow na ciele.Ja ponad 2 lata temu mialam ten znak i mam zdjecie ktore moze potwierdzić wiarygodność. Mieszkam w UK i ten znak pojawil sie laten,na wakacjach w Kornwalii. Bardzo chcialabym wiedziec wiecej na ten temat,jesli zostaly te znaki sklasyfikowane to prosze o wyjaśnienia. Czy jest szansa na artykul dotyczacy tych znaków w FN???prosze o jakakolwiek odpowiedź

Pon, 28 gru 2020 14:16 | ocena: + 3

BROKEREK | Załogant

Poprosiłem Kapitana aby opisał historię Pani Zofii, oto odpowiedź Kapitana:
Opisywana w programie kobieta dostała propozycję od obcych uczestniczenia w programie badawczym polegającym ma tym, że były monitorowane jest emocje, ale także bliskich członków jej rodziny. I na tę propozycję ona się zgodziła. Interesowało ich wszystko: smutek, żal, radość, także wszelkie niepokoje związane z sytuacją materialną czy chorobami. P. Zofia opowiadała, że wraz z wyrażenie zgody na program obecność obcych istot w jej domu była bardzo częsta. Zostało jej także powiedziane, że tym razem tylko ona będzie mogła ich widzieć, a nie tak, jak wcześniej także jej mąż i dzieci. I tak dokładnie było.

Kobieta twierdziła, że obcy dokładnie wytłumaczyli jej, dlaczego zrobili ten projekt. Zgodnie z przekazaną wiedzą każda cywilizacja musi nie tylko rozwijać się technologicznie, ale także duchowo. Oni osiągnęli niespotykany wręcz poziom zaawansowania technologicznego, ale także potrafili robić niebywałe rzeczy tylko siłą własnego umysłu. Niestety w drodze rozwoju zatracili coś, co nazywali „emocjonalnym elementem ścieżki duchowej”. Uznali, że cywilizacja ludzi na Ziemi jest co prawda niesłychanie prymitywna technologicznie, ale ma bardzo silne emocje, więzi uczuciowe łączące dzieci i rodziców przez całe życie itp. Postanowili to obserwować, zrozumieć i pewne elementy przenieść do siebie. Tłumaczyli, że ta sprawa jest bardzo ważna, aby „skorygować” kurs rozwoju ich świata.

Do samej śmierci p. Zofii był utrzymywany bardzo silny jej kontakt z obcymi, o czym opowiedziała FN dwa lata przed swoją śmiercią.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 30 gru 2020 05:32 | brak oceny

Kevez | Załogant

@BROKEREK,
Pani Zofia Namlik została zmanipulowana (nie tylko ona) w niecne zagrywki "kosmicznych braci" którym nie chodzi o rozwój "duchowy" tylko o poznanie zasady boskiej mocy istnienia i konstrukcji duszy. Aby posłużyć się do jej rekonstrukcji, a później w perfidnym zamierzonym planie pokonać Boga jego mocą tworzenia. Odwieczna walka dobra ze złem. Ten typ kosmitów, według biblijnych podań to nie inaczej jak "upadłe anioły", które swą wysoce rozwiniętą technologią potrafią klonować "ludzkie" byty i nie tylko, oraz dokonać transfer duszy do tych organizmów. Gdy osiągną tajemnicę tworzenia duszy, posłużą się do pokonania boskiej mocy.
Uważa się, iż świat jest domeną diabła i jest on władcą materii, a Bóg znajduje się poza materią i jego stworzony świat duchowy nie ulega materialnym wpływom.
Przybyli na ziemię kosmici o takiej niecnej nacji, w taki o to wysublimowany sposób, omamili między innymi rząd amerykański (wspomina o tym szef Izraelskiej Agencji Kosmicznej Haim Eshed), którzy podpisali rodzaj kontraktu by prowadzić tu eksperymenty w zamian za ich "pomoc" technologiczną. Prawdziwie uduchowieni Kosmiczni Bracia przybywający na ziemię nie stosują tego typu obłudny i występny sposób dialogu w celu porozumienia z rasą ludzką.
To tak w skrócie opisałem.

Pon, 28 gru 2020 10:15 | brak oceny

Tomko41-_- | Załogant

Dzień dobry.
Wczoraj z uwagą wysłuchałem audycji Pana Roberta na YT....po czym postanowiłem odwiedzić stronę fundacji i rzucić nowe światło na "projekt kontakt".
Biorąc pod uwagę ogólnodostępne forum nie chcę ujawniać danych osobowych, zdjęć i zeznań osoby od której mam w.w materiały... ponieważ sprawa jest delikatnie mówiąc bardzo "dziwna i rozwojowa"... ale moim zdaniem ściśle związana z tym obiektem. Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam

Nie, 27 gru 2020 17:25 | ocena: + 4

BROKEREK | Załogant

Witam Panie Robercie

Strasznie gubi Pan wątki

W ostatnim LIVESTRIMIE opowiadał Pan o Pani której wszczepiono implant, zaczął Pan mówić że miała propozycję od obcych i nie dokończył Pan jaką i co się dalej z nią działo. Proszę o napisanie.

Mam też pytanie czy spotkał się Pan z programami Roberta Alexandra Gajdzińskiego - dyktowania ludzi w duchu a jeśli tak to co Pan o tym sądzi.

dziękuje za odpowiedź i Szczęśliwego Nowego Roku

Maciej

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 gru 2020 10:11 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

@BROKEREK, dołaczę jeszcze pytanie o losy implantu pani Zofii Namlik, o której pan Kapitan wspomniał w livestreamie. Pytałam już o to ponad rok temu w prywatnym mailu do FN, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Pani Namlik zmarła jakiś czas temu. Czy wyraziła zgodę na pośmiertne wyjęcie implantu z jej głowy? Czy implant był w jej ciele do jej śmierci? Pozdrawiam - Abe11

Nie, 27 gru 2020 15:54 | ocena: + 1

mihavilus | Załogant

A ja proponuję zmienić platformę do prowadzenia przyszłych webinarów na Zoom bądź darmowe Clickmeeting lub GoToWebinar. Zredukuje to liczbę problemów technicznych w przyszłości.

Nie, 27 gru 2020 13:57 | ocena: + 3

Christian_Edwardson | Załogant

Może to kogoś zainteresuje. W "Starożytnych Kosmitach" był odcinek o Strefie 51. Giorgio Tsoukalos był z ekipą pod granicą strefy i nagrali obiekt kształtem zbliżony do tego tu, ale ogromnych rozmiarów. Obiekt był cały świecący na biało, a zakończenia stożkowe były pomarańczowe. Pod koniec tego odcinka znów pokazali to nagranie i zrobiłem szybko jego zdjęcie, ale nie wyszło dobrze. Na początku tygodnia był kolejny odcinek "Starożytnych Kosmitów" dotyczący szturmu na Strefę 51, który odbył się w ubiegłym roku i znów pokazany był ten obiekt przez moment. Tym razem pod granicą strefy był były pracownik brytyjskiego Ministerstwa Obrony Nick Pope. A wirusami to szkoda sobie psuć głowę i widać moja prośba została wysłuchana. Nic nie dzieje się przypadkiem. Pozdrawiam z Marsa!

Nie, 27 gru 2020 10:46 | ocena: + 9

Orion_1957 | Załogant

Jakże miło nam ponownie słuchać Naszego Kapitana. Bardzo ciekawa audycja. Oczywiście, że rozumiemy powstałe opóźnienie podczas rozpoczęcia programu. Uważam, że niedopuszczalne jest to kiedy stado tzw. baranów obraża prawie każdego uczestnika na czacie w tym samego prowadzącego. Myślę, że powyższa audycja powinna mieć miejsce na stronie Fundacji Nautilus włącznie z czatem na którym możemy się wypowiadać, zadawać pytania itd. Pamiętam jak w minionym okresie obraz mieliśmy na YouTube natomiast czat był na stronie Fundacji. Nie można dopuścić osób które tylko chcą zakłócić przebieg całego spotkania. Wiem, że nie należy się przejmować takimi osobami ale jakże jest to przykre kiedy się widzi chamskie komentarze. Panie Kapitanie dziękujemy za livestream i prosimy o kolejny z nową partią materiału. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 gru 2020 15:48 | ocena: + 1

ania28261 | Załogant

Witaj Orionie_1957 zgadzam się z Tobą w 100 % odnośnie audycji z p. Kapitanem. Była bardzo ciekawa, i naprawdę tak długo czekaliśmy na ten livestream. Jest tyle ważny tematów na FN, że naprawdę warto czekać, warto słuchać bo jest to coś naprawde niezwykłego co nas otacza i prawdziwego, to się dzieje na naszych oczach a p. Kapitan nam o tym bardzo dobrze relacjonuje. A jeśli ktoś dodaje zły komentarz to oczywiście tutaj nie powinno mieć to miejsce ale to nie ma znaczenia to są tylko cienie, które gdzieś się rozmyją.

Nie, 27 gru 2020 09:24 | ocena: + 6

Livvi_33 | Załogant

Bardzo dziękuję za mega ciekawy livestream, przychylam się do komentarza @kasiask żeby w kolejnej transmisji uniemożliwić komentowanie z uwagi na sfrustrowane i paskudne trole internetowe.

Nie, 27 gru 2020 07:38 | ocena: + 5

kasiask | Załogant

Livesteam był bardzo ciekawy.Proponuję następny bez możliwości dodawania komentarzy.
Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.