Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 6
Wyświetleń: 6041x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 14 sty 2021 20:24   
Autor: FN, źródło: FN   

DOMOWE KAMERY MONITORINGU REJESTRUJĄ PRZELOTY DZIWNYCH OBIEKTÓW

W naszych domach coraz częściej są instalowane kamery monitoringu. Ku zaskoczeniu ich mieszkańców okazuje się, że pozwalają one uchwycić zagadkowe obiekty przelatujące przez pokój. Jeden z ciekawszych  filmów nagrała w nocy domowa kamera pastora Monzela Forda z Daytona Beach (USA). Prezentujemy ten film.

Tego typu nagraniami zajmują się badacze zjawisk niezwykłych na całym świecie. Rejestrowane przez kamery obiekty nazywane są różnie (orbs, ghosts itp.) i wyglądają różnie, ale łączy je jedno - są niewidoczne gołym okiem.  Potrafi je zarejestrować wyłącznie kamera monitoringu lub matryca aparatu fotograficznego. Nasze oczy są w stanie wyłapać jedynie fragment pasma światła (dla ludzi zakres światła widzialnego wynosi około 380–740 nm). Te obiekty wyraźnie poruszają się w innym wymiarze, niewidzialnym dla nas.

Na pokład okrętu Nautilus przyszła informacja o ciekawym filmie, który zarejestrowała kamera monitoringu w domu czarnego pastora Monzela Forda w Daytona Beach (USA) w październiku 2020 roku. Kamerę miał ustawioną w głównym pokoju w domu. Rejestrator ruchu zarejestrował podejrzaną aktywność i zawiadomił pastora SMS-em na telefon komórkowy. Była noc, pastor  obawiał się, że doszło do włamania.

Kiedy obejrzał zapis z nocnego nagrania z pokoju nie mógł wyjść ze zdziwienia – w pokoju poruszał się dziwny obiekt o bardzo osobliwym kształcie.Potem stało się coś jeszcze bardziej zdumiewającego – obiekt rozdzielił się na trzy części!
Materiał o tym nagraniu ukazał się w lokalnej telewizji  WESH 2 News, gdzie pokazano fragment tego nagrania. 

Podobnych materiałów w sieci jest bardzo dużo. Oto kolejny przykład nagrania z kamery, która była w dzwonku do drzwi wejściowych (USA). W nocy zarejestrowała pojawienie się takiego, dziwnego obiektu.
Sprawa trafiła także do TALK SHOW w telewizji ABC. Oczywiście była komentowana w tonie prześmiewczym.Na pokład Nautilusa trafia ostatnio coraz więcej takich właśnie materiałów. Ludzie instalują w pokojach kamery wideo, potem przeglądają nagrania i ze zdumieniem zauważają, że przez pokój przelatują np. jasne kule. Oto dwa przykłady takich filmów z ostatnich dni (tylko w ub. roku dostaliśmy ponad 20 takich właśnie nagrań!). Wszystkie nagrania wraz z opisami są archiwizowane, choć niestety nie mamy czasu umieszczać ich w serwisie.

From: [...]
Sent: Friday, January 8, 2021 5:56 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Orby podczas gdy nikogo nie było w mieszkaniu

Witam.
Dziś moja kamera monitoringu podczas mojego pobytu na zakupach zaalarmowała mnie o ruchu w domu. W mieszkaniu było wyłączone światło i żadnych źródeł światła czy też ruchu. Na filmie widać 3 orby (drugiego ciężko zauważyć ale pojawia się na moment nad jednym z padów od Xboxa koło myszki leżącej na półce na pierwszym planie)
Mam nadzieję że film Państwa zainteresuje.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]
Oświęcim
I kolejny film z tych „ostatnich z naszej poczty”.

From: [...]
Sent: Wednesday, January 13, 2021 2:46 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Fwd: Nagranie

Cześć,

dostałem ten film ponieważ autorowi orby wydają się podejrzane oraz zarzeka się, że nie ma tam żadnego zegara, który słychać.

Oczywiście oprócz filmów są także zdjęcia, które staramy się prezentować w serwisie na bieżąco. Oto przykład zdjęć przysłanych 5 stycznia 2021.

From: […]
Sent: Tuesday, January 5, 2021 10:56 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Mgły i kule.

Witam,
Przesyłam kilka zdjęć zrobionych ostatnio , przedstawiają pojawiającą się się znikąd i nagle mgłę, niewidoczną gołym okiem. Często towarzyszą jej kule. Jedno ze zdjęć wykonałam telefonem - Przedstawia pieska  w towarzystwie smug, pozostałe wykonane zostały aparatem z lampą. Jak zwykle  przesyłam podziękowania dla Oriona_1957 za pomoc w obróbce fotek.
Z pozdrowieniami
Marika3-04
P.S. można podpisać nickiem.


Dziękujemy za wszystkie zdjęcia. Przy okazji tej publikacji jeszcze dwie sprawy z tych bieżących. Pierwsza to dziwne zjawisko na zdjęciach z Marsa. Autorem zgłoszenia jest oczywiście czytelnik serwisu FN.


From: […]
Sent: Tuesday, January 5, 2021 5:07 PM
ToFN
Subject: Ufo na marsie

Witam znalazłem kilka obiektów na zdjęciach nasa z marsa 4k
link żródło    https://www.youtube.com/watch?v=ZEyAs3NWH4A
wiem Panowie że macie swoje sposoby na weryfikacje i analizę nie twierdze że to konkret nie mam żródłowego  zdjęcia ani odniesienia do wielkości obiektów ale wygląda to ciekawie 1 wyglądem przypomina Oumuamua
Pozdrawiam

Zdjęcia dołączone do e-maila poniżej.

 

 


I ostatnia, najważniejsza sprawa: mamy kolejne zgłoszenie odo osoby, która zauważyła dziwny znak w postaci ‘koła sterowego’, który pojawił się na jej ciele. Zgłoszenie otrzymaliśmy 14 stycznia 2020.

From: […]
Sent: Thursday, January 14, 2021 7:05 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Znamie

Witam
Wczoraj rano zauwazylam pod prawą piersią znak o którym piszecie w artykułach.
Czy macie państwo może jakieś nowe informacje skąd i dlaczego to znamię pojawia się na ciele
W załączniku przesyłam zdjęcie
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Witamy,
Dziękujemy za wiadomość, zgłoszenie i zdjęcie.
Na temat tego znaku nie wiemy nic nowego ponad to, co publikujemy w serwisie od dawna.
Krótka wiadomość na ten temat ukazała się tutaj:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4050,wiadomosc-we-snie-od-osoby-zmarlej-fizycznie.html

I trochę więcej tutaj:

https://www.nautilus.org.pl/pytania,442,czy-w-sprawie-tajemniczych-znakow-na-ciele-posiadacie-nowe-informacje.html

Zdjęcie i opis trafiają do naszego Archiwum.
Pzdr
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

I już na koniec... e-mail sprzed kilku (!) minut.  ;)

From: [...]
Sent: Thursday, January 14, 2021 10:27 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: twarze wybuch wulkanu

Witam,
Na ujęciach w chmurach widać twarze a pod koniec filmiku cała postać


https://www.liveleak.com/view?t=9Z6L7_1610492401

Pozdrawiam
[...]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wystąpił w najnowszym teledysku grupy rockowej KOKON. Tekst jest także nawiązaniem do tego, co robi w swoim życiu jasnowidz z Człuchowa.

 

 

Komentarze: 6
Wyświetleń: 6041x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 14 sty 2021 20:24   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 19 sty 2021 20:52 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

Pandemia Korona wirusa pokrzyżowała mi plany zawodowe, i jestem dozorca nocnym. Mam przed sobą cztery wielkie monitory, przekazujące obraz z terenu dużego budynku na okrągło w czasie rzeczywistym. Jasne kule pojawiają się z jednej strony ekranu by przepłynąć przez dajmy na to korytarz, szybciej lub wolniej. Są mniej lub bardziej wyraziste. Czasami przy tej okazji, kamera sygnalizuje ruch odpowiednią ikonką, jak gdyby ktoś korytarzem przechodził. U mnie to "codzienność " Pozdrawiam

Pt, 15 sty 2021 14:33 | brak oceny

John-316 | Załogant

Czy ktoś (po obejrzeniu filmu z monitoringu pastora) ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia? W ten sposób właśnie pojawiają się w naszych domach, przenikając przez ścianę na przykład. Potem mogą sobie robić co im się podoba. Prawdopodobnie w ten właśnie sposób dostają się do osób będących obiektami ich badań (wszczepione chipy itd). A najfajniejsze jest to, że na miejscu mogą podzielić obowiązki i każdy robi co innego. Pozdrawiam serdecznie.

Pt, 15 sty 2021 09:14 | ocena: + 1

Mike_Alpha7 | Załogant

Kiedyś robiłem fotografie mojemu dziadkowi i babci w ich mieszkaniu. Na dwóch różnych fotografiach, na których widnieli osobno, bezpośrednio nad ich głowami znajdował się okrągły "orbs". Na kolejnych zdjęciach nie było już żadnych "dodatkowych" obiektów. Obydwa zdjęcia były wykonane w innym kierunku więc pojawienie się jakiegoś odbłysku na optyce aparatu lub jakichś pyłków kurzu bezpośrednio nad jedną i drugą osobą jest raczej mało prawdopodobne.

Odnośnie pojawiających się znaków na ciele, ich kształt kojarzy mi się z gniazdami w ciele jakie mieli bohaterowie filmu Matrix.
W dzieciństwie (lata na przełomie 80/90) czasem miewałem myśli o tym, że "co jeśli ja właśnie śnię". Obudzę się kiedyś za 100 lat i co będzie dalej? W wyobraźni widziałem bardzo jasne światło i zamazany obraz w takiej chwili. W ubiegłym roku na swoim kanale p. Krzysztof Jackowski mówił o poczuciu, że obecne życie nie jest tym właściwym i może być snem. Idąc tym tropem, pojawiające się znaki na ciele w kształcie koła sterowego, mogą być np. swojego rodzaju odciskami od jakiejś podłączonej do nas aparatury w wymiarze w którym faktycznie przebywamy.

Pt, 15 sty 2021 04:06 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Ja kiedyś nagrałem latające obiekty u mnie w domu. Szybko przelatujące, rozmiaru około 2-5 centymetrów. Wygląda na to, że jest to powszechne zjawisko i u wielu ludzi latają w domach, a także na zewnątrz.

Czw, 14 sty 2021 22:22 | brak oceny

Maria_st | Załogant

Ok tydzień temu jestem w swoim pokoju / na dworze szaro / i raptem słyszę jak włącza się czujnik ruchu w przedpokoju i zapala się światło. Ponieważ nie słyszałam ale wyczułam Czyjąś obecność myślałam że to kot wszedł do domu i właśnie idzie do mojego pokoju. Jednak nie wszedł, światło nie gasło i to mnie zdziwiło. Wyszłam a tam nikogo choć jak wcześniej napisałam czuję obecność. Odezwałam sie na głos bo domyślałam sie Kto .
Poszłam do pokoju a za chwile światło zgasło.
Widocznie to co niewidoczne ma wpływ na elektrykę tak jak potrafi zamanifestować się zapachem a nawet poruszeniem przedmiotu.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.