Dziś jest:
Sobota, 8 maja 2021

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

Komentarze: 4
Wyświetleń: 2190x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 22 kwi 2021 04:24   
Autor: FN, źródło: VICE World News    

KANADA: UJAWNIONO SETKI RELACJI PILOTÓW O SPOTKANIACH Z UFO

Piloci komercyjnych linii lotniczych zgłaszają bardzo często raporty o obserwacjach UFO nad Kanadą. Serwis VICE World News dotarł do dziesiątek tego typu relacji z kokpitów o obserwacjach Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Piloci z takich linii Air Canada, WestJet, Porter i wielu, wielu innych składali szczegółowe relacje o incydentach lotniczych z UFO, które trafiły do specjalnej bazy danych.
Na zdjęciu poniżej widzimy samolot Porter Airlines, który startuje z lotniska na wyspie w Toronto - piątek 13 listopada 2015 r.
Identyczna maszyna uczestniczyła w niezwykłym incydencie z UFO rok później, kiedy załoga nagle wykonała gwałtowne nurkowanie, aby uniknąć zderzenie z obviektem UFO, który nagle pojawił się tuż przed samolotem. Do zdarzenia doszło nad jeziorem Ontario. To tylko jeden z wielu przykładów incydentów z UFO nad Kanadą. Okazało się, że podobnych są nie dziesiątki, a setki.
 
Rankiem 30 maja 2016 r. Samolot Air Canada Express lecący z Montrealu do Toronto zgłosił, że „przeleciał nad niezidentyfikowanym obiektem latającym o okrągłym kształcie, lecącym z prędkością większą niż 550 km / h. Na wysokości
ponad 5 kilometrów nad jeziorem Ontario 14 listopada tego roku dwóch członków zobaczyło obiekt, który  jak potem opisywali - „wydawał się być solidny… i miał kształt pionowo lecącej opony samochodu o gigantycznych rozmiarach”.

Przeglądając tysiące raportów w rządowej bazie danych o incydentach lotniczych, serwis VICE World News odkrył dziesiątki najnowszych obserwacji UFO, których autorami są piloci z kanadyjskich i międzynarodowych linii lotniczych.

Kolejny przykład: załogi dwóch samolotów linii WestJet relacjonowały, że w pobliżu doliny Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej w nocy 16 marca 2017 r. widzieli jasny dysk, który wykonywał manewry poza zasięgiem wszystkiego co lata na Ziemi i "wyraźnie ich obserwował".

Do kolejnego spotkania z UFO doszło przed świtem 10 stycznia 2015 r. W okolicy regionu Regina wiele załóg samolotów relacjonowało o pojawieniu się "bardzo dużego obiektu z małym białym światłem pośrodku, który był otoczony czymś w rodzaju silnie promieniujące aureoli”. UFO przez chwilę było nieruchome, po czym w ułamku sekundy obniżyło wysokość o kilka tysiący metrów, co wzbudziło krzyki w kokpicie pilotów, co zanotował układ do nagrywania rozmów w kokpicie.

Wielu pilotów wykonało także rysunki dziwnych obiektów, które trafiły potem do dokumentacji obserwacji UFO.Obserwacje pochodzą z archiwum urzędu lotnictwa cywilnego (CADORS), ale są często powielane przez takie instytucje jak Urząd Transportu Kanady, federalny departament nadzorujący transport drogowy, kolejowy, morski i lotniczy. CADORS zawiera posiada prawie 300 000 zgłoszeń incydentów lotniczych dotyczących wszystkiego, od usterek mechanicznych, przez awanturniczych pasażerów, po zderzenia z ptakami. Zawiera również fascynujący dział obserwacji UFO dokonanych przez zawodowych lotników w kanadyjskiej przestrzeni powietrznej.

Piloci prawdopodobnie nie zgłaszają około 90 procent UFO, które widzą, ponieważ wiedzą, że może to mieć implikacje dla długiej kariery” - twierdzi były pilot Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych (RCAF), John „Jock” Williams.

Williams jest konsultantem lotniczym, komentatorem telewizyjnym i pilotem cywilnym, który spędził 36 lat w kanadyjskiej armii, w tym ponad dwie dekady latał wojskowymi myśliwcami. Przez kilkanaście lat pracował również jako oficer ds. Bezpieczeństwa lotów w Urzędzie Transportu Kanady.

Jego zdaniem są obserwacje UFO świadczące o tym, że naszą przestrzeń powietrzną naruszają obiekty wykonane poza Ziemią.
Przykład?  21 października 2005 r. w godzinach porannych kontrolerzy ruchu lotniczego „otrzymali raporty od czterech (4) załóg samolotów o błyszczącym, srebrnym obiekcie w kształcie dysku nad Toronto. na wysokości ok. 9 kilometrów , który gwałtownie skręcił i błyskawicznie odleciał na południowy wschód nad jezioro Ontario. Obiekt wyraźnie słyszał komunikaty wieży kontroli lotów, bo zareagował na jeden z nich. Stał nieruchomo nad miastem, po czym po 1 sekundzie miał prędkość kilku tysięcy kilometrów na godzinę.

Okazuje się, że takie incydenty z UFO zdarzają się praktycznie co miesiąc, ale piloci ich nie zgłaszając obawiając się kłopotów.

 

I jeszcze ciekawostka z naszej najnowszej poczty.

From: [...]
Sent: Wednesday, April 21, 2021 1:07 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject:  UFO

 

Witam załogę Nautilusa

  Wczoraj znalazłem coś takiego: 

https://www.youtube.com/watch?v=4WIBmsLvpz0

  pozdrawiam

[....]

Dopiero co w sieci furorę robiło nagranie pokazujące dziwny, piramidalny obiekt uchwycony nad amerykańskim okrętem wojennym, a w internecie już pojawiły się kolejne materiały Pentagonu ukazujące niezidentyfikowane obiekty latające.

W strukturach amerykańskiej armii od kilku lat działa specjalna jednostka zajmująca się badaniem UFO. To właśnie z archiwum Unidentified Aerial Phenomena Task Force do sieci trafiło nagranie pokazujące dziwny obiekt unoszący się nad amerykańskim okrętem wojennym, także stamtąd do internetu przeniknęły zdjęcia trzech UFO uchwyconych w 2019 r. przez pilota amerykańskiej marynarki wojennej US Navy z pokładu samolotu F/A-18 Hornet. Pilot wykonał te zdjęcia w przeciągu pół godziny.
Susan Gough, rzecznika prasowa Departamentu Obrony, potwierdziła autentyczność tych fotografii.  Nie chciała w żaden sposób skomentować widocznych na nich obiektów. Na zdjęciach widzimy biały sferyczny obiekt uchwycony na bezchmurnym niebie, na innym oglądamy dziwne, przypominające błyszczącą galaretkę UFO, a na kolejnym obiekt o kształcie grotu strzały czy żołędzia.


From: [...]
Sent: Saturday, April 24, 2021 4:43 PM
To: Redakcja FN GMAIL
Subject: !

 

Człowiek z Harvardu uważa, że Obcy istnieją!

https://tvn24.pl/go/programy,7/tylko-w-tvn24-go-odcinki,283316/odcinek-1017,S00E1017,501845Komentarze: 4
Wyświetleń: 2190x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 22 kwi 2021 04:24   
Autor: FN, źródło: VICE World News    


Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 24 kwi 2021 17:19 | ocena: + 2

speedy29 | Załogant

" Obiekt wyraźnie słyszał komunikaty wieży kontroli lotów, bo zareagował na jeden z nich" - to znaczy że rozumieją "ziemskie" języki lub pojazd mógł być pilotowany przez człowieka.....

Czw, 22 kwi 2021 10:22 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Jestem niejako zmuszony ponownie odnieść się do najnowszych
informacji płynących z Pentagonu, jak również z raportów rządowej
bazy danych w Kanadzie. To proszę Państwa nie są już opowieści
ludzi, którzy przypadkowo coś zaobserwowali i dokonali na swój
sposób rejestracji w formie zdjęcia lub filmu ( najczęściej telefonem
komórkowym ). Obecnie zaczynają docierać do opinii publicznej
relacje i dokumentacja w dużej ilości od osób i instytucji zajmujących
się profesjonalnie zjawiskiem UFO. Wiem, co piszę i nie zaprzestanę
brać czynnego udziału w tych niezwykle ważnych dla ludzkości
doświadczeniach. Gdy w 2014 roku otrzymałem "przekaz" w śnie
proroczym od Obcej Cywilizacji, że za około 9 lat dojdzie do ich
ujawnienia się przed ludzkością, coraz bardziej jestem przekonany,
że tak się stanie ok.2023-2024 roku. Nikt i nic nie jest w stanie
temu zapobiec, bo jeśli doszłoby do próby zaatakowania ich pojazdów,
dojdzie do zmasowanego ataku na naszą planetę i nie zdołamy się
obronić, gdyż potencjał militarny i technologie, którymi dysponują,
są poza naszym zasięgiem przez kolejne dziesiątki, a nawet setki lat.
Jeden z przedstawionych na rysunku pojazdów Obcych przypomina
mi wyglądem i kształtem pojazd, którym wylądowali na naszej Planecie.
Od spodu widoczne było duże okrągłe wejście do tej maszyny.
Zapraszając do wnętrza pojazdu powiedzieli wyraźnie, cyt. " zapraszamy
do naszego KOŁA KWADRYGI ".
Obserwując bacznie doniesienia światowe na temat obiektów i pojazdów
UFO w różnych częściach naszego Globu, muszę przyznać, że to o czym
mnie informowano, ziści się za około 3 lata.
Kto nie chce w to uwierzyć, nie musi. Nadejdzie ten czas, że uwierzą
wszyscy.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Czw, 22 kwi 2021 10:21 | ocena: + 2

Einstein | Załogant

Myślę, że rok 2021 będzie, a raczej jest rokiem przełomowym w ujawnianiu spotkań pilotów z U.F.O. Znikną w końcu ironiczne uśmieszki na twarzach redaktorów stacji telewizyjnych głównego nurtu, nastąpi reset w tym aspekcie wcześniej niż się to jeszcze pare lat temu wydawało... -są empiryczne dowody obecności OBCYCH na naszej planecie i tego się już dłużej nie da ukrywać! ALE tu nie trzeba być jakimś filozofem- każdy kto choć trochę zdaje sobie sprawę z ogromu [już nie mówię WSZECHŚWIATA bo ten wymyka się z pod kontroli umysłu każdemu z nas] naszej GALAKTYKI [drogi mlecznej] to wie, że cywilizacji wyprzedzających nas technologicznie są tysiące, miliony- TYLKO W NASZEJ GALAKTYCE! I to OBCY żyjący na planetach znacznie starszych od naszego Słoneczka.
Ludzie tu na ziemi jak dzieci we mgle- żyją zamknięci w bańkach, zamknięci w obozach pracy zwanych "państwami", niewolnictwo jest nagminne, wyzysk jeden przez drugiego, wojny, konflikty itd...- jednym słowem PIEKŁO NA ZIEMI! Na szczęście wielu ludzi [i to na całym świecie] budzi się..., sprawy duchowe, energetyczne są tysiące razy ważniejsze od tych marnych, fizycznych!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 22 kwi 2021 13:29 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

@Einstein, witam Szanowny Załogancie!
Ten wpis to jest esencja tego niezwykle
ważnego zagadnienia, z którym niektórzy
ludzie zaczynają się powoli oswajać.
Nie ma innej drogi, musimy zdać sobie
sprawę, że ludzkość czeka niewyobrażalny
zwrot w rozwoju cywilizacyjnym. To, co
dzieje się obecnie na świecie, może tylko
doprowadzić nas do samounicestwienia.
Na każdym kroku zagrożenia, strach przed
dniem jutrzejszym, pogłębiające się nierówności
społeczne i brak nadziei na lepszą perspektywę,
pozbawiają ludzi wszelkich złudzeń, że nastąpi
jakikolwiek zwrot w ich dotychczasowej egzystencji. Nie tego ludzie oczekują i widać
coraz bardziej wielką tęsknotę za czymś, co
zmieni ich los. Jedyną szansą byłoby doczekanie się jakiejś "pomocy z zewnątrz".
Myślę, że to "Piekło na Ziemi", jak piszesz,
skończy się niebawem za sprawą naszych
Starszych Braci z Kosmosu. Jestem przekonany,
że nieznana nam jeszcze Cywilizacja Pozaziemska przygotowuje się do pewnej Misji,
związanej z dalszym rozwojem ( w szerokim znaczeniu tego słowa ) ludzkości.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

8 maja 2021: [...] Kolejna niepokojąca wizja przyszłości Krzysztofa Jackowskiego. W miesiącach wakacyjnych wydarzenie, które wstrząśnie światem - w konsekwencji pojawi się gospodarczy kryzys, który ze świata dotrze także do Polski. Na jesieni jak powiedział jasnowidz 'powrót zarazy z ogromną siłą. O wizji jasnowidza piszemy w ramach projektu MESSING  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 15:12 | [...] Witam wczoraj [ 7 maja 2021 - przyp. FN] około 19:10 dostrzegłem kilka ciemnych punktów wiszących rozproszonych na niebie. Miejscowość Bełżyce. obserwowałem je z okolic ulicy Przemysłowej na zachód. Zrobiłem nagranie i udało mi się złapać jeden z tych obiektów. Chociaż robiłem to trochę na ślepo, ponieważ lepiej było je widać okiem niż w ekranie telefonu. Nawet myślałem, że nic nie nagrałem. W każdym razie przesyłam nagranie do analizy. Proszę o anonimowość [dane do wiadomości Fundacji ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD BEŁŻYCAMI - 7 maja 2021, godz. 19:10

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.