Dziś jest:
Sobota, 19 czerwca 2021

To oczywiste, że obróbkę kamieni w starożytności robiono przy użyciu zaawansowanej technologii. Dowodem może być to, że wykonanie nawet prostego muru z tamtych czasów z dopasowanymi do siebie  głazami ważącymi każdy po kilkadziesiąt ton jest dzisiaj poza zasięgiem specjalistycznych zespołów, które dysponują współczesnymi maszynami.
Erich von Däniken, W krzyżowym ogniu pytań (Im Kreuzverhör, 1978)

Komentarze: 7
Wyświetleń: 2743x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 29 kwi 2021 05:54   
Autor: FN, źródło: NASA   

KOLEJNE NAGRANIE Z OBIEKTEM UFO PRZELATUJĄCYM OBOK POJAZDU SPACEX

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że pojazd firmy SpaceX „Crew Dragion” był obserwowany przez pojazd UFO z odległości ok. 14 kilometrów  w przestrzeni kosmicznej. Pojawiły się nowe wiadomości w sprawie tego incydentu, a także nowy film z przelotem małego, ciemnego i kulistego obiektu obok pojazdu „Crew Dragon”.

 

W sobotę 24 kwietnia 2021 rano do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zacumował statek Crew Dragon, na którego pokładzie znajdowała się czteroosobowa załoga. Podczas trwającego niemal dobę lotu doszło do nietypowego incydentu związanego z UFO.

 Statek Crew Dragon Endeavour wystartował o godzinie 11:49 polskiego czasu z Przylądka Canaveral na Florydzie. Na pokładzie statku znajdowali się astronauci Shane Kimbrough oraz Megan McArthur (NASA), Akihiko Hoshide (JAXA) oraz Thoms Pesquet (ESA). Start przebiegł absolutnie bez żadnych zakłóceń. Zupełnie przy okazji SpaceX potwierdziło, że ich statki i rakiety są faktycznie wielokrotnego użytku także w przypadku misji załogowych. Zarówno Endeavour, jak i pierwszy człon rakiety Falcon 9 użyte do realizacji misji już wcześniej były po jednym razie w przestrzeni kosmicznej.

Nieoczekiwane spotkanie w drodze do stacji

Po drodze do orbitalnego laboratorium, w okolicach godziny 19:30 polskiego czasu do statku Crew Dragon zbliżył się niezidentyfikowany obiekt. W pierwszej chwili obiekt został zidentyfikowany jako bezpośrednie niebezpieczeństwo zarówno dla załogi, jak i dla statku. Ostatecznie jednak obiekt bezpiecznie przeleciał w odległości 45 km od statku. Są jednak nowe informacje dotyczące kursu lotu obiektu UFO. Okazuje się, że był to idealny kurs w kierunku ISS, czyli Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. To wyklucza hipotezę, że był to „kosmiczny śmieć”. Według najnowszych danych obiekt w pewnym momencie zniknął z radarów.

Ale oto pojawiło się nowe nagranie z przelotem małego, ciemnego i kulistego obiektu UFO obok Crew Dragon.

Tak wyglądał ten obiekt.


Film jest fragmentem relacji z dokowania Crew Dragon. Przelot obiektu zauważył jeden z internautów (film jest poniżej).

Uwaga, najnowsza obserwacja UFO z naszego projektu EMILCIN.COM. Tym razem Szkocja.

SZKOCJA: 21 KWIETNIA TRZECH ŚWIADKÓW WIDZIAŁO OBIEKT UFO W OKOLICACH MIEJSCOWOŚCI TULLIBODY I CUMBERNAULD

21 kwietnia 2021 w Szkocji (Wielka Brytania) trzech niezależnych od siebie świadków obserwowało obiekt UFO, który poruszał się po niebie.

 UFO nad tym terenem po raz pierwszy zostało zauważone przez świadka 26 marca 2021. UFO migało jasnopomarańczowym światłem i było obserwowane przez kilka minut.

 Świadek, który zgłosił tę obserwację, spacerował z psem, kiedy zauważył pomarańczowe światło zbliżające się do niego z kierunku południowo-zachodniego.

Oto fragment jego relacji: „Od razu pomyślałem, że to chiński lampion, ale poruszał się zbyt szybko. Wtedy pomyślałem: może to meteoryt? Ale też wyglądał inaczej.  Był jaskrawopomarańczowy i złożony z trzech małych trójkątów blisko siebie.

Patrzyłem, aż zniknął za chmurami. Przeszedłem dalej, gdy inne UFO nadleciało z tego samego kierunku, było tego samego koloru, miało tę samą prędkość i kształt.

„Niestety mój telefon był zepsuty i dlatego nie mam żadnych dowodów poza opisem.

Zaledwie trzy dni wcześniej, w odległym o 30 km Cumbernauld, miała miejsce kolejna obserwacja UFO.

Świadek był w mieście Lanarkshire we wtorek, 23 marca 2021. Krótko po 21:00 zauważył jasny obiekt na niebie. Kiedy tylko zauważył obiekt, natychmiast zaczął nagrywać telefonem komórkowym.

Na filmie widać białe, migoczące światło na niebie. Materiał wideo trwa jedynie trzy minuty, jednak obserwator twierdził, że obiekt UFO poruszał się po niebie przez ponad dwie godziny.

Trzecia obserwacja miała miejsce w tym samym tygodniu, również w Cumbernauld.

Świadek twierdzi, że zauważył obiekt, który przemieszczał się z północy na wschód, a następnie zmienił kierunek z powrotem na północ, zanim zniknął. Dodatkowo nad nim przez chwilę były widoczne dwa małe obiekty.

Incydent miał miejsce krótko przed 21:30 w środę 21 kwietnia 2021.

Poniżej film, który zarejestrował świadek obserwacji.

W Bazie FN była narada zespołu projektu OTWARTE NIEBO, która dotyczyła tylko jednego tematu: tajemniczych znaków na ludzkim ciele. O tym zagadkowym fenomenie będziemy mieli wykład dla naszych przyjaciół z Hong Kongu.

Poniżej zdjęcie takiego znaku, które dostaliśmy 26 kwietnia 2021 roku. To bardzo świeża sprawa, którą dopiero dokumentujemy.


Komentarze: 7
Wyświetleń: 2743x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 29 kwi 2021 05:54   
Autor: FN, źródło: NASA   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 31 maj 2021 12:43 | brak oceny

Adriano220 | Załogant

Moim zdaniem wyglądało to jak śmieć kosmiczny, może kawałek dodatkowego zbiornika. Na nagraniu widać że ten obiekt wiruje. Twierdzenie że to obiekt ufo to spore przegięcie.

Wt, 4 maj 2021 00:53 | brak oceny

Citizen | Załogant

Racjonalizując, niestety muszę zmartwić, na filmie widać okrągły obiekt, to jest kropla wody, lub jakiś płyn, ciekły azot. Na pewno nie UFO które chcielibyśmy w końcu zobaczyc

Pt, 30 kwi 2021 10:46 | ocena: + 1

Partenogeneza222 | Załogant

Obiekty U.F.O. pozaziemskiego pochodzenia latają sobie na potęgę w naszej atmosferze, przeważnie w 90% niewidoczne nawet dla radarów, natomiast co do tego obiektu przy pojezdzie spaceX nie można jednoznacznie czegoś sugerować, natomiast cokolwiek to było- było widoczne z początku na radarach, potem znikło z radarów -śmieć raczej wykluczony, pozdr.

Czw, 29 kwi 2021 20:19 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

to na pierwszym filmie to części ze statku, bo tych obiektów to tam jest wiele od momentu odłączenia kapsuły, to nie ufo, wspomniany obiekt nawet nie wylatuje z przestrzeni, to się dzieje we wnętrzu rakiety :-)

Czw, 29 kwi 2021 19:26 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Nie sądzicie że to zwykły śmieć chaotycznie się obracający, o nieregularnym kształcie. No i wielkość dość śmieszna.
Mnie interesuje czy te gustowne kombinezoniki są odpowiednie na ewentualną próżnie, zwłaszcza te "kaloszki" w ogóle nie krępujące ruchów? Porównując do tych z ISS.

Czw, 29 kwi 2021 14:42 | ocena: + 2

Orbs222 | Załogant

Może trochę z "ciekawości" chciał sprawdzić co tak "mknie" z ziemi;] Była to jak najbardziej manifestacja. Oczywiście z naszego bardzo zacofanego punktu widzenia ziemian było to niebezpieczne, ale dla nich 0,00% niebezpieczeństwa.., te pojazdy mogą wykonywać manewry o jakich ziemianom będzie wiadomo dopiero za jakieś setki, tysiace lat ... Chyba, że OBCY podziela sie z nami ziemianami częścią swojej technologii, no ale to trzeba oto zabiegać, pokazać że nie chcemy wykorzystać tego w celach militarnych i TU zaczynają sie "schody'.-tama nie do przejścia.., Nie podzielą się z nami wcześniej, dopóki nie będą mieć pewności ze nie wysadzimy w powietrze połowy układu słonecznego:] Oczywiście mowa o stanie fizycznym, bo znacznie ważniejszy jest stan ENERGETYCZNY, DUCHOWY...-dlatego ich pojazdy przeważnie w 90% są [dla bezpieczeństwa} w stanie fizycznym, półenergetycznym...

Czw, 29 kwi 2021 10:56 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

No co by nie mówić o tym nagraniu to obiekt w kształcie kuli EWIDENTNIE chciał zamanifestować swoją obecność. Po co innego miałby robić tak niebezpieczne (patrząc z naszej perspektywy) manewry i przelatywać między jedną a drugą częścią kapsuły ?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dwaj amerykańscy naukowcy twierdzą, że szansa na to, że koronawirus pojawił się naturalnie u zwierząt na tzw. mokrym targu w chińskim mieście Wuhan, jest 'jedna na milion'. Istnieją 'przytłaczające dowody' na to, że patogen został stworzony w laboratorium w Wuhanie - twierdzą eksperci.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 15 cze 2021 07:29 | [...] Zwracam się do Państwa z takim pytaniem,które od wczoraj chodzi mi po głowie i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Otóż wczoraj tj 14.06 wraz z żoną i synem poszliśmy na spacer i wracając do domu zobaczyliśmy 2 białe pkt na niebie (często patrzymy w stronę.nieba ponieważ lubimy obserwować  jak samoloty kierują się do lądowania na lotnisku w Pyrzowicach ) . Początkowo myśleliśmy,że to samoloty,jednak po chwili owe punkty stanęły w miejscu. Po około 3_4minutach obiekty odleciały ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

11 czerwca 2021 - dwa podłużne obiekty zarejestrowane przez kamerę drona (UTAH, USA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.