Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 12
Wyświetleń: 4369x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 29 maj 2021 07:30   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico, wirtualnemedia.pl   

NOWE SZCZEGÓŁY INCYDENTU ‘UFO NAD OKRĘTAMI US NAVY’

Obiekt UFO z ogromną prędkością zanurzył się w oceanie! – to nowa informacja dotycząca tego, jak zachowywał się Niezidentyfikowany Obiekt Latający, który został zauważony przez pilotów US NAVY.

Obsługa radarów na okrętach potwierdziła autentyczność materiału wideo, na którym niezidentyfikowany obiekt latający (UFO) wykonuje skomplikowane manewry, a następnie znika pod powierzchnią wody. Pentagon także potwierdził autentyczność nagrania.

 

W internecie pojawiło się nagranie wideo, na którym niezidentyfikowany obiekt latający (UFO) wykonuje skomplikowane manewry, a następnie znika pod powierzchnią wody. Pentagon potwierdził autentyczność nagrania.

Film został opublikowany w sieci przez Jeremy’ego Corbella, znanego badacza UFO i autora filmów dokumentalnych obecnych m.in. na Netfliksie.


Na filmie zarejestrowanym przez US Navy widać nieznany sferyczny obiekt o rozmiarach ok. 2 m, który wykonuje samodzielnie dosyć skomplikowane manewry w powietrzu, a na koniec znika pod powierzchnią wody. W tle słychać okrzyki żołnierzy pracujących w stacji radarowej.


 

From: […]
Sent: Friday, May 28, 2021 4:46 PM
To: FN
Subject: Wyciekło nagranie radaru wojskowego ukazujące obiekty UFO

 

Dzień dobry

Jeremy Corbell opublikował nagranie radaru wojskowego ukazujące obiekty UFO które zbliżyły się do okrętu wojennego USS Omaha w 2019 roku.

Moim zdaniem to przełom!

Poniżej link do nagrania które podbija internet

 

 

 

Rzeczniczka Pentagonu oficjalnie potwierdziła autentyczność opublikowanego materiału. Nie podała jednak szczegółów dotyczących zarejestrowanego obiektu. Czytaj także: Wyciekło wideo z UFO, Pentagon potwierdza autentyczność Według nieoficjalnych informacji poszukiwania sfilmowanej kuli w głębinach oceanu nie przyniosło rezultatów, choć były w nich zaangażowane podwodne pojazdy bezzałogowe wykorzystywane przez amerykańską marynarkę.

 I jeszcze jeden materiał.

Incydent „UFO NAD OKRĘTAMI US NAVY” – zapis ze stacji radarowej na lotniskowcu

Komentarze: 12
Wyświetleń: 4369x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 29 maj 2021 07:30   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico, wirtualnemedia.pl   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 3 cze 2021 08:21 | ocena: + 1

Thalia | Załogant

W Polsce też się działo... https://koszalin.wyborcza.pl/koszalin/7,179397,27159355,zestrzelic-ufo-taki-rozkaz-uslyszal-pilot-wojskowej-iskry-z.html#s=BoxOpImg6

Artykuł dostępny chyba tylko dla subskrybentów wyborczej. Ciekawy opis wydarzeń nad Darłówkiem, szkoda że MON milczy i nie odpowiada dziennikarzom. Pozdrawiam!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 17 paź 2021 12:08 | brak oceny

Aidacho | Załogant

@Thalia,
miałem okazję widzieć to "zjawisko", o którym pisze GW. Miałem wtedy 10 lat, stałem przy skrzyżowaniu ul. Tynieckiego z E. Plater. Patrzyłem w niebo. Zauważyłem "samolot bez skrzydeł", który przemieszczał się z południa na północ. Był może kilometr nad ziemią, leciał bardzo wolno - wówczas nad Darłowem często przelatywały MIGi -21, SU -22, że o śmigłowcach MI -14 nie wspomnę. Pomijając te ostatnie, odrzutowce - nawet przy lekkim przechyle, kiedy na chwilę ich skrzydła zlewały się z kadłubem i przypominały "cygaro", to po chwili ukazywały pełną sylwetkę, powietrze rozdzierał ryk silnika, a za nimi ciągnęła się ciemna smuga spalin. To "cygaro" było inne. Leciało powoli, nie wydawało dźwięków, nie zostawiało żadnej smugi i "nie odzyskało skrzydeł" to ostatniej chwili mojej obserwacji. W końcu zniknęło za horyzontem na wysokości morza (pewnie w tedy został zlokalizowany przez nasze radary).
Poszedłem do domu i powiedziałem rodzicom, że widziałem dziwny samolot bez skrzydeł. Oczywiście nikt nie wziął tego na poważnie. Kilkanaście lat później, kiedy podczas luźnej rozmowy z kumplami przy piwie opowiedziałem, co widziałem, jeden z nich skojarzył moją obserwację z tym, co usłyszał od wujka wojskowego, który albo był pilotem albo pracował w jednej ze pobliskich stacji naprowadzania (nie pamiętam) i widział to, co później opisywały gazety.
Dziś - rodzice już nie żyją - ale przy okazji spotkań z rodzeństwem, wspominam dzień, w którym opowiedziałem w domu o "samolocie bez skrzydeł", który wówczas zobaczyłem.
Pozdrawiam,
A.

Śr, 2 cze 2021 17:54 | ocena: + 5

Romeo | Załogant

Tak tylko krótko, bo widzę że niektórzy załoganci dziwią się "dlaczego nie ma chlapnięcia"- No przecież to są obiekty energetyczne, nawet jakby odpalili rakietę w ich stronę, to po prostu przeszła by przez powietrze:] To oczywiste, że nie będą materializować się do stanu fizycznego nad okrętem uzbrojonym w rakiety. U.F.O. rzadko kiedy materializuje się całkowicie, przeważnie [dla własnego bezpieczeństwa] pozostają w stanie energetycznym. To technologia wyprzedająca naszą ziemską o setki, tysiące, a może i miliony lat [bo różne cywilizacje odwiedzają ziemię]. Jak chcą- to się nam pokazują, jak chcą to są calkowicie niewidzialni nie tylko dla ludzkiego oka, ale i radarów! Chociaż te najnowsze amerykańskie radary "widzą" bardzo dużo..

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 3 cze 2021 10:50 | ocena: + 4

Heisenberg | Załogant

@Romeo, Obiekty energetyczne, materializują się kiedy chcą, niewidzialni dla oka i radarów, tak to wszystko wiemy. Tylko jakim cudem te wyprzedzające naszą technologię o tysiące lat obiekty ulegają katastrofom jak "nasze" materialne statki latające - Aurora, Roswell, Keckburg, Gdynia, itp? Te wszystkie opowieści Lazara i mu podobnych o przejętej technologii obcych... Być może więc mamy obcych "materialnych" i "energetycznych"? Być może są to dwa niezależne od siebie zjawiska? Jedni pochodzący z jakichś światów równoległych, ogromnie uduchowieni i wszechmocni (jak Bogowie) inni bardziej prymitywni, w materialnych pojazdach (Roswell, Emilicin) porywający ludzi dla eksperymentów, wysysający krew zwierząt (chupacabra!!!) i zainteresowani takimi błahostkami jak np. pasek spodni czy motor... Być może należałoby oba te zjawiska badać i klasyfikować niezależnie od siebie, jako zupełnie różne kategorie spotkań z nieznanym?

Czw, 3 cze 2021 23:35 | ocena: -4

Citizen | Załogant

@Romeo, zazdroszczę wiedzy o energetyczności pojazdów "kosmitów", Twoja celna wskazówka zwyczajnie poraziła mnie aż padłem, wstałem i napisałem odpowiedź. Nie wiem czy jesteś nawiedzony, nafazowany zjawiskiem UFO, ale kim jesteś że tak dobrze znasz technologie "obcych" i pleciesz coś o energetyczności. To co widzę oceniam logiką ziemska jaką każdy ma. Poza tym te filmy rzekomo jakiś filmowiec nakręcił, też miał farta, być w odpowiednim miejscu i czasie. Może też spec od FX. Pentagon potwierdził autentyczność filmów - zapewne na zasadzie czy kolor czarny jest czarny - tak jest. A że zapewne są to sfabrykowane filmy to już inna bajka....
Jeśli to jest bujda , to ciekawe czemu chcą by wszyscy uwierzyli w ufo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 cze 2021 18:26 | ocena: + 2

Arkturianin222 | Załogant

@Citizen, To co "romeo" pisze jest logiczne i oczywiste. To ty pleciesz "trzy po trzy" nie mając o temacie zielonego pojęcia! Tylko w naszej galaktyce ok. 400 miliardów gwiazd, przy co najmniej części tych gwiazd są planety w tym podobne do ziemi. Znacząca większosc tych tych gwiazd jest dużo starsza od naszego słoneczka, przez co i cywilizacje te wyprzedają nas o setki, tysiące i miliony lat- TO CHYBA LOGICZNE I OCZYWISTE! więc jak najbardziej te pojazdy mogą być zarówno materialne jak i ENERGETYCZNE!

Pon, 31 maj 2021 09:18 | brak oceny

John-316 | Załogant

Myślę, że tak jak twierdzi @Pedro, ludzie zaczną że zdumieniem przecierać oczy w 2024 roku. Nie wystarczy wierzyć. Trzeba wiedzieć. A prawda? Cóż, ona jest jak lew. Wystarczy puścić ją wolno. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 cze 2021 23:44 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

@John-316, nie rozumiem, co ma się wydarzyć w 2024 ? czemu nie 2023 lub 2019 ?
nic się nie wydarzyło do tej pory

Pon, 31 maj 2021 06:01 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

Trochę się dziwię że Fundacja nie skorzysta z pomocy jasnowidza Nazara .

Nie, 30 maj 2021 20:43 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

nie widze impetu wpadania w wodę, chlapniecia nie ma

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 2 cze 2021 03:57 | brak oceny

Tadek57 | Załogant

dokladnie tak jak piszesz,nie ma efektu uderzenia w wode,ale obiekt poprostu znika i na moment sie pojawia,po czym zniaka calkowicie.Troche to slabe.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 cze 2021 23:43 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

@Tadek57, można by poteoretyzować, co takiego jest w tym morzu że wolało to UFO wpaść w jego toń, niż odfrunąć.
Śmiem twierdzić że gdyby obcy (o ile istnieją i nas odwiedzają) mieli nas podbić, zrobili by to dawno temu.
Więc albo istnieje jakiś kodeks ras rozwiniętych o nie ingerowaniu w inne cywilizacje, albo te rozwiniete rasy nie sa agresywne (dobry znak, że bardziej rozumni wyzbywają sie agresji).
W czym taka Ziemia i ziemianie są atrakcyjni tym rozwinietym rasom lub wogóle? Mamy kupe wody i powietrze, ładnie jest u nas, tak swojsko. MOże to nas wyróżnia - a że stworzenie tego typu planet to sprawa unikatowa - nie można nas niszczyć, sami to potrafimy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.