Dziś jest:
Wtorek, 3 sierpnia 2021

Duch ludzki, podobnie jak ciało, często nadmiernie tyje i niedomaga jedynie z racji zbyt wielkich wygód i, podobnie jak ciało, bywa skutecznie leczony środkami, które są bardzo przykre i niesmaczne.
/Charles Dickens/

Komentarze: 3
Wyświetleń: 3659x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 cze 2021 08:03   
Autor: FN, źródło: The Daily Mail   

MEDELEINE MCCANN CZYLI NAJSŁYNNIEJSZE ZAGINIĘCIE ŚWIATA: JASNOWIDZ WSKAZAŁ MIEJSCE POCHOWANIA ZWŁOK

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann, dziewczynki z Wielkiej Brytanii odbiła się wielkim echem niemalże na całym świecie. Na Wyspach stała się jednym z najważniejszych tematów nie tylko głównych mediów, ale także tabloidów. W rozwikłanie tej zagadki zaangażowało się bardzo wielu ludzi. Pojawił się nowy wątek związany z postacią jasnowidza Michaela Schneider`a. On podobnie jak w Polsce Krzysztof Jackowski specjalizuje się w odnajdywaniu ludzi.


Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Jasnowidz Michael Schneider podał policji dokładne współrzędne miejsca, w którym, jego zdaniem, pochowano ciało dziewczynki.Jasnowidz Michael Schneider twierdzi, że zna rozwiązanie tej zagadki. Podał niemieckiej policji dokładne współrzędne, które, jego zdaniem, wskazują na miejsce pochówku Madeleine. Uważa, że dziewczynka nie żyje i jest pochowana w Portugalii na północny wschód od Lagos, czyli kilka kilometrów od hotelu, w którym była zakwaterowana.

-    Nie podaję takich informacji z łatwością (...), ponieważ jestem bardzo świadomy jaką niesie to za sobą odpowiedzialność - mówi jasnowidz.

 Policja nie ignoruje podanych przez medium informacji. Schneider wielokrotnie pomagał w ustaleniu lokalizacji zaginionych. W zeszłym miesiącu podał miejsce, gdzie znajdowała się poszukiwana w Niemczech kobieta. Została znaleziona wisząca na drzewie 36 godzin po tym, jak Schneider podał policji prawidłową lokalizację. Udało mu się również zlokalizować ciała zamordowanej pary Petera Neumaira i Laury Perselli, którzy w styczniu zaginęli w swoim domu w Bolzano we Włoszech.Madeleine McCann – historia zaginięcia

Madeleine McCann urodziła się 12 maja 2003 roku w angielskim mieście Leicester. W maju 2007 roku rodzice zabrali ją na wycieczkę do Portugalii. Rodzina zatrzymała się w ośrodku w mieście Praia da Luz. Wieczorem 3 maja 2007 rodzice Madeleine – Kate i Gerry – wybrali się na kolację ze swoimi przyjaciółmi. Dziewczynka została sama w pokoju hotelowym, ale rodzice twierdzą, że odwiedzali ją od czasu do czasu, aby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Przy kolejnych odwiedzinach, około godziny 22, matka dziewczynki stwierdziła, że zniknęła ona z pokoju. Po krótkich poszukiwaniach zawiadomiono policję, która natychmiast wszczęła śledztwo. Najpierw przesłuchano rodziców dziewczynki, a następnie kilku ich przyjaciół. Ostatecznie jednak nie udało się zdobyć żadnych dowodów w tej sprawie.
Sprawa zaginięcia dziewczynki stała się bardzo głośna w Wielkiej Brytanii. Rodzice Madeleine trafili na pierwsze strony gazet. Kilkakrotnie musieli nawet wytaczać procesy gazetom, które posądzały ich o udział w zniknięciu córeczki.

Hipotezy

Śledztwo prowadzone przez portugalską policję zostało umorzone. Sprawą zajęła się brytyjska policja, która w roku 2011 ponownie zaczęła szukać dziewczynki. Ostatecznie nie udało się jednak wyjaśnić tajemnicy jej zniknięcia. Zebrane poszlaki wskazują na dwie główne wersje. Pierwsza mówi, że dziewczynka została porwana przez międzynarodowy gang pedofilów i wywieziona do USA. Wielu ludzi przedstawia jednak hipotezę, że zmarła ona w nieszczęśliwym wypadku, a rodzice upozorowali porwanie, aby uniknąć odpowiedzialności.

From: [...]
Sent: Monday, June 7, 2021 12:05 PM
To: nautilus
Subject: Zaginięcie Madeleine McCann. Głos zabrał Jasnowidz Jackowski

 https://kobieta.wp.pl/zaginiecie-madeleine-mccann-glos-zabral-jasnowidz-jackowski-6517826001164417a

 Przesyłam link do wyżej wymienionego tematu. Krzysztof Jackowski już rok temu podał podobne miejsce w sprawie zaginięcia dziewczynki. Serdecznie pozdrawiam moją ulubioną "Fundację". Aleksandra


 

O jasnowidzeniu jest także w najnowszym wpisie w Dzienniku Pokładowym - link do wpisu poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,202,7-czerwca-2021--o-jasnowidzeniu-i-tym-co-nas-czeka-w-2021--wpis.htmlFrom: [...]
Sent: Tuesday, June 8, 2021 8:27 AM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject:

 

Witam Załogę

Chciałbym też coś dodać do ostatniego wpisu z dziennika pokładowego z 7 czerwca 2021.

Otóż ludzie chyba zapominają że Pan Krzysztof Jackowski znalazł co najmniej 700 ludzkich ciał, studenci piszą prace magisterskie o jego fenomenie jasnowidzenia, nakręcono o nim parę filmów i wreszcie powstały o nim książki. W tym dwie wydał sam ,,Zmarli Mówią Tom 1,, , ,,Zmarli Mówią Tom 2,, które dumnie goszczą u mnie na półce obok książek o Ojcu Klimuszce i Stefanie Osowieckim.

Te materiały i poświęcenie prawie 30 lat życia na to co robi utworzyło na nim taką warstwę bezpieczeństwa. Jasnowidz który utworzył kanał na youtube od roku czy dwóch i mówi że to on jest prawdziwym jasnowidzem bo ma zrobione fajne grafiki i porażające tytuły niczym z reklam pasty do zębów. 

I oczywiście systematyczność dodawania filmów bo widz jest głodny ,,więcej i więcej Putin, Biden, Kaczyński itd,,

Dlatego dobrze by było jakby taki czy inny ,,Jasnowidz,, od czasu do czasu pokazali dowody jasnowidzenia gdzie pomogli ludziom coś znaleźć czy wyjaśnić jakąś sprawę .Bo tak naprawdę nic on nich nie wiadomo poza tym że mają super odsłony na Youtube.

Wszystkiego dobrego dla naszego zasłużonego jasnowidza Pana Krzysztofa Jackowskiego.

Dobrze jest mieć taką latarnie światła w takich czasach.

Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa i dla całej Załogi

[...] z Kozienic

 

Komentarze: 3
Wyświetleń: 3659x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 cze 2021 08:03   
Autor: FN, źródło: The Daily Mail   


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 7 cze 2021 14:37 | ocena: + 1

Rimobul | Załogant

Szczerze mówiąc brak słów. Rodzice zostawiają w hotelu 4 letnie dziecko i idą na kolację. Sprawa śmierdzi na kilometr. Nie znam szczegółów ale pierwszymi podejrzanymi są wg mojej oceny właśnie rodzice... Ciekawe jakie były założenia operacyjne Policji w Portugalii i Anglii. Bo przecież nie wyglądało to zwyczajnie... tj. jak zaginięcie dziecka w wyniku roztargnienia opiekunów a jak celowe działanie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 7 cze 2021 23:02 | brak oceny

Kasjopeja | Załogant

@Rimobul, to jest największa kontrowersja tej historii, rodzice lekarze zostawiają dwoje małych dzieci (był jeszcze młodszy syn) i idą ze znajomymi do restauracji. Widziałam dokument o tej sprawie, i chociaż restauracja była przy hotelu, a oni podobno zaglądali tam co jakiś czas, to jednak uważam to za nieodpowiedzialne + ten młodszy syn, z tego, co pamiętam, niczego nie zarejestrował, więc spekulowano, że dzieci były pod wpływem środków nasennych.

Sob, 26 cze 2021 10:07 | brak oceny

Sepharial | Załogant

@Rimobul, Niedawno w Giżycku matka kazała córce stanąć w garażu jako "żywy czujnik parkowania", a Ty nie możesz uwierzyć, że rodzice zostawili śpiące dziecko i poszli na kolację. Nie każdy jest tak myślący i przezorny jak Ty czy ja, rodzice robią różne głupie rzeczy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

3 sierpnia 2021 : [...]  Już w najbliższy piątek kolejne spotkanie naszego projektu 'Otwarte Niebo' i wspólna, nocna obserwacja nieba z użyciem teleskopów podłączonych do komputerów w Bazie FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 27 lip 2021 04:50 | [...] Witam, chciałam opisać pewną sytuację, która miała miejsce w nocy z 18 na 19 lipca tego roku [2021 - przyp. FN] . Spędzałam noc na działce, byłam sama z psem, mąż został tego dnia w domu. Około godziny 1 wyszłam z domku do małej szopy zaraz za nim, tam mam prowizoryczną toaletę. Gdy wyszłam spojrzałam w niebo było gwieździste i bezchmurne. I wtedy zobaczyłam czarny trójkąt sunący bezgłośnie po niebie.Nie umiem opisać czy był mały czy duży, na środku miał jaśniejszy spory punkt, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

NAUKOWIEC Z HARVARDU - NASZ UNIWERSYTET ZAJĄŁ SIĘ TYM TEMATEM NA POWAŻNIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.