Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 6202x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 5 sie 2021 02:59   
Autor: FN, źródło: FN   

TO BYŁA MISJA RATUNKOWA! - TRAVIS WALTON PRZYJĄŁ HIPOTEZĘ FN I MÓWI O NIEJ W SERIALU NETFLIX

Niesłychanie ciekawa sprawa pojawia się w najnowszym serialu 'UFO: Odtajnione projekty", który jest dostępny od 3 sierpnia w serwisie NETFLIX. W jednym z odcinków  Travis Walton - jeden z najsłynniejszych na świecie uczestników Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO - mówi coś, co sprawiło ogromną radość na pokładzie okrętu Nautilus... przedstawia hipotezę o "misji ratunkowej", do której przez 2 godziny przekonywała go w Las Vegas w 2015 roku ekipa FN.

 W serwisie NETFLIX pojawił się 3 sierpnia 2021 nowy serial o UFO pod tytułem „UFO: Odtajnione projekty”.

 

 

W jednym z odcinków nagle pojawia się Travis Walton, którego mieliśmy przyjemność poznać w Las Vegas w 2015 roku i z którym przez 2 godziny rozmawialiśmy o jego historii przekonując go do tego, jak naszym zdaniem trzeba postrzegać jego historię. Mówiliśmy mu:

 - Travis, oni nie chcieli ci zrobić krzywdy… oni uratowali ci życie, gdyż nie wchodzi się pod pojazdy UFO, gdyż natychmiast możesz zostać śmiertelnie napromieniowany. To była misja ratunkowa!

To nieprawdopodobne spotkanie w Las Vegas okazało się, że było bardzo ważne. I dla nas, ale także dla Travisa Waltona. Dlaczego? Za chwilę wszystko wyjaśnimy.

/poniżej fragment naszej publikacji z 2015 roku

Czy można wskazać człowieka na naszej Ziemi, który ze 100 proc. pewnością spotkał się z załogą UFO i był na pokładzie latającego spodka? Odpowiedź jest dla nas oczywista: absolutnie tak. Przykład? Travis Walton, który 5 listopada 1975 został zabrany na pokład UFO.

Jest to absolutny TOP światowych historii Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia. Sprawa jest tak udowodniona na tyle możliwych sposobów, że jak powiedział nam podczas spotkania w Los Angeles Stanton Friedman: "Na podstawie dowodów związanych z przypadkiem Travisa można by spokojnie skazać na karę śmierci w sądzie dowolnego kryminalistę. Tu jest wszystko: zeznania kilkudziesięciu świadków, policji, straży pożarnej, nawet lokalnego sędziego. Wszystkie one wręcz krzyczą: Travis Walton był na pokładzie obiektu UFO!"


Podczas pobytu ekipy FN w Los Angeles kilka tygodni temu poznaliśmy Travisa Waltona, a nawet wręcz zaprzyjaźniliśmy się z nim. Jest uroczym człowiekiem, a prawda bijąca z niego wręcz obezwładnia. "Panowie, ja po prostu przeżyłem to i tego nic nie zmieni" - powiedział nam podczas jednej z rozmów. Podczas spotkania z Travisem Waltonem przekonywaliśmy go do wersji jego zdarzenia innej, niż jest podawana przez niego i ufologów. Naszym zdaniem była to MISJA RATUNKOWA, a obcy zabierając o na pokład UFO uratowali mu życie.

/zdjęcie wykonane przez FN, Travis Walton, Las Vegas 2015/

Na pożegnanie dostaliśmy od niego prezent: najnowszy film na DVD opowiadający o jego historii CE III.


Oglądając Netflix natychmiast dosłownie wmurowało nas w ziemię, kiedy usłyszeliśmy wypowiedź Travisa Waltona. Powtórzył on bowiem wersję tego wydarzenia, do której przekonywaliśmy go w Las Vegas na spotkaniu MUFON!

Okazało się, że na tę samą sprawę zwrócił uwagę nasz czytelnik.

 

> Wiadomość napisana przez [dane do wiad. FN] w dniu 04.08.2021, o godz. 09:57:

> Dzień dobry,

> w drugim odcinku serialu, Travis Walton wspomina, że został uratowany

> przez obcych przybyszy, po tym jak dostał się w promień światła

> emitowany przez pojazd UFO. Czy nie tak sugerował pan Bernatowicz w

> rozmowie z Travisem? Wydaje się, że Walton przyjął to rozumowanie i

> prezentuje je teraz oficjalnie :)

> B.C.

 

Natychmiast odpowiedzieliśmy naszemu czytelnikowi:

Zgadza się!!!! Natychmiast to zauważyliśmy. Napiszemy o tym. U nas wielka satysfakcja z tego, ze Travis uznał te wersje. Pozdrawiamy FN

 Wysłane z iPhone'a

 

TO BYŁA MISJA RATUNKOWA! – rozmowa z kapitanem okrętu Nautilus

Rozmowa w Bazie FN – 4 sierpnia 2021

Bardzo się ucieszyłeś z tego, co w Netflix powiedział Travis Walton.

Bardzo! Pamiętam, jak tłumaczyłem mu długo, dlaczego uważam, że jego historia to tak naprawdę była misja ratunkowa. Nie można wchodzić pod obiekty UFO tak, jak zrobił to Travis Walton. Mówiłem mu wtedy, że skoro napromieniowane były metalowe kaski w których pracowali, to widocznie akurat ten napęd UFO wytwarzał silne promieniowanie. On był pod tym pojazdem długo, więc czekała go pewna śmierć. Obcy zdecydowali się go uratować, stąd wzięli go na pokład i w jakiś sposób cofnęli zmiany w jego organizmie. Dowód? Travis w świetnym zdrowiu żyje do dzisiaj.

Przyjął od razu twoją wersję tego wydarzenia?

Był zaskoczony. Musiałem mu punkt po punkcie wyjaśniać, dlaczego tak uważam. Na koniec kiwał głową wyraźnie zgadzając się z moją hipotezą. Pożegnaliśmy się ciepło, powiedział, że będzie o moich słowach pamiętał.

I teraz powtórzył je w serialu Netflix. Masz satysfakcję?

Ogromną! Ale także z tego, że to spotkanie z UFO zostało właściwie zinterpretowane. Bo o tym, że to była misja ratunkowa byłem przekonany od początku. Specjalnie poleciałem do USA, aby do tego Travisa Waltona przekonać.

Dziękuję za rozmowę

Baza FN, 4 sierpnia 2021

 

Historia Travisa Waltona

Wydarzenie miało miejsce w środę, 5 listopada 1975 r. Wówczas 22-letni Travis Walton pracował dla swojego najlepszego przyjaciela i późniejszego szwagra Mike’a Rogersa, który miał uporządkować duży obszar w leśnictwie Apache-Sitgreaves w Arizonie.

5 listopada 1975 roku wracając wieczorem ciężarówką, mężczyźni zauważyli pośród drzew poświatę. Początkowo myśleli, że to tylko światło księżyca.

 Kiedy dotarli na miejsce, w odległości 30 metrów od nich zobaczyli wiszące nieruchomo nad leśną polaną UFO. Statek wydawał głośne dźwięki a wokół niego, rozbłyskało się niezwykle jasne światło.

 Travis Walton postanowił wysiąść z samochodu i podejść bliżej. Im bliżej statku się znajdował, tym wydawany przez niego dźwięk stawał się głośniejszy. Kiedy miał zamiar się wycofać, padający z dysku niebiesko-zielony promień światła uderzył go i uniósł na wysokość kilku metrów nad ziemią, a potem mocno rzucił w dół. Obudził się już na pokładzie pojazdu UFO. [...]

Cała historia jest dobrze zaprezentowana w filmie dokumentalnym, który na potrzeby tej publikacji umieściliśmy w jednym z naszych serwisów filmowych.


Komentarze: 7
Wyświetleń: 6202x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 5 sie 2021 02:59   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 10 sie 2021 20:27 | brak oceny

Citizen | Załogant

Po obejrzeniu filmu Fire in the Sky (fabularny na podstawie historii Travisa) jak byłem zaskoczony, zdziwiony jego komentarzem w serialu Netflix. 20 lat temu ogladajac, kompletnie z filmu nie wynika żadna teza, a dziś Travis powie może wszystko co mu pasuje. I to smutne ze nie da się chyba zweryfikować czy rzeczywiście ufo go naprawiło, czy był zepsuty.

Sob, 7 sie 2021 14:04 | ocena: + 4

Argon | Załogant

Czyli Obcy uzywaja zaawansowanych napedow swoich pojazdow ktore to napedy wyrzucaja wolne neutrony lub protony i powoduja napromieniowanie otoczenia, w tej historii kaskow osob ktore byly w miejscu wydarzenia i kaski zostaly napromieniowane ale osoby nie mialy jakiejs choroby popromiennej. Ale Obcy przygaduja nam Ziemianom ze nie dbamy o wlasna planete, bo zanieczyszczamy ja, a nasze pozyskiwanie energii w reaktorach atomowych uznaja za wielkie marnotrawstwo energii, no a sami napromieniowuja nam Ziemie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 sie 2021 15:28 | ocena: + 2

scyzoryk | Załogant

@Argon, Zgadzam się z twoją wypowiedzią , my nawet nie wiemy w w jaki sposób napędzane są te pojazdy .

Pt, 6 sie 2021 18:42 | ocena: + 2

komisarzzus2@gmail.com | Załogant

Wyczekiwałem tego serialu w Netflixe.

Gdy oglądałem wypowiedź Travisa Waltona o tym, że obcy go ratowali od razu przypomniały mi się wspomnienia Pana Roberta o tym, że to On zasugerował taką interpretację tego zdarzenia.

:) nie ma to jak polskie ziarenko w tej historii

Pt, 6 sie 2021 13:24 | ocena: + 1

Ziemianin | Załogant

Misja ratunkowa? To dorabianie filozofii do działań UFO-ludków. Obcy robią łapanki każdego który im się nawinie, aby go zbadać.

Czw, 5 sie 2021 19:03 | ocena: + 4

Adriano220 | Załogant

Wisienką na torcie było by, gdyby wspomniał kto mu podsunął ta teorie. Gratuluję!!

Czw, 5 sie 2021 04:29 | ocena: + 5

Vrill | Załogant

Gratuluję! Świetna robota :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.