Dziś jest:
Wtorek, 30 listopada 2021

Ludzi … nie obchodzi, co się może stać z waszą planetą w nadchodzących latach. Gonią samolubnie za swoimi zyskami oczekując, że umrą, zanim ‘cokolwiek, co ma się stać’ się stanie. Jeżeli Ziemia zniknie w wyniku straszliwych kataklizmów, zakładają, że nie będą już żyć. Robią tu wielki błąd…
Thiaoouba Prophecy (1987 rok)

Komentarze: 70
Wyświetleń: 6055x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 paź 2021 03:13   
Autor: FN, źródło: FN   

BYŁEM KOBIETĄ… BYŁAM MĘŻCZYZNĄ… – KOLEJNA ODSŁONA TAJEMNICY REINKARNACJI

Dusza nie ma płci i raz wcielamy się jako mężczyzna, a innym razem jako kobieta! – to oczywisty wniosek wypływający z naszych materiałów zebranych przez 30 lat. Badając tajemnice związane z wędrówką dusz próbujemy usystematyzować sprawę zasad, według których następują kolejne inkarnacje. Zajmuje się tym projekt ‘REGUŁY GRY’ funkcjonujący na pokładzie okrętu Nautilus. W czasie narady projektu w Bazie FN omówiliśmy historię amerykańskiego chłopca, która powinna zainteresować naszych czytelników. Opowieść Luke`a Ruehlman`a pozwala nam dowiedzieć się dużo o tym, kiedy i dlaczego następuje „zmiana płci” przy kolejnym wcieleniu.

 

Na pokładzie okrętu Nautilus traktujemy reinkarnację na podobnej zasadzie jak prawo ciążenia – po prostu jest i jej istnienie uznajemy za podstawę zrozumienia rzeczywistości wokół nas, sensu naszego życia, a także tego, kim dzisiaj jesteśmy. Bardzo wiele osób przysyła do FN pytania z prośbą o kontakt do „naszego hipnotyzera”, aby poddać się hipnozie i poznać to, kim byliśmy w poprzednim życiu.

Ale poddawanie się regresji hipnotycznej to wielki błąd – nie jest przypadkiem, że rodzimy się bez pamiętania, kim kiedyś byliśmy, kim są ludzie z którymi przyszło nam spędzać życie itp. Gdybyśmy wiedzieli, że nasz obecny partner życiowy był kiedyś naszym np. dzieckiem, rodzicem czy dziadkiem (mamy takie historie w archiwum FN), to ta świadomość byłaby tylko niepotrzebnym bagażem, a nie ułatwieniem, jak błędnie myślą ludzie.

Jak wygląda sięganie pamięcią do poprzednich wcieleń? Bardzo dobrze pokazywała to kanadyjska seria „Moje poprzednie wcielenie”, której wszystkie odcinki zostały przez nas zgrane do cyfrowego archiwum FN. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej, bo specjalnie umieściliśmy go w sieci.

W Bazie FN odbyło się spotkanie zespołu REGUŁY GRY, w czasie którego analizowaliśmy materiały zebrane przez projekt, a są to dziesiątki historii konkretnych ludzi, którym udało się ustalić poprzednie wcielenie. Jak? Metody są bardzo różne. Najciekawsze są te przypadki, kiedy ludzie zachowują pamięć poprzedniego życia. Pamiętają imiona własne i swoich życiowych partnerów,  czasami adresy miejsc, gdzie mieszkali w poprzednim życiu, a zdarza się, że także swoje nazwiska z poprzedniego życia.

Podczas spotkania „REGUŁ GRY” była pokazana bardzo ciekawa prezentacja na podstawie naszych własnych materiałów, jak to jest ze zmianą płci przy przechodzeniu z wcielenia męskiego w żeńskie i odwrotnie. Okazuje się, że także ta sprawa jest w pewien sposób uporządkowana – można w tych „zmianach płci” dostrzec subtelne reguły.

Wśród zaprezentowanych w Bazie FN historii był przypadek dwulatka ze Stanów Zjednoczonych. Luke Ruehlman pamiętał, że w poprzednim życiu był czarną kobietą i dokładnie zapamiętał swoje imię i nazwisko. Nazywał się wtedy Pam (skrót od imienia Pamela) Robinson.

 

 2-letni chłopiec z Cincinnati (USA) Luke Ruehlman prosił, aby mówić do niego żeńskim imieniem Pam, gdy tylko nauczył się mówić. Na pytanie rodziców „Dlaczego? Masz na imię Luke!” odpowiadał, że tak miał na imię, kiedy mieszkał w Chicago, gdzie zginął w pożarze i poszedł do krainy, gdzie ludzie idą po śmierci.

 W wieku 5 lat jego mama zapytała go: „Kim byłeś, kiedy byłeś Pam?

Chłopczyk odpowiedział:

- Byłem… Kiedyś byłem Pam! Umarłem, poszedłem do nieba, zobaczyłem Boga, który w końcu zepchnął mnie z powrotem na ziemię i dlatego tu jestem. Teraz jestem Luke, ale kiedyś byłem Pam. Luke… tak ty mnie nazwałaś!

Jego matka zorientowała się, że to nie są żadne „fantazje dziecka”, ale realne wspomnienia. W pewnym momencie zadała dziecku bardzo ważne pytanie.

- Czy pamiętasz, jak umarłeś?

Odpowiedź była bardzo ciekawa.

- Był pożar, a ja skoczyłem z płonącego budynku i zabiłem się. Wysoki budynek w wielkim mieście. Dużo spacerowałem i jeździłem pociągiem, kiedy byłem Pam.

- Synku, jak nazywało się miasto, gdzie mieszkałeś i zginąłeś w tym pożarze?

- Chicago. Kiedy byłem dziewczynką, miałem czarne włosy, a także miałem takie kolczyki jak ty teraz. Bardzo je lubiłem.

Rodzina zgłosiła się do amerykańskiej organizacji (trochę podobnej do polskiej FN), która zajmuje się ustalaniem poprzednich wcieleń. W sytuacji tego chłopca nie było to trudne, bo pamiętał on zarówno okoliczności swojej śmierci, ale przede wszystkim imię i nazwisko, a także ulicę (bez numeru), przy której mieszkał. Szybko okazało się, że chłopiec w poprzednim życiu nazywał się Pam Robinson i był Afroamerykanką mieszkającą w Chicago, która zginęła w pożarze hotelu Paxton w 1993 roku. Zginęła skacząc przez okno uciekając przed ogniem.


Chłopiec dokładnie opisywał, jak zginął podczas ucieczki z płonącego budynku, a nawet gestykulował rękami, jak wyglądał moment jego skoku tuż przed tym, zanim zginął. Ekipa badaczy reinkarnacji miała kilkanaście zdjęć osób, które zginęły wtedy w tym pożarze. Chłopiec bezbłędnie z tych zdjęć wybrał fotografię Pam Robinson i powiedział:

- O, to ja! To moje zdjęcie!


Chłopiec od małego dziecka potrafił nucić piosenkę Stevie Wondera. Okazało się w trakcie badań, że to… była ukochana piosenka Pameli Robinson! Takich elementów tej historii jest kilkadziesiąt, w tym historia z pianinem, które chłopiec opisał bardzo dokładnie i był to opis idealnie pasujący do pianina, które posiadała Pamela Robinson w swoim mieszkaniu.

Luke Ruehlman po osiągnięciu wieku 5 lat zaczął zapominać o swoim poprzednim życiu. Tak dokładnie dzieje się w przypadku dzieci pamiętających swoje poprzednie wcielenie. 5, 6 lat to granica, kiedy zaciera się pamięć o „życiu przed życiem”.

 

Zapis spotkania projektu „Reguły Gry” w Bazie FN został nagrany na wideo, ale nie będziemy go zamieszczać w sieci, bo podczas prezentacji padały imiona i nazwiska osób, których życie jest badane przez projekt . Spisaliśmy tylko fragment wystąpienia naszego kolegi, który podsumował prezentację.

- Ludzie muszą zrozumieć, że reinkarnacja to coś, co można badać jak stół, który jest w tym pokoju. Można go zmierzyć, zważyć, zrozumieć jego budowę… podobnie jest z wędrówką dusz. Fundacja Nautilus przez 30 lat zebrała unikatowy materiał dokumentacyjny, który tworzy bardzo logiczną całość i pozwala wyciągnąć wnioski. Wiemy, ile wynosi okres przebywania w „krainie światła” pomiędzy wcieleniami, ale także to, jakie są reguły gry, właśnie reguły gry czyli tak jak nazywa się nasz projekt…

Zmiana płci w kolejnych wcieleniach pozwala nam spojrzeć na świat jako mężczyzna i jako kobieta. Jaka jest w tym ogromna mądrość, jak wielki sens jest w tym! Nie chcę już naprawdę pastwić się nad buraczano-pszenną wizją świata według kilku dużych światowych religii, którą jak wiecie nazywam szyderczo „ŻYCIE – SĄD – POTEM WIECZNA LABA”… Ludzie muszą wreszcie dostrzec, że do wniosków o istnienie reinkarnacji doszliśmy unikalną, wręcz naukową drogą! Dlaczego naukową? A dlatego, że o tym świadczy zebrany przez nas przez 30 lat materiał! To nie są brednie jakiegoś nawiedzonego bęcwała, co w kółko Macieju ględzi o „aniołach, które coś mu tam wyjaśniły”  i rób bracie co chcesz, to nie jest też efekt czytania książek, których prawdziwości tez nikt z nas nie jest w stanie zweryfikować… My poszliśmy drogą wskazaną przez Buddę, czyli „wierz tylko w to, co sam sprawdziłeś”. My to sprawdziliśmy i dlatego o tym ludziom mówimy: jest reinkarnacja i bez niej nie zrozumiecie, dlaczego jedno dziecko umiera na raka w męczarniach w wieku kilku lat, a drugie dziecko w zdrowiu, szczęściu i uśmiechu żyje w najlepsze.

Rodzice dziecka, które odeszło pytają o to, dlaczego ich dziecko odeszło, a tyle dzieci żyje… O co chodziło temu Bogu? Dlaczego jednym dzieciom pozwala żyć, a drugim daje „w prezencie – na starcie” tylko kilka lat, a potem umierają… Odpowiedzi zwolenników wizji „JEDNO ŻYCIE – POTEM SĄD – POTEM WIECZNA LABA” są tak cudaczne, tak pokrętne, tak idiotyczne…

Mówiłem wam kiedyś – to zestawienie zdrowego dziecka i chorego dziecka jest dla nich nie do wytłumaczenia, oni sobie z tym za Chiny Ludowe nie poradzą! Ten przykład wręcz krzyczy, że musi być, po prostu musi być więcej niż jedno życie, gdyż Bóg nie mógłby być jakimś nienawistnym, obłąkańczym despotą, wręcz sadystą, który jednych nagradza zdrowiem i szczęściem bo…. tak i już, a drugim daje raka, aby sobie umarli jako kilkuletnie dziecko, bo… tak i już! Czy wiecie, dlaczego miłośnicy wariackiej wizji „wiecznej laby” tak wydzierają się, że w UFO przylatują demony? Oni wsadzili tam te demony, bo za jasną ch…ę nie pasuje im to, że załogi pojazdów UFO zawsze na pytanie „jaka jest religia najbliższa prawdy?” mówią o reinkarnacji i wędrówce dusz. Zawsze! Nie ma znaczenia, czy do CE III z UFO dochodzi w USA, Rosji, Chinach czy Kenii lub Egipcie – odpowiedź obcych jest taka sama jak nasza po 30 latach badań – jest reinkarnacja, po prostu to jest wiedza, a nie żadna wiara!

Wiecie co… ostatnio poruszył mnie list dziewczynki do rodziców, która przed śmiercią na raka napisała do nich kilka słów. Naprawdę wstrząsających słów! Na portalach prezentujących ten list obok zdjęcia tego dziecka były zdjęcia innych dzieci z innych artykułów… uśmiechniętych, zdrowych, z fantastyczną przyszłością…

Patrząc na to zastanawiałem się, ile osób czytających te serwisy choć przez chwilę zastanowi się, że jest w tej naszej rzeczywistości jakaś tajemnica, jakaś zagadka jest w tym, że jedno dziecko jest zdrowe, a drugie chore, jeden rodzi się i dla niego życie to przyjemny spacerek, a drugi rodzi się w tym samym szpitalu i dla niego bóg przygotował wspinanie się po Golgocie na szczyt, na którym czeka go śmierć na starcie życia… Dla mnie ta sprawa wręcz krzyczy, że musi być wędrówka dusz! Kiedy spojrzy się na ludzkie życie nie jak na jeden epizod „Jan Kowalski”, ale jak na długą, wręcz niekończącą się wstęgę złożoną z wielu ogniw, w którym „Jan Kowalski” jest tylko jednym małym ogniwem, wtedy wszystko jest jasne, logiczne i sprawiedliwe. I w tej długiej wstędze jeśli to ogniwo „Jan Kowalski” ma napisane, że „żył lat 5 – umarł po ciężkiej chorobie”, to i tak wszystko jest w porządku, bo kilkadziesiąt, kilkaset, kilka tysięcy innych ogniw w tej wstędze to wspaniałe i cudowne życia, a to jedno „umarł w wieku 5 lat” było mu potrzebne, aby zrozumiał, co to jest cierpienie, ból, świadomość wartości każdej minuty życia, skoro jest ich w tym ogniwie tak mało… Musimy mówić o reinkarnacji, pisać, tłumaczyć ludziom, dlaczego ta sprawa jest tak ważna! Tylko w ten sposób możemy poprawić świat, w którym przyszło nam żyć na tej planecie, planecie „bólu i łez”, a tak jak wiecie nasi bracia z gwiazd nazywają Ziemię. [...]

/poniżej długa wstęga zwana życiem złożona z wielu ogniw/elementów - ona zawsze idzie do góry... zawsze!/


 

Poniżej slajdy z prezentacji naszego kolegi z projektu „REGUŁY GRY” pokazujące historię dziewczynki, która napisała list do rodziców, który został odczytany już po jej śmierci.


 

 

Pod tym tekstem jeden z czytelników wkleił ciekawej treści komentarz.


Bardzo mądre i trafne słowa - do przeczytania poniżej.

[ART] BYŁEM KOBIETĄ… BYŁAM MĘŻCZYZNĄ… – KOLEJNA ODSŁONA TAJEMNICY REINKARNACJI
Pozwolę sobie wkleić komentarz pod filmem "Nasz Dom"osoby podpisanej jako Duchowość.Myślę że szersze grono osób powinno przeczytać ten piękny przekaz.

"Sensowne wyjaśnienie wielu cierpień na świecie tkwi w teorii wielu istnień.Dusze tworzą się proste bez wiedzy,ale z jednakową zdolnością do uczenia się.

Niektóre od samego początku poruszały się ścieżką zła-te właśnie widzimy na ziemi.Bóg ustanowił prawo przyczyny i skutku,i tak też akceptuję tymczasową niegodziwość dusz,które ostatecznie po oczyszczeniu się i przyswojeniu wiedzy,i praw miłosierdzia,dotrą do maksymalne możliwej doskonałości,która nie może się jednak równać z Boską.Katastrofy naturalne są częścią świata prób i pokuty,w którym żyjemy.

Kiedy zgromadzone tu dusze staną się lepsze,przy czym niektóre z nich udadzą się do niższych światów,do których przyniosą swą wiedzę,oświecając tamtejsze prymitywne jednostki,owe nieszczęścia staną się mniej dotkliwie,aż w końcu wraz z nastaniem czystości ludzkich uczuć,znikną.W prawach tych odnajdujemy najwyższą wizję Boga,gdyż żadne cierpienie nie jest bezsensowne i niesprawiedliwe,ale jest należnością za naszą niedoskonałość.

Bo gdybyśmy doświadczali jedynie szczęścia,nigdy nie porzucilibyśmy łatwych,ulotnych przyjemności i barbarzyńskich zachowań.Tkwi w nich także bezwarunkowa i bezgraniczna miłość,gdyż Bóg nie karze nikogo na wieczność z tymczasowe przewinienia.Niebo i piekło są jedynie stanami dusz, które po każdym istnieniu doświadczają albo szczęścia,albo udręki.

Królestwo Niebieskie lub Boże jest doskonałością do której odniósł się Chrystus,który zawsze ukazywał iż w najwyższej moralności tkwi ku niemu prosta droga.Jeśli zakładamy że nasze jedno życie jest jedyną szansą,by się tam dostać,dochodzimy do absurdów,iż jedyna wiara jest jedynym sposobem dostania się do owego Królestwa,albo że śmierć dzieci bezpośrednio je do niego prowadzi,chodź tym sposobem unikneły ziemskich doświadczeń,których rezultatem mogło być tylko,że gdyby dożyły sędziwego wieku,być może zasługiwały by na "piekło", podobne jest z ludźmi poważne chorymi umysłowo,których cierpienia w przypadku tylko jednego życia są przypadkowe i niesprawiedliwe.

Nauka wyjawia nam wielką ewolucję form-podobnie jest z duchem,który przyodziewając się w cielesne szaty,brnie w kierunku stanów Aniołów,które nie mogą być wszak istotami uprzywilejowanymi,gdyż Bóg w swej wspaniałości i sprawiedliwości,nie mógł nałożyć na jednych zmagań,a drugich z nich zwolnić."From: [...]
Sent: Monday, October 4, 2021 2:48 PM
To: FN
Subject: 2 letnia dziewczynka wspomina swoje poprzednie życie,nowy filmik na YT

 

Witam i jak zawsze na początku serdeczne pozdrawiam FN!

W seci na yt niedawno pojawił się [według mnie] bardzo ciekawy filmik z ok. 2 letnią dziewczynką, która wspomina o poprzednim życiu, o poprzedniej mamie itd.. Dziwi mnie fakt tak marnego zainteresowania tym filmikiem. Przecież ta dziewczynka [która z trudem jeszcze składa słowa]  realnie wspomina poprzednie wcielenie i pobyt w zaświatach przed reinkarnacją! Myślę, ze autorka filmiku [prawdopodobnie mama] byłaby chętna do jakiejś współpracy w celu pozyskania szczegółowszych informacji od tego dziecka.

Podaje link do tego filmiku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fx6CIp_Q8B4&t=4s

 

Pozdrawiam serdecznie

[...]

Komentarze: 70
Wyświetleń: 6055x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 paź 2021 03:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (70)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Wt, 2 lis 2021 23:12 | brak oceny

GWIEZDNYMUZYK | Załogant

Czas wymagany w zaświatach
Przez około 100 lat życia i życia jednostki na Ziemi. Duchowa forma potrzebuje około 152 lat w zaświatach. [8]
Nie da się zapamiętać czasu między życiami i nie mamy słów, żeby to opisać.
Nie istnieje już osobowość, a zatem nie ma myśli, jakie znamy z naszego materialnego życia.
Ponieważ duch istnieje w ponadczasowości, można powiedzieć, że odpoczywa lub drzemie w pozycji oczekiwania. W tym stanie może wchłonąć (aufnehmen) informacje z banków pamięci ogólnego bloku świadomości. [9]
Inny termin na określenie tego stanu: stan spoczynku przypominający sen.
Jednak ze względu na przeludnienie tak długi czas nie zawsze jest możliwy, co powoduje wiele problemów.

Konsekwencje przeludnienia
P: Dlaczego znowu tak szybko wspomina się o przeludnieniu? - A: Bo to zmieniło układ praw kreacyjno-naturalnych.


Wynikający z tego efekt przeludnienia na reinkarnację.
Powoduje, że nowa świadomość i nowa osobowość inkarnują się wraz z reinkarnacją formy duchowej bardzo krótko po śmierci i niestety w zaświatach.
W niektórych przypadkach już pół godziny później. Jednak takie niezwykle krótkie przypadki są bardzo rzadkie. W takich przypadkach nowa osobowość musi radzić sobie z nagromadzoną wcześniej kroniką z Banków Magazynowych w samym życiu, a nie w zaświatach. Takie osoby otrzymują silne impulsy wspomnień o wcześniejszej osobowości i mają tendencję do przekazywania wiadomości ze świata, gdy dzielą się szczegółami tych wspomnień. Dzieje się tak, ponieważ pomiędzy inkarnacjami w zaświatach nie było wystarczająco dużo czasu, a nadal istnieje silne połączenie z poprzednią materialną egzystencją. [10]
W dzisiejszych czasach, kiedy to ogromne przeludnienie, do całego procesu wszedł czynnik nieporządku. Innymi słowy, formy duchowe muszą ponownie się wcielić, zanim „blok kompleksowej świadomości” (Gesamtbewusstseinblock) całkowicie rozpuści starą osobowość i/lub uzupełni nową osobowość.
Przeludnienie ma wpływ tylko na czas pomiędzy dwoma wcieleniami.
Dopóki na Ziemi panuje przeludnienie, nadal będą występować negatywne skutki, takie jak ten; istoty ludzkie (forma duchowa i blokada świadomości) reinkarnowane zbyt wcześnie:

Jeśli forma duchowa jest zmuszona do reinkarnacji zbyt wcześnie, OCB nie ma wystarczająco dużo czasu, aby w pełni zaprogramować nową osobowość.
W rezultacie rodzą się ludzie, którzy mają wielkie problemy, aby dobrze przeżyć swoje nowe życie
Inne efekty to: osłabienie, brak dokładności, niestabilność itp.
Negatywnie wpływające na relacje międzyludzkie, środowisko; rzeczywiście i oczywiście samą planetę.
Z tego wynika, że ​​tak wielu ludzi cierpi na rozmaite dolegliwości, upośledzenia, problemy, „miękkość”, skłonność do narkomanii itp. itp.
Gdy populacja przekroczy 529.000.000, Ziemia jest przeludniona. Byliśmy przeludnieni co najmniej od 1800 roku, ale prawdopodobnie od 1700 roku.
Nawet gdybyśmy doświadczyli zarówno III wojny światowej, jak i Apophisa, które razem ... http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Reincarnation

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 lis 2021 12:45 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@GWIEZDNYMUZYK, Twórczość "religijna" nie zna granic, wszystko do wszystkiego można dopasować/wytłumaczyć. Największe absurdy i wykluczające się kwestie zawsze można wytłumaczyć w dowolny sposób.
Przeludnienie wymknęło się spod kontroli kreacji, no pysznie. Pilnie oczekuje dalszych wyjaśnień "porypanej" rzeczywistości, no przecież my nie jesteśmy tego winni - kreacja dała du...

Śr, 27 paź 2021 11:23 | brak oceny

sidhartha | Załogant

kobiety bardziej np.noszą kolczyki, i zazwyczaj w płatkach ucha, u mężczyzn jest to nieporównywalnie rzadziej spotykane, ale i tak i tak jest fajnie, kobiety mają inne przyrodzenia, ale różnic jest bardzo dużo, choć założenia te same, jednak obie płcie mają jedna cechę wspólną która niweluje różnica, czyli CZŁOWIEK :D

Śr, 20 paź 2021 13:16 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

w poprzednim żywocie byłem prostytutką, pewien klient wsadził mi w plecy nóż i ZGON, w następnym wcieleniu też będę kobietą :D

Czw, 14 paź 2021 18:55 | ocena: + 1

Wnikliwy... | Załogant

Wiele starych pism, rycin czy malowideł obrazuje w zasadzie to samo... jest ktoś nadrzędny, przbył z gwiazd i jest tam energia.
Dziś człowiek rozumny zagłębia wiedzę materii i anty materii, kosmosu jak i ludzkiego ciała.
Już jednak wiadomo na pewno, że wszystko co stwożone potrzebuje energii czy to do życia czy to do przemieszczania się i nie istotne czy życie czy prżemieszczanie powodowane jest sztucznie czy w sposób naturalny.

A zatem skoro jest energiaa musi być też nośnik tej energii jak i mechanizm który ją tworzy, modeluje, zmienia i transportuje.

Dziś nośnikami są karty pamięci, komputery, smartfony i inne nowinki ale od pra dziejów także mózg ludzki czy zwierząt czy idąc dalej także jakże nie zbadany łancuch D.N.A.

Skoro przesyłać można dane z komputera na komputer lub z komputera na inne urządzenie, rozmawiać przez komórki na odległość ale też odgadywać ludzkie myśli ( uznana przez naukę telepatia) a idąc jeszcze dalej szukać osób zaginionych na odległość ( przyklad Pana Krzysztofa Jackowskiego), to ludzka pamięć też może przemieszczać się i umiejscawiać w eterze ( duchy) lub na nowym nośniku jakim jest np. mózg płodu czy noworodka.

Pamięć ludzka jest niczym innym jak informacją zapisaną na żywej tkance ale którą też można kiedyś będzie skopiować skoro już dziś można ją przesyłać ( telepatia, jasnowidzrnie).
Pamięć ludzka jest też tym co charakteryzuje człowieka, jego emocje, nawyki czy wady. Czym bylby czlowiek bez pamięci... ano splotem tkanek i genów które można już odtworzyć ale to nie jest jeszcze człowiek tylko żywa istota czemu dowodzą np. daleko posunięta demencja czy trwały zanik pamięci w wyniku np. wypadku lub operacji.
Sklonowanie czlowieka nie czyni go bliską nam osobą bo to jego pamięć sprawia że to on a mie ktoś inny.

Zatem mozliwe jest, że ktoś uważa że żył kiedyś, i być może to częste zjawisko które zanika po jakimś czasie ( prędzej lub później w zależności jak utrwali się na nowym nośniku tj. w tkance płodu lub noworodka) lub celowo jest zatajane z obawy przed drwiną ludzi lub z niechęci do wspomnień osoby zmarkej ( dramaty osobiste lub np. gdyby pamięć była zabojcy).

Energię można.przechowywać, wykozystywać, to i zapewne zmaterializować ( przemieszczanie rzeczy) a skoro tak, to duchy być może są pamiecią zmarlej osoby która nie
udaĺa się w inny wymiar lub do nowego ciaĺa ale w jakiś sposób materializuje się i prubuje nawiązać z bliskimi kontakt i który odbierany jest jako straszenie ( np. przesunięcie krzesła).

Dziś latwiej zrozumieć naturę i zjawiska bo rozwijamy się, poznajemy nowe a Świat zawsze opiera się na tych samych zadadach... przemijanie, twożenie i transport energii którą łączy się z chemią i z materią dzięki czemu powstają struktury , organizmy i nowe Światy ale też nie wykluczone że czasoprzestrzenie.
Być może pamięć ludzka właściwie ukształowana po śmierci pozostaje w przestrzeni i przeżywa to co dobre i jest to właśnie nasz raj, bez wojen, bólu, głodu... cierpienia czy nienawiści.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 paź 2021 17:48 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Wnikliwy..., Dla mnie wszystko to co opisujesz wyjaśnia/tłumaczy - morfogenetyka.
Pola morficzne, lansowane przez Sheldreka, to jest to czym powinna zająć się i nauka i ezoteryka.

Pon, 11 paź 2021 09:33 | brak oceny

Marea | Załogant

@JOK3R, Niestety osobiście nigdy nie widziałam anioła, ducha, demona ani UFO. Raz tylko wiele lat temu jakaś niewidzialna obecność uniemożliwiła mi zrobienie sporej głupoty, która mogła skończyć się minimum kalectwem.
Jednak w necie jest mnóstwo świadectw ludzi, którzy widzieli różne byty niematerialne (nawet na tym portalu się to zdarza), nie mówiąc już o objawieniach w kościele. Szczególnie wśród charyzmatycznych odłamów kościoła katolickiego i protestanckiego jest wiele świadectw ludzi, którym Jezus, Duch Święty czy Maryja uratowali życie, a część z nich miała okazji widzieć ich manifestacje.

Pt, 8 paź 2021 10:09 | ocena: -5

sidhartha | Załogant

kobiety są głupie, i nie warto się w nie wcielać, choć facetom też można by coś zarzucić, to jednak to nie baba, już wolę być chłopem, baby są upośledzone.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pt, 8 paź 2021 13:16 | brak oceny

Partenogeneza222 | Załogant

@sidhartha, Ale jaja, nie no ja nie mogę:]
A kim jesteś w tym wcieleniu facetem? Jeśli tak, to tym bardziej nie masz prawa w ten sposób się wypowiadać!
Owszem- anatomia ciała fizycznego kobiety jest zupełnie inna od ciała faceta, ale to nie oznacza, że ktoś jest gorszy czy lepszy? Kobiety mają cieńsza czaszkę, są słabsze fizycznie, ale niejednokrotnie mocniejsze psychicznie, emocjonalnie itd.. Tak ciała fizyczne zostały stworzone, zaprojektowane przez istoty światła, wysokorozwinięte cywilizacje, które od dawna odwiedzają planetę ziemia.

Nie, 10 paź 2021 11:16 | brak oceny

ABe11 | Załogant

@sidhartha, na szczęście reinkarnując zmieniamy płeć, czego Ci życzę :-).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 paź 2021 12:50 | brak oceny

Kepos | Załogant

@ABe11, chociaż tego nie róbcie - nie "mieszajcie" płci.

Sob, 16 paź 2021 09:28 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@sidhartha, może i są głupie ale są ładne, mają ładne nogi i stopy, takie podniecające niektórych facetów, itd.
więc nie uznałbym bab za gorszych, bo gdyby nie one chłopy byliby rozdrażnieni, zresztą może z punktu widzenia kobiet, to mężczyźni są głupsi, więc sidhartha nie gadaj głupot.

Pt, 8 paź 2021 10:05 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

kościół uznaję seks tylko wtedy kiedy dochodzi do zapłodnienia :)
tak to po śmierci czeka nas kara(jeśli się nie wyspowiadamy z grzechu seksu)
a jak wiemy kościół zawsze ma rację, za sobą mam tylko 1 stosunek i to słaby, ale wyspowiadałem się i mi przeszła chcica.
boże dlaczego cię obraziłem?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 paź 2021 12:23 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@sidhartha, kościół to tylko instytucja, nie jest doskonały ;)
co do seksu, słyszeliście o LD erotycznych?niektórzy mają je często, jeśli kościół miałby rację, takie osoby po śmierci mieliby problem ;p
wielu mistrzów duchowych(zazwyczaj nie związane z kościołem)uważają że każdy choć raz powinien mieć LD erotyczne :)
ja jeszcze nie miałem ale mam w planach :D

Śr, 6 paź 2021 10:05 | ocena: -6

Kepos | Załogant

Prośba do FN, żeby zamiast reinkarnacji przyjęła bunt w Raju i obecnie resocjalizacja istot najniższych poprzez wcielenie.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Śr, 6 paź 2021 13:21 | ocena: + 4

JOK3R | Załogant

@Kepos, Jakiś czas temu ubolewałeś nad moją racjonalnością (?), inteligencją (?), wyobraźnią (?), trzeźwością myślenia (?) nazywaj to jak chcesz.
Gdzie podziała się Twoja? Jak się dochodzi do momentu, kiedy dostaje się książkę z odpowiedziami przed sam nos, warto chociaż zapoznać się z dowodami. Czy jest to zbyt duże zagrożenie dla Twojego systemu wierzeń? Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie jest twierdząca - wtedy portal FN najprawdopodobniej nie jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Piszę to po wszechstronnym przemyśleniu tej krótkiej odpowiedzi, starając się Ciebie nie urazić, daję odpowiedź zgodną z prawdą i prosto w punkt. Reszta pracy i myślenia (bądź nie) zależy od Ciebie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 paź 2021 08:59 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@JOK3R, ja opisuję prawdę zapoznaną "na żywca" i nikt mi nie powie, że jest inaczej oraz nikt mi wiedzy nie odbierze.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 paź 2021 18:33 | ocena: + 3

JOK3R | Załogant

@Kepos, Super, cieszę się...a widziałeś kiedyś jakieś anioły? Pokażesz mi jak je zobaczyć? Też chciałbym je poznać ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 paź 2021 08:36 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@JOK3R, żeby teraz widywać anioły to trzeba było podczas buntu w Raju zostać po stronie Boga, a teraz w czasie wcielenia przeżyć śmierć kliniczną.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 paź 2021 12:40 | brak oceny

JOK3R | Załogant

@Kepos, Jeśli tak to w takim razie przepraszam

Śr, 6 paź 2021 18:51 | ocena: + 1

Paszczak | Załogant

@Kepos, Pierwsze dusze nieświadomie niczego a Bóg umieścił im drzewko z owocami i węża,żeby specjalne spadła na nich kara?Ewa została zwiedziona przez węża?a gdyby go nie było nie doszło by do tego.A skąd pochodzi wąż? Od pierwszej przyczyny wszechrzeczy która się pomyliła a następnie gniewała za swoją niekompetencję..Trzeba wyzbyć się rozumu żeby wierzyć w takie dyrdymały i taką wizję Boga.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 paź 2021 09:11 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Paszczak, tak, tylko tam gdzie rosło to drzewko byliśmy my wszyscy i większość nas opowiedziała się za "wężem" jako bogiem i teraz Bóg postanowił wychować nas na nowo.

Śr, 6 paź 2021 19:26 | brak oceny

Senlandia | Załogant

@Kepos, a ja mam do Ciebie jednak szacunek,
tyle sprzeciwu, negatywów, szyderstwa, tłumaczenia, a Ty cały czas trzymasz się swojego zdania. Prawie wszyscy by już zrezygnowali, a Ty nie. Doceniam to.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 7 paź 2021 07:56 | brak oceny

Marea | Załogant

@Senlandia, Ja uważam, że Kepos powinien założyć własną stronę, bloga czy kanał, na którym od A do Z wyjaśniłby swoją wersję świata ;) Z samych komentarzy ciężko mi to sobie poskładać, a pewnie więcej osób chętnie by poczytało, nawet jeśli traktowałyby to tylko jako fantastykę.

Czw, 7 paź 2021 11:00 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Senlandia, Dzięki ! Za dużo wycierpiałem zapoznając te sprawy, żeby dawać sobie wmówić nieprawdę i chcę przestrzec naiwnych śmiałków.

Sob, 9 paź 2021 10:01 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Kepos, dobre sobie, buntu nigdy nie było, bo żadna cywilizacja nie skazałaby siebie nie wieczne męczarnie w piekle :)
zresztą śmiem twierdzić że kościół wciska kit z tym buntem, nie może być końca raju/edenu, dlatego kosmos jest doskonały, a pierwszy konstruktor jest geniuszem, bo zabezpieczył się na wszelkie warianty :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 paź 2021 12:10 | brak oceny

Kepos | Załogant

@sidhartha, bunt zorganizowała większość duchów wyższych (obecnie potępionych) i pociągnęła za sobą olbrzymią większość duchów najniższych (to my jesteśmy), ale nie przewidzieli tego, że Bóg miał jeszcze moc i nie dopuścił do następstw buntu.
Czy kosmos jest doskonały ?
W obecności duchów powiedziałem, że jak umrę to będę chciał sobie pooglądać Świat, bo interesuję się astronomią. Usłyszałem - "nie chciałbyś tego oglądać" i "chodź zobaczysz" - pokazano mi wnętrze Słońca i wnętrze Ziemi. Widziałem pokaranych duchów, którzy tam "pracowali".

Śr, 6 paź 2021 06:02 | brak oceny

Marea | Załogant

Czytałam jego książki, ale jakiś czas temu, a że mam wybitnie słabą pamięć, to już dawno pomieszało mi się to z innymi autorami/teoriami. No nic w wolnej chwili muszę je odkopać ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 paź 2021 07:00 | brak oceny

Marea | Załogant

@Marea, To odpowiedź do Zmylna - nie wiem czemu znalazła się jako osobny komentarz - sorki

Wt, 5 paź 2021 18:38 | brak oceny

Paszczak | Załogant

Pozwolę sobie wkleić komentarz pod filmem "Nasz Dom"osoby podpisanej jako Duchowość.Myślę że szersze grono osób powinno przeczytać ten piękny przekaz."Sensowne wyjaśnienie wielu cierpień na świecie tkwi w teorii wielu istnień.Dusze tworzą się proste bez wiedzy,ale z jednakową zdolnością do uczenia się.Niektóre od samego początku poruszały się ścieżką zła-te właśnie widzimy na ziemi.Bóg ustanowił prawo przyczyny i skutku,i tak też akceptuję tymczasową niegodziwość dusz,które ostatecznie po oczyszczeniu się i przyswojeniu wiedzy,i praw miłosierdzia,dotrą do maksymalne możliwej doskonałości,która nie może się jednak równać z Boską.Katastrofy naturalne są częścią świata prób i pokuty,w którym żyjemy.Kiedy zgromadzone tu dusze staną się lepsze,przy czym niektóre z nich udadzą się do niższych światów,do których przyniosą swą wiedzę,oświecając tamtejsze prymitywne jednostki,owe nieszczęścia staną się mniej dotkliwie,aż w końcu wraz z nastaniem czystości ludzkich uczuć,znikną.W prawach tych odnajdujemy najwyższą wizję Boga,gdyż żadne cierpienie nie jest bezsensowne i niesprawiedliwe,ale jest należnością za naszą niedoskonałość.Bo gdybyśmy doświadczali jedynie szczęścia,nigdy nie porzucilibyśmy łatwych,ulotnych przyjemności i barbarzyńskich zachowań.Tkwi w nich także bezwarunkowa i bezgraniczna miłość,gdyż Bóg nie karze nikogo na wieczność z tymczasowe przewinienia.Niebo i piekło są jedynie stanami dusz, które po każdym istnieniu doświadczają albo szczęścia,albo udręki.Królestwo Niebieskie lub Boże jest doskonałością do której odniósł się Chrystus,który zawsze ukazywał iż w najwyższej moralności tkwi ku niemu prosta droga.Jeśli zakładamy że nasze jedno życie jest jedyną szansą,by się tam dostać,dochodzimy do absurdów,iż jedyna wiara jest jedynym sposobem dostania się do owego Królestwa,albo że śmierć dzieci bezpośrednio je do niego prowadzi,chodź tym sposobem unikneły ziemskich doświadczeń,których rezultatem mogło być tylko,że gdyby dożyły sędziwego wieku,być może zasługiwały by na "piekło", podobne jest z ludźmi poważne chorymi umysłowo,których cierpienia w przypadku tylko jednego życia są przypadkowe i niesprawiedliwe.Nauka wyjawia nam wielką ewolucję form-podobnie jest z duchem,który przyodziewając się w cielesne szaty,brnie w kierunku stanów Aniołów,które nie mogą być wszak istotami uprzywilejowanymi,gdyż Bóg w swej wspaniałości i sprawiedliwości,nie mógł nałożyć na jednych zmagań,a drugich z nich zwolnić."

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Okrągłe znaki na ciele to ślady po wprowadzeniu sondy, która usuwa z ciała człowieka blokady, które zostały wprowadzone wcześniej aby zablokować jego potencjał energetyczny.  Blokady w ciele subtelnym usuwa się poprzez Regresję, natomiast te z ciała fizycznego muszą zostać zlokalizowane i usunięte przez sondę.  Znaki różnią się między sobą ponieważ rodzaj sondy uzależniony jest od rodzaju blokady.  Znaki na szybach lub ścianach domów świadczą o użyciu sondy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 27 lis 2021 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PRZELOT INTRYGUĄCEGO OBIEKTU UFO NAD FRANCJĄ - 16 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.