Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 26
Wyświetleń: 8544x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 5 mar 2022 09:44   
Autor: FN, źródło: FN   

NADCHODZĄ ‘TRZY DNI CIEMNOŚCI’? – NIEPOKOJĄCY SCENARIUSZ PRZYSZŁOŚCI

To się dzieje naprawdę! Od 24 lutego 2022 na naszych oczach spełnia się najczarniejszy scenariusz, przed którym przez lata uprzedzali jasnowidze i media. Bez dwóch zdań widzimy wstępną fazę Trzeciej Wojny Światowej, w której naprzeciwko siebie stanęły dwa potężne bloki wyposażone w broń jądrową – demokratyczny świat i ogarnięta szaleństwem agresywnego nacjonalizmu Rosja wraz z mniejszymi tzw. „reżimami bandyckimi”. Jest jeden scenariusz wydarzeń, który pasuje do wizji „trzech dni ciemności” i „żółtego proszku/pyłu”, który będzie niósł śmierć. I czas o nim powiedzieć głośno!

Z pewnością wszyscy nasi czytelnicy podobnie jak my na pokładzie okrętu Nautilus zadają sobie pytanie: czy to co widzimy może być początkiem III wojny światowej? Co nas czeka w najbliższych tygodniach? Oczywiście teraz nie mamy powodów do niepokoju - starcia są daleko od naszych granic – działają sklepy, jeżdżą samochody, popularne miejsca turystyczne zapełniają się w weekendy, niektóre niedziele są „handlowe”, a wiele osób dalej planuje wakacyjne wyjazdy i ma problem: Grecja, czy może jednak Hiszpania? Ale to poczucie „w sumie normalności” jest złudne, bo na naszych oczach prawdopodobnie rozpoczął się wielki proces „przebudzenia”, który wielokrotnie był sygnalizowany przez okręt Nautilus. Można sobie bowiem wyobrazić sytuację, kiedy nagle konflikt zamieni się w wojnę NATO z Rosją, a wtedy sytuacja może wymknąć się spod kontroli. Warto spojrzeć na kilka wybranych przepowiedni i wizji przyszłości, o których mówili słynni jasnowidze i które są w pewien sposób ze sobą zgodne w kilku punktach, w tym słynnych „trzech dni ciemności” i „zabójczego żółtego proszku”.


Niestety jest jeden, bardzo niepokojący scenariusz wydarzeń, który wobec ostatnich informacji z wojny Rosji z Ukrainą wydaje się być przejmująco możliwy i o którym bardzo długo rozmawialiśmy z Krzysztofem Jackowskim. Zanim jednak o tym warto przypomnieć dwie wizje słynnych jasnowidzów o tzw. „trzech dniach ciemności”, które będą najważniejszym elementem Trzeciej Wojny Światowej.

Na początek mistyk, stygmatyk i święty Kościoła Katolickiego znany jako Święty Ojciec Pio.
Wojna rozpocznie się w nocy

Ojciec Pio wielokrotnie mówił, że świat czeka jeszcze jeden, wielki światowy konflikt, w którym dojdzie do starć na starym kontynencie. Według niego wojna miała rozpocząć się w nocy, kiedy z nieba w ziemię "uderzą błyskawice". Interpretatorzy tej przepowiedni uważają, że może chodzić o pociski balistyczne użyte przez jedną ze stron. Wspaniałe budowle legną w gruzach - ostrzegał włoski zakonnik. Ojciec Pio uprzedzał także, że dojdzie do "trzech dni ciemności", choć nie wyjaśnił, co ma być ich przyczyną.

    Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie poświęconą świecę, która wystarczy na trzy dni. [...] Powietrze będzie przesycone gryzącymi gazami. Duszące opary oraz uderzenia zaczną niszczyć wszystko. Nie wolno w tym czasie wychodzić na zewnątrz.

    Ojciec Pio

 

Irlmaier: będzie szła kreska „żółtego pyłu”. Kto przez nią przejdzie, to zginie!

Alois Irlmaier był niemieckim pracownikiem budowlanym i zajmował się przez wiele lat kopaniem studni na terenie Bawarii. W czasie I Wojny Światowej jako niemiecki żołnierz przeżył koszmarny incydent. W bliskiej od niego odległości wybuchł pocisk artyleryjski, w wyniku czego Alois został żywcem zasypany w okopie. Odkopano go po 72 godzinach i zwolniono z wojska. W wyniku wypadku Irlmaier zaczął miewać dziwne wizje dotyczące przyszłości, które okazywały się zdumiewająco trafne. Przewidział bezbłędnie II wojnę światową, ale mówił także o trzeciej. Dopiero po tej ostatniej według niego miała się rozpocząć złota era w dziejach ludzkości. W jego przepowiedniach pojawia się również wątek "trzech dni ciemności", kiedy nagle ludzi przerazi tajemnicza "kreska złotego pyłu".

-Uciekajcie przed żółtym pyłem, strzeżcie się go. Kto go przekroczy, ten zginie – mówił jasnowidz z Bawarii.

Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Nadejdą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja.

Alois Irlmaier

Jasnowidz dał jednak nadzieję  i zapowiedział początek nowej ery w dziejach ludzkości:

Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

    Alois Irlmaier

 

Jasnowidz z Człuchowa? Też mówi, że będzie ciemno i pojawi się żółty pył!

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski jest znany z tego, że bezbłędnie odnajduje zaginionych ludzi. Chwali się, że dzięki swojemu niezwykłemu talentowi odnalazł już ponad 700 osób, a jego dokonania potwierdzają między innymi dokumenty z policji. Jackowski od lat mówi także o tym, co czeka Polskę i świat. W 2008 roku jasnowidz zapytany przez swoją córkę Monikę o to, co czeka Polskę wypowiedział zagadkowe słowa.

 

    "Moniko, tuż przed wielką wojną ludzie będą bali się oddychać"

    Jasnowidz Krzysztof Jackowski

 

 

Dziś jasnowidz jest przekonany, że mówiąc te słowa przewidział pojawienie się koronawirusa i obowiązek zakładania maseczek (lęk przed oddychaniem), a także wybuch wielkiego światowego konfliktu. Niezwykłe, ale od pewnego czasu w rozmowach z pokładem okrętu Nautilus jasnowidz z Człuchowa mówi o tym, że będą kłopoty z elektrycznością (ciemno na ulicach) i pojawi się nagle "jakiś żółty pył". Jasnowidz nie jest w stanie sprecyzować tego, czym ma być ów pył (czasami nazywa go żółtym proszkiem). Jest pewien jednak, że będą próbowali przed tym śmiertelnym żółtym pyłem uciec i Polska opustoszeje. Nie w przenośni, ale dosłownie – ludzie w panice będą uciekać tam, gdzie ma być bezpiecznie.

[...] Boję się tego, ale Polska opustoszeje... w mojej wizji widziałem, jak Polacy będą przed czymś uciekać, nie rozumiem tego i wiem, że to brzmi głupio, ale widzę Polskę opustoszałą... [...] żółty proszek lub coś takiego, będzie panika [...] Ucieczka paniczna i Polska opustoszeje, czegoś takiego jeszcze świat nie widział, dosłownie zagłada [...] To wywoła kryzys, nie wojna... to coś, opustoszała Polska [...] Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z pokładem okrętu Nautilus 14 grudnia 2021 roku

 jasnowidz Krzysztof Jackowski


 

Jaki „żółty pył”? Jaka „żółta kreska śmierci”?!

Od początku nie było jasne, o co w tych przepowiedniach związanych z żółtym pyłem chodzi. I nagle jasne… kolor żółty od zawsze jest kolorem radioaktywności.


Wybuch bomby atomowej na Ukrainie? Skażenie byłoby niewielkie. Ale zupełnie inaczej wygląda sprawa, kiedy dojdzie do katastrofy elektrowni nuklearnej, a te na Ukrainie są aż cztery, w tym największa w Europie (nie licząc nieczynnego Czarnobyla).

Kiedy walki objęły tereny elektrowni atomowych w Ukrainie temat ewentualnego „armagedonu skażenia całej Europy” pojawił się w mediach.

 

Temat „grozi nam apokalipsa, jeśli będzie atak na elektrownię” był także w korespondencji do Fundacji Nautilus. Oto przykład takiego e-maila.

From: […]

Sent: Friday, March 4, 2022 4:18 PM

To: Fundacja NAUTILUS

Subject:

 

Dzień dobry,

Dzisiejszej nocy Rosja wystrzeliła rakiety w kierunku największej elektrowni atomowej w Ukrainie. Można powiedzieć, że konflikt się zaostrza, a agresor nie ma nic do stracenia mając za nic wprowadzane sankcje.

Przeczytałem wypowiedź specjalisty ds. atomistyki i stwierdził, że ewentualne uderzenie w taką elektrownie skutkowałoby ewakuacją Europy. Od razu przypomniały mi się sny opisywane przez Czytelników gdzie masa ludzi z podręcznymi bagażami próbowałoby gdzieś uciec. To niezwykłe, że ludzka psychika może coś takiego "wyprodukować" na kilka miesięcy przed ewentualnym wydarzeniem. Podobne wizję miał Pan Jackowski.

[-- ]

Pozdrawiam,

 

[dane do wiad. FN]

 

4 marca 2022 wieczorem na pokład okrętu Nautilus zadzwonił jasnowidz Krzysztof Jackowski, który opowiedział o niezwykłym e-mailu, który dostał od jednej ze swoich czytelniczek. Przypomniała ona przejmujące słowa jasnowidza sprzed roku, w którym mówił słowa wręcz idealnie pasujące do tego, co może za chwilę spotkać Polskę i Europę. Oto ten e-mail:


Tej sprawie jasnowidz poświęcił swoją ostatnią wypowiedź w serwisie youtube.


 

Na pokładzie Nautilus długo rozmawialiśmy z jasnowidzem o tym, jak może dojść do realizacji scenariusza prowadzącego do opustoszałej Polski.


Oto krótka rozmowa z Kapitanem Okrętu Nautilus, która została przeprowadzona na pokładzie 5 marca 2022.

Czy wierzysz, że na naszych oczach rozpoczęła się Trzecia Wojna Światowa?

Nie mam cienia wątpliwości. Ludzie jeszcze nie dostrzegli tego, że to nie jest żadna wojna parszywej nacjonalistycznym szaleństwem Rosji z Ukrainą, ale z całym zachodnim światem. Jeśli tylko NATO zdecyduje się zamknąć niebo nad zachodnią Ukrainą, wtedy rozpocznie się wojna, jakiej nawet nie widzieli miłośnicy gry w stylu „Call of Duty”. To będzie jak biblijny Armagedon.

Będzie użyta broń jądrowa?

Oczywiście. Ten walnięty w łeb wizjami „mocarstwowej Rosji” idiota jest gotowy użyć bomb atomowych i ich użyje. Wiem nieoficjalnie, że podczas ostatnich rozmów z Rosją sprzed dwóch dni Ukraina zaproponowała oddanie Krymu i tych dwóch zbuntowanych republik, a tak naprawdę przejętych przez agentów putinowskich wariatów z Moskwy. Putin to odrzucił, czyli chce zrównać Ukrainę z ziemią.

Boże… dlaczego on to robi?

Parszywy, drapieżniczy ze swojej natury nacjonalizm zawsze prowadzi do krwi i trupów na barykadach – zawsze to powtarzam. W Europie, Afryce czy nawet na Antarktydzie czy Księżycu… – bez znaczenia. Nacjonalizm to rakowata, cuchnąca szaleństwem i kompleksami choroba ludzkości, to wręcz stan umysłu… szkoda czasu teraz o tym mówić.

Dojdzie do trzech dni ciemności i pojawienia się żółtego pyłu?

Tylko w jednym wypadku taki scenariusz jest prawdopodobny, jeśli dojdzie do katastrofy elektrowni atomowej wszechczasów. Czyli nie takiej wręcz dziecinno-przedszkolnej jak ta w Czarnobylu w 1986 roku, ale takiej na sto fajerek, która wypuści na Europę chmurę radioaktywną zamieniającą wszystko na swojej drodze w pole śmierci. Rozmawiałem ze specjalistami od energetyki jądrowej i oni mi powiedzieli, że taki scenariusz jest możliwy, jeśli dojdzie do super-katastrofy tej największej elektrowni na Ukrainie… pas śmierci obejmie setki tysięcy kilometrów kwadratowych w kierunku Rosji czy Europy. Mogę sobie wyobrazić, że ludzie posiadający dzieci wiedząc, że do Polski zbliża się radioaktywna chmura oznaczająca śmierć zrobią wszystko, aby przed nią uciec. I wtedy może się zrealizować scenariusz zgodny z tym, co rok temu mówił Jackowski. Ludzie ruszą w panice tam, gdzie „żółta kreska” nie dotrze, czyli na przykład w kierunku Bułgarii, Rumunii, a może nawet Afryki. Jackowski powiedział mi kilka miesięcy temu, że niedługo będę żałował, że nie uciekłem do Afryki… Pamiętam, że wyśmiałem go. Dziś uważam, że… zresztą nieważne.

Wierzysz, że może dojść do katastrofy elektrowni?

To jest wojna, a wojna to chaos. Ten pożar w elektrowni z czego się wziął? Nie było żadnych rozkazów, ale kilku rosyjskich żołnierzy ostrzelało jeden z budynków, choćby dla draki... Tak jest na wojnie, nikt nie zapanuje nad młodymi mężczyznami, którzy w rękach mają broń. Wtedy dzieją się różne rzeczy, czasami straszne, czasami niezrozumiałe i nielogiczne. Pożar szybko ugaszono, a wszystkie cztery elektrownie są bezpieczne. Powtarzam raz jeszcze – Rosja może obrzucić całą Ukrainę bombami atomowymi i zamienić ją w pustynię, ale zagrożenie skażeniem dla Polski będzie niewielkie. Jeśli jednak w grę wejdzie „wielki bum” któreś elektrowni, to… miej nas Panie w swojej opiece.

Ale mówisz, że one teraz są bezpieczne?

Tak mówią Ukraińcy. Ale możemy sobie wyobrazić, że w czasie działań wojennych może dojść do tego, że wysadzenie elektrowni będzie morderczym ciosem dla którejś ze stron. Myślisz, że żołnierze owładnięci szałem potrzeby zemsty na wrogu się powstrzymają? Bo co… będą starali się uniknąć apokaliptycznego wyludnienia Europy uciekającej przed śmiercią od radioaktywnej chmury? Bez żartów. Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie niepokoi.

Jaka?

Przepowiednie mówią, że zamieszanie z Trzecią Wojną Światową wykorzysta kolejna bestia na naszej planecie, czyli agresywny islam. Mogę sobie wyobrazić, że gdzieś na świecie jest szykowane komando bojowników islamskich, którzy chcą zrobić porządek ze znienawidzoną Europą zamieniając ją w wypaloną pustynię w stylu okolic Czarnobyla. Przeniknięcie do ogarniętej wojennym chaosem Ukrainy? Żaden problem. Nawet nie chcę głośno mówić o takim scenariuszu, bo strach.

Boisz się?

Oczywiście, jak wszyscy. Ludzie boją się cierpienia i śmierci, a ja wierzę, że to jeszcze daleko przed nami. Jeźdźcy Apokalipsy jadą bowiem w określonej kolejności: najpierw zaraza, potem wojna, głód i dopiero na koniec śmierć. A my dopiero zobaczyliśmy na horyzoncie drugiego jeźdźca, który jest jeszcze hen, hen… Do trzeciego jeszcze bardzo daleko. A czwarty… ten może przybyć do nas za nawet kilka lat. Na razie ludzie myślą tak: jest ciekawie, ciekawe obrazki w TV i w sieci, ale to szybko minie, a ja muszę zdecydować, czy te wakacje w Polsce czy jednak pojedziemy do Grecji…

Ale się mylą?

O tak. I to bardzo. Proces przemiany i przebudzenia ludzkości się zaczął. I potrwa lata, jeśli nie dekady. Nawet wielkie wyludnienie Europy zapowiadane przez jasnowidzów – jeśli do niego dojdzie oczywiście – będzie tylko drobnym elementem w tym długim procesie. Ja patrzę z trochę większej perspektywy.

Ile twoim zdaniem potrwa proces przebudzenia?

Jego pierwsza faza… myślę, że ok. 300 lat. A za tysiąc lat będzie tutaj inny świat. To będzie inna planeta, inna wibracja. Będzie pięknie.

Dziękuję za rozmowę.

Pokład OKRĘTU NAUTILUS, 5.03.2022

 


 

I jeszcze coś z POCZTY DO FN z 6 marca 2022

Dzień dobry

Piszę ponieważ natrafiłem na film Krzysztofa Jackowskiego w którym dokładnie przewidział sytuację jaka miała miejsce z migrantami na granicy z Białorusią. Krzysztof zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy, że to co przewidział w wizji z Maja 2020r sprawdziło się co do joty.

- tłumy ludzi na granicy z jednej strony przepychani i uciskani przez reżim Białorusi. Wpychanie wręcz na siłę w stronę granicy i reżim nie dawał możliwości powrotu...
- awantura polityczna z tego powodu z racji, że nie zostawały do nich dopuszczone pomoce humanitarne.
- w całym zdarzeniu udział brały 3 państwa Polska Litwa i Łotwa.

Krzysztof do dokładnie opisał i faktycznie to miało miejsce.

Przesyłam link do wizji.... Od 40 minuty zaczyna o tym mówić.

I najnowsza grafika od "YEDYNEGO" - pięknie dziękujemy!


Czy Kijów zostanie przez Rosjan zaatakowany gazem? Ważny e-mail od naszego czytelnika.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4287,czy-kijow-zostanie-zaatakowany-przez-rosjan-zoltym-gazem.html

Komentarze: 26
Wyświetleń: 8544x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 5 mar 2022 09:44   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 16 cze 2022 12:46 | brak oceny

sidhartha | Załogant

póki co nie ma tych 3 dni :)
poza tym wielu mistyków mówi że będą 3 dni ale nie ciemności tylko "jasności"
nie mówią jednak co to oznacza, podobno pod koniec tych 3 dni ma się zmienić energetyka ziemi, i całego wszechświata, kosmos ma stać się rajem, którego wszystkie istoty pragną.
czy się to marzenie spełni? i tak i nie!
monroe mówił coś o emiterze, ale to nie jest bóg, bóg to miranon :)
emiter jest ponad nim.
jeśli wszystkie cywilizacje się do niego dostroją zniknie cierpienie :D
czego sobie i wszystkim życzę ;)

Pt, 15 kwi 2022 09:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

wiecie co? zmieniam zdanie :)
będą 3 dni ciemności, lub 3 godziny.
ludzkość trochę zmądrzała przez zarazę, a teraz wszystko wróciło do "normy"
ludzie znowu grzeszą, ale już kiedyś przypuszczałem, że po zarazie nastąpi coś znacznie większego, co zmusi ludzi do duchowości.
ludzie nie będą tego chcieli, będzie to dla nich upokarzające, że nie tylko pieniądze się liczą, co to będzie? no właśnie te 3 dni lub godziny, ale szczegółów nie znam.
kreacja nie pozwoli sobie na jej pomiatanie przez ludzi.

Pt, 11 mar 2022 14:00 | brak oceny

sidhartha | Załogant

moim zdaniem nie będzie tych 3 dni ciemności(lub jasności)
natomiast skłaniam się ku temu że Putin użyje broni jądrowej i to lada dzień.
będzie o tym głośno. ludzie zaczną panikować(ci słabi psychicznie)
jako ciekawostkę dodam że podobno obcy mają się ujawnić przez "3 dni"
(cokolwiek to znaczy)
kiedyś pisało o tym, tak więc to chyba bardziej optymistyczne.

Pon, 7 mar 2022 13:34 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

ja wam powiem, że co ludzkość miała nacierpieć się to już wycierpiała :)
złota era? pisałem że do 10.01.2026 roku nadejdzie ona.
trochę więcej optymizmu ;)
300 lat? skąd taka data, i taki pesymizm?
to kwestia góra kilku lat.
na pewno niedługo ludzie zaczną przejawiać sidhi, co będzie zwiastunem edenu.

Nie, 6 mar 2022 19:39 | ocena: + 4

Marrc | Załogant

Lubię artykuły zamieszczane w tym serwisie i jestem wiernym czytelnikiem od wielu lat, ale powiem szczerze że trochę razi mnie to "czarnowidztwo" i p. Jackowski. Zamieszczanie takich przepowiedni w takich chwilach to nakręcanie kolejnych tysięcy osób negatywną energią...A teraz jest to najmniej potrzebne. A p. Jackowski- wg. mnie jest dobry w odnajdywaniu ciał, ale przewidywanie przyszłości mu nie idzie. To przewidywanie to jest bardziej jego analiza aktualnych wydarzeń + własne przemyślenia. Na świecie tyle się dzieje, więc nawet statystycznie rzecz biorąc to jakaś część takiego przewidywania musi się sprawdzić. Poza tym tak osobiście odczuwam, że p. Jackowski pracuje tylko i wyłącznie z negatywnymi energiami i wibracjami. Kiedyś próbowałem go oglądać (słuchać) ale za każdym razem powodowało to u mnie pogorszenie nastroju. To takie negatywne programowanie...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 mar 2022 07:02 | ocena: + 2

Kasjopeja | Załogant

@Marrc, Jackowski może być świetnym medium, stąd potrafi odnajdywać ciała, ale to nie to samo, co przewidywanie przyszłości.

Nie, 6 mar 2022 15:45 | ocena: + 2

_0raD | Załogant

Obecnie nie ma co szukać sensacji i siać paniki bo ataki koło elektrowni w Zaporożu miały jedynie na celu wzbudzenie dodatkowego strachu - co też jest jedną z metod walki. Nie będzie w ciągu najbliższych kilku lat użycia broni atomowej i wojny światowej. Obecny konflikt był już zapowiedziany przez wielu zarówno politologów jak i jasnowidzów a jednym z ukrytych celów jest pokazanie jak słaba jest militarnie Rosja (jednocześnie bardzo szkoda, że odbywa się to kosztem tragedii Ukraińców). Ciche przyzwolenie na ten atak dały Chiny (jeśli nawet celowo nie manipulowały Putinem i resztą jego świty, nastawiając ich na atak), które tylko czekają na osłabienie Rosji ponieważ sami mają chrapkę na część jej terenów (ale w pierwszej kolejności chcą przejąć Tajwan).
Natomiast tereny Polski naprawdę będą jeszcze długi czas najbardziej bezpieczne w Europie, nawet bardziej niż kraje tj. Hiszpania, Włochy czy Anglia pomimo siania propagandy we wszystkich możliwych mediach. Ogólnie polecam zapoznać się z interpretacją przepowiedni Nostradamusa odnośnie 3WŚ dokonaną przez Arteuza Centuriona z 2009 roku gdzie pomimo paru błędów i złego datowania wydarzeń to mniej więcej chronologia wydaje się poprawna i można znaleźć wiele ciekawostek, a część z zapisanych tam wydarzeń już się spełniły.

Sob, 5 mar 2022 21:36 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Od dłuższego już czasu czytam i analizuję te wszystkie przepowiednie.
Często głęboko myślę, czemu i komu ma to służyć, skoro w sposób
permanentny jesteśmy "karmieni" takim negatywnym przekazem.
W zasadzie nigdzie nie spotkałem się z próbą znalezienia jakiegoś
rozwiązania, wymyślenia jakiegoś antidotum na zbliżający się tragizm.
Wielokroć powtarzane złe myśli i tworzenie szalonej wizji przyszłości
jest naprawdę niebezpieczne i może wywoływać zbiorową psychozę?
Przecież liczy się to, co jest tu i teraz. Przyszłość jest nie zawsze dobrze zdefiniowana. Nigdy nie wiadomo, w jakim kierunku zacznie się rozwijać. Można jedynie odczuć, co sprawia, że zmierzamy ku katastrofie.
Jedną z przyczyn jest też nadmierne tworzenie negatywnych wizji,
co sprawia, że obniża się w nas odporność na stres i inne zagrożenia
ze strony psychiki człowieka i systemu odpornościowego organizmu.
Należy się przed tym bronić i z poziomu naszej pasji tworzyć pozytywną energię do działania. Niewyczerpalne pokłady inspiracji do lepszego życia znajdziemy w odkrywaniu samego siebie. Samopoznanie pomaga znaleźć właściwy cel w swoim życiu i dążenie do przeciwstawiania każdemu złu.
To w czym czujesz się najlepiej i daje Ci motywację do życia, jest powodem, dla którego powinieneś żyć dalej i rozwijać siebie. Wybranie swojej drogi życiowej, to podążanie za duchowym kompasem i wiara we własne możliwości, nie bacząc na zagrożenia i sianie strachu.
Czy przypadkiem nie powinniśmy skupiać się tym bardziej nad tworzeniem energii myśli i kreowaniem naszej przyszłej rzeczywistości?
Zbiór takich cech może pomóc w tworzeniu lepszej rzeczywistości.
Nie ma lepszego momentu, by coś zmienić, niż teraz i tutaj.
To, co do tej pory zostało stworzone, może zostać wykorzystane do budowy czegoś większego. Wykorzystanie całości wspólnego ogromu potencjału już teraz, daje niewyobrażalne możliwości do samorozwoju i doskonalenia w otaczającym świecie.
Im wcześniej zaczniemy coś robić, tym szybciej nauczmy się przeciwstawiać zblizajacemu się złu. Zacznijmy już teraz od mniejszych rzeczy i rozwijajajmy naszą zbiorową barierę przed sprowadzanym niebezpieczeństwem . Brak systematyczności, jest największym wrogiem kształtowania własnej energii i mocy naszych myśli, które budują
nasz potencjał duchowy o niewyobrażalnej sile oddziaływania.
Pracuję nad tym od wielu lat i staram się w pozytywny sposób budować
lepszą przyszłość dla siebie i innych, nie obawiając się nawet tak
przedstawianych wizji. Zawsze liczę na wsparcie podobnie myślących.
Bądźmy dobrej myśli i starajmy się umacniać zbiorową moc naszych
myśli.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Sob, 5 mar 2022 21:29 | brak oceny

Jakub87 | Załogant

Robert Monroe zapowiadał że będzie znaczna redukcja populacji. Pamiętam jak oglądałem film "Wehikuł Czasu" jako nastolatek - film z roku 2000 - oczywiście lubiłem taką tematykę jak podróże w czasie. Ciekawe było to że jak główny bohater odbył podróż do przyszłości, to ludzie żyli prosto - coś jak plemiona. Wtedy jeszcze nie rozumiałem że to ROZWÓJ.

Sob, 5 mar 2022 21:02 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

Straszycie tylko ludzi takimi wpisami i nic z tego nie wynika. Skoro nie jesteście w stanie przewidzieć konkretnej daty, to wcale nie pomagacie ludziom, ani nie jesteście jasnowidzami. Całe życie słyszę o kolejnych datach końca świata, wybuchu następnej wojny. I co? Przestałam wam już wszystkim wierzyć, mnoży się tych jasnowidzów, jak grzybów po deszczu, nagle każdy kto miał jakiś dziwny sen uważa się za wybrańca. Jeśli coś rzeczywiście się wydarzy: wybuchnie III wojna, ktoś zrzuci bombę jądrową, ktoś rozwali elektrownię, to nikt, kompletnie nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, powstrzymać, cokolwiek z tym zrobić. A wasze przewidywania nt. tych katastrof, to po prostu analiza bieżących wydarzeń, geopolityka i dumanie nad tym. To, że kiedyś musi przyjść następna wielka wojna jest po prostu pewne, bo świat nie jest w stanie funkcjonować bez wojen (a ludzkość marzy o kolejnej od początku zimnej wojny... I co? Wybuchła przez te wszystkie lata, kiedy wszyscy ją przepowiadali już zaraz?). To, że po takiej wojnie ludzkość wróci do początków, to też nic odkrywczego, biorąc pod uwagę, jaką broń posiadamy. A trzy dni ciemności, zdaniem niektórych, miały nastać już pod koniec 2020 roku.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 6 mar 2022 13:39 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

@Kasjopeja, Szanowna Kasjopejo, podobnie myślę
i piszę o tym wszystkim. Nie rozumiem komu i czemu ma to
służyć? Nakręcanie spirali związanej z mroczną przyszłością
tylko wzmacnia ciemną energię i pozbawia choćby odrobinę nadziei, której ludzie jednak potrzebują. W podobnych sytuacjach powinien
dominować jakiś pozytywny przekaz, który wskazywałby drogę
ku przyszłości, a nie straszył katastroficznym końcem tego świata.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Sob, 5 mar 2022 20:22 | ocena: + 5

maruda1 | Załogant

Ok, ale pojawia się pytanie jak to się ma do licznych innych przepowiedni, że Polskę katastrofa ominie, że Polska już swoje odcierpiała, że wiele polskich miast (niekiedy wymienionych nawet z nazwy) będzie bezpiecznych?
Na przykład o. Klimuszko pisał, że jeśli miałby wybrać kraj do życia na najbliższe dekady byłaby to Polska... Czy to skażenie/opad radioaktywny będzie dotyczył Polski czy właśnie nasz kraj ominie?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 6 mar 2022 16:55 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

@maruda1, Szanowny Załogancie, to bardzo trafna
konstatacja. Niedawno był zamieszczony artykuł na łamach
Fundacji Nautilus o wcześniejszej wizji siostry Łucji z Portugali.
Podobnie wskazuje na Polskę, którą mają ominąć zagrożenia.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pon, 7 mar 2022 07:19 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@maruda1, biorąc pod uwagę geograficzne położenie Polski, jeśli konflikt zbrojny wybuchnie w Europie, to nie ma mowy, żeby nas to ominęło, bo mamy podpisane różne sojusze z państwami europejskimi, jesteśmy w UE i NATO, a dodatkowo jesteśmy narodem bitnym i butnym, jak ktoś choćby spróbuje wejść na nasz teren, to nauczeni doświadczeniem będziemy walczyć wszyscy (tak było zawsze: problem z Krzyżakami, buntowanie się podczas zaborów, walka o niepodległość, II wś, walka z komunizmem i wiele innych)... Natomiast, jeśli konflikt wybuchłby na linii USA-Chiny (bo chyba wszyscy zgadzamy się do tego, że Rosja nie jest żadną militarną potęgą, co właśnie widać, a jej lider, to tylko mały piesiek, który dużo szczeka, ale wystarczy powiedzieć: bu, i ucieknie), to może nas to ominąć, o ile przestaniemy trzymać się z USA. Mam tutaj na myśli to, że Amerykanom nie można tak do końca wierzyć. Sporo naobiecywali już np: Ukrainie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo za oddanie broni jądrowej w 1994 roku, i co teraz robią? Niewiele. Sankcje sankcjami, ale zobowiązali się do czegoś innego... Amerykanie dbają tylko i wyłącznie o swoje interesy, i chociaż nic do nich osobiście nie mam, to rządowi USA nie można wierzyć, że uda się na wojnę dla Polski, skoro nie zrobił tego dla Ukrainy. Jeśli polski rząd (ośmieszany przez Trumpa, a teraz raczej nie trzymający się za bardzo z Bidenem) nie będzie za wszelką cenę próbował udawać best frienda USA, to rzeczywiście taki konflikt może nas ominąć. Wtedy wojna rozegrałaby się na Pacyfiku, więc z dala od nas.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.