Dziś jest:
Piątek, 12 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 8
Wyświetleń: 8045x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 18 gru 2018 23:02   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT KONTAKT – POCZĄTEK

Dla większości ludzi zjawisko UFO to przede wszystkim – jak głosi definicja – Niezidentyfikowane Obiekty Latające, które czasami przecinają niebo, ale w sumie nikt nie wie, czy to rzeczywiście coś – jak to mówią ludzie – „spoza Ziemi”. Czy wierzy przeciętny  Kowalski, że są to pojazdy pozaziemskich cywilizacji?

A skąd… śmiech, kpiny, kręcenie kółek na czole – to wszystko bardzo dobrze znają ci, którzy odważyli się na opowiedzenie publicznie o własnym doświadczeniu z UFO. Naprawdę wiedzą o gigantycznej wadze tego fenomenu tylko tacy, którzy mieli okazję na własne oczy zobaczyć takie obiekty i mogli przekonać się osobiście, że ich możliwości przekraczają to, co oferują wszelkie ziemskie drony, samoloty, balony i Bóg jeden raczy wiedzieć, co jeszcze – wtedy dopiero jest jasne, że w naszej przestrzeni powietrznej poruszają się statki powietrzne, które nie zostały stworzone na Ziemi.

Wiemy także my, gdyż przez pokład okrętu Nautilus praktycznie nieustannym strumieniem docierają relacje ludzi, którzy mieli okazję na własne oczy przekonać się, że „to jest prawda”. Kiedy już zrozumiemy, że sprawa z UFO jest tak poważna jak tylko można sobie wyobrazić, to przychodzi kolejny, bardzo ciekawy etap czegoś, co można by nazwać „bezgranicznym zdumieniem.


I wtedy powstaje pytanie: jak to jest możliwe? Ziemię odwiedzają obce cywilizacje, a nie mówią o tym naukowcy? Milczą jak zaklęci nauczyciele czy wszystkowiedzący eksperci w telewizji? Nawet słowem się o tym nie zająknie ksiądz, najlepszy kolega z podwórka, wujek na imieninach, znany aktor czy piosenkarz-autorytet, czy wreszcie ulubiony pan profesor od fizyki?! To jest niemożliwe – myślą ludzie – bo gdyby to była prawda, to na pewno by o tym coś ci wielcy mówili. A skoro milczą, to po prostu tego czegoś… nie ma!


Kiedy sprawy się komplikują? Wtedy, kiedy w grę wchodzi armia, a świadkowie w mundurach pod przysięgą zeznają o tym, że mieli okazję osobiście zetknąć się z obcą, pozaziemską technologią. A naprawdę komplikują się wtedy, kiedy takich świadków jest ok. 300, a wśród nich jest całe dowództwo Bazy Powietrznej RAF. Tak dokładnie było w przypadku personelu bazy RAF Woodbrige w lesie Rendlesham na Wyspach Brytyjskich.
O tej historii pisaliśmy wiele razy na łamach serwisu FN. Jej historia bardzo dobrze została przedstawiona w odcinku serii dokumentalnej „Sekrety Kosmitów”, który przypominamy poniżej.
Nocą 26 grudnia 1980 roku wschodniej bramy bazy Woodbridge pilnowało dwóch wartowników – szeregowcy John Burrough i Budd Parker. W pewnym momencie dostrzegli nad pobliskim lasem światło. Wystraszyli się, czy przypadkiem ktoś nie próbuje zakraść się do bazy, gdzie prawdopodobnie były przechowywane ładunki jądrowe.


Zaalarmowane przez nich dowództwo bazy niezwłocznie wysłało na miejsce domniemanej katastrofy trzyosobowy patrol. W lesie żołnierze dostrzegli światło, które po podejściu okazało się dziwnym obiektem o niezwykłym kształcie i bardzo dziwnej powierzchni przypominającej metaliczne szkło.

Jim Penniston podszedł do obiektu i zaciekawiony dotknął go ręką. I wtedy stało się coś niewyobrażalnego: wokół obiektu pojawiło się jasne światło, a w jego głowie zaczęły pojawiać się dwie cyfry: zera i jedynki w kolejnych sekwencjach. Normalnie człowiek nie byłby w stanie zapamiętać takiego ciągu cyfr, ale tym razem było inaczej.

 


Penniston wrócił do domu i nadal widział te cyfry. Wziął zeszyt i spisał ciąg liczb. To sprawiło mu wyraźną ulgę – zeszyt odłożył na półkę w domu i nikomu nie powiedział o swojej niezwykłej „przygodzie z liczbami” i obiektem UFO, który przekazał mu ukryte informacje do podświadomości. Dlaczego? Oczywiście bał się, że przełożeni uznają go za człowieka niezrównoważonego psychicznie, a on straci pracę. Zeszyt przeleżał kilkadziesiąt lat aż do momentu, kiedy Penniston przeszedł na emeryturę.


Wysłał materiał specjalistom z USA i Australii. Niezależnie od siebie odczytali tę wiadomość i brzmiała ona dokładnie tak samo. Była tam mowa, że obserwują ludzkość. Ale było tam coś więcej – siedem lokalizacji (długości i szerokości geograficznych) miejsc na Ziemi. Niestety nie było wyjaśnione, dlaczego te miejsca są ważne i dlaczego znalazły się w przekazie od obcych. Poniżej przekaz i lokalizacje z książki „Encounter in Rendlesham Forrest”, którą mamy w naszym archiwum na pokładzie okrętu Nautilus.
12 lat temu zainteresowaliśmy się tym incydentem uznając, że wydarzenia w bazie RAF-u w 1980 roku są absolutnie najciekawszym przypadkiem Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia w historii. Nigdzie nie było tylu super-wiarygodnych świadków (wojskowych zeznających pod przysięgą), nigdy obiekt UFO (czy raczej jego załoga) w tak jednoznaczny sposób nie przekazał konkretnej wiadomości. Zaczęliśmy ściągać książki na ten temat z całego świata, a także nagrywać wszelkie programy na ten temat, które ukazały się w stacjach tematycznych. W 2014 roku poszliśmy jednak krok dalej.


Czy ktoś coś robi z tym przekazem? Nikt?!


Ustaliliśmy, kto w Wielkiej Brytanii zajmuje się sprawą Incydentu w Rendlesham. Zaczęliśmy pytać naszych brytyjskich kolegów, czy ktoś próbuje cokolwiek zrobić z informacją, którą w tak spektakularny sposób otrzymał Jim Penniston. Są podane konkretne lokalizacje na świecie, jest wręcz zaproszenie do kontaktu, więc naturalnym byłoby pojechać w te miejsca i spróbować coś zrobić. Cokolwiek! W odpowiedzi usłyszeliśmy, że „pomysł ciekawy”, ale nie ma nikt na takie rzeczy czasu. Sprawdziliśmy sprawę w USA i w Australii. Okazało się, że tam incydent w Rendlesham jest prawie nieznany, gdyż Stany Zjednoczone mają Roswell, a Australia własne historie i tylko tym się nasi koledzy interesują. Zostaliśmy z tym zupełnie sami i wtedy powstał „Projekt KONTAKT” w ramach Fundacji Nautilus.


Wybraliśmy Naxos jako punkt pierwszy


Podjęliśmy decyzję, że skoro nikt na świecie nie zamierza coś zrobić z przekazem z Rendlesham, to w takim razie zrobimy to sami. Z siedmiu lokalizacji wybraliśmy jedną – Portarę na Wyspie Naxos.Powodów przemawiających za Naxos było bardzo dużo, ale jeden był najważniejszy – lokalizacja „bramy” dawała szansę, że będziemy w stanie spokojnie przeprowadzić eksperyment.


Skąd jesteście?


Na czym miał polegać eksperyment? Był on bardzo prosty. Pod bramą w trakcie medytacji chcieliśmy przekazać proste pytanie, na które oczekiwaliśmy odpowiedzi. Pytanie musiało być na tyle jednoznaczne, aby odpowiedź także była jednoznaczna. I tak wszelkie warianty pytania w stylu „jakie macie plany wobec Ziemi?” odpadały ze względu na zbyt skomplikowaną odpowiedź, która musiałaby się pojawić. Wybraliśmy więc najprostsze pytanie z możliwych: „skąd jesteście?”
Była kwietniowa noc 2015 roku, kiedy nasza ekipa założyła tymczasowe stanowisko badawcze u podnóża Portary. W czasie medytacji i przekazywania wiadomości nie wydarzyło się nic szczególnego, choć natychmiast pojawiły się kule „orbs”.
Był jednak jeden moment, w którym… ale o tym będzie w kolejnej odsłonie naszego Projektu KONTAKT, czyli w LIVESTREAM FN z pokładu okrętu Nautilus, który rozpocznie się 23 grudnia 2018 roku o 21.00


Tu mała uwaga techniczna. Jak pewnie zauważyliście mamy bardzo poważny kłopot z serwerem, a nasz główny informatyk i twórca oskryptowania z powodów osobistych nie jest stanie nam pomóc (spokojnie na Pana czekamy drogi Panie Marcinie – niech Pan się trzyma… jesteśmy z Panem!).

Już kiedyś kilka lat temu była taka sytuacja i wtedy także nie było jakiegoś szczególnego powodu występowania nagle błędu „Server Overload”. Prowadzimy rozmowy z firmą, od której kupujemy przestrzeń na serwerze, a także robimy wszystko, co w naszej mocy… Jest zdecydowanie lepiej, ale nadal pojawia się ten upiorny błąd.
Wszyscy, którzy 23 grudnia zdecydują się do nas dołączyć na pokładzie okrętu Nautilus powinni pamiętać, że transmisję LIVESTREAM-u będzie można oglądać bezpośrednio z naszego kanału na youtube, czyli:


https://www.youtube.com/NautilusFundacjaNie spodziewamy się zbyt wielu osób, ale… serwery youtube na pewno sobie poradzą z transmisją.
Na koniec mamy bardzo ważny materiał dla wszystkich, którzy śledzą Projekt KONTAKT. To relacja głównego uczestnika tych wydarzeń – pana Mariusza. Jest to rozmowa telefoniczna ze świadkiem, która była nagrana bezpośrednio po tym, jak przesłał nam filmy wykonane przez syna. Wtedy jeszcze byliśmy pewni, że mamy program o Rendlesham, który słychać „w tle” nagrań z UFO… potem okazało się, że musimy poprosić o pomoc naszych czytelników i tak wreszcie z ogromnym wysiłkiem udało się ustalić, że chodzi o program z serii „Zjawiska Paranormalne”, odcinek „Spotkania z Obcymi?” z 2012 roku.

W tej historii są zdjęcia, są filmy, ale podobnie jak w historii ze Zdanów – to nie one są najważniejsze. Tutaj po prostu obezwładnia wiarygodność świadków. Po prostu odbiera mowę. Byliśmy u tej rodziny w domu, spędziliśmy tam wiele godzin, poznaliśmy, jak żyją i jak spędzają wolny czas, a nawet dowiedzieliśmy się więcej od ich dalszej rodziny i możemy zapewnić z całą mocą: nie ma tam nawet grama oszustwa, inscenizacji, „taniego teatru” czy idiotycznego „robienia modeli, których nikt nie jest w stanie do dziś wykonać, choć próbowało wielu…” – tam jest czysta, poruszająca prawda. Tę prawdę słychać także w głosie p. Mariusza, słychać ją w każdym słowie wypowiadanym przez niego. Poniżej ten materiał:I na koniec przypomnienie jeszcze jednego materiału o tej sprawie. Rozmowa z p. Pawłem, osoby związanej rodzinnie z uczestnikami tego incydentu z UFO, który przekazał nam informację o tej sprawie i który powtarza to, co my znakomicie wiemy: tam nie ma żadnej manipulacji ze strony tej rodziny, a wiarygodność świadków/uczestników jest „poza skalą”.
I jeszcze jedna sprawa - czerwony element "pod obiektem" świeci się własnym światłem! To bardzo ważna kwestia związana z dokumentacją tego przypadku. O tym i nie tylko o tym w najnowszym DZIENNIKU POKŁADOWYM... zapraszamy do lektury!

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,182,19-grudnia-2018--kilka-refleksji-o-zdjeciach-ufo---wpis-w-dzienniku.html


Komentarze: 8
Wyświetleń: 8045x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 18 gru 2018 23:02   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 28 gru 2018 00:50 | brak oceny

Morri | Załogant

Czy ten film, który leciał w tle to mógł być odcinek "Akta Rendlesham" z serii "Doświadczyć niezwykłego"? W polskiej telewizji mógł się ten serial pojawić w roku 2014, nie wiem tylko, która stacja mogła go emitować...może Polsat?

Śr, 26 gru 2018 21:28 | brak oceny

Nac2_3lny | Załogant

Co do współrzędnych podanych w przekazie z Rendlesham przychodzi mi na myśl, że w celu osiągnięcia hipotetycznego kontaktu może trzeba by zadać sobie znacznie więcej trudu i grupa osób o tej samej intencji powinna znaleźć się we wszystkich lokalizacjach w tym samym czasie. W przypadku Hy Brasil oznaczałoby to oczywiście obecność na otwartym morzu, ale kto wie, może pomogłoby w zgłębieniu tajemnicy tej mitycznej wyspy.

Nie, 23 gru 2018 23:45 | brak oceny

Antarktis | Załogant

Moim zdaniem to nie jest żaden pojazd kosmiczny, ale jakaś wspaniała, żyjąca ponadwymiarowa istota, która podleciała do chłopca i próbowała się z nim skomunikować.

Jak pojazdy UFO wyglądają opisał między innymi Bob Lazar.

Bob Lazar Interview:
https://www.youtube.com/watch?v=n4ZGidO1hH0

Pt, 21 gru 2018 21:36 | ocena: + 4

Konrad1q | Załogant

Drogi kapitanie śledzę Nautilusa od kilku lat A od ponad miesiąca czekam na film a raczej filmy bo niby są 2 w dziale kontakt i mam pytanie czy się doczekamy ?

Czw, 20 gru 2018 17:06 | ocena: -6

nikodem | Załogant

pisałem o tym już wiele razy. Nawet przesłałem swoje opracowanie na 30 stron. Powtórze baaardzo skrótwo. Fizyczne odwiedziny obcej cywilizacji sa albo niemożliwe z racji małego rozwoju albo nieopłacalne - z racji z kolej ogromnego rozwoju - w jakim celu bedą sie z nami spotykac a tym samym robią jakieś badania , eksperymenty , uprowadzenia - a to przeczy ich ogromnemu rozwojowi bo przecież i tak wszystko wiedza o nas bez tego. I na koniec tzw. cywilizacje z zakresu odległości jak szacuje do 50 lat świetlnych. No ale te cywilizacji NIE sa az tak bardzo rozwinięte. dlaczego 50 lat świetlnych. jak pisałem - NIE jest problem sam napęd , problemem jest bezpieczna nawigacja aby w coś nie wyrżnąć, ale i niwelacja inercji to są problemy dużo większe niż budowa samego napędu. A więc ..... tylko do 50 lat świetlnych. A taka cywilizacja NIE jest wcale aż tak niesamowita. Innym problemem dla Obcych to bakterie i wirusy ale ... także TLEN. Tak wiec szanasa , ze są to statki OBCYCH na odpowiednim stopniu rozwoju według skali kardaszewa jest szacuje na 1% maksymalnie. To co widzimy to ??????? ...... nasze eksperymenty i nasze testowe statki. TYLE. A nie pieprzenie o wibracjach z innych wymiarów. Oczywiście sprawdzonych super urządzeniem pomiarowym - wahadełkiem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 gru 2018 00:37 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Kosmici nigdy do nas nie przylecą, bo by im węgla do kotła w życiu nie starczyło!...

Śr, 19 gru 2018 21:47 | ocena: + 5

magdakowalska48 | Załogant

"Czy wierzy przeciętny Kowalski, że są to pojazdy pozaziemskich cywilizacji?

A skąd… śmiech, kpiny, kręcenie kółek na czole"

tak samo zachowuje sie fundacja kiedy opowie sie jej ze swiatem rzadza archonci, ze busz zrobil 9/11, ze rzadza nami kosmici i takie tam bo "fundacja nie ma na to dowodow" tak bo taki busz wam sie do tego przyzna XDDDDD. ze uwazaja politykow za debili a tak naprawde kto jest debilem? polityk czy ten co uwaza polityka za debila? kazdy wie ze oni chca dla siebie jak najlepiej a nie dla nas.

Śr, 19 gru 2018 02:16 | ocena: + 2

Meduza45 | Załogant

no właśnie będzie dużo ludzi tego 23 grudnia

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.