Dziś jest:
Poniedziałek, 17 lutego 2020

Ten obiekt podleciał do mojego samolotu, obserwował mnie... Czy wierzę, że był pod inteligentną kontrolą? Absolutnie tak.
/fragment relacji pilota z archiwum płk Ryszarda Grundamana/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 3375x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 22 paź 2019 06:16   
Autor: FN, źródło: wp.pl   

CZY W EGIPCIE ZNAJDUJE SIĘ DRUGI SFINKS?

Informacja o drugim Sfinksie lotem błyskawicy obiegła światowe serwisy informacyjne. Miejsce znalezienia posągu znajduje się w pobliżu kompleksu Giza.
Posąg przypominający sfinksa został znaleziony pomiędzy zespołami świątyń w Karnaku i Luksorze na wschodnim brzegu Nilu, zaledwie 9,5 kilometra od słynnej Doliny Królów. Archeolodzy nie wiedzą jeszcze wiele na jego temat. Szacują, że może pochodzić z okresu około 2500 lat przed naszą erą. Dokładny wiek sfinksa ustalony zostanie dopiero po bardziej szczegółowych badaniach. Obecnie trwa wydobywanie monumentu spod ziemi.
Według magazynu „The Weekly Observer”, turyści mogą już zobaczyć go z daleka, ale z oczywistych względów nie są dopuszczani w pobliże trwających prac archeologicznych. Odpowiadający za zabytki Luksoru Mohamed Abel Aziz tłumaczył, że z powodu środowiska, w którym znajduje się sfinks, prace wydobywcze będą trwały dłużej niż zwykle.

Sfinksów jest więcej?

Do tego fascynującego odkrycia doszło podczas zwykłego remontu drogi. To robotnicy jako pierwsi natrafili na ślady budowli. Wszelkie prace remontowe na tym odcinku zostały oczywiście wstrzymane do czasu, aż władze nie zdecydują, co robić dalej z monumentem. Historycy już wcześniej spekulowali, że słynny Sfinks w Gizie – wysoki na 20 metrów i długi na 73 metry – nie jest jedynym w Egipcie. Podejrzewali, że tworzono ich więcej, by uhonorować kolejnych faraonów.

Źródło: Egypt Today, The Weekly ObserverPisaliśmy już o tym, że nasza ekipa projektu KONTAKT wybiera się do Egiptu, więc ta informacja jest tym ciekawsza. To właśnie wyprawa do kompleksu Giza była jednym z tematów ostatniej narady naszego zespołu w ub. sobotę. Nowy Sfinks jest jedynie ciekawostką – nas interesuje punkt obok piramid, którym nie interesuje się absolutnie nikt. Tymczasem to miejsce jest kluczowe dla Projektu KONTAKT.

Na razie zbieramy informacje dotyczące logistyki całej wyprawy do Egiptu – musimy mieć pewność, że będziemy w stanie na miejscu przeprowadzić wszystkie planowane przez nas działania. Jest to trudne, ale jesteśmy na to przygotowani.
Ostatnia nasza publikacja o „Zabawach z czasem” wzbudziła ogromne zainteresowanie czytelników. Przyszły tak ciekawe informacje od naszych czytelników, że przed publikacją będziemy musieli w trybie pilnym zorganizować kolejne spotkanie zespołu Projektu KONTAKT, choć tym razem w przestrzeni wirtualnej. Wystarczy powiedzieć, że jeden z czytelników odkrył dźwięk, który jest dosłownie identyczny jak słynny „furkot” z filmów z UFO z projektu. Tym dźwiękiem jest… na odpowiedź na to pytanie musicie jeszcze poczekać.

Bardzo ciekawe wiadomości dostaliśmy w korespondencji do FN w sprawie niezwykłego zdjęcia naszej fotopułapki, które przypominamy poniżej.


 


Najciekawszym elementem zdjęcia są poziome smugi widoczne na zdjęciu. Aby docenić niezwykłość tego zdjęcia wystarczy powiedzieć, że posiadamy trzy fotopułapki różnych producentów, a w zbiorze zdjęć wykonanych przez ten sprzęt mamy 8 tysięcy fotografii. Przez ostatnie 7 lat działo się wszystko – fotopułapki upadały, siadały na nich (!) ptaki, były uderzane przypadkiem przez ludzi z naszej ekipy, przeżyły potężne wichury, ulewne deszcze i wszelkie inne kataklizmy. Jak sądzicie: na ilu zdjęciach z tych 8 tysięcy zdjęć są „niezwykłe smugi”? Tak, macie rację… na żadnym! ;)

Robiliśmy wczoraj eksperymenty. Próbowaliśmy uderzać w fotopułapkę imitując uderzenie ptaka, rzucać przed nią przeróżne przedmioty imitujące przeloty np. przypadkowych przedmiotów unoszonych przez wiatr, choć akurat tego dnia kiedy zostało wykonane to zdjęcie wiatru było jak na lekarstwo. Efekt? Zero efektu.

To pokazuje, że smugi nie są żadnym „zwykłym efektem”. Takie farmazony mogą opowiadać tylko ludzie znający temat „fotopułapek” jedynie z serwisów internetowych. Ten efekt jest tak wyjątkowy, że zwróciliśmy się z prośbą do firmy zajmującą się serwisem fotopułapek o wyjaśnienie fenomenu i pytaniem bardzo prostym:
- Mamy fotopułapki od 7 lat, mamy doświadczenie i wiedzę o zdjęciach wykonywanych przez ten sprzęt, które śmiało można uznać za największe w Polsce (wystarczy zobaczyć ilość posiadanych przez nas zdjęć wykonanych przez ten sprzęt), a tu nagle na 8 minut przed rozpoczęciem spotkania projektu KONTAKT fotopułapka wykonała zdjęcie z czymś, co nie wystąpiło przez ostatnie 7 lat i czego nie widać na żadnym (!) z 8 tysięcy zdjęć wykonanych przez ten sprzęt.

Oczywiście nic nie pisaliśmy o UFO, a jedynie „zgłosiliśmy uwagę do sprzętu”. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką odpowiedź dostaniemy.

Sprawa została zgłoszona także do 3 naszych znajomych, którzy także używają fotopułapek do celów naukowych z pytaniem, czy kiedykolwiek widzieli na zdjęciach wykonanych przez ten sprzęt taki efekt. Jeden z naszych kolegów używa fotopułapek do obserwacji zwierząt od 12 lat i ma znacznie więcej zdjęć niż my. Jego odpowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń – nigdy na żadnym zdjęć nie zauważył tak dziwnego efektu, a jego fotopułapki wykonały dziesiątki tysięcy zdjęć. Te wszystkie informacje są bardzo ważne do oceny tego, co zdarzyło się w ostatnią sobotę.

Na koniec jeszcze jedna ciekawa wiadomość od jednego z naszych czytelników, który dostrzegł podobieństwo smug na zdjęciu z fotopułapki do tego, co… znajduje się na zdjęciu UFO z Projektu KONTAKT! Jego zdaniem może to być efekt działania tego samego pola, które daje taki właśnie efekt na zdjęciu.

[…] Oglądając dzisiaj zdjęcia raz jeszcze zobaczyłem że smugi które Państwo opisujecie są również na zdjęciu obiektu. Moim zdaniem obiekt emituje rodzaj pola które zakłóca sprzęt elektroniczny jak foto pułapkę oraz aparat którym zostały zrobione zdjęcia obiektu. […]
/zdjęcie pokazujące podobieństwo smug poniżej/
Uwaga!

Zrobiliśmy nową prezentację graficzną tego, że te dziwne smugi są widoczne (!) także na zdjęciu UFO z Projektu KONTAKT. Być może smugi zostały zrobione specjalnie, aby pokazać jedną niezwykłą informacje:

ZA ZDJĘCIEM UFO Z PROJEKTU KONTAKT I POJAWIENIEM SIĘ UFO PRZED BAZĄ FN STOI TA SAMA SIŁA! ;)

 Poniżej zestawienie dwóch fotografii.

From: [...]
Sent: Tuesday, October 22, 2019 9:49 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: ZABURZENIE - fotopułapka

Dzień dobry,
Piszę do Państwa (ponownie po kilku miesiącach /niestety co do poprzedniej prośby porównanie obu zdjęć jakoś wewnętrznie czułem niepokój i nie mogłem znaleźć żadnych punktów wspólnych/ – ponownie macie Państwo ciekawe zdjęcie – co można na nim zauważyć…)
 ----------------------
Przedstawiam moje spostrzeżenia odnośnie tych zdjęć.
Sytuacja komfortowa!!! Można przeprowadzić zdumiewająco prostą analizę porównawczą!
Wystarczy nałożyć na dwie warstwy obie fotografie i cyklicznie je wyłączać – oko wyłapie różnice.
Przedstawiam w załączonym rysunku te które ja wyłapałem.
 
Różnica czasów zdjęć – różnica cieni C1 – cień dachu z chwili z zaburzeniem
C2 oraz c3 cienie z chwili przybycia samochodu.
Zdjęcie z „zaburzeniem” data 10/19/2019 10:45:13
Zdjęcie z samochodem data 10/19/2019 10:58:57
Różnica czasu 13minut 44 sekundy (00:13:44)   
 
Mocno przybliżony (zależny od stopnia rozjaśnienia) kształt zaburzenia.
Linie od 01÷06, oraz rozmycie r1 i r2 zachowują równoległość (wydzielono r1 i r2 ponieważ nie widać występującego gdzie indziej przyciemnienia obrazu, lecz tylko rozmycie – przesunięcie szczegółów zdjęcia). Wszystkie linie mają ten sam moduł (odległość) przesunięcia.
Linie 07÷ 18 mają podobny moduł, lecz są równoległe między sobą, lecz nie zachowują równoległości do pierwszej grupy linii.
UWAGA! Linie nie są poprowadzone zbyt dokładnie – marna rozdzielczość zdjęcia!
 
Nie próbuję silić się na wyjaśnienie zjawiska – prościej by było w klasycznym aparacie który używa filmu… W tym wypadku cześć linii może być równoległa (?) do rzędów pikseli w przetworniku (trochę tłumaczenie na siłę), lecz pierwsza grupa linii wyklucza próbę tłumaczenia zaburzenia i pochodnych błędem przetwornika – linie zdecydowanie nie są równoległe do rzędów…
Ciekawe czy cześć zaciemnienia na trawie jest dalszą częścią zaburzenia, czy może … cieniem rzucanym przez… (ale chyba to już fantazja).
Pozdrawiam
Możecie Państwo opublikować we fragmencie, lub całości moje dywagacje, lecz bez podania personaliów!
 T.
=====================================
[...]
 
 
 

 

From: [...]
Sent: Monday, October 21, 2019 8:16 PM
To: Emilcin Redakcja
Subject: Re: UFO I PROJEKT KONTAKT

Ciekawy jest "cień" u podstawy "objektu"
Pozdrawiam.


 
UWAGA WSZYSCY CZYTELNICY ŚLEDZĄCY PROJEKT KONTAKT!
Dostaliśmy taką ilość wiadomości w sprawie naszego apelu o rozszyfrowanie ‘znaków pod UFO’, że dosłownie jesteśmy zakorkowani… Wszystkie informacje ciekawe, wszystkie ważne – pięknie dziękujemy. Tekst o „znakach z zabawy czasem” ukaże się – jak wszystko dobrze pójdzie – w sobotę.
I jeszcze jedna wiadomość.
Po wykonaniu zdjęcia przez naszą fotopułapkę w sobotę 19 października wydarzyła się bardzo ciekawa rzecz. Przypominamy to zdjęcie poniżej.


Co się stało? W naszej Bazie FN i okolicznych domach zabrakło prądu. Awaria została usunięta dopiero wczoraj (wtorek 22 X) wieczorem! Poniżej zdjęcie wykonane przez naszą fotopułapkę, kiedy przyjechało Pogotowie Energetyczne.Co się okazało? Wystrzeliły wszystkie (!) bezpieczniki wysokiego napięcia na wszystkich (!) słupach energetycznych wokół naszego budynku! Jeden z pracowników Pogotowia Energetycznego powiedział ciekawą rzecz.
- Nie wiem, co się stało… Pierwszy raz coś takiego widzę. To wygląda tak, jakby w pobliżu tego domu pojawiła się w sobotę jakaś tak potężna anomalia magnetyczna, że wysadziła wszystkie bezpieczniki na słupach w promieniu 25 metrów! W głowie to się nie mieści…
/kolejne wiadomości w sprawie Projektu KONTAKT wkrótce!/


[...]
Szanowna FN,
Świetne jest to zdjęcie z fotopułapki. Ja jednak chcę wam zwrócić uwagę na zdjęcie UFO, któte było prezentowane w filmie KRONIKI MEIERA. Tam ok.37 minuty zaczyna się fragment o zdjęciu wykonanym na lotnisku. I tam wokół obiektu pojawia się taka ciemna smuga, która prawdopodobnie jest ubocznym efektem reakcji matrycy aparatu na silne pole magnetyczne.Moim zdaniem obiekt nie jest tam, gdzie jest ciemna smuga, ale tam GDZIE SĄ TE SMUGI, KTÓRE TWORZĄ WYRAŹNY OBRYS JAKIEGOŚ OBIEKTU!!!!!

Ciemna smuga to jedynie efekt uboczny silnego pola magnetycznego, zaś sam obiekt UFO był niewidzialny.

Ot, taka kolejna cegiełka do waszej historii.
Pozdrawiam
[...]

taka kolejna cegiełka do waszej historii.
Pozdrawiam
[...]Film zrealizowany przez telewizję japońską ilustrowany filmami nakręconymi przez Meiera 8 mm kamerą i szeregiem zdjęć, w tym także tym wspomnianym przez czytelnika serwisu - temat pojawia się ok. 38 min.

Zdjęcie z fotopułapki

... a tak według naszego czytelnika wyglądała prawda o tym, co jest na zdjęciu - trzeba przyznać jest to niezwykle ciekawe podejście i faktycznie - tak mogło być! Widać wyraźnie, że teren w "obrysie{ jest jaśniejszy, więc bardzo możliwe, że obiekt był tam, gdzie są owe smugi - one są efektem działania pola maskującego. Identyczne smugi są przecież także na obiekcie UFO ze zdjęć projektu KONTAKT. Wszystkie elementy łamigłówki zaczynają pasować do siebie.

/zdjęcie z obrysem obiektu poniżej/Komentarze: 7
Wyświetleń: 3375x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 22 paź 2019 06:16   
Autor: FN, źródło: wp.pl   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 paź 2019 22:46 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Trochę ta informacja o drugim Sfinksie, ukazująca się w wielu serwisach informacyjnych, budzi pewne wątpliwości. Znalezisko jest ewidentne, natomiast jego lokalizacja nastręcza wiele nieporozumień. Spotkałem już rożne wersje, lecz geograficznie są one sprzeczne. Przypominam, że Gizę od kompleksu świątyń w Karnaku i Luksorze, wraz z pobliską Doliną Królów, dzieli odległość jakieś 600 kilometrów w górę Nilu. Gdzie więc ostatecznie tego nowego sfinksa znaleziono, tego nie wiem. Chyba, że ten w Luksorze byłby już trzeci?...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 lis 2019 01:21 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Natenczas_Wojski, Wiele jeszcze jest do odkrycia , oczywistym jest by szukać w miejscach powstawania kolebek cywilizacyjnych a nie wszystkie zostały dotąd odkryte, w dzisiejszym świecie jednak trzeba brać pod uwagę sztuczne kreacje dla przyciągnięcia uwagi.

Wt, 22 paź 2019 15:10 | ocena: + 2

Mario2571 | Załogant

Tak sobie myślałem czy coś napisać i w końcu się zebrałem do napisania paru słów odnośnie najnowszych interpretacji obserwacji Nautilusa uchwyconych na zdjęciu . Wszystko pięknie , ładnie , - ale co nowego, czegoś-my nie wiedzieli 10 czy 20 lat temu wynika z tych obserwacji. Wydaje mi się że nic nowego , ot kolejne zdjęcie tym razem ciemnego pola uchwyconego na zdjęciu. Dla zwolennika UFO , będzie to niewątpliwy znak od obcych , dla ortodoksyjnego Chrześcijanina będzie to cień szatana albo innego demona , dla materialisty , ateisty będzie to jedynie błąd matrycy aparatu fotograficznego. Cały czas od dziesięcioleci to samo , zdjęcia , filmy , obserwacje , relacje świadków , - a nasza wiedza wciąż ta sama od wielu , wielu lat , - czyli generalnie niewielka i nie przynosząca żadnego progresu , czyli powiększenia informacji w temacie UFO. Podczas 2 wojny światowej piloci alianckich samolotów w oficjalnych raportach pisali o obserwowaniu ognistych kul , które czasami zbliżały się do samolotów ,ale nie wyrządzały im krzywdy. Dowództwo alianckie myślało że to jakaś nowa Wunder wafe . Od tamtych czasów minęło prawie 80 lat , po drodze miliony ludzi widziało , nagrywało i fotografowało UFO , napisano tysiące książek , artykułów w gazetach i powstało tysiące portali UFO-logicznych , - a ciągle wiemy tyle ile 80 lat temu. Omawiając fenomen UFO warto też zastanowić się kiedy w ogóle zaczęto mówić , pisać i zajmować się UFO. Każdy kto zna chociażby literaturę 18 , 19 wieku , - np. dzieła Verna , wie że w książkach tych były różne potwory i różne niezbadane rzeczy , - były wilkołaki , wampiry , jeźdźcy bez głowy , szamani i czarownicy rozmawiający z duchami , morskie potwory i wiele , wiele innych postaci i zjawisk które dziś poszły w zapomnienie . Było wszystko ale nie było UFO . Moja św pamięci babcia opowiadała że przed wojną ludzie bali się i widywali wiele strachów i niezbadanych zjawisk , - na ogół były to wielki czarne psy i konie z czerwonymi oczami , bano się cyganów , a nawet żydów pożerających małe dzieci ( nawet dziś duża procentowa grupa Polaków wierzy że to prawda ) , - ale jeszcze przed wojną nie widywano , nie pisano i nie rozmawiano o UFO . Temat UFO pojawił się w masowej świadomości , zaczęto o nim mówić , pisać , dyskutować dopiero gdzieś po 1 wojnie światowej. Można nawet zaryzykować stwierdzenie że pierwszy lot samolotu w 1903 r uświadomił ludzi że skoro my latamy ,to mogą też latać ,, oni ,, do tego coraz lepsze lunety i coraz większa wiedza astronomiczna pozwalała zauważyć że potencjalne życie może istnieć nie tylko na Ziemi , bo Ziemia to nie centrum wszystkiego , a zaledwie mały pyłek we wszechświecie. Fenomen UFO nieobecny wcześniej w kulturze czy literaturze pojawił się gdzieś na początku 20 wieku i od tego czasu jest stale obecny. Jednak jak napisałem wcześniej mimo upływu już ponad 100-u lat ,, wiedzy ,, o UFO wciąż wiemy tyle samo i mimo iż np. Nautilus wciąż ustala prawdę to wciąż wie tyle samo .

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 22 paź 2019 17:26 | ocena: + 6

najsampierw | Załogant

@Mario2571, Chyba nigdy nie oglądałeś "starożytnych kosmitów" :) Ja mam taką interpretację. Kosmici byli tu od zawsze i mieli ogromny wpływ na rozwój ludzkości. Pewna grupa obcych narozrabiała z religiami i wszyscy ustalili ban na kontakt z człowiekiem. Na wiele lat pojawiła się pewna cisza w relacjach. Człowiek zaczął niebezpieczne eksperymenty z atomem, kosmici znowu zaczęli się pojawiać i starają się w bardziej subtelny sposób wpływać na świadomość ludzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 lis 2019 01:28 | brak oceny

fenikste | Załogant

@najsampierw, Ciesze się że ktoś rozumie w zasadzie w całości jak to wyglądało nawet biorąc pod uwagę stwierdzenie że znów zaczęli się pojawiać. Opisałem to pobieżnie w nowym artykule o co chodzi.

Ban istotnie jest na ludzi ponieważ są oszukiwani przez samych siebie jesli chodzi o fizyczność czego nie są w stanie rozpoznać , ciało jest nośnikiem a dusz złych obcych jest jeszcze bardzo dużo.

Na szczęście dla ludzi pomoc przyszła z zewnątrz.
Jeszcze trzeba będzie się pomęczyć około 100 lat aż skończy się życie tym duszom które mącą :)
Ilość obserwacji będzie rosnąć i będą coraz bardziej zrozumiałe.
Szaraki uczą się już od naszych dusz i będzie duży progress.
Dla ufologów zaczyna się pomału złoty wiek na finale również w pierwszeństwie w wiedzy :)

Czw, 24 paź 2019 22:03 | ocena: + 2

Natenczas_Wojski | Załogant

@Mario2571, śmiem twierdzić, że reprezentujesz skrajnie pesymistyczne podejście. Ale jesteś w dobrym towarzystwie, podobno słynny Zbigniew Blania-Bolnar wręcz pod koniec życia "przestał wierzyć w UFO", jak ponoć relacjoniwali jego znajomi, co świadczy o pewnym zgorzknieniu. Myślę, że dowiedział się o tym zjawisku zbyt wiele (szczególnie o jego quasi fizycznym i bardziej duchowym aspekcie) i chyba nie chciało mu się ono pomieścić w głowie - ze względu na fenomenologię ocierającą się niejednokrotnie o absurd. A to był bardzo racjonalny człowiek, z podejściem naukowym. W tym sensie w swych badaniach doszedł do kresu, a dalszej perspektywy być może nie chciał zaakceptować...

A wszystko bierze się stąd, że zjawisko UFO okazuje się dziwniejsze i bardziej niesamowite niż ktokolwiek dotąd mógł przypuszczać! Ty również wydajesz się nie dostrzegać potencjału jaki w badaniach otwierają ostatnie wydarzenia. Ja wprawdzie nie zaliczam się do entuzjastów, patrzę raczej chłodno. Ale przyznam, że jednak jakaś perspektywa się zarysowuje, NIEZNANE wyłania się z mgły i coraz wyraźniej majaczy przed nami. Dlatego ostrożnie, rozważnie, ale warto jednak kroczyć tą drogą...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 lis 2019 01:32 | ocena: + 2

fenikste | Załogant

@Natenczas_Wojski, Ostrożność nic Ci nie da , gdyby Reptilianie i Szaracy byli wrogo nastawieni ludzie już dawno by nie istnieli, na szczeście nie są.

Historia ludzi miesza się z 2 innymi cywilizacjami choć ludzie nawet o tym nie wiedzą a powinni .... i się dowiedzą. W swoim czasie. Wszyscy tego doczekacie jako już może reinkarnowani ale zawsze.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Witam serdecznie! Wczoraj wieczorem tj. 13.02.2020 r. o godz. 23.45 na TV Fokus mogliśmy obejrzeć ,,Tajne akta UFO' odcinek 9. Autorzy przedstawili postać sierż. Cliforda Stone żołnierza armii USA który miał wielokrotnie kontakty z przedstawicielami obcej cywilizacji tymi którzy rozbili się swoimi obiektami na terenie m. innymi USA. Żołnierz ten był tzw. interfejserem czyli osobą która kontaktowała się z obcymi telepatycznie. Bardzo ciekawa była sama wypowiedź sierżanta który...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 10 luty 2020 08:59 | Dzień dobry,  Bardzo świeża obserwacja. Dzisiaj tj. 9 luty 2020 o godz. 18:20 w miejscowości Inwałd wracałem do domu ze spaceru. Szedłem poboczem koło drogi i w pewnym momencie dostrzegłem przemieszczający się obiekt. W pierwszej chwili pomyślałem że to jest zapewne samolot, ale szybko doszedłem do wniosku że to nie jest samolot. Obiekt nie migał światłami tak jak robią to samoloty lecz świecił jednolitym światłem koloru pomarańczowego. Przemieszczał się trochę wolniej niż latają samoloty...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI RZUCIŁ PALENIE!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.