Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Komentarze: 46
Wyświetleń: 12816x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 12 luty 2021 09:02   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICZE ZNAKI NA CIELE – PO RAZ PIERWSZY POZNALIŚMY OKOLICZNOŚCI POWSTANIA TAKIEGO ZNAKU!

W ciągu ostatnich dni na pokładzie okrętu Nautilus nastąpił przełom w badaniu fenomenu znaków na ludzkim ciele w kształcie celownika lub koła sterowego. Jest oczywiste, że znaki te powstają na ciałach ludzi na całym świecie i są swoistym kodem, ale wiadomo już, jak powstają. To jedna z największych tajemnic, z którą będzie musiała zmierzyć się ludzkość.

Wszyscy nasi czytelnicy znają ten fenomen z naszych tekstów, ale może przypomnijmy w największym skrócie. Od końca lat 90-tych (trudno wskazać konkretny rok) do Fundacji Nautilus zaczęły napływać zdumiewające raporty od ludzi, którzy na swoim ciele lub ciele osoby bliskiej zauważyli pojawienie się zagadkowego śladu przypominającego trochę celownik, trochę koło sterowe. Znak był zawsze „z jednej strony trochę zasłonięty”, jakby ktoś wykonał go nie do końca starannie. Osoba z takim znakiem nie czuła bólu, a jedynie paniczny strach, że być może jest to objaw albo choroby albo czegoś zupełnie niewyobrażalnego, co może stanowić zagrożenie dla jej życia. Rozmowy z lekarzami zawsze kończyły się głupkowatymi dywagacjami, że pewnie sobie gdzieś to odcisnęła i tego nie zauważyła, a być może nawet specjalnie wykonała taki znak np. suszarką, gdyż „czuła się pominięta i jakoś chciała na siebie zwrócić uwagę”.

Fundacja Nautilus zaczęła zbierać informacje o takich znakach i szybko stało się jasne, że nie mamy do czynienia z oszustwem czy przypadkowymi odciśnięciami np. podczas snu, ale jest to coś poza skalą i ludzką wyobraźnią, co wygląda na realizowanie na ludzkiej populacji jakiegoś eksperymentu przez inteligentną siłę.
Przełomem okazała się sytuacja, kiedy w firmie jednego z naszych kolegów z pokładu okrętu Nautilus żona jednego z pracowników firmy obudziła się z takim znakiem na swoim ramieniu. Przerażenie tego małżeństwa wręcz nie miało granic.Tymczasem stało się dokładnie tak, jak mówiliśmy: znak na ciele utrzymywał się przez jakiś czas, po czym znikł równie tajemniczo jak się pojawił. Nie było żadnych innych efektów ubocznych, kłopotów ze zdrowiem itp. Wygląda to tak, jakby jakaś siła wykonywała takie znaki traktując ludzkie ciała niczym poza zboża latem, na których powstają kręgi zbożowe – jako miejsce do przekazywania informacji.

Jeszcze w 2020 byliśmy prawie pewni, że jest to zjawisko występujące tylko i wyłącznie w Polsce. Jednak po prelekcjach na międzynarodowych konferencjach o zjawiskach niewyjaśnionych i nagłośnieniu sprawy zaczęliśmy otrzymywać informacje i zdjęcia znaków na ludzkim ciele od osób z innych krajów! Wtedy stało się jasne, że sprawa wykracza poza granice Polski. Takie zgłoszenia są dokumentowane bardzo uważnie. Znaki są prawie identyczne, a raczej powinno się napisać… identyczne jak te, które pojawiły się w Polsce.

Oto najnowszy przykład z naszej poczty z ostatnich dni, który dobrze pokazuje, jak wygląda ten fenomen. Autor zgłoszenia jest z Norwegii.

 
From: […]
Sent: Saturday, February 6, 2021 2:00 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Uforklarlig utslett.

Hei. Min kone har akkurat samme utslettet. Hun fikk det i mars 2020. Hun fikk det i løpet av natten. Vi har sjekket det over alt. Det finnes ikke lignene. Leger og spesialister sier det er 100% selvpåført. Vi er 110% sikker på dette ikke er selvpåført. Vi blir ikke trodd. Så fikk vi se denne nettsiden. Det er jo flere som har hatt det. Sender et bilde av det. Nå 11 måneder etter er det nesten vekk. Håper vi kan finne svar på det. Mvh. (...). Fra Larvik,Norway.

Sendt fra E-post for Windows 10

/tłumaczenie za pomocą google-translator poniżej/


Od: […]
Wysłano: sobota, 6 lutego 2021 14:00
Do: nautilus@nautilus.org.pl
Temat: Niewyjaśniona wysypka.

Cześć. Moja żona ma dokładnie tę samą wysypkę. Dostała go w marcu 2020 roku. Dostała go w nocy. Sprawdziliśmy to wszędzie. Nie ma podobieństw. Lekarze i specjaliści twierdzą, że jest w 100% stosowany samodzielnie. Jesteśmy w 110% pewni, że nie jest to samookaleczenie. Nie wierzy się nam. Potem zobaczyliśmy tę stronę. Jest kilka osób, które taki znak też miały. Wysyłam zdjęcie. Teraz, 11 miesięcy później, prawie tego znaku nie ma. Mam nadzieję, że znajdziemy na to odpowiedź. Pozdrowienia. […] . Z Larvik w Norwegii.

Wysłane z poczty e-mail dla systemu Windows 10

E-mail dostaliśmy w sobotę 6 lutego 2021. Tymczasem 3 lutego 2021 doszło do wręcz niewyobrażalnej sytuacji w rodzinie, która w sposób bezpośredni zna się z osobą z pokładu okrętu Nautilus. Zanim jednak opiszemy tę historię musimy jedną rzecz wyjaśnić. Nasz człowiek dostał całkowity zakaz mówienia o okolicznościach tej sprawy, pokazywania zdjęć czy podawania jakichkolwiek informacji, gdyż osoba, na której ciele pojawił się znak jest tak bardzo wystraszona, że musieliśmy nawet natychmiast zablokować rozmowę z naszym człowiekiem o tej historii, którą zamieściliśmy w serwisie youtube. Być może wśród czytających te słowa są też tacy, którzy zdążyli wysłuchać tej rozmowy. Wielka szkoda, że nie ma jej dostępnej dla wszystkich, gdyż jest po prostu odbierająca mowę… Znak, który pojawił się na ciele tej osoby (nie zdradzamy ani tego kim jest, jakiej jest płci czy wieku ani nawet tego, w jakim jest mieście) pojawił się w naszej echosondzie na stronie głównej. Pytanie jest proste:

TEN DZIWNY ZNAK NA CIELE CZŁOWIEKA POWSTAŁ W POLSCE NA POCZĄTKU LUTEGO 2021 ROKU. CZY TWOIM ZDANIEM TE TAJEMNICZE ZNAKI POWSTAJĄCE NA CIAŁACH LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE MOGĄ MIEĆ ZWIĄZEK Z JAKIMŚ EKSPERYMENTEM PROWADZONYM PRZEZ OBCYCH Z UFO?https://www.nautilus.org.pl/echosonda,656,ten-dziwny-znak-na-ciele-czlowieka-powstal-w-polsce-na-poczatku.html

 To jedyne miejsce, gdzie pokazaliśmy wykadrowane zdjęcie tego znaku. Nie pokazujemy żadnych zdjęć, które w jakikolwiek sposób mogłyby naruszyć anonimowość tej osoby.

Jakie były okoliczności powstania tego znaku?

Możemy powiedzieć na razie tyle: osoba ta weszła w ciągu dnia do łazienki, była pod prysznicem, kiedy nagle poczuła pieczenie. Kiedy spojrzała w to miejsce nagle ku swojemu bezgranicznemu zdumieniu zauważyła, że na skórze jest tak nieprawdopodobny czerwony, równomierny i proporcjonalny znak. Wybiegła z łazienki i natychmiast pokazała go swojej najbliższej rodzinie… czyli ten znak powstał wtedy, kiedy brała prysznic w łazience!

Niesłychane jest coś innego. Stało się to osobie bezpośrednio związanej z Fundacją Nautilus, czyli szansa że zdjęcia tego znaku dotrą na pokład okrętu Nautilus tego samego dnia praktycznie wynosiła 100 procent. To praktycznie druga historia, kiedy ten znak pojawia się na ciele osoby, a jego zdjęcia trafiają na pokład okrętu Nautilus błyskawicznie, gdyż rzecz się rozgrywa w bezpośrednim kontakcie z naszymi ludźmi.

Czy to oznacza, że my mieliśmy zdjęcia tego znaku otrzymać praktycznie kilka godzin po tym, jak powstał? Ale w tej sprawie pytań jest znacznie więcej.

Zapraszamy wszystkich na najnowszy LIVESTREM FN z pokładu okrętu Nautilus, który będzie miał miejsce 28 lutego 2021 o 20.00. Będzie o Projekcie Kontakt, ale także pojawi się wątek fenomenu dziwnych znaków na ludzkim ciele.


Cały czas mamy nadzieję, że będziemy mieli zgodę na pokazanie (z zachowaniem całkowitej anonimowości) materiałów w sprawie ostatniego incydentu i powstania znaku praktycznie na oczach świadka! Na razie mamy zakaz.

Na koniec jeszcze jedna sprawa związana z tymi znakami. Jest już jasne, że owe „częściowe zasłanianie” znaków na ciele jest najważniejsze i stanowi część jakiegoś kodu, może nawet języka komunikacji. Mamy już tablice tego typu „zasłoniętych znaków”, które powinny stanowić jakiś krok na drodze do odczytania informacji, którą zawierają te znaki. Do tej sprawy wrócimy podczas rejsu okrętem Nautilus 28 lutego 2021. Jeśli ktoś chciał kiedyś na własne oczy zobaczyć prawdziwe wydarzenia rodem z serialu „Archiwum X”, to bardzo polecamy ten najbliższy rejs okrętem Nautilus.

[...] Witam,
Rzadko się wypowiadam tutaj ale tym razem wypowiem się na temat powstania znaku na skórze. Jakoś nie pasuje mi sugerowany opis powstania tego znaku pod prysznicem. Bardziej bym był skłonny do teorii że znak powstał przed wzięciem prysznica a tylko to że prawdopodobnie ciepła woda która leciala na ów znak spotęgowała albo uaktywniła jego odczucie.
Troche podobnie jak się jest przy oparzeniach. Czyli zimna woda łagodzi ból a ciepła go potęguje.
W przypadku tego znaku pytanie jest tylko czy jest on zrobiony termicznie,chemicznie czy w jakiś inny sposób.
To tyle mojej teorii.
Miłego weekendu.

[...]

From: [...]
Sent: Sunday, February 14, 2021 9:23 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: TAJEMNICZE ZNAKI NA CIELE

Szanowna FN,
Wczoraj na Focus TV była premiera nowego odcinka Starożytni kosmici - Odcinek 6 : Monolity
W tym odcinku Giorgio Tsoukalos bada teorię, która głosi, iż tajemnicze symbole, budowle i kształty - zaskakująco podobne, choć rozsiane w różnych częściach globu - są świadectwem obecności kosmitów na Ziemi. Mowa jest m.in. o rysunkach z Nazca, Stonehenge, Nowy Jeruzalem, Starożytne Ruiny Miasta Inków i innych miejsc które mają wspólny mianownik tj. wszystkie z lotu ptaka układają się w okręgi, mandele oraz wszystkie w siatce geologicznej ziemi leżą na jednej linii. Naukowcy  mówią o tym, że te miejsca które powstały są jakąś formą kodu wszechświata, językiem kosmosu, próbą przekazania informacji przez obce cywilizację.

To co mi się nasuwa w pierwszej kolejności, to, że te znaki , które wiele milionów lat temu powstały na ziemi, są łudząco podobne  do tych które sukcesywnie ujawniane są  na ciałach wybranych osób, zgłaszających się do FN. Na pewno powstały nieprzypadkowo, naznaczone osoby są również nieprzypadkowe- musi być jakiś wspólny mianownik. Może trzeba go szukać w pochodzeniu tych osób, może jest to ukryte w ich DNA. FN pisała kiedyś o tym że większość ludzi ma ziemskie pochodzenie ale są i tacy którzy mogą pochodzić z kosmosu ale inkarnowali na ziemi i teraz zamieszkują naszą planetę – ta teoria również została poruszona w przedmiotowym odcinku „Starożytnych kosmitów”.  Może udałoby się to ustalić gdyby kilka z tych naznaczonych znakiem koła sterowego osób zbadać, tj poddać regresji hipnotycznej i cofnąć do poprzednich wcieleń. W 100% zgadzam się z FN że znaki które powstają na skórze nieprzypadkowych osób mogą być  częścią  jakiegoś kodu oraz formą  języka komunikacji wyższej inteligencji, która być może chcę nam o czymś przypomnieć lub coś przekazać, np. że wszystko jest ze sobą połączone albo „oznacza” konkretne osoby które kiedyś dawno temu były częścią ich cywilizacji, a teraz żyją na Ziemi i mają jakąś misje do wypełnienia o której nie wiedzą-czy te osoby przechorowały Covid -19? Jeżeli nie to może są to osoby których DNA ma pozostać nie zmienione ( a jak wiemy wstępne badania mówią o tym, że  korona wirus wnika w DNA i być może coś zmienia w jego strukturze) jeżeli natomiast oznaczone osoby przechorowały covid-19 to pewnie cel całego eksperymentu jest inny... spekulacji może być wiele jednak liczę na to że uda się rozwiązać tą zagadkę. Zachęcam do obejrzenia wskazanego odcinka Starożytnych Kosmitów może i wam nasuną się jakieś ciekawe wnioski

Pozdrawiam serdecznie całą FN i wszystkich załogantów
From: [...]
Sent: Wednesday, February 17, 2021 8:35 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: znaki na ciele..

 

Witam załogę. Znalazłem taką ciekawostkę. Przypomniało mi sie o znakach na ciele ludzi. Nieco inne ale jednak lekko podobne. Przesylam z opisem i grafiką.

Komentarze: 46
Wyświetleń: 12816x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 12 luty 2021 09:02   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (46)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Nie, 7 mar 2021 12:54 | brak oceny

karton2o12 | Załogant

Te dwie sprawy tatuaże na ciele i ten obiekt są ze sobą ściśle powiązane ten obiekt za oknem i tatuaże
Wracając do tego wyizolowane?go dźwięku co wydaje to coś można by było zrobić taki eksperyment ciekawe jaki był by efekt 432Hz Kształtowan?ie materii dźwiękiem https://www?.youtube.com?/watch?v=-CU?DIelQm6E

Nie, 7 mar 2021 11:48 | brak oceny

karton2o12 | Załogant

Te dwie sprawy tatuaże na ciele i ten obiekt są ze sobą ściśle powiązane Wracając do tego wyizolowane​go dźwięku co wydaje to coś można by było zrobić taki eksperyment ciekawe jaki był by efekt 432Hz Kształtowan​ie materii dźwiękiem https://www​.youtube.com​/watch?v=-CU​DIelQm6E
Jeśli Robert Bernatowicz ma takie możliwości powinien przeprowadzić taki eksperyment

Sob, 6 mar 2021 11:07 | ocena: + 3

Malma2 | Załogant

Witam wszystkich. Miałam taka przygode w lipcu ubiegłego roku. W środku nocy poczułam jak gdyby ktoś krępował mi ręce i nogi. Przeklęłam sierczyście i niecenzuralnie(ktoś kiedyś dawał taka recepte) po chwili wszystko sie uspokoiło i zasnęłam. Rano podczas toalety odkryłam dziwny znak na lewym przedramieniu, własciwie bliżej nadgarstka, zaśmiałam sie nawet ze kosmici zostawili mi piktogram. Pomylili moja reke ze zbożem...Lecz znak ten na bazie koła utrzymał sie 8 dni.Nie bolał, choć wyglądał jak przypalony. Moj był szerszą linia,widoczny w częsci,wieksze kółko,w stodku mniejsze,i maleńkie obok.Zrobiłam zdjęcie,mam je w telefonie. Zniknęło po ośmiu dniach. Nie miałam kogo zapytać z czym to jest związane. Ci ktorym pokazałam mówili ze widza uczulenie. Tylko mąż widział to co ja. Dziś trafiłam tu i moge potwierdzic ze miałam taki znak. Bardzo chce aby ktoś mi udzielił odpowiedzi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 6 mar 2021 13:29 | ocena: + 1

monopix | Załogant

@Malma2,

Najbradziej prawdopodobna odpowiedz, zawarta jest pod linkiem który umieścił @Ar2rek

Od siebie dodam, że jesteśmy w chwili obecnej na rozstaju dróg. Moim zdaniem są dwa scenariuse najbardziej prawdopodobne, a może i 2,5.

1) świat kontynuuje ten obłęd kontroli miliardów przez jednostki idąc znacznie dalej. Ten scenaroiusz jest moim zdaniem mniej przewdopodobny, ponieać końcowo to tylko jedna osoba będzie kontrolowałą wszystkich... ale co oczywiste nie każdemu kto ma dużą władze będzie się to podobało. Poniważ jest to scenariusz dość oczywisty, to bardziej prawdopodobne jest to, zę ktoś z włądnych, kto będzie czuł się zagrożony, lub sam będzie chciał przejąć władze, postanowi zrobić ruch w tą stronę, czyli:

2) Wojna. Jeśli myslisz, że nie jest realna to zobacz co sądzą o tym geostratedzy np: kanał na youtube "Strategy&Future". Pomijając już jasnowidzów jak Jackowki, czy Nazar.To jest scenarousz, gdzie jest ostro, ale jednak nikt nie idze na całość.

2.5) To scenarius, gdzie wszyscy idą na całość. Wojna wymyka się zupełnie spod kontroli i te co tutaj omawiamy to zabezpieczenia "nasion", jest tym co Cie spotkało. Nic złego, po prostu jak by co to Twoje ciało zostanie kiedyś może odtworzone. Inaczej mówiąc nie ma się czym przejmować - nie oznacza to tego, ze Twoja świadomość zostanie pod nie podpięta.


Obecnie jesteśmy w sytuacji, gdy zachód pod koniec 2019 zbankrutował. Jednakże zawczasu przygotowano genialne rozwiązanie, aby wcisnąć pause, pod tytuałem pandemia i lockdowny (zastopowanie gospodarek). To daje więcej czasu na przygotowania wszelkiego rodzaju do tego co się stanie, gdy pausa zostanie zdjęta. Stanie się to już na wiosne. Swiat przez ostatni rok przygotowywał się raczej nie jawnie do tej sytuacji puszcenia "play". Powoli rozkręci się to do ogromnego kryzysu, a super kryzysy wiadomo jak się w historii kończyły ;) Ogromnymi przetasowaniami. Wierze, że to już będzie ostatni taki super kryzys, bo straty jakie teraz będą, bęsą tak przerażająco duże, że zmienią wszystko i przebudzą ludzi.. To cierpienia zmiania ludzi, uszlachetnia ich, a im więcksze tym bardziej ludzie stają się szlachetni.. Stąd też Twój znak.. jak by jednak poszło o krok za daleko ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 8 mar 2021 12:31 | brak oceny

monopix | Załogant

@monopix,

Jest jeszcze scenariusz 0,5 - czyli totalitaryzm z ludzką twarzą, Aron o tym mówi, chociaż inaczej to nazywa ;)

No kto wie.. zobaczymy już niedługo ;)

Nie, 7 mar 2021 11:08 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@Malma2,
Twoje odczucie jest aż nad to wyrażne, by mieć jakiekolwiek wątpliwości ...one nie kłamią :
" W środku nocy poczułam jak gdyby ktoś krępował mi ręce i nogi "

Pt, 5 mar 2021 22:47 | ocena: + 1

Ar2rek | Załogant

Nad tym znakiem zastanawiał się najlepszy znany mi jasnowidz https://www.youtube.com/watch?v=IDq0svT8fBU

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 mar 2021 11:57 | ocena: -1

Kamchy5197 | Załogant

@Ar2rek, fakt ja od 5 lat oglądam Jackowskiego i od października 2020 jasnowidza Nazara i porównując to teraz jackowski to kicha blada. Jacku słaby jest w porównaniu z Nazarem ale lepiej promowany, bo służbowy. Jasnowidz Nazar co tu dużo myśleć, ale jest najlepszy.

Śr, 3 mar 2021 09:53 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

"
" Jedno miejsce w przestrzeni mnie mocno zaintrygowało, gdyż przedstawiało wir (podobny do symbolu kołowrotu), w którym krążyła masa tęczowych energii. Postanowiłam się do niego przybliżyć, ale ten niespodziewanie wciągnął mnie do swojej otchłani i w ułamku sekundy wyrzucił do dziwnego pomieszczenia, którego ściany i podłogi były stworzone z miliardów maleńkich, kolorowych witraży. Każdy z witraży ukazywał inną planetę oraz żyjące na nich obce cywilizacje – mniej lub o wiele bardziej zaawansowane od naszej."

Bardzo interesująco przedstawiony wszechświat biorąc pod uwagę że kolowrotek to urządzenie mechaniczne do wytwarzania przędzy z włókien .....czy coś to nam nie mówi ?
Wszędzie mamy podpowiedzi jak powstaje to co mamy w okół.
w opisie Mandragory jest przedstawiony witrażyk i kazdy z nich przedstawia inna planetę oraz żyjace na niej cywilizacje.
My chyba już wiemy, że Ziemia została zaludniona przybyszami z różnych planet i może dlatego ten znak na ciałach ludzi ma przypominać/ oznaczać z jakiej planety pochodzą.....może z czasem w odpowiednim momencie sobie o tym przypomną.
To mi wyglada teraz jak symbol dla tych ktorzy będą wiedzieli gdzie dana osoba przebywa i w razie zagrożenia ich życia, uratują ich jak już kiedyś było o czym wiemy z ustnych przekazów lub pisanych.

Pon, 1 mar 2021 08:53 | brak oceny

Maria_st | Załogant

Wczoraj zastanawiałam się nad tymi znakami, bo tak naprawdę nie wiadomo o co z nimi chodzi.
No i przypadkiem weszłam na stronę z artykułem o :
"O WYKORZYSTANIU ENERGII, MISJI PO ŚMIERCI, PIERWSZYM OBE I SPOTKANIACH Z OBCYMI CYWILIZACJAMI ", ktorego autorem jest Mandragora.

Znalazłam słowa, które skoajrzyły mi się z tymi znakami na ciele :

" Jedno miejsce w przestrzeni mnie mocno zaintrygowało, gdyż przedstawiało wir (podobny do symbolu kołowrotu), w którym krążyła masa tęczowych energii. Postanowiłam się do niego przybliżyć, ale ten niespodziewanie wciągnął mnie do swojej otchłani i w ułamku sekundy wyrzucił do dziwnego pomieszczenia, którego ściany i podłogi były stworzone z miliardów maleńkich, kolorowych witraży. Każdy z witraży ukazywał inną planetę oraz żyjące na nich obce cywilizacje – mniej lub o wiele bardziej zaawansowane od naszej."

Czw, 25 luty 2021 03:43 | brak oceny

Kamchy5197 | Załogant

Moim zdaniem czas aby fundacja zwróciła uwagę na Jasnowidz Nazar Ibraimow. Bardzo dobrze opisał on oczami jasnowidza sprawę Tragedii Diatłowa a teraz zachęciłem go do spojrzenia na te sprawe. Ciekawe co prawdziwy jasnowidz na to.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 6 mar 2021 10:47 | ocena: + 1

Malma2 | Załogant

@Kamchy5197, Witam. Ja pytalam o moj znak w styczniu, zero odpowiedzi. Pan Nazar lubi być łaskotany przez pochlebców. Dopiero dzis na stronach Nautilusa znalazłam odpowiedz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 mar 2021 11:49 | brak oceny

Kamchy5197 | Załogant

@Malma2, i? I? To znaczy że piszą do niego tysiące osób. I tyle.

Sob, 13 luty 2021 21:19 | brak oceny

Paszczak | Załogant

"Nie wyrządzajcie szkody ziemi ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opieczętujemy sług naszego Boga na ich czołach"?

Sob, 13 luty 2021 16:57 | ocena: + 5

Natenczas_Wojski | Załogant

Jak by mnie kiedyś w ten sposób opieczętowano, to daję słowo i gwarancję, że zdjęcia prześlę natychmiast do FN i nie będę żądał żadnej anonimowości! Zgłoszenie wraz z fotodokumentacją będzie mogło ukazać się nie tylko pod moim nickiem ale i pod nazwiskiem, które w takim przypadku chętnie i bez żenady ujawnię :-)

Rozumiem, że ludzie mogą czuć się przerażeni, gdy spotyka ich taka szokująca niespodzianka, której nigdy w życiu by się nie spodziewali i jakiej nie znają, choćby ze słyszenia. Jestem w stanie pojąć, że zjawisko o nieustalonej proweniencji może wzbudzać lęk. Jednak informacja, iż nie jest się wyjątkiem i podobne historie przydarzają się też innym, znacząco poziom lęku obniża.

Że zaś ja do specjalnie lękliwych nie należę, to jakby co - przyjąłbym, jak sądzę, taki dopust na klatę i z podniesioną przyłbicą. Czego to się nie robi dla dobra nauki?...

Rozwiń odpowiedzi (3)

Nie, 14 luty 2021 13:31 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Witam serdecznie. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie wiem dlaczego ludzie kryją się z tym że posiadają na ciele znak którego sobie sami nie zrobili chyba że jest inaczej. Nie zamierzam się ukrywać w momencie gdybym sam coś dostrzegł na swoim ciele. Jeżeli tak by się stało to oczywiście w pierwszej kolejności dowie się o tym Fundacja Nautilus i wszyscy załoganci. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 luty 2021 17:36 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

No właśnie. Gdyby ktoś sam robił sobie takie znaki i w dodatku wysyłał ich zdjęcia - byłby to dobitny dowód, iż szwankuje na umyśle. Wtedy, nie przeczę, mógłby to być powód do zawstydzenia. Ale to co stało mi się bez mojej wiedzy i zgody, czy nawet bez udziału świadomości, nie mnie obciąża odpowiedzialnością.

Jednak ludzie obawiają się, że wzięci będą właśnie za takich mistyfikatorów, o jakich wspominam na wstępie. Tym większa więc powinność ciąży na tych, którzy chcą i mogą dać świadectwo prawdzie nie dbając o konsekwencje. Ja akurat, ze względu na dość specyficzną sytuację życiową - nie miałbym przed tym żadnych oporów... Pozdrawiam również.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 luty 2021 19:49 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Wracając jeszcze do tych znaków. Przecież gdybyśmy nie byli w Fundacji Nautilus to raczej nikt z nas nie wiedziałby o tych przypadkach a co dopiero mają powiedzieć ludzie nie wtajemniczeni. Powiem szczerze że to wszystko zaczyna się jakoś udzielać. Codziennie spoglądam dokładnie na swoje plecy i ramiona w poszukiwaniu tych dziwnych znaków. Od czego zależy że ci ludzie je posiadają. Może ważna jest tu grupa krwi np. ( minus - ). W filmie Starożytni kosmici autorzy ostatnio mówili że właśnie osoby z grupą krwi (-) są wyjątkowi. Ciekawy jestem jak to wszystko się zakończy jeśli to będzie jeszcze za naszego życia. Trzeba dokładnie śledzić wszystkie wiadomości które przybliżą nas do celu chociaż o jeden dzień. Pozdrawiam.

Sob, 6 mar 2021 10:52 | ocena: + 1

Malma2 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Ja otrzymalam podobny znaki nie mogłam do dzis znależć pomocy. To w jaki sposób nagłasniać,jeśli jest sie branym za schozofrenika?

Śr, 10 mar 2021 11:53 | brak oceny

Kamchy5197 | Załogant

@Natenczas_Wojski, ok, ale jasnowidz Nazar odczytał wiadomości na swoim filmie o tym. Ludzie chcą pełnej anonimowości. Nazar miał zakaz od piszących aby imię, zdjęcia oryginalne od nich i inne dane upubliczniać a ty myślisz że ludzie tak zaufają. Ludzie boją się ośmieszenia. Takich osób jest dużo i w prywatnej wymianie zdań od jasnowidza Nazara wiem że będzie coraz częściej to. Jednak ludzie się boją ośmieszenia. O takim znaki powie 10 procent z tych co go mieli.

Sob, 13 luty 2021 10:05 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

odnośnie badan tych znaków może zacznijmy od najprostszych... Osoba mająca ten znak na ciele niech położy na tym swoją dłoń, chwilę w milczeniu tak potrzyma a potem / trzymając na tym dłoń / zapyta samą Siebie - czym jest ten znak ?
Na poczatek tylko jedno zdanie.
I oczekujemy na podpowiez która pojawić się może jako głos w nas, słowo które podświadomie da znać że to jest to na co oczekujemy, albo np w necie otworzy sie nam strona i tam znajdziemy odpowiedż. Moze być to sen, wizja.
Osoba będzie czuła kiedy jest to, to na co czeka....i nie odrzucajmy najbardziej absurdalnych odpowiedzi.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.