Dziś jest:
Piątek, 3 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 55
Wyświetleń: 15631x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 09:50   
Autor: FN, źródło: FN   

GRUZIŃSKA JASNOWIDZ LELA KAKULIA - W 2008 PRZEWIDZIAŁA ATAK ROSJI NA UKRAINĘ

Rosja upadnie, Putin będzie sądzony, a Ukraina będzie najsilniejszą bazą NATO. Niezwykła przepowiednia z Gruzji sprzed kilkunastu lat zdumiewająco się sprawdza.

O tej przepowiedni zawiadomił nas czytelnik serwisu. Przepowiednia trafiła do Projektu Messing. Tak wygląda jasnowidząca Lela Kakulia.

Gruzińska jasnowidz zapowiedziała koniec rządów Putina. Przepowiednia pochodzi z 2008 roku.

Lela Kakulia pochodzi z Gruzji, jest astrolożką i jasnowidzem. Już dawno temu przewidziała upadek Rosji i wielkie problemy Putina. Serwis tia.ge przypomniał ostatnio jej słowa, a stara przepowiednia rozpaliła internet. Co zapowiada w swoich wizjach gruzińska jasnowidz?
 
Lela Kakulia w 2008 roku przewidziała trafnie obecną sytuację polityczną Rosji

Kobieta zajmuje się przepowiadaniem przyszłości od lat. Kakulia publikuje obecnie swoje przepowiednie na Facebooku. Niedawno portal TIA przypomniał jej słowa sprzed 14 lat dotyczące upadku Putina.

Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Taki ambitny prezydent. Wiem na pewno, że Rosja zginie. Tak, rozpadnie się na proste mnożniki.

Co ciekawe jasnowidząca twierdziła, że to właśnie jej ojczyzna odegra istotną rolę w zatrzymaniu Putina.

Dalsze fragmenty przepowiedni sprzed 14 lat są jeszcze bardziej intrygujące. Lela Kakulia odnosi się w nich do konsekwencji, jakie ma ponieść Rosja.

    Płonie północ. "Wielka Rosja" nie będzie w stanie tego powstrzymać. Widzę, jak w przyszłości tonie jak Titanic. Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji, nie zrezygnuje z niczego.

To nie koniec przepowiedni astrolożki na temat Rosji. Kobieta rok później przewidziała, że obywatele odwrócą się od swojego prezydenta i będą demonstrować na ulicach miast.

    Widzę wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: "Precz z Putinem!". Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej.

- powiedziała w 2009 roku    Powtarzam: widzę, że Rosja przegra! Przegra też na Kaukazie. Rosja nadal będzie musiała odstąpić gruzińskie terytoria. Nagle światowa polityka zmieni się tak radykalnie, że sami Rosjanie zrozumieją, że czas położyć kres bezczelności i grać bez łamania zasad. Taka polityka bardzo ich zawiodła i to wszystko stanie się bardziej widoczne w najbliższej przyszłości.


 

 

    Widzę Gruzję stojącą na nogach. Stanie się to bardzo szybko. Widzę też, że armia gruzińska jest lepiej uzbrojona niż wcześniej, jest w dobrej formie. Widzę, że zachodzą zmiany i podczas gdy Rosja zaczyna awanturować się, na czele stanie armia gruzińska, która była już sto razy wzmacniana. Tak, to armia, która złamie nos Rosji

- mówiła we wrześniu 2008 roku.


Lela Kakulia - przepowiednie dotyczące Ukrainy, które się sprawdzają.

Wieszczka powiedziała również, do czego doprowadzi "cynizm, ironia, bezczelność" Putina:


Najciekawsze fragmenty przepowiedni:

19 maja 2014

Chiny nigdy nie wystąpią przeciwko Ameryce i Europie. Jeśli Chiny podzielą stanowisko Rosji w sprawie Ukrainy, okaże się, że popierają separatyzm. Tym razem on sam ma podobny problem w postaci Tybetu. Dlatego Chiny nie zawrą żadnej umowy z Rosją, co bardzo ją zirytuje...

Rosja, prowadząc politykę na Ukrainie, doprowadziła do oddzielenia Ukrainy od Rosji i wejścia do Unii Europejskiej. Ponadto równolegle z Rosją zostanie rozwiązanych wiele innych spraw, których Ameryka i Europa nie mogły rozwiązać przed wojną na Ukrainie.

Jednocześnie widzę, jak nowe czołgi wjeżdżają na Ukrainę z Europy. Pamiętaj, Ukraina będzie w przyszłości jedną z najsilniejszych baz NATO.

22 marca 2015 r.

Widzę, że prezydent Rosji na pewno będzie w przyszłości osądzony. Właśnie nad tym wspólnie pracują Ameryka i Europa i na pewno osiągną ten cel. Aneksja Ukrainy, kraju liczącego 55 milionów ludzi, tak naprawdę nie uratuje rosyjskiego prezydenta. Wszystkie jego próby przekonania kogoś, że Ukraina to Rosja, wyzwolenia narodu, są daremne, nic nie zadziała.

Rosja próbuje w ten sposób ukryć to, co rząd faktycznie zamierzał - nie tylko przywrócić Związek Radziecki, ale także całkowicie podbić Europę Wschodnią i ogłosić ją terytorium rosyjskim. Zaczynają przekonywać, że Europa to Rosja, że Słowianie lub Rosjanie żyli tam od wieków i tak dalej. itp.

Tu zaczyna się koniec Rosji. Prowadzenie takiej polityki przyniesie Rosji wielki cios, wszystko zwróci się negatywnie do rosyjskiego prezydenta… Prawda o błędach popełnionych przez Rosję wkrótce zostanie ujawniona. Tak, błędy, których prezydent Rosji nie może naprawić.

Rosjanie wkrótce opamiętają się. Aneksja innych państw przez ich prezydenta będzie przekleństwem dla Rosji. Te miejsca stają się ich grobami i cały świat to zobaczy.Z POCZTY DO FN:

From: [...]
Sent: Sunday, April 3, 2022 9:14 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 Dobry wieczór szanowna Fundacjo i Panie Robercie.

Przeczytałem ostatni tekst zamieszczony na stronie Nautilusa w formie wywiadu i chcę jedynie wyrazić swoje uznanie, że odzwierciedla on w 100 % moje własne przemyślenia, spostrzeżenia i prognozy.

 Szkoda jedynie, że na stronie Fundacji na fb jest tak wielu ignorantów nie rozumiejących w ogóle w czym jest problem - komentarze są tak głupie i pozbawione warstwy merytorycznej, że nie sposób się nie zgodzić ze stwierdzeniem Pana Bernatowicza wyrażonym w jednym z internetowych wywiadów (zdaje się na kanale Świadomy Świat Rozwoju), że żadnego widoku na przemianę ludzkości nie ma... No może poza jednym komentarzem stwierdzającym, że z morza wypowiedzi Pana Krzysztofa Jackowskiego trzeba wyłuskiwać wizje od warstwy komentatorskiej. Tych drugich wypowiedzi jest więcej od czasów pogłębienia znajomości ze spiskowcem z zielonej poświaty, ale to inny temat.

 Spodobał mi się w/w artykuł na stronie Fundacji także z powodu tych pozornie zabawnych, ale w rzeczywiści smutnych obrazków przedstawiających kacapa i Orwella. Przesyłam więc Państwu taki filmik, jaki kiedyś znalazłem na YT:

 W ogóle polecam całą serię, bo każdy odcinek niesie jakąś mądrą myśl. Po obejrzeniu tego nasuwa się pytanie: gdzie myśmy odskoczyli po tych tysiącach lat? Przecież ludzkość ma tę samą mentalność co wtedy, tyle tylko, że ze smartfonem w ręku. Można ten filmik, jak również obrazy II wojny światowej i tego roku, od Ukrainy poczynając poprzez wydarzenia, które dopiero mogą się wydarzyć, okrasić cytatem:

 Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech krajów cywilizowanych. Właśnie dlatego mówię, że na Ziemi nie zasłużyliście nawet na pierwszą literę słowa cywilizacja" - Thao, "Misja"

 Pozdrawiam serdecznie całą Fundację i Pana Roberta!

 

Komentarze: 55
Wyświetleń: 15631x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 09:50   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (55)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pt, 20 sty 2023 21:56 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!

Władimir Putin lubi wykorzystywać symboliczne daty, dlatego analitycy podejrzewali, że być może w środę, 18.01.2023 r. ogłosi drugą falę mobilizacji. Zamiast tego opowiadał pracownikom zakładów produkujących pociski przeciwlotnicze o potędze militarnej Rosji. Podczas przemówienia dyktator nagle zamilkł... Nie potrafìł się skupić, tracił wątek.
Władimir Putin miał wygłosić w środę (18 stycznia) - w 80. rocznicę przełamania przez radzieckie wojska hitlerowskiego oblężenia Leningradu - ważne przemówienie. Jednak o żadnej przełomowej decyzji nie poinformował. Analitycy podejrzewali, że dyktator może ogłosić drugą falę mobilizacji. Zamiast tego, "znowu opowiedział o swoich mokrych snach, które są dalekie od rzeczywistości" - komentuje portal NEXTA.

Obserwowałem jego mimikę i wyraz twarzy. Można z niej "wyczytać ",
że jest mu ciężko i coraz trudniej radzi sobie z problemami zdrowotnymi.
Odnoszę wrażenie, że w jego oczach widać gasnącą duszę.
Te opowiadania o mokrych snach, które są dalekie od rzeczywistości,
to najprawdopodobniej próba ukrywania problemów tego człowieka z samym sobą i wyjaśnianie rzeczy, które przeczą prawdziwemu stanowi
jego zdrowia. Widać dość wyraźnie, że z tygodnia na tydzień proces ten się pogłębia. On to przeczuwa, ma dziwne sny i wewnętrznie też nie daje już sobie z tym wszystkim rady.
Moja intuicja nadal podpowiada mi to, o czym pisałem już w maju ubiegłego roku.

Pozdrawiam. Pedro

Pon, 26 gru 2022 22:03 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!

Stan zdrowia Putina jest coraz gorszy. Rosyjski politolog:  koniec w zasięgu wzroku.

Zdaniem rosyjskiego politologa i historyka, Walerija Sołowieja, Władimir Putin nie byłby dłużej w stanie zasiadać w fotelu prezydenta Rosji, gdyby nie zachodni lekarze, którzy leczą go "zbyt skutecznie". Mimo to zdaniem Sołowieja koniec reżimu Putina jest już w zasięgu wzroku.
On korzysta z najbardziej zaawansowanych zabiegów i terapii celowanej [przyp. forma terapii onkologicznej], której Rosja nie może mu zapewnić" — powiedział cytowany przez "New York Post" Walerij Sołowiej w rozmowie z dziennikarką z kanału YouTube "Odessa Film Studio". Zdaniem Sołowieja bez zagranicznego leczenia, Putin "na pewno nie byłoby już obecny w życiu publicznym Federacji Rosyjskiej".

To w znaczący sposób jakoś przybliża do " wizji i mojego przeczucia "  z maja 2022 roku, o czym
powtarzałem w poprzednich postach na stronach FN. Nadal moja intuicja podpowiada, że kończą się siły witalne tego dyktatora i jego koniec jest bliski. Oby jak najszybciej przestał funkcjonować w życiu publicznym i w żaden sposób nie miał możliwości wpływania na losy innych narodów.
Czas osądzenia tego człowieka się zbliża, ale nastąpi nie w Hadze lecz  przed " INNYM TRYBUNAŁEM". O tym piszę od miesięcy.

Pozdrawiam Pedro

Pt, 11 lis 2022 19:51 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

W nocy, z 10/11 października, między godz. 2.00-3.00, miałem, jak zwykle bywa, kilka snów, z których jeden był ponowną wizją z rosyjskim dyktatorem. Dokładnie miesiąc temu, około 3.15 obudziłem się i zanotowałem ten sen. Pamiętam obraz i treść doskonale. Znajdowałem się w gmachu jakiegoś ważnego urzędu lub instytucji międzynarodowej, w którym odbywało się spotkanie z udziałem Putina. W pewnym momencie, podczas jakiejś przerwy w obradach, spotkałem tego człowieka na korytarzu. Podszedłem do niego i powiedziałem wprost Cyt. "...nie próbujcie straszyć kraje zachodnie bronią atomową. Musisz zdać sobie sprawę z konsekwencji tego kroku dla całego świata i przyszłości ludzkości. Chcę Ci przy tym powiedzieć, że USA i NATO przygotowują wam też niespodziankę, która okaże się katastrofalna dla Rosji i Rosjan... " Na to Putin mi odpowiedział: Cyt. "...też nie chciałbym III wojny światowej, mam kłopoty w moim kraju..." Był przy tym nieco przybity i zamyślony.  Na koniec rozmowy dodałem: "... trzeba zakończyć to wszystko jak najszybciej, dogadajcie się wreszcie..."
W pewnej chwili rozstaliśmy się na korytarzu. Mój sen zakończył się.
Eksperci mają różne teorie na temat przyczyny wycofania się Rosjan z Chersonia i dalszych planów Putina. Jedna z nich mówi, że decyzja o odwrocie jest przykładem racjonalności prezydenta Rosji i jego gotowości do taktycznych ustępstw, kiedy jest "przyparty do muru". — Błędem jest mówić, że Putin nigdy się nie wycofuje — powiedziała "The Guardian" Tatiana Stanowaja, analityk polityczny w firmie analitycznej R Politik. — Ta decyzja była dla niego wyraźnie bardzo emocjonalna, ale podjął ją. Potrafi być racjonalny...
Moim zdaniem, do Putina dociera to, że obecnej sytuacji nie da się zmienić. Naciski na niego z różnych stron, w tym bunty w armii ( o tym mało się mówi ) i coraz częstsze protesty społeczne, nie napawają go radością. Jest na pozycji przegranej i zdaje sobie sprawę z tego, że jego czas kończy się. Próbuje jeszcze zachować twarz przed narodem rosyjskim. Jest już jednak za późno, by odzyskać dawny "blask".
Jak pisałem już na początku marca 2022 r., duży wpływ na przebieg wojny i jej zwycięzcę, będą miały zbiorowe myśli zmierzające w kierunku pokonania "sił zła". Już wówczas podawałem, że Rosja przegra tą wojnę, chociaż nikt do końca nie był wówczas do tego przekonany. Dzisiaj mamy już bardziej jaśniejszy obraz, w którym kierunku to wszystko zmierza. Do końca trzeba obserwować zachowanie wroga Ukrainy, bo jeszcze "żyje". Chcę powiedzieć, że spełni się raczej moje przeczucie i nie dojdzie do III wojny światowej. Zapewniam moich rodaków, że nie będzie żadnej potrzeby uciekania z Polski do Rumunii i Bułgarii, o czym powtarzał jasnowidz z Człuchowa - K. Jackowski. O innych błędach, które popełnił, zapowiadając jakiś armagedon, napiszę jeszcze. Mam prawo przeczuwać inaczej.
Dobrze będzie, jeśli to się uspokoi i nie będzie zagrożenia dla Polski, Europy i Świata.
Nie należy zbyt często tworzyć zagrożeń i zła.
Pozdrawiam. Pedro

Śr, 2 lis 2022 14:44 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!

Informacja z 01.11.2022 r.
...Odkąd 24 lutego Władimir Putin wydał rozkaz inwazji na Ukrainę, krążą plotki o złym stanie jego zdrowia. W ręce brytyjskich tabloidów "Daily Mail" i "The Sun" dostały się e-maile dotyczące chorób rosyjskiego prezydenta. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom to jego stan jest bardzo poważny...

Według "Daily Mail" u 70-letniego Putina zdiagnozowano chorobę Parkinsona oraz raka trzustki. Niewykluczone, że choruje także na raka prostaty. Materiały szpiegowskie mają informować o tym, że rosyjski przywódca jest "nafaszerowany" sterydami. Jest, jak widać, mocno opuchnięty W ostatnim czasie schudł ok. 8-9 kg, brakuje mu apetytu..."
Od wielu miesięcy powtarzam, że w najbliższych miesiącach, najpóźniej w przyszłym roku, nastąpi kres jego panowania. Tego procesu nikt i nic nie zatrzyma, o czym pisałem już w maju tego roku.

Przypomnę, nie będzie on sądzony w TK w Hadze i nie umrze w górach, jak twierdzą niektórzy profeci. Wyrok zapadł "dużo wyżej" i nie będzie od tego odwrotu. Wiem też o innych przepowiedniach na temat tego człowieka, które trafiają do opinii publicznej od różnych jasnowidzów. Myślę, że informacja, która dotarła do mnie z " przyszłości " ( także w opisanych wizjach sennych ) chyba potwierdzi wersję przeze mnie powtarzaną od 6 miesięcy?

Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pt, 28 paź 2022 16:41 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
28.10.2022 r. godz. 16.00
Gwałtowna zmiana u Putina. Już nie potrzeba lepszego dowodu.
...Oskarżył Zachód o kryzys żywnościowy, zaczął wycofywać się ze straszenia bombą atomową, próbował tłumaczyć się z agresji na Ukrainę, a na koniec zapowiedział, że chce pokoju. Przemówienie Władimira Putina na forum Klubu Wałdajskiego odbiło się szerokim echem na całym świecie. Zachodnia opinia publiczna oceniła je krótko: raczej kłamliwe i absurdalne. - Putin będzie dobrym wujkiem, kiedy będzie mówił o pokoju. A złym wujkiem, kiedy ukraińska armia będzie odbijać zajęte przez Rosję tereny. Wyszła z niego natura oficera KGB. To przemówienie było chyba tylko dla niego – mówią eksperci.
Zmiana narracji ws. bomby atomowej
Putin został też zapytany o kwestię użycia broni atomowej. Jego czwartkowa wypowiedź znacząco odbiegała od narracji, którą dotychczas stosował, otwarcie grożąc rosyjskim arsenałem jądrowym. - Tak długo, jak ta broń istnieje, tak długo będzie istnieć groźba jej użycia. Ale obecna dyskusja na ten temat jest prymitywna. Zachód szuka tylko pretekstu do konfrontacji z Rosją - powiedział.
Jak zadeklarował, Rosja nie musi uderzać w Ukrainę bronią atomową. - Nie ma to sensu - ani politycznego, ani wojskowego - stwierdził. 
Jak widać, zmiany ujawniające się u tego człowieka mają różne oblicza. Coś wpływa na jego sposób zachowania i wyrażania swoich myśli. To dość zastanawiające. Od jakiegoś czasu intuicja podpowiada mi, że nie będzie dobrego rozwiązania dla Putina, a on sam wie, że nie może użyć broni jądrowej, bo to zagrozi jemu samemu i całej Rosji. Bije się z myślami i chce w jakiś wyszukany sposób wyjść z tej wojny cały i z twarzą. To jednak będzie trudne i raczej niemożliwe? Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Wt, 25 paź 2022 09:49 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Pragnę przywołać mój ostatni post z 14.10.2022 godz.15:08, w którym poruszyłem kwestie związane z niedawnymi, zaskakującymi mnie snami, z rosyjskim prezydentem - Putinem. Proszę zwrócić uwagę na końcową uwagę i pytanie do tych niespodziewanych snów.
Po upływie tygodnia można przeczytać taką oto informację:

Władimir Putin jest gotowy negocjować z Kijowem? Prezydent Turcji: on zmiękł.

21.10.2022 14:25
aktualizacja 21.10.2022 15:17 podano

Władimir Putin jest gotowy negocjować z Kijowem? Prezydent Turcji: zmiękł
Władimir Putin jest gotowy negocjować pokój w Ukrainie? Tak sugeruje Recep Tayyip Erdogan (GETTY, Anadolu Agency)
Kreml jest gotowy negocjować z Kijowem pokój? Tak uważa prezydent Turcji. W jego ocenie Władimir Putin jest bardziej otwarty na rozmowy niż w przeszłości - stwierdził Recep Tayyip Erdogan.

Nachodzi mnie takie przeczucie, że pewne zjawiska dziejące się w naszej przestrzeni życiowej ( również podczas odmiennych Stanów Świadomości ) mogą nabierać realnych kształtów dzięki potężnej i nieznanej nam mocy wpływania na podświadomość innego uczestnika w naszym transie sennym. To bardzo trudne do udowodnienia, bo dzieje się w przestrzeni niematerialnej, ale coś może być na rzeczy ?
W naszym realnym świecie mówimy o prawdzie materialnej. Gdzie natomiast szukać prawdy w niematerialnym świecie? Na razie pozostaje tylko wiara, która kiedyś będzie możliwa do udowodnienia i potwierdzenia naukowego. Jesteśmy coraz bliżej poznania tajemnic otaczającej nas rzeczywistości i praw panujących w innej przestrzeni.
Czekam na dalszy bieg wydarzeń i głęboko wierzę w niesamowitość wnętrza naszych myśli i ich mocy.
Dziękuję mojemu, silnie uduchowionemu, wspaniałemu koledze Załogantowi, który miał rację, przekazując mi pewne sugestie w tym ciekawym " eksperymencie". To chyba działa?
Moje wyjątkowe ukłony, przyjazny człowieku!!!
Czytam też Twoje mądre wpisy na czacie. Cześć.
Pozdrawiam też wszystkich serdecznie. Do miłego usłyszenia na tej platformie. Zawsze ten sam Pedro.

Pt, 21 paź 2022 20:28 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Pragnę przywołać mój ostatni post z 14.10.2022 godz.15:08, w którym poruszyłem kwestie związane z niedawnymi, zaskakującymi mnie snami, z rosyjskim prezydentem - Putinem. Proszę zwrócić uwagę na końcową uwagę i pytanie do tych niespodziewanych snów.
Po upływie tygodnia można przeczytać taką oto informację:

Władimir Putin jest gotowy negocjować z Kijowem? Prezydent Turcji: on zmiękł.

21.10.2022 14:25
aktualizacja 21.10.2022 15:17 podano

Władimir Putin jest gotowy negocjować z Kijowem? Prezydent Turcji: zmiękł
Władimir Putin jest gotowy negocjować pokój w Ukrainie? Tak sugeruje Recep Tayyip Erdogan (GETTY, Anadolu Agency)
Kreml jest gotowy negocjować z Kijowem pokój? Tak uważa prezydent Turcji. W jego ocenie Władimir Putin jest bardziej otwarty na rozmowy niż w przeszłości - stwierdził Recep Tayyip Erdogan.

Nachodzi mnie takie przeczucie, że pewne zjawiska dziejące się w naszej przestrzeni życiowej ( również podczas odmiennych Stanów Świadomości ) mogą nabierać realnych kształtów dzięki potężnej i nieznanej nam mocy wpływania na podświadomość innego uczestnika w naszym transie sennym. To bardzo trudne do udowodnienia, bo dzieje się w przestrzeni niematerialnej, ale coś może być na rzeczy ?
W naszym realnym świecie mówimy o prawdzie materialnej. Gdzie natomiast szukać prawdy w niematerialnym świecie? Na razie pozostaje tylko wiara, która kiedyś będzie możliwa do udowodnienia i potwierdzenia naukowego. Jesteśmy coraz bliżej poznania tajemnic otaczającej nas rzeczywistości i praw panujących w innej przestrzeni.
Czekam na dalszy bieg wydarzeń i głęboko wierzę w niesamowitość wnętrza naszych myśli i ich mocy.
Dziękuję mojemu, silnie uduchowionemu, wspaniałemu koledze Załogantowi, który miał rację, przekazując mi pewne sugestie w tym ciekawym " eksperymencie". To chyba działa?
Moje wyjątkowe ukłony, przyjazny człowieku!!!
Czytam też Twoje mądre wpisy na czacie. Cześć.
Pozdrawiam też wszystkich serdecznie. Do miłego usłyszenia na tej platformie. Zawsze ten sam Pedro.

Pt, 14 paź 2022 15:08 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
"Sny to symboliczne przesłanki ważnych informacji"- powiedział kiedyś Carl Gustaw Jung.
Czy tak jest naprawdę? Widocznie coś w tym jest, lecz my nie potrafimy nadal zrozumieć istoty przekazów sennych. Jak większość z nas, głowię się nad tym od kilku dekad i staram się pojąć tajemnicę informacji, zawartych w naszej podświadomości. Szczególnie zatroskany jestem snami powtarzalnymi, które jakby niosą w sobie ważny akcent przypominający o czymś niezwykle ważnym. To jest bardzo trudne do zdefiniowania w naszym życiu materialnym, gdy przekazy dzieją się w odmiennym stanie świadomości.
Niedawno na stronie Dziennika Załogantów napisałem o moim śnie z prezydentem Rosji ( 14.09.2022 r "sen z Putinem" ). Po około 2 tygodniach otrzymałem ciekawy list priv od jednego z naszych zacnych i dłuższych stażem Załogantów. Zawsze są to ciekawe i cenne spostrzeżenia oraz wskazówki z Jego strony ( ze zrozumiałych względów nie podaję ps. Załoganta). Nie wyobrażałem sobie, że nastąpi dalszy ciąg "znaków" i dojdzie do następnego, jakby powtarzalnego snu z Putinem. Nie wykluczone, że sugestie zawarte w liście od naszego kolegi z pokładu Nautilusa, mogły przynieść taki właśnie bieg sennych zdarzeń.
Właśnie dzisiejszej nocy, między godz. 2.00-3.00 miałem kilka snów, z których jeden był ponowną wizją z rosyjskim dyktatorem. Około 3.15 obudziłem się i zanotowałem ten sen. Pamiętam obraz i treść doskonale. Znajdowałem się w gmachu jakiegoś ważnego urzędu lub instytucji międzynarodowej, w którym odbywało się spotkanie z udziałem Putina. W pewnym momencie, jakiejś przerwy w obradach, spotkałem tego człowieka na korytarzu. Podszedłem do niego i powiedziałem wprost ( rozmowa bez używania tytułów)... cyt. "nie próbujcie straszyć kraje zachodnie bronią atomową. Musisz zdać sobie sprawę z konsekwencji tego dla całego świata i przyszłości ludzkości. Chcę przy tym powiedzieć, że USA i NATO przygotowują wam niespodziankę, która okaże się katastrofalna dla Rosji i Rosjan". Na to Putin odpowiedział: cyt. "też nie chciałbym III wojny światowej, mam kłopoty w swoim kraju". Był przy tym nieco przybity i zamyślony. Ja jeszcze dodałem: trzeba zakończyć to wszystko jak najszybciej, dogadajcie się". W pewnej chwili rozstaliśmy się na korytarzu. Mój sen zakończył się.
Zastanawiam się głęboko, dlaczego ostatnio powtarzają się moje sny z udziałem Putina i kto lub co powoduje, że mam do niego docierać i poprzez podświadomość "wbijać mu do głowy" te jakże bardzo ważne sprawy...? Myślę, że coś może niedługo spowodować jakąś zmianę w zachowaniu tego człowieka i nastawieniu do tej wojny ? Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pon, 19 wrz 2022 15:36 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Z braku możliwości ( do niedawna ) zamieszczania naszych postów i komentarzy na stronach Nautilusa, mogliśmy korzystać ze stron naszego Dziennika "Pokładowego" Załogantów, bo sprawy ważne i kwestie istotne dla nas i innych ludzi, nie powinny być pomijane. Dlatego próbowałem na tej stronie dzielić się tym, co kluczowe i istotne w przestrzeni życiowej i otaczającej nas rzeczywistości. Dzieją się i dziać się będą rzeczy wyjątkowe w najbliższej przyszłości, dlatego nie powinniśmy "przysypiać" na pokładzie, ale aktywnie i intensywnie przyglądać się wszystkiemu, co nas otacza. Pragnę podzielić się moim ostatnim i chyba dość wymownym snem ? Tutaj szersze grono Załogantów, a przede wszystkim Czytelnicy mogą już zapoznać się z postami, do których nie mieli dostępu z uwagi na ograniczone możliwości ( praktycznie DZ tylko dla członków załogi Nautilusa ).

Kilka dni dni temu miałem ciekawy sen, w którym spotkałem prezydenta F.R - W. Putina. Będąc na terytorium Rosji ( nigdy nie miałem okazji tam pojechać ), rozmawiałem z tym człowiekiem ( pamiętam wyraźnie cały przebieg spotkania ). Podczas spaceru w kierunku jakiegoś budynku rządowego, po drodze prowadziliśmy rozmowę, a ściślej mówiąc Putin pytał mnie, czy obecny konflikt zbrojny jest z winy Ukrainy, czy Rosji? Odpowiedziałem, że problem jest na pewno złożony i trudno mi oceniać gdzie leży przyczyna, ale na pewno ta wojna nie jest dobrym rozwiązaniem tego wszystkiego. Nie powinniśmy zabijać się i mordować nawzajem, a świat należy układać pokojowo i w duchu szacunku dla życia. Dodałem przy tym, że wojna powinna zakończyć się jak najszybciej. Ponadto zwróciłem uwagę na skutki działań wojennych, zaznaczając, że Rosja i Rosjanie na tym też bardzo ucierpią. Putin, jakby przybity i zasępiony słuchał tego, co mówię do niego. Wyglądał na nieco zmartwionego. Dochodząc do wspomnianego budynku zauważyłem dużą grupę jakichś rosyjskich polityków, chyba deputowanych tamtejszego parlamentu. Spoglądali na nas i komentowali coś w rodzaju: on mu zwierza się z tajemnic i mówi o tak ważnych dla bezpieczeństwa Rosji sprawach. Byli na niego źli i nie akceptowali takiego zachowania. W pewnym momencie, w obawie przed gniewem tych ludzi, rozstałem się z Putinem. Nie wiedziałem, co dalej robić. Zamierzałem stamtąd zniknąć, chociaż coś ciągnęło mnie do wnętrza tego obiektu rządowego. Po chwili wróciłem się i wszedłem do jakiegoś dużego tam pomieszczenia, w którym stali rozdyskutowani i rozgniewani politycy rosyjscy. Gdy zapytałem ich, gdzie jest prezydent, odpowiedzieli tylko, że teraz już śpi. Widziałem tylko jak leżał tam na podłodze, a oni się mu przyglądali. To wszystko było jakieś niezwykłe i przepełnione dziwną atmosferą tajemniczości. Długo nie zastanawiając się, po jakiejś chwili, pospiesznie opuściłem ten budynek i poszedłem w drogę powrotną. W tym momencie mój sen zakończył się.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 26 sie 2022 20:03 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"jest astrolożką i jasnowidzem" jak juz piszecie jedno to badzcie konsekwentni. Jest albo astrologiem i jasnowidzem albo astrolozka i jasnowidzka

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.