Dziś jest:
Niedziela, 20 stycznia 2019

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 4709x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 sie 2018 11:00   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁE SNY O ‘UWOLNIENIU’, KTÓRE MAJĄ BLISCY OSÓB UMIERAJĄCYCH NA CIĘŻKIE CHOROBY

Umieranie na bolesną i śmiertelną chorobę przypomina przechodzenie przez wielokilometrowy tunel, pełen bólu i cierpienia, a także braku rzeczy bardzo ważnej – nadziei. Ludzie tacy jak załoga okrętu Nautilus oczywiście wiedzą, że istnieje nieśmiertelne światło będące tak naprawdę istotą ludzką, które porzuca mocno zużyte ciało materialne i idzie dalej, ale bezmiar cierpienia chorych ludzi praktycznie przytłacza wszystko inne. Osoba, która nie miała okazji widzieć odchodzenie ludzi zmagających się z chorobą nowotworową nigdy tego nie zrozumie. Po takim doświadczeniu nic już nigdy nie będzie takie samo.


Jest jednak jedna rzecz związana z taką śmiercią po „bolesnej chorobie”, która jest warta wspomnienia w serwisie FN. Chodzi o dziwne sny bliskich takiej osoby o tym, że nagle „chodzi po domu i mówi, że wreszcie nie czuje bólu i czuje ogromne szczęście”. Mamy w naszym Archiwum FN sporo takich relacji, ale jedna z nich właśnie przyszła na pocztę FN.

[…] Szanowny Nautilusie,

Pragnę opisać wam historię z dziwnym snem, który miałam w noc śmierci mojego ukochanego brata. W 2017 dowiedział się, że ma raka z przerzutami, walczył bardzo dzielnie, ale ta straszna choroba po prostu go zżarła. Ostatnie tygodnie były czymś tak potwornym, że nie do uwierzenia. Mimo podawanych leków przeciwbólowych cierpiał i najgorsze było to, że nikt nie był w stanie mu pomóc. Nie mogłam na to patrzeć i nawet pomyślałam sobie, że byłoby dla niego lepiej, żeby Bóg zabrał go do siebie, bo to przerwie jego cierpienie. I wreszcie przyszła ta noc, kiedy umarł. Od kilku tygodni przebywał w szpitalu, a ja, druga siostra i moi rodzice praktycznie tam pomieszkiwaliśmy, a na noc przyjeżdżaliśmy do domów, aby trochę odpocząć od płaczu i chwilę pospać. Przeważnie nie mam jakiś szczególnych snów, ale tej nocy miałam wyjątkowo wyraźny, wręcz przejmujący swoją wyrazistością. Śniło mi się, że nagle mój brat chodzi po moim mieszkaniu i jest taki szczęśliwy. Pamiętam nawet, co mówił.

- Siostro, czy wiesz, że ja wreszcie jestem wolny? Nic mnie nie boli, jestem wolny jak ptak… jestem taki szczęśliwy!

Chodził po mieszkaniu i jego twarz dosłownie promieniała radością. Obudziłam się i spojrzałam na zegarek – było kilka minut po piątej rano. Potem dowiedziałam się, że ten dziwny sen miałam dosłownie tuż po tym, jak mój biedny brat zmarł. Ale to i tak nic wobec tego, że dosłownie identyczny sen miała moja mama. W nim także zobaczyła mojego brata, jak nachyla się nad nią w domu i mówi:

- Mamo, jestem już wolny… nie martw się o mnie, będzie wszystko dobrze!

Nie wierzę, że mógł to być po prostu zbieg okoliczności, że tak niezwykłe sny mieliśmy obie tuż po tym, jak w szpitalu stwierdzono śmierć mojego brata. Jestem ciekawa, czy spotkaliście się z podobnymi przypadkami. Chętnie o tym przeczytam w waszym fantastycznym serwisie, który odwiedzam codziennie i który daje mi siłę, aby iść dalej. Robicie dobrą robotę.

Z uszanowaniem

[dane do wiad. FN]

Opis sytuacji przysłany przez naszą czytelniczkę jest nam dobrze znany z innych listów do FN. Po śmierci bliskiej osoby, która umierała na skutek ciężkiej choroby, nagle pojawia się ona we śnie i mówi o tym, że „wreszcie uwolniła się z choroby”.

Bardzo ciekawą historię związaną ze śmiercią Kory Jackowskiej (wokalistki zespołu Maanam) opowiedziała Magdalena Klorek - opiekunka medyczna Kory w ostatnich tygodniach jej życia. Poniżej jej relacja:

- Kiedy zmarła, położyłam się chyba około północy i obudziłam się o godz. 3:33. Trzy trójki, a więc dziewiątka, a dziewiątka to koniec, zwieńczenie. A wiesz, dlaczego się obudziłam? Ponieważ przyśniło mi się, że Kora chodzi po domu i mówi: „Jestem wolna, jestem szczęśliwa”Mąż artystki, Kamil Sipowicz, także wyznał, że bliscy jego i żony, tej nocy czuli się dziwnie

- Trójka ludzi już mi powiedziała, że o godz. 5.28 mieli silne przeżycia. I to naprawdę tacy ludzie… każdy z innej bajki. A jeden to już skrajny ateista i racjonalista. Zaczynam się zastanawiać, wierzyć w dziwne rzeczy.


Prawdopodobny scenariusz wydarzeń był taki, że po raz pierwszy tej nocy Kora opuściła ciało fizyczne i już wtedy otrzymała możliwość „pojawienia się we śnie”, natomiast pełne zerwanie nici wiążącej jej ducha z ciałem fizycznym nastąpiło właśnie o 5.28

Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz związana ze śmiercią Kory Jackowskiej, która ma związek z naszym najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Krzysztof Jackowski jeden z odcinków swojego wideo-bloga poświęcił właśnie odejściu Kory. Mówi w nim rzeczy poruszające i jak najbardziej słuszne, że Kora „nie umarła, a jedynie się uwolniła”, lecz jest jedna rzecz, na którą zwrócił uwagę nasz czytelnik, ale także niezależnie od tego zauważyła ten ciekawy aspekt tego materiału ekipa z projektu Messing. Poniżej e-mail od naszego czytelnika:

Od:Wojciech
[dane do wiad. FN]

Coś ciekawego jest w tle czas od 20.05 brzmi to tak jakby ktoś Panu Jackowskiemu odpowiadał - Kora ?

https://www.youtube.com/watch?v=4CWB_AMEdD0

 

Nasz czytelnik ma absolutną rację! W tym odcinku wideooblogu Krzysztofa Jackowskiego słychać w kilku momentach dźwięki typowe dla EVP!

EVP (Electronic Voice Phenomena) – dźwięki zarejestrowane w postaci nagrań, zarówno cyfrowe jak i analogowe, o niezidentyfikowanym źródle i pochodzeniu.

Tu warto jedną rzecz wyjaśnić – to co słychać na tym odcinku wideo-bloga jasnowidza brzmi identycznie jak typowe komunikaty od duchów, które zostały zarejestrowane na świecie. Brzmienie, lekki „trzask”, barwa dźwięku – to wszystko może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z EVP. Czy to mogła być Kora, a raczej jej duch? To oczywiście śmiała hipoteza, ale... nie można tego wykluczyć.

Krzysztof Jackowski to potężne medium i nawet wtedy, kiedy myśli o zmarłej fizycznie osobie jej duch może to odebrać jako „sygnał” i wtedy natychmiast zjawia się w pobliżu Krzysztofa Jackowskiego. Należałoby zgrać cały materiał, odizolować ten dźwięk, następnie spróbować odsłuchać go na przykład zmniejszając prędkość. I wtedy być może mogłoby się okazać, że ten pozornie niezrozumiały „trzask/ nie trzask” to jakieś zrozumiałe zdanie. Mieliśmy okazję widzieć tego typu rzeczy kilka razy i zapewniamy, że odczytywanie EVP robi wstrząsające wrażenie.

Poniżej odcinek wideo-bloga Krzysztofa Jackowskiego o Korze.


Komentarze: 12
Wyświetleń: 4709x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 sie 2018 11:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 25 sie 2018 18:46 | brak oceny

Sampson | Załogant

Czw, 23 sie 2018 07:58 | ocena: + 1

TylerDurden | Załogant

"Należałoby zgrać cały materiał, odizolować ten dźwięk, następnie spróbować odsłuchać go na przykład zmniejszając prędkość." - to... może to zróbcie? :)

Śr, 22 sie 2018 08:18 | ocena: -1

bigben | Załogant

Przekazy od zmarłych, potwierdzają to, co mówiłem Wam już dawno: żyjemy w więzieniu, jesteśmy zmuszani do życia tutaj i cierpienia. Z pewnością nie doświadczamy tego z własnej woli, jesteś tu przymusowo zsyłani, a Wy ciągle się zachwycacie tą reinkarnacją i prawami karmy. Uświadomcie sobie w końcu ten, niestety smutny fakt o więziennej naturze życia i umierania.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 10:35 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@bigben, jest to pewnego rodzaju "przymus" gdyż nie mamy na to wpływu. Ale ... nie byłoby tego to co jest "przed" i tym bardziej tego co jest "po" gdyby nie było tego "teraz" . Czyli obecne życie jest małym etapikiem ale bardzo waznym - nasze życie to zbieranie informacji - każdej aby w pewnym momencie istnienia wsechświata ta informacja mogła znowu żyć. Czyli wszelkie tzw. duchy to projekcja naszego mózgu, który z róznych powodów uzyskał dostęp do tych już zgromadzonych informacji pochodzacych od tzw. "dusz" zmarłych. ( dusza - to zbiór informacji po smierci nosiciela fizycznego - w naszym przypadku człowieka choć nie tylko , nieśmiertelna - zgodnie z zasadą zachowania informacji oraz zasadą zachowania energii ale NIE posiadającą świadomości czyli - nie czuje, nie widzi, o niczym nie decyduje i na nic nie ma wpływu ). Reinkarnacja - jest natomiast zwykłym wcieleniem pustej "duszy" nie zapisanej do nowo narodzonego nosiciela - kanał łaczący taką "duszę" z racji fizycznych narodzin jest zamykany. Z racji iż z różnych powodów rózne osoby mają zdolność choć uchylania tego zamkniętego kanału a tym samym dostęp do informacji osób już zmarłych ( dusz ) powstał ruch szerzący tzw. reinkarnację . Oczywiście efekt "kanału " może i stwarza wrażenie , iż istnieje REINKARNACJA w znaczeniu wędrówki świadomych dusz - a to jest kompletna BZDURA. Nie ma po smierci świadomych dusz , jest TYLKO sucha zapisana za życia informacja, która może być "uruchomiona" ponownie dając jakoby wrażenie życia po smierci a faktycznie jest to projekcja NASZEGO mózgu przetwarząjącego te inforamcje. Tylko tyle i aż tyle. PS. Fundacja Nautilus - NIE jest nastawiona na szukanie prawdy. Jest nastawiona takze stosując CENZURE na szerzenie TYLKO swoich wyobrażeń z resztą całowicie błędnych. stąd też do tej pory nie mam odpowiedzi na proste pytanie :
1. prosze o podanie gragemntów, cytatów, odnośników do tzw. "świętych ksiąg " - Buddyzmu, Hinduizmu, Judaizmu, Islamu - które by wprost mówiły , iż po smierci dusza dalej jest świadoma ?

Nautilus do tej pory NIE odpowiedziała. Ja natomiast mam szereg takich cytatów z powyższycg, gdzie wprost jest mowa iż dusza po smierci nie posiada świadomość czyli z punktu widzenia takiej dusz - duszy NIE MA.

MAM NADZIEJ CHOĆ Z DRUGIEJ STRONY WISI MI TO , ZE TO JEDNAK BEDZIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MODERATORA ( CENZORA )

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 13:03 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, panie przestan sie juz wypowiadac jakbys zjadl wszystkie rozumy. podejrzewam ze ty to baca albo dziad jag.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 24 sie 2018 19:15 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, tak, masz racje to jest moja JEDYNA wada - wiedza.

Nie, 26 sie 2018 11:47 | brak oceny

zaolka | Załogant

ale dlaczego nikodem ma się nie wypowiadać? Wręcz przeciwnie. Jego komentarze są ciekawe, choć niezgodne z linią. Przecież doskonale wiemy, że nic nie wiemy. Szukamy (my ludzie), spekulujemy, tworzymy hipotezy ale nie da się powiedzieć, że wiemy na pewno.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 sie 2018 17:08 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@zaolka, a niech robi z siebie madrego inaczej. "Przecież doskonale wiemy, że nic nie wiemy. " moze ty nie wiesz ale ja wiem. dlatego taka jestem. chce was wyprowadzic z bledu ale jak wolicie sie taplac w blocie dalej to prosze bardzo.

Wt, 21 sie 2018 10:34 | ocena: -1

Agnieszka | Załogant

W tego rodzaju sny wierzę jak najbardziej, gdyż sama miałam podobny, jednak Jackowski jest dla mnie osobą niewiarygodną.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 10:15 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@Agnieszka, co innego wierzyc w takie sny choć wiara NIE ma tu nic do rzeczy gdyż takie sny sa faktem , a co innego tłumaczyć te sny jakimiś absurdami typu - dusza po smierci żyje czyli ma swiadomość a to jest nieprawda.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 13:01 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, o odezwal sie znowu "znaffca" i wielbiciel KK

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 19:17 | ocena: + 1

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, tez Ciebie kocham

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CIEKAWOSTKA Z DANYCH SZWEDZKIEJ AKADEMII - 65 procent laureatów Nobla w kategorii Nauka deklarowało wiarę w Boga [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:39 | Witam FN. dziś 18.1.2019  Wracalem z pracy ok.godziny 18 zauważyłem lecąca na niebie kropke światła,wielkości  gwiazd nie mrugała zatrzymałem sie na chodniku patrząc w niebo,bo były też chmury przesuwajace sie po niebie,zauważyłem drugą i trzecią kropke światła patrzac nagle około 20,30 takich światełek lecialo wyciaglem telefon komurkowy zacząłem nagrywać szli też przechodnie poprosiłem ich by spojrzeli na te swiatla dochodziło nawet do 60sztuk niektóre po 7,8 sztuk blisko siebie były...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 19 grudnia 2018 | Zbliża się rocznica pojawienia się UFO w Zdanach. Oczywiście jak co roku będziemy na miejscu gdzie wszystko się zdarzyło, ale przy okazji zawsze zdumiewa mnie coś innego. Postawa ludzi, którzy są gotowi wygłaszać nawet najbardziej zidiociałe, wariackie tezy na granicy kabaretu, aby tylko na siłę „zdemaskować, opluć i w ich mniemaniu wyjaśnić wbijając w piach, bo… on widzi, on wie i już...

czytaj dalej

FILM FN

Modelarz z grupy modelarskiej EUROMODEL o obiekcie UFO z Projektu KONTAKT

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.