Dziś jest:
Wtorek, 23 kwietnia 2019

...wielokrotnie pytany byłem o UFO i zawsze wtedy mówię, że to jest ktoś inny, jakaś obca cywilizacja.
/Eugene Cernan (Apollo 17) wywiad dla Los Angeles Times w 1973/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 4964x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 sie 2018 11:00   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁE SNY O ‘UWOLNIENIU’, KTÓRE MAJĄ BLISCY OSÓB UMIERAJĄCYCH NA CIĘŻKIE CHOROBY

Umieranie na bolesną i śmiertelną chorobę przypomina przechodzenie przez wielokilometrowy tunel, pełen bólu i cierpienia, a także braku rzeczy bardzo ważnej – nadziei. Ludzie tacy jak załoga okrętu Nautilus oczywiście wiedzą, że istnieje nieśmiertelne światło będące tak naprawdę istotą ludzką, które porzuca mocno zużyte ciało materialne i idzie dalej, ale bezmiar cierpienia chorych ludzi praktycznie przytłacza wszystko inne. Osoba, która nie miała okazji widzieć odchodzenie ludzi zmagających się z chorobą nowotworową nigdy tego nie zrozumie. Po takim doświadczeniu nic już nigdy nie będzie takie samo.


Jest jednak jedna rzecz związana z taką śmiercią po „bolesnej chorobie”, która jest warta wspomnienia w serwisie FN. Chodzi o dziwne sny bliskich takiej osoby o tym, że nagle „chodzi po domu i mówi, że wreszcie nie czuje bólu i czuje ogromne szczęście”. Mamy w naszym Archiwum FN sporo takich relacji, ale jedna z nich właśnie przyszła na pocztę FN.

[…] Szanowny Nautilusie,

Pragnę opisać wam historię z dziwnym snem, który miałam w noc śmierci mojego ukochanego brata. W 2017 dowiedział się, że ma raka z przerzutami, walczył bardzo dzielnie, ale ta straszna choroba po prostu go zżarła. Ostatnie tygodnie były czymś tak potwornym, że nie do uwierzenia. Mimo podawanych leków przeciwbólowych cierpiał i najgorsze było to, że nikt nie był w stanie mu pomóc. Nie mogłam na to patrzeć i nawet pomyślałam sobie, że byłoby dla niego lepiej, żeby Bóg zabrał go do siebie, bo to przerwie jego cierpienie. I wreszcie przyszła ta noc, kiedy umarł. Od kilku tygodni przebywał w szpitalu, a ja, druga siostra i moi rodzice praktycznie tam pomieszkiwaliśmy, a na noc przyjeżdżaliśmy do domów, aby trochę odpocząć od płaczu i chwilę pospać. Przeważnie nie mam jakiś szczególnych snów, ale tej nocy miałam wyjątkowo wyraźny, wręcz przejmujący swoją wyrazistością. Śniło mi się, że nagle mój brat chodzi po moim mieszkaniu i jest taki szczęśliwy. Pamiętam nawet, co mówił.

- Siostro, czy wiesz, że ja wreszcie jestem wolny? Nic mnie nie boli, jestem wolny jak ptak… jestem taki szczęśliwy!

Chodził po mieszkaniu i jego twarz dosłownie promieniała radością. Obudziłam się i spojrzałam na zegarek – było kilka minut po piątej rano. Potem dowiedziałam się, że ten dziwny sen miałam dosłownie tuż po tym, jak mój biedny brat zmarł. Ale to i tak nic wobec tego, że dosłownie identyczny sen miała moja mama. W nim także zobaczyła mojego brata, jak nachyla się nad nią w domu i mówi:

- Mamo, jestem już wolny… nie martw się o mnie, będzie wszystko dobrze!

Nie wierzę, że mógł to być po prostu zbieg okoliczności, że tak niezwykłe sny mieliśmy obie tuż po tym, jak w szpitalu stwierdzono śmierć mojego brata. Jestem ciekawa, czy spotkaliście się z podobnymi przypadkami. Chętnie o tym przeczytam w waszym fantastycznym serwisie, który odwiedzam codziennie i który daje mi siłę, aby iść dalej. Robicie dobrą robotę.

Z uszanowaniem

[dane do wiad. FN]

Opis sytuacji przysłany przez naszą czytelniczkę jest nam dobrze znany z innych listów do FN. Po śmierci bliskiej osoby, która umierała na skutek ciężkiej choroby, nagle pojawia się ona we śnie i mówi o tym, że „wreszcie uwolniła się z choroby”.

Bardzo ciekawą historię związaną ze śmiercią Kory Jackowskiej (wokalistki zespołu Maanam) opowiedziała Magdalena Klorek - opiekunka medyczna Kory w ostatnich tygodniach jej życia. Poniżej jej relacja:

- Kiedy zmarła, położyłam się chyba około północy i obudziłam się o godz. 3:33. Trzy trójki, a więc dziewiątka, a dziewiątka to koniec, zwieńczenie. A wiesz, dlaczego się obudziłam? Ponieważ przyśniło mi się, że Kora chodzi po domu i mówi: „Jestem wolna, jestem szczęśliwa”Mąż artystki, Kamil Sipowicz, także wyznał, że bliscy jego i żony, tej nocy czuli się dziwnie

- Trójka ludzi już mi powiedziała, że o godz. 5.28 mieli silne przeżycia. I to naprawdę tacy ludzie… każdy z innej bajki. A jeden to już skrajny ateista i racjonalista. Zaczynam się zastanawiać, wierzyć w dziwne rzeczy.


Prawdopodobny scenariusz wydarzeń był taki, że po raz pierwszy tej nocy Kora opuściła ciało fizyczne i już wtedy otrzymała możliwość „pojawienia się we śnie”, natomiast pełne zerwanie nici wiążącej jej ducha z ciałem fizycznym nastąpiło właśnie o 5.28

Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz związana ze śmiercią Kory Jackowskiej, która ma związek z naszym najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Krzysztof Jackowski jeden z odcinków swojego wideo-bloga poświęcił właśnie odejściu Kory. Mówi w nim rzeczy poruszające i jak najbardziej słuszne, że Kora „nie umarła, a jedynie się uwolniła”, lecz jest jedna rzecz, na którą zwrócił uwagę nasz czytelnik, ale także niezależnie od tego zauważyła ten ciekawy aspekt tego materiału ekipa z projektu Messing. Poniżej e-mail od naszego czytelnika:

Od:Wojciech
[dane do wiad. FN]

Coś ciekawego jest w tle czas od 20.05 brzmi to tak jakby ktoś Panu Jackowskiemu odpowiadał - Kora ?

https://www.youtube.com/watch?v=4CWB_AMEdD0

 

Nasz czytelnik ma absolutną rację! W tym odcinku wideooblogu Krzysztofa Jackowskiego słychać w kilku momentach dźwięki typowe dla EVP!

EVP (Electronic Voice Phenomena) – dźwięki zarejestrowane w postaci nagrań, zarówno cyfrowe jak i analogowe, o niezidentyfikowanym źródle i pochodzeniu.

Tu warto jedną rzecz wyjaśnić – to co słychać na tym odcinku wideo-bloga jasnowidza brzmi identycznie jak typowe komunikaty od duchów, które zostały zarejestrowane na świecie. Brzmienie, lekki „trzask”, barwa dźwięku – to wszystko może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z EVP. Czy to mogła być Kora, a raczej jej duch? To oczywiście śmiała hipoteza, ale... nie można tego wykluczyć.

Krzysztof Jackowski to potężne medium i nawet wtedy, kiedy myśli o zmarłej fizycznie osobie jej duch może to odebrać jako „sygnał” i wtedy natychmiast zjawia się w pobliżu Krzysztofa Jackowskiego. Należałoby zgrać cały materiał, odizolować ten dźwięk, następnie spróbować odsłuchać go na przykład zmniejszając prędkość. I wtedy być może mogłoby się okazać, że ten pozornie niezrozumiały „trzask/ nie trzask” to jakieś zrozumiałe zdanie. Mieliśmy okazję widzieć tego typu rzeczy kilka razy i zapewniamy, że odczytywanie EVP robi wstrząsające wrażenie.

Poniżej odcinek wideo-bloga Krzysztofa Jackowskiego o Korze.


Komentarze: 12
Wyświetleń: 4964x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 sie 2018 11:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 25 sie 2018 20:46 | brak oceny

Sampson | Załogant

Czw, 23 sie 2018 09:58 | ocena: + 1

TylerDurden | Załogant

"Należałoby zgrać cały materiał, odizolować ten dźwięk, następnie spróbować odsłuchać go na przykład zmniejszając prędkość." - to... może to zróbcie? :)

Śr, 22 sie 2018 10:18 | ocena: -1

bigben | Załogant

Przekazy od zmarłych, potwierdzają to, co mówiłem Wam już dawno: żyjemy w więzieniu, jesteśmy zmuszani do życia tutaj i cierpienia. Z pewnością nie doświadczamy tego z własnej woli, jesteś tu przymusowo zsyłani, a Wy ciągle się zachwycacie tą reinkarnacją i prawami karmy. Uświadomcie sobie w końcu ten, niestety smutny fakt o więziennej naturze życia i umierania.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 12:35 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@bigben, jest to pewnego rodzaju "przymus" gdyż nie mamy na to wpływu. Ale ... nie byłoby tego to co jest "przed" i tym bardziej tego co jest "po" gdyby nie było tego "teraz" . Czyli obecne życie jest małym etapikiem ale bardzo waznym - nasze życie to zbieranie informacji - każdej aby w pewnym momencie istnienia wsechświata ta informacja mogła znowu żyć. Czyli wszelkie tzw. duchy to projekcja naszego mózgu, który z róznych powodów uzyskał dostęp do tych już zgromadzonych informacji pochodzacych od tzw. "dusz" zmarłych. ( dusza - to zbiór informacji po smierci nosiciela fizycznego - w naszym przypadku człowieka choć nie tylko , nieśmiertelna - zgodnie z zasadą zachowania informacji oraz zasadą zachowania energii ale NIE posiadającą świadomości czyli - nie czuje, nie widzi, o niczym nie decyduje i na nic nie ma wpływu ). Reinkarnacja - jest natomiast zwykłym wcieleniem pustej "duszy" nie zapisanej do nowo narodzonego nosiciela - kanał łaczący taką "duszę" z racji fizycznych narodzin jest zamykany. Z racji iż z różnych powodów rózne osoby mają zdolność choć uchylania tego zamkniętego kanału a tym samym dostęp do informacji osób już zmarłych ( dusz ) powstał ruch szerzący tzw. reinkarnację . Oczywiście efekt "kanału " może i stwarza wrażenie , iż istnieje REINKARNACJA w znaczeniu wędrówki świadomych dusz - a to jest kompletna BZDURA. Nie ma po smierci świadomych dusz , jest TYLKO sucha zapisana za życia informacja, która może być "uruchomiona" ponownie dając jakoby wrażenie życia po smierci a faktycznie jest to projekcja NASZEGO mózgu przetwarząjącego te inforamcje. Tylko tyle i aż tyle. PS. Fundacja Nautilus - NIE jest nastawiona na szukanie prawdy. Jest nastawiona takze stosując CENZURE na szerzenie TYLKO swoich wyobrażeń z resztą całowicie błędnych. stąd też do tej pory nie mam odpowiedzi na proste pytanie :
1. prosze o podanie gragemntów, cytatów, odnośników do tzw. "świętych ksiąg " - Buddyzmu, Hinduizmu, Judaizmu, Islamu - które by wprost mówiły , iż po smierci dusza dalej jest świadoma ?

Nautilus do tej pory NIE odpowiedziała. Ja natomiast mam szereg takich cytatów z powyższycg, gdzie wprost jest mowa iż dusza po smierci nie posiada świadomość czyli z punktu widzenia takiej dusz - duszy NIE MA.

MAM NADZIEJ CHOĆ Z DRUGIEJ STRONY WISI MI TO , ZE TO JEDNAK BEDZIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MODERATORA ( CENZORA )

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 15:03 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, panie przestan sie juz wypowiadac jakbys zjadl wszystkie rozumy. podejrzewam ze ty to baca albo dziad jag.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 24 sie 2018 21:15 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, tak, masz racje to jest moja JEDYNA wada - wiedza.

Nie, 26 sie 2018 13:47 | brak oceny

zaolka | Załogant

ale dlaczego nikodem ma się nie wypowiadać? Wręcz przeciwnie. Jego komentarze są ciekawe, choć niezgodne z linią. Przecież doskonale wiemy, że nic nie wiemy. Szukamy (my ludzie), spekulujemy, tworzymy hipotezy ale nie da się powiedzieć, że wiemy na pewno.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 sie 2018 19:08 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@zaolka, a niech robi z siebie madrego inaczej. "Przecież doskonale wiemy, że nic nie wiemy. " moze ty nie wiesz ale ja wiem. dlatego taka jestem. chce was wyprowadzic z bledu ale jak wolicie sie taplac w blocie dalej to prosze bardzo.

Wt, 21 sie 2018 12:34 | ocena: -1

Agnieszka | Załogant

W tego rodzaju sny wierzę jak najbardziej, gdyż sama miałam podobny, jednak Jackowski jest dla mnie osobą niewiarygodną.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 12:15 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@Agnieszka, co innego wierzyc w takie sny choć wiara NIE ma tu nic do rzeczy gdyż takie sny sa faktem , a co innego tłumaczyć te sny jakimiś absurdami typu - dusza po smierci żyje czyli ma swiadomość a to jest nieprawda.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 15:01 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, o odezwal sie znowu "znaffca" i wielbiciel KK

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 sie 2018 21:17 | brak oceny

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, tez Ciebie kocham

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Krzysztof Jackowski już jakiś czas temu ostrzegał przed zamachem w Sri Lance? - We wcześniejszych wizjach powiedziałem, że poza Europą dojdzie do bardzo poważnego zamachu i dużo ludzi niewinnych zginie. Ktoś napisał, że być może chodziło o Nową Zelandię. Być może. Powiedziałem, że od tego zaczną się różne inne rzeczy dziać… - uważa jasnowidz. Więcej w naszej KAJUCIE ZAŁOGI w dziale MESSING ON-LINE

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 07:34 | W wielkanocną sobotę doszło do ciekawe obserwacji UFO. Nasz czytelnik o godzinie 5-tej rano (!) zauważył bardzo ciekawe obiekty na niebie, które wykonywały dziwne ewolucje. Nagrał to na wideo - zamieściliśmy film w serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 26 marca 2019 | - Mamo… a kto mi odda serce, jak wszyscy go potrzebują, bo każdy chce żyć? – mówi mała kilkuletnia dziewczynka czekająca na przeszczep serca. I to są te najtrudniejsze chwile, które znam.

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICA FENOMENU OKALECZEŃ BYDŁA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.