Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 37
Wyświetleń: 28499x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 14 lis 2015 18:27   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY TERAZ ATAK TERRORYSTÓW NASTĄPI WE WŁOSZECH?

Świat jest zaszokowany tym, co wydarzyło się w Paryżu. ISIS w oficjalnym komunikacie ogłosiło, że jest odpowiedzialne za zamachy. Według relacji świadków terroryści wznosili okrzyki "Allah Akbar" [arab. "Bóg jest wielki"]. Jeden ze świadków twierdzi, że słyszał, jak napastnik mówił o działaniach zbrojnych  Francji na terenie Syrii.

Yasmin, kobieta uratowana z Bataclan, relacjonuje, że jeden z mężczyzn powiedział: "zapłacicie za to, co zrobiliście w Syrii". Inny świadek słyszał, jak terroryści mówili do zakładników, że winnym zamachów jest francuski prezydent Francois Hollande, który podjął decyzję o interwencji francuskich sił w Syrii. To oznacza, że światowa ekspansja islamskiego terroryzmu wkracza w zupełnie nową, niespotykaną fazę.

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie telefonicznej z „pokładem okrętu Nautilus” wprost mówi, że historia ataku na Francję zakończy się poważnie. „Czeka nas zły czas, zagrożone są trzy miejsca w Europie” – ostrzega jasnowidz.

 

WKRÓTCE COŚ SIĘ ZŁEGO WYDARZY WE WŁOSZECH - jasnowidz Krzysztof Jackowski po ataku terrorystów we Francji

 

 

PROBLEM RAJU W ISLAMIE

Zabić człowieka nie jest tak prosto, jak to się powszechnie wydaje po oglądaniu sensacyjnych i wojennych filmów! Nie chodzi tylko i wyłącznie o to, jak to zrobić – tu jest cały wachlarz możliwości, ale współczesne kino pokazuje fałszywy obraz, kiedy „ktoś strzela lub wbija nóz i człowiek pada martwy”. Tak nie jest, ale tym razem chodzi nam o coś innego. Normalny, zdrowy psychicznie człowiek po zabiciu kogokolwiek (przypadkiem lub celowo) przeżywa potem stany ciężkiego załamania, depresji, a nawet pojawiają się u niego myśli samobójcze. Tymczasem od wielu lat obserwujemy młodych ludzi, którzy wręcz na wyścigi próbują zabijać możliwie najwięcej osób, po czym na końcu z radością przyjmują swoją śmierć. Wiele osób zadaje sobie pytanie: dlaczego tak się dzieje? Problem tkwi w tym, że oni naprawdę chcą wejść do raju, a raczej islamskiego raju. Zrozumienie tej sprawy jest konieczne, aby pojąć istotę tzw. islamskiego terroryzmu.

Najpierw jednak postawmy pytanie: bojownicy ISIS chcą dostać się do raju, czyli do czego? Odpowiedź nie nastręcza nam najmniejszej trudności - miejsca po śmierci, gdzie lubieżne hurysy będą spełniać nawet najbardziej wyrafinowane zachcianki męczenników. Chrześcijanie czy Żydzi wierzą, że dobre uczynki sprawią, że na Sądzie Ostatecznym Bóg rozważy "dobre i złe", policzy każde z nich, oceni ich znaczenie, po czym skieruje we właściwą stronę, czyli do Raju pełnego miłości i aniołów.

Wyznawcy Islamu mają o wiele poważniejszy problem. Polega on z grubsza na tym, że Islam co prawda dość szczegółowo opisuje nawet najbardziej intymne, codziennie czynności, ale owej kwestii "Zasad Pójścia do Raju" poświęca zaskakująco niewiele miejsca, choć... jest jeden wyjątek. Męczennicy, którzy zginęli "za wiarę w imię Allaha" idą tam niejako z automatu. Stąd bardzo często w prymitywnych islamskich społecznościach śmierć terrorysty-samobójcy jest świętowana przez rodzinę na takich samych zasadach, jak ślub. Dlaczego?

Gdyż ów męczennik jest w Hurys-Landzie i właśnie sobie pewnie wybrał jedną z nich za swoją "drugą połówkę". Nie ma więc powodów do smutku, ale do radości. Czy naprawdę powinniśmy się dziwić, że owi młodzi mężczyźni (choć zdarzają się i kobiety) tak chętnie będą dokonywać kolejnych rzezi "niewiernych", jak ta 13 listopada 2015 w Paryżu?

Muszą minąć setki jeśli nie tysiące lat, zanim wiedza o tym, co się dzieje z człowiekiem po śmierci stanie się czymś oczywistym, jak fizyka newtonowska. Tylko to powstrzyma tych ludzi przed zabijaniem siebie i innych. Innego sposobu nie ma!

Na razie terroryści - to powtarzający się element ze śledztw policyjnych na całym świecie - przed zamachami oglądają w wynajętych za pieniądze Al-Kaidy (lub innej organizacji terrorystycznej) pokojach hotelowych najczęściej... filmy pornograficzne. Wierzą bowiem, że oglądają to, czego pragną i co ich czeka już za kilka godzin po "zabiciu niewiernych".

/poniżej - jeden z obrazów pokazujących raj według Koranu/

Komentarze: 37
Wyświetleń: 28499x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 14 lis 2015 18:27   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (37)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Śr, 26 lip 2017 06:40 | brak oceny

szyderca | Gość

Wkrótce czyli za kilka tyg,max kilka miesięcy, no i nie spełniło się, taki to z Pana Jackowskiego jasnowidz

Śr, 7 cze 2017 22:18 | brak oceny

Marcin | Gość

niestety ale pomimo szacunku dla P. Jackowskiego nie jest on najwspanialszym człowiekiem. Uczynił firmę ze swojego daru rozumiem, że jakoś musi zarabiać ale działa to mniej więcej w takich sposób.

Po pierwsze taki dar jest obarczony praktycznie uniwersalnym prawem, zarabiaj na tym a zostanie ci to odebrane w taki lub inny sposób, prędzej lub później ale bilans musi być na zero.

Zajmuje się a raczej przykłada jedynie do spraw medialnych i tych, które przyniosą mu pewien rodzaj sławy, rozgłosu.
Malućkich traktuje zdawkowo robi bo musi, bo z tego ma najwięcej na chlebek.
Niestety ogólna jakość jest bardzo słaba. Mówię to z porównania jakie sam dokonałem względem np. Jasnowidzów z Niemiec czy Norwegii gdzie co najmniej dwóch jest fenomenem nawet na szali z Jackowskim.

Rozmawiałem z nimi bezpośrednio wszystkimi łącznie z Jackowskim. Przykro mi patrzeć jak z każdym rokiem Pan Krzysztof odchodzi od głównego nurtu swojego daru, zapomina dlaczego go dostał i nie będzie wiedział dlaczego zostanie mu wkrótce odebrany. Przeogromny dar zostanie zaprzepaszczony, 1 sygnał dostał w postaci swojego Serca.. drugiego nie będzie. Jak powiedziałem bilans jest zawsze na zero, nie polega on na jedynie powrotu do statusu sprzed daru. To są rzeczy bardziej drastyczne.
Nie będzie drugiego ostrzeżenia.

Wiem, że Pan to przeczyta Panie Krzysztofie, życze Panu jak najlepiej ale prosze pomyśleć o Swojej Rodzinie... nie będzie im łatwo po zabraniu.. daru.
Egoizm już w tym momencie jest całkowicie zbędny. Nie chcę aby wspomniał Pan moje słowa kiedy będzie już za późno a czas tyka.

Śr, 6 sty 2016 16:55 | brak oceny

Kasia | Gość

Pan Krzysztof ma przede wszystkim dar odnajdywania ludzi , ale wiele jego przeczuć było trafnych, mówi odważnie o wielu sprawach o jakich już boimy się mówić.Takie istoty jak Pan Krzysztof to drogowskazy dla nas , że Bóg istnieje, że dusza jest wieczna , że jest tu na ziemi walka zła z dobrem.Pan Krszystof póki co jest po jasnej stronie mocy i jest 100 % facetem i łącznikiem między ludźmi a Bogiem.Życzę długiego życia Panu Krzysztofowi żałuję , że nie posłuchałam Pana rady odnośnie kredytu we frankach - miałabym mniej kłopotów na głowie

Śr, 18 lis 2015 18:31 | brak oceny

Cezar II | Gość

Podobno przyszłość może człowiek zmienić, ale jednak historia świata wypełnia się wg najgorszego scenariusza. Nawet ten najgorszy wariant z Fatimy - który mówi o tym, że jesli Papież nie poświęci Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi na nowo stanie się zagrożeniem dla świata doktryna komunizmu. Popatrzcie na historię: Po rozpadzie ZSRR takie poświęcenie Rosji nigdy nie nastąpiło.
Oto nadchodzi upadek Kościoła...

Poznajcie Ibrahima - bo oto Ten mieczem uderzy na Rzym:

Abu Du'a lub kalif Ibrahim Awwad Ibrahim Ali al-Badri as-Samarra'i

Pamiętajcie: życie nie kończy się wraz ze śmiercią na tej planecie.

Śr, 18 lis 2015 18:09 | brak oceny

daniel | Gość

Witajcie ponownie, już się bałem, że nie wrócicie..
Z całym szacunkiem do Pana Krzysztofa ale patrząc na to co się dzieje na przestrzeni kilku lat a dokładnie to od czasu ataku na WTC sam przewiduję kolejne ataki w kolejnych miejscach i wojenki lokalne...... jest to takie same chybił/trafił jak Pan.... mam wew. przekonanie, że tam gdzie brak Boga tam szatan szaleje.... Panie Krzysztofie szanuję Pana zdolności odszukiwania osób, ale na litość Boską ostatnio bardzo mało ma Pan trafień.... i mecze przegrałem na zakładach które Pan wyniki sugerował i wyniki wyborów.... etc...

Śr, 18 lis 2015 00:29 | brak oceny

Tomasz | Gość

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Wt, 17 lis 2015 22:11 | brak oceny

KOKO | Gość

Chcesz się bać to się bój. Bo masz się bać. Bo tylko gdy się boisz dajesz sobą manipulować.

Wt, 17 lis 2015 19:34 | brak oceny

Cezar II | Gość

Będzie więcej zamachów terrorystycznych a będą one bardziej krwawe i brutalne. Miecz Ibrahima jak kara dla Europy - za odrzucenie chrześcijaństwa. Ibrahim - miecznik Sułtana - uderzy mieczem na Rzym. Tak wypełnią się proroctwa. III wojna dopiero nadejdzie - po ostatecznym upadku Francji. Paryż ruiną. Rzym zapłonie. Franciszek abdykuje. Piotr zbierał będzie tylko pamiątki po Europie. A potem gdy ogłoszony będzie pokój na ziemi wszystkim narodom, z nieba nadejdzie zagłada - za sprawą komety. Człowiek rzadki na ziemi...jak złoto. Syria wciągnie w konflikt więcej narodów. Czas na Egipt, Iran, Chiny. Oto upada...Jerozolima a razem z nią i Watykan. Tak runie kościół - za sprawą Ibrahima. Biada temu człowiekowi, który dopuści się tak wielkiego świętokradztwa. Antychryst bardziej zwodniczy niż Hitler. Działa z ukrycia, nie pokazuje swej twarzy, ma wielkie ambicje, reżyseruje wojnę by ogłosić pokój,witany jak zbawca.

Wt, 17 lis 2015 15:52 | brak oceny

Hara | Gość

Zgadzam się z panem Jackowskim, że teraz coś się stanie we Włoszech. Ja "widziałam" Watykan spływający krwią!

Wt, 17 lis 2015 00:04 | brak oceny

Cezar II | Gość

Nadchodzi III wojna. Jeszcze się nie rozpoczęła - jak zapowiadają niektórzy zwodziciele/
III wojna to wykorzystanie energii, która niszczy światy. Zacznie się w bawarskim lesie... Któż oprze się potędze niemieckiej armii?

Biada Tobie Francjo!
A ty Rzymie we krwi skąpany będziesz...

Patrz! przy zachodzie, jak z Sekwany łona

Powstają gmachy połamanym składem,

Jak jedne drugim wchodzą na ramiona,

Gdzieniegdzie ulic przeświecone śladem.

Gmachy skręconym wydają się gadem...

Nowa Sodomo! pośród twych kamieni

Mnoży się zbrodnia bezwstydna widomie

I kiedyś na cię spadnie deszcz płomieni,

Lecz nie deszcz boży, nie zamknięty w gromie,

Sto dział go poszle

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.