Dziś jest:
Poniedziałek, 25 stycznia 2021

"Miej oczy i uszy otwarte" Sokrates

Komentarze: 24
Wyświetleń: 4910x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 27 gru 2020 21:04   
Autor: FN, źródło: FN, http://www.portal.spirytyzm.pl   

CHICO XAVIER – MOC SUPER MEDIUM


Urodził się w biednej rodzinie w środkowej Brazylii. Zdobył tylko podstawowe wykształcenie i podobnie jak większość brazylijskich dzieci, musiał pracować, by wspomóc swoją rodzinę.


Już jako dziecko widział Duchy. Jako pięcioletnie dziecko rozmawiał z mamą, która zmarła kilka lat wcześniej. Gdy miał siedemnaście lat przeczytał książki o kontaktach z duchami Kardeca i zaczął godzić się z darem, który dostał w momencie narodzin. Zrozumiał także, że w jego życiu będą mu towarzyszyć potężne istoty, które nazwał opiekunami duchowymi.

Poniżej kilka historii z życia Chico Xaviera:

– W ciągu swego życia wydał 412 książek podyktowanych przez różne duchy. Każda książka ma odrębny styl, zupełnie inny sposób pisania.
– Podobieństwo stylu duchowych autorów ze stylem pisarskim, który charakteryzował ich za życia, jest często tak duży, że Chico Xavier został niegdyś pozwany przez rodzinę jednego z autorów Humberto Camposa, gdyż osoby te domagały się praw autorskich do opublikowanych przez Chico dzieł.
–Chico przekazał prawa do wszystkich książek napisanych poprzez psychografię federacjom i ośrodkom spirytystycznych bez domagania się honorarium. Twierdził bowiem, że skoro on tak naprawdę nie jest ich autorem, nie należy mu się za nie żadna zapłata.
– Jeden z Duchów zdecydował się dyktować rozdziały swojej książki dwóm mediom jednocześnie. Naprzemiennie otrzymywali je więc Chico Xavier i Waldo Vieira, którzy nie zdawali sobie z tego sprawy. Dopiero, gdy rozdziały te złożone zostały w jedną całość, tekst zaczął mieć sens.
– Chico wielokrotnie otrzymywał przekazy „pismem lustrzanym” – to znaczy w taki sposób, że przekaz był czytelny dopiero, gdy odczytywało się go w lustrze.
– Chico przyjmował codziennie wiele osób proszących go o to, by pomógł im skontaktować się z bliskimi, którzy odeszli już z naszego świata. Mimo że nie znał praktycznie żadnej z osób, które przybywały do niego z całej Brazylii, przekazy, które otrzymywał, były pełne szczegółów – imion, nazwisk, opisów miejsc i sytuacji życiowych wskazujących na to, że informacji udziela tych naprawdę zmarła osoba.
- Chico Xavier spytał się kiedyś swojego duchowego przewodnika Emmanuela, jakie są niezbędne warunki do tego, by kontakt z zaświatami był skuteczny. Na to Emmanuel odpowiedział mu:
– Są trzy rzeczy, o których zawsze trzeba pamiętać: dyscyplina, dyscyplina i dyscyplina.From: […]
Sent: Saturday, December 26, 2020 7:24 PM
To: FN
Subject: Info, Chico Xavier

Anioł Emanuel, którego widział tylko Xavie, pokazał mu jak wygląda życie po śmierci i został na tym tle zrobiony film. Xavie zapytał kiedyś Emanuela kiedy on umrze, Emanuel odpowiedział ze umrze wtedy jak wszyscy ludzie w Brazylii będą szczęśliwi. To nieprawdopodobne. Tak się stało kiedy Brazylia została mistrzem Świata w piłce nożnej i wówczas Xavier zmarł. To jeden z dowodów na to ze czas przyszły jest czasem dokonanym.
Książka ,,Dowód” Ebena Aleksandra jest zbieżna, z relacjami Xaviera.
[…]
Serdecznie pozdrawiam.

[...]


Chico Xavier –
Biografia
https://www.cda.pl/video/2417994e5

Film Nasz Dom – na podstawie jednej z książek:


Komentarze: 24
Wyświetleń: 4910x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 27 gru 2020 21:04   
Autor: FN, źródło: FN, http://www.portal.spirytyzm.pl   


Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 5 sty 2021 20:07 | ocena: + 2

de press | Załogant

ciekawy film ,zwłaszcza wątek o 1939,z zaciekawieniem czekałem co pokażą ? no i wyszła znowu israelska propaganda ,a przecież w początkowych działaniach wojennych ginęło głównie wojsko ,a tu wygląda jakby holo.... działał od 1 IX ,widac znaczenie ma kto film produkuje .U nas mało się o tym mówi,ale co wyprawiali japonczycy z chinczykami od 1937 bije na głowe przygody niemieckich mężczyzn, jak to mówia w rfn na zdobycznych rubieżach

Pt, 1 sty 2021 04:55 | brak oceny

Vrill | Załogant

Właśnie jestem po seansie z Naszego Domu. Coś pięknego! Chyba jeszcze nie widziałem filmu który by tak blisko oddawał to co w jakiś sposób czuję całe życie. Az mnie cieszy że w ten sposób zaczął się ten rok.

Dziękuję Wam dobrzy ludzie z Fundacji Nautilus!!!

I życzę wszystkim wytrwałości, zrozumienia tej lekcji zwanej życiem oraz wyniesienia z niej jak najwięcej pożytku!!!

Wt, 29 gru 2020 12:54 | ocena: + 1

Rimobul | Załogant

"NASZ DOM" oglądałem kilka razy. Super film! Polecam każdemu, kto go nie widział wcześniej. Poza tym o "NASZYM DOMU" pisze przecież Bob Moonroe w swoim tryptyku o OBE oraz mówi w przekazach śp. Marek Rymuszko, były redaktor naczelny Nieznanego Świata za pośrednictwem Krzysztofa Jackowskiego. Natomiast jeśli chodzi a sam artykuł o tym medium z Brazylii, znam kogoś w Polsce co ma kontakt ze zmarłymi. Jest to wielki dar, choć jak sama ta osoba mówi czasem bardzo uciążliwy. Kiedy istoty duchowe z "tamtego" astralu przychodzą do niego w nieodpowiednich chwilach. Jak na przykład w intymnych sytuacjach. No ale to już inna kwestia. Niemniej to, że są ludzie, choć bardzo nieliczni, posiadający taki dar jest kwestią poza dyskusją. Pan Jackowski jest tego najlepszym dowodem. I wcale nie zmienią tego opinie różnej maści kretynów i oszołomów podważających jego zdolności pozazmysłowe. Czasem jak czytam komentarze na mainstremowych stronach internetowych opinie na temat p. Jackowskiego po prostu z "butów wypadam". Nawet żal cytować co poniektórzy piszą w tychże opiniach. Ale dość o tym. To, że 99,9% populacji myśli o "idiotyzmach" w stylu "nowa stylizacja Małgoni Rodzenek-Majdan" czy też kolejnej wielkiej miłości Edyci Górniak jest faktem. Stąd dziwić tego typu reakcjom przestałem się dawno temu. :) Pozdrowienia ze Szczecina dla całej Załogi FN oraz naszego KAPITANA!

Wt, 29 gru 2020 11:17 | ocena: -5

sidhartha | Załogant

kolejny pedofil?był posądzany o gwałty na małych dziewczynkach.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 29 gru 2020 18:10 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@sidhartha,

Czy te słowa dotyczą Chico ?
Nie wiem czy to prawda, ale gdy spojrzałam na fotę tej osoby coś mną wstrząsnęło, że coś jest nie tak .
Nie odebrałam tej osoby za pozytywną a jeśli to by dotyczyło skrzywdzonych dzieci to uważam że każde przesłanie takich osób należy brać z dystansem, bo jedno przeczy drugiemu.
Oczywiście to co napisałam dotyczy tylko mojego odbioru i niekoniecznie musi być prawdziwe, ale......

Wt, 29 gru 2020 20:47 | brak oceny

Kasprano | Załogant

@sidhartha, nic nie mogłem znaleźć w internecie na temat jego pedofilii

Wt, 5 sty 2021 20:10 | ocena: + 1

de press | Załogant

@sidhartha,
Sathya Sai Baba, też był oskarżany,temat widac nośny ,zwłaszcza z braku dowodów ,chlapać błotem ,a zawsze coś się przyklei .A może tylko zabierał małym dzieciom lizaki?? co? sidhartha?

Pon, 28 gru 2020 05:43 | ocena: + 3

Livvi_33 | Załogant

Postać Chico Xaviera jest fascynująca, czytałam o nim i oglądałam materiały filmowe. Natomiast mnie dotyka coś innego w tych relacjach: samotność i odpowiedzialność tak niezwykłych ludzi jak Chico Xavier, oraz wszystkich innych którzy są obdarowani w ten niezwykły sposób. Ludziom się wydaje "że chcieliby wiedzieć", ja też kiedyś do tych "ludziów" się zaliczałam. Całe szczęście że ta wścibska ciekawość minęła mi, serio. Oglądając m.in. videoblog Pana Krzysztofa Jackowskiego dochodzę do wniosku, że taki dar wcale nie jest fajny... Idzie za tym często właśnie samotność, kompletne niezrozumienie ze strony innych ludzi oraz ogromna, ogromna odpowiedzialność. Udźwignąć obelżywe i chamskie komentarze, podłość i okrucieństwo ludzi szczególnie w naszym zatrzaśniętym w kamiennych świątyniach kraju - są jak dla mnie dowodem że potrzeba opieki i wsparcia Pana Boga żeby przeżyć tak wyjątkowe życie. Wyrazy szacunku, naprawdę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 gru 2020 08:19 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@Livvi_33, Ale też zauważ pan jasnowidz sam jest częścią tęgo kręgu ludzi zatrzaśniętych w świątyniach, wielokrotnie broniąc religii myląc ją z duchowością która jest nauką a nie religią. Religia katolicka zatrzaskuje ludziom drzwi do duchowości zamykając ich w ideologii z przed tysięcy lat, zamykając w marzeniach o niebie po śmierci, rozgrzesza ich z niecnych czynów za kilka złotych na tacy itd... podczas gdy duchowość to tu i teraz, i żadnego rozgrzeszenia za tacę nie ma. Poza tym jest zadeklarowanym wyborcą tej części sceny politycznej , dla której takie pojęcia jak jasnowidzenie czy reinkarnacja to podszepty szatana, a medytacja to lewacka ideoologia :-). Gdyby jego opcja polityczna wygrała , mielibyśmy powrót do średniowiecza i polowania na czarownice. Sam stałby się ofiarą .

Czym palisz w piecu , takim powietrzem oddychasz....

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 28 gru 2020 11:47 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

ALE BANIALUKI. "Duchowość, która jest nauką....".Duchowość nie jest nauką. Duchowość i nauka niemalże się wykluczają. Swietnym przykładem są choćby Masoni, którzy wierzą w naukę, intelekt i zdobycze techniki. Wierzą w Wielkiego Architekta, którym jak się okazuje jest sam Szatanek.
Duchowość to rozwijanie cnót charakteru, siły ducha i wewnętrznego spokoju. To brak ciągłego krytykanctwa i małostkowości. Ty Livvi starasz się rozwijać. Tak przynajmniej zrozumiałam. Nie umniejszaj w takim razie osobom innego wyznania niż Twoje, bo już taka postawa blokuje ten rozwój. Nie wsadzaj wszystkich ludzi do jednego worka. To, że Rydzyk, Głódź i paru innych to czarne owce, wcale nie znaczy, że jakaś "babcia Marysia" i "ciocia Helenka", bo noszą "moher" na głowie i klepią zdrowaśki, to też są katolickie zakały.
Duchowość to niedzielenie, to łączenie, to bezinteresowna życzliwosc i NIEKRZYWDZENIE SŁOWEM też.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 28 gru 2020 15:11 | ocena: + 1

Beerbant | Załogant

@lilka123, rozmawiałaś z Wielkim Architektem? Znasz go osobiście? Więc skąd wiesz co "się okazuje" w sprawie jego tożsamości? Przestępcza organizacja systemowo wspierająca swoich pedofilskich funkcjonariuszy, do której cię zapisano, kiedy nie wiedziałaś nawet jak masz na nazwisko, określa mianem szatana wszystko, co nie nosi stempla "imprimatur", próbując nachalnie monopolizować i monetaryzować dostęp do duchowej sfery życia nie tylko swoich nieszczęsnych owieczek ale każdego człowieka w swoim zasięgu w celach czysto biznesowych. W długim dystansie ich jedynym celem jest realizowanie swojej monstrualnej żądzy władzy. Wszystkie ich formalnie przedstawiane cele typu "zbawienie duszy", "pomoc bliźniemu" itp. to tylko marketing służący mydleniu oczu naiwnym i maskowaniu tego prawdziwie jedynego motywatora ich działań, którym jest władza dla samej władzy oraz bezpardonowa ekspansja, stawianie się ponad prawem i maksymalizowanie przychodów finansowych. To nie wyjątki próbują miażdżyć wszystko, co stanie im na drodze z prawami człowieka włącznie. To wyjątki są w tej firmie bona fide przewodnikami duchowymi - większość to ochoczy funkcjonariusze gnijącego od setek lat systemu. Poczytaj trochę Deschnera - może przejrzysz na oczy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 gru 2020 17:11 | ocena: + 2

lilka123 | Załogant

Widzisz @Beerbant, między nami jest pewna zasadnicza różnica. Ty jeżeli patrzysz na jakiekolwiek organizacje(tak przynajmniej z Twojego tekstu wynika), to starasz się prześwietlić tych, którzy je tworzą i kierujesz uwagę przede wszystkim na tych co u władzy. Na wszystkich, którzy piastują jakieś eksponowane i nie tylko stanowiska. Dla mnie natomiast jest to grupa ludzi, którą niemalże zupełnie pomijam, nie zauważam.
Natomiast szczególną uwagą darzę wszelkiej maści zakonników. Są to często osoby, które chciały zostać księżmi, ale z
różnych błahych nieraz powodów ich kariera została zablokowana. To nie są ludzie jacyś szczególnie błyskotliwi czy kombinatorzy to ludzie skromni i skromnie żyjący. Z tego co naliczyłam takich zakonów męskich jest 60. Już nie liczyłam żeńskich. Spróbuj sobie wyobrazić jaka liczba zwykłych prostych braciszków tworzy te 60 zakonów, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakąś małą grupką purpurowych odmóżdżonych wypierdków, którzy żyją w pałacach i imieniem Boga wycierają sobie gęby. O czym my w ogóle rozmawiamy?

Chcę zwrócić jeszcze raz uwagę, że nie można wszystkich katolików ładować do jednego wora, bo na tej samej podstawie mogłabym powiedzieć o sekcie artystycznej, że to ta sama siatka przestępcza co ta, o której wspomniałeś bo... Polański, bo... Woody Allen, bo... Zanussi, bo... Kevin Spacey...

Co do Masonów, to którz inny mógłby być Wielkim Architektem jak nie Szatan, skoro w loży żeńskiej zasiadają m.in takie persony jak Hania Gronkiewicz waltz o jakże gołębim sercu, co to pozbawiała staruszków mieszkań i nie jednego wysłała na tamten świat. A reszta słynnych pań z loży to jej
serdeczne przyjaciółki, a jak wiadomo swój do swego ciągnie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 17:12 | ocena: -2

infinity_ | Załogant

@lilka123, Hanka GW masonem? Ta sama fanatyczka chrześcijańska która z ryśkiem czarneckim zakładała Zjednoczenie Chrześcijańsko Narodowe ? No to udowodnij że jest masonką, bo jak nie masz dowodów to znaczy że składasz fałszywe świadectwo przeciwko bliźniemu, a za tym zawsze stoi diabeł :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 17:52 | ocena: + 3

lilka123 | Załogant

@infinity_,
https://naszdziennik.pl/mysl/182401,feministki-poganki-masonki.html


Z pozdrowieniami od Wielkiego Architekta; :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 18:52 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@lilka123, bardzo fajnie, tylko tam nie ma żadnych dowodów na to że Hanka GW należy do jakiejkolwiek loży. A więc poświadczyłaś nieprawdę przeciw bliźniemu swemu...kłamstwo jest wtedy gdy celowo mówisz nieprawdę i wtedy kiedy stwierdzasz rzeczy których nie wiesz...wielu niewinnych ludzi wymordowano przez takich jak ty którzy poświadczali nieprawdę przeciw bliźniemu swemu, włacznei z Jezusem

Do tego ten artykuł jest pisany przez fanatyków katolickich prowadzących swoją krucjatę przeciw pogaństwu, które jest naszą polską własną tradycją , a którą fanatycy katoliccy od 1000 lat niszczą i fałszując robiąc z naszych przodków pogan satranistów...

Co do masonów to byli też polskimi bohaterami narodowymi jak założyciel Państwa Podziemnego gen Tokarzewski. poczytaj sobie jego życiorys i poświęcenie dla kraju i porównaj ze.. swoim...

Powiem ci że po tej próbce kilku komentarzy widać że w niezłym szambie siedzisz, nasz dziennik, gazeta prowadzona przez współczesny senchedryn jako źródło informacji ? szaleństwo...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 19:03 | ocena: + 2

lilka123 | Załogant

@infinity_, cóż, skoro tak mówisz to biorę sznur i idę do lasu ;-)
A tak ciut poważniej, to chyba poszło Ci w pięty, co napisałam, bo odbieram z twojej strony jakąś dziwną nadaktywność, żeby nie powiedzieć natarczywość. Dobraaa noooooc.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 19:44 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@lilka123, nie nie poszło mi w pięty, ja po prostu tak mam , że jak widzę że ktoś pomawia kogoś o coś co nie potrafi udowodnić, a z doświadczenia wiem że jest fejkiem to reaguje...

Pon, 28 gru 2020 16:40 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@lilka123, Nie , duchowość to nauka, tak samo jak medycyna :-) Od tysięcy lat ludzie badali naturę życia i ją odkrywali oraz opisali. Kiedyś nawet astronomia była kwestią wiary i religijnych wierzeń i mitów, dzięki badaniu to dziś sfera wiedzy a nie wiary i religii. Podobnie jest z duchowością.
Dla ciebie duchowość to niedzielenie i bardzo ładnie, ale to jest dla ciebie jedynie kwestia wiary ideologii, a dla duchowych naukowców jak Jezus , Budda czy współcześni jogini , dla nich to kwestia wiedzy o naturze życia, biorąca się z badania i doświadczenia, że "ja" to tylko iluzja umysłu nic więcej. Że jedno jest życie w każdym organizmie, nie tylko ludzkim ale i zwierzętach czy owadach... Oni nie wierzą w jedność, oni jej doświadczają. Duchowość to nie bujanie w obłokach o jedności, i wiara w nią, to realne doświadczenie biorące się z natury życia, doświadczenie do którego można dojść w sposób metodologiczny i z tą metodologią związana jest wiedza i nauka. Ja tu nie mam na myśli wiedzy akademickiej, bo nauka akademicka to tylko jedno ze źródeł wiedzy i nauki, podstawowym źródłem wiedzy i nauki jest badanie i doświadczenie oraz wiedza z tego płynąca.

Tak jak odtruwanie zatrutego organizmu to proces metodologiczny i naukowy, tak odtruwanie umysłu z toksycznych ideologii emocji to proces metodologiczny i naukowy.

Tobie duchowość kojarzy się z religią i wiarą bo księża nie mają własnych doświadczeń i wiedzy duchowej, ale duchowość nie ma nic wspólnego z religiami, podobnie jak chemia czy medycyna. Religie jedynie wykorzystują dziś duchowość tak jak kiedyś wykorzystywały biologie i astronomię opowiadając mityczne bajki o stworzeniu świata i człowieka.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 10:55 | ocena: + 2

lilka123 | Załogant

@infinity_, jako, że bronie katolików, identyfikujesz mnie z ich społecznością. Z kościołem rozstałam się ze 20 lat temu, bo nie wyobrażałam sobie, żeby miał mnie nauczać ktoś(czyt. ksiądz), kto o duchowości bladego pojęcia nie ma. Ale..., fakt że ulotniłam się z tego środowiska, nie oznacza, że będę obskakiwać wszystkie fora i bluzgać na prawo i lewo.
Co do słowa duchowość, nie sprawdzałam w żadnych Wikipediach, ale mocno czuję, że jeżeli mówimy o duchowości, to mówimy o czymś co ma nierozerwalny związek z Bogiem(nie wiem jak Ty, ale ja wysoko mierzę)). Jedno bez drugiego nie funkcjonuje. Ty natomiast mówiąc o duchowości masz na myśli zwyczajnie ezoteryke, a ta rzadko prowadzi do Boga. Zdarza się to owszem, ale i tak w przypadku osób, które pielęgnują w sobie piękno charakteru. Emmanuel od Xawiera mówiąc "dyscyplina,dyscyplina, dyscyplina", właśnie to miał na myśli. Uważne obserwowanie i ewentualne napominanie siebie pod kątem myśli, słów i czynów.
Żeby Cię jednak nie dołować to Ci powiem ,że do zwykłych dywagacji intelektualnych,zadum i rozkminiań, to ta Twoja duchowość w zupełności powinna wystarczyć. Tylko nie pomyl się i nie wprowadzaj siebie przypadkiem w błąd, że oto właśnie rozwijasz się duchowo.
Jest taka świetna książka, którą czyta się właściwie jednym tchem "Zakładnicy diabła",autor :Malachi Martin. Przypuszczam, że bez trudu znajdziesz pdf-a na chomikuj.pl i pewnie przeczytasz od dechy do dechy, ale zwróć uwagę na opisany tam przypadek pewnego włoskiego profesora wykładowcy o nieprzeciętnych zdolnościach parapsychicznych i o niezwykłej charyzmie, który był święcie przekonany, że nawiązał kontakt z Jezusem,a później Jezusem okazał się nie kto inny jak, sam Wielki Architekt.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 gru 2020 12:54 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

@lilka123, nie no , kiedy piszę że religia opiera się na wierze i że nauczają ją ludzie pozbawieni duchowej wiedzy i doświadczeń to nie bluzgi tylko fakt i przestroga. Tacy jak jędraszewski zachowują się dokładnie jak ci "uczeni w piśmie" którzy Jezusa zatłukli za obrazę ich uczuć religijnych i nie przestrzeganie szabatu, to fakt, przestroga nie bluzgi...

Czy duchowość ma nierozerwalny związek z bogami? Nie, od czasów starożytnych była "duchowość" religijna zajmująca się tworzeniem tworów nadprzyrodzonych posejdonami, jahwymi i allahami, itd... i duchowość nastawiona na poznanie samego siebie. Przy czym też trzeba dodać że tworzenie tworów boskich często miało charakter symboliczny nie dosłowny jak dziś się to myśli.

Podobnie ludzie mieli do wyboru, albo mierzyć nisko i poznać naturę piorunów nie zawracając sobie głowy czy stworzył je jakiś wkurzony zeus, albo mierzyć wysoko i z góry uznać że musi stać za tym jakiś zeus i jego gniew za złe zachowanie i na tym poprzestać.
Ci co zabrali się za poznanie, odkryli wiedzę o naturze elektryczności z której dzisiaj korzystają również ci, którzy z góry bez badania załozyli że za tym stoi jakiś wkurzony zeus .
I ważne ! Wiedza o elektryczności zawiera również w sobie wiedzę jak nie zrobić sobie nią krzywdy , dzięki poznaniu jej natury !

Mnie nie interesuje poznanie cudzej duchowości, boskiej, anielskiej kogo tam chcesz. Czytanie tysięcy książek na temat ludzkich wyobrażeń o kolejnych architektach, to nie tylko żadna wysoka duchowość, ale to żadna duchowość tylko literatura fantasy :-)
Dzięki badaniom własnej natury wiesz z własnego doświadczenia że generatorem wszelkich iluzji jest ludzka wyobraźnia/umysł i wiesz jak go wyłączyć. To jeden z owoców wiedzy którą się zdobywa już na początku poznawania siebie , etapu który pominęłaś w swojej arogancji.

I to się będzie ciągnąc za tobą , walka między bogiem na miarę twoich wyobrażeń i wielkim architektem na miarę twoich antywyobrażeń. Aż w końcu spotkasz się ty, z tym panem od książki, chomikiem i wielkim architektem w jednym pomieszczeniu bez okien.
;-)

Pon, 28 gru 2020 11:50 | ocena: + 1

lilka123 | Załogant

Sorki Livvi. Mój komentarz jest skierowany do Infinity

Śr, 30 gru 2020 10:47 | ocena: + 1

Hmmm1 | Załogant

@infinity_, kiedyś czytałem książki o egzorcystach katolickich... wielu z nich czuło się jak domyśla się @Livvi_33 - niezrozumiani przez kolegów kapłanów z powodu doświadczeń posługi; samotni, żyjący na krawędzi widzialnego i niewidzialnego... czasem wyśmiewani, traktowani jak ginący archaiczny typ średniowiecznego wieku... myślę, że w kościele katolickim jest wiele talentów o ogromnej wrażliwości i wielkich pragnieniach, dla których wzorem jest Jezus... nie mówiąc o ogromnym dorobku kościoła katolickiego - dorobku wiedzy i o samym człowieku i o bytach niewidzialnych. Gdybyśmy tylko mieli dostęp do niej... Dzieła Tomasza z Akwinu czy Augustyna to trochę mało... ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 30 gru 2020 11:59 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@Hmmm1, moim zdaniem nie przypadkowo znaleźli się w takim środowisku , po prostu w przeszłości sami to środowisko tworzyli i tym razem mają okazję zobaczyć to z drugiej strony...kościół robił świętych z inkwizytorów czy katów, a nawet z mitycznych nigdy nie istniejących postaci, a tacy jak Klimuszko działali z boku żeby jędraszewscy ich nie zaszczuli.

Co do dorobku kościoła to więcej na ten temat mogliby powiedzieć indianie czy słowianie (poganie).

Jeśli szukasz wiedzy duchowej nie martw się tym co mają w swoich zamkniętych watykańskich bibliotekach. Wiedza i nauki Jezusa i jego Nauczycieli są cały czas dostępne dla każdego, a tacy jak on żyjący obecnie i jawnie działąjący, są zawsze otwarci na spotkanie z każdym kto ich rozpozna i chce isć ich drogą. To jest ich jedyny cel przebywania na ziemi, nie mają nic innego do roboty :-) Watykańskie biblioteki przy ich doświadczeniu to guma do żucia.

Jeśli ich nie spotkałeś lub nie potrafisz rozpoznać, to w przeszłości zapewne wspierałeś fałszywe nurty pseudoduchowości w których teraz się obracasz i nie możesz połapać.
Ale w tym labiryncie zawsze jest droga wyjścia, droga którą wszedłeś, tylko odwrotny kierunek ;-)

Nie, 27 gru 2020 23:10 | brak oceny

Kasprano | Załogant

Bardzo ciekawy artykuł szczególnie dla mnie :) dziękuję za linki do youtube i cda. Rzeczywiście ciekawy temat z tymi opiekunami duchowymi, takie energie można wyczuć od jasnowidzów czy ludzi parających się kontaktami z tamtym światem zazwyczaj po ich prawej stronie o czym mówi Pani Helen Bright w pierwszej minucie tego wywiadu https://www.youtube.com/watch?v=FFdFkEQnqKE&t=189s Jest to bardzo silne medium co bez dwóch zdań udowodniła w Ukraińskim programie 'Bitwa Ekstrasensów' kilka przetłumaczonych odcinków można zobaczyć na cda :) - https://www.cda.pl/video/1257323b3

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny pisarz Erich von  Daniken zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. W serwisie społecznościowym Daniken napisał: Tak! Jestem zaszczepiony. Czy to zadziała? Ufam mojemu kontaktowi z wspaniałym duchem stworzenia. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD WOJKOWICAMI (ŚLĄSK) - styczeń 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.