Dziś jest:
Czwartek, 22 stycznia 2026

Przylatują do nas i obserwują nas. Rozmawiałem z setkami wiarygodnych ludzi, którzy mieli z NIMI kontakt. Dysponują techniką nie do objęcia ludzkim umysłem, ale ona ich nie interesuje. ICH interesuje tylko i wyłącznie duchowość. Dziwią się, że ludzie pytają o jakiś napęd czy statek... dla NICH są to rzeczy trzeciorzędne.
/Budd Hopkins, amerykański badacz UFO 1931 – zm. 2011/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 36311x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 7 kwi 2010 07:54   
Autor: FN, źródło: FN   

Tajemnicze kule nad wulkanem

O sprawie napisaliśmy kilka dni temu. Chodziło o wulkan, który przebudził się na Islandii. Miejscowe władze ustawiły kamerę i można bez problemu obserwować wulkan. Zasygnalizowaliśmy na stronach, że nad wulkanem od czasu do czasu pojawiają się jasne kule światła.

Ich tor lotu, sposób poruszania się wyklucza, że są to np. jakieś fragmenty lawy, która jest wyrzucana przez wulkan. Nasi czytelnicy zainteresowali się tą sprawą i dostaliśmy w tej sprawie ciekawe wiadomości.

 

-----Original Message-----

From: [.....]

Sent: Sunday, April 04, 2010 11:08 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject:

Szanowna redakcjo!

Właśnie oglądam na żywo relacje z wulkanu znajdującego się na Islandii i obserwuję co jakiś czas latające kule wokół tegoż wulkanu. Niektóre z nich pojawiają się w sporej odległości i w wysokości od niego i co ciekawe zmieniają kierunek lotu! Szczerze mówiąc, jestem w lekkim szoku. Niektóre, przybierają większe rozmiary i są bardzo szczegółowo widziane.

Pozdrowienia

Tomski

Link do strony:

http://eldgos.mila.is/eyjafjallajokull-fra-fimmvorduhalsi/

 

 

 

-----Original Message-----

From: [......]

Sent: Saturday, April 03, 2010 10:50 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Kule na wulkanem - PILNE

Witam

Oglądam na żywo relację z wybuchu wulkanu - była o nim mowa w najnowszym w artykule na temat kul. Jeżeli możecie - włączcie tę relację - faktycznie przelatują nad wulkanem i wokół niego kule. Nie są czerwone, ale białe. Pojawiają się najczęściej z lewej strony ekranu i zmierzają w stronę wulkanu, czasami powiększając się- jakby rozbłyskując.

Na swoim laptopie wykonuję zrzuty ekranu zachowując je w PAINcie- więc jakość nie jest dobra.

Warto to zobaczyć na własne oczy.

Pozdrawiam

Joanna

 

 

-----Original Message-----

From: Raptor [.......]

Sent: Saturday, April 03, 2010 11:37 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Eyjafjallajökull - Kule

Otóż na waszej stronie zamieściliście link do kamerki on-line w dzień nic ciekawego się nie działo patrzylem około 10 min parę ptaków przeleciało. Teraz wieczorem pomyślałem że zobacze co się dzieje i zaraz po wejściu zobaczyłem kulę która okrążyła ten płomień wulkaniczny.

Wydaje mi się że tych obiektów jest sporo i 3 z nich utworzyły trójkąt na szczytach nie wiem czy tam są latarnie czy coś w dzień nic takiego nie zauważyłem zresztą pewnie można to sprawdzić, jedno z miejsc wyraźnie rozbłyskuje i tu uwaga ! po rozbłysku na niebie stawała się coraz bardziej widoczna jakaś kula. Nie wydaje mi się aby te punkty były lawą i na pewno nie są to odłamki jakieś rozgrzane czy coś z prostego powodu - zbliżają się do wulkanu, krążą itd. Właściwie nawet gdy teraz to pisze to cały czas coś tam lata i świeci. Dołączam zrzuty ekranu nie wiem czy ma to jakąś wartość "Ufologiczną" ocenicie już sami :). Pozdrawiam Sebastian [nazwisko do wiad. Red.]

Oto kilka wybranych klatek z zapisu on-line z tego wulkanu, które przysłali na pokład Nautilusa czytelnicy serwisu FN.


 

Wróciliśmy z wyprawy po Polsce. Niestety wiosna okazała się zwodnicza i cały czas towarzyszył nam deszcz. Mieliśmy bardzo ważne spotkanie, którego efekty już niedługo poznacie. Także testowaliśmy nasz nowy sprzęt do noktowizji, czyli obserwowania świata w podczerwieni.

I to było naprawdę bardzo pozytywne doświadczenie, bo jedynie noktowizory okularowe nakładane na głowę spełniają nasze wymagania w ramach prowadzonych projektów. Na koniec dwa "obrazki/kartki" z naszej „podróży”. Druga fotografia pokazuje widok z okna restauracji, w której ekipa FN jadła śniadanie.

 

Na koniec proponujemy obejrzenie zapisu dyskusji, która miała miejsce w Bazie FN. Dotyczyła ona natury zjawisk niewyjaśnionych i ich postrzegania przez społeczeństwo. Z pewnością wiele tez wygłaszanych przez „oficerów Nautilusa” zainteresuje osoby śledzące nasz serwis i interesujące się sprawami, którymi zajmuje się FN. Spotkanie miało miejsce w Bazie FN 22 marca 2010 roku

(pozdrawiamy naszą dzielną ekipę, która właśnie w tej chwili przeprowadza remont jednego z pomieszczeń Bazy... jesteśmy z Wami!) ;)

 


Komentarze: 0
Wyświetleń: 36311x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 7 kwi 2010 07:54   
Autor: FN, źródło: FN   



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Witam serdecznie Panie Robercie, piszę by opisać sytuację jaką miałam wraz z moją mamą w dniu 16.01.2026 r. Wieczór godzina 20:00 wyszłam wraz z moja mama na balkon żeby zapalić papierosa. Zainteresowała nad bardzo jasna gwiazda na niebie ( codziennie obserwuję niebo i tej gwiazdy dotąd nie zauważyłam) - była ona nieruchoma, nagle zaczęła się poruszać niczym samolot, leciała wolno jednostajnie bardzo mocno święciła, gdy pokazałam ją mojej mamie, nagle ta gwiazda gwałtownie przyspieszyła ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:46 | Witam serdecznie, piszę by opisać sytuację jaką miałam wraz z moją mamą w dniu 16.01.2026 r. Wieczór godzina 20:00 wyszłam wraz z moja mama na balkon żeby zapalić papierosa. Zainteresowała nad bardzo jasna gwiazda na niebie ( codziennie obserwuję niebo i tej gwiazdy dotąd nie zauważyłam) - była ona nieruchoma, nagle zaczęła się poruszać niczym samolot, leciała wolno jednostajnie bardzo mocno święciła, gdy pokazałam ją mojej mamie, nagle ta gwiazda gwałtownie przyspieszyła i zniknęła.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

'Po śmierci' - film z 2023 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.