Dziś jest:
Piątek, 7 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

Komentarze: 24
Wyświetleń: 42434x | Ocen: 41

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 11 maj 2010 13:26   
Autor: FN, źródło: FN   

Nad pomnikiem UFO w Emilcinie był słyszany dźwięk znany z relacji Jana Wolskiego

Nasz pobyt w Emilcinie zawsze przynosi ciekawe materiały i obserwacje. Tym razem chcemy zaprezentować jedną z dziwniejszych. O co chodzi? O dźwięk, który czasami jest słyszany w pobliżu naszego pomnika UFO (tak powszechnie jest nazywany nasz monument upamiętniający słynne lądowanie UFO 10 maja 1978 roku). Ówczesny świadek Jan Wolski relacjonował, że widziany przez niego obiekt wydawał niezwykły dźwięk, przypominający elektryczne buczenie transformatora, ale także „rój pszczół”.

 Choć trudno w to uwierzyć, ale od czasu postawienia pośrodku Emilcina naszego „pomnika UFO” kilka razy doszło do niezwykłych incydentów. Okazało się, że ludzie idący w pobliżu pomnika słyszeli dźwięk, który dobiegał z jego kierunku. Jaki to był dźwięk? Musicie posłuchać świadka, którego udało nam się nagrać na miejscu. Jego wiarygodność oceniamy niezwykle wysoko. Pani Marianna musiała być przez nas bardzo nagabywana, aby podzieliła się swoją niezwykłą historią. Nie chciała sprawić wrażenia, że „zabiega o jej upublicznienie”. W tym miejscu chcemy jej bardzo podziękować, że jednak zdobyła się na odwagę i opowiedziała o tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że docenią to także nasi czytelnicy.

 

 

Ta sprawa jest o tyle intrygująca, że ów dźwięk był słyszany bezpośrednio po naszym wyjeździe z Emilcina. Czy „coś lub ktoś” monitoruje nasze pobyty w tym miejscu? Do tej sprawy powrócimy już pod koniec tygodnia. Podczas narady Fundacji, która odbędzie się wyjątkowo w Londynie, postaramy się ustalić pewne elementy bardzo ciekawego projektu dotyczącego Emilcina i tych ostatnich incydentów.

 

 tym tekście będzie sporo filmów. Oto fragment filmu dotyczącego kolejnego, superciekawego wątku historii z Emilcina, czyli kamienia diabelskiego. Nie czas teraz dokładnie wyjaśniać, o co chodzi, ale ta historia ma swój ciąg dalszy. Pierwsza próba wydobycia tego kamienia zakończyła się niepowodzeniem, ale my tak łatwo się nie poddajemy. Chcemy pojawić się tam wyposażeni w nasz najnowszy sprzęt, użyjemy także amfibii.

 

Oto fragment dokumentu, który kończy nasz oficer Marcin:

 

 

 10 maja 2010 roku kilka minut po piątej rano zrobiliśmy naradę w naszym pojeździe, która była poświęcona projektom związanym z nagłaśnianiem historii z Emilcina. Zamierzamy zrobić coś wyjątkowego, ale będziemy musieli zwrócić się z prośbą do wszystkich czytelników stron FN.

 

Specjalnie dla czytelników stron FN powstał także materiał, który jest rodzajem „audiowizualnego felietonu”. Oto ten materiał:

 

 

 

Historia Emilcina jest w tej chwili w pierwszej lidze światowych historii ufologicznych. Oto screen z jednego z najbardziej utytułowanych serwisów ufologicznych na świecie, czyli rense.com, z którym zresztą ściśle współpracujemy.

  

 

Na koniec prezentujemy Wam kilka fotografii z minionego weekendu w Emilcinie...

 

 

 

 

 

 

 

... zdjęcia wykonane w ostatniej chwili naszego pobytu w Emilcinie 10 maja 2010.

 

 

 

 

 

Komentarze: 24
Wyświetleń: 42434x | Ocen: 41

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 11 maj 2010 13:26   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Czw, 20 maj 2010 03:27 | brak oceny

CBUFO | Gość


Dokonajmy pewnych bardziej szczegułowych retrospekcji......
Pana Jana Wolskiego ''odwiedzili'' ''Szarzy''. Cywilizacja, która pierwotnie , lub w znacznej mierze została genetycznie utworzona przez Ginnaabul (Jaszczury).
Cywilizacja ta najwyraźniej ma problemy z procesem życia na swojej planecie, w związku z tym przybyli wówczas do Emilcina i przybywają nadal na Ziemię celem badań naszej struktury życia, aby dowiedzieć się w jaki sposób dokonać zmian i modyfikacji u siebie.
Całkiem dobry pomysł, bo po co ''wyważać otwarte drzwi'' skoro można przybyć na planetę, na której tętni życie i skopiować prawidłowe dane i zastosować je u siebie.
Jakie można wyciągnąć merytoryczne wnioski, oprócz sensacji, w których Fundacja Nautilus się głównie specjalizuje, co budzi wiele wątpliwości w różnych kręgach badaczy, więc bęziemy musieli spotkać się w tej sprawie z p.Bernatowiczem.

Po pierwsze.
Pojazd, którym przybyli był prosty, wręcz można rzec ociosany, a analogia do autobusu wg. J.Wolskiego całkiem słuszna.
Niemniej pojazd ten zawierał nieznany ludzkości napęd.
Wygląda na to, że mnóstwo cywilizacji zna bardzo prosty i skuteczny napęd ( żródło energii) dzięki któremu może dowolnie podróżować w tzw. ''czasoprzestrzeni''.
Po drugie.
Wygląda na to, że planeta, którą zamieszkują ''Szarzy'' ma bardzo zbliżoną atmosferę, skoro jej członkowie na Ziemi nie mieli problemów za adaptacją i czuli się dobrze.
Pytanie jaka to planeta tak bardzo podobna do Ziemii? No cóż jesteśmy tacy mądrzy i oświeceni, tylko nie mamy zielonego pojęcia skąd ta lub inne cywilizacje tutaj przybywają.

Po trzecie.
Szczerze mówiąc to mile byłem zaskoczony tym, że Szarzy pokłonili się Panu Wolskiemu na pożegnanie.Wniosek z tego, że nasi starsi bracia ROZUMEM, posiadają to co nazywamy szacunkiem, lub w tzw. społecznym rozumieniu (hehe) - dobrym, kulturalnym wychowaniem.

Na koniec mała dygresja : Wiemy kim są Szarzy, skąd przybywają, w jakim celu i jaki posiadają napęd w swych ''pojazdach''.
Ale nie nada na razie o tym mówić.
Na te wnioski przyjdzie niebawem czas !
pozdr.

Nie, 16 maj 2010 21:00 | brak oceny

ted | Gość

Nie no to już przesada z tymi historiami i mocno naciągane widać że są tacy co chcą mieć swoje 5 min na histori Wolskiego.Myśle że przypadek Wolskiego jest prawdziwy ale ,przylecieli połazili pobadali i polecieli dalej ,jak kierowca w trasie zrobili sobie małą przerwe.

Nie, 16 maj 2010 16:35 | brak oceny

Rafał | Gość

FN opublikowała mego maila lecz nikt się ty nie zainteresował bo było dużo innych historii z wakacji. Nie należe do osób które mają bujną wyobraznie i Lubią byc w centrum zainteresowania. Mało komu o tym opowiadam bo mało kto wierzy uwierzyli tylko ci których zabrałem w to miejsce po tym całym zajsciu bo slady zostały i to potwierdzało to oczym mówiłem wszystkie rosliny tam pousychały i powiginały sie do samej ziemi. Do FN napisałem tylko po to bo myslałem ze pomogą mi zrozumiec co się wydażyło tamtej nocy choćby zbadac troszke ziemi z tego miejsca Nie chodziło mi o to by opublikowali moją wiadomosc. bo mail był skierowany tylko i wyłącznie do nich. A z tego co zauważyłem to Ludzie wolą oglądac zdjęcia na których jest ptak lub nie wiadomo co i każdy może wtedy siac domysły Pana Wolskiego tez kiedys wysmieli ci sami co teraz postawili Pomnik. Bo jego historia była za bardzo nieprawdopodobna by w nią uwierzyc. Mamy przykład teraz Smoleńska w co wierzą ludzie w to co powie telewizja reszta to sciema a tak naprawde to wiadomo co się stało tylko nie wiadomo kto za tym stoi Postaram się opisac moją przygode tak jak pisałes na forum. Dodam ze nie byłem wtedy sam tylko z Kolegą on tez był swiadkiem tego co tam zaszło.

Sob, 15 maj 2010 09:32 | brak oceny

desid | Gość

No dobrze, a czy zna ktoś i może podać dokładną pozycję gps lub zdjęcia okolicy lądowania w Emilcinie. Pytam i proszę o to, gdyż z informacji, zdjęć, mapek zamieszczonych w necie nigdy nie udało mi się tego znaleźć. Pozdrawiam.

Pt, 14 maj 2010 19:08 | brak oceny

Rafał | Gość

Ja z kolego miałem rok temu bardzo bliskie spotkanie z czymś czego nie potrafię wyjasnic. nawet pisałem do Nautiliusa lecz widocznie mało wiarygodnie to opisałem bo nikt zbytnio się nie zainteresował tym co nas spotkało. A działo sie bardzo dużo tamtej nocy lecz nie bede tego opisywał tylko dodam ze szłyszelismy dzwięk przypominający transformator takie buczenie jednostajne i i zapach którego nie potrafie do niczego porównac ale był bardzo intensywny nie dało się go nie wyczuć po dłuższym przebywaniu w tym miejscu dopadła nas dezinformacja ze tak to ujme , bul w płucach i złe samo poczucie. Na dzien dzisiejszy tez zapach kojarzy mi się z promieniowaniem tak to wtedy odczułem nie wiem jakie są objawy napromieniowania ale tak to od czułem. I ten zapach jak się to wdychało to płuca bolały

Pt, 14 maj 2010 18:28 | brak oceny

Joanna | Gość

Co Fundacja Nautilus zamierza zrobić z kamieniem po jego wydobyciu?

Czw, 13 maj 2010 20:52 | brak oceny

drkidler | Gość

wow niezły artykuł ostatnio polepszyliście się :)
tomek37
być może

Czw, 13 maj 2010 19:01 | brak oceny

hg | Gość

nas tez moze ufo porywa ,ale nie pamietamy tego.

Śr, 12 maj 2010 23:35 | brak oceny

gh | Gość

kiedys czesto w nocy slyszalam jakies dziwne buczenie.ktore mnie denerwowalo.nie wiem co to bylo.teraz juz nie slysze go.

Śr, 12 maj 2010 22:59 | brak oceny

szarak | Gość

Jestem w stanie przyjąć, że 99,9% relacji ze spotkań z UFO na Zachodzie to bełkot półgłówków, wychowanych na bzdurach i bezmyślnie powtarzających bzdury, nawiedzonych mitomanów, nudzących się nastolatków, czy wreszcie złaknionych pięciu minut sławy blagierów. Reszta to chińskie lampiony, Wenus, satelity, itp. Jednak przypadek emilciński, gdyby nawet miał być jedynym w historii ludzkości spotkaniem z obcymi, jest dla mnie wystarczającym dowodem na istnienie przybyszy z kosmosu i wystarczająca motywacją, żeby odwiedzać strony takie jak te.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.