Dziś jest:
Czwartek, 12 grudnia 2019

Te obiekty są częścią naszej rzeczywistości czy to się komuś podoba, czy też nie... UFO jest faktem.
/Juan José Benítez, hiszpański badacz Niezidentyfikowanych Obiektów Latających/

Komentarze: 29
Wyświetleń: 22682x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 kwi 2015 08:37   
Autor: FN, źródło: FN   

DZIECI WYBIERAJĄ SWOICH PRZYSZŁYCH RODZICÓW

Ostatnio na pokładzie okrętu Nautilus, w naszej Bazie FN odbyła się bardzo ciekawa dyskusja na temat tego, jak bardzo fascynującym jest fakt możliwości „wyboru kolejnej inkarnacji” przez ludzi "na tamtym świecie". To nie jest tak, że istnieje automat i człowiek nie ma nic do powiedzenia, zanim wcieli się w ciało dziecka w danej rodzinie.

Kiedy czyta się relacje dzieci pamiętających swoje poprzednie wcielenia bardzo często natrafia się na momenty, kiedy dzieci ujawniają nam trochę tajemnic, którymi rządzi się „tamten świat”. Jedna z najbardziej fascynujących jest ta związana z „obserwowaniem swoich przyszłych rodziców”.

Dusze ich dzieci uważnie obserwują swoją mamę i tatę, choć oni bardzo często nawet się jeszcze nie znają. Jak to jest możliwe? Nie pytajcie nas o to, bo to przerasta ludzką wyobraźnię i możliwości ludzkiej istoty, aby „pojąć i zrozumieć”. Musimy po prostu przyjąć to, co wynika z rozmów z dziećmi. Przykładów takich właśnie „obserwacji rodziców” moglibyśmy dać bardzo wiele. Oto jeden z pierwszych z brzegu  - z naszego filmowego archiwum. W serialu „Ghost inside my child” o takiej właśnie obserwacji „mamusi i tatusia z nieba” opowiedział syn pewnego amerykańskiego małżeństwa.

 

MOJE OPĘTANE DZIECKO - Indianin z Dzikiego Zachodu from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

Czasami dochodzi do bardzo zabawnych sytuacji. Trzyletni syn jednego z naszych czytelników prosił o kolejną porcję ciasta. Kiedy ojciec mu odmówił, nagle usłyszał od własnego syna:

- Kiedy was w niebie wybrałem i aż trzy razy do was schodziłem, to nie myślałem, że nie będziesz dawał mi ciasta!

Ojciec praktycznie zaniemówił. Powodów było kilka, ale… jednym z najciekawszych było to, że jego żona dwukrotnie poroniła, zanim wreszcie urodził się jego syn.

Wśród komentarzy publikowanych pod tekstami także natrafiliśmy na bardzo zabawny „ślad”. Oto treść tego komentarza:

 

 

 

Dzieci mówią naprawdę fascynujące rzeczy o tym, jak podejmowali decyzję, że akurat do tej „mamusi i tatusia” przyjdą jako ich dziecko… czasami naprawdę aż człowiek czuje dreszcze na plecach, kiedy słucha, jak to „dziecko miało wybór, ale zdecydowała miłość do jego dawnej żony, która w tym życiu jest jego… siostrzenicą!”

W okresie świątecznym pojawia się wiele tematów związanych z Bogiem, Jezusem, Wiarą. Być może niektórych z naszych czytelników zainteresuje problem, jak na te sprawy patrzy „Mostek Kapitański” okrętu Nautilus… dla nich wszystkich przygotowaliśmy mały prezent w dziale „XXI PIĘTRO”. Wystarczy tylko kliknąć link poniżej… ;)

 

FUNDACJA NAUTILUS O JEZUSIE CHRYSTUSIE, KOŚCIELE I WIERZE KATOLICKIEJ

 

 

 

Na koniec jeszcze prezent od naszej "sekcji grafiki komputerowej FN" - specjalna kartka świąteczna Powered by NAUTILUS!  :)

 

Komentarze: 29
Wyświetleń: 22682x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 kwi 2015 08:37   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (29)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pt, 10 kwi 2015 10:04 | ocena: -1

George | Gość

Z tego co wiem, swiadome wybieranie nie tylko rodzicow ale i calego przyszlego
srodowiska dotyczy tylko wybitne jednostki. Takich ludzi w Tybecie nazywaja tulku. W stanie posmiertnym tzw bardo powstawania zwykly umysl dziala inaczej niz nasz tutaj w zyciu. Nie ma mommocy sprawczej i mysle ze n
awet nie moze formuowac mysli ani zyczen. Jest tylko gola percepcja i uczucia targane emocjami. Bajki o swiadomym wybieraniu rodzicow to w mojej ocenie wymysly 20 wiecznych odkrywcow typu Blawatska itp. Jesli chcemy cos zrozumiec, powinnismy zapytac specjalistow. Teksty
buddyjskie trabia o tym od 2500 lat.

Wt, 7 kwi 2015 10:52 | ocena: + 6

konrad | Gość

Czytam Was od zawsze ale takiego pier...a dawno tu nie czytałem. Jak można uważać że dzieci wybierają przyszłych rodziców?Nie mam tu na myśli że samego faktu reinkarnacji. Wytłumaczcie mi w takim razie jak to jest że takie dzieci mogą wybrać na przyszłych rodziców katów, opraców, pedofilii i morderców? Mało jest takich przypadków? Myślę że skoro gdzieś tam wszystko wie się o wszystkich to z pewnością wiadomym byłby los takich dzieci jeszcze przed wyborem. Masakra! nie piszcie o takich rzeczach .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 26 sty 2017 07:30 | ocena: -2

Kika | Gość

Poczytaj Michaela Newtona, poszerz horyzonty a dopiero potem nazywaj coś "pie.......em" jeśli inaczej nie możesz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 17 wrz 2017 09:39 | ocena: -1

Nowy | Gość

@Kika, weź przestań bzdury pisać...kolo ma rację bzdury to aż dziwnie się czyta.. .zwykłe banialuki

Wt, 7 kwi 2015 04:33 | ocena: -6

Rick | Gość

No, nareszcie coś ciekawego. Ale nie tylko dzieci pamiętają czasy przed urodzeniem się, bo z dzieci wyrastają dorośli i jak mają dobrą pamięć, to też pamiętają tamte czasy. To co piszecie tutaj, to jest prawda. Sam mogę o tym zaświadczyć chciaż mam ponad 50 lat. Dzięki za ten post.

Pon, 6 kwi 2015 23:35 | ocena: -2

sten8 | Gość

Zamiast snuć różne domysły wystarczy zapoznać się z książkami S.Łazariewa oraz M.Ogorevca.
Tematem tych książek jest diagnostyka karmy, czyli system leczenia na XXI wiek. Jak ktoś lubi krótko i na temat to polecam M.Ogorevca. Obaj autorzy praktykują od wielu lat ten system, więc nie są to tylko teoretyczne rozważania o czymś niewidzialnym. Z ich odczytu (diagnostyki) tzw. biopola (aury) wynika, że przyszłe dziecko kontaktuje się ze swoimi przyszłymi rodzicami kilka lat wcześniej przed poczęciem (wtedy przyszli rodzice mogą się jeszcze nie znać); ale w ich polu energo-informacyjnym już pojawia się przyszły potomek. Co jeszcze ciekawe, to że między 6 a 9 tygodniem płód w łonie matki podejmuje ostateczną decyzję czy chce żyć. Od tej decyzji zależy czy zaczną rozwijać się płuca noworodka. To wszystko jest w tych ksiązkach, które jeszcze dodatkowo leczą swego czytelnika z aktualnej patologii poprzez uświadomienie jej prawdziwych przyczyn ( co jest ich celem ).

Pon, 6 kwi 2015 21:01 | ocena: + 5

anewa | Gość

No dobrze.. a co z dziećmi, które zostały przez rodziców swoich zabite... Czy rzeczywiście możliwe jest, aby siódme dziecko kobiety, które szóstkę swoich dzieciątek udusiła po urodzeniu i schowała w beczkach, świadomie wybrało sobie taki los, czyli prawie pewną śmierć? Pomyślmy logicznie ....

Pon, 6 kwi 2015 20:16 | ocena: + 1

janko | Gość

do artykułu FUNDACJA NAUTILUS O JEZUSIE CHRYSTUSIE, KOŚCIELE I WIERZE KATOLICKIEJ: Panie Robercie, naprawdę ma Pan poczucie, że ta Boska istota ceni bardziej Pana niż tego "lewackiego durnia"? Czy w poprzednim wcieleniu był Pan już "lewackim durniem" czy może dopiero Pan będzie? Czasem przemawia przez Pana coś dziwnego, co kłóci się z tym pięknym przekazem np. Jezusa.

Pon, 6 kwi 2015 18:35 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

A propos,,wiary''...Wiara jest podstawą...RELIGII(którą,np.nie jest biblijne Chrześcijaństwo!)a nie nauki.Powszechnie uznawana definicja,,wiary''nie jest prawidłową i taką jest celowo rozpowszechniana.BIBLIJNA definicja,,wiary''brzmi następująco:,,A wiara jest pewnością tego,czego się spodziewamy,przeświadczeniem o tym,czego nie widzumy''./Hebrajczyków 11,1/.Czyli innymi słowy:Jestem na lotnisku, ponieważ wierzę w niezawodność linii lotniczych i wierzę,że o wyznaczonej godzinie wsiądę do samolotu oraz udam się w podróż.Moja wiara spowodowała określone działanie,które zaprowadziło mnie wraz z bagażem na lotnisko.Dokładnie tak samo rzecz ma się z natchnionym Słowem Bożym.Bóg podał rozkład jazdy swoich zastępów niebieskich a akcje i działania tych,którzy na owe wydarzenia czekają wskazują,że poczynili pewne kroki,aby stać się poddanymi Królestwa Bożego...Potocznie nazywa się,,wiarą''religię katolicką.Mówi się,,nasza wiara''.Trzeba rozróżnić owe pojęcia.Wiara jest pewnością czegoś tam,czyli owa pewność powoduje określoną reakcję.Religia(od łacińskiego,,religio'')nie jest terminem biblijnym ani chrześcijańskim,ale pogańskim...Religia jest pogańskim kultem,wielbieniem określonego szczególnego sposobu ściśle wiążacym się rytuałami.To wlaśnie przykładowo ateizm...jest ewidentnie najostrzejszą formą religijną,ponieważ ateiści nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy,ale zacielke starają się nam udowadniać,że Boga nie ma.Ich działanie żywcem przypomina typowe religijne sekciarstwo z podobną gorliwością spełniania tego chwalebnego ich zdaniem zadania.Ateism jest ewidentną religią tzw.nowoczesnej nauki a raczej,,nałuki''.Absurd ateistów polega na tym,że WIERZĄ oni w baśnie typu Wielki Wybuch(BIG BANG),Teoria Ewolucji czy wiele innych teorii czy wręcz bajek wyssanych z palca lub pochodzących z ciemnego,poronionego,ludzkiego umysłu ! Teorie te nie posiadają absolutnie żadnych dowodów naukowych(!)a każdy,kto je akceptuje,musi po prostu w nie UWIERZYĆ...Mądremu dość...

Pon, 6 kwi 2015 16:54 | brak oceny

Deus Ex | Gość

Żeglarzu, wierzyć oznacza nie rozumieć. Gdy zdobywasz wiedzę, tracisz wiarę, pozbywasz się iluzji, fałszu. Aby zdobyć wiedzę potrzebny jest wysiłek, praca i dobre intencje. Do wiary tego nie trzeba. Stąd na świecie tylu wierzących, a mało rozumiejących. Piszesz o obrażaniu. Zauważyłeś jak duet mandarin-Jedi K. obraża innych? Zauważyłeś ile zła istnieje, po wprowadzeniu religii do szkół? A ile ludzi, szczególnie w małych miejscowościach, musi udawać swoją religijność, aby nie narazić się na represje? Ludzie, którzy mają poziom świadomości czy duchowości przekraczający poziom zrozumienia "wierzącego" muszą wysyłać dzieci do szkół z obowiązującym kultem Żyda. Skandal. A odczucia innych kultów czy ateistów? Włączasz telewizor, a tam aż się roi od klechowni i prania mozgu. Na każdy temat mają coś do powiedzenia. To jest dopiero obraza odczuć innych. Nie spodziewaj się, że ktoś będzie miał jakieś uczucia czy takt do "wierzących" jak sami nikogo nie szanują.

Pon, 6 kwi 2015 13:19 | brak oceny

mandarin | Załogant

Zabijanie Zarodków jest morderstwem i podczas egzorcyzmów Anneliese Michel, potwierdziły to nawet same demony, przyciśnięte przez siły niebiańskie do mówienia prawdy: https://www.youtube.com/watch?v=6kqlM0TNQDQ

Pon, 6 kwi 2015 11:28 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

NEW AGE czyli Nowa Era,Era Wodnika to znane nam doskonale stare oszustwa szatańskie,szatana i jego upadłych aniołów(demonów) !Jest to przepastny konglomerat wszystkiego oprócz,co znamienne,Chrześcijaństwa i Biblii...ruch - ewidentna religia,z założenia alternatywna religia do Chrześcijaństwa(które nie jest religią !),której celem jest...zastąpienie Chrześcijaństwa !Zwróćmy uwagę na osoby,które biorą aktywny udział w rozpowszechnianiu RELIGII NEW AGE.Jordan Maxwell,David Icke,Michael Tscarion,Zacharia Sitchin,Shirley MacLaine,Oprah Winfrey,David Spangler,Benjamin Creme i wielu innych im podobnych.Wspólnym mianownikiem tych ludzi jest to,że jednomyślnie wszyscy oni przyznają,że,,konsultują się''z niewidzialnymi stworzeniami duchowymi(przewodnikami duchowymi),które podają im konkretne wspazówki i rady jak...wkroczyć na ścieżką oświecenia New Age.Istnieje szeroka i globalna(boć przecież,jak mawia prezydent Lech Wałęsa,,bydujemy globaLYzm''...)sieć Nowej Ery,której głównym opiekunem jest...ONZ !Wymienione wcześniej osoby są odpowiedzialne za takie DOGMATY New Age,jak,,Annunaki'' - rzekomi stwórcy Ziemi,teorię planety Nibiru(Planety X),koniec kalendarza Majów w 2012 roku i wielu wielu innych podobnych teorii oraz pseudo nauki...Ludzie ci najczęściej posługują się kłamstwem,które jest...synonimem szatana.Najbardziej znanymi z masowych kłamstw są/byli :Tsarion i Sitchin.Michael Tsarion wybiórczo(skąd my to znamy?)cytuje Biblię ukazując rzeczy,których tam w ogóle nie ma !Jednym z klasycznych przykładów jego MANIPULACJI jest,,wyjaśnienie''starotestamentowego słupa ognia i chmury dymu na czele wędrującego Izraela z ziemi egipskiej.Tsarion twierdzi,że Biblia rzekomo twierdzi,że ludzie ci byli unoszeni przez UFO w chmury.Tsarion jest znany ze swojego udziału w filmie Zeitgeist...,filmu demasowanego przez wielu rzeczywistych znawców Biblii.Nieżyjący już Zacharia Sitchin był niesławny z BRAKU ZNAJOMOŚCI języków starożytnych.Rzeomo,,tłumaczył''on na angielski tabliczki sumeryjskie.W Internecie można znależć mnóstwo materiałów potwierdzających jego brak wiedzy lingwistycznej,a człowiek,który go demaskuje jest wybitnym i szeroko znanym znawcą języków starożytnych oraz historii tego regionu okresu wczesno biblijnego - dr Mike HEISER...Sitchin był(podobnie jak Tsarion)jednym z głównych konsultantów i,,ekspertów''oczywiście podczas produkcji,,słynnego''z oczywistych kłamstw filmu,,Zeitgeist'',którego celem jest oczywiście propagowanie NEW AGE...New Age to religia powrotu do pogańsich wierzeń i starożytnych rytuałów.Jej głownym celem jest satanistyczny,bałwochwalczy okultyzm(spirytyzm)czyli kontakt duchowy z istotami duchowymi z innego wymiaru.W jej skład wchodzą takie elementy,jak metody Silvy,wychodzenie z ciała(OOBE),postrzeganie pozazmysłowe,channeling,czary,wróżbiarstwo,relaks - w szczególności joga,wywoływanie duchów,kontakty z niewidzialnymi istotami duchowymi i kontakty rzekomo ze zmarłymi osobami...Mądemu dość...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ekipa FN wyrusza na Śląsk na operację Otwarte Niebo - wracamy w piątek.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 5 gru 2019 13:01 | Chciałem krótko potwierdzić relacje o dziwnym przelocie grupy obiektów z 3.12.2019 r w godzinach 6.00 widzinych z okolic Gniezna. Obiekty poruszały się z zachodu na wschód, w jednej lini, w miarę równych odległościach, tylko obiekt zamykający kolumnę odstawał od reszty nieznacznie. Wyglądem przypominały satelity ale jednak nieco wyrażniejsze i jakby na niższym puapie. Brak dzwięku i lamp pozycyjnych typowych dla samolotów. Liczba widzianych obiektów około 40, z tym że obserwacja była już w trakcie...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

Olbrzymie UFO sfilmowane nad Kalifornią w USA - 10-19-2019

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.