Dziś jest:
Piątek, 22 października 2021

Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
John Ronald Reuel Tolkien

Komentarze: 16
Wyświetleń: 16166x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 26 lis 2015 11:04   
Autor: FN, źródło: FN   

HISTORIA PRZYPOMINAJĄCA SCENARIUSZ ODCINKA SERIALU ‘X`FILES’!

Przez ostatnie ćwierć wieku zbierania dziwnych historii z terenu Polski trafiło do nas ok. dziesięciu tego typu przypadków. Chodzi o tajemnicze znamiona na skórze, które nagle odkrywali zdumieni ludzi. I mówimy tutaj o takich znakach na skórze, które wykluczają wszelkie „ukąszenia owadów” czy „przypadkowe zadrapania”. Te znaki wyglądają tak, że dosłownie ludzi po ich zobaczeniu wmurowuje w ziemię…

Pokażemy tutaj historię z ostatnich dni, która trafiła na pokład okrętu Nautilus i wzbudziła ogromne zainteresowanie naszej załogi. 21 listopada b.r. otrzymaliśmy e-mail o następującej treści:

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Saturday, November 21, 2015 9:26 AM

To: FN

Subject: Tajemniczy znak na skórze

 

Dzień dobry

Mam 44 lata. Kilka dni temu spostrzegłam tajemniczy znak na swoim ciele - na lewym udzie. W załączeniu zdjęcie. Początkowo sądziłam, że to odcisk ale nic podobnego kształtu nie posiadam w mieszkaniu. Zaczęłam sprawdzać w internecie i trafiłam na waszą stronę. Dowiedziałam się, że takie przypadki się zdarzają i nie są dokładnie wyjaśnione. Proszę mi napisać coś więcej na ten temat. Może mój przypadek pomoże jakoś w badaniach tego zjawiska.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

W Bazie FN podczas zwyczajowego spotkania, na którym omawiamy najnowsze materiały, zapoznaliśmy się ze zdjęciami owego „znaku na skórze”. Natychmiast uznaliśmy, że sprawa jest ciekawa. Oto wybrane zdjęcia „dziwnego znamienia”.

 

 

 

Z pokładu Nautilusa został wysłany e-mail do naszej czytelniczki.

 

 

 

Witamy,

Dziękujemy za e-mail i zdjęcie. Bardzo ciekawe – trzeba to przyznać. O przypadku mowy być nie może. Jeśli nie jest to żart – mamy taką nadzieję – to oczywiście jest to związane z jednym z fenomenów, którymi się zajmujemy.

Na początek pytanie: czy poza owym znakiem było cokolwiek innego dziwnego i nietypowego w Pani życiu? Czy przebywała Pani sama przez jakiś czas w lesie, w górach, czy podróż samochodem miała „niezwykły przebieg”? Musimy to wiedzieć, zanim ocenimy sprawę. Czy robiła Pani tatuaże? Czy ma Pani takowe na swoim ciele? Czy jest Pani osobą wierzącą? Czy kiedykolwiek widziała Pani UFO?

Proszę wybaczyć pozorny chaos tych pytań, ale mają one sens – proszę nam wierzyć. I jeszcze jedno: czy zgodzi się Pani, aby z pełną anonimowością pokazać to zdjęcie w naszym serwisie? Sprawa jest niezwykle ciekawa i po uzyskaniu odpowiedzi od Pani powiemy coś więcej.

Pozdrawiamy

FN

 

 

Odpowiedź nadeszła kilka godzin później:

 

From: [dane do wiadomości FN]

Sent: Monday, November 23, 2015 8:38 PM

To: FN

Subject: Tajemniczy znak na skórze

 

Witam,

Dziękuję za odp.

Na wstępie, TO NIE ŻART !!!

W odpowiedzi na pozostałe pytania:

1. Nic dziwnego i nietypowego sobie nie przypominam (nie wiem, czy to dobrze czy to źle)

2. Nie przebywałam samodzielnie ani w lesie, ani w górach nic niezwykłego jadąc autem, ani przebywając w domu mi się nie przytrafiło.

3. Tatuaży nigdy nie robiłam i tym sposobem ich nie posiadam.

4. Wierząca jestem jednak niezbyt często praktykującą.

5. Nie miałam przyjemności ujrzeć UFO.

 

Zgadzam się na opublikowanie anonimowo zdjęć w waszym serwisie.

 

Pamiętam tylko któregoś dnia lub nocy, nim zobaczyłam ten znak na skórze, jakby mnie ktoś ukuł w nogę w tym miejscu później mnie to miejsce swędziało. Znak na skórze ujrzałam 19 listopada ok 9 rano przy śniadanku i do dnia dzisiejszego nadal jest (zdjęcia z 23.11.2015)

Początkowo sądziłam, że to jakiś odcisk lub od ubrania. Próbowałam myć i drapać paznokciem (uszkodzenie naskórka na zdjęciu widoczne) jednak nic się nie udało z tym zrobić. Zerkając pod światło to wygląda jakby to było pod naskórkiem, lub stempel laserowy.

 Podaję mój nr tel. [dane do wiad. FN], chętnie dowiem się na ten temat informacji. Nie ukrywam, że jestem wyjątkowo zaskoczona tą sytuacją.

Pozdrawiam,

[dane do wiad. FN]

 

Zacznijmy od hipotezy pierwszej: jest to żart osoby, która przysłała nam e-mail. Czytając jednak korespondencję, podany numer telefony, pełne dane osobowe, które posiadamy… - mając 25 lat doświadczenia rozmów z takimi ludźmi oświadczamy kategorycznie: naszym zdaniem to nie jest żart. Idźmy w takim razie dalej. Kolejna rodzina hipotez, że w nocy „rodzina lub bliscy” wykonali to tej osobie w stanie snu także śmiało możemy wrzucić do kosza.

I teraz najciekawsze: jak można w takim razie wyjaśnić ów fenomen? Tu z pomocą idzie nam jedno z największych Archiwów Zjawisk Niewyjaśnionych na świecie, czyli Archiwum FN. Czy mamy takie przypadki? Oczywiście – z dokumentacją fotograficzną ok. dziesięciu. Oto przykład znaku, który kilka lat temu pojawił się na nodze jednego z czytelników.

 

Teraz stawiamy „wyżej poprzeczkę” i spróbujemy przedstawić nasze podejrzenia. Są trzy możliwości (pomijając żart, ale to wykluczyliśmy). Pierwsza, że jest to znak z „poprzedniego wcielenia”. To się zdarza, lecz bardzo rzadko, kiedy to nagle na ciele ludzi pojawiają się ślady po „bliznach od pocisków” czy jakieś dawne „tatuaże”, które taka osoba miała w poprzednim wcieleniu na swoim ciele. Piszemy to śmiertelnie poważnie i naprawdę darujmy sobie dyskusję z ludźmi, którzy „nie wierzą w reinkarnację”, bo z naszego punktu widzenia taka dyskusja jest stratą czasu. Czy mamy takie przypadki w Archiwum FN? Owszem, choć są to pojedyncze historie, ekstremalnie rzadkie.

Druga hipoteza jest związana z działalnością ducha lub istoty demonicznej w mieszkaniu osoby, która zgłosiła nam tę sprawę na pokład Nautilusa. Takie istoty często potrafią zrobić zadrapanie na ciele, ale jest to bolesne i zawsze sprawia, że osoba zaatakowana przez takim byt odczuwa ból. Wiemy także, jakie najczęściej znaki wykonują demony. Czy ten znak jest takim znakiem? Odpowiedź jest oczywista: nie! Czy to sprawia, że ta hipoteza powinna być odrzucona? Oczywiście, że nie.

Teraz jednak przechodzimy do hipotezy, która naszym zdaniem może być prawdopodobna, a ma związek z UFO. Zbierając materiały o tym zjawisku z terenu całej Polski w kilku przypadkach osoby, które miały okazję przeżyć tzw. Bliskie Spotkanie III Stopnia ze zdumieniem następnego dnia zauważały na swoim ciele niezwykły, symetryczny znak. Był on zrobiony wyraźnie za pomocą jakiegoś urządzenia, bo jego precyzja wykluczała „zwykłe zabawy skalpelem czy czymkolwiek innym”. Osoby te nie pamiętały okoliczności, w jakich ten znak otrzymały, gdyż cały okres pobytu na pokładzie pojazdu UFO został im wymazany z pamięci. Opisy takich historii i fotografie takich znamion posiadanych przez FN pozwalają postawić tezę, że możemy mieć tutaj do czynienia właśnie z takim przypadkiem.

Nasza czytelniczka niczego nie pamięta, co w ogóle wiązałoby się ze zjawiskiem UFO (czy czymkolwiek innym). Ale naprawdę tak właśnie może być, że zostało jej to usunięte z pamięci, albo – co także jest możliwe – miała przeżycie nazywane przez nas nazwą „Night Visitors”. W tym momencie do mieszkania wchodzą obcy, zaś mieszkańcy takiego domu (czy nawet mieszkania w bloku) nigdy nie będą mieli świadomości, że taka wizyta się odbyła. Mówimy tutaj o technologii, która bez problemu potrafi przenikać przez ściany i wprawiać w stan snu/letargu dowolną ilość osób w mieszkaniu. Czas zadać najważniejsze pytanie: po co zrobiono ten znak?

Oczywiście to wszystko to hipotezy, ale prawdopodobnie jest to pozostałość po jakiejś operacji z użyciem zaawansowanych narzędzi. Czy może chodzić o wszczepienie implantu? Oczywiście tak. Czy jesteśmy w stanie to ustalić? Tak, ale… wymagałoby to sesji hipnotycznej z udziałem tej rodziny, bo tylko w hipnozie jest szansa zdjęcia blokady. Ale jest to dosyć ryzykowne, gdyż – mamy doświadczenia w tym względzie – mogą pojawić się skutki uboczne.

Podsumowując – dla zwykłych ludzi z ulicy opowiedzenie takiej historii byłoby stekiem bredni „nawiedzonych, fantazjujących wariatów”. Dla stałych czytelników naszego serwisu przyzwyczajonych do tego, że „świat jest dziwniejszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać” to jedynie kolejna sprawa z Archiwum Fundacji Nautilus – prawdziwego (a nie wymyślonego przez scenarzystów serialu) światowego Archiwum X.

Komentarze: 16
Wyświetleń: 16166x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 26 lis 2015 11:04   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 29 lis 2015 23:48 | ocena: + 3

Ryti | Gość

Możliwe, że w wieku 44 lat, w poprzednim wcieleniu została przypalona czymś takim przez jakiegoś inkwizytora... ale to mało prawdopodobne.

Sob, 28 lis 2015 21:33 | brak oceny

zgredek | Gość

Yagi Uda- antena do łączności z UFO!

Sob, 28 lis 2015 14:29 | ocena: + 1

Hanys | Gość

Jeżeli chodzi o reinkarnację na poważnie to Hindusi opisują demony jako kosmitów dobrych tych co uczą i mają dużą cierpliwość To archaniołowie są wredni , zabijają każdego z ludzi kto podejdzie, Gdyby to robiły demony to mógłby być znak wyleczenia choroby o której mogła nie wiedzieć albo przeszła badanie kontrolne jako jedna z wyznaczonych , Wygląda jak wlot suszarki a tym nie idzie się tak skaleczyć i wlot jest zimny ale coś co pobiera większą ilość krwi nie zostawiając dużego krwiaka Nasza świadomość dopiero raczkuje i ci co doszli do budowy domów i osiedli kilkadziesiąt milionów lat temu mają ją nad nami dużą przewagę i umiejętność manipulowania nami

Pt, 27 lis 2015 22:33 | ocena: -1

Jurko | Gość

Niestety Panowie z Pokładu Nautillusa .Daliscie zrobic z siebie idiotów.To oparzeniie od rozgrzanego wylotu suszarki ,pprzyłożonego na kilka sekund do skóry. To co że ta osoba sie podpisała,że podała Nr.Tel.W zadnym razie to nie swiadczy o wiarygodnosci.zadne tam UFO.Na zbliżeniu widac krew,po zadrapaniu To skrzep krwi .Juz widze jaki ci ludzie mają ubaw.Może zamiast dywagować sami zróbcie na sobie taki experyment i też bedziecie mieli taki sam znak.Proponuję zaczac od tego. (i skasujcie ten artykół.)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 29 lis 2015 00:03 | brak oceny

Didu | Gość

Tak, kobiety na całym świecie przypalają się specjalnie suszarkami, a potem wysyłają to m.in do Nautilusa. Poczytaj trochę na ten temat, a dowiesz się, że takich przypadków jest masa. I to na całym świecie. Ja proponuję najpierw trochę wiedzieć, a potem krytykować.

Nie, 29 lis 2015 11:38 | ocena: + 1

andy72pl | Załogant

"artykuł"!

Pon, 30 lis 2015 20:49 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Didu. Zobacz chociażby w Onecie co baby sobie potrafią zrobić żeby tylko zaistnieć na takim czy innym portalu. Przypalenie się suszarka to niewinny żarcik.

Pon, 10 luty 2020 18:44 | ocena: + 1

Arkaim369 | Załogant

@Jurko, hmmm widziałem u kogoś to miało średnicę ok 25cm. Suszarka? Widziałeś suszarkę o średnicy 25cm. Wiara czyni cuda ale nie suszarka!

Pt, 27 lis 2015 20:02 | brak oceny

limes_inferior | Gość

różnorakie okaleczenia które "znienacka" pojawiają się i wtedy bolą czasami są objawami cukrzycy która potrafi w pewnych sytuacjach organizmu pozwolić nie poczuć bólu ukłucia czy skaleczenia jeżeli jest nieuświadomione. bohaterka tej historii powinna sobie zbadać cukier.

Pt, 27 lis 2015 19:52 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Cała dyskusja to wojna chciejstwa z racjonalizmem. Zdjęcia są tak marnej jakości, że trudno coś ustalić. Nawet trudno ustalić czy to ślad oparzenia, czy nacięcia skóry.

Pt, 27 lis 2015 11:19 | brak oceny

Julian | Gość

To wygląda jak tarcza zegara: 12 linii rozchodzących się z małego okręgu przechodzących przez dwa większe okręgi? Rzut siatki geograficznej? Mam nadzieję, że nie jest to jakaś nowa forma tatuażu, reklamowana (nieświadomie) na łamach FN, bo w takim przypadku robimy z siebie głupków, dywagując na tym tematem.

Pt, 27 lis 2015 09:17 | ocena: -1

Lut_cyna | Gość

To nie jest żart, to jest dokładnie to samo co zdarzyło mi się kilka lat temu. I jest to - ślad po przypadkowym (lub nie, u mnie akurat przez nieuwagę i pośpiech powstało) przyłożeniu gorącego dyfuzora suszarki do włosów do ciała. Tak przynajmniej to wygląda.

Pt, 27 lis 2015 00:19 | brak oceny

Pelagia | Gość

Ja bym stawiała na przegrany laptop trzymany na nogach

Czw, 26 lis 2015 22:40 | ocena: + 1

Christi | Gość

Mi się przypominało jak kiedyś koleżance chciałam opowiedzieć o swoich przygodach,typu stracony czas.Zaczęłam mówić ale myśli zaczęły mi się plątać,nie mogłam znaleźć słów.Im bardziej starałam się cos powiedzieć tym gorzej się czułam.Ręce zaczęły m się trząść z nerwów.Nie mogłam wykrztusić słowa.Wtedy ona zauważyła że mam problem z nerwami.Kiedy powiedziałam jej nie mogę ci tego powiedzieć wszystko przeszło.Tak jakby ktoś zakneblował mi usta.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, że dojdzie do nalotu na budynek administracji. - To się stanie poza Europą. Ten nalot nastąpi nad ranem, ale to będzie jeszcze noc. I potem będzie trochę godzin odwetu. Cisza. I po tych kilku, kilkunastu godzinach ciszy nastąpi odwet - podkreśla jasnowidz.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 18 paź 2021 03:53 | Witam, Coś dzisiaj 13.10.21 godz ok 17:20 latało w Warszawie nad rondem Radosława. Możliwe że dron ale nie widziałem świateł ani śmigieł, coś w kształcie dysku. Przyjechał tramwaj i musiałem pojechać, nie widziałem co było dalej. Pozdrawiam

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICZE 'COŚ' NAD EDMONTON (KANADA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.