Dziś jest:
Poniedziałek, 20 listopada 2017

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości" J. Cocteau

Komentarze: 19
Wyświetleń: 8483x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 6 luty 2017 08:54   
Autor: FN, źródło: FN   

OBCY MIELI KŁOPOT Z POJAZDEM UFO – MARTWĄ ZAŁOGĘ PRZECHWYCIŁA ARMIA AMERYKAŃSKA


/od autora/

W latach osiemdziesiątych bylem szefem Grupy Badań Zjawisk UFO iNTERNOL, działającej przy Pomorskim Towarzystwie Psychotronicznym w Szczecinie. W roku 1988 wyjechałem na dłuższy czas do Federalnej Republiki Niemiec. Tam miałem okazję uczestniczenia w niezwykle interesującym Sky -Watch ( obserwacji grupowej niezidentyfikowanych obiektów latających). Później, dzięki pomocy zaprzyjaźnionych ufologów z Niemiec i Anglii udało mi się przeprowadzić rozmowę, której wybrany przeze mnie fragment, bez jakiegokolwiek komentarza, udostępniam.

 

Mówi generał James Fogg z US Army: – To było w roku 1948. Przydzielono mnie wówczas do 82 Dywizji Sił Powietrznych, do fortecy Bragg w północnej Karolinie. Z kwatery głównej 3 Armii otrzymaliśmy informację, iż niezidentyfikowany obiekt latający miękko wylądował w White Sands Proving Grounds, w centrum Nowego Meksyku. Otoczyliśmy go szczelnym pierścieniem. Obserwacja trwała 24 godziny, podczas których doszliśmy do wniosku, że załoga tego dziwnego obiektu nie żyje. Nie widzieliśmy żadnego wejścia, żadnych drzwi. Całkiem przypadkowo natrafiliśmy na przycisk awaryjny i wtedy udało nam się wejść do środka UFO.

– Jak duży był ten obiekt?

– Miał około stu stóp średnicy i 10-12 stóp9 wysokości.

– Czy miał formę plastra?

– Tak.

– Jak był skonstruowany?

– Do dziś tego nie wiemy. Nie znamy zestawu metali, z których był zbudowany. Próbowano go pociąć na części, ale nie było to możliwe. Nawet diamentem nie dało się porysować powłoki, nie grubszej od papieru gazetowego. Na pokładzie UFO było pięć zwłok pozaziemskich istot. W celu dokonania sekcji i innych badań przewieziono je do bazy Wright Patterson. Osobnicy byli bardzo mali – mieli po około trzy i pół stopy wzrostu. Jeden z nich, prawdopodobnie komendant, był nieco większy – miał cztery stopy. Wszyscy byli odziani w przylegające do ciała srebrzyste uniformy bez guzików, zamków błyskawicznych lub jakichkolwiek otworów. Humanoidzi z wielkimi głowami. Oczy ich były bardzo duże i piękne, nosy w stanie zaniku, podobnie jak uszy. Usta skostniałe – stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że nie używano ich do rozmowy. Później odkryliśmy, iż porozumiewali się telepatycznie. Ich ciała były białe, z wyjątkiem twarzy, które były purpurowo-czerwone. Nie mogliśmy tego pojąć. Dopiero po pewnym czasie stwierdziliśmy, iż istoty te udusiły się w trakcie lądowania.


Foto: Archiwum FN

– Czy Pan sądzi, że istoty te zginęły na skutek nieszczęśliwego wypadku, czy też może wskutek zabójczego dla ich organizmu składu ziemskiej atmosfery?

– Uważam, że celowo wysadzili luk i udusili się, ponieważ chcieli, aby ludzie zobaczyli pojazd kosmiczny wraz z ciałami.

– Czyżby nie chcieli wpaść żywi w ręce ludzi?

– Moim zdaniem tak to zaplanowano. Pisałem o tym szerzej w książce , stawiając tezę, że wiele pozaziemskich istot znalazło się u nas po to, aby odzyskać to, co utraciły, czyli człowieczeństwo: inaczej mówiąc, zdolność okazywania uczuć. To właśnie jest przyczyną uprowadzeń, o których informuje się na całym świecie. W celu stworzenia nowej istoty E.T. próbują zdobyć części zastępcze. Dlatego pobierają kobietom jaja i płyn waginalny, a mężczyznom nasienie. Szukają enzymów, krwi i powiązań genetycznych...

– Czy mógłby Pan opowiedzieć o kontaktach ludzi z humanoidami z pojazdów UFO?

– Mogę opowiedzieć o jednym przypadku, kiedy uwięziliśmy istotę, która żyła wśród nas około dwunastu lat.

– W jaki sposób porozumiewaliście się?

– Tylko telepatycznie.

– A więc istoty nie z tej ziemi nie mają własnego języka?

– Nie.

– Czy posługują się pismem?

– Tak, symbolicznym pismem obrazkowym, przypominającym egipskie hieroglify. Znaki tego typu znaleziono na statku przestrzennym w White Sands Proving Grounds. Odczytano: Jozajtis. Nie wiemy co to znaczy. Pragnę jednak wspomnieć o innej ważnej sprawie. Miałem sposobność odwiedzenia trzech wspólnot pozaziemskich tu, na Ziemi! Jest ich wiele, znajdują się przeważnie w odległych miejscach. Wspólnoty te odwiedziłem w końcu lat siedemdziesiątych i na początku osiemdziesiątych. Jedną w Arizonie, drugą w północnej Kalifornii, a trzecią w Europie, w Polsce. Obecnie nie mogę mówić o tym szerzej, lecz wspomnę, że były częścią nazwanych przez specjalistów wojskowych: „Guardian Forces”, czyli w bardzo dowolnym przekładzie strażników. Bardzo są do nas podobni: rośli, jasnowłosi, dobrze ukształtowani... Humanoidzi.

– Ufonauci nie są więc jednakowi?

– Nie. Są rozmaici. Przypomina mi się w tym momencie inne wydarzenie. Było to przed czterema laty w Arizonie. Przyprowadzono do mnie człowieka, który kiedyś został uprowadzony przez UFO. Miał na imię Jobst. Proszono, abym go przesłuchał. Załamał się i płakał bez przerwy. Dawniej był inżynierem lotnikiem. Został uprowadzony z parkingu w Phoenix, w Arizonie, w biały dzień, na oczach swej żony. Wrócił po kilku dniach, lecz nie był już tym samym człowiekiem. Powiedziałem: „Chciałbym, aby Pan przypomniał sobie coś najbardziej istotnego”. Chwilę pomyślał i rzekł: „Tak, stała się tam rzecz bardzo niezwykła. Gdy leżałem na stole operacyjnym i badano mnie, weszła jakaś ludzka istota. Ci, którzy mnie badali, byli mali, szarzy. Ludzka istota miała na sobie kurtkę lotniczą typu B-15. Był to rosły osobnik. Brązowe faliste włosy, brązowe oczy – to pamiętam. Gdy wchodził, inni stanęli na baczność. Spojrzał na mnie, uśmiechnął się do szarych i wyszedł”.

Wywiad przeprowadził: Lech Galicki

 

 

OD AUTORA

Rzeczywiście, wszystko to jawi się jak zbiór opowieści nie z tej Ziemi. Sam do tej pory jestem pod wrażeniem tego co słyszałem. I pozostaje mi przyjąć, iż nikt z nas nie jest w stanie ogarnąć otaczającego nas świata.

 

To kolejny już tekst w naszym serwisie od p. Lecha Galickiego. Wywiad rzeczywiście rzuca nowe światło na sprawę udziału Armii Amerykańskiej w przejmowaniu ciał obcych istot. Przy okazji tego wywiadu warto zawsze przypomnieć sobie zdanie, które usłyszeliśmy podczas kongresu MUFON w Las Vegas w 2014 roku.

- Skoro my ludzie amatorsko zajmujący się fenomenem UFO mamy takie materiały i taką wiedzę, to co muszą wiedzieć na ten temat oficjalne agendy amerykańskiej armii, które mają budżety idące w miliardy?

Na szczęście owi „pasjonacie bez wielkich budżetów” na całym świecie znają się i wymieniają wiedzę tradycyjnymi metodami – to nasza siła. Oto przykład - kilka godzin temu z naszej skrzynki pocztowej na warszawskiej Poczcie Głównej odebraliśmy bardzo ciekawy list od profesora zajmującego się UFO aż… z dalekiej Brazylii!


Komentarze: 19
Wyświetleń: 8483x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 6 luty 2017 08:54   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 11 luty 2017 16:31 | brak oceny

stevan | Gość

Do George: a czy ja powiedziałem, że długie życie ma sens dla psychopaty, mordercy, osoby ułomnej moralnie- chcącej szkody innych, co równa się skróceniu życia tym innym? Nie, ma sens jak najkrótsze, skoro oni chcą skrócić życie innym.
Mówię o życiu bardzo długim (a najchętniej wiecznym), dla osób o wysokim poziomie moralno- inteligentnym.
Inteligencja i moralność zaspały i dały zdobyć broń atomową narodom niepewnym moralnie: tłuścioch, jedzący chyba świnię dziennie, grozi atomem Ameryce, a pogranicze indyjsko- pakistańskie wisi na włosku z powodu porywczości (świadczy to o braku inteligencji) tamtejszych ludzi.
Proszę popatrzeć na mapkę, co się stanie gdy dać wysoką technologię ludziom porywczym, ceniącym bardziej honor od ekonomicznego myślenia:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Lokalna-wojna-Pakistan-Indie-z-uzyciem-broni-nuklearnej-pochlonelaby-miliardy-ofiar-na-calym-swiecie,wid,18102215,wiadomosc.html?ticaid=1189b9

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 12 luty 2017 11:20 | brak oceny

George | Gość

Steven - Napisałeś cyt. "Uczony, mając 80 lat, już niewiele nowego może wymyślić. Natomiast będąc w pełni sił, i nie gnębiony starością i chorobami, i mając jeszcze tysiące lat do pracy, i potężną bazę w postaci wiedzy, mógłby dokonać zbawiennych wynalazków.". Nie widzę w tym zdaniu ani słowa o uczciwości - wyraziłeś się dosyć ogólnikowo. Poza tym, standardowe przypisywanie 80 latkom z rozdzielnika demencji jest bardzo nieetyczne i krzywdzące. Wynalazki o których wspominasz, są o kant stołu potłuc w obliczu słusznego poniekąd końca naszej ludzkiej cywilizacji. W wieku 90 lat, umarł w Colombo niesamowity astrofizyk i pisarz s-f Arthur C. Clarke, autor Odyseji Kosmicznej i wielu innych, na których swoja działalność filmową budował słynny Stanley Kubrick. A. Clark, jako wizjoner i genialny umysł przedstawił nam wersję scenariusza "jak to się wszystko skonczy" w 3 odcinkowym filmie, który możemy obejrzeć na CDA lub Zalukaj pt. "Koniec Dzieciństwa". Serdecznie polecam tą genialną w mojej ocenie pozycję s-f dla dojrzałych umysłowo.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 10 luty 2017 18:09 | ocena: -1

stevan | Gość

Nie zgodzę się z Panem dziadem! Uczony, mając 80 lat, już niewiele nowego może wymyślić. Natomiast będąc w pełni sił, i nie gnębiony starością i chorobami, i mając jeszcze tysiące lat do pracy, i potężną bazę w postaci wiedzy, mógłby dokonać zbawiennych wynalazków.
A tak, umiera, jak jaki pies pod płotem, i nowe projekty, pomysły, przepadają. Bez sensu!
Tu tkwi hamulec nauki!
W historii przepadły z tego powodu m. inn. tzw wieczna lampka i grzałka z Pakistanu. Lampki nie gasiła ani wichura, ani deszcz, natomiast grzałka miała kształt amfory, nalać do niej wody, to się zagotowała. Są opisy tego w necie.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 11 luty 2017 13:09 | brak oceny

George | Gość

stevan; Gadasz tak, jakby jedynym celem rozwoju cywilizacji była technologia. To ludzki umysł determinuje jakość ludzkości. Czy ludzie są bardziej szczęśliwi, od kiedy zamiast z wysiłkiem wstawać z fotela pykają pilotem? Czy mamy mniej wojen od średniowiecza, zbrodni i wogóle przemocy? Technologia napędza w takim samym, a nawęt większym stopniu maszynę przemocy (w tym pranie i ogłupianie zbiorowego umysłu) i korupcji co i wygodzie życia codziennego. Jaki pożytek z wiedzy zdobytej dzięki naukowcom, korzystającym z technologi, jeśli ona nie czyni nas szczęśliwymi. Życie tu i teraz jest ważne a nie przetrwanie dzięki technologicznym zabawkom ułomnej cywilizacji. Długie życie ma sens gdy ma sens - w naszym przypadku nie ma. Podejrzewam, że życie niektórych obcych ras jest bardziej sensowne i dlatego jest długie.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 12 luty 2017 21:30 | brak oceny

Leon | Gość

I tu się mylisz kolego William Tompkins autor projektu Apollo ma obecnie 93 lata i nadal pracuje dla Marynarki USA.
http://porozmawiajmy.tv/wybrany-przez-obcych-william-tompkins/

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 luty 2017 17:52 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

stevan...Albo masz manię prześladowczą na tle śmierci, albo nie wiesz co pleciesz. Wieczna młodość...jakie to wspaniałe, nieprawdaż? A guzik. Nic tak nie popędza do działania jak kostucha! Wieczny młodzieniec spocznie na laurach, no bo przecież czy zrobi coś jutro, czy za tysiąc lat - na jedno wychodzi. Twój pomysł oznacza marazm i śmierć cywilizacji.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 luty 2017 19:13 | brak oceny

stevan | Gość

Tak, w książce Misja, prawdopodobnie bajkopisarz opisuje, jak to na pewnej planecie, ludzie bardzo podobni do nas, rozwiązali problem starzenia się i śmierci. Odmładzają się i kostuchę mają gdzieś.
Takiej techniki, ja i wielu czytelników, właśnie potrzebujemy!!! Bo śmierć, to najwyższe zło! Gdyby nie ona, rozwój naukowo techniczny na ziemi byłby o tysiące lat do przodu!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 20:57 | brak oceny

majomir | Załogant

spójrzmy prawdzie w oczy stoją 150000 czegoś lat z technologia przed nami ale na poziomie konsumpcji już ich dogoniliśmy bo my już produkujemy sprzęt który ma wbudowany zegar autodestrukcji i on tyka
nowa zmywarka popsuła się po 7 miesiącach
brama garażowa odpuściła po 6.
ktoś powie co z moimi jordansami za 750 podeszwa odchodzi
żarówek w aucie nie wymieniam od dwóch tygodni tyle czasu nie widziałem 12 letniego francuza co ma lewarek w herbie nie wiedza co mu jest ale się pocieszam tamci przylecieli tu taki kawał galaktyk


nie ma innych stworzeń w galaktyce ani poza nią prócz nas na tej planecie jeżeli produkujemy cały ten badziew który powoduje destrukcje planety oni osiągnęli już poziom całkowitej zagłady jakieś 120 00 czegoś tysięcy lat temu
przecież to oczywiste

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 19:01 | brak oceny

Pedro | Gość

Wybaczcie Kochani, ale powiem wprost. Ten opis to się
"kupy" nie trzyma. Mam lepszą i bardziej wiarygodną
wiedzę na temat Obcej Cywilizacji. Bo nie wierzę takim
rewelacjom, tym bardziej, że nie przedstawiono żadnych,
nawet fragmentarycznych dowodów w tej sprawie.
Opowieści cyt. generała armii USA nie są przekonujące.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 luty 2017 23:32 | brak oceny

Gdakacz | Gość

To prawda, nic nie jest spójne. Nie ma nigdzie śladu o rzekomym generale James Fogg z US Army.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 luty 2017 21:39 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

Tak, tak...Przelecieli setki lat świetlnych bez jednego kichnięcia, a na Ziemi silnik im się zatarł z mety. Te latające talerze to felerne jak licho. I to ma być wyższa cywilizacja?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 11 luty 2017 16:18 | ocena: -1

George | Gość

A kto twierdzi że przelecieli? Kto dziś lata setki lat? Mogą manipulować przestrzenią a do tego nie jest potrzebny czas tylko energia. A słyszał o podmorskich bazach? Albo o tych na księżycu? Do słońca jest raptem 8 minut z szybkością światła, więc odległość nie jest problemem. Albo o tym że nie my pierwsi okupujemy Ziemię i że byli inni przed nami, że jedni przylatują, drudzy odlatują jak na przystanku Metro Ursynów. Nie musimy ich postrzegać jak gości lecz gospodarzy którzy byli tu od zawsze. A że się rozjechał? To się zgodzę - sprawa mocno podejrzana.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 luty 2017 19:37 | ocena: -1

Grzegorz | Gość

chcę artykuł który będzie zawierał informacje o kontaktach UFO w których ziemscy uczestnicy zaspokajali głód informacji NT obcych i ich życia.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 luty 2017 15:19 | ocena: + 1

mwk | Gość

Cytuję wypowiedzi Generała: "... przypadkowo natrafiliśmy na przycisk awaryjny i wtedy udało nam się wejść do środka UFO." I nieco dalej: "...celowo wysadzili luk i udusili się,..." Wygląda na to, że otworzyli wysadzony luk awaryjnym przyciskiem...? Albo czegoś nie rozumiem !

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 luty 2017 13:30 | ocena: + 5

N | Gość

Mam pytanie, czy ktoś wie co kosmici mówią na temat Jezusa? Nie udało mi się odnaleźć żadnego konkretnego przekazu na ten temat, a wydaje mi się to bardzo ważne do wyjaśnienia wielu spraw. Byłbym wdzięczny za umieszczenie jakiegoś źródłowego linka do takiej informacji...

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 08:13 | brak oceny

Olasja | Gość

Michel Desmarquet "Misja" - jest do poczytania w pdf

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 08:21 | brak oceny

eKolo | Gość

W tym temacie polecam książkę "MISJA" Michela Desmarquet - rozdziały 9 i 11. Ale ogólnie cała książka jest świetna.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 15:27 | brak oceny

Libetka | Gość

Dodatkowo poczytaj sobie stronę Witryna Kasjopea. Tam z przekazów, uzyskanych od wyższych cywilizacji przez zespół Laury Knight-Jadczyk, możesz się tego dowiedzieć.Tylko przygotuj się na dłuższe fascynujące czytanie, bo to b. obszerny materiał.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 luty 2017 22:19 | brak oceny

Assurnasirapli | Gość

gdzies czytalem,ze Jezus to albo jeden z nich albo,ze stworzony/wykreowany przez nich.jakos tak.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 18 lis 2017 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.