Dziś jest:
Piątek, 28 kwietnia 2017

"Jeśli nie wierzymy w nic, jeśli nie uznajemy żadnych wartości, wtedy wszystko jest możliwe i nic nie jest istotne. Wszystko może być dobre a zarazem złe." A. Camus

Komentarze: 37
Wyświetleń: 9353x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 3 mar 2017 11:24   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY OBCE ISTOTY PRACUJĄ NAD NOWĄ RASĄ LUDZI?

We wtorek 28 lutego b.r. poprzez skype zadzwonił do nas nasz kolega z Las Vegas z ciekawą wiadomością. Pewien mężczyzna przeżył w październiku 2015 roku spotkanie z UFO zwane przez nas CEIII. Pamiętał tylko, że przed jego pojazdem wylądowało jakieś światło, po czym miał dziurę w pamięci. W ub. tygodniu podczas seansu hipnotycznego przypomniał sobie wszystko z tamtego niezwykłego dnia.


Razem ze swoim bratem zostali zaprowadzeni do pomieszczenia na pokładzie obiektu UFO, gdzie widzieli rzecz bardzo osobliwą: pokazano im coś w rodzaju filmu. W jego trakcie mieli okazję zobaczyć miejsce, gdzie w szklanych pojemnikach są przechowywane ludzkie embriony. Powiedziano im, że to są ludzie, którzy kiedyś pojawią się na naszej planecie i będą pełnić rolę duchowych przywódców.

Co jest niezwykłe? Hipnozie poddano obu braci niezależnie od siebie. Ich relacje w trakcie hipnozy były takie same - hipnozy nie można oszukać, więc wyraźnie... mówili prawdę.


Nasz kolega wygłosi wykład na tegorocznym kongresie MUFON o tym, że takich relacji jest więcej na całym świecie - nasza ekipa wybiera się oczywiście na ten wykład. Jeśli jest to prawda, czy to oznacza, że jest to część większej strategii obcych istot wobec naszej planety? Czy zamierzają przy pomocy ludzkich klonów przeprowadzić ludzkość przez „wielką zmianę”, o której mówią prorocy, media i jasnowidze?

W naszym Archiwum FN są wszystkie numery legendarnego polskiego kwartalnika UFO, który ukazywał się w naszym kraju wiele lat temu. W jednym z nich była rozmowa z Lindą Porter, w której relacji także pojawia się taki element. Warto zaprezentować ten materiał z 2002 roku.

  

 

Poniżej kilka rysunków zrobionych na podstawie opisu Lindy Porter.

 

 

Komentarze: 37
Wyświetleń: 9353x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 3 mar 2017 11:24   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (37)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 31 mar 2017 12:02 | ocena: + 1

Goklosia | Gość

Jeżeli jest reikarnacja i ewolucja świadomości to dlaczego ludzie są coraz gorsi,bez empatii ,agresywni,cyniczni coś tu nie gra

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 mar 2017 22:01 | ocena: + 1

boolean | Gość

Faktycznie jest coś na rzeczy, już w 1997 r. pojawił się taki wpis: "...Ta nowa struktura cząsteczki DNA oznacza, że zmienią się wasze ciała,
a duch wasz będzie w ściślejszej więzi z Bogirm. Żyć będziecie dłużej niż obecnie i będziecie nadal posiadać wolną wolę. ..."

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 mar 2017 14:53 | ocena: + 2

kson | Gość

"Polacy porwani przez UFO" - poszukajcie sobie tych historii i zauważcie, że są radykalnie inne od tych amerykańskich

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 mar 2017 13:02 | ocena: + 4

Margot7 | Załogant

Jest taki film "Czwarty stopien", Pewnie widzieliscie...Daje do myslenia

https://www.youtube.com/watch?v=8AgLoEFawQA

To wszystko jest tak skomplikowane , ze kazdy moze miec w tym temacie swoja racje...
Jednak napewno kosmici sa rozni i nie wszyscy sa dobrzy
Co oficjalnie kiedys potwierdzil Byly minister Kanady, nie jakis maly czlowieczek jak ja ,ale osoba majaca dostep do informacji.

https://www.youtube.com/watch?v=f_OyIMl_gXw

W wedach hinduskich tez jest pieknie opisane ostrzezenie przed nowa rasa o szarej skorze , ktora bedzie dawac falszywe prezenty i falszywe obietnice... (poszukam tego fragmentu)
Wreszcie kregi w zbozu ostrzezenie z twarza kosmity...Juz wczesniej pisalam, ze jedni ostrzegaja przed drugimi...

Az strach myslec o tym..

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 mar 2017 23:51 | ocena: + 3

Christi | Gość

jest bardzo interesująca książka-"UPROWADZENI Bliskie spotkania iv stopnia .Sensacyjne wyniki badań relacji osób porwanych przez ET.Autor profesor Harvardu,laureat nagrody Pulitzera przedstawia ten problem -tworzenia nowej rasy.Zapomniałam John E.mack jest psychiatrą.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 mar 2017 14:46 | ocena: + 12

Fastwalker | Gość

Czemu wycięto moje komentarze, czyżby FN bała się faktów ???

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 mar 2017 12:27 | ocena: + 3

mm | Gość

to samo miałam napisać

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 mar 2017 10:39 | ocena: + 7

A. | Gość

Prosze zobaczyc rowniez (i porownac podobienstwa (!!!) w obu, niezaleznych od siebie doswiadczeniach): https://wierzewmatrix.wordpress.com/2012/09/22/przypadek-wanny-lawson-3/ Chociaz wielu ludziom trudno w to uwierzyc, swiat w ktorym zyjemy i jaki znamy, jest rodzajem matrixu, w ktorym jestesmy uwiezieni na czas naszego ziemskiego zycia. Czas najwyzszy zaczac samodzielnie (!!!) szukac odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczace sensu ludzkiego zycia, czas najwyzszy zaczac nareszcie samodzielnie myslec i wysnuwac wnioski (zamiast dawac sie wciaz na nowo oglupiac wiadomosciami w gazetach, TV i radiu). Czas najwyzszy przejrzec wreszcie na oczy (!!!). I rowniez: czas najwyzszy zaczac sie wreszcie uwalniac z ograniczen narzuconych nam (ludziom) przez religie i systemy polityczne i spoleczne!!!!). Powodzenia!

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 mar 2017 20:45 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

Wiedziałem, że zostanę wyklęty! He, he! Zacząłem szargać dwie świętości FN: UFO i USA.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 mar 2017 11:13 | brak oceny

Fastwalker | Gość

Zacznij czytać prawdziwą historię i zapoznaj się z faktami zamiast tkwić w kleszych bajkach.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 mar 2017 16:07 | brak oceny

mm | Gość

prawdziwa historia???
a kto napisał coś takiego, podaj autora, chętnie i ja przeczytam....

podobno historie piszą zwycięzcy....

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 mar 2017 14:42 | ocena: + 2

Konfi | Gość

No to obcy wykonują świetną pracę!
Tylko po co tworzą sztuczne ciała jak przecież wysoko rozwiniete istoty mogłyby się wcielać do ziemskich ciał?
Otóż według zaświatowych przekazów wysokie istoty duchowe schodzą na Ziemię z pewną misją, by oświecać ludzi niestety duża część z nich nie daje rady, bo ulegają pokusom materialnego, ziemskiego świata.
Być moze owe ciała będą odporne na takie pokusy, a takze będą miały większy potencjał do sprawiania cudów.

Nie wszyscy obcy są źli.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 mar 2017 11:17 | brak oceny

Fastwalker | Gość

...te wyższe istoty to biblijni "upadli aniołowie",plotą bajki ciemnemu ludowi i przygotowują się do przejęcia Ziemi..."uważajcie abyście nie byli zwiedzeni".

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 mar 2017 16:13 | brak oceny

mm | Gość

przygotowują się do przejęcia ziemi?????....

A czy przypadkiem nie od wielu setek lat ( tysięcy bo i egipt i najprawdopodobniej potop) trwa budowa KRÓLESTWA BOŻEGO na ziemi ????
Oni się przygotowują do częściowego ujawnienia...

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 mar 2017 05:47 | ocena: + 11

Wielki | Gość

Coś mi tu nie pasuje najpierw ich porywaja i pokazują przyszłość a potem wymazują pamięć dziura nic nie pamiętają tylko chipnoza to po co im to pokazują jak potem wymazują pamięć jakość ściema

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy to możliwe, że poprzez channeling doszedł przekaz od wyższego bytu duchowego do... Załogi okrętu Nautilus?! ... Polecamy lekturę najnowszego wpisu w Tajnym Archiwum FN, który pojawił się w Kajucie Załogi. Aby odczytać jego treść, należy się zalogować do systemu i kliknąć na ikonkę KAJUTA ZAŁOGI, a następnie odnaleźć dział TAJNE ARCHIWUM FN.... ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 26 kwi 2017 08:38 | Do wydarzenia doszło 15 kwietnia 2017 roku w Rzeszowie. Według opisu przysłanego na pokład okrętu Nautilus były to dwie wirujące kule w kolorze czerwonym, ale tam zdarzyło się coś więcej - świadek został sparaliżowany. Szczegóły w dziale RELACJE serwisu poświęconego wyłącznie zjawisku UFO www.emilcin.com .. zapraszamy!

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 18 kwietnia 2017 | Robert, muszę ci pomóc porzucić te czary, gusła i mamidła szatańskie… wróć do Chrystusa i ratuj swoje życie! – powiedział mi mój dobry znajomy po tym, jak poznał moją pasję, czyli badanie zjawisk niewyjaśnionych. Próbę odbijania mojej osoby z rąk szatana podjął Świadek Jehowy.

czytaj dalej

FILM FN

IŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA - relacja ze śmierci klinicznej

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.