Dziś jest:
Sobota, 17 lutego 2018

"Pamiętaj o śmierci - ostatnim swym celu, gdzie nie chce iść nikt - a dochodzi wielu."
/Sebastian Poskier/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6490x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 4 kwi 2017 10:55   
Autor: FN, źródło: FN   

TY JESTEŚ MOJĄ NOWĄ MAMĄ, A… JA CHCĘ DO MOJEJ STAREJ MAMY!

Historia przydarzyła się znajomym jednego z oficerów okrętu Nautilus. Ich trzyletni syn kiedyś bardzo płakał. Przez chwilę trudno go było matce uspokoić, a kiedy wreszcie jej się to udało, syn jakby nigdy nic powiedział.

- Ty mamo jesteś moją nową mamą, a ja tęsknię też do mojej starej mamy! - tego typu sytuacje zdarzają się nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.


Trudno nawet opisać, jaki szok wywołały słowa dziecka. Pierwsza myśl? Albo coś przeczytał, albo coś obejrzał, albo coś usłyszał. Ale po chwili przychodzi zaciekawienie. I dziecko zaczyna mówić więcej.

- Gdzie jest twoja stara mama?

- Ona nie żyje. Jest w ziemi.

- Jak umarła?

- Zabili ją źli żołnierze. Mnie też chcieli zabić, ale uciekłem.

- A kim jestem dla ciebie ja?

- Mamą, tylko nową mamą. Jak byłem w niebie, to ciebie sobie wybrałem i przyszedłem do twojego brzuszka, o tutaj… - dziecko położyło rękę na brzuchu swojej mamy.

Ta scena (a raczej jej opis) trafiła do archiwum Fundacji Nautilus i jest kolejnym dowodem (kto je wszystkie zliczy?) świadczącym o tym, że dzieci pamiętają swoje powroty na ziemię z „krainy światła”. Oczywiście zdarza się to rzadko i większość niczego nie pamięta, ale kiedy już taka historia się przydarzy w tzw. „normalnej, katolickiej rodzinie”, to dosłownie opisy przeróżnych sytuacji ścinają z nóg…

3-go kwietnia dostaliśmy ciekawego e-maila.

From: Julia [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, April 3, 2017 11:56 AM

To: pytania@nautilus.org.pl

Subject: Film karmiczny

 

Witam. Jestem zarejestrowana na pewnym forum o tematyce "życie po życiu" i były tam osoby które opowiadały ,że pamiętają jak z przewodnikiem oglądały np. wesele swoich rodziców i on im pokazywał jakby to z góry i tłumaczył pewne rzeczy ,druga osoba natomiast mówiła co mnie zszokowało,że pamieta moment swoich narodzin ,że pamieta swoja swiadomosc i to jak mama pokazywała jej gdy byla niemowlakiem miasto Wrocław i mówiła ,że tu będziesz mieszkać,a ona się zastanawiała dlaczego juz nie jest stara ,bo to pamietala.

Ja natomiast pamiętam jak będąc malą dziewczynką miałam przebłyski gdy oglądałam telewizję i był program o żołnierzach którzy wyjeżdżają na misję i żonach czekajacych na nich - moja myśl to "dobrze że ja już tam nie jestem"i ogromny lęk, drugą sytuacją jest serial "Złotopolscy" ,był tam taki moment że np.blok lub komisariat pokazywany był z góry i ja myślalam, że przecież tak kiedyś też widziałam z góry i teraz jak ogladam powtorki tych pierwszych odcinków to rzeczywiście dużo rzeczy mi się przypomina. Jak moglibyscie to napiszcie coś na temat filmu karmicznego.

Pozdrawiam.

 

Napisanie obszernego tekstu na ten temat oczywiście zajmie nam chwilę, ale już teraz mamy dla wszystkich materiał z naszego archiwum wideo FN. Pokazane są tam historie dzieci pamiętających swoje poprzednie wcielenia, ale – co najbardziej wartościowe – jedno z dzieci opisuje moment, kiedy mogło obserwować swoich przyszłych rodziców „przez okno w niebie”.


Od dawna wiemy, że konkretne historie związane z „tajemnicą wędrówki dusz” dają nam więcej wiedzy o prawidłach reinkarnacji niż setki mądrych książek na ten temat. Jeśli macie chwilę, polecamy uważne obejrzenie tego filmu.

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6490x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 4 kwi 2017 10:55   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 16 kwi 2017 01:31 | brak oceny

Sonia33 | Załogant

Drogi krytyku, to że nie wierzysz, że nic o tym nie wiesz, że sam nie pamiętasz, że zaprzeczasz istnieniu reinkarnacji, czy czegokolwiek, wcale nie oznacza, że to coś nie istnieje i że Ty sam prawu reinkarnacji nie podlegasz. To świadczy tylko o Twojej niewiedzy a nawet ignorancji. Ale nie ma się ani czym martwić, ani złościć. Przyjdzie i Twój czas przebudzenia i to prawdopodobnie po wielu innych inkarnacjach.
A rodziców takich jakich masz, nawet jeśli wg. Ciebie są żli, sam wybraleś aby czegoś dzięki nim doświadczyć, czegoś się nauczyć, coś zrozumieć i wzrastać duchowo, tak abyś już więcej nie musiał tego doświadczać i znów reinkarnować w taki sam tygielek. Więc lepiej zastanowić się - co jest z Tpobą nie tak i czego masz się nauczyć. Życzę przebudzenia.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 7 kwi 2017 22:06 | ocena: -1

Kris | Gość

UWAGA !


22-go kwietnia w Bełchatowie odbędzie się konferencja prowadzona przez lekarza Janusza Kołodziejczyka " Nie ma chorób nieuleczalnych" . Uzdrowieni relacjonują jak stali się zdrowi. Specjaliści lekarze przedstawiają udokumentowane medycznie uzdrowienia !


22,04,2017

Sport Hotel

Sala Konferencyjna nr III ( 1 pietro )

godz. 15

Referent . Lekarz medycyny Janusz Kołodziejczyk.


tel. 502 656 304 ( więcej informacji )

www. bruno-groening,org,pl


Nie można wierzyć na słowo , każdy powinien przekonać się sam. !

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 kwi 2017 17:41 | ocena: + 14

marixy | Gość

Mocno się nie zgadza a nawet dosadniej bym powiedział. Mały przeżył śmierć matki, potem sam umarł i nie spotkał się na drugim świecie z matką??? Dlaczego mówi, leży w ziemi? Dlaczego nie powiedział np. została w niebie? Ścina mnie z nóg ale coś innego

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 kwi 2017 13:04 | ocena: + 3

Ruwi | Gość

@marixy, A bo może matka już się wcieliła zanim on przeszedł w zaświaty.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 kwi 2017 11:30 | ocena: + 13

slawekcien | Załogant

ja rozumiem że alkoholicy wybierają sobie patalogiczne rodziny, żeby dostawać łomot i podpijać rodzicom alkohol. To by się wtedy zgadzało.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 kwi 2017 02:33 | ocena: + 2

Vogel | Gość

"Zabili ją źli żołnierze. Mnie też chcieli zabić, ale uciekłem." ?
Uciekłem gdzie? Do brzucha nowej mamy? To jest jakieś bezsensowne.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 18:09 | ocena: + 14

el | Gość

OMG, jesli to prawda, to nie wiem, co mna kierowalo, ze wybralam sobie swoich rodzicow? Chyba , ze sama sobie chcialam zafundowac lomot od urodzenia :(

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 14:18 | ocena: + 5

Janek Niemowa | Gość

Mało przekonujące, szczególnie hasło - jestem zarejestrowana na pewnym forum o tematyce "życie po życiu". Co to za forum, może podacie linka ? No chyba że ono jest w jakimś innym internecie nie na ziemi ?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 12:01 | ocena: + 10

mara | Gość

Patrząc wokół widzę, że nie wszyscy otrzymali możliwość wybrania sobie rodziców - kto lub co o tym decyduje?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 14:12 | ocena: -3

Memfis | Gość

@mara,

nie wiem co cie obchodzą czyiś rodzice
zajmij sie swoimi

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 kwi 2017 11:39 | ocena: + 3

slawekcien | Załogant

@Memfis, ja ju z nie wierzę w reinkarnację, a na pewno nie taka że człowiek rodzi się często w tym samym bloku co poprzednie życie. Jeszcze to że inna planeta i inna forma życia to by było do zaakceptowania, ale tak to ....

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 11:55 | brak oceny

qweasdzxc | Gość

@mara, zobacz sobie film Mr. Nobody tam jest wlsnie cos takiego podobnego o czym ty piszesz :)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 11:44 | ocena: + 3

Memfis | Gość

ja odnośnie umieszczanych cytatów alberta einsteina.
Wszystko to bardzo pięknie brzmi.. ale ile w tym "genialnego umysłu" tego pana?

Moim zdaniem sekret jego geniuszu zdradza to iż był właścicielem biura patentowego
smutne ale prawdziwe// pasożyt

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 12:38 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Memfis,

Nie można mieć własnego biura patentowego. Można być jego urzędnikiem.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 17:54 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

@Memfis, Pomylił Ci się Einstein z Edisonem. Edison rzeczywiście był właścicielem fabryki wynalazków Menlo Park. Einstein był przez pewien czas urzędnikiem Urzędu Patentowego bodaj w Zurichu.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 kwi 2017 19:17 | ocena: + 3

Memfis | Gość

@dziad_Jag,

masz racje, edison też był pasożydem
nie wspomniałam o nim bo przy cytacie widnieje nazwisko tylko alberta einsteina

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Do FN zgłosiła się osoba z bardzo dziwną relacją. 10 lutego 2018 w nocy miała okazję zaobserwować płetwonurka (?) pływającego w Wiśle. Dlaczego ta relacja jest osobliwa nawet przy założeniu, że np. ktoś chciał wypróbować nowy sprzęt do nurkowania? Polecamy odwiedzić dział TAJNE ARCHIWUM FN po wejściu do KAJUTY ZAŁOGI (wymaga zalogowania się do systemu). ... ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 15 luty 2018 10:46 | Czy pamiętacie obserwację UFO nad Gnieznem, która miała miejsce 6 lutego 2018? Pisaliśmy o niej w serwisie. Pojawili się kolejni świadkowie manifestacji UFO w tamtym rejonie - zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.emilcin.com .... dział RELACJE ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

UFO I TAJEMNICE TRZECIEJ RZESZY - film z Arhiwum FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.