Dziś jest:
Piątek, 25 maja 2018

„Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”Marshall McLuhan

Komentarze: 13
Wyświetleń: 9285x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 kwi 2017 07:13   
Autor: FN, źródło: FN   

OBCY NA ZDJĘCIACH – PRAWDA CZY FAŁSZ?

Tę historię opowiedział nam bliski współpracownik znanego badacza UFO z Meksyku Jaime Maussana podczas naszego spotkania z ekipą Maussana w 2015 roku w Las Vegas w czasie kongresu MUFON.

Był rok 2005. Jaime Maussan został poproszony o wygłoszenie multimedialnego wykładu ma kogresie. Jego prezentacje budzą zawsze gigantyczne zainteresowanie (sala mieszcząca ponad tysiąc miejsc pękała w szwach!) ze względu na bardzo ciekawy sposób opowiadania o UFO, ale także materiały. Meksyk jest wyraźnie ważnym miejscem dla tego zjawiska, gdyż jakość meksykańskich materiałów zebranych przez ekipę Maussana nie ma sobie równych na świecie.

Przed prezentacją meksykański badacz długo naradzał się ze swoimi współpracownikami, czy pokazać tzw. zdjęcia obcych istot. Zdjęcia obiektów UFO? Tu nie ma żadnego problemu – ludzie zebrani na kongresie MUFON dobrze wiedzą, że UFO istnieje i obiekty w kształcie spodków, kul czy innych kształtów jako pozaziemskie pojazdy powietrze przemierzają naszą przestrzeń. Ale czy ludzie są w stanie zaakceptować to, że istoty są w stanie opuszczać swoje pojazdy, a nawet poruszać się po ziemi w dziwnych formach pół-materialnych? Jaime Maussan miał wątpliwości. Ale po długim namyśle postanowił dołączyć ten element do swojej prezentacji. Nasza ekipa zawsze przylatuje do USA na wykłady Jaime Maussana, ale to był 2005 rok, kiedy jeszcze nie mieliśmy na to szans. Mamy jednak zapis z tego spotkania.

W 54 minucie wykładu nasz znajomy, meksykański dziennikarz prowadzący jeden z najpopularniejszych cotygodniowych programów w meksykańskiej telewizji (w całości poświęcony zjawisku UFO!) zaczyna mówić o tym, że na całym świecie pojawiają się zdjęcia obcych. Zapis z tej konferencji zamieściliśmy w naszej witrynie www.vimeo.com/NET FN

Opis tego, co się później działo, znamy od naszego meksykańskiego kolegi… Amerykańscy badacze UFO podchodzili do Jaime Maussana i tłumaczyli mu, że ich zdaniem „UFO oczywiście jest”, ale obcy przeważnie nie wychodzą z pojazdów, a jeśli nawet wychodzą, to nie oddalają się od nich na większą odległość niż 100 metrów.


Pojawiło się natychmiast ze stu „absolutnych ekspertów od filmów i zdjęć”, którzy na najbardziej ciekawe sposoby negowali prawdziwość tych materiałów. Jaime Maussan zaklinał się, że kilka zdjęć jest „prawdziwych i nie ma siły, aby to mogło być fałszerstwo”, ale nie był w stanie ich przekonać. Jego wykład z 2005 roku przeszedł do historii jako najlepsza prezentacja o UFO, jaka kiedykolwiek została zrobiona na świecie.
Podczas naszego pobytu w Las Vegas w 2015 mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z Jaime Maussanem. Zapytany o sprawę owych zdjęć powiedział tak:

- Ludzie nie dopuszczają możliwości, że obce istoty są w stanie za pomocą swoich potężnych umysłów opuszczać ciała materiale i poruszać się po ziemi w czymś, co jest ich duszą z jakąś formą materii. Wtedy bez problemu przenikają przez ściany, mogą pojawić się w zamkniętym pomieszczeniu, a nawet przybyć na scenę MUFON-u, z której prowadzony jest wykład o UFO! Ich pojazd będzie w pobliżu, ale oni w postaci ciał duchowych ubranych w „materialne skafandry” mogą być w tym czasie tutaj. Ludzie odrzucają taką możliwość, gdyż po prostu jest to sprzeczne z ich intuicją, ale także z tym, co zaszczepiła w nich współczesna nauka. A przecież zjawisko UFO łamie zasady naszej nauki akademickiej w tempie stu na godzinę i to jakoś ludziom nie daje sygnału, że obce istoty są w stanie robić rzeczy, które wykraczają poza ludzką wyobraźnię.

Tę wypowiedź Jaime Maussana zapisaliśmy sobie na przyszłość, gdyż w naszej wieloletniej praktyce także wydarzyło się coś, co mogłoby być… potwierdzeniem jego dość oryginalnej tezy.

Jak wyglądają zdjęcia obcych istot? Jedno z najsłynniejszych zostało wykonane blisko granicy amerykańsko-meksykańskiej w 2004 roku. Jaime Maussan dotarł do zarówno mężczyzny znajdującego się na zdjęciu, jak i autora fotografii. Na pytanie, na ile ocenia ich wiarygodność odpowiedział krótko „100 procent”.

Oto ta fotografia (po znacznym rozjaśnieniu - wcześniej nie było widać postaci humanoida):


... powiększenie fragmentu zdjęcia.
Widzimy humanoidalną postać tuż za samochodem. Meksykańscy badacze przedstawiali cały wachlarz argumentów przemawiających za prawdziwością zdjęcia. Wśród nich wymieniali także to, że mieli okazję zgrać oryginalne pliki z bardzo prymitywnego aparatu cyfrowego. Szansa na to, że prości ludzie zrobili „myk” na programach graficznych, a potem wrzucili zmanipulowane pliki do aparatu? Zero szans.

Podobnych zdjęć można by pokazywać w nieskończoność. Na wszystkich widać czasami w pełni widoczne, czasami półprzezroczyste istoty humanoidalne o wielkich oczach, które znamy z opisów świadków uczestniczących w Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia. Warto przypomnieć tutaj nieżyjącego już dziś badacza UFO Dr Boyd Bushman, który zmarł w sierpniu 2014 roku. Na kilka tygodni przed śmiercią pokazał on światu zdjęcia istoty z pojazdu UFO, z którą nawiązał kontakt specjalny zespół ze słynnej Strefy 51. Obcy dał sobie wykonać fotografie. Co warto podkreślić – przed śmiercią Dr Boyd Bushman stanowczo podkreślał, że zebrany przez amerykańską armię materiał mówić jednoznacznie, że obcy są przyjaźnie nastawieni do ludzkości i nie stanowią zagrożenia dla Ziemi.


Dlaczego warto przypomnieć tutaj historię opowiedzianą przez dr Boyd`a Bushman`a? Bowiem jego teza była bardzo podobna do tej, którą postawił Jaime Maussan. Obce istoty są w stanie opuszczać swoje ciała materialne, które pozostają na pokładzie UFO unoszącym się na ziemią. Ich ciała astralne (czyli dusze) zostają wyposażone przez ich umysły w minimalne ilości materii, dzięki czemu mogą być widoczni dla ludzi, ale tego typu forma wyklucza ich schwytanie przez ludzi, gdyż w dowolnym momencie mogą powrócić na statek praktycznie znikając na oczach zdumionych świadków.

 

W Bazie FN mieliśmy kilka tygodni temu ciekawe spotkanie naszej ekipy poświęcone planom na 2017 i pojawił się także wątek obcych, którzy są w stanie w postaci ciał „pół-materialnych/pół-duchowych” opuszczać pojazdy UFO, a wtedy w takich oryginalnych „skafandrach złożonych z energii duchowej” prowadzić dowolne operacje związane z badaniem ziemi. Czy można schwytać obcą istotę w takiej postaci? Oczywiście, że nie – w dowolnym momencie może zniknąć i jako dusza ponownie wejść w ciało materialne na pokładzie statku, który znajduje się w pobliżu. Czy w takiej postaci są w stanie np. zbierać próbki z ziemi lub zabierać ludzi na pokłady UFO w ramach tzw. uprowadzeń? Jak najbardziej – ich umysły mogą stworzyć taką możliwość, że są w stanie przesuwać materialne przedmioty.


Sprawa teorii „duchowych skafandrów dla obcych istot” od dawna jest znana w środowisku badaczy UFO na świecie. Jest ona absolutnie sprzeczna z czymś, co nazywany „zdrowym rozsądkiem i intuicją”, bo przecież człowiek nie może na zawołanie opuścić ciała materialnego, zmienić swoje ciało duchowe w jakąś dziwną strukturę „pół-materialną-pół-duchową” i w takiej postaci zbierać próbki roślin po lądowaniu na obcym terenie. Oczywiście kierując się tzw. nauką akademicką musimy to potępić w czambuł, krzyknąć w cztery strony świata, że jest to niemożliwe, a na koniec uznać wszystkie materiały za fałszerstwo i robienie ludziom „wody z mózgu”… Tak powinniśmy zrobić, ale tak nie zrobimy. Nie tylko dlatego, że dobrze wiemy, że „są rzeczy na niebie i ziemi, które się nie śniły filozofom”. Powodem jest także to, co… posiadamy w naszym archiwum.

Wiele wskazuje na to, że ekipa Fundacji Nautilus może posiadać zdjęcie obcych istot zwanych szarakami. Na przestrzeni ostatnich lat mamy kilka tego typu zdjęć, ale w naszym dziale TAJNE ARCHIWUM FN zaprezentujemy jedną z takich fotografii, które zostało wykonane w 2004 roku.

Jeśli ktoś chce zobaczyć „zdjęcie obcego” z naszego Archiwum FN, musi wykonać następujące czynności:

  1. Zalogować się w systemie FN wpisują swój login i hasło
  2. Kliknąć ikonkę „KAJUTA ZAŁOGI
  3. Wśród naszych wewnętrznych widgetów (testujemy je właśnie w KAJUCIE ZAŁOGI i jesteśmy zachwyceni możliwościami, jakie dają!) odszukać dział „TAJNE ARCHIWUM FN
  4. Jeśli chcecie wysłać nam komentarz/uwagę do tej niezwykłej sprawy, prosimy kierować je na specjalny adres e-mail: spotkanie_fn@onet.eu

Komentarze: 13
Wyświetleń: 9285x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 kwi 2017 07:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 9 kwi 2017 22:04 | ocena: -5

relief_z_Abydos | Załogant

cyt. "tzw kosmici to nic innego jak upadłe anioły - demony, które jednak potrafią zmieniać swój wygląd - do katolika przyjdą np pod postacią kobiety i przedstawią się jako Maria, do kogoś innego przyjda pod postacia zmarłego ojca, dziadka albo zmarłej koleżanki, do innych przychodzą np pod postacią tzw kosmitów jak szaraki itp ....... Google : ,, FANTASMA DEMONY MOGĄ ZMIENIAĆ SWÓJ WYGLĄD " ____ Google : Logos dowody dla największych niedowiarków blogspot __ "Forum jak antychryst oszuka świat " ____ youtube : młody wiek ziemi lektor"

Nie, 9 kwi 2017 19:30 | ocena: + 4

kera15 | Załogant

Witajcie.
Oglądam własnie nowy odcinek fazowskiego i na jego filmie w momencie 2:27 (2 minuty 27 sekund) w lewym górnym rogu na niebie przelatuje coś białego i znika. Widać to dokładnie.
https://www.youtube.com/watch?v=XxDUIR91RE8

Nie, 9 kwi 2017 18:42 | ocena: -2

dziad_Jag | Gość

Kiedy jakiś temat daje solidne dywidendy, to zaczynam go traktować z ogromną nieufnością! A jeśli "dowody" pochodzą z USA, to traktuję je jak opowieści barona Munchhausena!

Nie, 9 kwi 2017 15:26 | ocena: + 2

Natenczas Wojski | Gość

Jest mnóstwo przypadków gdy załogi UFO prezentują się absolutnie fizycznie, po wyjściu ze swoich pojazdów. Jak radzą sobie wówczas ze składem ziemskiej atmosfery, ciśnieniem i grawitacją - to już jest ich zmartwienie! Zapewne korzystają z jakichś bardzo zaawansowanych technologicznie tricków, które w naszych oczach wyglądają oczywiście na magię. A z tą dobrodusznością Obcych to bym nie przesadzał. Jedną z kategorii bliskich spotkań Kosmitami - są te letalne. O tym mało się mówi. Wielu porwanych przez UFO nigdy nie powróciło; co z nimi zrobiono? Przypuszczenia mogą być jak najgorsze. Raz w kilka dni po porwaniu pewnego mężczyzny znaleziono jego straszliwie storturowane ciało. Obcy dosłownie zrobili mu totalną wiwisekcję - na żywca! Powoli i systematycznie obdzierali go z ciała i patroszyli. Na zdjęcia tych zwłok wprost nie daje się patrzeć, potworność, rzeźnia... Przyczyna zgonu: śmierć w wyniku ekstremalnego bólu. Moja rada: na widok UFO brać nogi za pas i uciekać jak nadalej, żeby nie skończyć w maszynce do mięsa!...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 20:00 | brak oceny

relief_z_Abydos | Załogant

@Natenczas Wojski,
miłość to nie grzech, szkoda że niektórym ludziom ciężko to zrozumieć

Nie, 9 kwi 2017 09:41 | ocena: + 1

|

Ale tam nie ma zadnych zdjec, w tej kajucie po zalogowaniu :-(

Sob, 8 kwi 2017 22:44 | ocena: + 3

relief_z_Abydos | Załogant

Jedną z rzeczy które zawsze mnie trapiły bo nie znajdywałam racjonalnego wytłumaczenia to...
podróż człowieka na księżyc

Dlaczego akurat teraz, kiedy na sile nabrały "pojawienia się statków ufo"?
Jaki miałoby sens dla kosmitów podczas ich najazdów zabierać nagle człowieka do kosmosu
To przecież kupy sie nie trzyma i jest bez sensu

Tylko spójrzmy - po 2 wojnie światowej następuje "wzmożony?" nalot ufo na ziemie...
w tym samym czasie człowiek leci w przestrzeń kosmiczną
To jest troche nie dorzeczne..

Teraz pojawiają się informacje, że "amerykańscy astronauci wcale nie wylądowali na Księżycu, a agencja kosmiczna NASA sfingowała zdjęcia, filmy, próbki skał księżycowych i inne dowody tego wydarzenia" (cyt.wiki)

Oczywiście od tamtego czasu wszelkie podróże tego typu ustały

Moje pytanie brzmi - po co akurat teraz ( w dobie domniemanych najzadów ufo)
symboliczna podróż człowieka na księżyc ,która prawdopodobnie była fałszerstwem?

Wiele razy sie nad tym zastanawiałam
w końcu znalazłam jedyną logiczną odpowiedź

Udowodnić ludziom że podróże w kosmosie są możliwe.

Ale po co to ludziom?
Może żeby ich okłamać... ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 17:49 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@relief_z_Abydos, Dlaczego na Księżyc? A po co Kolumb płynął do Ameryki? A po co Amundsen wybrał się na biegun południowy; co tam ciekawego? A po co Hillary wlazł na Mont Everest; co tam spodziewał się zobaczyć? Ludzka ciekawość nie ma granic.

Sob, 8 kwi 2017 20:30 | ocena: + 2

Ufo | Gość

Pytam poważnie, dlaczego one wszystkie są naguśkie, czy im nie zimno w naszym klimacie, a co z oddychaniem?

Sob, 8 kwi 2017 13:58 | ocena: + 10

|

Jest wiele "ras" obcych,niektórzy wyglądają zupełnie jak ludzie.Kwestia dyskusyjna,czy to ich prawdziwe oblicze czy tylko iluzja ? .

Sob, 8 kwi 2017 09:58 | ocena: + 8

Piotr | Gość

Witam , Zastanawia mnie jedno . Jeśli obcy potrafią " w postaci ciał duchowych ubranych w „materialne skafandry”. Po co im skafandry materialne jeśłi zmieniaja formę na duchową . To jedno z drugim kupy się nie trzyma .

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 9 kwi 2017 21:22 | ocena: + 2

Konfi | Gość

@Piotr, Nie wszystkie posiadają tę umiejętność.

Pon, 10 kwi 2017 20:52 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Piotr, Po co im skafandry? To chyba oczywiste! Trzymają ich duchowe jestestwo w kupie, inaczej by się rozpłynęli we wszechświecie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Ostatnie miesiące przyniosły falę fantastycznie ciekawych informacji związanych ze zjawiskiem UFO z terenu Polski. Kilka z nich zaprezentujemy w LIVE-STREAM z pokładu okrętu Nautilus. Rejs rozpocznie się już 2 lipca o godzinie 20.00 Zapraszamy!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Krzysztof Jackowski mówi stanowczo: zaginiony nie żyje, jest w wodzie... utopił się w tragicznym wypadku! Więcej szczegółów w KAJUCIE ZAŁOGI w dziale PROJEKT MESSING ON-LINE

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 23 maj 2018 06:01 | [...] Witam, w dniu wczorajszym w okolicach godz.22-23 obserwowałem w miejscowości Łazy pod Warszawą ok 6-7 obiektów oddalonych od siebie mniej więcej kilkadziesiąt kilometrów na sporej wysokości. Co mnie zdziwiło, obiekty stały w miejscu pulsując białym (prawdopodobnie białym) światłem z bardzo dużą częstotliwością. Jeden z obiektów nieznacznie się poruszał raz w górę raz w dół, nie przypominało to żadnego znanego mi obiektu lub ciała niebieskiego. Świadkiem była również moja mama, którą akurat...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 4 maja 2018 | Dawno nie pisałem do Dziennika Pokładowego, choć obiecałem sobie, że będę to czynił częściej niż kiedyś. I znowu chcę słowa dotrzymać, choć teraz muszę opisać historię z… białym piórkiem.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI o sobie i darze jasnowidzenia - najnowszy materiał 21 maja 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.