Dziś jest:
Piątek, 28 kwietnia 2017

"Jeśli nie wierzymy w nic, jeśli nie uznajemy żadnych wartości, wtedy wszystko jest możliwe i nic nie jest istotne. Wszystko może być dobre a zarazem złe." A. Camus

Komentarze: 56
Wyświetleń: 10002x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 20 kwi 2017 10:21   
Autor: FN, źródło: FN   

KRZYSZTOF JACKOWSKI O BOGU, REINKARNACJI I PRZEZNACZENIU

Od pewnego czasu na swoim profilu na facebooku Krzysztof Jackowski publikuje swoje wideoblogi. Jest w tym coraz lepszy i jego przemyślenia o Bogu, śmierci, duszy czy sensie życia są naprawdę najwyższej jakości. Przykładem jest ostatni materiał zarejestrowany w drugi dzień świąt Wielkanocy. Jasnowidz dzieli się swoją refleksją o tym, jak bardzo często znajdował ludzkie zwłoki, ale cały czas miał poczucie, że człowiek którego szukał jest w innym miejscu.


- Z mojej trzydziestoletniej praktyki jasnowidzenia mogę powiedzieć, że miałem wielokrotnie przypadki, że obcowałem z duszą ludzką. Dziwna rzecz, tam gdzie znajduje zwłoki tam też nie czuje się człowieka, a znalazłem kilkaset zwłok.

Jasnowidz opisuje, jak bardzo przerażający jest zapach rozkładających się zwłok ludzkich i jakim przeżyciem jest moment, kiedy się obok nich stoi. A jednak nawet wtedy jest przemożne uczucie, że to „jest tylko powłoka człowieka, a on sam jest gdzie indziej”.

- Zawsze jak stałem obok zwłok ludzkich nigdy nie miałem poczucia, że stoję obok poszukiwanego człowieka… to była tylko jego powłoka.

Potem Krzysztof Jackowski przechodzi do reinkarnacji i mówi bez ogródek: bardzo wierzę w reinkarnację! Porusza także trudny temat pretensji do Boga o to, że ktoś jest „garbaty, ślepy, ułomny”. Jasnowidz w bardzo trafny sposób mówi o tym, że życie jest podzielone na etapy, a każdy etap, to „inne życie”.

- Bardzo wierzę w reinkarnację i nie powinniśmy Boga oceniać za pewne nieprawidłowości. Kto wie, może to jest karma naszych rożnych przeszłych czynów. Żyjemy życiem podzielonym na etapy.

Mówi także o przeznaczeniu, którego siłę miał okazję wielokrotnie doświadczyć. Także w naszych historiach z Jackowskim są momenty, kiedy przed czymś nas uprzedzał, a to i tak się zdarzało. Okazywało się, że wydarzenie przewidziane przez Jackowskiego „było zapisane w gwiazdach”.

- Miałem w swoim życiu przypadki przeznaczenia. Ostrzegałem ludzi, ale i tak do tego dochodziło. Nie mamy prawa niczego odrzucać, bo tak naprawdę nic nie wiemy. Nie wiemy, co to jest istnienie. Dlaczego na przykład „nie będziemy” w przyszłości, i to całkiem niedługiej…

Bardzo trafnie Krzysztof Jackowski mówi o ludziach, którzy określają się jako „nie wierzący” i ich zdaniem jest to powód do chwalenia się, bo to świadczy o ich „otwarciu, nowoczesności, postępowości, odrzucaniu ciemnoty itp.”. I po raz kolejny tymi słowami trafia w dziesiątkę (załoga FN podpisuje się pod nimi w stopniu absolutnym).

- Ci co nie wierzą w nic niech się tym nie chełpią, bo to znaczy, że raczej z niczego nie zdają sobie sprawy.

Cytat trafia do naszej „bazy cytatów” na stronie FN.

Cały zapis „wideo-blogu Krzysztofa Jackowskiego” poniżej.

 


Na koniec jeszcze tekst, który ukazał się rok temu o wizji dotyczącej śmierci Lecha Kaczyńskiego (jasnowidz na wiele miesięcy przed tragicznym 10m kwietnia mówił, że widzi Kaczyńskiego śpiącego na katafalku). I unikalna sprawa – zdjęcie jasnowidza z parą prezydencką.


Komentarze: 56
Wyświetleń: 10002x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 20 kwi 2017 10:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (56)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Śr, 26 kwi 2017 03:59 | ocena: + 2

Ptah | Gość

Panie Jackowski kiedy nastapi upadek Islamu? Czy widzisz pan koniec tego

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 13:57 | brak oceny

stevan | Gość

Jackowski ostrzega przed wojną. W Gazecie Warszawskiej czytałem, że osoba wtajemniczona (Ali Agca) zdradza datę jej wybuchu- będzie to 13 maja tego roku. Sprowadzeni do Europy islamiści wzniecą powszechne powstanie. Służby w Niemczech, Francji, odkryły magazyny z tysiącami kałasznikowów i umundurowania Państwa Islamskiego. Załóżmy, że 70% magazynów nie zostało wykryte...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 19:51 | brak oceny

relatysta | Załogant

@stevan, Moja karma nie przewiduje śmierci z rąk islamistów.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 24 kwi 2017 23:29 | brak oceny

Christi | Gość

tekst w internecie-bądż takim rodzajem człowieka,że gdy twoja stopa dotyka rano podłogi,gdy wstajesz,diabeł w piekle mówi:o k....wa wstał....!czego wszystkim życzę.I niech się boi,ten diabeł

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 23:14 | brak oceny

tomek20IX2016 | Załogant

Ahoj marynarze :)
Świetny materiał Jackowskiego o śpiącym..
Raz na jakiś czas powracam do programu Tomasza Lisa jedynie w pamięci bo tylko raz oglądałem ten materiał na żywo, mam ten urywek gdzie rozmawiał z gen.W.Jaruzelskim..
To było przed katastrofą Smoleńską,jakieś kilkanaście dni?
Uderzyła mnie wypowiedz generał W.J,jak T.Lis pod koniec rozmowy z generałem-zapytał się..to leciało mniej więcej tak..
Gdyby zostałby pan zaproszony do samolotu na przelot przez Prezydenta L.Kaczyńskiego na uroczystości zbrodni Katyńskiej,
..czy by pan,przyjął zaproszenie?..
I wtedy jakoś mnie zastanowiła ta odpowiedz gen.W.Jaruzelskiego
..dopiero po roku czy dwóch od katastrofy-jakoś to do mnie wracało,ta sytuacja..
Sądzę że-oczywiście to są moje domysły :) jedynie,że gen.W.Jaruzelski dobrze wiedział co mało się zdarzyć,ktoś mu wcześniej go ostrzegł.
Nie wiem jak to szukać w necie :) kilka razy próbowałem i jakoś dałem sobie spokój..
Ahojjj...

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 08:54 | brak oceny

Gruzol | Gość

co do tzw.śmierci nie wiemy co po niej są tylko hipotezy lub nadzieje
jedni mówią że NIC inni że niebo.teraz pytanie podstawowe:kiedy umrzemy?
nie wiem tego to tajemnica są pogłoski że w 2019 roku wtedy także ma nastąpić kontakt z obcymi cywilizacjami.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 20:36 | ocena: + 2

George | Gość

@Gruzol, a w 2012 miał być koniec świata i najazd lizardów z Nibiru. Daj spokój pogłoskom, to już lepiej potrenować OBE. Sugeruje omijać dalekim łukiem innemedium.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 00:53 | ocena: + 2

Roy Zorro | Gość

Wszystko sie pieknie zgadza, ale co z Jaroslawem? Albo z innej beczki: kiedy w tym pieknym kraju wreszcie ktos cos zrobi z reklamami w TV! Panie Krzysztofie czy jest jakas nadzieja? Wiem, ze pan tez slucha radia i oglada telewizje... Goraco pozdrawiam Was wszystkich :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 22:23 | ocena: + 1

majomir | Załogant

chciałem napisać tym wszystkim co jadą na pana Krzysztofa
wara dziady
przeczytajcie o tej tragedii gdzie kobieta tragicznie wpadła autem do rzeki jak zwykle pomaga ludziom w ciężkich chwilach i nie musi być nieomylny ważne że się stara
wizję mu się nie sprawdzają bo wojna jeszcze nie wybuchła .
Wybuchła wybuchła aż kipi

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 18:17 | ocena: + 3

dziad_Jag | Gość

@majomir, Proszę nie obrażać dziadów. A pan Jackowski ma talent do znajdowania zaginionych - to chwała mu! Ale po co wtrynia się w sprawy takie jak Bóg lub reinkarnacja? Już niejeden mędrzec i prorok zęby sobie na tych tematach połamał i mózg zwichnął.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 20:58 | ocena: + 3

suza | Gość

@mmm,
"ludzie wola śledzić życie Ronalda , Dody czy Lewandowskiego , pasjonować sie nieustannym pojedynkiem Tusk kontra Kaczyński czy planować wyjazd na majówkę czy kupno nowych kosmetyków na promocji w Rossmannie."

słuchaj, kolego, to co napisałeś to nie jest wybór/ decyzja ludzi. na to ludzie nie mają wpływu - tzn na swoje życie (-żebyś lepiej zrozumiał;-). To jest schemat zaplanowany z " góry" i przeznaczony niestety dla bogu ducha winnych indoaryjczyków
Takiego "wspaniałego" życia to ludziom należy współczuć a nie jeszcze ich krytykować za poniżenie jakiego doznają polacy od swoich okupantów - jakże wspaniałomyślnych "starszych braci w wierze"

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 01:49 | ocena: + 2

medium | Gość

a ja z refleksją o zmartwychwstaniu. Kościoł ją rozbudowal i rozśpiewal tyle że z opisu, niedlugiego, to można by wręcz wnioskować że ludzie zobaczyli zmarlego. Z takimi opowiesciami staykają sie wszelkie ludy. Każdy omalże kto kogoś pochowal ma coś do opowiedzenia. Czcimy nie tyle w to zmartwychwstanie (to nadal idea) a wiare w życie pozagrobowe. Mi sie podobają duzo bardziej buddyjskie czy hinduskie elementy bo poszerzają naszą wiedzę o kolejne rozdziały. Calość daje obraz tematu a nie wycinkowa wiedza

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 21 kwi 2017 18:52 | ocena: + 3

Gruzol | Gość

już budda gadał o pozbyciu się pragnienia, nie obiecywał niczego tak jak jezus
tylko jasno mówił jak pozbyć sie pragnień

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 21 kwi 2017 20:06 | ocena: + 2

Frost | Gość

@Gruzol, Jedynym pragnieniem Buddy było pozbycie się pragnień, paradoks. Różnica między Buddą a Jezusem była taka, że ten pierwszy wskazywał na drogę życia dla samego siebie i wyzbycia się wszystkich emocji, Jezus natomiast pokazał, że życie tylko dla samego siebie jest próżne a uczucie miłości przyćmiewa cierpienie.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 17:44 | brak oceny

George | Gość

@Frost,
cyt. "Różnica między Buddą a Jezusem była taka, że ten pierwszy wskazywał na drogę życia dla samego siebie i wyzbycia się wszystkich emocji". Poczytaj trochę zanim coś naskrobiesz.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 01:44 | ocena: -1

Frost | Gość

@George, Czytałem i słuchałem na ten temat i w skrócie tak jest. To jest różnica między tym co oferuje chrześcijaństwo a religie wschodu. Totalnie dwa odmienne obozy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 20:55 | brak oceny

George | Gość

@Frost, no i niczego tym postem nie wyjaśniłeś, cytuję jeszcze raz "Różnica między Buddą a Jezusem była taka, że ten pierwszy wskazywał na drogę życia dla samego siebie i wyzbycia się wszystkich emocji". Otoż jest to nieprawdą ponieważ budda (przynajmniej ten historyczny Gautama) porzucił swoją rodzinę, nowo narodzonego synka, pałace i i inne duperele aby ukazać drogę ucieczki z samsary WSZYSTKIM a nie samemu sobie. I nie chodziło mu o wyzbycie się emocji aby funkcjonować na poziomie glizdy lecz aby je kontrolować. A to jest poważna różnica. Masz rację że to są dwa odmienne obozy, ale tu nam nie chodzi o licytację i ocenę który z nich jest lepszy (obóz) lecz o same fakty (że niby budda działał z pobudek egoistycznych a Jezus altruistycznych). Z tym się absolutnie nie zgadzam. Czy mógłbyś zajrzeć jeszcze raz do literatury i sprawdzić w czyim imieniu działał Budda pliz?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 09:04 | ocena: + 4

relatysta | Załogant

@Gruzol, Tylko po co mam pozbywać się pragnień?
Życie jest takie piękne i ciekawe, każdego dnia odkrywam coś wspaniałego.
Dlaczego swoje dzieci/wnuki mam pozbawiać chęci poznania, rozwoju?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 21:37 | ocena: + 2

George | Gość

@relatysta, nie chodzi o pozbywanie się pragnień ale raczej o ich kontrolowanie.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 08:50 | brak oceny

relatysta | Załogant

@Gruzol, Immanentną cechą człowieka jest poznawanie - testowanie swych możliwości.
A że przy okazji wymyśli się bombę kwarkową czy wehikuł czasu...

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy to możliwe, że poprzez channeling doszedł przekaz od wyższego bytu duchowego do... Załogi okrętu Nautilus?! ... Polecamy lekturę najnowszego wpisu w Tajnym Archiwum FN, który pojawił się w Kajucie Załogi. Aby odczytać jego treść, należy się zalogować do systemu i kliknąć na ikonkę KAJUTA ZAŁOGI, a następnie odnaleźć dział TAJNE ARCHIWUM FN.... ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 26 kwi 2017 08:38 | Do wydarzenia doszło 15 kwietnia 2017 roku w Rzeszowie. Według opisu przysłanego na pokład okrętu Nautilus były to dwie wirujące kule w kolorze czerwonym, ale tam zdarzyło się coś więcej - świadek został sparaliżowany. Szczegóły w dziale RELACJE serwisu poświęconego wyłącznie zjawisku UFO www.emilcin.com .. zapraszamy!

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 18 kwietnia 2017 | Robert, muszę ci pomóc porzucić te czary, gusła i mamidła szatańskie… wróć do Chrystusa i ratuj swoje życie! – powiedział mi mój dobry znajomy po tym, jak poznał moją pasję, czyli badanie zjawisk niewyjaśnionych. Próbę odbijania mojej osoby z rąk szatana podjął Świadek Jehowy.

czytaj dalej

FILM FN

IŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA - relacja ze śmierci klinicznej

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.