Dziś jest:
Piątek, 23 czerwca 2017

"Kto życia nie ceni - nie wart go!" Leonardo da Vinci

Komentarze: 22
Wyświetleń: 6019x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 11 cze 2017 12:01   
Autor: FN, źródło: FN   

DUSZA NIE MA PŁCI – NIEZWYKŁA HISTORIA ŁYŻWIARZA JOHNNY`EGO WEIR`A

Osoby czytające serwis Fundacji Nautilus dobrze wiedzą, że ustalamy zagadnienia związane z życiem po śmierci analizując ludzkie historie z całego świata, w których znajdujemy jakieś elementy układanki zwanej przez nas ‘prawdziwymi zasadami wszechrzeczy’. Nie opieramy się na żadnych mądrych książkach, żadnych ‘regułach podanych przez mistrzów takich czy innych’, choć oczywiście wielu z nich mówi rzeczy prawdziwe.


Pomysł związany z Fundacją Nautilus polega na tym, że dzięki tysiącom elementów rozrzuconych na stole uda nam się ustalić prawidłowości, czy raczej zasady rządzące światem ducha i materii (materia jest najbardziej prymitywną odmianą energii duchowej). Tak doszliśmy do istnienia duszy, wędrówki dusz czy inteligentnej energii zwanej przez ludzi Bogiem, a przez obce cywilizacje Kreacją.

Wiele osób pyta nas o przeróżne rzeczy, w tym na przykład o to, jak tłumaczymy istnienie osób o skłonnościach homoseksualnych. Nie ma cienia wątpliwości – tego typu osoby z punktu widzenia wiedzy zwanej duchowością można jasno określić jako „ślady silnej karmy z poprzedniego wcielenia”. Dusza bowiem nie ma płci – może się wcielać w ciała zarówno kobiece, jak i męskie. Zdarza się jednak z jakiegoś dla nas także tajemniczego powodu, że dusza pamięta swoje poprzednie wcielenie tak silnie, że wpływa na seksualne zachowania mężczyzn czy kobiet.

Czy zastanawialiście się, dlaczego świat Islamu czy kościoły chrześcijańskie ( z katolickim na czele) tak potwornie nerwowo, wręcz z ogromną wściekłością reagują na sam fakt istnienia homoseksualistów? Przecież to zjawisko było od zawsze (także w starożytnym Rzymie czy Grecji) i widać wyraźnie, że jego podłoże jest związane z jakimiś historiami związanymi z duchowością… Reakcja kościoła jest jednak absolutnie zrozumiała – samo istnienie homoseksualizmu jest z punktu widzenia wiary w układ „jedno życie – potem sąd – potem niebo, piekło lub czyściec” wielce kłopotliwe. No bo jak wytłumaczyć to, że chłopiec rodzi się i zachowuje tak, jak przeważnie zachowują się dziewczynki? Z punktu widzenia Boga obdarzającego człowieka „jednym życiem- jedną szansą” praktycznie tego typu ludzie stanowią ogromny problem. Czym kierował się Bóg obdarzając ich takimi skłonnościami? Takie rozważania do niczego nie doprowadzą. Wyjaśnia się to więc w inny, znacznie prostszy sposób: szatan przejął takiego człowieka i jego zachowanie jest efektem pracy szatańskich macek, zaś sama osoba obdarzona takimi skłonnościami po prostu zaprzedała się złemu.

Zupełnie inaczej patrzą na to zagadnienie ludzie uznający reinkarnację za fakt równie oczywisty jak istnienie prawa ciążenia. Poprzednie życie takiej osoby zawierało coś, co sprawiło, że do obecnego życia wprowadziła ona ślad „poprzedniej płci”. Czasami delikatny, a czasami bardzo silny, który wpływa na seksualność takiej istoty. Tego typu założenie ma bardzo ciekawe konsekwencje w życiu ludzi, którzy na przykład poświęcają całe swoje życie na walkę z osobami, które urodziły się z owym „śladem”, czyli homoseksualistami. Jesteśmy pewni, że ci najbardziej zaciekli będą musieli w swoim przyszłym wcieleniu zrozumieć swój błąd… Jeśli wiecie, co mamy na myśli, to dobrze. Jeśli nie – to nic nie szkodzi.

Wracając do tematu „reinkarnacja i skłonności homoseksualne” – sprawa nas interesuje od samego początku zajmowania się duchowością, gdyż bardzo często zadawane są nam pytania właśnie z tym związane. Jak tłumaczycie istnienie homoseksualizmu z punktu widzenia reinkarnacji?

Najlepiej wyjaśnić sprawę na konkretnym przykładzie, a jest ku temu okazja. Jak wiecie monitorujemy wszystkie najważniejsze w Polsce stacje telewizyjne i nagrywamy serie dokumentalne o zjawiskach niewyjaśnionych. Z wielkim zainteresowaniem oglądamy serial „Duchy i ja” (angielski tytuł „The Haunting of…”) z nieprawdopodobnie silnym amerykańskim medium - Kim Russo.


W skali siły mediów na całym świecie (które my znamy) od 1 do 10 ta kobieta ma absolutnie 10. Bez problemu widzi duchy, nawiązuje z nimi kontakt, słyszy je, a także swoim umysłem bez problemu wnika w historię poprzednich wcieleń każdej osoby. Po prostu potężna moc! Przy okazji warto jeszcze raz powiedzieć prawdę oczywistą – wszystkie najpotężniejsze media na świecie mówią jasno o wędrówce dusz i reinkarnacji. Ale to na marginesie.

Jeden z odcinków tej serii wydał nam się fantastycznie ciekawy z punktu widzenia badań prowadzonych przez FN. To historia amerykańskiego łyżwiarza figurowego, bardzo popularnej postaci w USA – Johnny`ego Weir`a.


21 listopada 2014 udzielił wywiadu, w którym opowiedział o strasznym domu, który prześladuje go całe życie. Praktycznie urodził się w pobliżu tego domu, który pełnił funkcję magazynu. Ogromna, ceglasta budowla była w posiadaniu przyjaciół jego rodziny. Obok biegła linia kolejowa - budynek banalny, niczym szczególnym się nie wyróżniający od innych.


Od najmłodszych lat czuł paraliżujący strach przed tym budynkiem, zupełnie irracjonalny, wręcz zwierzęcy. Był także inny niż swoi rówieśnicy – ogromnie zniewieściały, o silnej skłonności do opiekowania się innymi. Z czasem zrozumiał, że jest homoseksualistą.


I tak dochodzimy do spotkania z Kim Russo. Dzięki jej mocy możemy poznać historię tego człowieka, który w poprzednim wcieleniu był kobietą o czarnym kolorze skóry, która mieszkała w tej miejscowości. Ale najciekawsze jest to, że jego lęk przed starym, ceglastym budynkiem jest w pełni zrozumiały. Dlaczego? Bo to właśnie w tym budynku był przetrzymywany i torturowany przez nikczemnego człowieka, który był w czasach niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych handlarzem niewolników.


Kim Russo nie znała historii tego domu! Dopiero praca osób przygotowujących ten odcinek serii „The haunting of..” sprawiła, że okazało się, że słowa Kim Russo są absolutnym strzałem w dziesiątkę. My nie musimy szukać dowodów na istnienie reinkarnacji czy po raz tysięczny przekonywać się o tym, że obecne życie ludzi (ich wygląd, miejsce urodzenia, choroby i wszelkie inne rzeczy) są konsekwencję poprzednich żyć, ale jeśli ktoś się tymi tematami interesuje, to powinien uważnie obejrzeć odcinek serii „The haunting of…”, który specjalnie na potrzeby tej publikacji umieściliśmy w naszym serwisie NET FN w portalu vimeo.com

W tej historii znajdziecie bowiem wiele odpowiedzi na pytania związane z tym, dlaczego niektórzy ludzie rodzą się tak bardzo różniący się od nas. Mamy nadzieję, że obejrzenie tego materiału sprawi, że zrozumiecie, jak ważne jest zrozumienie zasad związanych z ludzkim życiem, reinkarnacją i w ogóle szeroko pojętą wiedzą duchową. Wiele zła, nienawiści i wściekłej zajadłości, która ostatnio tak bardzo dobrze ma się w naszym kraju, ma podłoże w zwykłej niewiedzy. Tam i tylko tam.

Polecamy także wzięcie udziału w naszej ECHO-SONDZIE. Oto pytanie, które zadaliśmy osobom odwiedzającym pokład okrętu Nautilus:

CZY WIERZYSZ, ŻE DUSZA NIE MA PŁCI I PO ŻYCIU JAKO KOBIETA MOŻE MIEĆ KOLEJNE ŻYCIE JAKO MĘŻCZYZNA?

poniżej link do ECHO-SONDY

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,383,czy-wierzysz-ze-dusza-nie-ma-plci-i-po-zyciu-jako-kobieta-moze.html

Komentarze: 22
Wyświetleń: 6019x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 11 cze 2017 12:01   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 14 cze 2017 06:44 | ocena: -1

Gabriel | Gość

Czegoś nie rozumiem, skoro reinkarnacja potrafi tak życie skomplikować to znaczy że jest albo głupia, albo "stwórca" reinkarnacji jej nie przemyślał, bo taki error się wkradł i jest dość powszechny.
Osobiście byłem zagorzałym zwolennikiem reinkarnacji, dziś już nie jestem z wielu powodów - nieważne. Co ważne to moim zdaniem głupia teza bo wg brytyjskich badanych 80% homoseksualistów było w dzieciństwie w mniejszym lub większym stopniu wykorzystanych seksualnie (zły dotyk boli). W śród Lesbijek 1/3 uprawiała sex z inną dziewczyną bez jej zgody (to chyba z programu She stole my vioce pamietam - nie mam szczegółów dot. badań), ponadto 50% kobiet deklaruje że mogło by uprawiać sex z kobietą, wśród mężczyzn jest to już niespełna 10%. Na świecie zdeklarowanych Gjeów/lesb jest statystycznie ok 2-3% w społeczeństwie ale wyróżnia się też geje/lesbijki ukształtowane przez środowisko (jest coś takiego). Są przypadki gdzie ludzie wychodzą z homoseksualizmu i opowiadają dlaczego w tym trwali (na YT jest trochę filmów). Zatem słabo się to ma co do teorii wędrówki dusz i spapranej reinkarnacji - każdy wierzy w to co chce, ale moim zdaniem główną przyczyną homoseksualizmu są, środowisko, przemoc i wykorzystywanie za młodych lat. Nigdy nie będziemy pewni gdyż np. 6 latka nie spytasz jakie woli preferencje seksualne więc nie wiemy z czym się rodzimy, a na pewno ciągle się kształtujemy.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 14 cze 2017 20:09 | ocena: + 2

polybius | Załogant

Proszę o źródła przedstawionych rewelacji, Gabrielu. Nie "wydaje mi się", "chyba słyszałem" czy "gdzieś mówili". Bo jak na razie uprawiasz typowy homofobiczny bełkot.
I mam nadzieję, że masz tyle honoru, żeby przeprosić za ten głupi komentarz, kiedy już zauważysz, że takich źródeł nie ma.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 cze 2017 20:43 | ocena: + 3

MaG | Gość

@Gabriel,

Nie byłem molestowany, nie doświadczałem przemocy, pochodzę z generalnie dobrego środowiska a mimo wszystko jestem pedałem :/

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 cze 2017 23:36 | ocena: -1

George | Gość

@MaG, tylko nie pedałem - są bardziej kulturalne określenia.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 cze 2017 11:07 | ocena: -6

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pon, 12 cze 2017 22:36 | ocena: + 1

George | Gość

Pan Zenek z 3 klatki uważa, że homoseksualizm wynika z przywiązania do ciała jakie się miało w poprzedniej inkarnacji. Np. rodzi się dziewczynka z męskimi nawykami . Jest to jej pierwsza damska inkarnacja po ciągu następujących po sobie męskich żyć. Męskość wciśnięta w żeńskie ciało i odwrotnie nie każdemu musi pasować i stwarza wiele problemów wiadomo jakich. Generalnie istnieje tencencja, że otrzymujemy ciało podobne do tego które widzimy i wizualizujemy przez całe życie (programujemy, ot taka materializacja cielesnej formy na przyszłość). Wyższa szkoła jazdy w buddyźmie zaleca aby w życiu codziennym nie delektować się własnym opakowaniem a w medytacji wręcz je rozpuszczać. Celem tej gimanstyki jest zwiększenie szans na uniknięcie odrodzenia w fizycznej formie - czyli ucieczka z samsary z zachowaniem jedynie czystej świadomości (nie mylić z duchem).

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 12 cze 2017 16:39 | ocena: + 6

relatysta | Załogant

Osoba oceniająca/niepiętnująca homoseksualizm budzi we mnie autentyczną odrazę.
Jedyną przesłanką dla negatywnej oceny homoseksualistów, jest próba wyobrażenia sobie ich aktu płciowego, jak oni to robią, czyli prymitywny podtekst erotyczny.
Żadne tam dyrdymały że nie mogą mieć dzieci, że ludność wymrze przez nich...
Jakoś nikt nie piętnuje tych co świadomie/nieświadomie nie decydują się na dzieci. Ba, nie wspomnę o tych co nie uprawiają seksu, oficjalnie czy też nie.
Zwykła hipokryzja podszyta, erotyczną obsesją.
To są normalni ludzie z normalnym życiem i z indywidualnym przeżywaniem swych emocji.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 12 cze 2017 10:51 | ocena: + 2

Ten obcy | Gość

@ Michał z wczoraj 13:59
Kasa misiu , kasa . A kasa to władza - a władza to narkotyk - uzależnia .

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 12 cze 2017 08:45 | ocena: + 2

Rimobul | Załogant

Przyznam się z pewnym zażenowaniem, że przez wiele lat homoseksualistów uważałem za gorszy sort ludzi, ale dziś wiem jak było to głupie i prymitywne. Należy pamiętać, iż związki/skłonności homoseksualne istnieją nawet w przyrodzie tj. wśród zwierząt i tylko nasze (moje) wychowanie w takiej a nie innej kulturze (w moim przypadku w rodzinie klasycznie katolickiej w rozumieniu przeciętnego Polaka) nastawiało mnie negatywnie, czy wręcz agresywnie (nie dosłownie ale jednak) do takich ludzi. Dziś wiem, że żaden system polityczny, wyznaniowy czy ideologiczny tego nie zlikwidował i nie zlikwiduje. Bo przecież natury zmienić nie sposób. To tak samo jakby ktoś dekretem, Świętym Pismem (pisanym przez kolejnego jełopa mieniącego się świętym czy innym "pomazańcem" - choć już jedna Pani pełniąca funkcję Prezesa Rady Ministrów takową się ogłosiła:)) czy innym "rozkazem" wydał polecenie o zaprzestaniu... sikania:) Prawda, że głupie? A to, że obecni (w tym astralu) zaciekli bojownicy o "moralność" i "jedyną Prawdę" (katolicką, islamską czy jakąkolwiek inną) będą mieli poczuć jak to jest być homoseksulastą/tką w następnym/ch wcieleniach jest tak jasne jak to, że trawa ma kolor zielony:)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 11 cze 2017 19:06 | brak oceny

Magda | Gość

podobno homoseksualisci istnieja poto zeby kontrolowac przyrost ludzkosci. przeciez 2 gejow nie zajdzie w ciaze. tak wiem lesbijki moga ale niektore wola adoptowac

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 11 cze 2017 17:43 | ocena: -5

mm | Gość

plut dodatni :)

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 cze 2017 00:50 | brak oceny

suza | Gość

@mm,
długo nad tym myślałeś?

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 18 cze 2017 09:25 | ocena: -1

George | Gość

@mm, plut ujemny

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 11 cze 2017 14:54 | ocena: -13

infinity_ | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 11 cze 2017 13:59 | ocena: + 9

Michał | Gość

Czyli ludzie którzy przesladowali homoseksualistow, w przyszłym życiu beda nimi by zrozumieli błąd?
A moglibyście zrobić artykuł o nienawiści i zazdrości? Której tak dużo na świecie a chyba w Polsce to jest plaga. Dlaczego ludzie nie supiaja się na sobie , tylko na innych ludziach? I chcą ich do tego zmieniać.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 cze 2017 23:34 | brak oceny

George | Gość

@Michał, co to znaczy supiają się?

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

DUCH NA DRODZE oraz ATAK UFO NA HELIKOPTER

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.