Dziś jest:
Piątek, 23 lutego 2018

Śmierci nie ma - jest tylko przed nią trema.
/Jan Izydor Sztaudynger/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 5462x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 cze 2017 11:04   
Autor: FN, źródło: FN, fakt24.pl   

TAJEMNICZA ENERGIA NAD KOŁYSKĄ DZIECKA

O tej historii poinformowali nas czytelnicy serwisu z Wielkiej Brytanii. Piszą o tym brytyjskie media i rzecz jest na tyle głośna, że artykuły o tym wydarzeniu pojawiły się także w polskich tabloidach (fakt24.pl).

Co wiemy?

Laura Haigh (39 l.) i jej partner Dean (42 l.) z Anglii z przerażeniem zauważyli na elektronicznej niani, jak do kołyski ich syna zbliża się "chmura białej energii", a następnie przebywa w pobliżu niemowlaka. "Duch" przebywał w łóżeczku kilka godzin.


Laura Haigh i jej partner Dean zamontowali elektroniczną nianię z kamerką w pokoju ich 18-miesięcznego synka Sebastiana, bo chłopcu kilka razy zdarzyło się wyjść w nocy z kołyski. Ostatnio jednak dzięki urządzeniu parze udało się zaobserwować pewne niepokojące zjawisko. Laura i Dean zauważyli, jak do kołyski Sebastiana zakrada się "duch". Potem tajemnicza zjawa położyła się koło chłopca i pozostała tam przez kilka godzin.

- Czasami Sebastian bierze ze sobą do kołyski misia i myśleliśmy, że to właśnie to. Dean pobiegł na górę sprawdzić, ale powiedział, że niczego tam nie ma. Tymczasem ja wciąż widziałam na ekranie, jak coś się porusza w kołysce obok syna. Dean nie wierzy w takie rzeczy, ale tego po prostu nie potrafił wytłumaczyć - opowiada Laura.

Jak twierdzi para, duch przebywał w łóżeczku Sebastiana do godz. 1.30 w nocy. Gdy Laura poszła nakarmić synka, zjawa ulotniła się.

- W ciągu tych kilku godzin zmieniała pozycje, a Sebastian nawet tak jakby się do niej przytulał. Dlatego myślę, że nawet jeśli to był duch, to nie chciał skrzywdzić mojego dziecka. W przeciwnym razie Sebastian nie spałby tak spokojnie - przekonuje kobieta.

Laura twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy w jej domu dochodzi do dziwnych zjawisk. Mówi, że często słyszy różne dźwięki dobiegające z głębi domu, czy zauważa poprzewracane rami ze zdjęciami.

- Wydaje mi się, że Sebastian może widzieć różne rzeczy. Czasem przyłapuję go na tym, jak siedzi w kołysce, wpatruje się w jeden punkt i uśmiecha się, choć niczego tam nie ma. Czasami też macha do kogoś, kogo nie ma - mówi 39-latka.

/poniżej rodzina z dzieckiem/W Polsce także mieliśmy okazję dokumentować przypadki pojawienie się "białej energii" w pobliżu dzieci, co rejestrowały albo elektroniczne nianie, albo po prostu rodzice wykonując zdjęcia dzieci w kołyskach. Ciekawe, że bardzo podobne "białe jasne smugi" mamy na zdjęciach osób, które udały się do "tamtego świata", z którego małe dzieci dopiero przyszły... Podobieństwo tych obiektów jest oczywiste. Czym są? To dobre pytanie... prosimy o następne!
Komentarze: 15
Wyświetleń: 5462x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 cze 2017 11:04   
Autor: FN, źródło: FN, fakt24.pl   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 28 cze 2017 15:03 | ocena: + 2

brodacz | Załogant

Przypomnę, żenię widzimy podczerwieni, a jednak kamery ją rejestrują. Jak nie wierzycie to skierujcie pilota w stronę obiektywu i naciśnijcie klawisz. Może ta energia też znajduje się poza pasmem widzialnym dla nas ale dostępnym dla matrycy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 cze 2017 20:28 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Ciekaw jestem niezmiernie, jak sobie wyobrażacie sfotografowanie ENERGII.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 cze 2017 20:33 | ocena: -1

brodacz | Załogant

@dziad_Jag,
Tak jak napisałem powyżej, podczerwień jest energią (cieplną) i pomimo, że dla nas jest nie widoczna, może zostać zarejestrowana przez kamery.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 2 lip 2017 18:55 | ocena: -5

dziad_Jag | Gość

@brodacz, Podczerwień jest promieniowaniem w zakresie poniżej widzialnego, ale NIE JEST energią. Natomiast posiada energię. Po drugie jak sobie wyobrażacie SKUPIENIE energii? I to nad Bogu ducha winnym dzieciakiem.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 3 lip 2017 17:54 | ocena: + 1

Natenczas Wojski | Gość

@dziad_Jag, coś mi się wydaje, że laser akurat służy właśnie skupieniu energii, w tym wypadku świetlnej. A maser - mikrofalowej.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 lip 2017 11:31 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Natenczas Wojski, Ktoś wycelował z lasera w dzieciaka? A to drań. A mówiąc serio, skumulowaną energię lasera ( czy masera-na jedno wychodzi) nie sposób zobaczyć ani sfotografować. Dopiero jej uwolnienie w postaci promieniowania jest widzialne lub mierzalne (maser). Konkludując, wszelkie zdjęcia z tzw. energią FN powinna wrzucać do kosza jeśli chce być czymś więcej niż Superekspresem!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 cze 2017 19:11 | brak oceny

stevan | Gość

Kamerki są różne w elektronicznych nianiach i fotopułapkach. Widocznie ta miała optymalne parametry dla zarejestrowania takiego zjawiska. Szkoda, że nie podali nazwy tej kamerki, firmy. Może to być prawda, bo sam mam zdjęcie dziecka z białą energią w kształcie serca.
Można by podłączyć kamerkę z niani do fotopułapki, ustawić w odpowiednim miejscu i czekać aż coś się nagra. Fotopułapka nagrywa tylko wtedy, jak coś się dzieje, jak jest ruch w kadrze. Nie trzeba czatować całą noc nie śpiąc.
Dobra propozycja dla pasjonatów nieznanego.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 cze 2017 23:31 | ocena: + 7

Aaa | Gość

Anonimowi opublikowali nowy materiał w serwisie YouTube, gdzie sugerują, że NASA przymierza się do ogłoszenia istnienia inteligentnych form życia, które żyją w kosmosie. Stwierdzenie jest bardzo śmiałe, ale specjaliści sugerują, że Anonymous nie mają tak naprawdę żadnych niezbitych dowodów na poparcie własnych słów.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 cze 2017 18:19 | ocena: + 14

margo0307 | Załogant

Nie tylko dzieci wpatrują się czasami w jeden punkt, albo wędrują wzrokiem za czymś - czego nie widzą inni ludzie, mam tu na myśli oczywiście zwierzęta... :)
Obserwowałam wielokrotnie jak moje dwie kocice wpatrywały się w "coś", co tylko one widziały..., "coś" usadowionego np. kilka centymetrów pod sufitem...
I nieraz miałam wielką ochotę głośno zapytać: - i co tam widzicie ? ;)

Jedna z moich kotek ma już prawie 14 lat, więc jak na swój koci wiek... powinna być "stateczną matroną" ;) ale ona... czasami dostaje takiego szwungu, że młodsza i zdawałoby się - zwinniejsza od niej 3-letnia kotka - nie jest w stanie jej dogonić... :) i właśnie podczas jednej z takich zabaw, nagle... starsza kotka zatrzymała się w miejscu... uważnie obserwując jedno miejsce na kanapie rogowej...
Akurat wtedy, siedziałam na tej kanapie i malowałam obrazek...
W domu nie było nikogo innego prócz mnie i dwóch harcujących kotek...
Ze zdziwieniem więc spojrzałam na starszą kotkę, którą słyszałam biegnącą z kuchni, jak nagle się zatrzymała i zaczęła wpatrywać się w miejsce tuż obok mnie...
Hmm, nie powiem... poczułam się trochę nieswojo i choć wiedziałam, że nikogo nie zobaczę - skierowałam wzrok na miejsce obok mnie, w które wpatrywała się kotka..., oczywiście nic nie zobaczyłam, pomimo że kotka przez dłuższą jeszcze chwilę wpatrywała się w ten jeden punkt... :)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 cze 2017 14:49 | ocena: + 1

Rimobul | Załogant

Ciekawe, choć zastanawiające dlaczego nie widać było tego "gołym okiem"...

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 cze 2017 13:03 | ocena: + 1

Magda | Gość

@Rimobul, podczerwieni tez nie widzisz golym okiem

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 cze 2017 22:13 | ocena: + 4

Natenczas Wojski | Gość

@Magda,... i nadfioletu nie widać ani fal rentgenowskich. Promieniotwórczości nietrwałych pierwiastków i fal radiowych, kosmicznego promieniowania, grawitacji, wielu gazów i ogromnego mnóstwa innych rzeczy... Nie będę dalej się rozpędzać bo wyjdzie w końcu na to, że w ogóle o wiele więcej nie widać, niż da się zobaczyć.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 cze 2017 00:06 | ocena: + 4

Natenczas Wojski | Gość

@Rimobul, "gołym okiem" to w ogóle mało co widać, żałośnie mało!... Jakiś całkiem nikły wycinek otaczającej nas rzeczywistości. W dodatku ludzki narząd wzroku niesłychanie łatwo jest oszukać, o czym świadczą bardzo liczne przykłady tzw. złudzeń optycznych. Cóż - ubożuchne zmysły człowieka nie pozwalają na wiele... Dają możliwość percepcji otoczenia tylko w najogólniejszych zarysach. Najgorsze jest, iż większość ludzi sądzi, że na tym koniec. Że to już wszystko - świat się na tym zaczyna i kończy.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 cze 2017 14:04 | ocena: + 4

human | Gość

Odnoszę wrażenie że, im lepsza technika tym lepsze narzędzia w odkrywaniu prawdy, na górze rozwoju technicznego zobaczymy Boga.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 cze 2017 22:18 | brak oceny

Natenczas Wojski | Gość

@human, profesor Pająk, na antypodach, już teraz do tego doszedł... Z obliczeń i wzorów tak mu wyszło.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

W tym roku jedziemy do amerykańskiej STREFY 51! Mamy plan spędzić 24 godziny na wzgórzach okalających obszar tej bazy wojskowej od strony południowej (w zasadzie tylko tam jest możliwe założenie obozu). Razem z nami będzie trzech kolegów z amerykańskiego oddziału MUFON w Las Vegas. ... ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 10:20 | [...] witam ,chcę potwierdzić tylko to co widział jeden z waszych informatorów,że wczoraj około godziny 19 nad Ciechanowem widziałam te pomarańczowe kule światła które przemieszczały się w kierunku na wschod. do dziś jestem w wielkim szoku co widziałam .od rana szukam jakiś informacji na ten temat . takiego skupiska świateł na niebie jeszcze nie widziałam .......szo

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

SKRZYNKA DYBUKA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.