Dziś jest:
Czwartek, 14 grudnia 2017

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
/Albert Einstein/

Komentarze: 31
Wyświetleń: 4677x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 sie 2017 05:34   
Autor: FN, źródło: FN   

„OTWARTE NIEBO” W SEROCKU

W czerwcu tego roku Fundacja Nautilus wzięła udział w festiwalu „Wibracje”, który miał miejsce w Serocku w bardzo malowniczym miejscu. Pogoda dopisała i na miejsce przybyło bardzo wiele osób, co jest na pewno ogromnym sukcesem organizatorów. Było naprawdę wspaniale i spotkanie pokazało, że jest zainteresowanie ludzi tematyką związaną z rozwojem duchowym, a przy okazji można bardzo sprawnie zorganizować masową imprezę.


Wśród wielu wykładów był także nasz skromny występ o kilku wybranych manifestacjach tzw. zjawisk niewyjaśnionych z terenu Polski.


W programie festiwalu „Wibracje” był także wykład naszych przyjaciół o „Nieuchwytnej sile” (to jednocześnie tytuł książki, w której została opisana cała historia) prowadzących miesięcznik „Nieznany Świat”, czyli Anny Ostrzyckiej i Marka Rymuszko.


Poniżej książka "Nieuchwytna siła".Autorzy przedstawili historię nastoletniej wtedy Joanny Gajewskiej, która stała się najbardziej znanym polskim przypadkiem  spontanicznej psychokinezy, zamieniającej życie jej rodziny w koszmar. W mieszkaniu dochodziło nie tylko do spektakularnych manifestacji sił pozazmysłowych, ale również do przenikania przedmiotów przez materialne przeszkody. Po wykładzie każdy mógł zobaczyć przedmioty, które Joanna Gajewska wyginała używając swojej „Nieuchwytnej siły” – zdjęcia natychmiast jako ważna dokumentacja manifestacji "nieznanej nauce siły" trafiły do Archiwum FN.

...dziewczynka bez kłopotu potrafiła pozginać kabel telefoniczny, którego nie sposób zgiąć bez użycia ciężkich narzędzi jak np. imadło!


 

Nasz projekt „Otwarte Niebo” jest od wielu lat jednym z najciekawszych prowadzonych w ramach FN. Zakłada on, że istnieją niewidzialne dla naszych oczu obiekty, które jednak są widoczne dzięki matrycom cyfrowym aparatów fotograficznych czy kamer wideo. W Serocku zaproponowaliśmy uczestnikom mały eksperyment. Na miejsce wybraliśmy fragment terenu przy wodzie. Słusznie uznaliśmy, że w nocy będzie to idealne miejsce do tego typu doświadczenia.


Wewnątrz został ustawiony głośnik, z którego emitowaliśmy silną mantrę wykonywaną przez mnichów tybetańskich. Tego typu działanie zawsze sprzyja podniesieniu wibracji miejsca i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się „niewidzialnych gołym okiem bytów”.


 
Na początku ważne wyjaśnienie: dlaczego nie widzimy tych obiektów? Powód jest bardzo prosty: nasze oczy odbierają tylko część widzialnego pasma, natomiast pozostała część jest wychwytywana przez matryce cyfrowych aparatów czy kamer. To jest powód tego, że ludzie bardzo często przeglądają zdjęcia wykonane przez siebie i nagle dostrzegają na niebie (na zdjęciu) obiekt, którego przecież nie było, kiedy robili fotografię.

- Co to jest? Ja nie pamiętam, aby coś takiego było na niebie! – bardzo często właśnie takie zdania można usłyszeć podczas przeglądania materiałów w postaci zdjęć czy nagrań wideo. Projekt „Otwarte Niebo” jest właśnie próbą uchwycenia przy pomocy sprzętu tego niewidzialnego świata.

 Przeprowadzaliśmy dziesiątki takich eksperymentów i zrobiliśmy tysiące, a raczej dziesiątki tysięcy zdjęć w przeróżnych konfiguracjach. Po raz pierwszy jednak pojawił się bardzo osobliwy efekt. Jeden z naszych kolegów z FN robił cały czas zdjęcia, które wychodziły normalnie - widać było ostre kontury piramidy i sylwetek osób, które przyszły na miejsce. Takie zdjęcia ten aparat wykonuje praktycznie zawsze i uważamy go za sprzęt pod tym względem niezawodny.
 

  O 21.00 zaprosiliśmy wszystkich chętnych na polanę tuż przy jeziorze, na której ustawiliśmy tzw. piramidę szkieletową. Chwilę po uruchomieniu mantry z naszego głośnika zostały wykonane dwa ciekawe zdjęcia. Pojawiła się na nich bardzo zastanawiająca poświata nad piramidą lub rodzaj mgły - o efekcie "zmiany ustawień aparatu" czy "silnym doświetleniu z boku" nie może być mowy - poświata po kilku minutach znikła i kolejne zdjęcia wyglądały już normalnie. Poniżej fotografie z ową "poświatą" - lub czymkolwiek to było. Trwało to zaledwie ok. dwóch minut - potem zdjęcia wychodziły normalnie bez tego zabawnego efektu. 

Wszystkich uczestników eksperymentu poprosiliśmy o skupienie i tym samym zaczęliśmy właściwy etap naszego eksperymentu. Zapowiedzieliśmy, że za chwilę zaczniemy wykonywać zdjęcia i przy odrobinie szczęścia powinniśmy sfotografować rzeczy niewidoczne dla ludzkiego oka. Przez pierwsze minuty na żadnym ze zdjęć nie było nawet śladu czegoś, co my nazywamy kulami „orbs”. Nie było żadnego wiatru - pogoda była idealna do eksperymentu z serii "Otwarte Niebo".
Po chwili zaczęliśmy zauważać pojedyńcze kule na ekranach LCD naszych aparatów. Aby je wyraźnie dostrzec trzeba było powiększyć fragment zdjęcia i następnie go rozjaśnić. Poniżej przykład takiej właśnie fotografii.

Na pierwszych zdjęciach kule były widoczne w znacznym oddaleniu od piramidy.
 

I wreszcie kule zaczęły pojawiać się praktycznie na każdym zdjęciu. Poniżej kilka wybranych fotografii wykonanych naszymi aparatami (używaliśmy dwóch, w tym jednej lustrzanki SONY). I właśnie tym ostatnim aparatem wykonane zostało ciekawe zdjęcie małej kuli, która na chwilę zawisła nad piramidą.


Poniżej powiększenie i rozjaśnienie fragmentu zdjęcia.


 Ta sama kula, ale trochę niżej (na kolejnym zdjęciu z tego samego aparatu).


 ...poniżej powiększony fragment z kulą.


 

W kolejnej fazie naszego eksperymentu poprosiliśmy jedną z osób o wejście do środka piramidy szkieletowej i zagranie na bardzo osobliwym przedmiocie zwanym "misą tybetańską". Wydaje ona z siebie przejmujący dźwięk, który bardzo często przywołuje byty złożone z energii duchowej. Liczyliśmy na to, że dźwięk misy tybetańskiej i piramida sprawią, że nawet przy tak dużej ilości osób mamy szansę sfotografować obiekty "orbs".


 Okazało się, że mieliśmy rację. Już po chwili zostało wykonane bardzo ciekawe zdjęcie czegoś, co także jest nam dobrze znane z tego typu eksperymentów. Co to było? Oczywiście można już tylko snuć hipotezy.
Od momentu pojawienia się w naszej piramidzie osoby grającej na tybetańskiej misie oba nasze aparaty rejestrowały kuliste, białe i półprzezroczyste obiekty, które pojawiły się w pobliżu piramidy. Poniżej kilka wybranych fotografii  - wybór był bardzo trudny, ale wybraliśmy naszym zdaniem zdjęcia najlepsze.

zdjęcie 1

...powiększenie.


zdjęcie 2


/poniżej powiększenie fragmentu/


 

zdjęcie 3

I wtedy udało się naszą lustrzanką wykonać pierwsze zdjęcie, które pokazywało zjawisko zwane przez nas "stadem orbs". Jest ono naprawdę niezwykle ciekawe przez ułożenie się kul.


...bez rozjaśnienia i zmiany barwy.


 zdjęcie 4


zdjęcie 5


...rozjaśnione poniżej.


zdjęcie 6

zdjęcie 7


I kolejne bardzo ciekawe zdjęcie pokazujące wspomniane wcześniej "stado orbs". Najpierw zdjęcie bez żadnych retuszy i zmian jasności.

zdjęcie 8


...i to samo zdjęcie po rozjaśnieniu.


I jeszcze dwa zdjęcie z czymś, co roboczo nazwaliśmy "połączonymi kulami orbs". Taki efekt pojawił się na dwóch fotografiach - to także dobrze znane nam zjawisko z naszego archiwum.W Serocku zwróciliśmy się z prośbą do uczestników eksperymentu, aby przysyłać do nas zdjęcia wykonane w trakcie próby przywołania niewidzialnych gołym okiem energii. Poniżej kilka najciekawszych zdjęć spośród tych, które zostały przysłane do FN przez uczestników „Otwartego Nieba” podczas Festiwalu Wibracje w Serocku.
 

 


 

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej odsłonie "Otwartego Nieba" w Serocku. To był naprawdę niezapomniany wieczór i jesteśmy pewni, że wiele osób będzie go wspominało jako bardzo ciekawy czas. Uczestniczyliśmy w wielu tego typu eksperymentach na świecie i wiemy, że od dawna zdjęcia "orbs" zostały już dawno wyparte przez filmy. One nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości co do nadzwyczajnego pochodzenia tych obiektów i w daleki kosmos posyłają wszelkie bajdurzenia o "wszechobecnych pyłkach czy owadach". W kolejnej publikacji - niestety wymagającej ogromnej pracy ze strony zespołu redakcyjnego FN - pokażemy filmy przysłane przez czytelników serwisu, na których widać te obiekty. A jest tego sporo... ;)

Zostaliśmy zaproszeni do USA przez instytut naukowy działający przy jednym z amerykańskich uniwersytetów zajmujący się zagadnieniami życia po śmierci i poproszeni o wygłoszenie prelekcji o naszych doświadczeniach z "niewidzialnych światem". Wśród prezentowanych zdjęć i filmów (chcemy pokazać ok. 250 zdjęć) będą także trzy zdjęcia z "Otwartego Nieba" w Serocku.

Komentarze: 31
Wyświetleń: 4677x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 7 sie 2017 05:34   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (31)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 15 sie 2017 23:23 | ocena: -7

Zbig | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 13 sie 2017 11:45 | ocena: + 5

gamma | Załogant

Pięknie dziękuję za zamieszczenie tego artykułu.Wspaniała impreza uświetniona przez bardzo ciekawych ludzi, miedzy innymi: Pan redaktor M .Rymuszko i A. Mokrzycka,Pan R.Bernatowicz , którzy od lat nie szczędzą sił aby przybliżyć nam ten niewidzialny świat, choć każde z nich
podąża z pozoru inną drogą. Mam nadzieję , że dzięki Waszemu eksperymentowi" Otwarte niebo" wielu ludzi otworzy swoje serca , bo Niebo zawsze jest dla Nas otwarte, o czym doskonale wiecie i to staracie się przekazać. Ten kto choć raz widział kulę Orbs na żywo , bądź jej doświadczył, ten nie będzie podawał pod wątpliwość ich istnienia. A takich ludzi jest coraz więcej...Reszta w korespondencji mailowej.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 sie 2017 22:26 | brak oceny

gamma | Załogant

@gamma, W swoim komentarzu podałam nieprawidłowe nazwisko zamiast Anna Ostrzycka , napisałam A. Mokrzycka za co przepraszam.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 17:36 | ocena: + 3

stefan | Gość

witajcie,w/g mnie te Orbs to są sfotografowane z lampą błyskową drobiny kurzu.Przed laty również mnie to pasjonowało jednak będąc kiedyś w pomieszczeniu heblarek na tartaku sfotografowałem ich całkiem sporo i niektóre bardzo wyraziste.Postaram się je odszukać,pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 10 sie 2017 10:08 | ocena: + 1

George | Gość

@stefan, przeczytaj pozostale komentarze wraz z podkomentarzami. Czy pod woda tez jest kurz?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 10 sie 2017 10:53 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

@George, Zapewniam Cię że jest.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 17:10 | brak oceny

Zxc | Gość

Czym są prawdziwe ORBS wiadomo już od dawna:
http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Contact_Report_478

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 11:05 | ocena: + 2

promagna | Załogant

No to czym są obiekty ORBS i jak można wytłumaczyć ich pochodzenie?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 11:47 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@promagna, Co bardziej inteligentni piszący już dawno wyjaśnili co to orbsy. Ale na orbsowych maniaków nie ma mocnych!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 14:43 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@dziad_Jag,

Własnie chciałbym poczytać tych bardziej inteligentnych. Jeżeli to podświetlony kurz to może ktoś lustrzanką zrobi jakiś eksperyment w pomieszczeniu z próżnią techniczną lub w pomieszczeniu jałowym - sterylnym, który zamknie usta maniakom.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 10:27 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@promagna, W zeszłym roku temat był "trzepany" do upadłego. Nawet Szczyglis pokazał zdjęcie, na którym wyczarowuje orbsa z ręki. Tak więc wyciąganie tego na nowo uważam za marnowanie czasu! Co do otwartego nieba - jestem za! Tylko co ma wspólnego otwarte niebo z orbsami?..za Boga nie pojmę. Wsadzenie głośnika nadającego mantry na gołą ziemie - to gruby błąd metodologiczny. Mantry bazują na infradźwiękach, więc głośnik podniósł kurz, i ..."pojawiły się orbsy" !

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 14:55 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@dziad_Jag,

Ktoś doszedł do jakichś konkretnych wniosków, co to jest?

Widziałem na FN sporo materiałów na ten temat, może coś przeoczyłem.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 sie 2017 19:24 | brak oceny

Faust | Załogant

@dziad_Jag, Mantry i infradźwięki? Czego to ty nie wymyślisz, by udowodnić swe pseudoracje...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 16 sie 2017 18:34 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Faust, No to zainteresuj się sposobem wypowiadania mantr. Twoje orbsy to pseudoproblemy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 sie 2017 15:14 | brak oceny

Specj | Gość

@dziad_Jag, Faust ma rację, naprawdę nie wiem skąd bierzesz te informacje Jag, ludzie nie są zdolni do wytwarzania infradźwięków choćby nie wiem jak się starali, a jedynie robią to niektóre ssaki z szerokimi strunami głosowymi jak walenie, słonie itp.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 12:24 | ocena: + 2

Michał | Gość

@promagna, dokładnie. Moglibyście zrobić o tym artykuł jakiś większy

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 14:45 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Michał,

Też jestem za jakimś naukowym rozwiązaniem tego problemu.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 22:44 | ocena: + 1

George | Gość

@promagna, byl tu kiedys koles ktory przeprowadzil naukowy eksperyment. Trzepal w pokoju dywan a pozniej zdjecia. Na zadnym z nich nie znalazl orba. Jesli chodzi o zdjecia pod woda to tam profesonalisci prezentuja zjawisko w calej okazalosci. Wiec teoria o refleksach od pylku kurzu odpada. Jesli dobrze pamietam, orby podczas eksperymentu przenikaly do pojemnika z proznia.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 23:59 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@George,

Warto by było mieć jakieś źródła z netu z tych doświadczeń. Ja akurat mam kilka swoich zdjęć, gdzie koło mnie roi się od orbsów w biały dzień w pociągu, a na jednym zdjęciu koło mnie przeleciał rods.

Dla mnie to nie nowina, że coś istnieje, ale chodzi o obiektywne kwestie, czym są te obiekty. W przypadku rods to akurat wyjaśnienie jest udokumentowane długością czasu naświetlania lustrzanką, ale z orbsami to trochę inna bajka.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 15:37 | ocena: + 1

George | Gość

@promagna, obawiam sie, ze nie dysponujemy narzedziami pozwalajacymi badac orby (ew. orbsy) poniewaz nie jest to zjawisko czysto fizyczne. Raczej. W przypadku rodsow zupelnie sie nie zgadzam poniewaz, istnieja zdjecia rodsow kilkunastometrowych i do tego z wypustkami. Fundacja prezentowala kiedys film z zawadiackimi popisami roda (rods to liczba mnoga od rod.) a wiec z defektem zdjecia nie ma to nic wspolnego. Osobiscie dopuszczam istnienie w atmosferze niebiologicznych form zycia. To, ze do tej pory nie przykulismy zadnego do lozka i nie potraktowalismy chemia i skalpelem wcale nie oznacza ze to zjawisko jest nierealne. My, ludzie postrzegamy jedynie jakis tam procent rzeczywistosci potrzebnej do przetrwania. Pszczola postrzega inny zakres, jaszczurka rowniez. Powtrarzalem juz wielokrotnie, w przestrzeni jest tlok jak na bazarze Rozyckiego, tylko trzeba polowac.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 sie 2017 17:03 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@George,

Orbs to zjawisko jak najbardziej fizyczne. Daje się uwiecznić na fotografiach.

A zauważyłeś, że struktura zewnętrzna tych kulek (sfer) ma charakter dość skomplikowanych brył platońskich z liniami równoleżnikowymi? Nawet jest jedno zdjęcie na FN, gdzie widać wyraźnie dziurę na wylot w tej sferze.

http://bankfotek.pl/image/2091039

http://3.bp.blogspot.com/_4A9r9yKkkNs/SamPMH3DDSI/AAAAAAAACQg/bdv0Ry-sasU/s400/Orbs-Ramtha.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0c/2a/dd/0c2add1add806a00085d01144a0dbbb8.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/e5/ca/c6/e5cac6221f4ff82fb89874211d1de1f5.jpg

Orby mają również strukturę wewnętrzną

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/3c/5a/23/3c5a234005a2f82c402751f8c108cc91--ghost-adventures-paranormal.jpg

https://planetdove.files.wordpress.com/2010/10/fairy-7563-detail-orb-huge-june-1-2010-edit.jpg

To nie do końca jest tylko energia, jak niektórzy twierdzą. Podobnie wyglądają galaretowate meduzy w wodzie. Są na półprzeźroczyste.

Np. tutaj widać jakieś zakłócenia w strukturze od wibracji

http://www.transkom.at/orbs_dd.jpg

http://www.raisingmyvibrations.com/uploads/1/7/1/6/17161180/880293_orig.jpg


Dla porównania proszę zobacz jak wyglądają pyłki i wirusy pod mikroskopem.


pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 sie 2017 19:13 | brak oceny

Faust | Załogant

@promagna, Tylko jak może być fizyczne jeśli przelatują przez ludzi i nawet tego nie odczuwamy? Wg mnie to zagęszczona intencjonalnie energia, nawet duchy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 sie 2017 08:54 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Faust,

Energia jaką znamy też jest fizyczna i może przechodzić przez ściany i ludzi, jest to tylko kwestia częstotliwości fali.

Jaką masz pewność, że orbsy przelatują przez ludzi?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 7 sie 2017 19:39 | ocena: + 4

Ratsmol | Gość

Bardzo ciekawi mnie temat orbs. Możecie podać wskazówki jak je "wywołać"? Chciałbym poeksperymentować. Jakaś muzyka? "Rytuały"? Szczególne przedmioty?
Co mnie ciekawi: zajmuję się 10lat fotografią i od 2 ślubami. Zawsze zwracam uwagę na wszelkie "niepożądane" obiekty na zdjęciach i niestety nie udało mi się złapać orbsa. Mimo że ślub to chyba okazja ku temu dobra, a zdjęć wykonuję jednorazowo około 2 tys. Co w sezonie daje pokaźny materiał.
Za to z fotografią mam dwie ciekawe historie. Jak znajdę chęci to je do Was napiszę :)

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 22:50 | brak oceny

George | Gość

@Ratsmol, rob zdjecia z blyskiem - tu i tam na chybil trafil. Zawsze cos ustrzelisz. Najlepiej poznym wieczorem. W miescie, parku, gdziekolwiek. Jest tego cale multum.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 sie 2017 15:32 | brak oceny

Toni | Gość

@Ratsmol, Wystarczy je o to poprosić w myślach - tak jeden fotograf robi zdjecia orbsów.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 7 sie 2017 16:33 | ocena: + 3

George | Gość

Interesuje mnie czym jest obiekt przypominajacy puszke piwa u podstawy piramidy? I jeszcze jedna uwaga. Osobiscie uwazam, ze mantra recytowana lub spiewana przez uczestnikow spotkania moze miec lepszy skutek niz ta odtwarzana. Poza tym, poniewaz rozne mantry reprezenuja odmienne energie, ciekawym byo by rejestrowac kule przy zmieniajacej sie mantrze. Niezaleznie od tego osobiscie uwazam, ze sila mantry zalezy od intencji recytujacych. Z pewnoscia taka szlachetna intencja bylo by oczyszczanie i uzdrawianie srodowiska w najblizszym otoczeniu spotkania recytujac mantre Kalaczakry.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 06:35 | brak oceny

NAUTILUS | Mostek Kapitański

@George, Przedmiot w kształcie "puszki" to urządzenie. Głośnik przekazujący dźwięk via bluetooh wraz z możliwością emitowania dowolnej barwy światła. Pzdr. FN

Wt, 8 sie 2017 11:50 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@George, Co do mantr - masz rację. Ale te nieszczęsne urojone orbsy...Tyle jest niepoznanego, a wy czepiliście się zwykłych kiksów fotograficznych.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 sie 2017 17:23 | ocena: + 4

George | Gość

@dziad_Jag, to nie takie proste. Problem polega na tym, ze kliksy z moich zbiorow poruszaja sie po trajektriach i maja widoczna, wewnetrzna strukture. No i pytanie dlaczego reaguja na dzwiek z mantry czy ksztalt piramidy? Nie twierdze, ze to kule-szpiegule ale skoro Fundacja sie nimi zamuje, to smiem twierdzic, ze nie wiemy co to jest. Gdybysmy byli pewni ze to dywersja, polegajaca na rozpylaniu baniek mydlanych nie bylo by przy tym zabawy. A tak uruchaiamy troche fantazji i jest ciekawie, a ze prawdopodobnie nie znajdziemy zadawalajacej wszystkich odpowiedzi to calkiem inna sprawa. A co to sa kliksy o ktorych wspominasz? Refleksy swietlne?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 sie 2017 11:47 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@George, To że fundacja się zajmuje, to żaden dowód. Gdy czytam niektóre wypowiedzi, to mam wrażenie że podróże w czasie jednak istnieją! Istne średniowiecze. To czym zajmuje się fundacja to istny śmietnik. Przydał by się tu jakiś Sherlock Holmes i odcedził prawdziwe zjawiska od ciemnogrodu. Zobacz...Chociażby zjawisko tzw. samozapłonu. Zjawisko realne jak byk. Ileś tam trupów. No i co? Cisza. Poltergeisty. Udokumentowanych zjawisk multum. I co? Cisza. Natomiast namiętne zajmowanie się felerami fotograficznymi. Tysiące postów. Szukanie na siłę UFO-ków. Czy poza majaczeniem spragnionych rozgłosu patałachów jest chociaż jeden dowód? Dlaczego nikt z tych "wziętych" nie podpiepszył szarakom widelca, albo czego oni tam używają? Byłby dowód jak byk. Zamiast tego mamy słowa i wątpliwe fotografie. Ale postów tysiące. Itd.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... Witam. Odnośnie artykułu 'SKY WRITING' to inne ,ale znaki pisane na niebie były widoczne i nad Polską. Było to ok. 1972-75r. Na pewno były widoczne na Lubelszczyźnie,na pewno w niedzielę i było to opisane w poniedziałkowym dzienniku (Sztandar Ludu lub podobny tytuł). W tytule artykułu było coś o 'kryształkach lodu' które utworzyły takie znaki. Nie mogę odszukać w archiwach tego artykułu. Na pewno było też zdjęcie tego zjawiska. Może Fundacja ma większe możliwości poszukiwawcze...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 10 gru 2017 11:45 | Świadek obserwował przelot dziwnego, dyskoidalnego obiektu po nocnym niebie nad San Antonio (USA, Texas). Miało to miejsce 10 grudnia 2017 roku.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.