Dziś jest:
Czwartek, 21 czerwca 2018

"Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie o niej mamy."
Seneka Młodszy

Komentarze: 7
Wyświetleń: 5670x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 sie 2017 06:59   
Autor: FN, źródło: FN   

INTRYGUJĄCY FILM NAGRANY PODCZAS GASZENIA WIEŻOWCA W LONDYNIE

Pożar wieżowca Grenfell Tower w Londynie wybuchł 14 czerwca 2017  w dzielnicy North Kensington. Pierwsze zgłoszenie o pożarze odebrano o godzinie 0:54 czasu brytyjskiego - ogień błyskawicznie zajął wszystkie piętra budynku. Zginęło ponad 80 osób.


Okazuje się, że w trakcie operacji gaszenia budynku został zarejestrowany obiekt UFO, o czym informowali nas czytelnicy serwisu FN. Faktycznie - film jest bardzo ciekawy.

 

Dzień dobry! Wczoraj (18.06.2017) oglądając około godziny 10 telewizje. Na programie stacji TVN były migawki z tragicznego pożaru wieżowca w Londynie. Gdy kamera pokazała strażaków, którzy dogaszali zgliszcza widać było obiekt w tle. Wydaje mi się że nie był to samolot ani helikopter.

=============


From: Andrzej [dane do wiad. FN]
Sent: Sunday, June 18, 2017 1:51 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO W TVN
Importance: High

Witam Fundację.
Dziś rano w TVN 24 widziałem fragment filmu z gaszenia pożaru w Londynie i znalazłem go na YT. W tle za strażakami leci sobie COŚ…Pozdrawiam
 
[dane do wiad. FN]
 

 

Tu także jedna ważna uwaga - dostajemy bardzo dużo linków do materiałów wideo zamieszczonych w serwisach typu youtube. Wszystkie oczywiście katalogujemy, choć trudno je oczywiście weryfikować. Najciekawsze także staramy się pokazywać w serwisie, jak chociażby ten pokazujący dwa obiekty UFO nad Jerozolimą obserwowane 1 stycznia 2017.

Na początku sierpnia można było zobaczyć ciekawą formację złożoną z wielu obiektów nad Phoenix (USA).


Poniżej nagranie wideo tej manifestacji.

Kolejny ciekawy film pochodzi z Kolorado (USA). Nagranie pojawiło się na facebooku.

 

 

Na pokładzie okrętu Nautilus powstaje krótki raport o UFO. Byliśmy czytelnikom serwisu FN winni to od dawna – wybraliśmy dosłownie kilka „historii związanych z UFO”, które trafiły na pokład okrętu Nautilus w ostatnich dniach, tygodniach czy miesiącach. Nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich materiałów, gdyż taki tekst musiałby swoją objętością przekroczyć możliwości serwisu. Po publikacji materiały trafiają natychmiast do naszego Archiwum FN. Idzie to ciężko przez wakacyjne wyjazdy naszej ekipy, ale... widać już światełko w tunelu. W przygotowywanej publikacji będzie sporo filmów przysłanych przez czytelników serwisu.

Na samym początku jesteśmy winni jedną uwagę – cała machina FN jest pomyślana w taki sposób, że zaczynamy działać (sprawdzać, jechać na miejsce, rozmawiać ze świadkami itp.) tylko w wypadku pojawienia się czegoś, co my nazywamy „mega- historią”. Nie jesteśmy w stanie w ten sposób analizować każdego sygnału związanego z tym fantastycznym fenomenem jakim jest UFO, który to sygnał (relacja, zdjęcia, filmy itp.) trafia do FN. Powód? Nie ma fizycznych możliwości, aby tak robić, nie ma także nikt dostatecznie dużo czasu – koncentrujemy się tylko na największych historiach. I może tylko jeden przykład, co dla nas oznacza sformułowanie "największa historia".

Taka właśnie sprawa pojawiła się w tym roku i została zgłoszona przez czytelnika naszego serwisu (daleką rodzinę autora zdjęć, który był pod ich wrażeniem i nas o ich istnieniu zawiadomił), ale całość nagranych przez nas materiałów związanych z tym przypadkiem „kontaktu z UFO” trafi do oddzielnej publikacji. Na razie możemy pokazać tylko jedno zdjęcie (jest ich więcej!) pojazdu UFO (wykadrowany fragment oryginalnej fotografii), a szczegółowy opis pojawi się w oddzielnej publikacji. Nagraliśmy rozmowy ze świadkiem i jego rodziną. W obawie przed reakcją sąsiadów i znajomych cała rodzina poprosiła nas o zmianę głosu z ich wypowiedzi na programie montażowym i nie pokazywanie wizerunku.

Co to oznacza dla nas? Niestety trochę więcej pracy, ale sprawa - możecie nam wierzyć! - jest warta najwyższego wysiłku.


I jeszcze małe przypomnienie - osoby śledzące pokład okrętu Nautilus dobrze wiedzą, że bieżące obserwacje, zdjęcia czy filmy z UFO trafiają do różnych miejsc, ale najwięcej aktualnych rzeczy umieszczamy w naszym serwisie poświęconemu tylko i wyłącznie zjawisku Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, czyli www.emilcin.com

Komentarze: 7
Wyświetleń: 5670x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 sie 2017 06:59   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 20 wrz 2017 20:48 | brak oceny

kasiask | Załogant

Ostatnimi czasy coraz częściej jest widoczna manifestacja UFO.Jeżeli się nie mylę to chyba do ten pory z tak wzmożonej aktywności nie zaobserwowano.Zdjęcie rewrlacyjne.

Pt, 1 wrz 2017 10:02 | ocena: + 2

Jej | Gość

W tym budynku żyło podobno 400-500 osób. Te niby 80 ofiar, to kit. Uważam, że takie wydarzenia to ofiara złożona fałszywym bogom z kosmosu. Coś się żywi ludzkim cierpieniem, a spalenie kilkuset osób na raz musiało wyzwolić silny ładunek specyficznej energii.

Pon, 21 sie 2017 19:30 | ocena: + 7

Freeone | Gość

Budynek w Londynie się nie zawalił tak jak WTC ?
Jeśli chodzi o ufo moje zdanie jest takie że to pojazdy z przyszłości,niestety nie pozwalają cofnąć ludzi w czasie.Wysłają obiekty z kamerami do ważnych zdarzeń historycznych lub w celu rozwiązania zagadek z przeszłości.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 wrz 2017 09:58 | ocena: + 2

Jej | Gość

@Freeone, nie zawalił się, bo nie był zrobiony z żelbetonu i stali. Wcześniej nie były w nim robione po tajniaku "prace budowlane" ani nie miał śladów użycia termitu. Jak wiadomo, stal pali się jak drewno, a żelbeton ma nie większą wytrzymałość niż karton mleka, dlatego właśnie wieże WTC się zawaliły + jeszcze jeden mniejszy budynek z kompleksu, który na widok lecących wież tak się załamał psychicznie, że poleciał w dół, jakby grunt pod nim wyparował. Nie ma w tym nic dziwnego :]

Pon, 21 sie 2017 18:47 | ocena: + 5

Miśku | Gość

Te obiekty w kolorado to przelot ptaków . Nagranie z Londynu wydaje się wiarygodne .

Pon, 21 sie 2017 18:41 | ocena: + 7

Faust | Załogant

Jeśli pojawiło się UFO podczas tamtego zdarzenia może to oznaczać, że sytuacja miała charakter przełomowego wydarzenia historycznego.

Pon, 21 sie 2017 14:11 | ocena: + 8

Rimobul | Załogant

Jeśli nie jest to kolejny FAKE to super ujęcie... ja tylko żałuję, że nigdy sam niczego nie wdziałem ani nie uwieczniłem tj. mam na myśli UFO.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Ostatnie miesiące przyniosły falę fantastycznie ciekawych informacji związanych ze zjawiskiem UFO z terenu Polski. Kilka z nich zaprezentujemy w LIVE-STREAM z pokładu okrętu Nautilus. Rejs rozpocznie się już 2 lipca o godzinie 20.00 Zapraszamy!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

LIST OD ŚWIADKA OBSERWACJI UFO ... [...] Dziękuję za umieszczenie mojej relacji. Jesteśmy z mężem pasjonatami tego tematu i niejednokrotnie byliśmy świadkami dziwnych zjawisk na niebie. Zapewne nie jest bez znaczenia miejsce w którym mieszkamy- ok 50 km od lotniska w Powidzu. Dodam też że nie jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o astronomię ponieważ z wykształcenia jestem fizykiem.  Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 19 cze 2018 08:02 | Na razie zgłosił się do nas jeden świadek tego zdarzenia - mieszkanka miejscowości Świecie. Był 16 czerwca 2018 roku, godzina-  jak ocenia świadek - 23.15, kiedy nagle na niebie zauważyła grupę dziwnych dziesięciu obiektów o złotej barwie, która tworzyła na niebie formację w kształcie łuku. Czekamy na kolejnych świadków! Więcej na temat obserwacji w dziale RELACJE w serwisie ufologicznym FN, czyli www.emilcin.com  .... .... .... .... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 czerwca 2018 | Ostatnio mój znajomy zapytał mnie, jakie mam hobby. Po chwili namysłu odpowiedziałem, że pasjonuje mnie znajdowanie odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie może sobie postawić kiedykolwiek człowiek. Kolega pokręcił tylko głową z niedowierzaniem i był bardzo zdziwiony, jak można tak „tracić czas na bzdury”…

czytaj dalej

FILM FN

OBSERWACJA UFO NAD MIEJSCOWOŚCIĄ ŚWIECIE - 16 czerwca 2018, godzina 23:15

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.