Dziś jest:
Piątek, 20 października 2017

Wiele istnieje dróg, przy pomocy których Bóg otoczyć nas może samotnością i przywieść ku nam samym.
/Hermann Hesse — Demian » Emil Sinclair (Rozdział czwarty, Beatrice)/

Komentarze: 13
Wyświetleń: 4335x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 paź 2017 06:30   
Autor: FN, źródło: FN   

NOWY ŚWIADEK W SPRAWIE INCYDENTU W ROSWELL

Wydarzenia w Roswell w 1947 są od wielu lat „w centrum uwagi” Fundacji Nautilus. Podczas pobytu Fundacji Nautilus w Roswell w 2011 odwiedziliśmy wszystkie najważniejsze miejsca dla historii z 2 lipca 1947 roku, kiedy to miało dojść do katastrofy latającego spodka. Wiele osób uważa, że takie wydarzenie jest zupełnie nieprawdopodobne i jest jedynie legendą. Wiele jednak przemawia za tym, że historia z Roswell wydarzyła się naprawdę. Oto nasza rozmowa nagrana z badaczem UFO z Roswell, EJ Wilsonem. Nagranie zostało zrealizowane dokładnie na terenie dawnej Bazy Wojskowej w Roswell, do której miano rzekomo przewieźć ciała obcych istot.

 Właśnie pojawił się nowy wątek dotyczący tamtego incydentu. Od dawna znamy film z Charlesem Forgusem, zastępcą szeryfa Big Springs w hrabstwie Howard, w Teksasie. Twierdzi on, że razem ze starszym bratem widzieli miejsce katastrofy UFO w Roswell w lipcu 1947 roku.Charles Forgus opisał szczegółowo, jak zobaczył zdemontowany latający spodek i martwe obce istoty.Brytyjski badacz UFO (i nasz dobry znajomy) Philip Mantle opisał całą sprawę i jest przekonany, że Forgus mówi prawdę.  Forgus znał bardzo dokładnie szczegóły wydarzeń z lipca 1947, których nie byłby w stanie „tak po prostu wymyśleć”. Zgadzały się one z informacjami uzyskanymi z zupełnie innych źródeł, do których Forgus nie byłby w stanie dotrzeć.
Dostaliśmy wiadomość od naszych amerykańskich kolegów zajmujących się UFO. Za kilka tygodni planują demonstrację przed Kongresem Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie w sprawie ujawnienia wiedzy o zjawisku UFO, którą posiada amerykańska armia. Podobne manifestacje już miały miejsce.


Zostaliśmy zaproszeni na to wydarzenie, ale ze względu na brak czasu nie będziemy mogli zjawić się w Waszyngtonie, choć będziemy „duchowo” wspierać manifestujących. Relacja będzie także opublikowana w naszym serwisie. Czy ta demonstracja przyniesie efekt? Oczywiście żaden, ale trzeba takie rzeczy robić, aby informacja o tym, że "nie jesteśmy sami" przebiła się przez media. Stąd "szacunek" dla naszych kolegów za determinację! ;)


Na koniec jeszcze materiał wideo o wydarzeniu w Roswell dla tych, którzy nie znają opisu tego, co miało mieć miejsce w Roswell w 1947.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 4335x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 paź 2017 06:30   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 18 paź 2017 19:11 | ocena: + 1

ddd | Gość

UFO istnieje, a rząd USA ukrywa prawdę – mówią byli agenci i wojskowi.

W Stanach powstała organizacja "To the Stars Academy" skupiająca byłych agentów specsłużb i wysokich rangą wojskowych, którzy na własne oczy widzieli dowody na istnienie UFO i obecność Obcych na Ziemi. Wiedzą tą chcą podzielić się z obywatelami, którzy od lat są w tej sprawie okłamywani przez rząd – mówi koordynujący to przedsięwzięcie Tom DeLonge.

Luis Elizondo – jeden z członków projektu, twierdzi, że do niedawna pracował w jednostce zajmującej się śledzeniem UFO, jaka mieści się w Pentagonie.

Pod koniec 2016 r. portal WikiLeaks opublikował przechwyconą przez hakerów korespondencję DeLonge’a z Johnem Podestą – byłym kierownikiem kadr Białego Domu za Billa Clintona i późniejszym szefem kampanii prezydenckiej jego żony, prywatnie pasjonatem UFO i zwolennikiem odtajnienia informacji na ten temat. W e-mailach Delonge ujawnił personalia swoich informatorów, wśród których znajdowali się m.in. kierownik laboratorium w bazie lotniczej Wright-Patterson oraz inni wysokiej rangi wojskowi.

"Choć za ujawnienie tych informacji wiele osób poniosło poważne konsekwencje, udowodniło to, że Tom nie kłamał" – pisała Leslie Kean, nowojorska dziennikarka, która od lat poszukuje prawdy o UFO.

:-)

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 paź 2017 12:24 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

Może zamiast wierzyć w amerykańskie bujdy weźmiecie pod uwagę, że żaden latający spodek innej cywilizacji na pewno nigdy nie uległ awarii! Jeśli zwykły ziemski Rolls Royce ma nieskończoną gwarancję i służy wielu ludziom już w trzecim pokoleniu bez żadnej awarii, to jakim cudem może się zepsuć latający spodek cywilizacji starszej tysiące lat? Po drugie, opisywane spodki są ZA MAŁE na obiekty załogowe. Mogą to być najwyżej bezzałogowe sondy. Niestety temat UFO dostał się w ręce maniaków, hochsztaplerów, dziennikarzy, paranoików, itp analfabetów technicznych. Najgorsi są maniacy! Przypominają te babcie z gatunku Maryja zawsze dziewica. Jeśli je spytać czy MB urodziła Jezusa uchem, dostają furii i wymyślają ci od ateistów.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 paź 2017 20:49 | ocena: -10

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pt, 6 paź 2017 22:16 | ocena: -8

Piotrek | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pt, 6 paź 2017 20:14 | ocena: + 11

Rimobul | Załogant

Kwestia Roswell jest jednak dwuznaczna. Z jednej strony informacja radiowa o katastrofie na podstawie relacji majora lotnictwa z bazy wojskowej chwilę po zdarzeniu, a dzień później "dementi" tak głupie jak tylko sobie można tylko to wyobrazić. To jest stwierdzenie, że major lotnictwa wojskowego w czynnej służbie, weteran II wojny światowej pomylił dyskoidalny obiekt zbudowany z czegoś co przypominało aluminium (choć raczej tym nie było gdyż posiadało tzw. "pamięć" pierwotnego kształtu) z... balonem meteorologicznym. To tak jakby mechanik samochodowy mający 15 lat doświadczenia w zawodzie pomylił silnik osobowego auta z jego tylnym reflektorem albo kardiolog ludzkie serce z guzikiem od koszuli. Głupszego wytłumaczenia być nie mogło. Na pewno w 1947 roku w Roswell wydarzyło się coś absolutnie zaskakującego i dotykającego sfery "nieznanego", niemniej dzisiejsi świadkowie są mówiąc oględnie mało wiarygodni. Oczywiście trzeba też jasno powiedzieć, iż USA nigdy (przynajmniej za naszego bytu w tym astralu) do tego się nie przyznają tj. nie podadzą prawdziwej informacji co naprawdę się tam wtedy wydarzyło...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 paź 2017 17:59 | ocena: + 4

Usagi.yojimbo | Gość

@dziad_Jag, durny tekst. Weź sobie zatem... nie wiem może kawałek wykładziny z Beinga albo jakaś inna absurdalna rzecz z niego pochodząca i zapytaj czy ta maszyna "zrobiona z takiego czegoś ma latać " ? Sadzisz ze to jedyny materiał z którego mógł by być zrobiony taki pojazd?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 paź 2017 19:43 | ocena: + 3

Zxc | Gość

@Usagi.yojimbo,

Komentarz dziad_Jag jest nielogiczny także z innego powodu: Skąd wiadomo, że wojsko pokazało prawdziwe szczątki? Zdjęcia mogą być autentyczne, ale czy fragmenty tego co spadło też? ;)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 paź 2017 16:12 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

@Zxc, Stara zagrywka UFO-maniaków. Jak wam coś nie pasuje - to oczywiście włącza się teoria spiskowa.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 paź 2017 20:42 | ocena: -2

dziad_Jag | Gość

@Usagi.yojimbo, Co? Zaprzeczysz, że minęło siedemdziesiąt lat?! Ten facet robił babki z piasku w bazie lotniczej?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 paź 2017 12:11 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.
Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UWAGA CZYTELNICY SERWISU! ... Koniecznie zalogujcie się do systemu i odwiedźcie KAJUTĘ ZAŁOGI ... W dziale WIADOMOŚCI Z PROJEKTU MESSING jest bardzo ważny apel FN o pomoc w szukaniu materiałów na temat życia Wolfa Messinga. Polecamy także wizytę w naszym serwisie, w którym będzie coraz więcej fascynujących wiadomości - zapamiętajcie i zapiszcie jego adres ... www.messing.org.pl     ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 09:44 | W środę 18 października nad Prószkowem koło Opola świadkowie widzieli dziwne zachowanie dwóch jasnych punktów na niebie. Więcej w serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

DEZYDERATA - ten tekst pomógł wielu ludziom znaleźć spokój ducha...

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.