Dziś jest:
Poniedziałek, 20 listopada 2017

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości" J. Cocteau

Komentarze: 25
Wyświetleń: 12638x | Ocen: 32

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 29 paź 2017 16:11   
Autor: FN, źródło: Fundacja Gaja   

MUMIE OBCYCH ISTOT Z NAZCA – EKSPERTYZY POTWIERDZAJĄ PRAWDZIWOŚĆ TEJ HISTORII

O tej sprawie pisaliśmy bardzo mało, bo w pierwszej chwili informacje wydawały się trochę zbyt szokujące, aby mogły być prawdziwe... Dziś jednak wiemy więcej, gdyż na pokład okrętu Nautilus trafiły wyniki badań. Wszystko wskazuje na to, że w sposób jednoznaczny można wykluczyć fałszerstwo związane z lalkami, manekinami itp. W grę wchodzą już tylko dwie hipotezy:

  1. Są to ciała obcych istot, które nie były ludźmi
  2. Są to ciała ludzi zamieszkujących te tereny, które było na skutek chorób bardzo dziwnie zdeformowane

W tej sytuacji postanowiliśmy opisać wszystko w serwisie FN. Zacznijmy w takim razie od początku.

To miejsce znają wszyscy - krypta z ciałami istot znajduje się w pobliżu słynnych „znaków na Płaskowyżu Nazca” w Peru w Ameryce Południowej.


Dokładna lokalizacja jest utrzymywana w tajemnicy. Wiadomo tylko tyle, że miejsce to znaleziono na początku 2016 i jest położone w pobliżu Pacyfiku. Mieszkający w Peru G. Paul Rocneros Fernandez zapewnił, że osoby które znalazły kryptę z dziwnymi ciałami nie były „złodziejami grobów”, ale przypadkowymi turystami, których uwagę zwróciła przysypana częściowo piaskiem kamienna pokrywa. Po odkopaniu niej oczom świadków ukazał się tunel prowadzący w głąb do krypty z ciałami istot.


Nie wiadomo, ile jest mumii. Na razie ujawniono, że co najmniej sześć. Początkowo naukowcy zakładali, że są to zwykłe ciała miejscowych szczepów Indian, ale było kilka zastanawiających szczegółów. Postacie miały niesłychanie długie trzy palce u rąk i mocno odbiegające od ludzkich kształty czaszek. Różniły się między sobą także wielkością - trzy były wielkością zbliżone do człowieka i trzy przypominające wymiarami dziecięce lalki.Kości tych istot wydawały się zlepione czymś w rodzaju cementu i na początku trudno było ocenić, czy mamy do czynienia z modelami sztucznie stworzonymi przez człowieka czy prawdziwymi szkieletami żywych istot.Brano pod uwagę możliwość, że jakaś grupa fałszerzy połączyła zwierzęce szkielety ze szczątkami kości małych dzieci w ten sposób tworząc tak dziwne mumie. Wszystko miały rozstrzygnąć testy DNA.

Meksykański dziennikarz, zajmujący się tematyką UFO Jaime Mussan przyjechał do Peru i zaoferował pomoc w znalezieniu zespołu naukowców, który sprawdzi dokładnie wiek mumie i jednoznacznie oceni, czy są one prawdziwe.


Wszystkie mumie trafiły do Instytutu Inkarri w Cuzco, gdzie rozpoczęto proces ich badanie. Do grupy ekspertów badających prawdziwość mumii obcych z Peru, dołączył dr Edson Vivanco. Badacz sprawdził czy szkielety są złożone z ludzkich tkanek. W rozmowie z brytyjskim ufologiem Stevem Meera powiedział, że szczątki poddano badaniom DNA i tylko jedna mumia „okazała się człowiekiem”. W dwóch pozostałych przypadkach wynik był „niejednoznaczny”.


Vivanco jest jednak przekonany, że szczątki należą do „obcej rasy” o czym ma świadczyć m.in. ich układ kostny. Zaznaczył przy tym, że jego zespołowi zależy na odkryciu prawdy

Jeżeli to oszustwo, pierwsi o nim poinformujemy – mówił.

I wtedy nastąpił przełom. Analizy mumii podjął się rosyjski uczony Dr Konstantin Korotkov z Uniwersytetu w Petersburgu (Rosja).


Zbadał on wszystkie mumie prześwietlając je promieniami rentgena, a także badając ich próbki analizą węgla C14. Okazało się, że wszystkie mają DNA bardzo zbliżone do ludzkiego. Wykluczono, że są to szkielety szympansów czy innych zwierząt. Określono także w przybliżeniu ich wiek na ok. 1740 lat.


Dr Korotkov zajął się najpierw szkieletem istoty płci żeńskiej, który nazwano imieniem Maria. Sprawdzono, czy jej długie palce nie były wynikiem użycia jakieś technologii. Okazało się, że to część prawdziwego układu kostnego ciała jakiegoś kiedyś żywego organizmu.

- Wykluczyliśmy wszelkie hipotezy o użyciu papieru lub innych materiałów do wytworzenia tych mumii. Okazało się, że są prawdziwe i są oparte o ten sam DNA – oświadczył Dr Korotkov. Zbadano próbki ciała i okazało się, że są to szczątki jakiegoś humanoida. Miał on takie same narządy jak każdy człowiek, czyli serce, żołądek czy mózg.


Wtedy do badań dostarczono trzy nowe ciała humanoidów, które były bardzo małego wzrostu. Tym razem okazało się, że mają one zupełnie inne czaszki niż ludzie. Nazwano je „rodziną”, gdyż było to dwóch dorosłych osobników i jeden młodszy – wyraźnie mniejszy od pozostałej dwójki.


Znaleziono dobrze zachowany fragment skóry jednej z małych istot, która przypomina skórę węża.


Widać także bardzo trzy długie palce u każdej z rąk  z ogromnymi paznokciami.


Największe wrażenie robią jednak ich głowy z ogromnymi oczami i bardzo małymi otworami gębowymi. Wyglądem przypominają małe, szare istoty, które są często widywane przez uczestników Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO.

Z informacji, które udało się nam uzyskać z Fundacji Gaja wynika, że w tej chwili jest przekazanych do badań sześć mumii dziwnych istot. Na razie ustalono, jak powinny wyglądać żywe istoty. Zespół badający tę historię wykonał nawet film – animację komputerową. Poniżej prezentujemy screeny z tej animacji.


W tej chwili można powiedzieć, że w krypcie zostały znalezione dwie grupy istot. Jedna bardzo podobne do ludzkich (za wyjątkiem głów, stóp i rąk), a druga (mniejsze istoty) zupełnie odbiegająca od tego, co można nazwać „ludzką rasą”.

Badania trwają, ale już teraz wiadomo, że w skład szkieletów wchodzą dwa pierwiastki nie występujące w żywych organizmach na Ziemi: stront i kadm.

- Jak one się dostały do tych szkieletów? Nie wiadomo – oświadczył dr Korotkov.


Sprawą zajmuje się Fundacja Gaja, która w sieci zamieszcza kolejne materiały z badań „mumii z Nazca”.

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 25
Wyświetleń: 12638x | Ocen: 32

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 29 paź 2017 16:11   
Autor: FN, źródło: Fundacja Gaja   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 3 lis 2017 20:10 | ocena: + 4

76Helena | Załogant

Wow..jeśli to wszystko prawda..szok.
Ciekawe odkrycie Może te istoty są jednym z wielu eksperymentów genetycznych "kosmicznych przodków"?
Zastanawia mnie ilość palców, to że jakoś mało"funkconalne" przynajmniej w naszym ziemskim środowisku.
Lub.. przybysze z innej planety, nie każda musi przypominać Ziemię-inna atmosfera, warunki klimatyczne to inny rodzaj "życia".
Ciekawe tez to jest, że ich pochowano, nie zniszczono cial..czyli kim byli dla ówczesnych ludzi, kto ich pogrzebał, jak zmarli?
Dużo pytań się nasuwa.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 1 lis 2017 20:43 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

Dłoń z pięcioczłonowym palcem? Były by to palce dość kiepskie manipulacyjnie, a już zupełnie beznadziejne siłowo. Natomiast świetnie by się nadawały do huśtania na gałęzi! Jeśli te stwory rzeczywiście pochodzą z kosmosu, to sądząc po dłoniach i czaszce są to odpowiedniki amerykańskich czepiaków, a więc małp. Zakładam oczywiście że nie jest to kit dziennikarski. Podobieństwo do tzw. szaraków - żadne. Szaraki wedle mego zdania to bioroboty hodowane na statku matce do eksploatacji napotkanych systemów gwiezdnych.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 paź 2017 10:43 | ocena: + 1

Margot7 | Załogant

@Aldona,
Wyczytalam chyba w nowej atlantydzie, ze u jednego znalezli jajka
Jajka jak kurze, nie jak meskie ;-)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 lis 2017 12:11 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Margot7, No to ewidentne fałszerstwo! W epoce Nazca kur w Ameryce nie było!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 lis 2017 12:13 | brak oceny

Margot7 | Załogant

@dziad_Jag,
:-D

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 21:15 | ocena: + 6

Aldona | Gość

ja bym chciała zwrócić uwagę że jeden ma w kroczu sporą wypukłość

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 lis 2017 20:08 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Aldona, Ach te kobity! Tylko wypukłości w kroczu ich interesują!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 20:28 | ocena: + 4

relatysta | Załogant

Zaiste ciekawy materiał, z potencjałem "rozwojowym".
Martwi mnie brak - kciuka, co sugerowało by brak możliwości wcześniejszego ewolucyjnego rozwoju istoty.
Raczej sugeruje stworzenie/zmanipulowanie efektu końcowego takiej Istoty.
Zwierzęta pozbawione przeciw chwytnego palca są upośledzone ewolucyjnie.
Czyli jednak eugenika kosmiczna.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 paź 2017 20:35 | brak oceny

George | Gość

@relatysta, no niekoniecznie. Trzema długimi, elastycznymi palcami można zdziałać wiele. Nie wiemy jak są zbudowane stawy tych istot. A co jeśli się zginają nie w jednej płaszczyźnie jak u nas ale np. w dwóch. To, że my mamy takie łapki a nie inne nie oznacza, że mamy monopol na doskonałość w kosmosie na konstrukcje stawów. Niezależnie od tego, ich wątła konstrukcja sugeruje, że raczej pracą fizyczną się nie parają więc palec przeciwstawny by im tylko przeszkadzał. Do nawigacji na panelu trzy paluchy spokojnie wystarczają, choć i to pewnie zbyt wiele skoro wystarczy sama dłoń i sprzężenie z umysłem. I na koniec, wcale nie wydaje mi się, że te istoty ewoluowały w sposób naturalny. Jaki to dla nich problem modyfikacja ciała w zależności od potrzeb. Byłbym ostrożny z przedwczesnymi osądami.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 1 lis 2017 11:25 | brak oceny

relatysta | Załogant

@George, " wcale nie wydaje mi się, że te istoty ewoluowały w sposób naturalny. Jaki to dla nich problem modyfikacja ciała w zależności od potrzeb."
O tym właśnie piszę - manipulacje eugeniczne w jakimś praktycznym celu.
Co nie zmienia to faktu że same z siebie nie mogły przejść cyklu ewolucyjnego.
Jeśli nie mogły ewoluować w sposób naturalny to jaki?
Zakładanie że na tym etapie rozwoju technicznego, o jakim myślimy, ich trzy palce w zupełności wystarczą nie zmienia problemu jak doszli do tego etapu, do tej techniki. Chyba że w ewolucyjnym rozwoju odrzuciły zbędny palec jak i innych parę członków...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 1 lis 2017 13:49 | brak oceny

George | Gość

@relatysta, w takim razie musiałem nie zrozumieć Twojego komentarza. Wychodzi na to że obaj wyraziliśmy podobną a nawet tą samą opinię. Przepraszam za to zamieszanie.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 18:42 | ocena: + 7

infinity_ | Gość

maja długie dłonie.... to by wskazywało że są przystosowani do duszenia , stąd nie cieszyłbym się specjalnie z tego znaleziska...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 09:13 | ocena: + 5

Margot7 | Załogant

Swietnie , ze tutaj pojawil sie artykol o tym, bo to naprawde fajny temat!

Jeszcze sobie mozna doczytac tutaj o tym :

http://nowaatlantyda.com/2017/08/28/trojpalczaste-mumie-z-pustyni-nazca-cz-3/

Bardzo jestem ciekawa czy nadal beda testowac, czy sprawa nagle ucichnie ...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 08:40 | ocena: + 3

Michał | Gość

Szkoda, że ONI nie chcą się z nami komunikować. Tylko działają w ukryciu.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 lis 2017 00:32 | brak oceny

Franek | Gość

@Michał,
Wyobraz sobie ze masz szecian 10x10x10cm z zrodlem energi na 100 lat.Jak to zmieniloby nasze zycie?Ogrzalbys dom,wychodowal warzywa,naladowalbys elektryczny pojazd.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 29 paź 2017 21:18 | ocena: + 18

Pineska | Załogant

Pewne za chwilę sprawa ucichnie jak zawsze.Wiekszosc zapomni,a wyniki schowają dla wtajemniczonych i tyle.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 29 paź 2017 20:54 | ocena: + 14

Artur Wdowiak | Gość

Co jest tak szokujacego w tych informacjach?...nie rozumie!!!! , to ze nie jestesmy sami we Wrzechswiecie nie powinno chyba juz nikogo szokowac!!! , czy programy dokumentalne na temat " Zdolnosci Nadprzy...." , przeciez kazdy czlowiek posiada takie zdolnosci , tyle ze jeszcze o tym nie wie!!! , kiedy w koncu bedzie mozna pisac o tym wszystkim jak o czyms naturalnym a nie ciagle cos udowadniac!!! , w jakim my Swiecie zyjemy!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 paź 2017 11:33 | brak oceny

zatopek | Gość

@Michał, A co mają ewentualne zdolności nadprzyrodzone ludzi do pozaziemskich form życia? Nawet gdyby część ludzi takowe posiadała to nie jest to żaden dowód na istnienie ET.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z komentarzy pod testami FN ... Po słowach Stantona T. Friedmana które przeczytałem zmroziło mi krew....u mnie po tym jak ,, ich'' zobaczyłem w życiu wydarzyła się nieprawdopodobna historia decydująca o całym moim życiu. Historia która wywróciła moje życie do góry nogami ( szczęśliwie oczywiście) a to i tak delikatne określenie. Fakt, czasami rozważałem , że to co mi się przydarzyło w życiu miało związek z tym , że zobaczyłem UFO ale mówiłem sobie wtedy, że niby w jaki sposób oni mogliby wpłynąć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 18 lis 2017 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.