Dziś jest:
Czwartek, 18 października 2018

'Podążaj za tym, który wie'
Wergiliusz

Komentarze: 18
Wyświetleń: 6504x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 lis 2017 07:11   
Autor: FN, źródło: FN   

PATRZ… TAM STOI ZMARŁY DZIADEK! MAMO, NAPRAWDĘ JEGO NIE WIDZISZ?!

Historia dzieje się praktycznie ‘tu i teraz’ w rodzinie mieszkającej na wsi, którą to rodzinę bardzo dobrze znamy. Dwa miesiące temu po ciężkiej chorobie zmarł starszy mężczyzna, który miał ‘ukochanego prawnuczka’. Po jego śmierci dosłownie kilka dni później mały 4-letni chłopczyk zaczął zachowywać się bardzo dziwnie. Zdumionym rodzicom powtarza, że on bardzo często ‘widzi dziadka’. A to dziadek stoi w oknie pustego domu ‘i macha do niego’, a to przychodzi do niego do pokoju, bawi się z nim i mówi:

- Jesteś dobry chłopiec!


Ostatnio doszło do niebywałego wydarzenia. W stodole zmarłego stał traktor, który z powodów bezpieczeństwa (lęk przed złodziejami) został przestawiony do innego gospodarstwa także należącego do rodziny. Następnego dnia chłopczyk przyszedł rano do rodziców i powiedział, że „przyszedł do niego dziadek i powiedział, że chce, aby traktor trafił z powrotem do jego stodoły”. Rodzina spełniła wolę ducha jeszcze tego samego dnia.


Nie dotyczy to wszystkich dzieci, ale nielicznych – przychodzą one na ziemię ze zwiększoną wrażliwością i darem, który miały „w krainie światła”, z której do nas dotarły. Widzą wszelkie duchy i niewidzialne byty budząc tym popłoch i zdumienie najbliższej rodziny.

Ot, dzieci fantazjują i tyle” – próbują bardzo często zbagatelizować sytuację rodzice, ale czasami bardzo trudno jest udawać, że nic się nie dzieje, kiedy sprawy zaczynają mieć dramatyczny obrót. Tak jest w przypadku, który opisał nasz czytelnik. Tu ważna uwaga – umiejętności widzenia duchów zanikają u dzieci w wieku 6-7 lat, kiedy przychodzi szkoła, nowe emocje itp. Tym razem dar postrzegania pozazmysłowego u dziecka może być silniejszy niż to się zwykle zdarza.

 

[...] Witam serdecznie. Zbierałem się do napisania wiadomości bardzo długo, zdaje sobie sprawę, iż są państwo bardzo zajęci i otrzymują państwo dużą ilość wiadomości z prośbą o pomoc. Jako długoletni załogant zdaje sobie także sprawę, iż sytuacje takie jak nasza nie są łatwe i nie ma, szybkiego lekarstwa w związku z tym prosiłbym tylko, o poradę w miarę państwa możliwości. Przejdę do sedna. Sprawa dotyczy mojego siostrzeńca.

Nie pisałem wcześniej, bo sytuacja była ciężką, ale znośna, ostatnio jednak siostrzeniec ma już 9 lat, zaczyna rozumieć co się dzieje i dochodzi do sytuacji gdzie nie może go siostra zostawić samego w domu np. idąc do sklepu 50 m na zakupy. Siostrzeńca odwiedzają jakieś postacie, że tak ich nazwę. Zaczęło się jednej nocy siostra, usłyszała wołanie dziecka i pobiegła do pokoju, zaznaczę, iż w tym czasie nie był chory.

Okazało się, że jest w jakimś transie, ma gorączkę lekką i patrzy w ścianę, wyglądał jak naćpany, sistra opowiadała, że był tez wystraszony. Opowiadał w trakcie transu, że w pokoju są jacyś panowie ubrani na czarno, nie widzi ich twarzy i patrzą się na niego. Oczywiście pierwsze myśli krążyły obok choroby lub snu i zwykłych przewidzeń związanych z tym stanem. Sytuacja zmieniła się, gdy po jakimś czasie znów przyszli, tym razem rozmawiali z siostrzeńcem.

Opowiadał on ze każą im się wyprowadzić z tego mieszkania, że muszą to zrobić jak najszybciej i że jak się zdecydują to oni im pomogą, siostrzeniec zaznaczał kilka razy i bardzo stanowczo że oni są "dobrzy" i chcą pomoc. Takie sytuacje były do zniesienia, lecz to, co wydarzyło się pewnego razu, załamało cały spokój mojej siostry i całej rodziny, mianowicie nad ranem siostrzeniec wpada, z histerycznym płaczem do pokoju siostry krzycząc "dlaczego nie przyszłaś jak cię wolałem, dlaczego mi nie pomogłaś" po powolnym uspokojeniu dziecka udało jej się dowiedzieć, iż miał znów wizytę jednak tylko 1 pana. Pan ten spowodował u niego paraliż senny, siostrzeniec był całkowicie świadomy tego, co widzi, słyszy, czuje, jednak nie mógł wydobyć z siebie głosu, a raczej krzyczał, ale nie było go słychać. Jak wspomniałem poprzedni "goście" byli dobrzy, jednak jak twierdzi siostrzeniec, ten pan był ewidentnie zły. Mówił, że chciał zrobić mu krzywdę.

Dziwne jest też to, że podczas transu, siostrzeniec ma otwarte oczy i patrzy prosto w oczy mojej siostry, łapie ja za głowę przyciąga na odległość ok. 10 cm tak by mieć jej oczy naprzeciw swoich i wodzi rękoma nad jej głową i wokoło twarzy tak jak by sprawdzał coś lub coś widział, ma wtedy mętny wzrok, trwa to ok. 5-15 min a cały trans do kilku godzin. Wszystkich odwiedzin było już kilkanaście, ostatnio się nasilają.

Siostra nie wie co ma robić. My też nie wiemy. Kiedyś pomogła im w innej sprawie wioskowa "szeptucha" ale ona już nie żyje. Bardzo proszę o poradę, oczywiście jeśli są państwo w stanie jakiejś udzielić.

[Dane do wiadomości FN]

Ps. kiedyś nie wierzyliśmy w takie sprawy, do czasu gdy w naszym rodzinnym domu zaczął odwiedzać nas duch. Dziś wiemy prawdopodobnie kto to był, mamę doprowadził do stanu przedzawałowego, ojciec do dziś o tym nie mówi a rodzina bała się nas odwiedzać po tym jak zobaczyli pewne sytuacje. Nie wiążemy tych spraw ze sobą. Pozdrawiam serdecznie.

 

Jesteśmy w kontakcie z naszym czytelnikiem i będziemy uważnie monitorować sytuację tego dziecka. Na koniec tego krótkiego wpisu apel:

Drodzy Państwo,

Nigdy, przenigdy nie urządzajcie żadnych „seansów z wywoływaniem duchów”. Jest to bowiem igranie z ogniem w pomieszczeniu, gdzie stoją beczki prochu. Wystarczy bowiem, że ktoś z uczestników zabawy faktycznie ma dar medialny i wtedy sytuacja przypomina „otwarcie na oścież drzwi do domu i zaproszenia do środka każdego, kto jest w pobliżu”. Niestety w pobliżu bardzo często jest niewidzialne zło, które korzysta z zaproszenia i… potem jest już bardzo źle.

Specjalnie na potrzeby tej publikacji umieściliśmy historię z naszego Archiwum Wideo FN o sytuacji z USA, kiedy to w restauracji regularnie urządzano seanse spirytystyczne. To, co się wydarzyło potem, jest typową sytuacją związaną z konsekwencjami „otwierania drzwi i zaproszenia do środka” – to trzeba przypominać non-stop nieświadomym niebezpieczeństwa ludziom.

 


I jeszcze dwa ważne „techniczne” komunikaty z okrętu Nautilus. Wiele osób narzekało, że serwis FN jest zbyt skomplikowany i pochłania „bardzo dużo energii procesora”. My mamy najszybsze komputery i rzeczywiście w żaden sposób tego nie odczuwamy, ale słowa naszych czytelników są dla nas bardzo ważne.

Specjalnie dla nich powstała "wersja LO-FI" naszego serwisu, czyli możliwość przełączenia się na lekko odchudzoną wersję strony, bez animacji, zawiadomień itp. Jednym słowem wersja dla ludzi, którzy narzekali na to, że ich słabsze komputery trochę nie nadążają za tym wszystkim. Odpowiednią ikonkę znajdziecie na górnym pasku serwisu (grafika poniżej).


Osobom lubiącym nowinki techniczne, których komputery radzą sobie z „maszynerią serwisu FN” proponujemy pozostanie przy dotychczasowych ustawieniach.

I ostatnia sprawa – rejestrowanie się do naszego serwisu. Jak pewnie zauważyliście coraz więcej informacji jest dostępnych w naszej rewelacyjnej (jesteśmy z niej bardzo dumni!) KAJUCIE ZAŁOGI.


Aby mieś do niej dostęp, wystarczy się zarejestrować wypełniając kilka prostych okienek podstawowymi informacjami. Dostajemy jednak sygnały, że pojawiają się kłopoty, gdyż system „odrzuca prawidłowo wypełniony formularz”. Poniżej przykład takiego zgłoszenia.

 

[KONTAKT] Witam

Nie mogę się u was zarejestrować. Za każdym razem jest komunikat "wypełnij wymagane pola" dotyczący adresu emaila. Jest wypełniony poprawnie. Inne adresy meilowe też nie działają.

Pozdrawiam

 

Wyjaśniliśmy tę sprawę – czytelnicy mogą mieć ew. problemy przy wyłączonej obsłudze Javascript w przeglądarkach (być może odgórna blokada na firmowych komputerach?), lub ew. na jakichś bardzo, ale to bardzo starych przeglądarkach nie obsługujących nowoczesnego skryptu serwisu. Czasami pomaga także wyczyszczenie pamięci przeglądarki z tzw. cookies. Jeśli kolejne próby rejestracji nic nie dają, wtedy prosimy e-mail na adres:

netf@onet.eu

Wtedy dokonamy rejestracji z pozycji super-administracji. Musimy jednak dostać informacje, jaki ma być login, hasło i e-mail.


Komentarze: 18
Wyświetleń: 6504x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 lis 2017 07:11   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CZY TO BYŁO UFO NAD WARSZAWĄ? Dostajemy wiele e-maili w tej sprawie. Zapraszamy koniecznie do odwiedzenia naszej KAJUTY ZAŁOGI i działu NAUTILUS ON-LINE. Tam piszemy o tej sprawie. Wystarczy się zalogować do systemu i kliknąć napis KAJUTA ZAŁOGI ... do zobaczenia w tajnej części naszego okrętu z banderą N!

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 16 paź 2018 14:31 | Witam serdecznie wszystkich. Ten wpis umieściłem dzisiaj (15 października 2018 - przyp. FN) około południa na czacie. Pracuję w Tarnowie, o godzinie 12,03 nad dzielnicą Zabłocie zauważyłem szybko poruszający się OBIEKT z południa na północ. OBIEKT silnie świecący prawdopodobnie w kształcie kuli . Mniej więcej nad moją pozycją wykonał kilka szybkich skrętów , następnie odleciał w kierunku północno-zachodnim. Mam 53 lata i w swoim życiu widziałem trzykrotnie niezidentyfikowane obikty latające. / ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 23 września 2018 | Ta historia czasami jest przeze mnie opowiadana podczas spotkań z czytelnikami w różnych miejscach Polski. Ludzie mówią mi wtedy, że słuchając jej czują ciarki na plecach. I mają rację, choć nigdy słowa nie opiszą tego, jak ja się czułem, kiedy usłyszałem ją od jej uczestników.

czytaj dalej

FILM FN

Tajemnicza dziura k. Janówka (Lubelskie) - film pokazuje latarkę spuszczoną na dół otworu. Głębokość dziury to 18 m!

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.