Dziś jest:
Wtorek, 17 lipca 2018

Nie trzeba wspinać się na szczyt góry tylko po to, żeby się dowiedzieć, czy jest wysoka.  Paulo Coelho, 'Pielgrzym'

Komentarze: 48
Wyświetleń: 11157x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 lis 2017 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   

LISTOPAD 2017 – KILKA NAJNOWSZYCH FILMÓW UFO

Tematyka UFO to „żelazny” temat na pokładzie okrętu Nautilus. Ilość relacji, zdjęć i filmów dosłownie „wbija w ziemię po szyję” i tylko można ciągle być w nieopisanym zadziwieniu, jak wobec takiej ilości materiałów jest wokół tego zjawiska „obojętne milczenie” wokół nas… ale to mała uwaga na marginesie.


Filmy czy zdjęcia (i oczywiście relacje) pokazujące zjawisko UFO pokazujemy na bieżąco w naszym ulubionym serwisie poświęconemu tylko i wyłącznie temu zjawisku, czyli www.emilcin.com


Jeśli jednak jest coś wyjątkowo ciekawego, to oczywiście trafia to także na „pokład główny”. Przegląd ostatnich ciekawych wydarzeń związanych z UFO zaczynamy od Miami (USA) i bardzo osobliwego zjawiska, które było obserwowane nad lotniskiem. Miało to miejsce 2 września 2017, a poinformował nas o tym… jeden ze świadków – czytelnik serwisu FN!

 

Kolejny film z UFO (z tych, które zostały wybrane do tej publikacji) został nagrany w Afganistanie przez amerykańskiego drona. Zapis pokazuje przelot bardzo dziwnego obiektu, który nagle „przeciął” trasę lotu drona Predator, a nawet zaatakował go przy użyciu jakieś energii.

Według opis przesłanego na pokład Nautilusa dron śledzi niewielki obiekt poruszający się na tle pustynnego, górzystego krajobrazu. W pewnym momencie, gdy Predator zbliża się do obiektu który zniknął za zboczem góry widać oślepiający, jasny błysk. Według ekspertów film jest autentyczny, a Niezidentyfikowany Obiekt Latający mógł użyć jakieś formy energii do zneutralizowania Predatora.

 

Kolejnym filmem, który nas zainteresował jest bardzo dziwny fragment nagrania, które zarejestrowała kamera zamontowane w samochodzie. Jej zapis oglądał nasz czytelnik, który na co dzień mieszka w Irlandii Północnej. Zauważył on, że w pewnym momencie z chodnika startuje mała, czarna kulka, która po chwili przekształca się w coś… wielce osobliwego.

From: [dane do wiad. FN

Sent: Thursday, November 2, 2017 10:57 AM

To: emilcin@emilcin.com

Subject: [KONTAKT] Kontakt z formularza na stronie emilcin.com

 

Dzień Dobry,

Przesyłam do państwa link do filmu dokumentującego drona obcej cywilizacji. Niestety nie dysponuje programami w których lepiej można by pokazać szczegóły zawarte na nagraniu niemniej jednak jest ono wystarczającej jakości, aby dostrzec to o czym piszę .

Film wykonałem w Irlandii w miejscowości TRIM.

 

Pozdrawiam,

Witold

 

Najpierw zobaczymy screeny z tego filmu. Kamera zamontowana na przodzie samochodu rejestruje to, co się dzieje na drodze.


W pewnym momencie na ekranie widać małą czarną kulę, która wcześniej znajdowała się tuż nad chodnikiem po prawej stronie.Kula startuje i zmienia się w powietrzu w coś takiego…Nasz czytelnik i autor tego niezwykłego zapisu nazwał obiekt „dronem UFO” i przysłał nam link do filmu, który dokładnie pokazuje przebieg całego wydarzenia.

 

 

Kolejny film to materiał zamieszczony w sieci youtube. W pewnym momencie widać, jak na niebie jest niezwykły obiekt… zauważył go na filmie czytelnik serwisu FN i zawiadomił nas o tym nagraniu.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Thursday, November 2, 2017 12:09 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: kula

 

Zauważyłem taką kulę na filmie może was zaciekawi

Starożytna Susja – Zapomnieni Żydzi Mesjańscy [2010] – Lektor PL w 1,36 minuta

 

Obiekt wygląda tak (poniżej screen z filmu)


I jeszcze film – obiekt można zauważyć w 1 minuta i 32 sekunda filmu.

 

Kolejny film został do nas przysłany przez autora aż ze Stanów Zjednoczonych i jest… dosłownie fantastycznie ciekawy. Przedstawia trzy obiekty, które rozdzielają się i łączą ze sobą z powrotem, co widać dobrze na rozjaśnieniu. Film został nagrany 2 listopada 2017 w Palatine (miejscowość w stanie Nowy Jork, w hrabstwie Montgomery).

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Friday, November 3, 2017 2:18 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Co to moze byc?

 

Dzisiaj 20:14  2 listopada 2017 Palatine. Co o tym sadzicie? Trwalo to ok 10 minut

 

Pozdrawiam z Usa

[dane do wiad. FN]

 

Tak wyglądały te obiekty, które wyraźnie łączyły się w jeden obiekt!Poniżej film, który zamieściliśmy w naszym serwisie youtube.com

 

Na koniec tego krótkiego raportu przenosimy się do Człuchowa. Tam w sobotę 4 listopada 2017 ok. 11.40 na niebie była widoczna jasna kula.


Po ok. 20 minutach obiekt zniknął. Balon? Wykluczony z dwóch powodów. Pierwszy – obiekt stał absolutnie nieruchomo, a drugi – jasno świecił w bardzo szczególny sposób, który jest widoczny po powiększeniu zdjęcia obiektu.

Mieliśmy dużo szczęścia, bo w Człuchowie mamy „swojego człowieka”. Tak, macie rację… to genialny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski!


On był jednym z tych mieszkańców Człuchowa, który zwrócił uwagę na niezwykły obiekt na niebie (mamy sygnały, że było wielu świadków!). UFO miało kształt kuli, było bardzo daleko od Człuchowa i bardzo wysoko - ok. 1 kilometra lub więcej nad ziemią. Gwiazda? Wykluczmy to od razu. Balon lub dron? O tym także śmiało można zapomnieć. Obiekt dobrze pokazują zdjęcia przysłane natychmiast na pokład okrętu Nautilus przez Krzysztofa Jackowskiego. Najpierw jednak mała uwaga – autor obserwacji podaje, że „musiało to być po dwunastej”. W rzeczywistości było to 20 minut wcześniej, co pokazuje ten screen.


Czas na sam obiekt – oto zdjęcia wykonane przez świadka obserwacji.

Świadek obserwacji z Człuchowa nagrał także krótki film swoim telefonem komórkowym.

Kiedy przyjrzymy się temu obiektowi powiększając zdjęcia widać coś bardzo charakterystycznego i typowego dla obiektów UFO, co my od lat nazywamy „czarnymi bokami” – te obiekty naprawdę dokładnie tak wyglądają…


Na koniec nasza rozmowa ze świadkiem obserwacji z Człuchowa, czyli Krzysztofem Jackowskim. Będzie ona ciekawa dla wszystkich, którzy interesują się tym fenomenalnym zjawiskiem.

 

Na koniec jeszcze e-mail, który dostaliśmy już po opublikowaniu filmu z Człuchowa w serwisie youtube.com

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, November 5, 2017 3:55 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: UFO kolo Avantis-Trilandis

 

Dzien dobry!

 

Obejrzalem z Krzysiem film o UFO, ktore on sfilmowal. Takie same zjawisko stwierdzilem w Holandii przy granicy w Avantis (Kerkrade), bodajże w 2003-2004 roku. Wtedy smartfonow nie bylo, ale ja jako gadzeciarz miałem kamere nawet w pracy (sic!) i to cos nagralem. Chetnie opowiem o tym zjawisku przed Panstwa kamera i udostepnie film.

Pozdrawiam,

Adam

 (Gorzow Wlkp).


I jeszcze jeden e-mail z wyjaśnienie sprawy obserwacji UFO nad Człuchowem: /link poniżej do serwisu www.emilcin.com/

http://www.emilcin.com/relacje,377,ufo-nad-czluchowem---obserwacja-miala-miejsce-4-listopada-2017.html

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 48
Wyświetleń: 11157x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 lis 2017 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (48)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 11 lis 2017 12:17 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@OK,

Balon, czy UFO, jaka to już różnica. Było minęło. Nie złapiesz balona za sznurek.

Faktem jednak jest, że niektóre obiekty załamują promienie światła w inny sposób, niż biekty, które znamy i to powinno być kryterium ich pochodzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 lis 2017 16:17 | brak oceny

Ok | Gość

@promagna,ale balon i masz na końcu link do strony na emilcin...szkoda,że nie ma zdjęć na tej stronie. Prawda zawsze wygrywa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 lis 2017 16:43 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Ok,

Ciekawe, jak z tego zdjęcia odczytać Ferdinand Eimermacher? Mnie nie udało się przy powiększeniu 800% w paincie.

Jeśli to balon, to tylko pogratulować OK. Brawo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 lis 2017 17:10 | ocena: + 1

OK | Gość

@promagna, ze zdjęcia nie odczytasz, ja odczytałem bezpośrednio z teleskopu . nie mam przystawki przy teleskopie,żeby zrobić aż tak super zdjęcie. zrobiłem przykładając telefon do soczewki, a wiadomo ręka trochę drży. ..pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 lis 2017 18:12 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@OK,

Dziękuję za informację, to wyjasnia wszystko.

pozdrawiam

Pt, 10 lis 2017 10:50 | brak oceny

MA | Gość

Te 3 światełka, widziałam podobne zjawisko w sierpniu br. tylko było ich więcej, tak jakby ustawione na brzegach okręgu, w równych odstępach, zaobserwowane ok 22, nie wiem jak długo były widoczne, bo po 30 minutach już mi się nie chciało patrzeć, identyczne zjawisko lecz w innym miejscu na niebie, widziałam 20 lat temu. Podejrzewam, że to lasery z jakiejś dyskoteki :D

Czw, 9 lis 2017 23:22 | brak oceny

OK | Gość

@promagna, A co to ma do tematu naszej rozmowy???A kto mu ujmuje? Ok, dziwna jest z Tobą rozmowa. Z mojej strony kończę tą rozmowę. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 23:28 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@OK,

pozdrawiam, trzymam kciuki za balona.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 lis 2017 11:58 | brak oceny

OK | Gość

Czw, 9 lis 2017 20:38 | ocena: + 4

OK | Gość

Ok...informuję wszystkich,że przesłałem zdjęcia do fundacji pokazujące,że to co widział Pan Krzysztof to nie UFO a zwykły BALON. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 21:40 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@OK,

UFO to z angielskiego niezidentyfikowany obiekt latający, więc jeśli to balon to własnie jest identified flying object (IFO). Proste.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 22:19 | ocena: + 1

OK | Gość

@promagna, mmmm znawca aaaha...jak posłuchasz relacji i rozmowy Pana Krzysztofa z przedstawicielem Nautilusa umieszczonej na tej stronie to pada stwierdzenie,że na pewno nie jest to balon...trzymaj się...pozdrawiam.P.S> powala mnie taka forma rozmowy na forum.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 22:31 | brak oceny

promagna | Załogant

@OK, Wiesz co, chyba się nie rozumienmy. Zasada jest taka. Jeśli coś nie jest niezidentyfikowane to musi to być UFO dla jednego obserwatora. Natomiast jeśli Ty dowiedziesz, że to jest balon to mamy IFO. Dwóch obserwatorów ma prawo być przekonanych do swoich racji i mogą to być sprzeczne relacje. Jeden może być bliżej, drugi dalej od UFO. Jak masz zdjęcia to OK. Sprawa się wyjaśnia. Zobaczymy.

Nie nazywaj mnie znawcą, bo nim nie jestem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 22:53 | brak oceny

OK | Gość

@promagna, czy ty myślisz,że na tym forum to nikt nie wie co oznacza skrót UFO ,IFO i jakie mogą być pozycje obserwatorów w stosunku do jednego obserwowanego obiektu??? proszę przestań uczyć innych bo nie wnosi to nic nowego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 23:14 | brak oceny

promagna | Załogant

@OK,

Myślę, że Pan Krzysztof Jackowski ma bardzo duże poważanie w FN. Takie życie ;)

Wt, 7 lis 2017 19:19 | ocena: + 9

Ok | Gość

Słuchajcie ja jestem pełen podziwu dla Pana Krzysztofa J i cenie jego osiągnięcia ale w tym przypadku to co widział to niestety byl BALON. A przedstawiciela Fundacji Nautilus cały czas proszę o odezwanie się na tym forum bez jakiegokolwiek skutu w celu oficjalnego przekazania zdjęć i ich upublicznienia. Chyba ,że ma tak zostać,że widzial UFO i kropka. Ale chyba w szukaniu prawdy nie o to chodzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 8 lis 2017 08:02 | ocena: + 3

|

@Ok,
Otworzylam" kontakt" - ikonka wyzej i tam jest adres mail :

nautilus@nautilus.org.pl

Moze tam pisz ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 lis 2017 17:25 | ocena: + 2

Ok | Gość

@Margot7, jak widzisz Fundacja ma w nosie prawdę...brak odzewu na forum o tym swiadczy.szkoda, reszta moze wierzyć w ufo,które widział Pan Krzysztof.a to był Balon

Wt, 7 lis 2017 18:13 | ocena: + 6

relatysta | Załogant

Najsampierw zasugerował interesującą koncepcję.
Krzysztof Jackowski posiada tak unikalny talent/dar że grzechem by było nie wykorzystać tego daru, oczywiście w wolnych chwilach od misji do której jest powołany - odnajdywania zmarłych.
Próba kontaktów z innymi bytami - bytami Obcych, to by było to.
Artefaktów Obcych, czy zasugerowanych przez - najsampierw - implantów, jest ponoć całkiem sporo w "obiegu" ufologicznym.
Fundacja ma już jakieś kontakty z tymi środowiskami i mogła by zaoferować pomoc/współprace sprawdzonego eksperta od wizji/rozmowy ze zmarłymi.
Mumie, fragmenty odzienia, przedmioty mogły by spowodować jakąś transmisję/kontakt.
Nie ma co rozpraszać się na słabych wynikach jasnowidzenia, skoro najlepiej wychodzą "wizje/rozmowy " ze zmarłymi.
Ciekawe swoją drogą czy w muzeach Pan Jackowski doznaje jakichś odczuć, czy próbował?
Przecież większość atrybutów jest tam po tragicznie zmarłych.

Wt, 7 lis 2017 13:51 | brak oceny

najsampierw | Załogant

Obejrzałem właśnie film z relacji Pana Krzysztofa. Jackowski stwierdził stanowczo, że UFO go nie obserwuje. Ja uważam, że może być coś na rzeczy. Nawet jeśli załogi pojazdów nie mają intencji w celowym śledzeniu Jackowskiego, to czysto przypadkowo przelatując w okolicy, na bank "wyczują" potencjał jasnowidza. To jest coś, co może ich zaintrygować i zaciekawić. Tak jeszcze na koniec. Gdyby była taka możliwość i Pan Krzysztof spróbował zrobić wizję z implantem obcych. Kto wie co by się pojawiło w jego głowie :) To mogło by być szalenie interesujące.

Wt, 7 lis 2017 12:50 | ocena: -2

George | Gość

Sugerowałbym nie wstawiać mapek. Opisywane zjawiska występują na całym świecie (kulki) więc wszędzie jest tak samo. Poza tym, nie widzę potrzeby publikowania prawie identycznych zdjęć. Rozumiem, że pochodzą one z całej serii ale wyglądają identycznie i nie ma sensu ich oglądać oddzielnie. No i te nieszczęśliwe, wyskakujące okienka. Może i są efektowne ale dekoncentrują i zasłaniają część ekranu. Takich wodotrysków nie powinny mieć profesjonalne strony.
P.S. Gdyby kogoś interesowały ustawienia do polowania na kule-szpiegula w przestworzach podam ustawienia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 8 lis 2017 23:06 | ocena: -1

majk | Gość

@George, przecież to w każdej chwili można wyłączyć - po prawej na górze WERSJA LO-FI i znikają bajery, w ustawieniach konta też można wszystko jednym klikiem powyłączać - tylko leniwi wszyscy widać, że nawet nie rzucą okiem i nie sprawdza że można

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 8 lis 2017 23:31 | ocena: + 1

George | Gość

@majk, ok udało się. Nie każdy ma 20 lat, dobry wzrok i wiedzę co to jest Lo-Fi. Dzięki za pomoc. Ale za nietaktowną uwagę w stosunku do nieco zacofanego technologicznie emeryta masz ode mnie minusa. Można grzeczniej a byłoby miło.

Wt, 7 lis 2017 10:19 | ocena: + 3

|

Cale zycie wypatruje czegos w chmurach, szukam tam czegos , mam nadzieje, ze kiedys zobacze ...nic a nic nigdy nie widzialam, jednak mocno to czuje ...
Pan Jackowski zas tak od sobie widzi i to po raz ktorys ufo.
Zastanawiam sie czy to jest zbieg okolicznosci? , ze akurat osoba taka jak On widzi takie niezwyklosci?
Napisze wiec , co ja mysle o tym, to tylko moje zdanie:
Mysle , ze nie jest to przypadek a obserwacja Jackowskiego przez UFO.
On kiedys opowiadal jak i kiedy zaczelo sie jego jasnowidzenie.
Opowiadal , ze zasnal gdzies pod drzewkiem i zapragnal otrzymac jakis dar od Boga...
Obudzil sie kims innym (tak skrotowo) Otrzymal dar. Gdzie byl w czasie snu, moze nawet on nie miec pojecia. Opowiadal, ze nie urodzil sie ze swoimi zdolnosciami lecz pojawily sie nagle w tamtym wlasnie czasie.
Mysle, ze cos zostalo mu podarowane wtedy i teraz obserwuja go jak myszke w laboratorium.
Nie ma takich przypadkow, ze akurat On ze swoim darem widzi ufo, to wedlug mnie NIE jest przypadek! Tak ja to czuje.

Ludzie tu wypisuja cuda , ze balony i takie tam, ale to stoi w miejscu- to raz a dwa mnie sie wydaje , ze to celowo chce byc widziane.

Cos czuje, ze bedzie tego wiecej i na mysl nasuwa mi sie Billy Meier...
Ktos chce poprzez ta osobe cos zrobic, ale czeka az on sam bedzie na to gotowy.
Pan Jackowski powinien zaczac cos rozwijac w sobie, np spokoj, bo moze jest zbyt spontaniczny a pamietam z relacji Meiera , ze "oni " boja sie tej naszej spontaicznosci, ktora wysyla nadmiar zburzonej energii.
Mysle, ze Pan Krzysztof powinien zaczac cos robic w tym kierunku, moze medytowac, starac cos rozwinac w duszy, nie wiem, tak to czuje, ze on cos musi w sobie udoskonalic zeby rzeczy z udzialem UFO poszly dalej :-)

Nie atakujcie mnie bo to tylko moje zdanie, nie musze miec racji przeciez :-)
Normalnie boi sie czlowiek tu cos napisac, zeby sie odrazu ktos jakiegos przecinka nie doczepil zmieniajac kontekst.....

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 7 lis 2017 11:37 | ocena: + 1

OK | Gość

@Margot7, tylko jeszcze raz napiszę,że to co widział to był balon. koniec i kropka.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 lis 2017 11:47 | brak oceny

|

@OK,

ja nie wiem, ale wyglada na to , ze to nie balon...
a skat ty wiesz o tym?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 lis 2017 14:48 | ocena: + 5

OK | Gość

@Margot7, bo mam zdjęcia tego obiektu zrobione przez teleskop. I śmieszy mnie to co tu jest napisane i komentarze o tym niby UFO. Ale brak zainteresowania Nautilusa w tej spawie. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 lis 2017 15:21 | brak oceny

|

Ja nie wiem...
Nawet jesli to pomylka to trudno sie mowi, jestesmy tylko ludzmi...
Ogladajac -sluchajac tej relacji ja czuje ze on mowi prawde, tak to zobaczyl i tak to opisal. Osobiscie nie wiem czy to prawda i w sumie nawet nie chce wiedziec...
Nie lubie demaskowac ludzi bo mnie to nie bawi a tutaj nie sadze zeby ten czlowiek zmyslal, on tak to zobrazowal, bez wzgledu na to czym to bylo w rzeczywistosci...
niech tak zostanie- jak dla mnie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 lis 2017 15:49 | ocena: + 2

Ok | Gość

@Margot7, czekam aż ktos z nautilusa się odezwie i poda adre email i opublikuje te zdjęcia zaraz pod artykułem stwierdzając ,ze to byla pomyłka. W Tym przpadku to na 100%na 1000% był to balon:-) to nie wstyd potwierdzić pomyłkę,wstydem jest utrwalanie błędu za prawdę.Pozdrawiam

Wt, 7 lis 2017 12:17 | brak oceny

George | Gość

@Margot7, raczej nie wypatrzysz niczego w chmurach. Obiekty z którymi pojawiające się w niebie przemieszczają się z bardzo dużą prędkością. W moim odczucia i na podstawie własnego doświadczenia stwierdzam, że najskuteczniejszym sposobem stwierdzenia ich istnienia jest fotografowanie nieba. Ale i nie jakąś komórka czy Smieną 8 lecz porządną lustrzaną z jasnym obiektywem. Zaczynałem Canonem 1000D, narobiłem sporo zdjęć a potem przeszedłem na Canona 750D 24 mpx mając nadzieję na lepszą jakość. Niestety, w tym momencie mi się już znudziła ta zabawa. Bo już tych latających wszędzie kulek miałem dość. A tak nawiasem stwierdzam, że lepiej mieć w swoim archiwum jeden nędzny obiekt niż uzależniać się od bardzo różnych opinii innych osób. Własne doświadczenie jest najcenniejsze. Tych, którzy mieli osobiste doświadczenie z dziwnymi obiektami nie trzeba przekonywać. Ale też i nie ma sensu dyskutować z innymi osobami, pozbawionymi tej przyjemności. Ponieważ (O W MORDĘ, TE WYSKAKUJĄCE OKIENKA SĄ NAPRAWDĘ UPIERDLIWE, SZCZYGLIS ZRÓB Z TYM COŚ PROSZĘ) każdy tworzy swój świat na bazie indywidualnego doświadczenia. Gdzieś się kiedyś doczytałem, że w jakimś klasztorze na podejrzanym Wschodzie regularnie cumują jakieś statki powietrzne, wychodzą z nich bardzo do nas podobni ludzie, załatwiają tu jakieś sprawy i odlatują. I nikt z klasztoru na to nie zwraca uwagi. Nawiązuję tu do Twojej tezy, że ludzie to wyjątkowy gatunek, zdolny do skrajnych zachowań - od zbrodniczych do szlachetnych. Może reprezentujemy jakiś wyjątek w naszym świecie. Osobiście podejrzewam, że obcy mogą być wyczuleni na rodzaj energii którą produkujemy (aura). W zasyfionym mentalnie i emocjonalnie środowisku potencjalni goście mogą się popaprać destrukcyjną energią. To może tłumaczyć dlaczego trzymają się z dala od ludzkich siedzib. cdn...

Wt, 7 lis 2017 12:35 | brak oceny

George | Gość

@Margot7, @Margot7, cd. Dlatego uważam, że masz absolutną rację jeśli chodzi o osobistą higienę energetyczną. Jeśli miałoby dojść do kontaktu to z pewnością nie z politycznymi, ignoranckimi, agresywnymi dewiatami ale jakimś bezpiecznym, wyciszonym środowiskiem. Przecież nasi najpierw zabijają a później myślą. Może gdzie indziej życie jest bardziej wyjątkowe, rzadkie i cenne w odróżnieniu od tego tu na Ziemii. Jesteśmy jak agresywnie wychowany rottweiler przywiązany do płotu, zazdrosny o terytorium które podlewa - zbliż się za bardzo a wyrwie ci całą szynkę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 lis 2017 12:46 | ocena: + 1

|

@George,
Dobrze, wszystko sie zgadza , ale ja nie napisalam, ze Jackowski jest agresywny czy cos negatywnego o nim, ja go lubie.
To dobry czlowiek, jest jedynie moze dosc spontaniczny co i ja mam i wiekszosc rodakow bo taka nasza mentalnosc.
Nad taka spontanicznoscia mozna pracowac, mozna sie nauczyc wyciszac...to jest do zrobienia. Moze jednak w ogole On tego nie musi robic?
Gdzie i z kim goscie z kosmosu moga sie spotkac to nie przewidzisz, w sumie nie wiadomo jakimi kryteriami sie kieruja, ja sobie tylko poprzypuszczalam, ze moze chodzi wlasnie o to jaka energie emitujemy bo pamietam ze Meier owi tam wlasnie to tlumaczono...

Jesli chodzi o kamere to dzieki bo wlasnie chce sobie jakis sprzet zakupic i nie wiedzialam jaki :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 8 lis 2017 18:25 | ocena: + 1

Damian2 | Załogant

@Margot7, sam miewalem kilka kontaktow z ufo o ile mozna to nazwac kontaktami z ufo a raczej dziwnymi zjawiskami na ktore wytlumaczenia nie mam, a noz moze komus sie uda to wyjasnic. W sumie to mam kilka kontrowersyjnych nagran ktore przez sceptykow sa nazywane pylkami powietrza (moze i tak jest - https://www.youtube.com/channel/UCl7wO8UHfz0m1VFLCFiMWSg ). Druga sprawa to, to ze widzialem jakby jasna kule na lewo od mojego domu. Za domem sasiada na przeciwko ode mnie. Otoz o tyle jest to dziwne, ze rozmyslalem akurat "a gdyby tak zobaczyc jakis dziwny obiekt ufo - byla godzina wieczorna 18-20.". Jak chcial tak mial. Zobaczylem ten obiekt w okreslonej wyzej lokalizacji. Co jest w tym dziwnego? A toz to, ze znajdowal sie on nad i jednoczesnie za budynkiem, swiecil jasno jak latarnia, nieruchomo, ktorej tam nie ma no i co jest jeszcze dziwne to ze gdy odwrocilem glowe na doslownie 2 sek obiektu juz nie bylo.

Nie sadze aby ktos chcial dalej czytac, ale skoro juz sie tak rozpisuje, to widzialem juz 2 krotnie gwiazde jasniejsza od gwiazdy polarnej z ta roznica ze przemieszczaly sie po niebie (i tutaj prosze kogos o wyjasnienie, czy to mogly byc satelity).

Po raz kolejny zaobserwowalem mieniace sie na rozne kolory swiatlo lecace na wysokosci i z predkoscia helikoptera z ta roznica ze nie wydawalo zadnego dzwieku. To byl sylwester takze niczego nie wykluczam, ale na B* to nie byly fajerwerki jeszcze tyle rozroznie :-) Lecialem w tedy z aparatem aby nagrac co nieco, ale niestety z tego wszystkiego nie nacisnalem nagrywania. Wszystkie moje obserwacje odbyly sie wieczorem i mam ku temu taka konkluzje, ze nadal moge powiedziec, ze nie wiem, czy wierzyc w ufo, czy byly to tylko "glupie" obserwacje. Gdyby ktos chcial sie wypowiedziec to zapraszam. Aha i co mysle o tym, ze jedni potrafia "cos" dostrzec a inni nie? Otoz mysle, ze gdy bedziemy na tyle spokojni, aby zaakceptowac byt inny niz nasz i bedziemy tego rzeczywiscie chcieli dostrzec to sie to uda. Pamietajcie, ze oni potrafia nam czytac w myslach i mysle ze maja kontakt z kazdym z nas lub z nas tych, ktorzy znajduja sie w poblizu. Takze uwazam ze kontakt nie jest niemozliwy. Wiecej o kontaktach w materialach stevena greera.

Nadal mam nadziejrme cos zobaczyc i ciagle mysle o tym. :-)

Pon, 6 lis 2017 22:53 | ocena: + 8

Jazz | Gość

Ach, jak ja bym chciał, żeby Pan Krzysztof, zamiast bawić się w teoretyzowanie, usiadł znowu nad zdjęciami UFO i zrobił wizję. Tak jak było w przypadku Zdanów albo kamienia z Gołąbek. Przecież to były niesamowicie odważne, szalenie ekscytujące materiały. Jest szansa na coś podobnego w przyszłości?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Spotkania z FN pod Tatrami - w niedzielę 15 lipca o 20.00 w hotelu HARNAŚ (Wierch Bundowy 11, Bukowina Tatrzańska) .... W poniedziałek o godzinie 20.00 w hotelu NOSALOWY DWÓR ...Balzera 21d, 34-500 Zakopane ... wstęp wolny - ZAPRASZAMY!

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 13 lip 2018 11:39 | [...] Witam, Wvczoraj dokonałem dziwnej obserwacji. Przebywam aktualnie u rodziny we Wrocławiu na ośiedlu Różanka. Wczoraj (wtorek 4 lipca 2018) ok godziny 22,15 siedziałem na kanapie i patrzyłem przez okno balkonowe. Nad blokiem przy ul Bałtyckiej zobaczyłem pieknie świecącą Wenus. Ponieważ ja byłem nisko, a na przeciwko jest blok 10 pięter miałem wyraźny 'celowniek'. Wenus znajdowała się pomiędzy kominkiem wentylacji, a ścianą budynku. Wenus pięknie świeciła, pokazałem ją nawet teściowi. Po...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 30 czerwca 2018 | Nikt tego nie zauważył, nikt tego nie doceniał, a minęła niedawno 22 rocznica pojawienia się okrętu Nautilus w sieci www. Zakręciła mi się łezka w oku i… muszę o czymś ważnym napisać.

czytaj dalej

FILM FN

AUDYCJA W RADIU INTERNETOWYM EMPARY TOWN Z UDZIAŁEM FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.