Dziś jest:
Czwartek, 18 października 2018

'Podążaj za tym, który wie'
Wergiliusz

Komentarze: 49
Wyświetleń: 11783x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 lis 2017 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   

LISTOPAD 2017 – KILKA NAJNOWSZYCH FILMÓW UFO

Tematyka UFO to „żelazny” temat na pokładzie okrętu Nautilus. Ilość relacji, zdjęć i filmów dosłownie „wbija w ziemię po szyję” i tylko można ciągle być w nieopisanym zadziwieniu, jak wobec takiej ilości materiałów jest wokół tego zjawiska „obojętne milczenie” wokół nas… ale to mała uwaga na marginesie.


Filmy czy zdjęcia (i oczywiście relacje) pokazujące zjawisko UFO pokazujemy na bieżąco w naszym ulubionym serwisie poświęconemu tylko i wyłącznie temu zjawisku, czyli www.emilcin.com


Jeśli jednak jest coś wyjątkowo ciekawego, to oczywiście trafia to także na „pokład główny”. Przegląd ostatnich ciekawych wydarzeń związanych z UFO zaczynamy od Miami (USA) i bardzo osobliwego zjawiska, które było obserwowane nad lotniskiem. Miało to miejsce 2 września 2017, a poinformował nas o tym… jeden ze świadków – czytelnik serwisu FN!

 

Kolejny film z UFO (z tych, które zostały wybrane do tej publikacji) został nagrany w Afganistanie przez amerykańskiego drona. Zapis pokazuje przelot bardzo dziwnego obiektu, który nagle „przeciął” trasę lotu drona Predator, a nawet zaatakował go przy użyciu jakieś energii.

Według opis przesłanego na pokład Nautilusa dron śledzi niewielki obiekt poruszający się na tle pustynnego, górzystego krajobrazu. W pewnym momencie, gdy Predator zbliża się do obiektu który zniknął za zboczem góry widać oślepiający, jasny błysk. Według ekspertów film jest autentyczny, a Niezidentyfikowany Obiekt Latający mógł użyć jakieś formy energii do zneutralizowania Predatora.

 

Kolejnym filmem, który nas zainteresował jest bardzo dziwny fragment nagrania, które zarejestrowała kamera zamontowane w samochodzie. Jej zapis oglądał nasz czytelnik, który na co dzień mieszka w Irlandii Północnej. Zauważył on, że w pewnym momencie z chodnika startuje mała, czarna kulka, która po chwili przekształca się w coś… wielce osobliwego.

From: [dane do wiad. FN

Sent: Thursday, November 2, 2017 10:57 AM

To: emilcin@emilcin.com

Subject: [KONTAKT] Kontakt z formularza na stronie emilcin.com

 

Dzień Dobry,

Przesyłam do państwa link do filmu dokumentującego drona obcej cywilizacji. Niestety nie dysponuje programami w których lepiej można by pokazać szczegóły zawarte na nagraniu niemniej jednak jest ono wystarczającej jakości, aby dostrzec to o czym piszę .

Film wykonałem w Irlandii w miejscowości TRIM.

 

Pozdrawiam,

Witold

 

Najpierw zobaczymy screeny z tego filmu. Kamera zamontowana na przodzie samochodu rejestruje to, co się dzieje na drodze.


W pewnym momencie na ekranie widać małą czarną kulę, która wcześniej znajdowała się tuż nad chodnikiem po prawej stronie.Kula startuje i zmienia się w powietrzu w coś takiego…Nasz czytelnik i autor tego niezwykłego zapisu nazwał obiekt „dronem UFO” i przysłał nam link do filmu, który dokładnie pokazuje przebieg całego wydarzenia.

 

 

Kolejny film to materiał zamieszczony w sieci youtube. W pewnym momencie widać, jak na niebie jest niezwykły obiekt… zauważył go na filmie czytelnik serwisu FN i zawiadomił nas o tym nagraniu.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Thursday, November 2, 2017 12:09 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: kula

 

Zauważyłem taką kulę na filmie może was zaciekawi

Starożytna Susja – Zapomnieni Żydzi Mesjańscy [2010] – Lektor PL w 1,36 minuta

 

Obiekt wygląda tak (poniżej screen z filmu)


I jeszcze film – obiekt można zauważyć w 1 minuta i 32 sekunda filmu.

 

Kolejny film został do nas przysłany przez autora aż ze Stanów Zjednoczonych i jest… dosłownie fantastycznie ciekawy. Przedstawia trzy obiekty, które rozdzielają się i łączą ze sobą z powrotem, co widać dobrze na rozjaśnieniu. Film został nagrany 2 listopada 2017 w Palatine (miejscowość w stanie Nowy Jork, w hrabstwie Montgomery).

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Friday, November 3, 2017 2:18 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Co to moze byc?

 

Dzisiaj 20:14  2 listopada 2017 Palatine. Co o tym sadzicie? Trwalo to ok 10 minut

 

Pozdrawiam z Usa

[dane do wiad. FN]

 

Tak wyglądały te obiekty, które wyraźnie łączyły się w jeden obiekt!Poniżej film, który zamieściliśmy w naszym serwisie youtube.com

 

Na koniec tego krótkiego raportu przenosimy się do Człuchowa. Tam w sobotę 4 listopada 2017 ok. 11.40 na niebie była widoczna jasna kula.


Po ok. 20 minutach obiekt zniknął. Balon? Wykluczony z dwóch powodów. Pierwszy – obiekt stał absolutnie nieruchomo, a drugi – jasno świecił w bardzo szczególny sposób, który jest widoczny po powiększeniu zdjęcia obiektu.

Mieliśmy dużo szczęścia, bo w Człuchowie mamy „swojego człowieka”. Tak, macie rację… to genialny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski!


On był jednym z tych mieszkańców Człuchowa, który zwrócił uwagę na niezwykły obiekt na niebie (mamy sygnały, że było wielu świadków!). UFO miało kształt kuli, było bardzo daleko od Człuchowa i bardzo wysoko - ok. 1 kilometra lub więcej nad ziemią. Gwiazda? Wykluczmy to od razu. Balon lub dron? O tym także śmiało można zapomnieć. Obiekt dobrze pokazują zdjęcia przysłane natychmiast na pokład okrętu Nautilus przez Krzysztofa Jackowskiego. Najpierw jednak mała uwaga – autor obserwacji podaje, że „musiało to być po dwunastej”. W rzeczywistości było to 20 minut wcześniej, co pokazuje ten screen.


Czas na sam obiekt – oto zdjęcia wykonane przez świadka obserwacji.

Świadek obserwacji z Człuchowa nagrał także krótki film swoim telefonem komórkowym.

Kiedy przyjrzymy się temu obiektowi powiększając zdjęcia widać coś bardzo charakterystycznego i typowego dla obiektów UFO, co my od lat nazywamy „czarnymi bokami” – te obiekty naprawdę dokładnie tak wyglądają…


Na koniec nasza rozmowa ze świadkiem obserwacji z Człuchowa, czyli Krzysztofem Jackowskim. Będzie ona ciekawa dla wszystkich, którzy interesują się tym fenomenalnym zjawiskiem.

 

Na koniec jeszcze e-mail, który dostaliśmy już po opublikowaniu filmu z Człuchowa w serwisie youtube.com

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, November 5, 2017 3:55 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: UFO kolo Avantis-Trilandis

 

Dzien dobry!

 

Obejrzalem z Krzysiem film o UFO, ktore on sfilmowal. Takie same zjawisko stwierdzilem w Holandii przy granicy w Avantis (Kerkrade), bodajże w 2003-2004 roku. Wtedy smartfonow nie bylo, ale ja jako gadzeciarz miałem kamere nawet w pracy (sic!) i to cos nagralem. Chetnie opowiem o tym zjawisku przed Panstwa kamera i udostepnie film.

Pozdrawiam,

Adam

 (Gorzow Wlkp).


I jeszcze jeden e-mail z wyjaśnienie sprawy obserwacji UFO nad Człuchowem: /link poniżej do serwisu www.emilcin.com/

http://www.emilcin.com/relacje,377,ufo-nad-czluchowem---obserwacja-miala-miejsce-4-listopada-2017.html

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 49
Wyświetleń: 11783x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 5 lis 2017 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CZY TO BYŁO UFO NAD WARSZAWĄ? Dostajemy wiele e-maili w tej sprawie. Zapraszamy koniecznie do odwiedzenia naszej KAJUTY ZAŁOGI i działu NAUTILUS ON-LINE. Tam piszemy o tej sprawie. Wystarczy się zalogować do systemu i kliknąć napis KAJUTA ZAŁOGI ... do zobaczenia w tajnej części naszego okrętu z banderą N!

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 16 paź 2018 14:31 | Witam serdecznie wszystkich. Ten wpis umieściłem dzisiaj (15 października 2018 - przyp. FN) około południa na czacie. Pracuję w Tarnowie, o godzinie 12,03 nad dzielnicą Zabłocie zauważyłem szybko poruszający się OBIEKT z południa na północ. OBIEKT silnie świecący prawdopodobnie w kształcie kuli . Mniej więcej nad moją pozycją wykonał kilka szybkich skrętów , następnie odleciał w kierunku północno-zachodnim. Mam 53 lata i w swoim życiu widziałem trzykrotnie niezidentyfikowane obikty latające. / ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 23 września 2018 | Ta historia czasami jest przeze mnie opowiadana podczas spotkań z czytelnikami w różnych miejscach Polski. Ludzie mówią mi wtedy, że słuchając jej czują ciarki na plecach. I mają rację, choć nigdy słowa nie opiszą tego, jak ja się czułem, kiedy usłyszałem ją od jej uczestników.

czytaj dalej

FILM FN

Tajemnicza dziura k. Janówka (Lubelskie) - film pokazuje latarkę spuszczoną na dół otworu. Głębokość dziury to 18 m!

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.