Dziś jest:
Wtorek, 18 grudnia 2018

Wybrałem śmierć, a jednak żyłem dalej, z kawałkiem wiosła w dłoni, gotów walczyć o życie. Walczyć o to, na czym już mi zupełnie nie zależało.
/Gabriel García Márquez — Opowieść rozbitka (Rozdział X: „Chcę umrzeć”)/

Komentarze: 34
Wyświetleń: 6985x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 gru 2017 10:49   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, tvn24.pl, wp.pl   

DEPARTAMENT OBRONY USA UJAWNIA... BARDZO CIEKAWY FILM Z OBIEKTEM UFO!

Nagranie pochodzi jeszcze z 2004 roku, ale dopiero niedawno zostało odtajnione przez Departament Obrony USA. Jak donosi "The New York Times", zostało zarejestrowane przez jednego z dwóch pilotów myśliwca F18, którzy przelatywali nad Kalifornią. Ich uwagę przykuł dziwny obiekt, który leciał w ich okolicy.

Niezidentyfikowany obiekt latający w centrum uwagi Pentagonu!

To, co było w nim niezwykłe, to kształt i sposób poruszania się przedmiotu. Na nagraniu widać niecodzienną budowę niezidentyfikowanego statku. Wygląda jak owal z dwoma odstającymi elementami na górze i na dole.
Piloci zwrócili uwagę na to, że obiekt porusza się niebywale szybko.

- Przyspieszał w tempie, jakiego nigdy dotąd nie widziałem - cytuje jednego z nich "Seattle Times". Przyznał, że był "zadziwiony" tym, co zobaczył. Na nagraniu piloci zwrócili uwagę, że zauważony przez nich obiekt leci pod wiatr, a ten wiał z prędkością 222 km/h.

Zjawisko było na tyle niecodzienne, że piloci na chwilę porzucili profesjonalny język w komunikacji.

- Mój Boże - wyrywa się jednemu z nich. - Spójrz na to coś, stary! - dziwi się drugi.

Waszyngton opublikował dwa filmy, dokumentujące zaobserwowanie niezidentyfikowanych obiektów przez pilotów amerykańskich.Tajny program badawczy US ARMY

Nagranie pochodzi ze zbiorów tajnego programu identyfikacji zaawansowanych zagrożeń lotniczych Departamentu Obrony USA. Jest pierwszym z trzech odtajnionych nagrań o niezidentyfikowanych zjawiskach lotniczych. Pentagon przestał finansować program w 2012 roku.

Pentagon prowadził tajny program o wartości wielu milionów dolarów, aby zbadać niezidentyfikowane obiekty latające (UFO).

 O programie wiedziała tylko niewielka liczba urzędników. Rozpoczął się on w 2007 roku i prawdopodobnie został zamknięty w 2012 roku.

"The New York Times" twierdzi, że dokumenty z tej operacji opisują dziwne, pędzące samoloty i unoszące się niezidentyfikowane obiekty. Naukowcy wątplili jednak w te sytuacje, podkreślając, że niewyjaśnione wydarzenia niekoniecznie świadczą o jakiejś formie obcego życia.

Program Zaawansowanej Identyfikacji Zagrożeń Powietrznych (Advanced Aerospace Threat Identification Program) był pomysłem Harry'ego Reida, emerytowanego demokratycznego senatora, który był wówczas większościowym przywódcą Senatu. – Nie wstydziłem się i nie wstydzę, że prowadziliśmy takie badania. Nie mam też zamiaru za nie przepraszać. Zrobiłem coś, czego nie robił nikt wcześniej – mówił w rozmowie z "The New York Times".

Z doniesień medialnych wynika, że Pentagon w latach trwania projektu wydał na tego typu badania około 22 miliony dolarów. Jest to kwota mikroskopijna, biorąc pod uwagę rozmiar budżetu obronnego Stanów Zjednoczonych. Chodziło jednak o to, żeby tajny projekt nie zwracał na siebie zbytniej uwagi.Bardzo nas rozbawia zachowanie ludzi, którzy śledzą publikacje o UFO pochodzące z najwyższych amerykańskich szczebli US ARMY i jednocześnie... przechodzą nad tym do porządku dziennego. No dobrze, może i coś w tym UFO jest... jakie to ma znaczenie dla mnie? Wzruszają ramionami i po chwili o wszystkim zapominają.

Ale sprawa UFO nie da o sobie zapomnieć! Czas mówić otwartym tekstem: Ziemia jest odwiedzana przez obce, zaawansowane technologicznie cywilizacje, które nie zamierzają nie tylko nas "podbijać" (bo zrobili by to już na tysiąc sposobów), ale - co znacznie gorsze - nie zamierzają się z nami oficjalnie kontaktować traktując nas najwyraźniej jako prymitywnych barbarzyńców, z którymi nie można nic "zawierać", gdyż... do tego się nie nadają.

Mamy jednak dziwną pewność, że sprawy z UFO nabiorą wkrótce trochę innego biegu - zmieni się lekko kierunek. Co to będzie oznaczało dla nas? Być może wkrótce ludzie z taką wiedzą jak my będą najbardziej rozchwytywanymi ludźmi na naszej planecie. Zapamiętajcie nasze słowa i spokojnie czekajcie na rozwój wydarzeń. Można powiedzieć jak w popularnej piosence: będzie się działo!  Prosimy o "jeszcze chwilę cierpliwości". ;)

Komentarze: 34
Wyświetleń: 6985x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 gru 2017 10:49   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, tvn24.pl, wp.pl   


Komentarze (34)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 28 gru 2017 00:17 | brak oceny

pawelpablo | Gość

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5ExnAzN98go co to za obiekt przelatuje od lewej strony w 3:52 min a znika w dolnym prawym rogu? Na drona raczej za szybko leci, na samolot za mały.

Sob, 23 gru 2017 15:52 | ocena: -4

logic | Gość

No tak wystarczy spojrzą na taki islam albo na unię europejską i odrazu im się odechciewa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 gru 2017 19:17 | ocena: -3

George | Gość

@logic, albo rzucą okiem na komentarze.

Czw, 21 gru 2017 22:59 | ocena: + 1

kamil791 | Gość

Prosze nie podchodzic krytycznie. Jesli rzad stanow cos udostepnia do informacji publicznej to maja w tym jakis cel. Ta informacja to z pewnoscia fake, prawda lezy gdzies po srodku czyli ( tak potrzeba milionow na badania ) (nie koniecznie ufo) ale oficjalnie maja isc pieniazki na sciganie kosmitow ;)
... a teraz cos odemnie dla doroslych, wiele lat bylem zdania ze istnieje zjawisko ufo i do tej pory tak mysle tyle ze przetlumaczylem to na: niezidentyfikowany obiekt latajacy czyli cos czego nie rozpoznano przy obserwacji. Natomiast kontakt z obca cywilizacja wlozylem miedzy bajki. Zastanowcie sie sami, nasza cywilizacja istnieje bardzo kroko, biorac pod uwage odleglosci kosmiczne, predkosc swiatla, rozmiary galaktyk, czas, zakrzywienia czasoprzestrzeni w okolicach tzw. czarnych dziur...etc. , czy naprawde myslicie ze byla by mozliwosc kontaktu z inna cywilizacja ?

Rozwiń odpowiedzi (4)

Sob, 23 gru 2017 15:53 | ocena: + 3

logic | Gość

@kamil791,
Do kontaktu to trzeba dorosnąć.

Nie, 24 gru 2017 01:36 | ocena: -1

George | Gość

@kamil791, inna cywilizacja siedzi pod ziemią i na dnie oceanów. Podziemne tzw. próby jądrowe w wykonaniu Francji na Bikini i w okolicach jak myślisz, czym były jak nie rozwalaniem jaszczurzych baz? Najciemniej jest pod latarnia - to oczywiste.

Czw, 28 gru 2017 23:39 | brak oceny

pawel | Gość

@kamil791, Odpowiedz jest prosta, wszechświat jest bardzo stary nasza cywilizacja jest bardzo młoda i prymitywna nasze osiągnięcia to faza dziecięcia lub nawet larwalna nie wszystkie takie są mogą nas wyprzedzać o setki miljonów lat

Sob, 27 sty 2018 12:23 | brak oceny

Adam | Gość

@kamil791, Nie przyszło ci do głowy że obcy dysponują fizyką i technologiami o których nie mamy pojęcia, może tak być że prędkość światła nie jest potrzebna aby pokonywać tak duże odległości. Może można się przenosić na tak duże odległości za pomocą portali czasoprzestrzennych lub technologi czasoprzestrzennej gdzie zakrzywia się przestrzeń od punktu A do B gdzie taka podróż trwa zaledwie kilka sekund lub może inne jeszcze technologie podróżowania w przestrzeni o których nie mamy zielonego pojęcia, jesteś krótkowzroczny my o kosmosie i fizyce tak naprawdę prawie nic nie wiemy. Wiem że obcy istnieją na 100% bo sam widziałem taki obiekt w kształcie jasnej kuli lecący nisko który na moich oczach się zdematerializował po prostu zniknął. Zresztą proces kosmicznego ujawnienia przyspiesza bardzo szybko co rusz zapodają nam informacje o nowych planetach pozasłonecznych które krążą w strefie życia jak nasza ziemia a teraz te filmy gdzie piloci obserwują obiekty UFO myślę że w tym roku dowiemy się że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Czw, 21 gru 2017 22:06 | ocena: + 2

youll | Gość

ileśtam procent ludzi będzie/jest szarakami/plejadanami w następnym/równoległym życiu i nawet jeśli wiedzą coś o nich nic wam nie powiedzą z obawy o swoje bezpieczeństwo. Wiele osób z tego forum....to jest "etap" który trzeba przejść.

Czw, 21 gru 2017 13:14 | brak oceny

Matt | Gość

https://zalukaj.com/zalukaj-film/28490/unacknowledged_2017_.html

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 30 gru 2017 10:04 | brak oceny

Adam | Gość

@Matt, Ten film powinien każdy obejrzeć kto interesuje się tematem ufo.

Śr, 20 gru 2017 22:24 | ocena: + 1

relatysta | Załogant

@George, Skażenie wszechświata naszą patologiczną egzystencją jest jak najbardziej uzasadnione.
Poznawane coraz bardziej mechanizmy oddziaływań pól morfogenetycznych, uprzytamniają nam naszą zależność od nas samych. Od naszych zachowań i ich wpływie na innych. Nie musimy wcale kogoś znać/poznać ale będziemy wpływać na siebie poprzez rezonans/wpływ, owych pól morficznych; które wpływając, wymuszają tendencje do powstawania, zachowania takiego a nie innego.
Jeżeli raz już coś zaistniało, myśl,forma zjawisko to jest prawie pewne że to zaistnieje jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz...
Im częściej dane "coś" zaistnieje tym mocniej oddziałuje. Nabiera specyficznej "masy" i ciąży na zjawiska takie jak moda,nawyki, skłonności, obsesje - na fizyczne zjawiska również.
Może właśnie dlatego nasze cykle cywilizacyjne kończą się tak samo - czyli zagładą.
Sądząc po licznych opisach "wojen bogów w niebie", uważam że zostaliśmy "skażeni" od zarania taką właśnie cechą.
Bez pomocy sami chyba nie damy rady zneutralizować oddziaływania tej morfogenezy.

Śr, 20 gru 2017 19:10 | ocena: -7

mandarin | Załogant

A nie był to zmiennokształtny smok? :P

Śr, 20 gru 2017 09:59 | ocena: -1

George | Gość

@relatysta, Doszedłem do tego, że są ważniejsze sprawy niż przetrwanie kulawej cywilizacji. Cała nasza aktywność nie kończy się w dziurze ziemi (notabene zatruwając przy tym własne środowisko) ponieważ w ciągu całego życia wypromieniowujemy w przestrzeń (również kosmiczną) nasze intencje. Jakość tych myśli oddziaływuje na inne cywilizacje, w różnych przestrzeniach i wymiarach (podobnie jak promieniowanie po wybuchu bomby atomowej czy wodorowej). Skoro jesteśmy zagrożeniem dla innych, pomimo że zżarliśmy jabłko poznania, to albo powinniśmy wrócić do ery kamiennej albo zniknąć dla dobra pozostałych. Dużo w tym temacie daje do myślenia serial pt. Koniec Dzieciństwa. I nie ma się czym martwić - po nas pojawi się nowa cywilizacja która otrzyma nową szansę. Biorąc pod uwagę statystykę, któraś tam z kolei dołączy do kosmicznego towarzystwa. Nasz akurat miot czy posiew jak to można nazwać okazał się toksyczny.

Śr, 20 gru 2017 05:59 | ocena: -4

Mm | Gość

Formy na niźszym poziomie zadziwia to w czym istnieją . Panie Robercie .

Wt, 19 gru 2017 18:20 | brak oceny

Marko | Gość

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem cały LIVESTREAM będzie poświęcony najbardziej fascynującemu ze wszystkich naszych projektów, czyli PROJEKTOWI KONTAKT ... tego dnia musicie być z nami na pokładzie okrętu NAUTILUS - początek o 21.00

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

INFORMACJA OD NASZEGO KOORDYNATORA PROJEKTU MESSING: [...] Ostatnio znów głośno o sprawie Iwony Wieczorek. Zapytałem naszego Teleobserwatora Pan T o tę sprawę. Wg Niego Pan Jackowski nie może jej odszukać, ponieważ jej dusza nie chce by odszukano ciało (sprawy związane z karmą). Pan T 'wyczytał' z wszech otaczającej nas energii (jej zapisów), że zwłoki Iwony W. ukryte są w skarpie przy plaży. Sprawcami jest 2 facetów, którzy przyjechali nad morze z Przemyśla. Trudno mu jednak określić narodowość...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 12 gru 2018 09:05 | [...] dzisiaj [10 grudnia - przyp. FN]  na Krakowem w okolicy godziny 11 zaobserwowałam białą kulę sunącą po niebie.akurat jechałam autobusem linii 144 ulicą czarnowiejską (od aleji Kijowskiej) po lewej stronie na niebie, sporo nad budynkami, jednak dobrze widoczna sunęła biała kula, lub srebrna odbijąjąca biel chmur które znajdowały się nad nią. Przyznam, że ostatnio częściej sprawdzam doniesienia o UFO, z tego powodu nie wyciągnęłam telefonu. Myślałam, że za chwilę uznam to za przywidzenie...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 26 listopada 2018 | Wiele osób atakuje Krzysztofa Jackowskiego za jego wizje, które są publikowane w tabloidach. Szkoda, że nie wiedzą, jak to wygląda... wtedy zrozumieliby trudną sytuację naszego polskiego "jasnowidza numer 1".

czytaj dalej

FILM FN

MOC ENERGII CHI

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.