Dziś jest:
Środa, 17 stycznia 2018

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 67
Wyświetleń: 28107x | Ocen: 37

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 gru 2017 08:49   
Autor: FN, źródło: FN   

TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWANIA ZAGINIONYCH NASTOLATEK - SAMOCHÓD W RZECE Z CIAŁAMI ZNALAZŁ JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI

W wyłowionym w piątek ok. godz. 16 z Wisłoka w Tryńczy daewoo tico było pięć ciał – dwóch mężczyzn i trzech kobiet – poinformowała PAP Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Okazuje się, że dzień wcześniej na prośbę rodziny jednej z ofiar miejsce tragedii wskazał jasnowidz Krzysztof Jackowski. Po raz kolejny jego dar okazał się bezbłędny we wskazaniu przebiegu tragicznego zdarzenia.
Wśród pięciu ciał, które znajdowały się w wyłowionym w piątek z Wisłoka w Tryńczy samochodzie, były zwłoki trzech poszukiwanych od kilku dni młodych kobiet – powiedziała PAP Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy. Użyty przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot; prawdopodobnie samochód. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto daewoo tico.

Trzy nastolatki z gminy Tryńcza w wieku 19, 18 i 16 lat były poszukiwane od kilku dni. Wyszły z domu 25 grudnia, ostatni raz widziane były w poniedziałek wraz z dwoma mężczyznami, jak wsiadały do daewoo tico.

Okazuje się, że dzień wcześniej, na prośbę matki jednej z ofiar tej tragedii, jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski, wskazał miejsce w którym zatopiony był samochód z pięcioma ofiarami wypadku.

Jackowski poinformował o swoim przeczuciu w czwartek wieczorem. Jednak było już ciemno i ludzie, którzy udali się na miejsce wskazane przez jasnowidza niczego nie dostrzegli. Na prośbę Jackowskiego udali się tam rano razem z policją. Jackowski rozmawiał z policjantem dowodzącym akcją poszukiwawczą i naprowadzał go na miejsce, które jego zdaniem ukrywa samochód z ciałami nastolatek.

Okazało się, że miał rację. Jasnowidz pomylił się jedynie o około 180 metrów.

Poniżej relacja Krzysztofa Jackowskiego, którą zamieścił na swoim profilu na fb.

 

Już 17 stycznia 2018 premiera najnowszej książki o Krzysztofie Jackowskim, nad którą patronat objęła Fundacja Nautilus.


https://www.nautilus.org.pl/recenzje,39,krzysztof-jackowski-jasnowidz-na-policyjnym-etacie-.html?cat_id=1

 

I JESZCZE NAJNOWSZE INFORMACJE - aktualizacja tekstu -wszyscy byli przytomni, to była okrutna śmierć w tonącym samochodzie...


Według przeprowadzonej w sobotę rano sekcji zwłok pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy wszyscy zginęli w wyniku utonięcia. Sekcja zwłok trwała od sobotniego poranka i została zakończona po południu. Według wstępnych ustaleń wszystkie pięć osób zmarło w wyniku utonięcia.

– Żadna z ofiar nie doznała żadnych poważnych obrażeń ciała. Gdyby samochód nie wpadł do rzeki, to nikomu nic by się nie stało. Pewne jest to, że ofiary utonęły, potwierdziły to badania płuc, dlatego też przyczyny śmierci nie ulegną zmianie – mówi Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

24-latek prawdopodobnie był kierowcą. „Przyjechał z Niemiec na święta”

Jak mówi Marta Pętkowska, właścicielem auta był młodszy z dwóch mężczyzn, którzy podróżowali razem z trzema nastolatkami.

24-latek kupił ten samochód niedługo wcześniej. Pracował w Niemczech i przyjechał do rodziny specjalnie na święta. To on najprawdopodobniej był kierowcą podczas tego zdarzenia – wyjaśnia Pętkowska.

Wrak auta, w którym podróżowała trójka zaginionych dziewczyn razem z ich dwoma starszymi kolegami, został wyłowiony w piątek około godziny 18 z rzeki Wisłok w Tryńczy. To trzy poszukiwane od Bożego Narodzenia dziewczyny, a mężczyźni to 24- i 27-latek z powiatu przeworskiego – mówiła Ewelina Wrona z biura prasowego podkarpackiej policji. Ciała zidentyfikowały przybyłe na miejsce rodziny ofiar.

Sołtys oraz wójt gminy Tryńcza opowiedzieli dziennikarzom o szczegółach akcji poszukiwawczej daewoo tico, którym podróżowały tragicznie zmarłe nastolatki oraz ich koledzy. Samochód znajdował się w rzece Wisłok. Według nich pojazd został odnaleziony dzięki pomocy słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Sołtys wsi Tryńcza Stanisław Gliniak ujawnił w rozmowie z wp.pl, że miejsce, w którym odnaleziono samochód, wskazał na mapce jasnowidz Krzysztof Jackowski. O pomoc w odnalezieniu pojazdu poprosili go bliscy tragicznie zmarłych.

Policjanci mieli uznać informacje przekazane przez jasnowidza za nieprawdopodobne i nie zdecydowali się na przeszukanie wskazanego terenu. Zrobiono to dopiero po interwencji wójta gminy Ryszarda Jędrucha.

W rozmowie z Superstacją, włodarz Tryńczy potwierdził, że strażacy i policja w końcu postanowili przeszukać obszar, który wyznaczył na mapce Jackowski. Jednym z punktów była okolica mostu, gdzie natrafiono na ślady kół. To właśnie tam - na dnie rzeki - znajdował się samochód.

Akcja wydobywania pojazdu była bardzo trudna i trwała kilka godzin. Prace utrudniał silny nurt oraz słaba widoczność. O tym, że we wnętrzu znajdują się zwłoki pięciu osób, wiedziano już jednak wcześniej.

19-letnia Klaudia, 16-letnia Ania i jej 18-letnia siostra Dominika zaginęły w Boże Narodzenie. Dziewczyny wybrały się z kolegami na pizzę, a gdy nie wróciły do domu ich rodzice zawiadomili policję. Grupę po raz ostatni widziano tego samego dnia na stacji benzynowej.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Możliwe, że do tragedii doprowadziła nadmierna prędkość oraz złe warunki na drodze. Wiadomo jednak, że nastolatki oraz ich koledzy żyli, w momencie gdy auto wpadało do wody. Wszyscy zmarli na skutek utonięcia.

Komentarze: 67
Wyświetleń: 28107x | Ocen: 37

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 gru 2017 08:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (67)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Sob, 13 sty 2018 01:34 | ocena: -4

wielkimis | Załogant

Pan Jackowski niech lepiej dalej pomaga w poszukiwaniu zaginionych bo w tym ma jest dobry.
A jak słyszę o bombie na skrzydle tupolewa to traci on wiarygodność.Bo w zamach nie wierzą nawet dzieci w żłobku.Chyba że ludzie zaślepieni religia smoleńska.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 13 sty 2018 14:18 | ocena: -1

janek | Gość

@wielkimis, Niestety ,wierzą w niego i dorośli,np.wszyscy moi sąsiedzi z bloku.Smutna ta rzeczywistość.

Dziękujemy za ocenę.

Dziś, 14:43 | brak oceny

Adams | Gość

@wielkimis, Gdzieś wcześniej widziałem wypowiedź Pana Jackowskiego, że w smoleńsku był wypadek. Zatem pytanie czy Pan Antoni ma wpływ na zmarłych, czy może obserwują oni rzeczywystość? Czy może Pan Antoni ma wpływ na Pana Jackowskiego?

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 sty 2018 20:18 | ocena: + 5

piotrekjas89 | Gość

Dlaczego nigdzie poza Nautilusem nie ma informacji o udziale w poszukiwaniu nastolatek? To cenzura czy poprawność polityczna?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 sty 2018 10:51 | ocena: + 4

George | Gość

@piotrekjas89, stawiam na jedno i drugie. Media nie są własnością społeczną lecz właścicieli pilnujących swoich interesów. Jak wiadomo, manipulacja informacją pozwala zdobywać i utrzymywać władzę. Zuba, ojciec Alexa (Alekeja) z Madakaskaru2 zadał kiedyś swojemu rywalowi o władanie królestwem zwierząt pytanie w stylu "a właściwie co ci tak zależy na tej władzy?" . Odpowiedzią konkureta było stwierdzenie w stylu "no bo ja mam taką wspaniałą grzywę". Jak widać znaczącym argumentem dla większości wyborców jest wspaniała grzywa (populizm i tupet) oraz tłusty kark a nie rozsądek kandydata do sprawowania włądzy. I tak jest niestety wszędzie. Przepraszam wszystkich za ten polityczny wkręt ale wydaje mi się, że ten przykład może być używany w wielu przypadkach kiedy nie rozumiemy postępowania ludzi. Dodam od siebie, że w Madagaskarze jest wiele podobnych, zaszyfrowanych przekazów a sam film można traktować jako biblię bis, łatwiejszą dla zrozumienia niż ta oryginalna. W Madagaskarze, gdyby tylko trochę się wysilić zobaczymy swoje zachowanie i jak wpływają na skutki (czyli karmę).

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 10 sty 2018 08:27 | brak oceny

kanu | Gość

@piotrekjas89,
Wójt gminy Tryńcza zamieścił podziękowania na stronie internetowej gminy. M in. dziękuje Jackowskiemu:
http://www.tryncza.eu/page/news/5376/podziekowania.html

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 sty 2018 18:32 | ocena: + 10

Jk | Gość

Manipulacja emocjami społecznymi jedna z metod UB .

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 sty 2018 18:10 | ocena: + 5

Jk | Gość

Manipulacja publikacją wybranych opinii odsłania prawdziwe oblicze i daje adekwatne świadectwo !!!

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 sty 2018 14:47 | ocena: -4

Jk | Gość

Cenzura jest cynicznym manipulowaniem społeczeństwem w celu ukrycia rzeczywistości , jest wymuszeniem określonej opinii w dla osiągnięcia pozytnego wizerunku.

Nie jest to cytat ani przepisana definicja w przeciwieństwie do waszych mott.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 sty 2018 14:23 | brak oceny

Jk | Gość

Nikt niechce waszych pomników ? Napewno jest wam przykro ! Ludzie są bezwględni , nie przejmował bym się , to znikomy margines osób na niskim poziomie duchowym . Jesteście silni duchowo .

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 5 sty 2018 20:19 | ocena: -1

wodzu | Gość

Patricka Geryl no właśnie a co z 2012 r panie bernatowicz ?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 4 sty 2018 18:55 | ocena: -10

magda | Gość

takie mlode gina. nie nacierpia sie zbytnio a ja zyje dluzej od nich i cierpie. zycie nie jest sprawiedliwe.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 sty 2018 18:15 | ocena: + 5

savage | Gość

Kiedyś w opisie wizji pana Jackowskiego była mowa o masie ludzi przemierzających Europę, migrujących. Może ktoś wskazać mi linka?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 sty 2018 15:05 | ocena: -14

Snike23 | Gość

O p.Jackowskim powstało wiele mitów.Jedni go wychwalają,drudzy krytykują.Jak praktykujący chrześcijanin podam co na temat takich ,,darów"mówi Biblia: Ja jestem Pan, Bóg wasz! (26) Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów." (Ks. Kapłańska 19:25-26, Biblia Tysiąclecia)

Myślę, że nie ma co komentować tutaj stanowiska Boga. Jeszcze lepiej oddaje to fragment następujący, w którym sam Bóg mówi, że nie życzy sobie aby jego Lud, czyli i my dzieci boże, miał do czynienia z wróżbitami czy samymi czarami:

"(3) Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i wyłączę go spośród jego ludu, ponieważ dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, splugawił mój święty przybytek, zbezcześcił moje święte imię. (4) Jeżeli miejscowa ludność zasłoni oczy przed takim człowiekiem, który dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, i nie zabije go, (5) to Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i przeciwko jego rodzinie i wyłączę go spośród jeg również i tych wszystkich, którzy go naśladują, którzy uprawiają nierząd z Molochem. (6) Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu. (7) Uświęćcie się więc i bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty. Ja, Pan, Bóg wasz! (8) Będziecie strzec ustaw moich i wykonywać je. Ja jestem Pan, który was uświęca! (9)" (Ks. Kapłańska 20:3-8), Biblia Tysiąclecia Ja jestem Pan, Bóg wasz! (26) Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów." (Ks. Kapłańska 19:25-26, Biblia Tysiąclecia)

Reasumując p.Jackowski wg.mojej opinii posiada jakąś zdolność jasnowidzenia z tym,że z pewnością nie pochodzi Ona od Boga.Raz p.Jackowski coś ,,wywącha" a raz klops-ot choćby słynna sprawa zaginięcia I.Wieczorek.Wydaje mi się,że ów ,,dary" p.Jackowski nabył w wyniku jakichś niechrześcijańskich praktyk.Wiaodomo już,że złe duchy dla rozleklamowania takich praktyk tj.wróżek,jasnowidzów i innych takich rzucą na umysł parę trafnych tropów.Ot i tyle albo aż tyle...Dochodząc już do tematu wypadku w Tryńczy-czy naprawdę nie obeszło by się bez udziału tegoż oto Pana?Owszem nie wiem jak działała Policja ale tu p.Jackowski pomógł tyle,że sprawa nabrała większego rozgłosu i rozmachu.

Nie dajmy się zwarowiać,a samemu p.Jackowskiemu proponuje porządnie się wyspowiadać i zacząć wieść życie jak Bóg nakazuje.Sam p.Jackowski za friko też nie ,,jasnowidzi"a tu jakąś książkę wyda a tam jakiś datek za wąchanoe weźmie.Wstyd i tyle.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 sty 2018 21:03 | ocena: + 4

George | Gość

@Snike23, czy chodzi o zalecenia Enlila? Tego od potopu i odpowiedzialności zbiorowej? Obcego, brata Enkiego, obrońcę ludzi z którym się pożarł i go popędził? Poza tym mało ważne skąd pochodzi "dar" pana Jackowskiego - ważne że jest w jakimś stopniu skuteczny i pomaga. My już tak mamy, jak nam coś nie leży to nie słuchamy treści przekazu tylko gmeramy w życiorysie aby gościa zdyskredytować. Głównie że robi coś dla kasy. A wyspowiadać się to sprawa wielce ryzykowna, bo albo się trafi na pedofila, stałego bywalca burdelu lub innego zboka. Wielu z nich wyciąga od nastolatek intymne informacje (wiem bo mieszkałem na wsi). Poza tym usługi duchownych też nie są za friko, więc bym się nie czepiał.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 4 sty 2018 11:33 | ocena: + 2

snike23 | Gość

@George,„Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” – to pierwsze przykazanie ustanowione w Dekalogu (Księga Wyjścia).Nie powołuję tu się na mitologie,ani inne pogańskie przekazy tylko na prawdziwe chrześcijańskie.Mahometów,Zeusów,Odynów itd.itd. zostawmy w spokoju...Właśnie,że ważne jest skąd pochodzi ,,dar"p.Jackowskiego i tu dalej proponuję lekturę http://www.fronda.pl/a/czy-ulubiony-jasnowidz-policji-i-tvn-jest-spirytysta,21088.html .Nie chcę powielać tego co już ktoś napisał prawdę o tym Panu.Idąc tematem o spowiedzi to idąc tam mam świadomość że po 2 stronie siedzi również ksiądz który grzeszy.Nie czyni to jednak nie ważnej spowiedzi.Skoro Jezus zezwolił na odpuszczanie grzechów takim osobom to mi to wystarczy.Każdy ma sumienie i każdy zostanie wg.swoich uczynków(nawet ten pedofil czy zbok) kiedyś osądzony ale już nie tu na ziemi.Bo my patrzymy przez pryzmat tylko tu i teraz...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 4 sty 2018 21:38 | ocena: + 1

Felek | Gość

@snike23, to fundacja nautilus, a nie mitologia i porównywanie ich z rzeczywistością.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 sty 2018 23:02 | brak oceny

Radmor | Załogant

@George, Brawo! Zwłaszcza fragment o tym, na kogo można trafić przy spowiedzi jest wyjątkowo celny

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 sty 2018 11:09 | ocena: + 6

George | Gość

@Radmor, powiem tak; spowiadać mamy się przed samym sobą - po to mamy sumienie. Ukryty za kotarą ksiądz, może (ale nie musi) w czasie naszego wysiłku myśleć o d...pie Maryni a nas mieć w wielkim poważaniu. Jeśli chcę wymazać swoje grzechy zachowuję się jak mężczyzna i załatwiam to sam a nie biegnę wysługiwać się innymi. Ale tu niebezpiecznie oddalamy się od szkła.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Jasnowidz Jackowski uderza w policję. Tragiczną śmiercią trzech nastolatek i dwóch mężczyzn z Tryńczy żyła cała Polska. W odnalezieniu ich ciał pomógł Krzysztof Jackowski. Słynny jasnowidz zarzuca policji kłamstwo i marginalizowanie jego udziału w sprawie.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 13 sty 2018 11:52 | W amerykańskim stanie Kalifornia mieszkańcy stali się świadkami pojawienia się trzech małych obiektów obok innego dużego UFO. Miało to miejsce w grudniu 2017. Piszemy o tym w serwisie www.emilcin.com w dziale ŚWIAT ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

DWUNASTA ROCZNICA OBSERWACJI UFO W ZDANACH - FN 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.