Dziś jest:
Wtorek, 19 lutego 2019

Oumuamua to pozostałością międzygwiezdnej komety, która rozpadła się w trakcie przejścia obok Słońca (w peryhelium), pozostawiając za sobą skalny odłamek w kształcie cygara.
dr Zdenka Sekaniny z NASA Jet Propulsion Laboratory

Komentarze: 40
Wyświetleń: 7464x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 luty 2018 11:17   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY LOT RAKIETY FALCON HEAVY NA ORBITĘ MARSA BĘDZIE OBSERWOWANY PRZEZ OBIEKTY UFO?
To wydarzenie z zapartym tchem obserwował cały świat - 6 lutego 2018 o godz. 21.45 rakieta Falcon Heavy (70 m wysokości, prawie 1500 ton wagi, napęd główny i dwa boczne wspomagające bustery, w sumie aż 27 silników Merlin 1, wykorzystujących jako paliwo ciekłą frakcję ropy, czyli kerazynę oraz tlen) oderwała się od ziemi. Na odpowiedniej wysokości rakieta odrzuciła boczne bustery – z powodzeniem odzyskane – i pierwszy człon rakiety, który jednak nie wylądował tam, gdzie trzeba, i rozbił się w morzu.


Drugi człon rakiety pomknął dalej, a w nim ładunek – roadster firmy Tesla z manekinem jako kierowcą.  Obraz pokazujący samochód w przestrzeni kosmicznej jest cały czas transmitowany on-line w sieci.Youtube roadster

 

Każdy człowiek na świecie interesujący się UFO wie, że bardzo często podczas startów rakiet można obserwować przeloty obiektów UFO. Start rakiety Elona Muska był uważnie obserwowany nie tylko przez naszych kolegów z Projektu „Otwarte Niebo” (ich raport w tej sprawie jest dopiero przygotowywany), ale także naszych czytelników. Zauważyli oni kilka ciekawych rzeczy.

Zacznijmy od e-maila w sprawie kilku obiektów, które pojawiły się w momencie startu rakiety.

[...] Szanowna Załogo Nautilusa!

Postanowiłem do Was napisać, gdyż zauważyłem coś bardzo osobliwego podczas startu rakiety Falcon Heavy. Miałem okazję oglądać relację z tego wydarzenia w rozdzielczości 4K w płatnym serwisie tematycznym. Kiedy rakieta odrywała się od ziemi w pewnym momencie z błyskawiczną prędkością (oceniając odległość i czas lotu musiało to być ok. 200-500 km/h) przeleciały w pobliżu ciekawe obiekty. Widać to dobrze w relacji zamieszczonej na youtube.com pod tytułem Falcon Heavy Test Flight

Obiekty można zauważyć w 22 minucie i 4 sekundzie tego materiału.

Domyślam się, że natychmiast krzykniecie Państwo „ptaki”, tak ze sto osób dostrzeże natychmiast "wyraźne skrzydła" itp, itd.! Ale ja bym proponował chwilę się z tym wstrzymać. Po pierwsze przez cały materiał trwający ponad godzinę pokazujący rakietę stojącą na wyrzutni nie było widać ani jednego przelotu czegoś podobnego. Prędkość poruszania się tych obiektów w zasadzie powinna zamknąć dyskusję, ale także zwracam uwagę na wielkość „czarnych kropek”. Jest moment, kiedy to coś jest bardzo blisko Falcon Heavy. Jeśli ma to być ptak, który właśnie „odfrunął ze szkieletu wyrzutni”, to powinien on mieć wielkość samochodu ciężarowego. I jeszcze jedna sprawa – rakieta zachowuje się bardzo głośno przed startem, zawory regulacji ciśnienia utleniacza i paliwa pracują na tyle głośno, że skutecznie są przepłaszane ptaki w promieniu ok. 1 kilometra od wyrzutni – kiedyś natknąłem się na taką informację NASA podaną w odpowiedzi na pytanie jakiegoś pasjonata programu Apollo.

Wszystko to pokazuje jedno – to naprawdę nie były ptaki! Kiedy dostrzegłem tę scenę w 4K dosłownie krzyknąłem, gdyż te obiekty miały nawet kanciaste kształty. Niestety na materiale zamieszczonym na youtube (a tylko taki jest w tej chwili dostępny) są one rozmyte i niewyraźne. Nie robią także tak wielkiego wrażenia jak właśnie w dużej rozdzielczości. Mam nadzieję, że ta informacja zainteresuje Państwa.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

Przyjrzeliśmy się uważnie fragmentowi nagrania, o którym napisał nasz czytelnik. Nie ma wątpliwości – obiekty widać bardzo wyraźnie i poruszają się nawet nie błyskawicznie – to słowo nie oddaje istoty rzeczt - ale wręcz z niewiarygodną prędkością…

Zobaczmy klatki z filmu zamieszczonego na youtube

Najciekawszy fragment został przez nasz zespół projektu „Otwarte Niebo” zmontowany – prezentujemy go poniżej.

Koledzy z projektu „ON” zrobili także gif, aby można było dobrze zobaczyć poruszanie się tych obiektów.


Czy to mogły być ptaki? Absolutnie tego nie można wykluczyć, ale... faktycznie brak „czegokolwiek żywego i latającego” przez 20 minut poprzedzających start Falcon Heavy zdumiewa. Podobnie jak wielkość obiektu, kiedy znajduje się najbliżej rakiety w chwili startu. Jeśli obiekt blisko osoby robiącej zdjęcia? To ptak i w ogóle nie ma tematu. Jeśli zaś za rakietą, to... nie mógł być ptak, gdyż  jego rozmiary byłyby zbyt duże (średnica Falcon Heavy w najbardziej "cienkim miejscu" to 3,66 metra!)


 

I jeszcze jedna rzecz, na którą została zwrócona uwaga w jednym z komentarzy pod publikacją w naszej KAJUCIE ZAŁOGI.

[…] Nie związane z tematem , ale na czasie. Przy oglądaniu na żywo ostatniego lądowania członów rakiety Falcon, jest taka sytuacja że coś mija lądujący człon, nawet autor kanału zauważył na zywo, według mnie jednak to co mija człon rakiety nie jest odłamkiem, to jest moment w 6:54 na zegarze czasu startu, w lewym górnym oknie , ( 2:51:43 czasu filmu ) […]

 Ten fragment także został zmontowany przez nasz zespół projektu „Otwarte Niebo”.

I zobaczmy jeszcze ten fragment w postaci animacji GIF. Dlaczego jest to tak ciekawe?


 

Czas na kolejny e-mail, który po starcie Falcon Heavy dotarł do redakcji FN.

 

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Wednesday, February 7, 2018 8:48 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Obiekty wokół tesli w kosmosie

 

Dzień dobry, 

Przez moment obejrzałem dzisiaj transmisję na żywo wystrzelonej tesli w kosmosie, gdzie nagle pojawiły się dwa obiekty wokół niej. Na zdjęciu, które przesłałem po prawej stronie widać świecącą kulę, natomiast po lewej stronie obiekt przypominający standardowy pojazd ufo w kształcie dysku. Zdaniem Fundacji Nautilus czym mogą być te obiekty?

 Pozdrawiam,

[dane do wiad. FN]

/zdjęcie poniżej/


 

Pięknie dziękujemy za wszystkie materiały, które przysyłacie do nas – nie wszystkie zdążyliśmy jeszcze opracować, ale… postaramy się to zrobić i opublikowane zostaną wraz z materiałem projektu „Otwarte Niebo”.

Na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE zamieszczonej w serwisie.

Czy wierzysz, że lot pojazdu kosmicznego Falcon Heavy zmierzającego na orbitę Marsa jest obserwowany przez UFO?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,422,czy-wierzysz-ze-lot-pojazdu-kosmicznego-falcon-heavy-zmierzajacego.html


Komentarze: 40
Wyświetleń: 7464x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 luty 2018 11:17   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (40)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 11 luty 2018 18:49 | ocena: + 3

Mlody | Gość

Jak to?? Oglądał transmisje w 4k na płatnym kanale i nie nagrał tylko powołuje sie na youtube?? Fake jak nic.

Nie, 11 luty 2018 18:04 | brak oceny

Ojojoj | Gość

Jedi Knight, rozumiem, że naukę możesz mieć w głębokim poważaniu, ale gdybyś tak tylko zechciał w pogodny dzień zadrzeć głowę i spojrzeć w niebo na Księżyc, na Słońce - to są obiekty kuliste. KULISTE, a nie płaskie. Jeśli weźmiesz najprostszy teleskop i spojrzysz w kosmos, którego wg ciebie nie ma, to dostrzeżesz, że wszystkie, dokładnie wszystkie obiekty są kuliste.
Dlaczego więc i na jakiej podstawie wydedukowałeś, że jedynie Ziemia miałaby być... płaska ?
A ludzie, którzy opłynęli Ziemię dookoła też wg ciebie nie istnieją ?
Jakoś nie dopływali oni do jakiejś krawędzi, tylko opływali Ziemię wracając do punktu wyjścia.
Takie fakty, jak rozumiem, dla ciebie też nie istnieją ?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 11 luty 2018 20:51 | ocena: -9

a Jedi Knight | Gość

@Ojojoj, Naprawdę czytając Ciebie samorzutnie chce się wykrzyczeć,,OJOJOJ ! na te PURENONSENSY ( ! ), które tutaj powyżej z siebie wyprodukowałeś...Niebożątko, biedny i ubogi duchem człowieku, biedaku, wszystkie teleskopy cyfrowe, te drogie, takie najlepsze mają wgrane rzekome planety z bazy danych NASA z rzekomego teleskopu Hubble'a i z ich Photoshopu...będąc zsybchronizowanymi z tym co mamy na niebie...! I potem taki człowiek jak właśnie Ty ogląda to i się zachwyca tym, że ogląda rzekomo jakieś planety...a nie to co naprawdę rzeczywiście znajduje się na niebie...! Mógłbym na tym zakończyć, ale dopiszę jeszcze parę zdań.Bąbelki powietrza w rzekomym kosmosie...Najgorsi są w tym oszustwie Chińczycy, totalna fuszerka...No cóż, państwo na dorobku, najpóźniej dołączyli do tego wielkiego ( bo to jest wielki biznes ! ) biznesu...Amerykanie są w tym najlepsi, ale oni tym zawiadują ( NASA ), i są najstarszymi w biznesie, jednak też się zdarza...Okazuje się Nieboraku, że można UTONĄĆ w rzekomym kosmosie...Ba NASA wprowadziła dla rzekomych,,kosmonautów'', którzy są de facto nurkami specjalne snorkle...Nawet dziennikarze amerykańscy czasami z tego powodu parskają ze śmiechu na wizji...Disney, Hollywood, NASA i programowanie takich jak Ty od kołyski..., że jest jakiś,,kosmos'', że można gdzieś lecieć, np.na Marsa..., nawet samochodem...Sure...,,I Ty też możesz być astronautą''...Misja na Marsa, rzekomą planetę oczywiście...Łaziki, które rzekomo fotografują tego Marsa, na tych rzekomych zdjęciach z Marsa...jest całe ZOO,,kosmiczne''czyli ziemskie...Świstaki, szczurki, kaczki, żaby na OFICJALNYCH zdjęciach NASA...! Każdy, Ty też może to sobie sprawdzić...Na tych zdjęciach znajdujemy nie tylko gryzonie, ale np.zabawki : różne pistolety...i mnóstwo fragmentów innych przedmiotów...! Głowa konia, różne skorupiaki itp...Nie muszę chyba dodawać, których tam nie powinno być, skoro to jest rzekomo niezamieszkała,,planeta''..., na której nigdy ludzi nie było...! Ciekawa rzecz,,Ojojoj'', NASA posiada największą na świecie niezamieszkałą wyspę na ziemi DEVON ISLAND znajdująca się na terenie ogromnej, pustynnej Kanady...! Jako swoją bazę treningową...I widzisz Nieboraku, jak sobie nałożysz specjalny, banalny filtr, to takiego Marsa i inne rzekome planety można w dziecinnie łatwy sposób zrobić...! W Photoshopie czy w jakimś programie fotograficznym...! Sure...:-) I w ten sposób mamy programowanie UFO, kosmosem...Mamy ufologów, z których w Polsce,,największym''jest oczywiście Pan Robert Bernatowicz..., astrofizyków, fizyków TEORETYCZNYCH...etc.Na razie tyle...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 11 luty 2018 22:32 | ocena: + 4

Ojojoj | Gość

@a Jedi Knight, ja nie pisałem o cyfrowych teleskopach programowanych przez będącą w zmowie połowę świata, tylko pisałem o takich najprostszych z soczewką w obiektywie i z soczewką w okularze. Słyszałeś w ogóle o czymś takim ? A oczy masz też cyfrowe i zaprogramowane przez będących w zmowie ? No więc jak nimi patrzysz na Księżyc, to widzisz płaski, czy kulisty ?
Mój Boże i pomyśleć, że mamy XXI wiek...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 12 luty 2018 09:58 | ocena: -10

a Jedi Knight | Gość

@Ojojoj, Biedny, powtórzę, ubogi duchem, odmóżdżony ( zaprogramowany ) i zaorany od kołyski człowieku..., od kiedy to ten rzekomo,,progresywny''( a de facto REGRESYWNY we wszystkim z rzeczy istotnych czego się nie dotknie ! ) XXI wiek ma decydować o czymkolwiek ?!...Od kiedy to XXI wiek rzekomo decyduje, że Księżyc jest kulisty ?!...Gdzie ROZUM ??? Kulisty czy kOlisty ? To zasadnicza różnica...! Otóż ja od dziecka spoglądając na Księżyc przez moje właśnie NIEZAPROGRAMOWANE oczy widzę go właśnie KOLISTYM..., ewidentnie DYSKOIDALNYM..., zwłaszcza, że jakimś fenomenlanie dziwnym trafem wmawia się nam, że jako rzekoma bryła - kula musi on być widoczny tylko ze swojej jednej strony, która jest niezmienna - constans...! W dodatku widzę go ( Księżyc ) w ciągu dnia tuż obok Słońca...! :-) Tym bardziej Księżyc oglądany przez najprostszą soczewkę w obiektywie i z soczewką w okularze jest ewidentnie KOLISTY i DYSKOIDALNY mający krystaliczną strukturę ! ) i znajdujący się bardzo blisko Ziemi ( podobnie jak Słońce...! ). Przez którą to krystaliczną strukturę WIDAĆ GWIAZDY...! Do you read me, do you copy Huston...???!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 12 luty 2018 18:20 | ocena: + 6

Ojojoj | Gość

@a Jedi Knight, rozmowa byłaby dużo prostsza, gdybyś ograniczył obrabianie mojej osoby i zaoszczędził przymiotników, a skoncentrowałbyś się na argumentach.
Napisałeś, że Księżyc ma "krystaliczną strukturę". Skąd to wiesz ? Na podstawie czego ?
Piszesz, że znajduje się "bardzo blisko Ziemi". Skąd wiesz, że blisko ? I jak blisko ? Kilometr ? 100 kilometrów ? Co to znaczy "bardzo blisko" i na podstawie czego to wydedukowałeś ?
Piszesz, że Księżyc jest KOLISTY i DYSKOIDALNY. Skąd to wiesz ?
Pytam serio, nie to żebym kpił.
Są różne przypadki i chciałbym poznać twoją dziwną filozofię.

Pon, 12 luty 2018 10:17 | ocena: -9

a Jedi Knight | Gość

@Ojojoj, I jeszcze jedno Nieboraku...lub najprawdopodobniej agencie systemu, otóż tak pojmowaną,,naukę''( czytaj : nałukę...) jak Ty, czyli tzw.nowoczesną naukę jako ewidentną RELIGIĘ naukową..., to rzeczywiście mam w najgłębszym poważaniu...! Niebożątko - Nieboraku, czy słyszałeś cokolwiek o znakomitym filozofie nauki Paulu FEYERABENDZIE i, np.jego,,Against Method''...?! Feyerabend o Twojej,,nauce''napisał :,,Nauka jest znacznie bliższa MITOLOGII, niż akademiccy filozofowie skłonni są przyznać.Nauka to tylko jedna z wielu, wypracowanych przez człowieka form myślenia, i wcale niekoniecznie najlepsza.Jest HAŁAŚLIWA, EFEKCIARSKA i BEZCZELNA, a jej wyższość uznają tylko ci, KTÓRZY JUŻ WCZEŚNIEJ OPOWIEDZIELI SIĘ ZA PEWNĄ IDEOLOGIĄ ( ! ) lub ci, KTÓRZY JĄ BEZKRYTYCZNIE PRZYJĘLI ( ! ), nie zastanawiając się nad jej przewagami i OGRANICZENIAMI.Ponieważ jednak decyzja o przyjęciu, bądź odrzuceniu jakiejś IDEOLOGII powinna być pozostawiona jednostce, po podziale kościoła od państwa powinien nastąpić ROZDZIAŁ PAŃSTWA OD NAUKI - tej NAJBARDZIEJ AGRESYWNEJ ( ! ) i DOGMATYCZNEJ RELIGIJNEJ INSTYTUCJI ( ! ).Separacja państwa od nauki może być naszą jedyną szansą na osiągnięcie takiego poziomu rozwoju człowieczeństwa, do którego jesteśmy zdolni, którego jednak nie potrafimy dotąd osiągnąć''.( Paul Feyerabend, Against Method, London : Verso 1975, str.295 ) PONIAŁ ???...

Wt, 13 luty 2018 05:31 | ocena: + 2

tequilafront | Gość

@Ojojoj, oi ty jojo mojo !!! ale ty jesteś głupi .... skąd ty wiesz ze księżyc i słonce to kula !!!!!!!!??????? ..... no skąd ..... widziałeś !!!!!! czy TV ci powiedziało ? już jesteś w szoku ... jak wiadomo nasz księżyc od 6 tys lat jest w tej samej pozycji czyli niezmienny (czyli plaski) słonce tak samo !!! płaskie jak naleśnik !!! a gwiazdy umieszczone są w firmamencie w wodzie dlatego tak mienia się i zmieniają kolory

Sob, 10 luty 2018 19:28 | ocena: -19

tequilafront | Gość

dla wszystkich kuloziemcow hahaha ... sory ale nie moglem sie powstrzymać skąd wiecie ze ziemia jest okrągła...??? widzieliście ja ??? czy powiedziała wam to TV ??? jeszcze 200 lat temu wszyscy wiedzieli ze ziemia jest plaska !!! i to była prawda !!!! ale Watykan (siedlisko SZATANA) to zmienił!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 10 luty 2018 22:27 | ocena: -15

a Jedi Knight | Gość

@tequilafront, Pozdrawiam Ciebie serdecznie ! Nie wiem czy czytałeś / czytałaś moje komentarze, ale właśnie próbuję tym odmóżdżonym, zaoranym i zakutym łbom przemówić do rozumu...jeśli odrobinę takowego w ogóle jeszcze posiadają i zachowali...Że o samodzielnym, kreatywnym myśleniu nie wspomnę...A ich co tutaj widać na wskroś, to obraz intelektualnej i duchowej nędzy i rozpaczy...Tak że ręce i nogi opadają...:-(

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 11 luty 2018 10:05 | ocena: + 10

janek | Gość

@a Jedi Knight, Obraz intelektualnej nędzy i rozpaczy to właśnie Twoja wypowiedz.

Pt, 16 luty 2018 20:10 | brak oceny

Christian_Edwardson | Załogant

@a Jedi Knight, Tym wpisem obrażasz publicznie wszystkich, którzy mają odmienne zdanie od Twojego. Jeżeli nie masz zaśwadczenia od psychiatry, to ciąży na Tobie odpowiedzialność karna z art 216 Kodeksu Karnego. Skoro uważasz że nas jest więcej, to możesz spodziewać się pozwu zbiorowego.

Sob, 10 luty 2018 17:11 | ocena: -20

tequilafront | Gość

ta rakieta nigdzie nie poleciała!!! kosmosu nie ma!!! a ziemia jest plaska!!! Jak można byc tak naiwnym

Rozwiń odpowiedzi (4)

Sob, 10 luty 2018 18:40 | brak oceny

promagna | Załogant

@tequilafront,

https://youtu.be/SRjdohAOAu8

Będą sprawdzać, czy masz rację. Gorzej będzie, jeśli ziemia nie jest ani wypukła, ani płaska.

Sob, 10 luty 2018 19:01 | ocena: + 1

George | Gość

@tequilafront, nie płaska tylko półpłaska czyli półwklęsła a nawet wklęsła i leży na żółwu. Fundacja mogłaby zbadać co podpiera tego żółwia. Żółwiologia rozróżnia żółwie błotne, wodne i stepowe. No i mamy zagwozdkę. Różne frakcje mają odmienne opinie a ich przedstawiciele są gotowi umrzeć za swoją wiarę w kulistość czy płaskość Ziemi. A jeśli nie ma Ziemi a nasz glob to tylko projekcja umysłu, to po co te wszystkie popisy elokwencji na forum? Zamiast używać mózgu do pożytecznych i szlachetnych działań rozwodzimy się na temat ufo-kropek na niebie. I co z tą wiedzą zrobimy jak ją rozgryziemy? Podobnie jak dla mojego j ś.p. Fafika nie ma nic ważniejszego niż odkrycie w którym miejscu pod stodołą pies sąsiada zakopał swoją kość.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 10 luty 2018 19:45 | ocena: -6

a Jedi Knight | Gość

@George, kopę lat chłopie...Ty oczywiście w swoim mniemaniu jesteś bardzo, bardzo COMME IL FAUT...i SPRYTNY i MĄDRY...i generalnie WSZYSTKIE ROZUMY ZJADŁWSZY..., tyle tylko, że DE FACTO...jesteś ( w co trudno akurat mi osobiście uwierzyć...) albo tak niemądry, odmóżdżony i zaorany bez reszty przez ten lucyferiański świat na czele z ABSURDALNĄ dla ludzkich zmysłów i elementarnej LOGIKI na czele ze ZWODNICZĄ teorią heliocentryczną , bez możliwości powrotu do normalności, albo jesteś w pełni świadomym, nawet z tzw.cyrografem ziemskim sługą Lucyfera ( byłego Lucyfera ) bez możliwości powrotu do rzeczywistości i prawdy..., dokładnie tak samo jak jest z szatanem i jego upadłymi aniołami, którzy bez dostępu do Ducha Bożego nie są w stanie prawidłowo się rozwijać...Tym bardziej, że jesteś, jeśli mnie pamięć nie myli, a ja mam fenomenalnie dobrą pamięć..., lucyferiańskim buddystą, nieprawdaż,,George''???...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 11 luty 2018 12:34 | ocena: -4

George | Gość

@a Jedi Knight, Lucyfer jest dobry dla ludzi. Dowód znajdziesz w serialu Koniec Dzieciństwa. Skłaniam się ku tezie, że jakieś mroczno czarne siły nafajdały ludziom w głowach aby myśleli że jest odwrotnie. Jak widać tutaj niektórym dosyć skutecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 11 luty 2018 20:11 | ocena: -3

a Jedi Knight | Gość

@George, No i widzisz George, ja Ci współczuję jako temu, który zbudował i ugruntował swój światopogląd na filmach...i, który ten sposób, te filmy rekomenduje innym...Z kolei, jestem tego pewien, nie ma bladego, zielonego pojęcia o Biblii, o jej treści, za to z pewnością ma pełną gębę rzekomej wiedzy na jej temat, choć jako taka ona go PARZY...Jesteś tym jakiego ja postrzegałem od samego początku...spotykając i potykając się tu na tym ewidentnie lucyferiańskim portalu, który był i jest tym lucyferiańskim portalem od samego początku na czele z,,NADboskim''Robertem Bernatowiczem...! Ty jesteś równie,,NADboski''jak i on...! Używam określenia,,NADboski'', ponieważ użycie przymiotnika,,przeboski''uznałem dla Ciebie i szefa Fundacji Nautilus już dawno za zbyt,,małe''...Tak George, Lucyfer jest,,dobry'', a Jahwe jest,,zły''...Stare jak świat szatańskie, edenowe OSZUSTWO :,,będziecie jak Bóg''...czyli,,róbta co chceta''...George, co jest przeznaczone dla Lucyfera i jego upadłych aniołów i wszystkich ich wyznawców i naśladowsców...? Może wiesz, słyszałeś ?...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 12 luty 2018 08:44 | ocena: -4

George | Gość

@a Jedi Knight, jakbyś otarł pianę to może byś przejrzał, że dla ułatwienia posługuję się żartobliwymi metaforami. Filmy o których wspominam nie są oczywiście żadnym dowodem, natomiast zawierają idee do przemyślenia. Jeśli myślisz inaczej to ja się poddaję - członki opadają włącznie z tym najważniejszym. Skąd u ciebe tyle nienawiści, nietolerancji do śmiących myśleć inaczej? Zamiast kulturalnie używać argumentów merytorycznych miotasz obelgi jakby to one miały przekonać do innych do twojej racji. Dla mnie osobiście, ważniejszym od prawdy empirycznej jest udział w dyskusji kulturalnego środowiska, w którym można bez obawy ośmieszenia i narażania na agresję podzielić się swoimi opiniami. Nie zachowuj się jak mały wielki prezes który w każdą niedzielę demonstracyjnie uczestniczy w mszy, resztę tygodnia poświęcając na wzniecaniu wojen. Zapal lampkę, kadzidełko, pooddychaj, pomedytuj bo to co tu wyprawiasz grozi zawałem. I odwal się od pana Bernatowicza - nie podoba się? To spadaj trolować na jakieś kibolskie forum.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 12 luty 2018 16:38 | ocena: -3

a Jedi Knight | Gość

@George, posłuchaj no Ty lucyferiański pseudocwaniaku, pseudowyszczekany z e swoim orientalnym, buddyjskim PSEUDOBAJEREM, człowieku w gruncie rzeczy prymitywny i ograniczony o czym świadczy dobitnie Twój zoologiczny antyklerykalizm...i to w dodatku kierowany do kogo ? Do mnie ? Jaką Ty masz choćby kiepską pamięć, żeby mnie, który tyle się tu napisał i to zdecydowanie krytycznego na temat instytucji Kościoła rzymsko - katolickiego...kojarzyć, mieć za klerykała...?! Już samo to świadczy, że Ty jesteś w sumie, suma sumarum pospolitym,,raszplem z drutu i nieukiem jebanym''..., jak mawiał ( i słusznie ! ) FILMOWY KLASYK...Jeżeli Ty nie potrafisz wyrazić expresis verbis swoich myśli, które chcesz mi przekazać jako rzekome argumenty ( no właśnie, gdzie te argumenty ?! ) i odwołujesz się, musisz odwołać się zgodnie ze swoim KAPRYSEM ( jakie to charakterystyczne dla takich Dandysów jak Ty...) do jakichś filmów, które ja mam oglądać, bo Ty tak sobie,,pierdnąleś'', to tylko świadczy o jednym, mianowicie o Twojej indolencji intelektualnej, która jest pseudointelektualną ( faktycznie żadną, ponieważ nie zawiera żadnej treści, żadnych argumentów...! ).To jest ta sama mentalność ( Twoja mentalność ) co mentalność Twojego,,brata w lucyferiańskiej wierze''...,,Krzychny''Pieczyńskiego, żałosnego i żenującego specjalisty od ezoterycznego ( czytaj : neoGNOSTYCKIEGO...),,rozwoju duchowego''..., który karze swoim rozmówcom czytać książki, które on przeczytał albo sam napisał...a jak nie, to ,np.z każdym, który się z nim nie zgadza na jego,,Szajsbuku''i w sposób racjonalny, logiczny legitymując się rzetelną wiedzą itd.po prostu zbanuje...To jest dopiero właśnie jest faktyczny ( a nie werbalny ! ) intelektualny ( o duchowym lepiej nie mówić, bo to samo przez się się mimo woli prezentuje i obnaża...) OBRAZ NĘDZY i ROZPACZY takich jak Wy...! Posłuchaj George :,,Nie ze mną te numery Bruner !''...Z czymś takim jak,,pedagogika wstydu''...,,roszczenie WAŻNOŚCI''...,,tolerancja REPRESYWNA''...czy,,teoria DYSKURSU''...by nie zapomnieć o,,etyce DYSKURSU''...a wszystko w ramach marksizmu ANTYKULTUROWEGO z jego teorią krytyczną..., to Ty możesz w ten sposób zwracać się do GŁUPSZEGO od Ciebie...! I pomyśleć tylko, że takie indywiduum jak Ty i Tobie podobni śmią komuś,,perorować''...o, O ZGROZO,...,,kulturalnej dyskusji''...??? Czyżbyś nawet nie widział o CONSENSUALNYM,,DYSKURSIE''...?! A o,,NADboskim''...Panu Robercie Bernatowiczu, również Twoim,,lucyferianskim bratem w wierze''...będę pisał ( a nawet, wyobraź sobie...MYŚLAŁ...) ile moja dusza zapragnie...! W tym oczywiście tak jak on na to zasługuje...negatywnego...Już samo to zabranianie mi pisania o Robercie Bernatowiczu ( bez,,lizidupstwa''...) świadczy zarówno o Tobie i o nim...Dlaczego mnie świadomie obrażasz zarzucając mi rzekome,,trollowanie''...i odsyłaniem mnie na,,kibolskie forum''...! To paradoksalnie, ludzka konstrukcja psychologiczna się odzywa, świadczy o Twoim faktycznym kibolstwie...! Sic !

Wt, 13 luty 2018 10:07 | ocena: -1

a Jedi Knight | Gość

@George, i to ja mam rację w tym Habermasowskim consensualnym,,DYSKURSIE''...!!!

Sob, 10 luty 2018 20:58 | ocena: + 1

Dawid56 | Gość

@tequilafront,
Prawdopodobnie masz rację, że Kosmosu nie ma nie też Ciebie i Ziemi a jest po prostu NIC....
Takim rozumowaniem daleko "nie zajedziemy"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 10 luty 2018 22:15 | ocena: -4

a Jedi Knight | Gość

@Dawid56, dlaczego jak to się teraz mówi nie bez udziału świadomości mijasz się z prawdą...czyli zwyczajnie ŁŻESZ...?! Co ja napisałem ? Napisałem, że kosmosu NIE MA ! Bo nie ma...! Dlaczego więc sprowadzasz i to w pełni świadomie z braku argumentów wszystko do,,poziomu''AD ABSURDUM...???! Hmm... Ja nie napisałem, że Ziemi nie ma i że mnie nie ma ! Zatem dlaczego KŁAMIESZ niczym nieodrodny,,syn ojca kłamstwa''...?!

Nie, 18 luty 2018 16:57 | brak oceny

Barberra2 | Gość

@tequilafront, Są odpowiednie fora dla innego rodzaju ludzkiego, zwanego płaskoziemcami. Ich świat ogranicza się do dwóch wymiarów.... Tam uskuteczniaj te swoje mądrości...

Pt, 9 luty 2018 13:35 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Czy o taki kosmos warto się bić i wydawać miliardy? Poległem, jak to zobaczyłem ;)

http://bankfotek.pl/image/2110462

Pt, 9 luty 2018 00:32 | ocena: + 6

Damian2 | Załogant

Zauwazcie, ze obiekty odbijaja sie od czlonów rakiety, czyli w momencie rozlaczenia sie "schodów" od reszty. Moim zdaniem żadne to ufo. Pozdrawiam.

Czw, 8 luty 2018 23:37 | ocena: + 2

Dżon | Gość

Postanowilem sprawdzic co „slychac” w kosmosie, zza szyby roadstera i nie trzeba bylo dlugo czekac. Obejrzyjcie prosze fragment i powiedzcie czy przelatujacy szybko bialy kulisty obiekt to kosmiczny smiec czy cos innego?
Strona: http://www.spacex.com/webcast i pierwsze wideo od gory (live views of starman), minuta - 4:30 do 4:33 (obserwujcie dolny fragment ekranu)

Czw, 8 luty 2018 21:30 | ocena: + 2

mandarin | Załogant

Te nagrania z kosmosu nie są na żywo, wciąż powtarzają te same kilkugodzinne ujęcie, choć piszą że LIVE. Wczoraj oglądałem te same ujęcia i przeloty nietypowych obiektów co dzisiaj.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 10 luty 2018 20:34 | ocena: -2

a Jedi Knight | Gość

@mandarin, te nagrania nie są na żywo, ponieważ oni - NASA ( chyba nie myślisz, że to jest rzekomo samodzielny projekt,,kosmiczny''w,,kosmosie'', którego NIE MA...! ) mają ludzi ( w tym niestety i Ciebie ) za już tak głupich, tak odmóżdżonych i zaoranych, zdemoralizowanych..., jak chcesz czy to lucyferiańskimi : teorią heliocentryczną, teorią ewolucji czy teorią Wielkiego Wybuchu...a do tego gdy chodzi o życie społeczne, mechanizm życia społecznego ( INŻYNIERIĘ SPOŁECZNĄ ) też lucyferiańskim nowym marksizmem, marksizmem kulturowym z jego teorią krytyczną i, np.rewolucją seksualną..., że nawet im się nie chce i nie opłaci robić rzekomych,,nagrań na żywo''..., a cóż dopiero robić takiej szopki, takiego cyrku jaki zrobiono z rzekomego lądowania na Księżycu...( pomijam tu już fakt czym jest prawdziwy Księżyc...) skoro ludzie XXI wieku wierzą, że samochód z muzyką ewidentnego lucyferianisty Davida Bowie...leci sobie w rzekomym kosmosie na rzekomą orbitę rzekomego Marsa rzekomej planety...Pozdrawiam...! :-)

Czw, 8 luty 2018 18:35 | ocena: + 2

jachu | Gość

cały świat obserwował ...no cuż widocznie niejestem z tego świata =)

Czw, 8 luty 2018 17:59 | ocena: -6

George | Gość

Bardziej naiwnego pytania w tytule nie można było zadać. Przedszkole z forum dotarło już na pokład.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] WIADOMOŚĆ 19 lutego godz. 10.20 ... Witam serdeczne, Dziś około godziny 9.40 w miejscowości Kurpiewskie Stare gm. Lelis woj. Mazowieckie, był słyszany głośny wybuch niewiadomego pochodzenia. Rozmawiałem z jedną z sąsiadek która mieszka w drewnianym domu to mówiła że dom się zatrzasl po wybuchu. W ciągu roku słyszeliśmy już ok czterech wybuchów, wcześniejszy dziwny odgłos był ok tygodnia temu i odrazu sprawdziłem czy to samolot na stronie 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 14 luty 2019 08:27 |  Witam, obserwacja miała miejsce 11.02.2019r. o godz. 23.38 w moim domu, mieszkam w Starych Bielicach niedaleko Koszalina. Dostrzegłam obiekt w odbiciu lustra w sypialni, mienił się kolorowymi światłami,  gdy podeszłam do okna obiekt się oddalił, robiłam zdjęcia ok 20 minut to trwało, musiałam podejść do dziecka, bo zaczęło się budzić i już go nie widziałam.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 19 grudnia 2018 | Zbliża się rocznica pojawienia się UFO w Zdanach. Oczywiście jak co roku będziemy na miejscu gdzie wszystko się zdarzyło, ale przy okazji zawsze zdumiewa mnie coś innego. Postawa ludzi, którzy są gotowi wygłaszać nawet najbardziej zidiociałe, wariackie tezy na granicy kabaretu, aby tylko na siłę „zdemaskować, opluć i w ich mniemaniu wyjaśnić wbijając w piach, bo… on widzi, on wie i już...

czytaj dalej

FILM FN

RELACJA O SPOTKANIU Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.